Rodinná výpomoc 01

Toto je 1 díl z 1 v seriálu Rodinná výpomoc


„Tak mami ahoj, přijdu domů až ráno, zůstanu u Ivany přes noc,“ slyšela Marta hlas svého syna, kterým jí oznamoval svůj úmysl. Ani nečekal na odpověď, slyšela jen bouchnout dveře a byl pryč.
V poslední době takto její syn odcházel navečer často.
„Však už je na čase, že má nějakou holku, vždyť už je mu skoro dvacet,“ pomyslela si Marta bezděčně a hleděla z okna svého pokoje v prvním patře za odcházejícím synem.
„Bože jak je krásný a mladý!“ vzdychla si a přistoupila k zrcadlu na stěně.
Chvíli jen tak stála a pozorovala se v něm. Hleděla na čtyřicetiletou ženu, velice zachovalou, s krásnou postavou a dlouhýma nohama.
Pomalu rozepnula župan, spustila jej na zem a stála před zrcadlem úplně nahá.

Kritickým pohledem pohlédla na svou postavu, zamyšleně podebrala rukama velké plné prsy a jako by je potěžkávala. Věděla, že jsou předmětem obdivných pohledů mužů všeho věku a přesto se to nějak semlelo, že zůstala sama s dětmi.
V poslední době si začala všímat nového zaměstnance ve své firmě. Byl takový mladíček který ji přitahoval nějakým kouzlem.
Copak by mohl chtít takovou starou ženskou, matku od dvou dospělých dětí? Proč ji jenom tak divně přitahuje?

Těkala v myšlenkách po pokoji a v tom jí padl pohled na fotografii svých dětí, kterou jí dali letos k narozeninám.
Byl tam její dvacetiletý syn Tom, dcera Jitka, a o rok starší než bratr.
Marta hleděla na fotografii a rozsvítilo se jí v hlavě. To snad není možné, ten zaměstnanec jí připomíná syna a proto jí to k němu tak táhlo.
Ano, strašně toužila po svém synovi a nechtěla si to pořád přiznat. Každý večer si představovala jak se otevřou dveře a v nich bude s rozpačitým úsměvem stát Tom a ona jej pokynem ruky pozve k sobě do své velké ale prázdné postele.

Nakonec to stejně skončí tak, že místo synova penisu má ve své pochvě svoje oblíbené dildo a tím se musí uspokojit jak to jen jde.
Pohled na fotografii jí připomněl, že každou chvíli má přijít její dcera Jitka.
Ta byla již vdaná a čekala dítě. Volala ráno jestli by mohla přijet, že má být stejně přes víkend sama. V jejím hlase byl nějaký smutek, že jí to Marta nemohla odmítnout.
„No, alespoň tady nebudu taky sama,“ povzdechla si znovu Marta a rychle si oblékla župan.

Dcera přijela za chvíli, štíhlá dívenka s vystouplým bříškem a prsy nalévajícími se mlékem.
Konečně se přivítaly a mohly se posadit a začít klábosit co je nového a tak.
„Tak a teď mi pověz co máš na srdci. Vidím na tobě, že máš nějaké trápení!“ uhodila Marta na dceru.
„Mám mami a nevím si s tím rady. Víš, v poslední době si mně Petr vůbec nevšímá. Jako bych byla prašivá či co. Už přes dva měsíce se mnou nic neměl, veškeré moje snahy odmítá a to ti ani nebudu říkat co všechno jsem na něm zkoušela! A tak nevím co mám dělat,“ vychrlila ze sebe Jitka celá zoufalá.
„Ale Jituš, to je skoro normální, oni v té době chlapi nevědí co mají dělat, mají strach aby ženě neublížili a přitom si ani neuvědomují, že tak dělají. Nebo snad má Petr nějakou jinou ženskou?“ snažila se Marta utěšit Jitku, ale ta jen rezolutně zavrtěla hlavou.
„No tak vidíš, tak se tak netrap, musíš to nějak vydržet a vše se zase srovná,“ pokračovala Marta aby uklidnila dceru a pak převedla řeč na jiné téma.

Když šly spát, požádala Jitka matku, zda by nemohla spát s ní, že se cítí osamocená.
Ležely vedle sebe v posteli a chvíli mlčely.
„Mami, můžu se tě na něco zeptat?“ ozvala se opatrně Jitka.
„Ale to víš že můžeš, miláčku.“ odpověděla Marta a něžně přitiskla dceru k sobě.
„Mami, jak je to vlastně s tebou, ty přece nemáš žádného muže už kolik let a pokud vím, ani žádného přítele. Copak ty netoužíš po sexu? Vždyť jsi přece normální ženská a k tomu ještě krásná?“ ptala se Jitka upřímně matky.
Ta se na ní podívala s úsměvem a pak řekla.
„Ty hlupáčku, na co jsou potom ty různé robertky a podobné vymoženosti? Ale vážně. Máš pravdu, že mi sex schází a to strašně. Na jedné straně nemám čas na známosti, moje podnikání mi jej celé zabere, ale po nocích ležím sama v posteli a je mi strašně. A tak mně napadají různé myšlenky a nesmysly,“ přiznala se Marta upřímně.
„A jaké například, řekni mi to, mě to strašně zajímá?“ zvídala neodbytně Jitka.
„Tak já ti to řeknu, ale musí to skutečně zůstat mezi námi, jsou to úplně šílené myšlenky a sny. Každou noc se mi zdá, že se miluju s Tomem, divoce a nevázaně! Bože, kdybys jen věděla, co v mých snech spolu děláme, to jsem nikdy s žádným mužem nedělala, ani s vašim otcem, ale s Tomem bych to dělala ráda.
Ležím, představuji si všechny ty možné situace a jsem strašně vzrušená, že se musím uspokojit alespoň sama se svým pomocníkem. Teď například se mi začal líbit v práci jeden můj mladý zaměstnanec, než jsem přišla na to, že mi vlastně připomíná syna a proto mně tak přitahuje. No řekni, není to šílené! Já a incest!“ vychrlila Marta dceři svoje tajemství.

„Ale mami, to je šíleně vzrušující! Tak proč za ním nejdeš sama, pokud víme, žádné děvče nemá a jsem přesvědčena, že by to jenom přivítal. Pamatuji si ještě na jeho pohledy na tebe když jsi se nedívala a sám mi toho dost napovídal abych věděla, že tě má taky plnou hlavu. A na ostatní se můžete vykašlat, ať si myslí co chtějí,“ uklidila Jitka matku. „Mami já jsem z toho celá tak vzrušená, pochva mně pálí touhou. To z toho povídání a představ, jak pozoruji vlastní matku při souloži s jejím synem. Bože to je šíleně vzrušující, chtěla bych to zažít s vámi společně!“ vzrušeně řekla Jitka.

„Nemluv hlouposti, vždyť jsem jeho či vlastně vaše matka. Copak by stál o tak starou ženu jako jsem já! A vidíš, i já jsem z toho našeho vyprávění celá rozžhavená. Já snad budu muset vytáhnout mého pomocníka!“ odpověděla Marta rovněž vzrušeně.
Zvedla se a natáhla se do aby otevřela zásuvku nočního stolku. Jitka pozorovala matku chtivým zrakem, viděla jak matčiny těžké plné prsy napnuly noční košilku a neodolala, aby po nich nenatáhla svojí ruku.
Marta ucítila jak se ruka její dcery zmocnila jednoho z jejích prsů a vzápětí se její bradavka ocitla v jemném sevření dceřiných prstů. Styděla se, že dcera pozná jak je vzrušená., protože její bradavky již byly ztopořené a ztvrdlé. Ztuhla ve svém pohybu a nechala dceřiny prsty laskat bolestivě vzrušenou bradavku.

„Ach Bože, co to děláš?!“ zeptala se chvějícím se hlasem.
„Nezlob se mami, ale nemohla jsem odolat. Ty máš tak nádherná prsa a tvoje bradavky jsou tak vzrušené, stejně jako moje. Sáhni si!“ vyzvala dcera matku, uchopila její ruku a položila si jí na svůj prs.
Marta sevřela dceřin prs, nalitý mateřským mlékem a jejím tělem projel záchvěv divoké touhy jako rána elektrickým proudem.
„Ach Bože, Jitko, co to proboha děláme!“ ptala se řečnicky když začala bloudit svýma rukama po dceřiných prsou.
Chvíli bylo ticho a jen jejich ruce zkoumaly tělo té druhé se stoupajícím vzrušením.
„Proč se vlastně nesvlékneme?“ zašeptala Jitka a rychle ze sebe stáhla noční košilku.
Marta udělala to samé a na posteli ležely dvě nahé ženy, tisknoucí se k sobě v divokém objetí. Již to nebyla matka s dcerou, ale dvě ženy přemožené touhou a chtivé jejího ukojení. Bylo vidět, že ani jedna nemá zkušenosti s lesbické lásky, ale rychle se učily. Přitisknuté k sobě svými ústy, s jazyky zkoumajícími ústa té druhé. Jejich ruce bloudily vzájemně po těle, jejich prsy se k sobě tiskly a vzrušené bradavky se třely navzájem, ještě více podněcující oheň v jejich pochvách. Pomalu se ruce dostávaly až přímo do středu světa, pudově klouzaly níž a níž a se konečně prsty matky dotkly pohlaví její dcery a naopak.

„Ach maminko!“ toužebně vzdechla Jitka když ucítila matčiny jemné a zkušené prsty na svém pohlaví.
Marta ucítila jak je dceřina pochva horká a mokrá vzrušením. Pysky byly nalité vzbouřenou krví stejně jako malý poštěvák na vrcholku její pochvy. Poznala, jak je dceřina pochva zduřená a rozevřená, pochopitelně na to mělo vliv i pokročilé těhotenství, ale pořád to byla sladká dívčí pochva.
Jemně hladila zduřené pysky, pak na okamžik sevřela mezi prsty chvějící se poštěvák až se dcera vzepjala slastí a pomalu začala zajíždět nejdříve jedním a potom dalším prstem do horké sauny dceřiny pochvy.

Jitka cítila jak se matčiny prsty dotýkají jejího pohlaví,a její srdce se rozbušilo jako o závod. Toužila po tom aby jí tyto prsty zbavily mučivého napětí a přinesly konečně to slastné uvolnění orgasmu, který již tak dlouho nepoznala. Poddala se matčiným rukám které ji donutily lehnout si na záda přes postel s nohama dolů, takže její klín se ocitl na hraně postele. Pak matka jemně roztáhla dceřiny nohy co nejdál od sebe a otevřela si tak cestu k jejímu toužícímu pohlaví. Marta pomalu poklekla mezi roztažené nohy svojí dcery a přisála se vášnivým polibkem na rozevřené ústí dceřiny pochvy.

Odpovědí jí bylo divoké zasténání a vzepjetí dceřina klína. Objala dceřin klín rukama a začala svým jazykem pracovat v dceřině pochvě. Jitka položila svoje ruce na matčinu hlavu mezi svými stehny, jemně ji tiskla k sobě a laskala její vlasy, zatímco matka dráždila její pochvu jazykem co nejhlouběji mohla. Chvíli se pokojem neslo pouze mlaskání, srkání a vzdychání, doplněné čím dál hlasitějším sténáním Jitky, jak v ní stoupalo napětí a vzrušení za matčina laskání.

„Ach maminko, mami, to je krása, to je nádhera, jak ty to krásně umíš!“ sténala Jitka a cítila, jak se jí zmocňuje přicházející orgasmus.
Nemohla to vydržet dlouho, byla příliš vzrušená a po dlouhém půstu, takže její orgasmus přicházel brzo a rychle. Marta cítila jak se dceřina pochva začíná chvět, stahovat a cukat blížícím se orgasmem. Ještě vystupňovala tempo pohybu svého jazyka v dceřině pochvě a přidala navíc svoje ruce.
Jednu ruku podsunula pod dceřin zadeček až našla ten malý krčící se otvůrek, který začala ihned laskat prstem. Druhou rukou našla chvějící se poštěvák a sevřela jej jemně mezi prsty, až dcera divoce zasténala.

„Ach mami, co to děláš! Mami já snad umřu slastí, na mně už to přichází! Já už budu, já už jsééééém!“ divoce vykřikla Jitka a ve chvíli, kdy zvídavý prst matčiny ruky vnikl do jejího konečníku, začala se její pochva cukat a svírat okolo matčina jazyka.

Marta poznala včas, co se s dcerou děje, takže byla připravená na ten ohromný výron šťáv, řinoucí se ze svírajícího a cukajícího se pohlaví, mučeného slastnou orgasmickou křečí. Jitčino tělo se svíjelo v dlouhých vlnách tak jak útočil na její mozek orgasmus. S úlevou vypouštěla ze sebe svoje šťávy do matčiných úst až konečně záchvaty mučivé úlevné slasti odpluly a ona zůstala jako bez sebe ležet.
Marta naposledy políbila již zklidněnou dceřinu pochvu a padla na postel vedle ní. Přitiskla se k sobě a vášnivým polibkem se odměnily.

„Ach maminko to bylo krásné, netušila jsem, že je možné také takto se milovat!“ šeptala vděčně Jitka a tiskla se k  matce.
Cítila jak je matčino tělo horké a vzrušené a věděla, že se musí svojí matce odvděčit podobně.
„Ano, je to krásné, ale jenom někdy a muže to nikdy nenahradí!“ odpověděla Marta, vzrušená z předchozího orgasmu svojí dcery.
„Máš asi pravdu, ale teď to bylo nádherné a já ti to musím oplatit!“ řekla Jitka rozhodným hlasem a vyměnila si s matkou pozice.
Teď to byla matka, která ležela napříč postele s nohama spuštěnýma dolů a mezi ně se vsunula její dcera.

Autor

4.8 62 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

Velice povedené, a velice povědomé. Tohle už jsem kdysi číst mohl, že je tomu tak?

harai1

Máš pravdu, je to převod ze starých stránek. Ale myslím, že v tomto případě není na škodu připomenout jednu z legend, která ovlivnila generace budoucích autorů erotických povídek, kteří vyrůstali na podobných seriálech (samozřejmě včetně mě, hltal jsem tyto povídky jako všichni ostatní).

dedek.Jeff

I já byl žákem Velkého učitele, na jehož erotických povídkách vyrůstala řada autorů. Z jeho tvorby se mohou poučit i ti noví, začínající. Sáhli jsme rádi do archivu, abychom si připomněli tuto legendu. Starcovy povídky se tu ještě objeví.

Juli

Užžž?🤗

4
0
Would love your thoughts, please comment.x