studna

Studna

Jan seděl za stolem, upíjel kafíčko a druhou ruku měl volně položenou na kštici blonďatých vlasů, které se mu rytmicky pohybovaly v klíně společně s hlavou jejich nositelky. Mlaskavé zvuky a pevné sevření rtů rytmicky sjíždějící po ocase mu přinášely slast a vzpomínky na dávno zašlé doby, kdy mu takto nějaká sličná děva kouřila ptáka. Když pocítil svůj vrchol, sevřel dívce vlasy a silou jí tlačil čuráka do krku.
„Chrrr..gmm…chmm,“ chrčela dívka, ale poslušně polykala dávku spermatu, jak se jí v několika výstřicích vyprázdnil do pusy. Pak zvedla hlavu, z koutku rtů jí ještě teklo semeno, když se optala. „Jste spokojen, pane majore?“
Jan ji ani nevymlouval, že již není majorem a jen kývl. „V pořádku. Tak a teď ta tvoje záležitost,“ a jal se dívce vysvětlovat svět paragrafů pro vyřešení jejího problému….

***

Takto to v bytě Zemanových probíhalo již řadu let. Bývalý major kriminálky Jan Zeman byl pro své okolí jakýmsi poradcem ve věcech práva a lidé za ním chodili s řadou problémů, aby jim to vysvětlil, případně poradil.
Zákazníků měl dost, peněz taky, a tak si od hezkých zákaznic začal vybírat platby v naturáliích. Nejdříve očekával opovržení a pár facek, ale to se mu stalo jen párkrát. Většinou ženy radu potřebovaly, a tak mu byly po vůli. Činily tak s kyselou tváří a výrazem nejvyššího hnusu, ale to mu nevadilo. Hlavně, když si zašukal, nebo si ho nechal vykouřit. To podle momentální nálady nebo atraktivity zákaznice. Mladé ženy mu posloužily ústy, starší zase uměly zkušeně mrdat, a tak si to užívali společně, což bylo lepší, než kdyby mu jen podržely.

Nejvíc ho vzrušovalo, když píchal nějakou ženu a jeho manželka Blanka byla přitom doma! Ta ovšem za ním do pracovny nechodila, když pracoval a navíc byla nahluchlá, takže tlumené sténání zákaznic neslyšela.
Ženy, zády na stole, roztažené nohy zapřené o jeho ramena, zatím úpěly nad hlubokými proniky do roztažených klínů a slastně vzdychaly nad třením žilnatého ocasu o poševní stěny. Odhalená prsa jim Jan hnětl a mačkal společně s drážděním vztyčených bradavek a ženy tak povětšinou dovedl k vrcholu.
Poté je vystříkal a pak teprve se věnovali méně zábavným věcem….

***

Pak se stalo, že se u něj zastavil jeho přítel z dávných dob, pplk. Žitný.
„Jak vidím, Honzo, stále jsi aktivní,“ pousmál se, když očima projel interiér pracovny.
„Ale to nic není. Lidi chtějí poradit s paragrafy a tak….,“ mávl Jan rukou.
„No a co pořádný případ? Něco bych pro tebe měl,“ podotkl Žitný a z aktovky vytáhl složku.
„Dej pokoj! Už nejsem u kriminálky! Vylili mě i tebe, tak co? Mají problém, tak ať si ho řešej! Já si vyřešil svých třicet případů a mám toho dost,“ rozčileně chodil Jan po bytě, ale zase se obloukem vrátil k tajemné složce a vzal ji do rukou.

„Kdes to vzal? Případ Studna?“ pohlédl na Žitného.
„Vrátil jsem se k policii. To víš. Nás, staré kádry tam stále potřebují. Ale o to teď nejde. Jde o tenhle případ, se kterým nikdo nemůže hnout. Mrkni na to, a když to vyjde, neřekneme ti jen díky,“ vševědoucně se pousmál Žitný.
V kuchyni pozdravil Blanku a odešel.
Když pak Blanka zašla za mužem s uvařenou kávou, seděl na židli, plně zaujat četbou policejní složky.

********

Děj předcházející případu
Vesnice X, dne Y, roku Z

Hugo se zakousl do masa a naštvaně vyštěkl. „Králíka! Pořád máme jenom králíka!“
„Abych ti jednu nevlepila,“ opáčila matka. „Jez doma co máš, v cizině co ti daj! A vůbec, jak to, žes přišel tak brzo?“
„Ve škole odpadla hodina,“ zabručel syn.
„Jen aby,“ zapochybovala matka. „Máš před maturou, tak abys nevyletěl. Stačí, že si propadl už na základce. Tu maturitu udělat musíš!“ dodala a tiše vzdychla nad vzpomínkou, jak si musela odsouložit už jenom synovo přijetí.
Uslintaný starý ředitel ji ohnul o pracovní stůl a rval do ní nasucho svůj nadržený ocas. Rukama ji bolestivě mačkal prsa a ještě, že brzo vytekl, takže ji dole moc neodřel. Večer už tak mohla vesele souložit se sympatickým pokrývačem, když domlouvala cenu za opravu střechy. Ten měl klacek tak akorát a výdrž skvělou. Dvakrát ji protáhl kačenu až k vrcholu, dal nabumbat semene a poskytl slevu za práci…

***

Hugova matka Apolena, byla vůbec zvláštní žena. Za maskou starostlivé hospodyňky se skrývala sexuálně nenasytná dračice. Intelektem příliš nevynikala, nebyla ani nijak zvlášť pohledná, ale její plnoštíhlé tělo a vždy správně naznačené přednosti utáhly každého chlapa.
„Chlapi stejně uvažují ptákem,“ říkala si. „Tak proč toho nevyužít?“

S manželem to v posteli za moc nestálo, protože byl líný se hejbat, a tak si to musela zařídit jinak.
Zajišťovala opravy v baráku, chodila po úřadech a všude si úspěšně vyšukávala slevy a povolení, k radosti své i řemeslníků a úředníků.
Většinou je usouložila tak, že se jí rádi zbavili a její žádosti maximálně vyhověli.

Jedním z jejích milenců byl i manželův bratr Evžen. Ten s ní spal ze zištných důvodů a chtěl se od ní dozvědět, kde v domě ukryl rodinné zlato jejich děd v době války.
Myslel si, že v sexuálním tranzu mu úkryt prozradí, ale přepočítal se. Většinou byl v tranzu on a domů se pak šoural totálně umořen neukojitelnou švagrovou.
Přesto stále doufal že jednou uspěje a vrhal se do dalších milostných eskapád.

***

Hugo se po jídle odšoural do svého pokoje, kde si u počítače začal honit péro nad pornem. Jeho intelekt také nebyl nijak veliký a na škole se držel zuby nehty. Sex a sport byly jediné aktivity, které ho zajímaly.
Ač byl už plnoletý, neměl zatím žádnou sexuální zkušenost a tak nabíral informace z internetu, kde si prohlížel hlavně vnadné prsatice. Čurák mu už tvrdě stál, tak si ho rytmicky sjížděl rukou a netušil, že je pozorován.

To Adéla, spolužačka ze sousedství, zaujala pozici v půdním okénku a vyzbrojena dalekohledem, měla Huga hezky na očích.
Už delší dobu ji zajímalo, co Hugo nosí v kalhotách, protože tak naditý rozkrok nešel přehlédnout. S holkama to konzultovala a byla určena, aby to zjistila.
Teď ohromeně zírala na dlouhé péro, po kterém kmitala Hugova ruka. Takový ocas ještě neviděla.
Adéla již měla za sebou pár milenců, ale žádný z nich nedosahoval takové velikosti. Až se podvědomě otřásla, že by něco takového jí roztahovalo mušličku a vnikalo do ní v celé délce! Přesto si rukou zajela mezi nohy a začala se hladit.
Přilepena k dalekohledu neustále sledovala kmitající ruku a pak mohutný výkrop semene přímo na monitor.

„Kurva!“ zalamentoval Hugo, že se neuhlídal, slast z výstřiku byla tatam a jal se to nadělení utírat.

Adéla zatím vrcholila ve svém úkrytu a kousala se do rtů, aby nesténala nahlas. „Bože..oh..ohhh..úúúúh!“ vzdychala a v tuto chvíli by jí nevadilo mít v sobě ani to dlouhé Hugovo péro…..

***

„Nejdu pozdě?“ ozval se tichý hlas Evžena, když se otevřely dveře kuchyně.
Apolena jen sykla: „Tiše! Hugo už je doma!“
„Tak já přijdu jindy!“ zamířil Evžen k ústupu, ale Apolena už cítila mezi nohama mrazení.
„Nikam! Jdem do komory!“ řekla hlasem nepřipouštějíce odporu a tak se tam dvojice tiše přesunula.

Apolena si vyhrnula šaty, stáhla kalhotky a vyšpulila na Evžena kyprou zadnici. Ten s trčícím pérem do ní hned na jeden příraz zajel.
„Oúúú…pomaluuu!“ hekla Apolena, ale hned ji naplnil slastný pocit, jak Evžen začal strojově přirážet a držel si ji pevně v pase.
„Uhh..uhh,“ funěl a cítil, jak žena vlhne a přírazy byly volnější a mlaskavější.
„Ty seš teda nadržená děvka,“ dodal spokojeně.
„Hmm..hmm..oh..oh,“ vzdychala Apolena a ač byla zaujata vzrůstající rozkoší, vycítila, že něco není v pořádku a zvedla hlavu ke dveřím, kde spatřila užaslou tvář Huga, který na ně pohlížel přes dveřní zasklení. Ten okamžitě zmizel,
Apolena se jen pousmála, plně se poddala zrychlujícím přírazům a pak už začala stahovat svaly ve svém vrcholu a proud semene nasávala do dělohy.
Evžen úpěl, protože mu čuráka doslova drtila, ale ani kapka tak nepřišla nazmar.
Když skončili, Evžen se odpotácel domů a Apolena zamířila za Hugem.

***

Hugo ležel na posteli a dělal, že se učí. Matka k němu přistoupila a rukou mu jemně zajela do vlasů.
„Copak jsi vlastně viděl?“ vrněla a usmívala se.
„Tebe a strejdu. Souložili jste,“ odvětil Hugo zaraženě a čekal, co z toho bude.
„Hm. A co bys chtěl, kdybych tě požádala, aby sis to nechal pro sebe?“ opět tak divně zavrněla a dál ho hladila po hlavě.

Hugo se zamyslel. Nevěděl, kam matka míří, ale situace byla napjatá a jiskřivá.
„Pomůžu ti…. Nechceš, třeba, udělat dobře?“ optala se ho tiše a rukou mu pomalu sjížděla po těle směrem ke klínu.
„Jak…dobře?“ opáčil Hugo, ač tušil, co tím míní.
Matka ho nikdy eroticky nepřitahovala, ale teď když mu sama nabízí uvolnění….proč ne?
„Však ty dobře víš,“ usmála se matka, stáhla mu trenky a uchopila ocas do ruky.
„Teda, máš ho velkýho,“ podotkla, když ho pohonila a ocas začal mohutnět.
„Mami…já…uh…asi…budu…stříkat,“ zavzdychal Hugo, jak mu ocas zpracovávala zkušená ruka.

Apolena si chvíli hrála s myšlenkou, že by si syna osedlala, protože jeho čurák ji vzrušoval, ale nakonec tu hranici nedokázala překonat a rozhodla se ho dodělat ručně.
„Klidně stříkej, synáčku, maminka se o to postará,“ zašeptala a nasunula se mu rty na ocas. Olízla mu žalud a pak sevřela rty a rozjela takřka profesionální kuřbu. V koutcích ji zabolelo, jak se jí pusa roztáhla, ale hlavně si dávala pozor, aby ji tak dlouhý pták nezajel až do krku.
Hugo ji hned pochopitelně začal přirážet do pusy, ale pak ztuhl, ona ucítila cukavé pohyby ocasu a proud semene jí zaplavil pusu. Rychle polykala a uznala, že smetánka jejího syna nechutná tak zle. Jakmile ho dokonale jazýčkem očistila a ocas se zmenšil, usmála se na uspokojeného Huga.
„Tak… udělala jsem ti dobře a tamto se nestalo, ano?“
„Ano, mami,“ hlesl Hugo, zcela vykolejený předchozími chvílemi.

****

Že je matka nějaká divná, usoudil, když večer slyšel z ložnice rodičů zvuky divoké soulože, jak se otec zase jednou nechal vyburcovat k aktivitě. Matka sténala a hekala, jako kdyby mrdala po dlouhý době, a ječela, ať jí postříká kozy a zbytek že chce ochutnat, no prostě byla jak utržená ze řetězu.
O tom, že ji i nadále navštěvuje strejda Evžen, také nepochyboval, i když si už milenci dávali pozor a šoustali jen v naprostém bezpečí a ilegalitě.
Ovšem jednou spadla klec!

****

Současnost – spis Studna

Jan četl souhrn a data osob případu.
Ota Hurych – majitel domu, nalezený pořezaný a utopený ve studni
Apolena Hurychová – spolumajitelka domu, nalezená utopená ve studni
Hugo Hurych – syn utopených rodičů, nezvěstný
Objekt rodinného domu vyhořelý, na zahradě řada poničených vzrostlých stromů a nalezeny neidentifikované stopy vedoucí ze staré zrušené studny ven ze zahrady.

Tohle byl opravdu podivný případ. Moc záhadných událostí v rodině, jež podle sousedů byla naprosto normální a žila spořádaným životem.
Jan si zapálil dýmku, rázoval po pokoji a uvažoval, kombinoval a spřádal nitky. Nic ho však nenapadlo.
„Blani,“ zavolal na ženu. „Sbal mi věci na týden. Beru ten případ od Žitného a jedu se tam podívat.“

***

Děj vlastního případu
Vesnice X

V ložnici vládla intimní atmosféra. Zatažený závěs vytvářel přítmí, které bylo prosvětleno svíčkami, rozestavěnými kolem postele. Na zemi ležela prázdná láhev od vína a dvě skleničky. Okolo bylo i poházené oblečení a postel se otřásala a vrzala pod náporem divoké soulože.
„Ano..aaano…jóóó,“ Apolena s doširoka roztaženýma nohama právě ječivě prožívala svůj vrchol a Evžen na vzepřených pažích vypouštěl do ní svou první dávku.

Sotva se odvalil stranou a vydýchával se, žena už mu hlavou sjela mezi nohy a povadlý ocas hned začala stavět na další číslo. Přes svůj věk byl Evžen docela výkonný a erekce se dostavila záhy, i když Apolena by postavila péro i mrtvole.
Nyní se mu dychtivě nastavila zezadu. Evžen ji prohmátl kundu, mokrou a ulepenou směsí šťávy a semene, potřel si žalud a zatlačil jí ho do zadku. Svěrače odolávaly a Apolena bolestně syčela, ale držela, protože věděla, co přijde. Jakmile byl žalud uvnitř a pronik pokračoval, zalila Apolenu vlna slasti, kterou si násobila drážděním klitorisu.
A sotva začal Evžen s přírazy, Apolena hekavě přirážela a vnímala stoupající rozkoš prostupující ji tělem. Tvrdý ocas ji klouzal střevem, Evžen ji zespoda promnul v dlaních velká prsa, visící ji dolů jak měchy a to v ní vyvolávalo další vlny rozkoše a slasti, které nezadržitelně stoupaly k vyvrcholení…

Mezitím stoupal po schodišti manžel Ota, rozezlený na nejvyšší míru odhalenou nevěrou své ženy a ozbrojen paličkou na maso, byl připraven rázně s ní i oním neznámým milencem skoncovat. Už delší čas dostával anonymní dopisy plné šťavnatých popisů, co mu žena dělá za zády a dnes to slyšel na vlastní uši.

Do děje vstoupil ve chvíli, kdy zadek Apoleny právě Evžen plnil semenem a ona si rychle mnula klitoris, aby také dosáhla vrcholu.
Otovu přítomnost tak zaregistrovali pozdě. Na Evženovo čelo dopadla rána a ten se s výkřikem skácel na záda, zatímco Apolena pohledem na rozzuřenou manželovu tvář, hrůzou omdlela.
„Ty zmrde! To seš bratr, když mi šoustáš ženu?“ ječel Ota nepříčetně na nehybného Evžena.
Nakonec zůstal stát nad těly v podivném kývavém postoji s paličkou na maso v ruce a nepřítomným úsměvem.

Takto ho tam o chvíli později našel Hugo, vracející se ze školy.
Sám byl dnes zmaten neustálým dorážením spolužaček se žádostí o rande. Doposud ho všechny přehlížely a nyní i třídní misska se k němu vinula a mrouskala něco o moc pěkném, co mu ukáže…
Teď tu stál a hrůzou hleděl na kývajícího se otce a nahá mrtvá těla matky a strýce.
„Vezmi tu zrůdu, nazývanou kdysi mým bratrem a hoď ho do studny,“ promluvil náhle otec. „Pak skoncujeme s tou poběhlicí a vším…vším!“ zmateně vyrážel a zmizel z pokoje.

Hugo, zcela konsternován hrůzou z apokalyptického výjevu, popadl Evžena a napůl ho táhl, napůl vynesl ven a zamířil ke studni. Poněkud si však popletl cestu a tělo nesl ke staré studni, která však byla již nefunkční a zasypaná. Na hloubku měla už jen asi dva metry.

Hugo odstranil prkna zákrytu a tělo tam sešoupl, Jenže ruka mu nešťastně zůstala za opaskem mrtvoly, takže tam zahučel společně s ní.
Pád byl bolestivý, tělo Evžena těžké, a tak se Hugo bolestivě potloukl.

Otec zatím hledal nůž, kterým by si podřezal žíly. Nože v kuchyni ho však svou velikostí děsily, a tak nakonec vyndal s kapsy svou rybičku a jal se řezat do zápěstí.
„Aůůů,“ skučel.
Nicméně, když zahlédl krev, rychle vyšel ven a skočil do hluboké nové studny, kde bylo po pás ledové vody. Ta ho probrala, že si rozmyslel vykrvácení, a tak začal pomalu po kamenné stěně vylézat nahoru.

***

Strýc Evžen vzdychl a probral se. Hlava ho bolela a teď se ulekaně rozhlížel, kde je?
Pak ho napadlo, že je v hrobě a začal se usilovně hrabat ven. Šílený bratr ho napadl a teď ho hodlá pohřbít v nějaké jámě! Vylezl ven a rychle běžel pryč z tohoto domu hrůzy, kam už nikdy nevkročí!

***

Hugo se rozhodl, že se oběsí. Zašel si do kůlny pro lano a židli, vybral si první strom, umotal si smyčku a seskočil ze židle.
„Bum,“ ocitl se na zemi i s ulomenou větví. Když takto neúspěšně se pokoušel oběsit a ulámal větve u několika dalších stromů, vysílen padl kousek od plotu, kde ho náhodou zahlédla sousedovic Adéla.
Ta, osvícena náhlým nápadem, ho popadla a odtáhla domů, do své podkrovní místnůstky.
Uložila ho na lůžko a zálibně vzdychla s pohledem na jeho poklopec.

***

Apolenu probudil zápach a nějaké světlo. Zvedla hlavu a zjistila, že od téměř dohořelé svíčky vzplálo pohozené oblečení a plameny se právě chtivě rozšiřovaly po okolí. Vyskočila a rychle běžela ke studni, nabrat vodu.
Studna byla totiž vybavena okovem a rumpálem, a tak ho tam rychle hodila. Lano se začalo odvíjet, když se ozvala rána, výkřik a pak hlasité šplouchnutí.
„Bože!“ vykřikla Apolena, naklonila se do hlubiny a spatřila tam nějaké tělo.
„Oto?“ zavolala a jak se snažila tělo identifikovat, naklonila se příliš, podjely ji nohy a spadla tam také.
Bolestivě se uhodila, omdlela a hlava ji zajela pod hladinu. Omráčený Ota tam skončil také…

***

Hořící dům byl zatím hašen dobrovolníky a později i profesionálním sborem a pak už se rozjelo policejní vyšetřování s jehož uzavřením si nikdo zatím nevěděl rady.
Utonulí manželé a zmizelý syn!

***

Jan Zeman vyšetřuje

Příjezd legendárního kriminalisty vesničany překvapil a potěšil. Sami byli zvědavi, co se v domě Hurychových vlastně stalo.

Major Zeman si prohlédl studnu, dům i poničené stromy a promluvil si s pár sousedy. Díky nim se dozvěděl o Evženu Hurychovi, bratrovi mrtvého a vydal se ho vyslechnout.

***

Hugo měl zavřené oči a plně si vychutnával sevření a pohyby ruky na ztopořeném ocase. Věděl, že za chvíli je nahradí ústa a rozkoš bude ještě intenzívnější. Pak už to bude na něm, aby předvedl své umění, ale to bylo ještě daleko.

Adéla se opravdu snažila svému milenci poskytnout slast ve vrcholné míře, jen aby ho u sebe udržela. Od té doby, co ho u sebe tajně ukryla a poprvé se s ním milovala, byla jak ve snu. Tak báječné orgasmy nikdy nezažila a zřejmě již nezažije, protože Hugovo vybavení neměl nikdo široko daleko.
Ještě než ho vzala do pusy, zeptala se. „Chceš se vystříkat, nebo vydržíš?“
To ji zajímalo vždycky, ale Hugo měl velkou výdrž, a tak vždycky odvětil:  „V klidu. Kuř a pak tě protáhnu.“ a slastně vzdychl, jak mu ocas obemkly vlhké rty a začaly po něm jezdit.
Kmitající jazyk zvyšoval rozkoš a Adéla funěla a volnýma rukama mu jemně mnula koule.

Když Hugo cítil, že vrchol se blíží, přerušil tu užasnou ústní masáž, Adéla hned potěšeně ulehla na záda a roztáhla mu doširoka nohy. Štěrbina v zarostlém klíně se leskla nadržeností a nedočkavostí.
Když nad ní Hugo poklekl a honil si svou ztopořenou kládu, sama si rukou rejdila po pyscích a dráždila se, než na ní nalehl a zatlačil velký fialovou hlavici žaludu mezi závojíčky.
„Áááhhh….júúú,“ vydechla slastně Adéla nad pronikem.
Byla vzrušením tak mokrá, že ocas, přes svou velikost, do ní zajížděl vcelku snadno. Pak trochu bolestně ucítila jeho doraz na konci. Byl v ní zasunutý celý. Slastně pociťovala, jak ji celou vyplňuje, vnímala každičkou jeho část, i naběhlé žíly a jakmile začal přirážet, byla v sedmém nebi z maximálního tření.

I Hugo si vychutnával její pochvu, která byla jeho ocasu široce rozevřená a pevně ho v sobě svírala.
Projížděl ji proto pomalými a dlouhými tahy, vždy skoro ven a zase hluboko až na dno. Při tom se líbali, hladili a on ji mohl laskat menší ale pevná prsa s trčícími a citlivými bradavkami.
„Jestli….chceš..tak…stříkej,“ zavzdychala Adéla náhle.
Hugo, ač necítil ještě nutnost se udělat, zrychlil a po sérii opravdu prudkých přírazů, za hlasitého dívčina sténání, začal stříkat a vynesl sebe i Adélu na vrchol blaženosti.
Pak se odvalil stranou a ztuhl, když náhle pronesla.
„Dneska přijde..ehm…jedna návštěva,“ začala Adéla jakoby zkroušeně, ale usmívala se.
„Kdo…a proč?“ vyplašil se Hugo, který věděl, že v domě je tajně, nikdo o tom neví a stále se bál, že bude odhalen a vláčen po soudech.
Stále ještě nebyl vyrovnán s předešlými událostmi a snažil se na vše zapomenout. Díky stálému přívalu sexu se mu to dařilo.
„Neboj. Přijde Monika… musela jsem ji pozvat… chce tě…ehm..to…vidět,“ lezlo z Adély jak z chlupaté deky.
Monika byla třídní kráska a Hugo rozhodně nebyl její typ, ovšem poté, co byla informována o jeho skrytých kvalitách, toužila po setkání bližšího druhu.
Adéla, jako její kamarádka, ji to nemohla odepřít. Nakonec usoudila, že si její kundička aspoň na chvilku odpočine, ale nemínila se s ní o Huga začít pravidelně dělit.

Monika se dostavila včas, celá rozdychtěná, ale pak ztuhla, když se u čaje Hugo náhle před ní postavil a hrdě na ni vytasil svůj kyj.
„Ale…to..je..velikýýý,“ protáhla zděšeně Monika a otočila se na Adélu. „Tohle do sebe normálně dáš, jo?“
„Samo,“ opáčila Adéla. „Teda…napoprvé to trochu bolelo, ale pak….fíha..to byly orgasmy!“

Monika se odvážila sevřít ho v ruce a pohonit.
„Vždyť nejde ani obemknout,“ pronesla a cítila, jak mu v něm pulsuje krev a celý tuhne a mohutní.
„Nechceš ho pokouřit?“ otázal se Hugo a docela se bavil dívčiným zděšením.
Ocas mu už tvrdě stál, sevřen a zpracováván její rukou. Monika se rozhodla nebýt tu za blbku a snažila se ho pojmout do pusy. V koutcích ji zabolelo a naběhlý žalud zmizel uvnitř. Dál to nešlo, pokud ocas nechtěla pojmout až do žaludku.
Ač se Monika nahlas pyšnila mnohými skalpy padlých kluků, měla doopravdy minimum zkušeností. Čuráka v puse měla nyní vůbec poprvé.
Klukům to odmítala dělat a i nyní tak činila se sebezapřením, ač se tvářila protřele a znalecky. Sevřenými rty ho sála a jazykem olizovala sametový žalud, jak to viděla v pornofilmech a rukou mu hnětla koule. Jazykem sjela ocas po celé délce a kmitala mu po chlupatých koulích, která líbala a jemně mnula mezi rty. Pak už ji to přestalo bavit.
„Spokojen?“ otázala se.
„Já myslela, že chceš i víc?“ ozvala se Adéla a Monika znervózněla.
„No..víš. Tohle jsem fakt nečekala a to prostě nedám! Asi by mě roztrhnul,“ vysvětlila a Adéla jen pokrčila rameny.

Vzrušený a vydrážděný Hugo však potřeboval ulevit.
„Hele , tak ji to ukážeme,“ navrhl a pokročil k Adéle.
„Není…to blbý?“ kroutila se Adéla, ale přitom se začala sama svlékat a okem hodila po Monice. „Tak se taky aspoň svlíkni.“

Ta se vcelku ochotně svlékla do spodního prádla a nakonec se vzdala i podprsenky. Pevné trojky vykoukly z košíčků a hezky zůstaly stát. Bradavky už byly napřímené a Hugo ji na prsa bezostyšně sáhl.
„Pěkný,“ zafuněl a Monika se usmála.
Pak už jen užasle sledovala, jak obří čurák roztahuje pysky, vniká a mizí v klíně spolužačky, doprovázený jejím slastným sténáním.
„Bože…joooo…úúúh,“ vyluzovala Adéla a Monika neodolala a začala ji mnout a líbat prsa.
V tom se vyznala, neboť dívčí sex už měla za sebou s vlastní sestřenicí.

Adéla tak prožívala neskutečnou slast a rozkoš. V kundě ji rytmicky jezdil velký čurák a po prsou jí kmital a dráždil bradavky mrštný jazýček.
Monika se nakonec tak rozjela, že se ji přesunula mezi roztažené nohy a snažila se lízat je v místě jejich spojení. Hugo to pochopil a tak se nadzvedl tak, aby Monika mohla lízat jak vnikající ocas, tak i pysky kolem nichž vytryskávaly praménky rozkoše.
Adéla sténala, vzdychala a třásla se v blížícím se orgasmu. Hugo i Monika zintenzívnily svou činnost, a tak brzy Adéla vykřikla a vzepjala se v bouřlivém vrcholu.
„Ah..ah..jo…jooo…už…ůůůůůh,“ vypnula tělo a vtom Hugo do ní uvolnil svou dávku. Děloha hltavě nasávala tu nadílku a stahovala se kolem cukajícího se ocasu, což oběma přinášelo nevýslovnou rozkoš.
Monika si, při pohledu na ně, rejdila rukou v klíně a mnula si klitoris, aby se také odbavila, neboť se to nedalo vydržet.
Adéla ji pohotově tiskla prsa a Monika pak také dosáhla vrcholu. Strhla si kalhotky a rukou si mnula mokrou kundu s uvolněnými šťávami. „Júúú..úúú…bože,“ drmolila a měla přivřené oči.

Vtom Hugo dostal ďábelský nápad. Jelikož povadnutí ocasu u něj byl pomalý proces, rychle se přemístil k Monice a dřív než se stačila vzpamatovat, tlustý ocas ji vnikl do těla.
„Ne..néé,“ zaječela, ale Hugo na ni nalehl a ona nemohla nic dělat.
Naopak, pronik pokračoval a ona cítila, jak ji ta tlustá kláda roztahuje klín do maxima, ale nebylo to nepříjemné. Sice to byl pořádný rozměr, ale pochva se mu přizpůsobila. Vnímala, jak dosáhl dna a hned začal pomalu přirážet.
„Uh..uh..uh,“ rozvzdychala se a cítila, jak silné tření v ní vyvolává slastné pocity.
Pevně Huga objala rukama kolem krku a zcela se poddala jeho pohybům. Čurák tak, aniž změkl, znovu začal tuhnout, tření se zintenzívnilo a Monika začala padat do předzvěsti vrcholu.
„Och…bože…joooo….přirážej….ano..to je…čurák,“ vyrážela ze sebe útržky slov a slastně sténala pod přírazy Hugova bucharu, který ji nijak nešetřil a sám si užíval úzkou kundu třídní krásky.

Adéla je žárlivě sledovala, ale nakonec se k nim přidala a laskání prsou Monice oplatila. Její plné trojky si o polaskání přímo říkaly a jejich majitelka na ně byla sama hrdá. Hnětení a lízání bradavek ji přinášely vlny slasti a urychlily její vrchol.
„Úúúú…óóó…ááá….jééé…hmmm,“ vydávala ječivé výkřiky, když ji naplnil orgasmus a začala pohazovat tělem, div Huga neshodila.
Ten z ní vyjel, párkrát si ho pohonil rukou a semenem ji zkropil břicho.
Při třetím čísle toho moc nebylo a Hugo se jen odvalil stranou a odpočíval, zatímco Monika se po chvíli pajdavým krokem společně a Adélou odebrala do koupelny.

Když se vrátily, ležel Hugo přikrytý v koutě postele a klepal se strachy.
„Co je?“ divila se Adéla.
„Nevíte…kdo…je…ten…chlap…venku…co …obhlíží…náš…barák?“ vykoktával vyplašeně Hugo, kterému se zas vracely bolestné vzpomínky.
Monika oknem vykoukla ven.
„Jo..to je nějakej chlap z kriminálky, vyšetřuje ten váš případ. Neboj, mi tě neprozra… Hugo, Hugo!“ vykřikla a vrhla se k němu, neboť Hugo právě omdlel.

***

Jan Zeman navštívil Evžena Hurycha, ale nic podstatného se nedozvěděl.
„Náš děda v domě schoval rodinné jmění. Bylo to za války a bál se, aby mu ho nesebrali. Ota tvrdí, že v domě nic není, ale já vím svoje. Proto stále dům pozoruji a přemýšlím, kde by to mohlo být.“
„A co ta současná událost?“ zajímalo Zemana, ale Evžen pokrčil rameny.
„Nevím. Byl jsem doma a co se tam stalo…opravdu vám nepomohu,“ ošíval se.
„A ten jejich syn…Hugo, nevíte, kam mohl zmizet? Jeho útěk naznačuje možnou účast na těch mordech,“ konstatoval Zeman.
„Hugo je hodnej kluk. Zeptejte se na něj jejich sousedky, Adély, chodí spolu do školy,“ poradil mu Evžen a dodal, že už dál k tomu nemá co říct.

Major poděkoval a vrátil se na místo činu. V hlavě už mu běhala řada hypotéz a seznal, že klíčem k řešení je nezvěstný Hugo Hurych.

***

Hugo byl studenou vodou probrán k životu a ujištěn nahými děvčaty, že ony ho neprozradí a budou si ho dál hýčkat ke svému potěšení.
Jelikož Hugo přemýšlel ocasem, byl potěšen a čurákem to dával najevo. Holky však odmítly poskytnout mu další úlevu bolavými klíny a rukou společnou mu ho vyhonily a pak už se Monika poroučela.

Adéla se s Hugem začala učit, neboť ani on za své nepřítomnosti nechtěl ztratit kontakt s učivem, zvlášť když se blíží maturita.

***

Večer se jako obvykle společně a Adélou vydali do koupelny, kde nečekaně došlo k jeho odhalení matkou, jelikož se zapomněli zamknout a ona si přišla pro prádlo do pračky.
Ta vůbec netušila, že dcera někoho skrývá u sebe v pokoji a nyní hleděla na nahé tělo sousedovic Huga s hadicí místo penisu mezi nohama. Poděšena i překvapena zároveň, rychle vycouvala pryč a povolala na pomoc manžela, který Huga zpacifikoval, ač se nebránil a předal na místní stanici policie.
Ta povolala majora Zemana, a tak se s ním Hugo setkal tváří v tvář.

Zeman ho podrobil výslechu a z jeho nesouvislého blekotání upletl zajímavou hypotézu, do níž přidal i strýce Evžena.
„Takže, abychom si to shrnuli,“ začal Zeman přecházet po místnosti a diktoval přítomné zapisovatelce do kláves počítače, neopomínaje jí nenápadně nahlížet do nadmutého výstřihu uniformy.
„Sexuální maniak Hugo sdílel lože se svou matkou Apolenou. Evžen Hurych při pátrání po úkrytu rodinného jmění toto zjistil a informoval svého bratra Otu. Onoho osudného dne se společně rozhodli dalšímu hanebnému skutku zabránit. Na místě došlo k hádce a vzájemnému napadení. Hugo se pral s otcem a nožem mu způsobil řezné rány na rukou. Poté otce omráčil a tělo vhodil do studny, kde se utopil. Evžen Hurych zatím přemohl Apolenu a taktéž ji omráčenou vhodil do studny. K likvidaci Huga nedošlo, neboť ten mezitím zapálil dům a poničil ovocné stromy v zahradě. Evžen Hurych po činu utrpěl šok a místo opustil. Hugo posléze nalezl úkryt u své přítelkyně Adély Mynářové, kde s ní konal sexuální styk a vyhýbal se spravedlnosti. Ta se tak stává spolupachatelkou. Casus finitus.“

Ticho v místnosti by se dalo krájet, když Zeman skončil řeč.
Zapisovatelka, ač v hodnosti rotného, usoudila, že takovýhle výplod fantazie snad není ani možné myslet vážně, byť vyšel z hlavy muže v hodnosti majora. Znala policejní složku a zde byla pominuta spousta faktů a zjevných rozporů.
Zeman se však tvářil vítězně a hrdě svůj triumf odešel zapít do místní hospody.

***

Protokol o ukončení případu dostal na stůl pplk. Žitný a po lehkém srdečním kolapsu se sám osobně rozjel za Zemanem, zamezit další katastrofě.

Ve vesnici totiž vypukla touha po veřejném lynči Huga i Evžena, podlých vrahů. Ti byli zavřeni v policejní cele, zato Adéla, nazvaná děvkou vraha, se byla nucena skrývat doma.

Žitný zoufale chladil rozjitřené vášně a vzal si Zemana na paškál.
„Poslyš, Honzo, tohle jsi přehnal! Já ti dal případ na zkoušku, jestli jsi hoden se k nám vrátit a tys udělal tohle? Vždyť je to jasný, jak facka! Každej strážmistr by to vyřešil a tys vymyslel takovou ptákovinu. Seber se a zmiz! Ten případ ti beru a ty se vrať se do penze! Senilníš, hochu, už na to nemáš. Je mi líto.“

Případ zdárně dořešil poručík Stejskal, kterého vzal Žitný sebou a skutečně měl za pár dní hotovo. Dům vyhořel od nedostatečně zajištěného otevřeného ohně – svíčky, cizoložník Evžen, zraněný a v bezvědomí, se posléze probral a uprchl, otec Ota sám skočil do studny a posléze byl omráčen okovem spuštěným dolů jeho manželkou, a utopil se, stejně jako ona sama, když tam nešťastnou náhodou přepadla. Syn Hugo utrpěl nervový šok a po marných pokusech o sebevraždu, našel klid u své přítelkyně.

***

Po několika měsících

Hugo s Evženem bourali střechu a odhazovali ohořelé trámy na hromadu. Zbývaly jen štítové zdi a dva komíny čnějící jako prsty k nebi. Jeden vedl až nad střechu a druhý, trochu nepochopitelně, končil pod střechou a vlastně byl nefunkční. Seshora byl zaslepen betonovou deskou.
„Jak to, že tu jsou dva komíny?“ podivil se Evžen. „Tenhle barák má jen jeden komín. Na co tady je tenhle?“
„Já nevím. Na půdě byl hroznej binec. Nikdy sem tam moc nechodil, tak jsem si ho ani nevšiml,“ krčil rameny Hugo.

Strýc zatím přispěchal s velkou palicí.
„Podíváme se mu na zoubek!“ a vši silou se ho jal bourat. Kupodivu, šlo to snadno. Staré cihly, ošlehané ničivým požárem povolily a před oběma muži se objevil úkryt s malou ocelovou truhličkou.
„Poklad!“ zajásal Evžen. „Já věděl, že tu je! Rodinný poklad dědy Čestmíra! Vezmi ho a otevři sám,“ velkomyslně pokynul synovci.

Truhlička nebyla těžká, a tak ji Hugo vyjmul bez potíží. Uzavřena byla petlicí s visacím zámkem. Ten snadno urazili majzlíkem a Hugo ji otevřel. K jejich nezměrnému zklamání však byl uvnitř jen proužek papíru.

Hovno vám nechám. Všechno jsem prochlastal a probendil s kurvama. Čestmír“  přečetl Hugo.

„No, tak ti, dědo, děkujem!“ odplivl si vztekle Evžen a šel pryč. Hugo pokrčil rameny a dál se věnoval práci, až mu někdo zezadu sáhl na rameno.
„Pojď, oběd je na stole,“ řekla Adéla měkce.
„Díky. Mám hlad jako vlk,“ usmál se Hugo.
„To my taky,“ odvětila Adéla a pohladila si vystouplé bříško……

Autor

4.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Huhu

Teda tak mi zprznit Honzu Zemana. Styď se 😁. Jinak dobrý napad, pobavilo 🙂.

Tomáš

Nejenom zeman, ale to s těmi králíky mi připomíná Škopkovou ze Slunce seno.
Jinak uzavření pointy fakt super… nakonec Zeman tak senilní nebyl 😀

Kittikit

Brabec se v hrobe obraci … 😁😁😁

Martin

😀😀 Konečně někdo napsal pravdu jak to bylo se Zemanem a Škopkovou . Já jsem se tedy dobře pobavil . Myslím , že kdyby dáli do Zemana trochu sexu , tak se o ten seriál perou lidi i dnes . Asi byl špatný scenárista .😗

Denis 86

Nechte někdo předělat těch 30 případů Majora Zemana trochu ?
Protože tohle byla sranda .

Bob Romil

Jo Zeman není Columbo – pěkně shrnul důkazy 🙂 Ale největší prda byl ten vzkaz od dědy 🙂 🙂

Shock

Díky. Je pravda, že jsem si králíky „vypůjčil“ a vlastně i celý námět. Jen jsem to poupravil na „Zemana po 40-letech.“

7
0
Would love your thoughts, please comment.x