Kamila 01

Toto je 1 díl z 1 v seriálu Kamila

Kamila
Volné pokračování série Sekretář

Od doby, kdy jsem se stal ženou – subinkou své manželky, uběhlo již několik týdnů a náš život se pomalu začal zabíhat do nových kolejí. Do práce jsem chodila v obleku, pod kterým jsem měla dámské spodní prádlo a dělalo mi to náramně dobře. Po příchodu domů jsem se převlékla do kostýmku služebné a honem splnila veškeré své povinnosti – opláchnout nádobí, setřít prach, poklidit… Prostě jsem vše dělala pro spokojenost své manželky a Paní a doufala, že brzy přijde den, kdy mi alespoň na chvíli vysvobodí ptáka z pásu cudnosti a dovolí se konečně udělat. Zatím si užívala jen ona a já ji uspokojovala roberkem, připínákem, jazykem, prostě dle její momentální nálady a chuti.

Dny běžely jako voda a jednoho dne přišla žena domů ve vyloženě spokojené náladě.
„Dneska tě chci potěšit, ty moje malá kurvičko,“ řekla mi, když po příchodu domů zkontrolovala pohledem naši domácnost. „Jdu si ještě něco zařídit a nejspíš nepřijdu sama. Tak připrav něco k zakousnutí a dej se do gala, ať mi neuděláš ostudu!“
Odešla a já se rychle pustila do nějakého toho pohoštění. Naštěstí v lednici něco bylo a tak jsem za chvíli měla připravené jednohubky, pár chlebíčků a chladila láhev sektu.

Asi za hodinu cvakly dveře a v chodbě jsem zaslechla ženský smích. Moje paní se vrátila a zcela jistě nebyla sama. Ty hlasy… ty jsem přece znala… Vyběhla jsem jim naproti a opravdu, nemýlila jsem se. V chodbě byla má žena, moje šéfová a Lucie.
„Vítám vás, takovéhle překvapení jsem nečekala,“ vyhrkla jsem. Všechny tři se na mne podívaly a šéfová řekla:
„Vidím, že jsem tě dobře připravila a jak jsem slyšela, děláš své ženě radost.“
Potěšilo mne to a asi jsem se i trochu začervenala.

Dámy vešly do obýváku, usadily se a začaly vést ty své ženské řeči. Já okolo nich pobíhala a starala se, aby měly všeho dostatek. Asi po hodině mne má Paní zastavila.
„Posaď se, Kamilko, k nám!„
Způsobně jsem se tedy usadila na volné místo a má Paní pokračovala:
„Naše manželství se hodně změnilo. A musím uznat, že k lepšímu. Já jsem s tím, jak to nyní je, velice spokojená a i když jsem si tě nejdřív nedokázala představit jako ženu, musím uznat, že se mi to náramně líbí. A na tobě pozoruji, že tobě také. A protože jsem s tebou víc, než spokojená, rozhodla jsem se to trochu změnit. Ty víš, že já nedokážu být ta zlá domina.
Občas, při hrátkách, to ano, to se ráda vyřádím. Ale být pořád přísná a poroučet, to není pro mne ten správný šálek kávy. A tak mám jeden návrh. Budeme od nynějška spolu žít jako dvě ženy. Prostě už nebudeš muset chodit jako služebná. Domácí povinnosti ti zůstanou, na tom se nic nezmění. Ale bude na tobě, v čem je budeš vykonávat a v čem budeš chodit. A když budeš mít vše hotovo, budeme prostě spolu jako dvě přítelkyně. A abychom to nějak začaly, rozhodly jsme se s mými kamarádkami, že tě za tvé dosavadní chování dnes náležitě odměníme.“
A s těmito slovy položila na stůl přede mne balíček.
„I já jsme ti něco přinesla, Kamilko,“ řekla Lucka a také mne obdarovala.
„No a ani já nezůstanu pozadu,“ řekla šéfová a na stole přibyl ještě jeden dárek.

„Tak rozbaluj!“ řekla mi Paní. Netrpělivě jsem začala rozbalovat dárky. A byla jsem jako u vytržení. Našla jsem krásnou soupravu spodního prádla, nádherné lodičky na jehlách a nakonec… skoro jsem se štěstím rozbrečela. V balíčku od mé Paní jsem našla nádherné dlouhé večerní šaty.
„Tak šup, honem se skoč osprchovat ať se nám můžeš v té nádheře předvést!“ přikázala mi Lucie. Proběhla jsem sprchou. S holením jsem naštěstí neměla problémy. Má žena mi někde sehnala hormony, po kterých mi přestaly růst vousy a chlupy, takže jsem tvář, přirození i nohy měla jako holátko. Celá nahá jsem přišla za nimi do pokoje. Mé tělo zdobila jen klícka, navlečená na můj penis. Všechny tři se na mne zadívaly.
„Počkej s tím oblékáním,“ řekla mi Lucka. „Já si s tebou zatančím.

Moje Paní pustila tlumenou pomalou hudbu a zhasla světlo. Pokojem se mihotaly jen plamínky zapálených svíček. Lucka vstala a položila mi ruce okolo krku. Naše těla se k sobě přitiskla a my začaly pomalu tančit. Cítila jsem hroty jejích ňader skrz látku, vychutnávala si vůni jejího parfému a můj penis hrozil, že svou klec roztrhne. Když jsem se ocitla čelem k pohovce, zahlédla jsem něco, co jsem nečekala. Moje žena se vášnivě líbala s mojí šéfovou. ruku měla pod její sukní, šéfová jí na oplátku hladila ňadra, která vyprostila zpod halenky.
„Líbí se ti to?“ zeptala se mne Lucka potichu.
„Moc,“ odpověděla jsem. A najednou jsem ucítila Lucčiny rty na svých. Naše jazyky se propletly. Odvážila jsme se Lucce zajet rukou pod sukni a pomalu sunula svou dlaň výš a výš. Tanec skončil…

Lucka se zastavila a jen se lehce rozkročila. Její ruka nahmatala můj penis. Pomalými pohyby tahala za klec sem a tam. Pak mne chytla za koule a začala je jemně masírovat. Myslela jsem ,že zešílím. Moje ruka už mezitím hladila Lucii v rozkroku. Byla nádherně vlhká. Chvíli jsem jí hladila pysky, dráždila poštěváček a pak do její jeskyňky zajela prsty. Prohnula se v zádech a vzdychla. Pak jsme se obě svezly na zem. Lucka si lehla na záda a doširoka roztáhla nohy.
„Lízaj mě!“ vydechla. Klekla jsem si nad ní a začala ji lízat kundičku. Mé koule se houpaly nad jejím obličejam a za chviličku jsem ucítila její jazyk, jak mne jemně dráždí. Pak si strčila do pusy mého ptáka i s klecí… bylo to šílené…
Lízala jsem ji, dráždila prsty a ona mi to oplácela co mohla.

„Já chci ošukat!“ ozval se najednou do šera hlas mé ženy. Obě jsme otočily hlavu k pohovce. Na ní ve stejné pozici jako my ležela má Paní s mou šéfovou a navzájem si lízaly pičky. Moje Paní navíc měla v ruce obrovského uměláka, kterým zajížděla do šéfové až nadoraz. Postavila jsem se a popošla k nim.
„Má Paní, mohu Vám posloužit připínákem?“ zeptala jsem se jí.
„Ne! Dneska chci živý maso,“ vyštěkla. Sundala z krku řetízek a odemla asi po měsíci mou klec. Sotva vysvobodila mého ptáka, chňapla po něm ústy a narvala si ho až do krku. Měla jsem co dělat, abych hned neexplodovala. Naštěstí si Paní uvědomila mou nadrženost a rychle přestala.

„Šukej mě! Ale ne, že se hned uděláš!!!“ poručila mi. Klekla si na čtyři a vystrčila na mne své pozadí. Na nic jsem nečekala a vrazila jí čuráka do kundy skoro i s koulema. Byl to nádherný pocit, po takové době! Pomalu jsem ji začala projíždět kundičku sem a tam a dávala pozor, abych nevystříkla. Lucka to nevydržela a lehla si pod mou Paní. Nastavila jí svou kundičku a ta jí začala lízat. Obě vzdychaly a užívaly si to.
Šéfová seděla v křesle, nohy roztažené, jednou rukou si drtila prsa a druhou proháněla poštěváčka. Pak vstala s připnula si uměláka. Proboha, co chce dělat?

Klekla si za mne a natlačila se mi na záda. Předklonila jsem se co nejvíce nad svou Paní a nepřestávala jí šukat. Podle jejích vzdechů jsem věděla, že už má na krajíčku. A ani Lucka na tom nebyla jinak. Ucítila jsme známý tlak na análu. A pak do mne šéfová zajela. Byl to neskutečný sendvič.
Lucka s roztaženýma nohama, mezi nima hlava mojí ženy, kterou jsem já napichovala zezadu a můj zadek vyplňovaný připínákem šéfové. Tohle se nedalo dlouho vydržet.
Ani nevím jak, ale naše pohyby se zkoordinovaly a píchaly jsme se navzájem. Pokojem se nesly vzdechy, vzduch byl plný vzrušení a pachu našich těl.

A pak to přišlo… Nejdřív se udělala Lucie. Její vzdechy se zrychlovaly a najednou přešly do divokého zasténání. To nenechalo chladnou moji ženu. Celá se rozechvěla, její dech se zrychlil a než se udělala, jen vykřikla:
„Koukej se do mne honem udělat, ty děvko !!!“
To byla poslední kapka. Přestala jsem se ovládat. Začala jsem přirážet jako zběsilá. Šéfová nestačila s mým tempem a připínák ze mne vyjel.
Sáhla po umělákovi, kterým ji předtím šukala moje Paní a narvala si si ho hluboko do kundy. Sedla si naproti nám a šukala se sama jako divá. To už jsem nevydržela. Moje slabiny se stáhly, ocas ztvrdnul jako skála a přesně v okamžiku, kdy se moje Paní rozkřičela na celý pokoj, jsem do ní začala pumpovat semeno, nastřádané za tu dlouhou dobu.

V tu chvíli se rozkřičela i šéfová. Její tělo strnulo v křeči, ruka s umělákem se zastavila a i ona vykřičela svůj orgasmus. Obývákem se nesly vzdechy a odeznívaly orgasmy čtyř těl. Všechny jsme ležely na podlaze a oddechovaly.
„Teda, to byla jízda!“ vzdychla má paní, když se trochu vzpamatovala. „Tak šup, trochu se zkulturníme a pak se uvidí, co dál.„
S těmito slovy zmizela v koupelně. Postupně jsme se všechny vysprchovaly a jen tak, nahé se sešly v pokoji.
„Tak tohle ne. Byly jsme tu čtyři ženský a tak to taky zůstane!“ prohlásila moje Paní, když jsem seděla jen tak bez klece s povadlým ptákem mezi nohama. Já a tři ženy…

„To maso půjde zase pod zámek!“ rozhodla Paní a než jsem se nadála, můj penis opět zdobila stříbrná klícka. „Tak, Kamilko. Hezky jsi nám to udělala. A za odměnu si my teď z tebe uděláme hezkou ženskou.“ řekla Lucka a podala mi mé nové prádlo.
Už mi nedělalo problémy do něho vklouznout. Ale všechny tři mi ochotně asistovaly. A nahé… Když jsem si oblékala své nové šaty, cítila jsem se jako v nebi. Lucka mi je přetáhla přes hlavu a pak jsem si užívala ten nádherný pocit, kdy hebká látka klouzala po mém těle až k nohám. Nakonec přišly na řadu i nové lodičky. Světe div se, moje Paní mi pak sama podala skleničku se sektem. Líbla mne na tvář a zašeptala:
„Bylo to nádherné, Kamilko. Miluju tě.“

Pak si mne posadily do křesla a všechny tři se mi věnovaly. Make-up, pořádně nasadit a upravit pocuchanou paruku… a za chvíli ze mne byla dáma jak se patří. Pak jsem jen seděla v křesle, popíjela šampaňské a sledovala, jak se oblékají mé přítelkyně. A přemýšlela, co mají za lubem dál…
Když se všechny tři oblékly a upravily, pronesla má žena přípitek:
„Vítám v našem dámském klubu naší novou členku – Kamilu. A teď si zajdeme na večeři pořádně to oslavit!“

Tak my půjdeme do společnosti… došlo mi. A už mi bylo jedno, jestli mne někdo uvidí a pozná. Protože to, co jsem zatím zažila, překonalo všechny mé představy a sny. A věděla jsem, že dnešním večerem to nekončí. ale začíná.
Teplou letní nocí kráčely čtyři ženy, zavěšené do sebe. Každý muž, kterého míjely, se za nimi ohlédl. A ani jeden z nich netušil…

Autor

4 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x