Vánoční hvězda 11

Toto je 11 díl z 17 v seriálu Vánoční hvězda

Vánoce s trochou sexu.

Chvíli napjatě čekám a poslouchám. Ticho jako v pověstném hrobě. Teploučko pod peřinou mne ukolébalo do polospánku. Nevím, jak dlouho byla mysl ve stavu otupění, probrala mne studená vlhká kůže. Milada vklouzla pod pokrývku zcela nahá.
„Zahřeješ mne trošku, možná jsem s tím sprchováním trošku ulítla,“ voněla sprchovým gelem.

„Hra o několika dějstvích začíná,“ pomyslel si pan režisér a zvedl pod náporem zkušené ruky hlavu.
Nijak se s tím nepárala. Proč taky, věděla dobře co chce a o co jde. Promnula kulky, párkrát zapumpovala předkožkou a hlava zmizela pod duchnou. Vlhké teplo na žaludu prozrazovalo bohulibou činnost. Shazuji duchny z našich těl. Virtuózně přehrávala etudu na téma „Mrdanice do bezvědomí.“

Tak virtuózně, že radši ji pro jistotu ukradnu jarabáka z úst, aby nedošlo k neštěstí. Co kdyby se poblinkal… Potřebuje síly, souboj bude tvrdý. Na život a na smrt.
Zabořím nos do vymydlené kundičky, jazyk našel ihned cestu k poštěváčku. Prolíznu pysky a otvor lásky, jemně přes frajtříka a zpět. Martina tekla jako Niagara, s Miladou se stěhuji na pomezí Argentiny a Brazílie. Vodopády Iguazu… Měkkou teplou kozu v levé ruce, čumák vražený do voňavé škebličky, pravačka naslepo hledá polštář. Někde tady byl, krucinál!

„Mám,“ chce se mi vykřiknout.
Jemně naznačuji Miladě, ať zvedne zadek. Pochopila a pozvedla pánev. Pěkně naducaný polštářek zmizel pod ní, kunda vyšpulená, z hrdla začíná trylkovat známá melodie, předzvěst začínajícího orgasmu.
„Tak to ne děvenko, takhle tě může odbejvat starej.“
Kondor chlípně vyhlíží oběť. Posouvám se ústy nahoru, volná pravačka sonduje vodopády. Roztažená stehna zvou do ráje. Nebo také do pekla? Je mi to ukradené, hlavou běží jediné. Vyšukat z ní duši.
Ocas zajel do ochotně vyšpulené kundy prostřené na polštáři.
„Auvajs, krucipísek,“ něco mne píchlo do ohonu.
Dana, má nasazenou Danu a píchl mě silon, za který jí dostává pitkař z dělohy! Příraz na doraz…poodjela po posteli kousíček k pelesti.
„Pomaleji, než si zvykne. Máš dlouhé nářadí,“ zafňukala. „Bože, jak já to dlouho…“
„Prdlajs dlouhé, nešukalas ani nepamatuješ, to je důvod…“
Druhý, třetí, čtvrtý příraz, opatrně prohlubuji mušličku, děložní čípek couvá do dělohy.

Kundici měla úzkou, o chlup volnější než Martina, uvnitř hladkou po dvou porodech a Venušin pahorek měkčí, polštářkovaný. Ovšem práce pánevními svaly přímo mistrovská.
Kondor zobákem až v děloze drásal a plenil. Studna rozkoše se stávala hlubší a hlubší díky vzrušení. Snaživě kontrovala. Broskvička se uvnitř cuká, koncert začíná.
Prohnula se na posteli do mostu, skoro mne shodila a zavyla. Ryk museli slyšet i sousedé o sto metrů dál. Orgasmus s ní vyváděl divy. Věřím, že byla slyšet až na dvoře, jak říkala Martina.

Přitlačím ji k posteli a bez milosti plením vyšpulenou chlácholinku. Jako smyslu zbavený vrážím beranidlo do dobyté pevnosti, kulky mokré od šťávičky, kterou obránci tvrze útočníkovi lili na hlavu.
„Ježišmarjá, to je lahoda,“ pleská pytel o hráz. „Snad nepolámu mazlíkovi křídla.“

Další orgasmus, další most přes Opavici.
„Tak to ne holka, ještě není všemu konec.“
Přibitá osmdesáti kily na prostěradlo a stovkami hřebíků přírazů předvádí scénu vraždění neviňátek. Další atak orgasmu. Téměř zbavená vědomí skučí a sténá. A další vlna, další orgasmus.
Zdálo se mi, že násilí, kterým doslova plením kundu, jí dělá navýsost dobře, zvuková kulisa tomu nasvědčovala. Ztrácím jakoukoliv soudnost, to není sex, opravdu vraždím neviňátko. Ještě a ještě….

Odpadla se zaskučením, neschopná se pohnout. Kondor si čechral pomačkaná pěříčka a satyr se ozýval: „ Seš dobrej, neudělal ses.“
Za to Milada vypadá, že vyhrála nad Zátopkovou běh na deset kilometrů.“ Otevřela oči plné slz. Hluboký výdech, slzy se koulí na polštář.
„Děkuju, hrozně moc,“ vydechla úlevou a pohladila si kukačku. „No tys mi dal. Pekelná jízda, ale nádhera. Musím ti vrátit tu nádheru.“
„Nemusíš, máme čas a sotva jsme začali,“ holedbám se.
Plesknu ji po zadečku a naznačuji – na čtyři.
Pochopila ihned.
Prcina vyšpulená a pod ní žhavá, mokrá tůň, zvoucí k utopení, kolena úslužně od sebe. Byla rozrajcovaná… pouštím kondora z řetězu naplno. Načechral peří a vydal se na další lov. Kořist byla zdatná, odolávala více než půl hodiny, pak se s jekotem zabíjeného králíka vzdala. Zpocená, oddychující těla nabírala sílu. Stáhnu ji na sebe. Velká pardubická odstartovala zběsilou jízdou. Ždímala mě kundou chirurgicky přesně. Mravenčení ve slabinách, známé škubání v tříslech… Křečovitými stahy hýždí pumpuji do Milady obsah varlat. Udělala se znova a padla na hruď. Domrdáno, finito!?

Leží a tiše vzlyká. Hladím tvář mokrou slzami s otázkou v očích.
„Ne, nic mi není. Jen štěstí, slzy štěstí. Takový nářez moje chlácholinka nikdy nezažila i když Radek byl dobrý milenec než… Už vím, proč Martina tak ječí.“

Pohladím kozenku dmoucí se hlubokým oddechováním, stisknu knoflík na špičce.
„Tobě to nestačilo?“
„Dal bych si říct malý přídavek.“
Hladí ptáka, právě se vzpamatoval a s důvěrou se hrne do akce.
„Seš fakt neskutečnej.“
Kundice, už známá svou pohostinností, polkla jarabáka.
Půl hodina zápolení, úpěla a řvala, jako bych praktikoval právo útrpné.
Poslední orgasmus, poslední osvobozující zápich a úleva. Semeno vlétlo do mlaskavé, roztažené pičulky. Ležíme a oddechujeme.
„Šílené, bylo to šílené,“ ozvala se po chvíli.
„Co?“ „Cos se mnou dělal. Mám ji snad utrženou.“
„Chtělas pořádně protáhnout. Nebo ne?“

Políbila kondorovi zobáček na výraz díků. Za to my se ani nepolíbili, uvědomuji si. Zkrátka šukačka bez cicmání. Tak to má být, neosobní šoust.
„Chtěla. A strašně potřebovala kus „pořádného hovězího“ v sobě. Radek se snaží, orgasmus s ním mívám pravidelně… orálně. Ale to není ono. Když se mu postaví, do tří minut napůl změkne. Vůbec ho v sobě necítím.“
„Měla bys manžela nosit na rukou. Který muž by takovou oběť podstoupil? Třeba už nebudeš tak uvrčená,“ rýpnu si.
„Nebudu, přísahám. Na moji pipku. A Radka budu milovat ještě víc. Nabídl mi, že s tebou promluví, že snad bys mohl..občas pomoci.“

Z kuchyně se ozvalo kukání.
„Bože, jedenáct a nemám na plotně ani rendlík.“
Políbila, polaskala ohon, pohladila a promnula pytel.
„Letím.“
Šumění vody a… co to slyším! Ona si pod sprchou prozpěvuje!
Rachocení v kuchyni oznamuje prázdnou koupelnu. Očista bodla. Osvěžen otvírám dveře pokoje a… Prostěradlo vypadá… polštářek, všechno mokré směsicí našich šťáv.
„Milado, máme problém,“ volám za záda do chodby.
Uviděla stav rekvizit a zasmála se.
„To nic, běž se najíst do kuchyně, nech to na mně.“

Vařím si kávičku do půllitráku. V cuku letu byla zpět. Tančila po kuchyni labutí jezero, zrůžovělá kvalitním mrdem, ruce jen kmitaly. Oblečen v Radkově pracovní bundě odcházím do vejminku zatopit, zapálit spartičku a v klídku vypít kafe.

Autor

Navigace v seriálu<< Vánoční hvězda 10Vánoční hvězda 12 >>
5 38 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Všechno dobré, jen výraz „chlácholinka,“ mě přivádí do kolen. I žena říkala, že jestli někdy tohle slovo v posteli uslyší, nebude nic!

Harai

Kondor je taky vcelku asexualní 😀

Clark

Já se u toho docela nasmál, takže proč ne?

Harai

Protože to primárně zcela jistě nebylo určené pro zasmání. V tomto kontextu je to spíš smutné…

Gourmet

Smutné, ale pro zasmání.

Lůca

Díky 🙏 těším se na další díly, tohle je seriál podle mého gusta. Několik prvních dílů bych snad koupila i v knižní podobě 😁 neobvyklé, čtivé, do teď to mělo i velice slušný a smysluplný děj. Poslední dobou sem chodím vlastně jen na „Hvězdu“.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x