Zamilovaný pacient

Byl jsem normální, venkovský kluk jakých jsou tisíce. Hrál jsem fotbal a chodil  na zábavy. Samozřejmě jsem se také poohlížel po ženských, ale nebylo to snadné, protože na vesnici se všichni znají a všichni vědí kdo, co, kde a s kým.

V létě jsem se trochu muchloval s jednou dívkou, co přijela do naší vsi navštívit svou babičku.
Dovolila mi se s ní líbat, hladit jí kozičky pod tričkem a jednou i pohladit findičku, ale jenom přes kalhotky. 
Poslední večer, než odjela domů, dovolila, abych si její ruku zastrčil do svých kalhot a položil na úd. Nic s ní ale nedělala a jen ji tam držela. Pro mě to ale byl i tak zážitek a záhy jsem se jí na tu ruku a do kalhot udělal. 
Trochu se mi pak smála ale když odjela, bylo mně po ní smutno. 
Když nastal tlak, nezbylo než si ho vyhonit.

Jednou jsem ale omarodil. Měl tak vysoké horečky, že mě odvezla sanitka do nemocnice.
Nemohl jsem se ani pořádně vymočit a přirození mi oteklo jako tykev. Dostával jsem silná antibiotika, kapačky, dělali mi různé testy. ale nic moc nepomáhalo a horečka ustupovala jen pomalu.

Když mi po delší době bylo už lépe a i ten otok opadl, chtěl jsem si ho zase vyhonit, ale bolelo to a semeno nešlo ven. Jako by se tam něco šprajclo. Styděl jsem se to komukoliv říci, ale když to pořád bolelo a nelepšilo. Svěřil jsem se nakonec jednomu staršímu lékaři.
Vyslechl mě, podíval se na moji kartu a řekl, že mě hned zítra ráno pošle na prohlídku na urologii.  Tohle prý není žádná sranda a nesmí se to zanedbat.

Ráno, hned po snídani pro mě přišel zdravotník, naložil mě na kolečkovou židli a odvezl do vedlejší budovy na urologii. Tam mě nechal u dveří s tím, že o mně doktorka ví a vyzvedne si mě a odešel.
„Sakra, doktorka?“ napadlo mne. „Jak tohle budu říkat nějaké ženské?“ Myslel jsem že tam bude nějaký doktor a ne ženská.
Než jsem si to stačil v hlavě přebrat, otevřely se dveře ordinace a ven vyšla mladá a pěkná sestra.
„Ty jsi z  lůžkového na vyšetření?“ zeptala se.
Vykoktal jsem že asi jo a ona mě hned zavezla dovnitř. K mému překvapení seděla u stolu doktorka, docela mladá, tak ani ne třicítka a něco psala. Sestra mně pomohla ze židle a řekla ať si lehnu na vyšetřovací lůžko.

Doktorka dopsala a vstala.
„Dobrý den, mládenče, tak co ti  chybí?“
Začal jsem něco koktat a zrudl jako rajče. Oči jsem otáčel směrem k sestře a naznačoval doktorce, že se stydím.
Chápavě se usmála a poslala sestru pryč.
Když se za ní zavřely dveře, doktorka se na mně usmála: „Tak mladíku, tady se stydět nemusíš, jsme zdravotníci a jsme tu od toho. Takových jako ty, už tu byly desítky.“

Začal jsem jí tedy vyprávět o svém problému, ona poslouchala a při tom si četla údaje z mé složky.
Já dovyprávěl a ona dočetla. Sklonila se nade mnou.
„Dobře, tak se na ten tvůj problém podíváme, sundej si kalhoty až na boky.“ Zase jsem asi pěkně zrudl,  ale neodvážil se odporovat a kalhoty stáhl. Doktorka mně začala penis prohlížet a promačkávat.
„No a kdy jsi měl naposledy sex?“
„Jak jako sex?“ přihlouple jsem se zeptal. 
„Myslím,  kdy si naposledy souložil?“
„No, já vlastně,“ koktavě ze mě vylezlo. „Já jsem vlastně ještě nikdy nesouložil.“
„Aha, řekla, takže ten problém s neodcházejícím semenem si zjistil asi při masturbaci, že?“
„Jo, vlastně jo,“ odpověděl jsem tiše.  
„Mladíku, nestyď se, masturbace je přirozená věc a v tvém věku více než žádoucí. Uvědom si, že asi 90% ze všech lidí běžně a pravidelně masturbuje a nedělá z toho žádnou vědu. Já to dělám taky,“ dodala s úsměvem.

„Nejdříve uděláme vyšetření prostaty,“ sdělila mi doktorka a záhadně se pousmála. Navlékla si na ruku gumovou rukavici a na ukazováček vytlačila z tuby gel.
„Pokrč nohy,“ poručila mi.
Pak už jsem jen cítil, jak mi její prst vniká do zadku. Zprvu příjemný pocit vystřídala palčivá bolest a nucení na močení, to když se dotkla prostaty.
„Jo jo, neboj, cítím to,  prostatu máš mírně zbytněnou, ale to bude od té virové horečky co jsi prodělal. S tím co jsi říkal to nic společného mít nebude.“
Vyndala prst a řekla abych si zase natáhl nohy . Sundala si rukavici, umyla si ruce a zase mně začala prohmatávat penis a pak i varlata. Nakonec mi přetáhla kůžičku přes žalud.  I když jsem se styděl, neubránil jsem se tomu, aby se mně trochu  nepostavil.
„To je v pořádku,“ ujistila mě. „To je normální a nám to ukazuje že erektivní funkce nebyla narušena. Teď se tedy pokusíme zjistit proč ti neodchází semeno. Můžeš mít v močové trubici nějakou překážku. Zavedu ti do močové trubice cévku a zkontroluji její průchodnost. Odborně se tomu říká cystoskopie. Neboj, to nebolí, je to jen nepříjemné. Bylo by dobré, kdyby ti aspoň trochu stál, pak se to lépe zavádí.“
„Jak to mám udělat?“zakoktal jsem.
Usmála se: „Neboj, pomůžu ti.“
Uviděl jsem v její ruce podivný přístroj, z kterého čněla dlouhá černá hadice. Postříkala čímsi její konec.
Do ruky uchopila můj penis a lehce ho začala masírovat. Netrvalo to dlouho a v její dlani zvětšil svou velikost. Opět přetáhla kůžičku a postříkala otvor v žaludu.
„Trochu to umrtvíme, abys nic necítil,“ okomentovala své počínání.
Nakonec mně do něho zasunula tu trubičku. Pomalu s ní pohybovala a zase se začala vyptávat, aby odvedla mou pozornost od tohoto úkonu.
„Potřebuji vědět jestli sis při masturbaci, nebo při něčem jiném nějak neporanil nebo nezhmoždil penis, víš o něčem takovém?“
„Ne,“ odpověděl jsem rozhodně. „Nic takového se mě pokud vím, nikdy nestalo.“
„Dobře,“ odpověděla. „Cévka také nic neukázala, takže budeme pokračovat jinak. Já ti teď budu penis pěkně masturbovat a ty se budeš snažit, aby se co nejvíce postavil a taky se pokusíš si ho vystříkat. Vím, že jsi říkal, že tě to bolelo, ale já ho budu držet v ruce a budu se při tom  snažit zjistit, kde je problém.“
Stoupla si ke mně z boku, stiskla mě levou rukou varlata a pravou mi začala masturbovat penis. 
„A nestyď se, představuj si třeba že jsem tvoje milenka a milujeme se někde na louce u rybníka.“

Což o to, jako milenku bych ji bral. Byla  mladá,  moc hezká a sympatická. Měla drobnou postavu a viděl jsem že má pěkně tvarované, štíhlé nohy v bílých punčochách. Zřejmě měla menší prsa, ale to nešlo pod volným, lékařským pláštěm moc  dobře rozeznat.
Ten plášť měla docela krátký a když se před tím nahnula do skříňky pro tu cévku, zahlédl jsem její čistě bílé kalhotky a punčochy.

„Tak co?“ zeptala se. „Ty to s tím představováním nějak flákáš, nic se mně tu neděje. Představuješ si něco?“
„Ale jo, už si něco představuji,“ řekl jsem.  
„Dobře, snaž se a pověz mě  co si to vlastně představuješ. No tak, nestyď se a povídej.“
„Tak jo,“ odhodlal jsem se. „Představuji si, že spolu ležíme na dece na louce, líbáme se, vy mně ho rukou mazlíte a já vás hladím po  zadečku  v těch hezkých, bílých kalhotkách.“
Zasmála se.
„Vida, tak ty si si už stačil všimnout i jaké mám kalhotky, to je dobré, a čeho jsi si ještě stačil všimnout ty bystroočko?“
„Ještě také že máte hezké a štíhlé nohy a nádherně tvarované kotníky,“ odpověděl jsem po pravdě.
„Á, pán je znalec dámských nohou?“ podivila, ale znělo to potěšeně. „A čeho jsi si ještě stačil všimnout, jaká mám třeba prsa?“
„To nevím, pod tím pláštěm to není vidět ale myslím že budou menší a pevná a na nich budou malé, růžové bradavky,“ řekl sem už docela pevným hlasem.
„No vida, docela si to trefil. Ty asi nebudeš takový jelimánek jak jsem si myslela. Tak pokračuj, co ještě na té louce děláme?“

Přemýšlel jsem co bych ještě tak odpověděl a trochu jsem jakoby v marnosti rozhodil ruce. Ta levá mě ale narazila do jejího zadečku a protože byla nade mnou doktorka skloněná a měla plášť dost vyhrnutý, dotkl jsem se rovnou jejích kalhotek.
To její flirtování mě trochu nabudilo i povzbudilo a tak jsem ruku neodtáhl a nechal ji na jejím zadečku.
„No, zatím se stále jen mazlíme, já pořád ještě hladím váš zadeček, vy mě mazlíte penis a při tom se líbáme.“
„A víš o tom,  že mě už ten zadeček hladíš doopravdy?“ zeptala se  mě.
Nijak ale neucukla a ani tón hlasu nenaznačoval, že by  jí to vadilo a tak jsem tam tu ruku nechal a řekl: „No jo, ani jsem si toho vlastně nevšiml. Mám dát tu ruku pryč?“ zeptal jsem se zkroušeným hlasem.

„Ale ne, nech ji tam, mně to nevadí, je to docela milé rozptýlení.“ 
A tak jsem ji hladil dál a  řekl že si teď ještě představuji že jí svlékám ten plášť, abych se mohl podívat na její prsa.  Mlčela, ale cítil jsem, že její ruce na mně začínají pracovat trochu jinak než před tím, jako něžněji  a nějak tak vzrušeněji.
„Tak co, představuji si to správně?“ zeptal jsem se jí.
„Asi ano,“ odpověděla. „Asi ano, protože už konečně začínám cítit v tvém penisu nějaký život.“ 
„A co uděláme s tím pláštěm?“ připomněl jsem jí.
Podívala se na mě tak nějak divně. „No dobře ty blázne mladej, taky mě docela vzrušuješ, já si ho sundám ale nejdříve zamknu dveře.“

Zamkla je, sundala si plášť a odložila ho na židli.
„Tak co?“ obrátila se ke mně čelem. „Líbí se ti moje prsa, zapadají do tvojí představy?“
Měla je vážně maličké, ani nenosila podprsenku, tak jedna, jedna a půlky maximálně ale byly moc pěkné a to jsem jí také řekl.
„Fajn, tak si představuj dál a budeme pokračovat, ať se k něčemu dobereme.“
Vrátila se ke mně, ale tentokrát si stoupla z pravé strany a zadeček natočila více ke mně, také se více ohnula a tak sem měl její zadeček jak na dlani a  ona měla svou hlavu i blíže k mému penisu, který zase začala masturbovat.

Položil jsem jí ruku na zadeček a hladil ty dvě nádherné půlky a také jí zajížděl trochu mezi stehna.
Neodtáhla se, nereagovala a tak jsem jí zajel  rukou pod jednu z nohaviček. Teď už jsem najisto čekal že ucukne, ale k mému překvapení se jen trochu rozkročila a jinak nic.
Vzal jsem to  jako svolení a sáhl jí mezi nohy,  k mému úžasu jsem ucítil  že má v rozkroku kalhotky  úplně mokré. Teď už mně bylo jasné, že to všechno dělá naschvál, cíleně a že mě provokuje.
Pokusil jsem se jí na jedné straně kalhotky stáhnout, ale jednou rukou to moc dobře nešlo. Pokusil jsem se ještě znova a najednou byly dole jako nic. Nadzvedl jsem hlavu a pochopil. Ona mě totiž pomohla svou rukou na druhém boku kalhotky sundat.
Teď už jsem o ně jen lehce zavadil a hned jí spadly až ke kotníkům a ona z nich ladným přešlápnutím vystoupila. Hned jsem jí zase začal tlačit ruku mezi nohy a cítil jsem jak se mému tlaku podvoluje a roztahuje nohy.

Konečně sem jí dosáhl přímo do rozkroku, přímo na frndičku. Měla ji pěkně mokrou a horkou. Hladil jsem jí tam prstem a pomalu do ní zespoda pronikal. Nakonec jsem jí tam dal dva prsty a začal jí masturbovat.
Pak jsem si prsty vyměnil, do findičky dal palec a ukazováčkem jí hladil klitoris. Občas jsem jí pohladil prstem i tu zadní dírku.  Určitě se jí to líbilo protože tekla jako řeka Nil. Po chvilce vzala můj penis do pusinky a začala mě regulérně kouřit.

Teď už jsem si nemusel nic představovat, realita byla dostatečně uspokojivá. Já jí to pěkně dělal rukou a ona mě pusou. Vzájemně jsme se tak dráždili asi deset minut a pak jsem ucítil že mě strká prst do konečníku. Kupodivu, teď ale bylo úplně jiné než poprvé, hezky mě to vzrušilo a podpořilo pořádnou erekci. Za pár vteřin jsem začal stříkat, ale ani tehdy se neodtáhla a pokračovala v kouření a semeno při tom polykala.  
Já ji tedy dál masturboval rukou a stále zrychloval pohyby.  Za okamžik se udělala i ona a orgasmus jí z úst vyloudil tiché zaskučení.
“ Tak co?“ zeptala se. „Semeno nám pěkně vystříklo a po nějaké bolesti není ani náznaku, viď?“

Uvědomil jsem si  že má pravdu, udělal jsem se a vystříkal úplně v pohodě. Bolest byla pryč. 
„Jak si to dokázala?“ zeptal jsem se užasle.
„Ani přesně nevím, asi tam byl nějaký křečovitý blok a já ho prostě rozmasírovala. Prostě jsem ho přehonila, vlastně přemasturbovala,“ usmála se a řekla: „Teď už mi prosím vyndej tu ruku z vagíny, ano?“
No jo, úplně jsem zapomněl že v ní mám ještě prsty. Vyndal jsem je a začervenal se.

„Obleč se,“ řekla, natáhla si kalhotky a oblékla plášť. „Musím ti ještě napsat zprávu a pak musím na poradu.“
Sedla si ke stolu a psala, pak mně zprávu podala s tím, ať ji předám na oddělení kde ležím, svému ošetřujícímu lékaři. 
Zeptal jsem se kdy mám přijít na kontrolu. Zasmála se.
„Chtěl bys?“
„Ano, moc bych chtěl.“ 
„Tak jo, další kontrolu uděláme až tě propustí u mě doma, jo?“
„Jasně,“ řekl jsem nadšeně, „ale hlavně, abyste  měla na sobě ty samé, bílé kalhotky.“  
„Budu, neboj se,“ odpověděla a pak mě vystrčila na  chodbu.

 Za týden jsem byl propuštěn a hned další den jsem večer šel za svojí doktorkou na kontrolu.
Otevřela mi oblečená do bílého pláště a když jsem jí ho nadzvedl, měla pod ním i ty správné kalhotky.

„Pojď dál,“ pozvala mě, „hned uděláme tu kontrolu.“
Pacient nesmí svému lékaři odporovat a tak jsem okamžitě poslechl. „Nemám tu sice vyšetřovací lůžko jako v ordinaci, ale postel nám bude stačit, viď?“   
„Jasně,“ prohlásil jsem a hned jsem si sundal kalhoty a slipy a položil se na postel.
Hanička, celým jménem Hanka Švehlová (tak se ta moje doktorka jmenuje) si klekla vedle mě na postel.
„Začneme tak jako v ordinaci?“ zeptala se. „Mně se to tak líbilo,“ dodala. 

Souhlasil jsem a tak na mě hned vystrčila zadničku, uchopila moje přirození a začala se s ním mazlit.
Já jí na oplátku hladil zadeček, zatím přes ty roztomilé, bílé kalhotky a pak jsem se začal propracovával trochu i pod ně.
„Tak co si dnes představuješ?“ zeptala se.  
„Dnes si představuji  že oba ležíme nazí na dece, objímáme, ty mě ho držíš v ruce a já ti svoji rukou dráždím mušličku.“
„Hmm, mušličku, to zní tak něžně,“ okomentovala to ona a pokračovala s mazlením mého penisu, který už se zase začal pěkně stavět.
Já ale chtěl nejdříve vidět jak si zase promáčí ty svoje kalhotky a tak  jsem pokračoval v hlazení a dráždění jejího zadečku a mušličky.
Pěkně roztahovala nohy a já konečně spatřil jak se jí mezi nožkama dělá na kalhotkách mokrá skvrna. Fascinovaně jsem na to hleděl a stále jí hladil.

„Nemám si je už sundat?“ zeptala se.   
„Už ano, už můžeš,“ odpověděl jsem.
Teď už na mě trčel její nahý, malý zadeček a pod ním v rozkrok, růžová a roztomilá kundička, kterou jsem hned začal prsty mazlit. Měla ji jen lehce porostlou světloučkým chmýřím.   

„Klekni si nade mě,“ požádal jsem jí a ona to udělala. 
Teď jsem měl celou tu nádheru přímo u očí a nemohl jsem se toho pohledu nabažit.  Opatrně jsem jí začal jazykem kundičku olizovat.
Chutnala úžasně, voněla čistotou a mládím. Jazykem jsem jí zabrnkal o hráz a to se jí určitě líbilo protože se u toho mírně prohnula.
Párkrát jsem to zopakoval se stejným výsledkem a pak jsem jí do kundičky zasunul jazyk tak hluboko, jak sem jen mohl a začal tam s ním kmitat.

Znovu se prohnula se v zádech a krásně vzdychla a já si všiml jak jí kundička nabíhá a uvolňuje se.
Prakticky neměla žádné vnější pysky, jak jsem to viděl v časopisech, kundičku jí lemoval jenom takový jemný závojíček a po jeho rozhrnutí prsty, jsem už pak koukal rovnou do té její, jak jinak než také maličké kundičky.
Ještě jsem jí chvilku prstil a lízal ale pak už jsem to nevydržel a poprosil jí, že bych už chtěl do ní. 
Otočila se ke mně čelem a s úsměvem řekla že už to také chce a že bude nahoře. Všechno jsem jí odkýval a tak se nade mě nastavila a začala se na něj pomaličku nabodávat.

Moc to nešlo, Hanička ji měla uzoučkou a já mám docela slušného macka. Snažila se ale dál a i když jsem si všiml že jí občas přeběhla po obličeji bolestná grimasa. Po nějaké době se to ale nakonec podařilo, byl celý uvnitř a Hanička si šťastně oddychla.
„To tedy byla fuška, musíme být opatrní, zatím nic nedělej, já to nejdříve zkusím sama,“ řekla odhodlaně. 
Zakýval  jsem hlavou  že rozumím a čekal. 
Nadechla se a pomalu se trochu nadzvedla a pak zase dosedla a za okamžik znovu. Zdálo se,  že už to je lepší a Hanička mně to hned sama potvrdila.   „Teda, nejdříve jsem měla pocit, že si ji snad roztrhnu, ale už to jde lépe. Nevadí ti že jsem tak uzoučká?“ dojala mě svým dotazem. 
„Ne. Miláčku, nevadí, miluji tě takovou jaká jsi a slibuji ti že budu vždy něžný a opatrný.“ 
„Neboj,“ řekla, „když to budeme dělat pravidelně, tak se mně holka  trochu roztáhne a uvolní. Já do nedávna vlastně neměla na sex ani čas. Studium na medicíně je náročné a taky jsem měla za celou dobu jen jednoho kluka. Mimo pár muchlování jsem s ním měla sex jen jednou a ještě to nestálo za nic. On ho ale měl malého a tenkého a spíše mě asi odpanil prstem.  Já byla ještě panna, no a proto jsem teď tolik nadržená  Teď si to ale spolu vynahradíme, viď?“
„Jasně že ano, Haničko, udělám proto všechno.“
Pak zase začala pomalu přirážet a už jí to šlo vážně daleko lépe. Dokonce se začala usmívat a po chvilce i vzdychat. Vypadalo to, že už se začíná konečně hezky vzrušovat a kundička jí také už pěkně zvlhla.  Dokonce tak že i trošku její šťávičky jí vyteklo kolem mého penisu ven a skončilo na mém podbřišku. Držel jsem jí pevně za boky, nadlehčoval jí  a se zaujetím sledoval její tělíčko, hlavně ty malé, roztomilé kozičky. Jak byly malé, tak byly pevné, vůbec jí při tom přirážení neposkakovaly jako mým spolužačkám třeba na tělocviku. 

 „Myslím,“ řekla, „že už mě můžeš vyjít naproti a taky začít přirážet, už cítím,  že to jde docela volně.“
Začal jsem jí tedy vycházet naproti a přirážel.  Šlo to stále lépe a tak jsme začali zrychlovat a protože byla pořád hezky těsná,  jsme se brzy oba krásně udělali.
„Hurá, už to přišlo,“ řekla celá zadýchaná a pak mě padla na prsa a líbala mě. „Moc tě miluji,“ šeptla.  
„Já tebe taky miluji Haničko, ani netušíš jak moc,“ odpověděl jsem jí.

Ležela na mně a stále ho tam ještě měla. Počkal jsem až zvadne, opatrně ho vyndal, převalil jí na záda a všude jsem jí po celém těle zlíbal. Bylo to nádherné.
Ten den jsme se různě mazlili a vzrušovali ještě několikrát a oba se udělali i když jsem ho do ní již nedával, chtěl jsem tu její uzoučkou mušličku  nechat odpočinout. I tak to bylo krásné a byli jsme oba spokojení.

Teď  za ní chodím už třetím rokem  a stále se tak krásně a něžně milujeme skoro každý  třetí, nebo čtvrtý den, když nemá službu a naše milování je stále krásnější a vášnivější ale i něžnější a procítěnější.
Moje nemoc se už naštěstí nikdy neprojevila, ale preventivně  si stále ještě občas hrajeme na doktorku a pacienta.
Také jsme si naplánovali, že se vezmeme. Těch pár let věkového rozdílu nám vůbec nevadí a my se milujeme pořád stejně moc jako toho prvního dne a na začátek každého našeho milování si Hanička bere ty bílé, něžné kalhotky, ve kterých má tak úžasně sexy prdelku a když si je promáčí, tak mně je dává pod polštář aby se mi pěkně spalo.

Autor

4.6 42 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Takové vyšetření bych si nechal líbit, ovšem to je jen fantazie… Trošičku mě vadí, že přes evidentní věkový rozdíl (kluk, kterej si ještě nevrz = 18, ona = 30), se mu docela lehce oddá, ale jak z textu vyplývá, už to taky moc potřebovala 🙂

dedek.Jeff

Máš pravdu Shocku. V tomto případě jde opravdu jen o fantazii autora. Pokud se snažíš při úpravě textu dodržovat pravidla webu, vyjde ti ve finále někdy takováto abnormalita.
Každý z nás nějak začínal a já věřím tomu, že se časem autor vypíše k realističtějším příběhům. Každopádně je povídka zajímavá.
Osmnáctiletý nesmělý kluk, pozná uroložku, která jich ve své lékařské praxi už měla několik v ruce, ale nedocenila jejich význam, a nebo prostě z profesionální deformace o ně nestála. Teď, když podle autora držela v ruce něco, co bylo abnormálně velké, probudilo v ní konečně ženské pudy.

Wolf

Povídka je hezká, milá a velmi naivní navíc malinko „vidlacká“ (neber to jako urážku k povídce to sedí) a ano je poznat, že jí psal mladý autor a jeho představy o svádění byli malinko zcestné ovšem nijak to nesnižuje cenu díla jako takového. Povídka se hezky čte a příjemně plyne. No co dodat jen tak dál zatím to není veledílo, ale věřím že to bude jen lepší 😉

Trysky

Tohle byla docela hezká pohádka.
Je to fajn čtení, jen je to psané skoro až s dětskou naivitou.

Juli

Pěkná pohádka s dobrým koncem, tak to má být ☺️

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x