Newaza

Počet zobrazení: 97

Newaza

Michaela si upravila kimono a zhluboka se vydýchala. Trénink se pomalu blížil ke konci a ona už byla na pokraji vyčerpání. 

„Sestřičko, nepotřebuješ zavolat záchranku?“ zaslechla posměšnou poznámku od svého bratra Lukáše, který postával kousek od ní.

„Jdi do prdele,“ ulevila si naštvaně. „Až budu trénovat dvakrát denně jako ty, tak budu po tatami lítat.“ 

„Tak se nerozčiluj, jestli chceš, tak ti po tréninku ukážu novou techniku na zemi. Nedávno jsem se to naučil a je to fakt dobrý.“

Michaela se na něj podezřívavě zadívala. V poslední době spolu moc nevycházeli a tak jí byla bratrova ochota podezřelá.

„Neboj, myslím to vážně,“ ujistil ji. „Ty máš přece boj na zemi ráda, nebo se pletu?“

Nepletl se, newaza, neboli boj na zemi, byl pro Michaelu srdeční záležitost. Vyhrávala na zemi většinu svých zápasů a možnost naučit se novou techniku pro ni byla neodolatelným lákadlem.

„Normálně tak ochotný nebýváš,“ ušklíbla se. „Ale jestli to myslíš vážně, tak tu můžeme zůstat po tréninku, mám klíče od tělocvičny.“

Na delší rozhovor nebyl čas, trenér již dal pokyn k dalšímu randori. Michaela se pozdravila se soupeřkou a rázem na rozhovor s bratrem zapomněla. Na ten si vzpomněla až na konci tréninku, kdy se ostatní pomalu odebírali do šatny.

„Tak už mi to ukážeš?“ zeptala se nedočkavě, zatímco se Lukáš protahoval. 

Konečně se dočkala a bratr jí předvedl novou techniku. „To je fakt dobrý,“ oddechovala v pokleku, zatímco ji Lukáš pobaveně pozoroval. „Jak se to jmenuje?“

„Říká se tomu Šeflova hadice,“ pokrčil rameny. „Ukázali mi to kluci ze Sparty. Kdysi to vymyslel jeden kluk od nich, jmenuje se to podle něj.“

„Ukážeš mi to ještě jednou? Potřebuju zjistit, jak se z toho dá dostat,“ lehla si Michaela znovu na tatami.

Lukáš nasadil držení a Michaela se snažila vyprostit. Najednou ucítila mezi nohami šmátravý pohyb. „Nech toho, debile,“ vyprskla a snažila se vyprostit. 

„Když jsme se minule vrátili z diskotéky, tak ti to nevadilo,“ ušklíbl se Lukáš a dál projížděl dlaní její rozkrok.

„Protože jsem byla opilá,“ zmítala se pod ním Michaela zuřivě. 

Proti své vůli cítila, jak začíná vlhnout. „Neblbni, někdo se sem může vrátit a bude průšvih,“ zasténala, když se bratr snažil proniknout dlaní pod kalhoty od kimona.

„Všichni už jsou dávno pryč,“ převalil se na ni Lukáš a nedočkavě zápolil se zauzlovanou šňůrkou držící kalhoty.

Michaela už vzdala odpor a ochotně bratrovi pomáhala. Během chvilky zůstala pouze v kalhotkách a rozhaleném kimonu. „Ale jenom rukou,“ kladla si podmínky, když se Lukášovi povedlo vniknout do zvlhlých kalhotek.  

„Minule ses nechala vylízat,“ připomněl jí, zatímco prstem pronikl mezi zvlhlé stydké pysky. 

„Jenomže teď jsem zpocená, pitomče,“ sykla na něho s posledními zbytky soudnosti. 

„Tak mi to dovolíš, až máma odejde na noční,“ snažil se využít jejího vzrušení Lukáš a zkušeně mnul její naběhlý poštěvák.

Michaela si uvědomovala hrozící riziko přistižení, které ji zároveň děsilo i vzrušovalo. „Dobře, ale teď dělej, nebo nás někdo uvidí,“ přimáčkla si jeho ruku hlouběji do rozkroku a poddala se jeho dotekům. Vyvrcholení bylo nečekaně silné, zmítala se pod bratrovým tělem a vychutnávala si stupňující se orgasmus. 

„Teď ty,“ sykla, když se vzpamatovala.

Lukáš chvatně spustil kalhoty ke kolenům a nechal ji, aby mu vytáhla z trenýrek ztopořený ocas. Rozkmitala ruku a během chvilky mu z penisu vystříkla mohutná dávka hustého semene, která dopadla na žíněnku. „To bylo rychlý,“ ušklíbla se, zatímco kimonem utírala lepkavou loužičku.

„Taky ti to netrvalo moc dlouho,“ bránil se dotčeně.

„Tohle měl vidět Novák,“ zasmála se uvolněně Michaela. „Vždycky předváděl newazu zásadně na holkách. Párkrát se mu u toho i postavil,“ vzpomněla si. „Měly jsme s holkama srandu, když to pak musel maskovat.“

„Toho jsem si nikdy nevšiml,“ pokrčil rameny Lukáš. „Ale vlastně se mu nedivím. Aspoň si sáhnul na hezkou holku,“ stiskl významně pod kimonem její pružné ňadro.

„Nech toho,“ odstrčila ho Michaela se smíchem. „Nebo doopravdy někdo přijde a to teda nechci.“

Po návratu domů je přivítala matka, která se pomalu chystala na noční. „Večeři máte připravenou, jenom si to ohřejte. A nezapomeňte, že zítra jedeme k babičce.“

Netrvalo dlouho a sourozenci zůstali doma osamoceni. Michaela se rychle svlékla a jen v bílém triku přeběhla do koupelny, kde se zamkla. Napouštěla si horkou vodu do vany, mezitím se postavila před velké zrcadlo zavěšené na stěně.

„Jsem zvědavá, za jak dlouho se sem bude dobývat Lukáš,“ pomyslela si rozpustile, zatímco se spokojeně prohlížela. Štíhlé tělo bylo opálené do sněda, bradavky ztuhlé vzrušením napínaly tričko, které končilo těsně nad venušiným pahorkem. Prohrábla prstem světlé chloupky, v kterých se skrývaly nahnědlé pysky, a otřásla se vzrušením. Zajela pravačkou do rozkroku a ukazováčkem objela naběhlý poštěváček, potom níž, mezi pysky a trochu dovnitř. Olízla si vyschlé rty a rychle se vysoukala z trička. V zrcadle uviděla pevné, oblé prsa se zduřelými bradavkami. Rychle vklouzla do vany, která už byla plná. Prstem zajela netrpělivě mezi nohy, když někdo začal lomcovat klikou. „Míšo, pusť mě tam,“ slyšela bratra, který netrpělivě postával za dveřmi.     Neodpovídala, jen se spokojeně pousmála, když slyšela, jak se dožaduje vstupu. „Míšo, slyšíš?“ trhal nedočkavě klikou.

„Co je?“ trápila ho, zatímco dál prstem prozkoumávala svoji kundičku.

„Potřebuju si vyčistit zuby,“ hledal výmluvu Lukáš. 

Michaela se výsměšně zasmála. „Blázníš? Jsem ve vaně… nahatá,“ dodala provokativně s prstem stále uvězněným mezi stydkými pysky.

„No a co? Už jsem tě přece viděl,“ trhl Lukáš znovu vztekle klikou.

Michaela by se vsadila, že už má pořádnou erekci. Představila si jeho ztopořený úd a zachvěla se. „To mi ani nepřipomínej,“ odbyla ho. „A nech mě, ať se můžu vykoupat.“

„Míšo, prosím…“ změnil najednou Lukáš taktiku. „Pusť mě tam, aspoň na chvilku.“

„Jen si počkej,“ odbyla ho.

„Však ty už toho dneska nenecháš,“ usmívala se v duchu, zatímco poslouchala jeho výhružky. „Na to jsi až moc nadrženej. Takhle to bude zajímavější.“ Pustila raději sprchu, aby neslyšela jeho vzteklé výkřiky a nechala odtéct vodu. Potom namířila proud vody mezi roztažené nohy a střídavě pouštěla z nejbližší vzdálenosti bičíky vody, dokud s úlevou nevyvrcholila.

Když Michaela vyšla ze sprchy, vydala se za Lukášem. Na sobě měla mámin župan, který jí plandal kolem lýtek, a nahoře si ho musela přidržovat.

„Máš tam volno,“ posadila se vedle něho a nechala župan nenápadně rozevřít. Věděla, že mu tím ukazuje svoje nahé ňadro a znovu se otřásla vzrušením.

„Už tam nepotřebuju,“ odsunul se uraženě, ale Michaela spokojeně pozorovala, jak mu pohled sklouzává k jejím ňadrům.

„Nebuď prase,“ ušklíbla se a rukou vklouzla mezi jeho vlasy. „Na tréninku jsi byl hrdina a teď se chováš jako malej kluk.“

Nechala Lukáše, aby jí šilhal do výstřihu, kde mu nabídla k pohledu nahou kozičku a dál ho vískala ve vlasech. „Tak už se nezlob,“ domlouvala mu a cítila, jak se pod její rukou chvěje. „Běž se osprchovat, já tady na tebe počkám,“ zašeptala mu mazlivě do ucha. Pobaveně si uvědomila, že se role najednou obrátily a ona je ten, kdo určuje, co se bude dít dál.

Lukáš vzdorovitě odešel do koupelny a Michaela spokojeně sledovala pozdvižení v jeho trenkách. Když zaslechla zvuk sprchy, vklouzla rukou pod župan a jemně si projela stydké pysky. Stále byla vlhká. „Tak, jako před souloží,“ napadlo ji. „Jenomže tohle je jiné, přece jenom je to můj brácha.“ Jenomže právě to, že se jedná o jejího sourozence, ji vzrušovalo. „Posledně jsem se mohla vymlouvat na to, že jsem byla opilá, ale co teď?“ bojovala s vlastním vzrušením.

Její váhání rozhodl Lukáš, který se vrátil z koupelny zabalený jenom v osušce. Uvědomovala si, že je pod ní nahý a nedokázala ovládnout své vzrušení. „Pojď ke mně,“ ukázala mu rukou vedle sebe. Přisedl si k ní a ona rozechvěně povolila pásek županu, který potom nechala spadnout z ramen na postel. 

Hrdě bratrovi ukazovala své štíhlé, nahé tělo a byla si vědoma svého vzrušení. „Už ses vynadíval?“ vyprskla netrpělivě a zatáhla za cíp osušky, která obepínala jeho pás. Osuška spadla a ven vystřelil osvobozený, ztopořený penis. 

Michaela se usmála a strčila do sourozence, který spadl na postel. Převalila se na něj a rukou pevně sevřela jeho ztvrdlé přirození. „Teď tě naučím nový chvat já,“ zasmála se a sklonila hlavu k bratrovu rozkroku, kde se z houštiny chlupu vzpínal nalitý ocas. Odhrnula si blonďaté vlasy, které jí spadly do obličeje, a olízla špičku zduřelého žaludu. „Doufám, že se mi neuděláš do pusy,“ zamumlala, když zaslechla bratrův přiškrcený vzdech. „Ty mě taky,“ zašeptala po chvilce a přehodila nohu přes jeho obličej.

Lukášovi se před očima zjevila sestřina roztažená kundička, se zaúpěním do ní zabořil jazyk a nasál její vůni. Sourozenci se vzájemně uspokojovali, místností se rozléhalo jejich vzrušené hekání a mlaskání. „Míšo… já už budu,“ vyhrkl Lukáš, který se nezadržitelně blížil k výstřiku. Michaela na poslední chvíli vytáhla penis z úst a rukou ho přivedla k vyvrcholení. 

„Já už byla,“ odmítla jeho pokus o další hrátky a otřela si klidně ušpiněnou dlaň do prostěradla. 

„Ty se zlobíš?“ podíval se na ni opatrně Lukáš.

„Ani ne,“ položila hlavu na jeho hruď a pohladila jemné chloupky na prsech. „Vlastně to byla taková trochu jiná newaza,“ zachichotala se vzápětí. 

Sourozenci mlčky odpočívali, Michaela sklouzla rukou po bratrově těle a hrála si s jeho zvadlým přirozením. „Tobě už zase stojí,“ vyjekla po chvíli překvapeně. 

„A ty se divíš?“ zasmál se spokojeně Lukáš. „Na tohle jsem myslel celou dobu, co jsem byl na soustředění.“

„A to sis ho nemohl vyhonit?“ škádlila ho Michaela.

„Byli jsme na pokoji tři,“ zamumlal Lukáš. „A kdyby mě přistihli při onanování, tak bych se toho do smrti nezbavil.“

Posadila se obkročmo na něj a zahihňala se. „Aspoň máme o zábavu postaráno,“ zašmátrala rukou pod sebou a navedla si jeho oživlý penis ke kundičce. Pomalu dosedala na bratrův úd a rukama se opírala o jeho hruď. „Nesmíš se udělat do mě,“ upozornila ještě Lukáše a potom už se jenom slastně pohupovala na jeho přirození. 

„Ségro, neblbni. Tohle dlouho nevydržím,“ zasténal Lukáš, který v dlaních mačkal zmuchlané prostěradlo.

„Jen se snaž,“ odbyla ho Michaela a dál si užívala jeho naběhlý úd zabořený v pičce.

„Jenomže já už vážně budu,“ trhl sebou Lukáš a snažil se ji ze sebe shodit. Jenomže Michaela, která už také cítila přicházející orgasmus, se rozhodla užít si ho a ignorovala jeho pokusy osvobodit se zpod ní. 

Sourozenci vyvrcholili téměř zároveň. Michaela se svíjela nabodnutá na bratrově přirození, zatímco Lukáš s hlasitým výkřikem ejakuloval do její kundičky. 

„To je pěkný,“ komentovala po chvíli Michaela bratrovo semeno vytékající z přirození. „Myslím, že se teď proběhneš do lékárny pro postinor.“

„Já tě varoval, že už budu,“ zabručel Lukáš, který se neochotně zvedal z postele.

„Máš to v rámci tréninku,“ zasmála se Michaela. „Lékárna je na druhém konci města.“

Před odchodem se Lukáš zastavil u nahé sestry, která se rozvalovala na posteli. „Míšo, zopakujeme si to někdy?“ zeptal se opatrně.

„Možná,“ zamumlala zachumlaná do deky. „Ale jedině, když mě zase naučíš něco nového v newaze,“ dodala s úsměvem.

Počet zobrazení: 97

Autor

4.8 66 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Krásná povídka. Sestra ho pěkně vydráždila. No a nakonec v rámci tréninku běžel přes celé město do lékárny. To bylo dobrý.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x