Masérka

„Jééé-ech, to zas byl den,“ vydechla unavená asistentka Tamara, ještě celá vystresovaná z práce. Konečně sice vypadla z kanceláře a nechala všechny papíry, schůzky a termíny za sebou. Ale v hlavě jí pořád vířily tisíce myšlenek a nedovedla se uvolnit.
Celé tělo jí cestou domů bolelo z toho celodenního napětí.
Zabouchla za sebou dveře, odkopla lodičky stranou a sesula se do sedačky v obýváku. Oddechla si, pohladila několikrát bolavá lýtka, ale kýžená úleva se stále nedostavovala.

„Co já bych teď dala za pořádný relax!“ povzdechla si.
„Relax?“ blikla jí hlavou myšlenka.
„Co to jen ta Šárka povídala?“ lámala si unavenou hlavu a vzpomínala.
„No jasně, relax! Už to mám!“ zaradovala se.
„Šárka přece říkala, že nejlepší relax je pro ni pořádná masáž! To je ono. Dokonce jsem jí řekla o telefonní číslo na její masérku,“ vybavovala si vzpomínky.
„Kam já jsem jen ten papírek dala?“ přemýšlela nahlas.
Prohrabala celou kabelku, dokonce ji vysypala na hromádku na stůl, než konečně našla papírek s číslem.

Nedočkavě ho vytočila a po chvíli uslyšela příjemný ženský hlas. Představila se, uvedla své doporučení od kamarádky Šárky a zeptala se, zda by masérka neměla volné místo.
„Myslím, že ano, ale okamžik, podívám se do diáře,“ odmlčel se hlas na druhé straně.
„Ano, je to tak,“ ozval se opět hlas ze sluchátka, „dnes mi volal zákazník a odřekl domluvenou masáž. Mohla byste přijít v 19 hodin?“
„Jé, vy jste zlatá,“ zajásala Tamara, „víte, já jsem dnes opravdu vyřízená a Šárka o té masáži mluvila tak nadšeně…“
„Byla jste někdy na masáži?“
„Ne, tohle bude poprvé,“ přiznala se Tamara. „Mám si s sebou vzít něco speciálního?“
„Ne, oblečte se především pohodlně. Jen Vám doporučím vzít při výběru oblečení do úvahy to, že se při masáži používají masážní oleje a Vaše pokožka bude po masáži mastnější.“
„Aha, děkuji.“
Ještě se přeptala na cestu a možnost parkování.
„Ano, také se moc těším, budu tam včas. A děkuji,“ rozloučila se a zatleskala radostí jako malá holčička.
„Super, bude relaxační masáž!“ zavýskla ještě jednou pro sebe a podívala se na hodinky.
„Jů, to mám tak akorát čas se připravit,“ vykulila očka překvapením.
Vysprchovala se, upravila a oblékla, nasedla do auta a vyrazila. Podařilo se jí dorazit celkem bez potíží.

Přivítala ji příjemná mladá žena a představila se jako Jana.
„Pojďte dál, prosím, a odložte si,“ zvala ji do útulné místnosti, kde tlumeně hrála jakási relaxační hudba.
Tamara vstoupila a rozhlížela se.
„Úplně?“ polekala se Tamara.
„Samozřejmě,“ odvětila Jana s úsměvem, „přece si nechcete umazat prádlo masážním olejem. A je to i pohodlnější.“
„Nemusíte se bát ani stydět. Támhle je věšák, poličky a osuška na přikrytí, pokud byste chtěla,“ pokynula jí Jana.
Pak se otočila a začala si připravovat masážní emulze, aby poskytla Tamaře čas se svléknout a položit na masážní lehátko.

„Lehněte si, prosím, na břicho a hlavu si pohodlně položte do otvoru v masážním lehátku,“ dodala ještě Jana.
Po chvíli se ozvalo: „Můžete, prosím.“
Tamara ležela, jak si Jana přála, na masážním lůžku, ale přikrytá od pasu dolů osuškou. Jana se pousmála, ale nijak klientčinu stydlivost nekomentovala.
„Tak tedy začneme. Uvolněte se, prosím, nemusíte se ničeho obávat, masáž bude velmi příjemná,“ informovala ležící Tamaru.
Pak si kápla do dlaní teplý masážní olej a začala jemně masírovat Tamařiny ramena a šíji.

„Vyhovuje Vám to takto?“ ptala se po chvíli, „mám být jemnější nebo mohu přitlačit?“
„Ne, v pořádku,“ odpověděla Tamara do země.
„Je to opravdu příjemné, pokračujte, prosím,“ dodala zřetelněji, když pozvedla hlavu.
Jana tedy pokračovala v masáži krku a ramen.
„Cítím tady zatuhlé svaly. Pracujete u počítače?“ ptala se po chvilce.
„Ano, jsem asistentka ředitele,“ vysoukala ze sebe Tamara.
„Aha, ano, ano. Sedavé zaměstnání, práce ve stresu, to všechno se pak v těle hromadí a projevuje se bolestí,“ komentovala masérka.
„Svaly jsou stále napjaté, nemohou si odpočinout, často se přidává ještě chybná ergonomie a klienti si pak nestačí stěžovat, co je kde bolí,“ pokračovala tlumeným hlasem.

Tamara ležela s tváří zabořenou do měkkého polstrování okénka v masážním stole. Jana jí masírovala krk, ramena, záda a povídala tlumeným hlasem, Tamara si nebyla jistá, zda pro sebe nebo na ni.
Už skoro nevnímala slova, jen příjemné dotyky, pod kterými se pomalu uvolňovala a roztávala. Napětí nenápadně mizelo z jejího těla kamsi pryč. Doteky a hlazení masáže se vláčně posouvaly sem a tam po zádech.

Najednou z příjemně tlumeného monotónního hovoru masérky vyplula slova „osušku dolů“ nebo tak nějak, Tamara jim ani pořádně nerozuměla.
Nechtělo se jí vytrhovat se z uklidňujícího nicnedělání a namáhat se s porozuměním, tak ani neodpověděla a jen dál uvolněně ležela.
Po chvilce zmizela osuška, kterou byla přikrytá. Jen na okamžik ucítila na pokožce van mizející látky a pak ony masážní dotyky a hlazení pokračovaly, jakoby se nic nestalo.
Tlumený hovor také dál plynul a plynul, už ani nevnímala, o čem to masérka mluví. Jemně provoněná atmosféra podbarvená tichou hudbou Tamaru téměř uspávala a ona dokonce možná i zaklimbala.
Masérce to nevadilo a dokončovala masáž zad.

Potom její doteky chvilku zmizely. Přesunula se z beder až na chodidla a začala Tamaře masírovat nohy. Promnula jí jemně prsty na nohou, nárty a lýtka. Pak postupovala výš a masírovala jí stehna postupně až k zadečku.
Tamara se lekla doteků tak blízko jejích intimních míst, ale byla tak uvolněná masáží a příjemně otupená, že se nezmohla na žádný odpor. Prvotní leknutí a obavy se rozplynuly a zmizely rozpuštěny relaxační atmosférou. Tamara si uvědomila, že ta masáž hýždí je vlastně také příjemná.
Když Jana ucítila uvolnění masírovaného těla pod sebou, usmála se a pokračovala v práci, která byla také jí velmi příjemná.

„Otočte se, prosím,“ zazněl tichý pokyn pronesený milým uklidňujícím hlasem.
Tamara poslechla, aniž si uvědomila, co to vlastně znamená.
Lehla si nahá na záda. Dřív než k ní dolehla panika z toho, že se odhaluje bez oblečení cizímu člověku, ji opět zaplavily příjemné pocity linoucí se jí tělem z dlaně, kterou masírovaly citlivé jemné ruce.
Jana profesionálně dokonale masírovala prsty, dlaň a poté celou paži jedné a pak i druhé ruky.
Tamara se znovu pozvolna propadla do příjemného polosvěta nicnedělání a uvolnění, svou nahotu si už ani neuvědomovala a nechala Janu masírovat. Ta jí promnula paže a ramena zepředu, promasírovala žebra jen letmo, protože to Tamaru trochu lechtalo a začala se opět věnovat nártům a chodidlům.
Od nich postupovala vzhůru, kolem kolen až na stehna. V příjemném uvolnění se začal poznenáhla objevovat i nenápadný tón lehkého vzrušení. To se třepetalo kolem jako motýlek, přilétlo a zase poodletělo, to podle toho, jak se pohybovaly Janiny ruce po Tamařině těle.
Ale než mohla Jana Tamaru polekat přílišným přiblížením k jejímu klínu, objela jí boky a pokračovala masáží bříška. I tady spíš hladila, než masírovala a dovedně nakukovala prsty k podbřišku a zase uhýbala výš. Tamaru tahle hra začala čím dál tím víc vzrušovat. Když si toho sama všimla, bylo už pozdě.

Občas zaslechla lehký vzdech, který jí unikl ze rtů a v klíně i v prsou cítila opravdové vzrušení. Bála se mu podlehnout, připadala si divně nechat se vzrušovat dívkou, ale když ono to bylo tak krásné. Nemohla si pomoci a nedokázala nic udělat.
Její odevzdaná pasivita povzbudila Janu k pokračování. Zalétala teď prsty nejen dolů ke klínu, ale i vzhůru k prsům. Viděla Tamařiny tvrdnoucí bradavky, které se tyčily na vrcholech jejích dmoucích se prsou.
Viděla hladce oholený klín, který se počínal lehounce otevírat, vonět a rosit se jako květina rozvíjející se z poupěte. Neodolala a pohladila sametovou pokožku kulaťoučkého ňadra a pokochala se letmo její hebkostí a pevnou pružností. Když se nedočkala ničeho jiného, než lehkého Tamařina vzdychnutí, s chutí se pustila do, nyní už nepokrytě erotické, masáže Tamařina poprsí.
Ta musela ruce zatnout do okrajů masérského lůžka a sevřít rty, aby nevzdychala nahlas. Ale prožívanou rozkoš ukrýt nedokázala. Celé její tělo se vzpínalo vstříc poskytovatelce tak slastného vzrušení.

„Neboj se, nikdo nás tu neuslyší,“ konejšivě zašeptala Jana, „a užívej si to. Bude to krásné.“
A jednou rukou sklouzla přes bříško do klína. Masážního oleje už nebylo třeba, protože puklá broskvička ronila bohaté krůpěje slasti. Roztouženě voněla a otvírala se vstříc hbitým prstům a jemné dlani.
Tamara hlasitě zasténala, když jí Jana poprvé přejela dlaní klín a polaskala natěšený poštěváček.
Jana se soustředila jen na Tamařina prsa a klín, masírovala je, či spíše dráždila, s jemnou péčí a delikátní pečlivostí.
Tamaře se nohy samy rozjely od sebe, nechápala sama sebe, co to dělá, ale chtíč a nadrženost jí nedovolily uvažovat. Její tělo si jakoby žilo vlastním životem, dychtilo po uspokojení a chtivě ho přijímalo nehledě na původce, či spíše původkyni.

Jana jí levačkou masírovala prsa, dráždila a tahala bradavky, zatímco pravačka působila Tamaře v klíně pravý ráj i s peklem dohromady. Janiny prsty byly všude. Dráždily naběhlý poštěváček, pronikaly hluboko do kluzkého tunýlku pochvy, nechávaly se jím ždímat a stiskat.
Tamaru zaplavovaly vlny horka, tělo se jí vzpínalo slastí, cítila horkost sálající jí z klína a zvolna se vsakující do prostěradla pod ní.
Hlava se jí točila, prsty zatínala do okrajů lůžka, zpocené vlasy se jí lepily na čelo a celou ji prostupovala touha a slast a chtíč, cloumaly s ní jako v horečce.
Tamara se vznášela v krajině rozkoše a Jana jí neustálým drážděním přiváděla až zešílení. Také ona měla oči rozšířené vzrušením, které prožívala spolu se svou klientkou. Dychtivě sledovala vzrušení, které jí sama působila a které s ní lomcuje. Sledovala rostoucí slast, kterou Tamara pod ní prožívala a laskala ji právě tam a tak, jak ji to nejvíc vzrušovalo.
Bezchybně a dokonale dráždila ty nejcitlivější erotogenní zóny, jakoby se znala z paměti. Těšilo ji dráždit vzrušenou dívku až po samou hranici rozkoše a pak jí zase dopřávat oddechu. Bavilo ji hrát si s ní jako kočka s myší, podmaňovat si ji, řídit a ovládat její vzrušení. Hrála s ní báječnou hru slasti a rozkoše a sama si ji užívala.

Naklonila se k ní a začala jí podmanivě šeptat do ucha: „Udělej se! Udělej se, kočičko. Udělej se pořádně. Prožij si to.“
Tamaru ta slova ještě více vydráždila.
Celá se chvěla, třeštila oči do stropu, vyrážela ze sebe zvuky a steny, jak lapala po dechu.
Jana ji šukala prsty, vrážela jí je hluboko do pochvy a dráždila ji až k nepříčetnosti. Obě cítily, že se nezadržitelně blíží vrchol.
Jana ještě zrychlila a mrdala promáčenou pičku jak jen mohla. Dráždila ji už oběma rukama, zatímco Tamara si sama začala mačkat svá prsa a tahat bradavky ztvrdlé na křemen.
Jana už nahlas křičela: „Udělej se, udělej se, kundičko jedna nadržená, ukaž mi, jak to umíš!“
Jakoby na to čekala, Tamara se náhle rozklepala a spolu s táhlým výkřikem jí z pičky jí vytryskl proud mokrého orgasmu.
Ten gejzír slasti stříkal snad celé vteřiny. Masérské lůžko bylo celé promáčené, masérčina tvář mokrá, jak se snažila nalapat tu dobrotu ústy a ochutnat.
Tamara se zhroutila a jen hekavě vzdychala ve snaze doplnit kyslíkový dluh.
Jana ji jemně hladila a užívala si spolu s ní uspokojení z prožitého orgasmu. Tamařin dech se postupně uklidňoval, chvění těla ustávalo a začala se probouzet z bezvědomí největšího orgasmu, jaký zatím zažila.

Jana se jen usmívala a dopřávala Tamaře čas k uklidnění a uspořádání splašených myšlenek a emocí.
Náznak paniky, který se mihl Tamaře přes tvář, zaplašila pohlazením dlaně a úsměvem. Gestem naznačila, že je vše v pořádku.
Tamara se jen krátce pousmála, ale sama si nebyla jistá, jestli všechno skutečně v pořádku je nebo není.

Jana se rozhodla, že nastala správná chvíle pro malé vysvětlení. Proto se rozpovídala o tom, že se snaží poskytnout klientům ty nejlepší služby a poskytnout jim maximální uvolnění a relaxaci. A že doufá, že se jí to podařilo i tentokrát.
Zmatená Tamara se pokoušela zeptat: „Vy, Vy jste …?“
Jenže Jana jí skočila do řeči a dokončila větu za ni: „Já jsem profesionální masérka.“
A poté pokračovala: „Chápu, že dnešní hektická doba je plná stresu a spěchu a proto se snažím poskytnout klientům relaxaci, kterou potřebují. A masáž je k tomu velmi vhodným prostředkem.“
A odzbrojujícím úsměvem sebrala Tamaře z úst další otázky.

Ta se konečně uklidnila, zamyslela a, ač nerada, přiznala si, že ta masáž byla vážně suprová. A bonus navíc v podobě orgasmu byl naprosto úžasný.
Váhala a bojovala s nervozitou, obavami a nejistotami, ale nakonec přece jenom vyslovila nahlas otázku, která jí vibrovala v hlavě: „A mohu se k Vám opět objednat?“
Nejistě se podívala na Janu a čekala na její reakci.
„Samozřejmě, budu ráda, když opět přijdete,“ usmála se Jana, „doufám, že se Vám masáž líbila. Musím přiznat, že mě se líbila moc. A už se těším na příště.“

Masérka Jana tak získala další stálou zákaznici a nadmíru (u)spokojená Tamara konečně našla ideální způsob dokonalé relaxace.
„Musím Šárce poděkovat za výborný tip,“ pomyslela si Tamara cestou domů.

Autor

4.4 14 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Přiznávám, že dívčí hrátky moc nemusím, ale jinak je to napsaný dobře a potěší to hlavně čtenářky (pokud tu vůbec nějaké jsou – vyjma Reniem) a vlastně všechny oblíbence dívčího sexu 🙂

harai

Tak zrovna Reniem tohle nemá ráda… Vždycky nám za to nadává. 😀

Bob Romil

Popsané je to fakt moc pěkně. Asi si udělám masérský kurz. Jen najít tu správnou klientelu 🙂

Martin

Krásné , jemné a vzrušující čtení .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x