Inseminace 03

Toto je 3 díl z 4 v seriálu Inseminace

Když Hanka pouštěla nedočkavého mrdáka do pokoje, cloumaly ji velmi rozličné pocity. Jako mladá holka si odbyla několik studentských známostí a spolu s nimi prožila několik desítek klasických, tedy heterosexuálních mrdaček. Brzy však zjistila, že se na všechny chlapce a muže dívá s jakýmsi pohrdavým nadhledem. Více méně už dopředu věděla, co od nich může při milování čekat a připadalo jí, že se všichni chovají jako přes kopírák.

Vadilo jí na nich v podstatě všechno. Ať byl mládenec nesmělý a něžný, nebo naopak suverénní borec, nikdy jí to nebylo vhod. Někdy stačilo, že měl špínu za nehty, nebo byl cítit potem. To v ní hned vyvolalo nepříjemné pocity a byl milovník předem odkecaný. Pochopitelně, takto už dopředu deklasovaný mrduchtivý prasák ji nedokázal uspokojit, i kdyby se snažil sebevíc.

Zpočátku, když byla ještě hodně nezkušená, se snažila si to nepřipouštět a hlavně nedat to najevo, aby nebyla považovaná za husu. Předpokládala, že se to snad časem zlepší a přijde milování na chuť. Později však, když nabyla sebevědomí, už tak tolerantní nebyla. Když zjistila, že její náhodný partner je navíc nezkušenější, než ona, silně přitvrdila a začala mu svoji nadvládu dávat najevo. Mnohdy pak své prcíře v průběhu aktu vyloženě zesměšňovala, což většině chlapů nijak nepřidá.

Občas se však našel suverén, který si to líbit nenechal. Jeden dokonce okamžitě šukačku přerušil, oblékl se a odešel s ironickou poznámkou, aby si to tedy dodělala sama, když je taková kráva pitomá. Navíc ji rozkecal mezi ostatními, že je namyšlená frigidka. Což nakonec byla pravda, protože s žádným svým dosavadním milencem se orgasmu nedočkala. Jedinou její záchranou bylo, že si brzy dokázala přivodit rozkoš sama, což činila ráda a velmi často.

Pověst frigidky ji pak provázela v dalších letech studií. Zájem druhého pohlaví o její, jinak atraktivní postavu, klesl téměř na nulu. Takže byla odkázána na osamělou masturbaci, protože hormony žádaly své. Uspokojovala se nejčastěji v pozdních nočních hodinách v kolejních sprchách, kde měla jistotu, že ji nikdo nenachytá. A právě tam se intimně sblížila se spolužačkou Martou, která tam chodila z přibližně stejných důvodů. Když Hanku ve sprchovém boxu přistihla v plné práci při náruživém řvaní, obě si po překonání prvních vzájemných rozpaků náramně padly do noty. Dívky byly navzájem nadšené jedna druhou a velmi brzy se shodly v názoru, že všichni chlapi jsou jen živočišně primitivní samci, kterým jde jen o to jedno a dovedou myslet jen ptákem. Ač do té doba byly jen spolužačky, bez nějakého většího přátelského vztahu, náhle zjistily, že tu pravou lásku může dát jen žena ženě.

Nadšeně zjišťovaly, že dívčí milování je pro ně to pravé, ořechové. Každý den spolu objevovaly nové, rafinované fígle. Zjistily, že si báječně vyhovují a když se jim podařilo zařídit si na koleji společné bydlení v jednom z dvoulůžáků, staly se z nich nerozlučné milenky a prvotřídní lesby, pro které by chlapi nemuseli existovat. Marta se Hance dokonce přiznala, že kromě prvního pokusu, který skončil oboustranným trapasem, vlastně v životě s žádným chlapem nespala. O panenství se připravila sama, při divoké masturbaci a přesvědčivě říkala, že jí ta první zkušenost stačí na celý život.

Teď tedy Hanka, po mnoha letech naprosté abstinence sexu s mužem, měla v rámci vyššího poslání postoupit pro ni tak trapnou proceduru klasické soulože. Bylo ji jasné, že to na sobě nesmí dát nikterak znát a musí se chovat jako každá jiná normální ženská. Protože neměla z předchozích mrdaček s muži žádné valné zkušenosti, (vždy to byly jen rychlovky), probrala s předstihem s Martou i otázku vhodného oblečení, či spíše neoblečení, ve kterém by měla milence přijmout. Nakonec se dohodly, že Hanka dodavatele spermatu přivítá v krátké, průsvitné prckošilce, pod kterou ale bude mít klasické spodní prádélko.

„Myslíš, že je to nutné?“ zeptala se nervozně Hanka Marty.
„Je to naprosto nutné,“ usadila ji Marta. „Většina těch prasáků se vyžívá v tom, že ženskou rádi svlékají. Považují to za rajcovní a patří to do tzv. předehry,“ tvrdila suverénně Marta, ačkoliv to byl poznatek, který znala pouze z odborné literatury.

Ivoše, jak po krátkém sblížení u několika panáků teď nazývala pozvaného mrdáka, tedy uvítala v dohodnutém oblečení a s rozdílnými pocity strpěla hned za dveřmi chvatné objetí a vášnivý polibek, ze kterého zřetelně cítila závan vypitého chlastu. Samec byl oblečen do modrého froté županu a jak se pak ukázalo, nic pod ním neměl. I další počin příchozího ji nijak nenadchnul, neboť pan doktor se při líbačce volnou rukou zmocnil jejího ňadra a začal jej neurvale mačkat.
„Co to máš na sobě?“ podivil se, když nahmatal podprsenku. „Vždyť jsi přece věděla, že přijdu, tak ses měla pořádně připravit. Tohle nás bude jen zdržovat,“ pronesl nespokojeně.
„Kdybys věděl, jak pečlivě jsem se na tvoji návštěvu připravovala, tak by sis ušetřil hloupé pindy, ty moulo,“ pomyslela si nakvašeně Hanka. Nahlas ale neřekla ani slovo a obratně se zbavila podprsenky. Kalhotky si však nechala, aby si nabíječ nemyslel, že udělá vše na jeho písknutí.

V objetí a za neustálého líbání se nechala dostrkat až k posteli, kde do ní návštěvník jen lehce strčil, takže sebou žuchla na záda. Ivoš se okamžitě na ni vrhnul a vyhrnul ji košilku, aby se dostal na kalhotky, které z ní obratně stáhl.
„Tak mi sakra trochu pomož a nelež jako dřevo,“ komentoval pan doktor její pasivitu, když se snažil ji vysvléknou košilku. Aby se neřeklo, pomohla mu, když se zbavoval županu. Teď, když byli oba nazí, si blahopřála, že nechala svítit jen malou lampičku na vedlejším nočním stolku. Nevadil ji pohled na vysvlečeného muže. Spíš se bála, aby z výrazu obličeje nepoznal její duševní rozpoložení.

Návštěvník však měl úplně jiné zájmy, než aby studoval její tvář. Stejně byl přesvědčen, že je plná nadšení a radostného očekávání. Hanka s určitým zadostiučiněním shledávala, že Ivoš je jako každý jiný. Sebestředný samec, jistý si sám sebou a spoléhající na to, že mu každá žena musí podlehnout. Byla ráda, že tak dobře zapadl do jejího obecného rámce, kam řadila všechny muže. Za jiných okolností by s ním asi rázně zatočila, ale tentokrát musela bezmocně držet, neboť v sázce bylo její poslání.

Nic netušící dodavatel semene ji mezitím důkladně ožužlal a oslintal bradavky a potom začal ústy sjíždět níž po bříšku, směrem k bodu, kolem kterého se točí svět. Hanka se trpně podvolovala a byla celá ráda, že od ní zatím nečeká nějakou spolupráci. Zcela mu stačilo, že příjmá jeho laskání a určitě si při tom myslel, že ji působí kdovíjakou rozkoš.
Hanka však jen s nelibostí zjistila, že ji oslintané kozy dost protivně studí a tak si je v nestřežené chvíli otřela do sucha odhozenou košilkou. Ivoš mezitím pohmatem zjistil, že má buchtičku hladce oholenou.

„Seš vyholená, to je fajn. Tak to mám rád. Jenom doufám, že ses holila dneska, nebo včera. Nerad bych lízal nějaký šmirgl,“ komentoval zjištěný fakt a už nedočkavě směřoval hlavou mezi pootevřená stehna. Hanka je ještě víc roztáhla, aby mu to umožnila a v duchu se už těšila na ližbu. Když se po chvíli konečně dočkala, roztouženě vzdychla. Důvěrně známý slastný pocit se ji z lízané mušličky rozléval po celém těla a na chvíli měla dojem, že z dnešní mise přece jenom nevyjde tak docela naprázdno.
Jenže velmi brzy zjistila, že Ivoš je v lízání úplný žabař, kterého vůbec nemůže srovnávat se zkušenou lízalkou Martou.
Ivoš zřejmě lízání moc nehodoval a považoval to pouze za součást předehry. Po velmi krátké době svoji bohulibou činnost přerušil a jednoznačně dal najevo, že se chystá zasunout.

„Tak moment, Ivoši,“ vyrušil jej Hančin hlas. „ Máš po ruce ochranu?“
„Nemám, sakra, ty nemáš nasazený pesar? Neříkej mi, že to budu muset házet za plot,“ odpověděl nevrle.
„Neboj, za plot to házet nemusíš, protože já tady „náhodou“ jednu gumu mám,“ reagovala Hanka a již rukou lovila pod polštářem schovanou Primerosku.
„Vždy a na vše připravena, že jó,“ komentoval její sdělení Ivoš.“
„Jasně, pesar ani Danu nemám a po Antigestu mně vždy bolí žaludek. Takže spoléhám na gumu, protože nehodlám chodit s bubnem,“ ujistila jej Hanka a už mu hbitou rukou rolovala na bodlo zmíněný ochranný prostředek.
„A to máš jenom jednu? zeptal se zklamaně netrpělivý nabíječ. „Já doufal, že prošoustáme celou noc.“
„Neboj se, mám celý balíček a doufám, že 3× ti to bude stačit,“ ujistila jej s úsměvem Hanka.
„Mě stejně nejvíc zajímá tvoje první dávka, protože ta bude nejvydatnější a nejhustší,“ pomyslila si v duchu a vzápětí do sebe s heknutím přijala návštěvníka v gumáku.

Další průběh snad ani nemusím popisovat. Rozjela se klasická mrdačka na misonáře, při které se Ivoš zběsilým přirážením přivedl v rekordně krátké době k výstřiku. Nějaké Hančiny pocity a prožívání jej vůbec nezajímaly. S úlevným zařváním se vyprázdnil do gumy a pak zůstal hluboko zapíchnuty do božské studánky, přičemž nalehl na Hanku celou svoji váhou. Blaženě funěl a snad i čekal nějaká slova chvály.
Od Hanky se však žádné pochvaly nedočkal. Chudák holka ještě ani nestačila zabrat a už tady byl konec. Docela roztrpčeně mu dala najevo, že ji pod sebou válcuje a přiměla jej, aby se sesunul stranou.
Pak mu obratně stáhla z ochabujícího žilnáče použitou gumu a odkráčela do koupelny.

Tam rychlým pohledem zkontrolovala obsah gumového váčku a spokojeně vzala na vědomí, že zachyceného materiálu je vskutku dost. Pak šprcku zavázala, aby drahocenný materiál nevytekl, zabalila do papírového kapesníčku a opatrně uložila do kabelky.
Krátce se vysprchovala, otřela se do osušky a pak vklouzla do županu, ve kterém se vrátila do ložnice.

„Máš tam volno, Ivoši,“ oslovila mžourajícího samce. „Původně jsem si myslela, že půjdeš se mnou a dáme si ještě druhé číslo ve sprše.“
„Nějak se mi nechce, cítím se najednou nějak unavený,“ odpověděl rozespale Ivoš. „Chvilku si odpočinu a pak budeme pokračovat.“
S těmito slovy se otočil na bok zády k ní a než se stačila uvelebit na své straně postele, zřetelně uslyšela jeho pravidelné oddychování.
„On mi tady usnul,“ pomyslela si pobaveně při vzpomínce, jak jí sliboval vášnivou noc až do rána.

Když se přesvědčila, že její nabíječ opravdu tvrdě zabral, začala plnit další část plánované akce. Pomalu a potichu si sbalila všechny své věci do cestovní kabely. Potom se oblékla, opustila pokoj a sešla po schodech dolů do haly. Za okénkem recepce spal na židli noční vrátný, s bradou opřenou o prsa.
Opatrně a šetrně jej vytrhla z jeho bdělého polospánku. Krátce se mu omluvila za vyrušení a požádala jej, aby si mohla zatelefonovat. Mrzutě ji přistrčil telefon do okýnka.
Vytočila číslo jejich pražského bytu a po chvíli vyzvánění se dočkala toho, že Marta telefon zvedla a ozvala se rozespalým hlasem.

„Ahoj, to jsem já. Tak tady to klaplo na 100%. Zavolám si taxíka a jedu domů. Počítám, že tam budu tak za 40 minut. Tak buď připravená. Zatím čauky.“
Zavěsila a požádala recepčního, aby  zavolal taxík. Když ji vyhověl, obtěžovala jej další prosbou, totiž aby ráno vedoucímu školení sdělil, že se musela ještě v noci z nutných osobních důvodů vrátit zpátky do Prahy. Po chvíli zaváhání jej pak ještě požádala, aby ráno v 6,00 vzbudil osazenstvo pokoje č. 8.

„Oni to včera poněkud přehnali s pitím, tak aby ještě stačili stihnout snídani. A zapište si to prosím vás, abyste na to nezapomněl.“
Tuto prosbu doprovodila padesátikorunou, kterou recepčnímu položila na pultík. Starý muž hbitě bankovku uklidil do kapsy, jako by se bál, aby si to nerozmyslela. Na otázku, kdy asi dorazí objednaný taxík odpověděl, že určitě do 10 minut, protože Taxislužba Tempo má garáže necelé tři bloky odtud.
Venku už se začalo rozednívat a tak se Hanka s pracujícím důchodcem rozloučila a vykročila do začínajícího nedělního rána.

(pokračování)

Autor

Navigace v seriálu<< Inseminace 02Inseminace 04 >>
4 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x