Koťata

Koťata. Tak nám říkaly kluci nejčastěji. Nevím proč, ale všechny nás takto oslovovali. Možná jsme v sobě měly něco kočičího, možná je za tím něco jiného, ale začaly jsme se tak občas titulovat i samy mezi sebou. 
My, to je studentky jedné vysoké školy ubytované na kolejích ve dvou sousedních pokojích. 
Já bydlím s Janou a vedle je Radka s Jarkou. Když se stalo, že si některá z nás přivedla na pokoj kluka, tak v takovém případě její sousedka přespala vedle v druhém pokoji. 
Ne, že by se u nás střídali kluci jako v bordelu, ale občas se to stalo. Buďto jsem tedy já, nebo Jana spala u holek, nebo některá od nich spala u nás. Pokaždé jsme se musely zmáčknout dvě na jedné posteli.

Když jsem se tiskla k dívčímu tělu, nebylo mi to nepříjemné, právě naopak. Někdy se přitulila kámoška, někdy já sama. To samé jsem pozorovala i na holkách. Vypadalo to, že se na to tulení na jedné posteli snad dokonce těší. Také jsme se tulily častěji. 
Hladily jsme se a postupně jsme se sblížily tak, až jsme se spolu někdy tak trochu pomazlily. Hlavně když jsme byly dlouho bez kluka, nahrazovaly jsme si vzájemně chybějící mužskou náruč. Ale kromě objetí a pohlazení jsme se nedostaly dál, aspoň tedy co já vím.

Jednou po jednom večírku jsme se potkaly všechny čtyři na jednom pokoji. Nechtělo se nám ještě spát, byly jsme příjemně naladěné, tak jsme si povídaly a bavily se. Řehtaly jsme se vtipům a příhodám a trošku i popíjely. Nakonec se řeč stočila na sex. Příhody se stávaly peprnější, vtipy košilatější a my rozjařenější. Otázky se dostávaly stále víc na tělo.
„Čím jste kluka nejvíc šokovaly?“ byla jedna z otázek, kterými jsme se počastovaly.
Rozhostilo se chvilkové ticho.
Až Radka prohlásila: „No, nejvíc jsem svého kluka šokovala asi tím, že jsem při orgasmu stříkala skoro víc než on.“
Ztichly jsme, zíraly na ni a pomalu nám to docházelo.
Pak se Jarka zeptala: „Ty fakt při orgáči stříkáš?“
„No, pokaždé ne, ale když se rozparádím, tak vážně stříkám,“ potvrdila Radka.
„Kecáš.“
„Nekecám.“
„Tak ukaž!“ vyhecovala ji Jarka.
„Tak teda jo,“ vypálila Radka vítězně.

A hned ze sebe shodila elasťáky a gaťky a rozvalila se na posteli.
„Ách,“ vydechla, když se pohladila v mokrém klíně, „stejně jsem z toho vyprávění celá nažhavená,“ a začala se vzrušovat a prstit. 

Koukaly jsme na ni, jak na zjevení. Ale pak vzrušení zvítězilo a spíš nás to rajcovalo. 
Docela jsme jí záviděly, jak si to pěkně dělá. 
Muchlala si kozy, drandila pičku a poštěváka a my jen zíraly na živé porno před námi. Koukaly jsme s otevřenými pusami a začínalo nás také přemáhat vzrušení. 
Přistihla jsem se, že se hladím po těle a prsty mi bloudí do klína. Trochu jsem se začervenala, že to tu dělám přímo před holkama, ale pak jsem mrkla vedle. 
Jana s Jarkou na tom byly stejně. Také byly zadýchané a také se různě hladily a laskaly. 

Přestala jsem se stydět, hodila obavy za hlavu a užívala si. Bylo to strašně rajcovní laskat si kundičku a koukat přitom, jak si to dělají holky vedle mě a nahá Radka přede mnou. 
Jarka se dokonce svezla před Radku, asi aby jí lépe viděla do klína. Koukala jí snad až do dělohy, lapala po dechu a honila si ji, div si ji neutrhla.
Radka hekala stále hlasitěji a pořád zrychlovala, až jí to najednou přišlo. Cukla sebou, zasténala a napjala se, jak ji ovládl orgasmus.
Najednou jí z pičky vytryskl průhledný proud šťáviček jako vodotrysk. Jarka, která se skláněla před ní, to schytala naplno přímo do obličeje a na tričko. Byla celá zmáčená tou kundí záplavou, která rázem provoněla pokoj samičí živočišností.

Byly jsme všechny tři na kraji orgasmu, rozpálené a rozdivočené, celé dychtivé. Stříkací scéna nás nijak nepohoršila, spíš ještě víc nažhavila.

Jarka si olízla rty a mrouskla: „Mmm, chutnáš skvěle.“
„Ukaž,“ vyhrkla Jana a olízla jí tvář.
„Já chci taky,“ vrhla jsem se na ni i já.
Sama jsem se nepoznávala. Nikdy jsem se necítila lesbou, holky mě nijak zvlášť sexuálně nepřitahovaly. 
Jasně, sem tam nějaké to pomazlení, když mi bylo smutno, to ano. 
Ale teď to bylo najednou jiné. Chtěla jsem sex! Sex a uspokojení! A že to bylo s holkama, to mi najednou nevadilo, spíš mě to ještě víc přitahovalo. Chtěla jsem to prostě zkusit a chtěla jsem to zkusit hned.

Ještě jsem se rozhlédla, ale byly jsme všechny jako očarované, roztoužené, rozpálené sexem a chtíčem. Chytla jsem Jarku a olízla jí tvář. Voněla samičí vůní a chutnala nasládle, podobně jako já sama, když jsem se jednou schválně ochutnala. Chvilku jsme si hleděly do očí. Musela jsem to udělat. Přitiskla ji k sobě a políbila. Wow! To byl ale pocit. Líbala jsem ji a jezdila jí jazykem v puse.

„Já to udělala!“ blesklo mi hlavou, „já se vážně líbám s holkou.“
Cítila jsem její jazyk, jak mi olizuje ten můj, cucaly jsme si rty, objímaly se a hladily a nemohly se nabažit toho báječného pocitu. 

Jak jsme se hladily, uvědomila jsem si látku jejího trička. Obě jsme naráz dostaly stejný nápad. Stáhly jsme si trička a zadívaly se na naše rozskotačená kůzlata. 
Jako na povel jsme si je pak začaly navzájem osahávat a hladit. Bylo to zajímavé a ukrutně příjemné nechat si hladit prsa a dráždit rozcitlivělé bradavky. 
Překvapivě ještě příjemnější, a v tu chvíli přitažlivější, bylo hladit a hníst Jarčiny pružné a hebké obliny. Bylo to nádherně dráždivě zvrácené hladit holce prsa, ale já se v tom náramně vyžívala.

Za chvíli mi blikla v hlavě nová, ještě odvážnější, myšlenka a já ji provedla ještě dřív, než jsem si uvědomila následky. Zohnula jsem se a políbila Jarce prso. Přímo na bradavku. Vsála jsem ji do pusy a začala žužlat a sát jako kojenec.

„Já to udělala!“ zase mi proletělo hlavou, „já vážně saji holce prso.“
Jarka mi přitiskla hlavu na sebe a muchlala mi ji a vdychala a vypínala se proti mně. Evidentně se jí to líbilo a já byla potěšena, že jí dělám tak moc dobře. Hladila jsem jí a mačkala obě prsa, až mě napadlo ochutnat i to druhé. I to bylo báječně hebké a já se topila v jejím poprsí. Pružná měkká prsa a tvrdé natrčené bradavky tvořily kontrast, kterého jsem se nemohla nabažit.
Až mě Jarka odstrčila a já se samým překvapením zarazila. Ale jen na chviličku. Jarka mi totiž chtěla oplatit stejnou mincí. Vrhla se mi na prsa a začala je náruživě lízat, líbat a ocucávat. Mačkala mi je a hladila, trápila a laskala bradavky, vytahovala je a sála a dělala se mnou věci, až mi z toho šla hlava kolem. Ani jsem nestíhala vnímat tolik příjemných a líbezných pocitů, které mi do hlavy a celého těla vystřelovaly ze všech těch citlivých míst.
Možná bych i dosáhla vrcholu jen drážděním prsou, ale nenasytná nedočkavost a chtivost mi to nedovolily. Já chtěla ještě víc. Mezi protáčením panenek rozkoší jsem se podívala kolem a uviděla Radku s Janou v podobném polonahém objetí, v jakém jsem se zmítala s Jarkou. A uviděla jsem také nahý Radčin klín lesknoucí se šťávičkami vzrušení.

„To je ono! To chci!“ skoro jsem zařičela.
Vysmekla jsem se překvapené Jarce a vrhla se Radce do klína. Bez přemýšlení jsem se jí přisála přímo na pičku a začala zuřivě lízat a sát. Chtěla jsem to všechno ochutnat a zažít a chtěla jsem to hned. Ta chuť a vůně dívčího pohlaví mě úplně pohltila a omámila. Cítila jsem její vzrušení, jak mi teče po jazyku. Cítila jsem horkost a sametovou hebkost jejích rozevřených lupínků. Cítila jsem tvrdý hrbolek jejího poštěváčku, jak o něj brnkám špičkou jazyka. Cítila jsem, jak do ní pronikám a natahuji jazyk, abych dosáhla co nejhlouběji. Slyšela jsem její vzdechy a výkřiky. Cítila jsem chvění jejího těla a pohyby, kterými mi vycházela vstříc. Objala jsem ji a vsunula prsty, kam jsem jazykem nedosáhla. Šukala jsem ji dvěma a potom i třemi prsty a opájela se pocity vnikání dovnitř úzké kluzké pochvy. Svírala mi je, až skoro vcucávala do sebe. Připadala jsem si skoro jako chlap mrdající nadrženou holku. Jako šílená jsem sála a olizovala milostné šťávy, které z ní bohatě prýštily. A šílená jsem asi opravu byla. Šílená chtíčem a vzrušením téměř bolestně hmatatelným.

Vcucla jsem poštěváček mezi rty a žužlala ho a olizovala a dráždila. Ani jsem si to asi neuvědomovala, ale chtěla jsem ji přivést na vrchol. Chtěla jsem to být já, kdo jí dá tu rozkoš a slast. Dráždila jsem ji a jako by intuitivně věděla, kdy, kde a jak ji vzrušit nejvíc a nejintenzivněji. Ucítila jsem, jak se jí začaly chvět stehna, kterými mě sevřela a uvěznila v klíně. Ještě jsem vystupňovala úsilí všech svých údů a pak to najednou přišlo. Radka se pode mnou napjala v křeči, zaškubala a pak se s táhlým výkřikem udělala. Připadala jsem si jako pod horkou sprchou, náhle spuštěnou naplno. Chlemtala jsem ten proud rozkoše, který se mi rozstřikoval o obličej. Lapala jsem po dechu a hltala tu esenci dívčí rozkoše. Musela jsem si pak protřít oči, abych vůbec viděla, co se děje kolem.

Radka ležela na zádech, chvěla se jako osika a hekavě dýchala. Nahé Jana s Jarkou s rukama v klínech nepřítomně zíraly na nás dvě a navzájem si kmitaly prsty v pičkách, dokud se obě neroztřásly v orgasmu. Já na ně hleděla psíma očima a záviděla jim, protože ony se udělaly a já ne. Sice jsem si užila orální sex s Radkou, ale to jsem uspokojila ji. Já sama zůstala jen rozdrážděná, ale neukojená. Asi to na mě poznaly, protože na sebe mrkly a vyrazily ke mně obě současně. Jana mě políbila v pořádném francouzáku a Jarka mi začala lízat dírku. Nemohla jsem ani zasténat rozkoší pod tím náhlým návalem slasti.
Pusu jsem měla ucpanou Janiným jazykem a v kundičce mi řádily Jarčiny prsty a jazyk. Všude po těle mi šmejdily a hladily něčí ruce, dlaně a prsty. Ani jsem netušila, která mě kde hladí a laská. Hlavně že jsem cítila, a s dychtivostí přijímala, rozkoš a slast všemi póry svého těla.
Náhle jsem vypískla, protože mi něco začalo dráždit můj análek. Něčí prstík se mi začal dobývat dovnitř. V té smršti vjemů a pocitů jsem se nestíhala pořádně soustředit, a tak se mu to nakonec povedlo. Prstění análku i kundičky a ocucávání poštěváčku mě, spolu s masáží koziček, nesmlouvavě hnalo vstříc pořádnému orgáči. Nechala jsem se unášet na vlnách slasti a nebránila se ničemu, co se mnou ty dvě, možná i tři, dělaly. Několikrát jsem se zhoupla až na vrchol a zmítala jsem se na vlnách rozkoše jako v prudkém příboji. Nakonec jsem místo vyvržení na pláž přistála naprosto vyčerpaná na posteli. Ležela jsem a sípavě doháněla kyslíkový dluh. Až po dlouhé době jsem začala vnímat doznívající zvuky milostných hrátek. Když jsem byla schopná zvednout hlavu, uviděla jsem ty tři propletené na sousední posteli a vyřízené podobně jako já.

Postupně jsem zase nabyla schopnost uvažovat a došlo mi, že jsem celá upocená a ulepená a že mám strašnou žízeň.
„Vodu,“ zašeptala jsem nahlas a pokoušela se vstát.
Jako by to byl signál pro ostatní, začaly jsme se všechny sbírat a shánět po něčem k pití. Našly jsme dvě PETky s jakousi ochucenou vodou, nechaly je kolovat a vypily do dna. Jen do nás zasyčely.

Radka si utřela rty hřbetem ruky a v očích jí zase zasvítili čertíci. Koukala na mě jako hladová a propalovala mě tím pohledem skrz. Cítila jsem v sobě vzrůstající žár a stoupající chtíč.
„Probůh, já stále nemám dost?“ překvapila jsem sama sebe.
Radka evidentně také ne. Přistoupila ke mně, objala mě a přitiskla se mi na tělo. Prsa na prsa, klín na klín. Chytla mě hlavu a jazykem mi zajela skoro až na mandle. Druhou rukou mě mačkala zadek a třela se o mě klínem.

„Chci tě, kotě,“ zamrouskala, když se ode mě odlepila.
Položila mě na koberec na zemi a klekla si mi mezi nohy. Roztáhla mi stehna a pootočila mě trochu na bok. Překvapeně jsem se sebou nechala manipulovat podle jejích přání a nechápala, o co jí jde. Pochopila jsem, když si ke mně přiklekla, skoro si mě sedla na nohu. Přitiskla se mi klínem na klín, až se naše kundičky políbily. Tiskla se svou horkou mokrou mušlí na tu moji a ten těsný dotek mě dostával. Tlak na má nejcitlivější místa byl tak intenzivní, jak jsem ještě nezažila. A pak se pohnula.

„Áááách!“ zasténala jsem.

To nešlo vydržet, ta záplava rozkošných pocitů byla nezadržitelná. Pomalu se pohybovala a třeba se o mně pičkou, dráždila svým poštěvákem ten můj.
Naše mokrá ulepená pohlaví se třela o sebe a hnala nás na další vrchol. Chytila mě za nohu, aby se na mě mohla více přitisknout a zvýšit tak tření našich klínů o sebe. Napodobila jsem ji a mohla tak mnohem lépe ovládat naše pohyby a působit si intenzivnější rozkoš.
Rozvášněná Radka se rozjela a šukala mě skoro jako chlap. Ano, šukala, to se nedá nazvat jinak. Přirážela boky proti mému klínu, hekala a pohybovala se jako při opravdové souloži. Naše pohlaví se s mlaskáním třela o sebe a působila nám úžasnou rozkoš.

„Pojď – kotě – dělej,“ hekala na mě mezi přírazy.
Zkusila jsem také přirážet a ono to šlo. Sama jsem se třela svou rozpálenou pičkou o její tělo a kroutila se tak, abych si způsobila co největší slast. Sladily jsme své pohyby, svíjely se v objetí a šukaly se navzájem. Musela jsem stále zrychlovat a tisknout se těsněji. Prožívala jsem neuvěřitelně intenzivní slast a chtěla jí ještě víc. Rozkoš stoupala stále výš a začal se se mnou točit svět. Narážely jsme na sebe skoro bolestivě, sténaly a hekaly jako v pominutí smyslů. Náhle jako bych vyletěla na houpačce až na vrchol oblouku a zůstala chvíli viset ve stavu beztíže. Pak jsem se začala pomalu propadat do bezedných hlubin rozkoše. Šílený orgasmus mě asi na chvíli připravil o vědomí. Probrala jsem se s pocitem, že jsem v ráji. Mé tělo vibrovalo jako struna, intenzivní rozkoš se ve mně přelévala sem a tam a já se nechtěla probudit.

Pomalu jsem doletěla z té nekonečné výšky dolů a měkce přistála zpátky na zemi. Dýchala jsem jako sentinel a nechápala, co se to se mnou stalo. Radka ležela vedle mě a celá rudá prudce dýchala, až se celá otřásala.

„Holky, co jste to spolu dělaly?“ celá rozrušená se nás ptala Jana.
Vzala mou hlavu do dlaní a opakovala svou otázku. Ale já stále nebyla schopná mluvit.
„Já chci také,“ prosila nás dojetím celá uslzená.
„Já to chci také, ano?“ ptala se nás, jako kdyby potřebovala naše svolení.
A začala mě pusinkovat a líbat. Přidala se k nám i Jarka a my spolu prožívaly okamžiky úžasné něhy a intimnosti. Byly jsme dojaté a rozněžněné a potřebovaly jsme spolu všechny ty pocity sdílet a předávat si je.

Všechny ty vzájemné doteky nás ale zase začaly vzrušovat a něha se opět začala vytrácet a měnit v touhu. Ve vzájemném objetí jsme se na sebe vrhly, hladily se a líbaly, laskaly a dráždily. Muchlovaly jsme se a osahávaly, výskaly, když nám něčí prsty zajely na citlivá místečka. Kočkovaly jsme se v jednom chumlu a změnily se v klubko propletených údů, rejdících jazýčků, mokrých piček a poskakujících koziček. Vylízaly jsme se navzájem, až jsme už opravdu nemohly. Napůl v bezvědomí jsme pak ležely přes sebe a znaveně funěly.

Shodly jsme se, že to bylo super a že si to příležitostně zopákneme.
Staly jsme se tak kámoškami s výhodami a pomáhaly si navzájem se stresem ze zkoušek, samotou a potřebami našich mladých těl.
Koupily jsme si i nějaké vibrátory a šukaly se a lízaly, až se hory zelenaly.
To neznamená, že se z nás staly lesby. Jen jsme si pomáhaly navzájem, když jsme po ruce neměly kluka. Holky si prý i kluky vyměnily a zkusily i skupináč ve dvou párech, ale u toho jsem nebyla.
I tak nám časy studia pěkně ubíhaly.

Autor

4.7 41 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

Povídka má určitě potenciál. Je ale trochu zvláštní, že najednou, zčista jasna, dostanou bez jakéhokoli předehry chuť na lesbický sex před cizími kluky. Podle mě to chtělo delší první část povídky, ne pár odstavců.

Mimochodem, jedná se o novou povídku nebo převedeno ze starých stránek?

dedek.Jeff

Těžko říci. Já ze starého Fenixu povídky nepřevádím. Příspěvek byl do systému vložen bez jakékoliv poznámky.

Talmann

Díky za ten potenciál. Je pravda, že píši dost nárazově, dlouho nic a pak připíši kus textu. Možná to tu povídku ovlivnilo.
BTW, kde se tam píše lesbický sex před cizími kluky? Možná mi něco uniklo.
Je to povídka nová, staré nerecykluji, poznámky nepřipisuji neb netuším jaké.

Last edited 1 rok před by Talmann
harai

Za cizí kluky se omlouvám, při čtení dost přeskakuju. Nicméně to bylo i tak dost hurá na to….

Co se týče převodu ze starého Fénixu – to není o tobě, ale o nás. Občas je potřeba zaplnit místo, když nejsou nové povídky.

dedek, Jeff

Ta poznámka byla myšlena pro nás korektory. Jedná se sdělení mimo text povídky, které se pak maže. Např., že se jedná o převod ze starého Fenixu.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x