starsi prstena

Čára života

Kláře bylo patnáct, když se nechala přemluvit a s kamarádkami ve městě navštívila kartářku.

Babice, vskutku čarodějného vzezření, ji prohlížela dlaň a četla z ní osud.
„Čára tvého života je krátká. Má však spoustu klikatých odboček a těžko říct, po které se vydáš. Jsi ještě mladá,“ děla ponurým, monotónním hlasem a pokračovala: „Čáru srdce máš propojenou s tvým budoucím dítětem. To dítě ti přinese v životě hodně lásky. Prožiješ šťastný život. Více už nevyčtu. Tvůj osud už je ti ale dán.“

***

Ta slova si Klára opakovala ještě mnohokrát v dalších letech.

Byla šťastná, když se vdala, když se jí narodil syn Adam. Pak zase kartářku proklínala, když ji záhy poté muž opustil a s její náhradnicí odjel na Krétu, aby je tam při výletu na motorce převálcoval bláznivý tirák.

Stala se vdovou, rodiče manžela na ni zanevřeli, jako by za jeho smrt mohla ona a nezajímali se ani o vnuka. Naštěstí měla Klára ještě vlastní rodiče a její otec tak nahrazoval v rodině chybějící mužský element a stal se Adamovi vzorem.

Klára chvíli hledala nového manžela a tátu pro syna, ale muži většinou o cizí dítě zájem nejevili, nebo jen zpočátku, aby Kláru dostali do postele a když se jí dostatečně nabažili, dali ji vale.
A tak raději žila sama se synem a pro syna.

Její otec zemřel, když Adamovi bylo čtrnáct a ten byl nucen rychle dospět. Kláře se tak stal oporou a spolu dál proplouvali životem. Náhle mu bylo osmnáct a Kláře čtyřicet let.

***

„Ta vědma lhala. Jaký já mám šťastný život?“ štkala Klára ve slabé chvilce, kdy na ni všechno padalo a měla pocit, že se její svět hroutí. Alespoň syn jí dělal jen radost. Jak rychle musel dohnat léta, puberta ho přeskočila a nyní stál na prahu dospělosti, ale znalostmi a rozhledem úplného muže.

Že už je opravdový muž ve správném smyslu slova Klára poznala při praní povlečení se zažloutlými skvrnami semene, ať už od polucí, nebo honění péra z mladické nadrženosti.
Uvědomila si, že vlastně ani neví, jestli je její syn panic, nebo má už nějakou zkušenost.
Přestože před sebou nic netajili a bez rozpaků se viděli i nazí, o tomhle se nikdy nebavili.
Předčasně vyspělý a pohledný Adam by o dívky neměl nouzi, kdyby nebyl tak tichý a neprůbojný. Holky mu dávaly najevo svůj zájem, ale když se k ničemu dál neměl, daly přednost pérům nadrženců, kteří je pak ojeli klidně v parku na lavičce.
Adam vše sledoval s nadhledem a ironií staršího muže, než byl. Lákaly ho spíš kypřejší tvary a starší věk žen, které by on chtěl.
Zralé profesorky na škole nebyly to pravé ořechové, pubertální spolužačky také ne, takže si honil ptáka nad pornem, kde našel to, co hledal. Musel si ale zároveň přiznat, že žena jeho snů je mu nablízku víc než by si mohl přát. Byla to jeho matka Klára. Nikdy o ní nepřemítal v sexuálním směru, ale přesto se mu líbily její křivky, plnější postava i zkušenost. Navíc by se jí určitě i rozzářil obličej, který znal jen spíše posmutnělý s pohasínajícími plaménky v očích. I když se mu snažila dát vše, co mohla, věděla, že nikdy toho nebude dost. A proto ten smutek a bezmoc.

***

„Pozítří jedu na školení. Dohlédne na tebe Boženka od nás z kanceláře. Jenom tě zkontroluje, ano?“ ozvala se jednou Klára a Adam jen zahučel na souhlas s dovětkem, že snad je dospělej.
„Jistě, ale nikdy jsem tě neviděla prát ani žehlit. Je toho tady hora a ona se ráda nabídla na výpomoc. Je osamělá, tak se koukej trochu s ní bavit, když už tu bude za mě makat.“

***

Adam byl překvapen, když se z Boženky vyklubala žena tvarů a vizáže přesně v duchu jeho představ. Tu a tam něco přebývalo, ale jinak to byla hezká černovláska sršící vtipem a stálým úsměvem.
„Nenech se rušit, Adame, jako bych tu nebyla,“ řekla mu u dveří a hned se vrhla do práce.
Adam ji alespoň nabídl sklenku vína, což s díky přijala a při práci si lehce prozpěvovala.
Jelikož měl nařízeno se s ní bavit, zůstal v její přítomnosti a hltal její křivky, vlnící se jí pod oblečením. Božena byla komunikativní a brzy z něj vytáhla skoro vše, dokonce i to, co měl zasuté v sobě a veřejně neprozrazoval. Jako by jí byl omámen a odpovídal na všechny její všetečné dotazy, až byla láhev vína prázdná a práce skončena.
„Tak. Teď si dám sprchu a už budeš mít svůj klid,“ prohlásila a za chvíli už šuměla voda v koupelně.

Adamovi se představou jejího nahého těla skoro postavilo péro, a tak zacouval do pokoje a pustil televizi. Na tak časnou podvečerní hodinu dávali lehce erotickou komedii a Božena se objevila v pokoji zrovna ve chvíli, kdy si to dvojice právě rozdávala. Scéna nebyla zobrazena, jen to tam vzdychalo a sténalo.
„To je škoda, že nic není vidět,“ pronesla se smíchem.
Adam se otočil a spatřil ji celou zabalenou do osušky.
„Víš co? Co kdybychom si to zkusili… spolu,“ a pomalu si uvolňovala uzel, až stála v pokoji nahá.
Adam nasucho polkl a čurák se mu samovolně napružil, což jí neušlo.

„Já vím, že jsi ještě neměl holku… ale já tě všechno naučím,“ řekla Boženka zastřeným hlasem a přistoupila k němu.
Objali se a chvilku neuměle, pak zkušeněji líbali. Přesunuli se do ložnice a ulehli vedle sebe.
„Nic neříkej a nedělej,“ zašeptala Boženka a přitiskla se mu na rty.
Pak v polibcích klesala níž po těle a Adam si jen vychutnával její laskání a mazlivé doteky. Náhle mu ocas sevřela v ruce a jemnými tahy ho začala honit. Bylo to příjemné a Adam slastně funěl. Boženka se pousmála, pak se sklonila a vzala ho do pusy. Začala ho kouřit sevřenými rty a jezdila po něm pomalými pohyby. Vždy ho vsála a zase jazykem vytlačovala ven. Volnou rukou ho svírala u kořene a druhou mu jemně mnula koule.
Ocas mu stál jak ocelová věž, tvrdý a připravený a Boženka na něj obkročmo nasedla. Na odiv mu tak dala velká prsa. Byla sice už trochu svěšená, ale stále luxusní.
Adam je hned začal mnout a ona se zasténáním mu dala najevo, že je jí to příjemné. Přitom odsedávala na tvrdém ocase, jak jí to vyhovovalo a sténala do rytmu: „Ah… ah… ah.“

Krása první soulože byla úžasná a to už Boženka zrychlila a začala víc hlasitě vzdychat a sténat.
„Och… už… už… júúúú… áááááh,“ vyrážela a náhle jí tělem projel blesk orgasmu a Adam se jen bezmocně zazmítal a cítil, jak ji plní proudem semene.

Když se uvolnila, svezla se mu z těla a cítila, jak to z ní sperma vytéká celým čůrkem.
„Děkuji ti. Teď už jsi pravý muž,“ políbila ho, znovu zmizela ve sprše a pak odešla domů.
Adam zůstal ležet, tak jak byl, na zádech a s povadlým čurákem, a tak nakonec i usnul.

***

Klára se vrátila domů a vše zaběhlo do starých kolejí. Adamovi prý Boženka vzkazuje, že s ním byla spokojena.
„Tak vidíš. Snad tě neubylo si s ní popovídat. To víš rozvedená ženská a sama… já se aspoň pobavím s tebou, ale ona nikoho nemá.“

***

Jednou zase nastal úklidový víkend, kdy Adam dobrovolně splnil své povinnosti a pak se vytratil ven, aby nepřekážel mámině uklízecí mánii, a tak se stalo, že při jejím pohybu okolo stolu s notebookem se náhle rozsvítila nevypnutá obrazovka.

Klára to nikdy neudělala, ale teď ji napadlo se mrknout, čemu její syn u PC holduje.
Ze záložky historie na ní vypadly odkazy na porno s tématikou matka a syn.
Klára na to zírala a zjistila, že ji nerozpaluje zlost nebo hnus, ale jisté vzrušení a cítila dokonce i slabou vlhkost v klíně.
Bože… má syna, kterej je plnej touhy šukat s matkou a ona si už řadu let pořádně nezapíchala. Usoudila, že tomu stavu musí učinit přítrž a ještě než se Adam vrátil domů, připravila na večer obložené chlebíčky a nezbytné víno, pro odbourání zábran.

***

„My něco slavíme?“ zajímal se Adam, když večer snesla na stůl všechny ty dobroty.
„Možná,“ odtušila vykoupaná Klára a seděla v obýváku jen v županu. „Tak mě napadlo. Co jste tady vlastně dělali s Boženkou? Ona jen naznačovala, ale nic neřekla.“
„No, povídali jsme si…,“ znejistěl Adam a dumal, co matka ví a neví.
„Hm. To víš, pětatřicítka, už dlouho sama, bez chlapa. A ty seš už dospělej mužskej,“ zkoušela nadhazovat.
„To jako, jestli se mi líbí a něco jsem s ní měl?“ odsekl Adam.
„Přesně tak! A měl nebo neměl?“

Adam se rozhodl nelhat a vyklopil ji celou pravdu. Klára to přijala vesele, že to Božence přeje a proč ne, když se dohodli jako dva dospělí lidé.
„A… ehm… já… tě… nevzrušuju?“ zasekla udičku.
Adam zkoprněl.
„Neměj mi to za zlé, ale viděla jsem, co sleduješ v počítači a to ti přece mohu dát i já, nemyslíš?“ a zvolna si rozhrnovala župan.
„Já… já… seš přece moje máma,“ vyhrkl Adam, ale oči mu sjížděly odhalená prsa a tmavý trojúhelník klína, jak Klára lehce roztáhla nohy.
Celá situace ji samotnou vzrušovala a byla už rozhodnuta se s Adamem pomilovat stůj co stůj.
„V posteli budu pro tebe Klára a ty mě potěšíš, protože si to moc přeju,“ řekla tiše, přistoupila k synovi a dlaní mu přejela rozkrok, kde cítila tvrdý ocas. „A tohle chci… a hned!“

Chytla ho za ruku a odvedla do ložnice, kde se oddali incestu. Adam také odhodil veškeré zábrany a vzal si její tělo skoro drsně a vášnivě.
Klára křičela nahlas slastí nad strojovými přírazy ocasu, který jí slastně třel poševní stěny a vyvolával v ní vlny dlouho nepocítěné rozkoše.
Divoce se líbali, rejdili si v puse jazyky a Adam mačkal a hnětl obliny ženského těla, prsa, stehna i zadek.

Když jí zvedl za nohy a zapřel si je o ramena, hluboký pronik ji nejprve zabolel, ale pak se uvolnila a hekavě dávala najevo rozkoš.
„Ano… ano… až… budeš… celou mě… oááhh… vystříkej… oh… já… uuuž,“ drmolila a jak se udělala. Vzápětí jí proud semene trhavě plnil útroby.
Kláře se rozlil po tváři šťastný úsměv. Tohle potřebovala cítit a teď to bude chtít pořád.

Taky Adam byl najetý na stejné frekvenci, protože Kláru něžně políbil, odvalil se stranou a zavelel. „Vykuř ho a pak zezadu!“
Klára se pousmála a poslušně ho vzala do pusy. Cumlala ho, sála a olizovala, až mu po chvíli stál tvrdý a mohla se mu vkleče nastavit zezadu.
Tvrdý klacek se jí hned zatlačil mezi půlky zadku, naběhlý žalud roztáhl pysky a vnikl dovnitř mokré štěrbiny. Pružná mokrá pochva se mu přizpůsobila a za chvíli už Klára sténala a plně si to užívala.
Adam jí mnul a drtil v dlaních visící prsa a brnkal o stojící bradavky, což její slast násobilo a strojovými přírazy jí čvachtavě mrdal kundu.
„Ohhh… já… zas… budu… oh… joooo… júúááá,“ sténavě vrcholila. „Vystříkej mě… chci to… božeee… ááááh,“ zaječela a pevně ho v sobě sevřela v orgasmické křeči a Adam se do ní vysemenil.
Klára mu přirazila pánví naproti a slastně vnímala dávku semene, jak jí proudí do nasávající dělohy. Na možnost otěhotnění nepomyslela.

***

Staženými žaluziemi probleskovalo ranní slunce a první se probudil Adam. Posadil se pohlédl na oddechující nahé tělo své matky, milenky a lásky v jedné osobě a dostavila se ranní erekce.
Jak ležela na boku, přilehl k ní, pomalu jí pozvedl nohu tak, aby do ní mohl zezadu vniknout. To se mu podařilo, a tak ji začal pomalými tahy šukat. Pochva jí skoro ihned zvlhla a proniky tak byly lehčí a ještě více slastnější.

Klára se probudila a krásné ranní milování ji naplnilo štěstím a radostí. Nedala na sobě nic znát, jen pomalu posunula nohu víc dopředu, aby mu umožnila ještě lehčí přístup a pronik. Adam to ale poznal.
„Jen počkej, kurvičko,“ řekl si a přidal na razanci přírazů.
„Oh… pomaleji… och… oh… oh,“ vzdychala Klára, jak čuráka cítila hluboko v sobě, ale i tak se jí to líbilo.
Ocas jí rytmicky projížděl, třel se o stěny v novém směru a to v ní vyvolávalo mrazivou rozkoš. Pak ucítila dlaně dráždící ji bradavky prsou.
„Ahhh… jooo,“ vydechla slastně.
Přírazy zrychlily a zintenzívnily a Adam jí už mrdal prudce a drsně. Ve chvíli vyvrcholení naposled přirazil a plnil jí ranní dávkou.

***

A tak to šlo den za dnem. Zaměstnání, nákupy a sex, sex, sex. Nespoutaný, divoký, spalující, plný rozkoše a slastných prožitků.
Klára si náhle uvědomila, že je ještě mladá a navštívila salony krásy a omládla rázem o několik let. Do tváře se jí vrátil úsměv a v zaměstnání si ji kolegyně dobíraly, že někoho má. Klára tajuplně mlčela, ale nevymlouvala jim to. Co jim má vyprávět? Že spí s vlastním synem, kouří mu péro, že jí plní dělohu svým hustým semenem anebo mu ho i polyká? To asi těžko.
I Boženka ji podrobila výslechu a neuspěla.

Klára v sobě objevila i živočišnost a ztrátu zábran a společně a Adamem si pořídili v sexshopu řadu pomůcek i převleků pro postelové hrátky. Zejména hry na zlobivou služebnou či přísnou paní učitelku byly jejich nejoblíbenější.

Po milování, udýcháni a naplněni štěstím se objímali a přísahali si vzájemně svou věrnost a lásku. Klára věděla, že tohle nemůže trvat věčně, ale chtěla si užívat každičkou chvíli lásky, kterou jí syn dává. Jednou zestárne, zoškliví a kdoví co ještě a Adam bude chtít rodinu.

Nyní ale žili jako pár. Jezdili na dovolené, chodili do společnosti, na procházky a když byli skryti před zraky čumilů, vodili se za ruce a líbali.

***

UBĚHLO NĚKOLIK LET

Byl sychravý den. Oba spěchali hned z práce domů a večer seděli vedle sebe na gauči a sledovali televizi. Přitom spolu, jako obvykle, laškovali, dotýkali se a dráždili. Pochopitelně, že za chvíli už Adamovi trčel ven tvrdý úd a Klářina ruka po něm pomalu jezdila.
„Joooo… pěkně mi ho vykuř,“ funěl Adam a Klára ho láskyplně sála a olizovala a sevřenými rty rytmicky sjížděla.
Adam byl plný slasti a držel ji hlavu a pérem přirážel do pusy. „Chceš vystříkat pusinku?“
„Mmh… mmmpf… hmm,“ chrčela Klára a zesílila sání a stisk rtů.
Vzápětí jí do pusy vytryskla dávka semene a Adam spokojeně vzdychal.
„Aaaah… Anooo… mmmm… polykej, kurvičko!“

Klára už si dávno zvykla na sprosté výrazy, které Adam v posteli používal a nijak jí to nevadilo a neuráželo. Občas se také slovně rozparádila, jako zrovna nyní, když mu ho postavila, osedlala a rozjela jízdu.
„Jo… joooo… to je ono… mrdej mě… božeee… rvi mi ho… ohhh… do kundy!“ a hopsala a přirážela na tvrdý ocas, aby ho co nejhlouběji v sobě cítila a Adam jí přizvukoval.
„To je krása… ah… nádherně… mrdáš… už budu… stříkat,“ a semeno plnilo Kláru v trhavých záškubech. Pak sesedla a mazlivě mu mnula koule a hladila povadlý ocas.

Adam ji vzal do náruče a přesunuli se do ložnice, kde přece jen bylo více místa. Hlavou jí zalehl mezi nohy a vylizoval sladký nektar šťáv, laskal naběhlý klitoris a roztažené pysky s vytékající směsí semene a šťávy.
Klára sténala, vzdychala a pak s hlasitým vydechnutím cítila pronik ocasu do pochvy.
„Ah… bože,“ vnímala strojové přírazy, slastné tření o stěny a dorazy o dno. Nikdy se toho nenabaží, vždycky bude mít z toho rozkoš a krásné orgasmy.
Jejich rty se spojily ve vášnivé líbání, přírazy zrychlily a zesílily, ruce její prsa mačkaly skoro bolestivě a pak už jen teplý proud posledních zbytků semene jí zalil pochvu.
Adam byl definitivně hotový a Klára byla šťastná a uspokojená.

Zavřela oči a usínala. Netušila, že navěky. Linie čáry života dosáhla svého konce.

***

Pohřeb byl jen v nevelkém kruhu přátel a známých.
Po posledním rozloučení pozval Adam Boženku k sobě domů, že nechce trávit tento den sám v prázdném bytě. Boženka chápavě přikývla, něžně ho políbila a na smutné tváři se Adamovi mihl lehký úsměv…

***

EPILOG

Hřbitov byl plný rozkvetlých kytek a vzduch byl příjemně svěží. U pečlivě udržovaného hrobu stál mladý muž a žena s kočárkem.
„Přišel jsem ti, mami, ukázat tvoji vnučku. Je prý celá po mě, ale samozřejmě krásná po mamince,“ otočil se na ženu, která se zarděla a usmála. „Pojmenovali jsme ji Klárka, abych tě měl stále nablízku a její jméno vyslovuju s láskou, jakou jsem měl k tobě. Brzy přijde na svět i tvůj vnuk…“
„Adame, zase kope,“ vzdychla žena a držela se za břicho, „půjdu už k autu.“
„Dobře, Boženko, jen zapálím svíčku a hned jdu za vámi.“

Autor

4.7 71 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Já vím…je tu opět incest, ale když to mám napsaný, nechce se mi to hodit do koše. Minule jsem s incestem těžce pohořel, snad se tohle bude někomu líbit….

Trysky

Je to od tebe zase něco jiného. Ale četlo se to pěkně.

Junior

Výborně se to četlo. Zajímavý příběh a skvěle podané. Těším se na něco dalšího od Tebe.

Zoli Kolompár

Keďže sa pohybujeme o v oblasti sexu, virtuálne, nemyslím si, že poviedky , akokoľvek vášnivé, majú končiť smrťou ! Celú tú vášeň, krásnu poviedku môžeme zahodiť. V tu chvíľu je všetko pekné čo poviedke je stratené ! Sám už takú poviedku nečítam.

Shock

Je to věc názoru. V úvodu povídky jsem naznačil, že život hlavní postavy bude krátký, ale prožije ho šťastně, což se i stalo… A její syn našel novou lásku, oženil se atd. Alespoň tak jsem to mínil. Takže mám pocit, že povídka nekončí špatně. Jinak v reálu ne vše je krásné a růžové a občas holt to promítnu i do povídek. Jak mě poučil Fred „aby to bylo jako doopravdy.“ Ale i tak díky za názor a komentář 🙂

Zoli Kolompár

Vždy je to vec názoru, ale…smrť do sexu…i keď virtuálneho asi nepatrí. Poviedka sama o sebe je veľmi pekná…až na ten záver.

Tomáš

Podle tebe nepatří. Nic méně je to opravdu jen podle tebe. A to je v pořádku.

Juli

Řekl bych že záleží na úhlu pohledu. 🤔 Kdybych si měl vybrat raději takto, šťastně a v plné síle.

Juli

Čtivý počin končící happy endem👍👍👍👍👍. Ne vždy to v životě tak to dopadne, za mě dobrý 🤗.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x