Alimedin chtíč

Miluji svoje rána. Miluji, když s ranním vstáváním se objeví ta každodenní chuť, co rozproudí krev v žilách a naladí člověka do nejbližších pár hodin, než si tyto chvíle zase slastně a s radostí zopakuje.

Sen z nočního spánku se rozplývá v mlhu, protože jej vystřídala okamžitá chuť na oblíbený denodenní rituál. Noční košilka se neklidnou nocí vykasala až nad prsa a peřina v teplé tmě se shrnula kamsi na zem. Stačilo znovu zavřít oči a pustit svoji fantazii naplno. Rozespalost ustoupila hned po prvním doteku bradavek. Nohy stačilo dát mírně od sebe a hltavě jsem poslouchala dvojici předbíhajících se pánů, kteří seděli hned přímo mě.

„Chce to. Potřebuje to. Sleduj ji. No páni ta je nadržená,“ slintal jeden a já tomu uvěřila natolik, že jsem zřetelně slyšela škrtnout zip u kalhot. Oči jsem přivřela ještě víc zrovna ve chvíli, kdy mu ten druhý horlivě odpovídal.

„Pusť mě prvního. Chci jít první. Pusť, protože to mám na krajíčku,“ šelestil oblečením a zakopával o nohy dalšího panáka.
Moje prsty už chystaly mého poštěváka, aby se rozhlídnul po pokoji a zkontroloval všechny oči, které ho mohly sledovat. Můj palec a ukazováček ho pevně chytil a určil mu směr rozhledu. Pěkně od rohu k rohu. Musel se nuceně podívat po celém pokoji i do okna. Třeba se tam najde někdo, kdo by o něj rád zabrnkal.

Sledující pánové naproti už seděli na kraji mé postele a věnovali se s umem místům, které nejde vynechat. Moje bradavky jemně tahali, s něžností nehty štípali a hlasitě chválili. Obě moje prsa střídavě zmáčkli ve svých dlaních. Museli si navzájem napomáhat, aby je celé uspokojili. Podávali si jedno po druhém, laskali a nabízeli mi je k mým rtům na olízání.

„Olízni si ji. Je tvoje, tak se nestyď. Ukaž nám co ti dělá dobře,“ pobízeli mě oba dva a já jim to divadlo dopřála. Svoje bradavky jsem nasála mezi zoubky a zatáhla. Olízla, zabrnkala jazykem a zase zatáhla. Moje tváře se červenaly a chutě na cokoliv sílily. Orgasmus už potřeboval ven, ale protože bylo ještě brzo, musela jsem se nechat přetočit na bok. I moje zadnice chtěla pochvalu od přísedících. Potřebovala popleskat, pohladit i zdrápat nehty. S každým roztáhnutím jsem zavřela víc oči, abych se naplno mohla věnovat svojí fantazii. Fantazii, která mne pozvolna přenesla na ulici.

Na začátek naší ulice, která není dlouhá, ale určitě za každým oknem se skrývá nejeden divoký zážitek. Zážitek vevnitř i venku. Prostě v místě, kde je úplně všechno dovoleno. Na začátku, jsem nahá poklekla na všechny čtyři a plazila se jako kočka na její druhý konec. Po tvrdém asfaltu na silnici a okolo spousty lidí, kteří si užívali nadržených stavů stejně jako já. Asfalt tlačil do kolen, ale ta bolest mě vzrušovala víc a víc. Pozorně jsem sledovala pár mladých lidí, rozdávajících si to na kapotě jejich auta, které je mělo odvézt do práce.  Zadek ženy byl rozplácnutý na vystuzené karoserii, nohy měla zaklesnuté v pažích svého partnera a prosila hlasitě o pomoc. Její samec se chtěl trefit do její kundy za pomoci cizí ruky a tak jsem s radostí asistovala. Pevně jsem chytila jeho penis do ruky a s partnerčiným svolením ho pohonila. Když mi prokluzoval v dlani tak moje pička tekla.

„Líbí se ti?“ zavzdychala pozorující samice a čekala s kundou rozevřenou na vpich.
„Moc. Můžu ještě?“ zaškemrala jsem a nechtěla se tvrdého ocasu pustit.
„Ale už jen chvíli,“ svolila mi nadržená ramlice, abych tvrdolína mohla ještě trochu přihonit. Její trápení jsem nemohla prodlužovat dlouho a i když jsem se s ocasem nerada loučila, zamířila jej bleskově lesklým žaludem do černé dírky. Dvěma prsty roztáhnout a sledovat jak se centimetr po centimetru zasouvá pomalinku dovnitř. Samice se opřela o přední sklo auta a nechala se nabodávat v pomalém rytmu. Na rozloučenou jsem toho muže poplácala po tepajících půlkách a plížila se v kleku dál na lov.

Okolo procházeli lidé, kdekdo si plácl po mých půlkách a zkoušeli jak moc jsem mokrá. Moje pička poslušně tekla a taky měla z čeho. Všude okolo byla cítit jen nadrženost a vůně sexu. Nikdo se před nikým nestyděl a všichni byli přirození.
Kousek za stromem jsem uviděla močícího mladíka. Držel si lofas v ruce a pouštěl svoji zlatou tekutinu  na kůru suchého kmene. Jeho déšť se vsakoval s ohromnou lačností. Močil a olizoval si rty s upřeným pohledem do mých očí. Brala jsem to jako výzvu a svoji nadrženost jsem okamžitě namířila k němu. Kolena mě pálila a moje dlaně potřebovaly zase kus hebké kůže. Úleva malinko nastala na trávníku u stromu, kam jsem přelezla ze silnice.

Jeho mladý nástroj jsem vzala do svojí dlaně plné drobků z hlíny. Smícháno s jeho močící hadicí to ve mně vyvolalo touhu být už brzo na konci ulice, kde mne čekala zasloužilá odměna. Jeho déšť mi stékal na prsa a moje kundice na ně žárlila a plakala. Přidržel mne za bradu, po dokonalém vyčurání se pár tahy vyhonil a skropil mi obličej svým hustým semenem. S ledovým klidem schoval ocas zpátky do kalhot a pobídl mne ke stejné akci.

„Tady! Tady to spusť!“ poplácal kůru stromu a plesknutím naznačil jak si mě přeje vidět. Otočené v kleku bokem ke stromu mi nadzvedl nohu jako psisku a sledoval moji mrdnici.
„Spusť! Čekám,“ nutil mě svými rozkazy až do chvíle, kdy se moje pička uvolnila a vypustila ze sebe všechen můj zlatavý mok. Zajda mi tlačil na bříško, aby mi pomohl močový měchýř vyprázdnit do poslední kapičky a se zálibou sledoval moje  mokré pysky a tmavou mapu na kmeni. Pochvalně mi popleskal zadnici, ochutnal z mých pysků smíchané šťávy a natěšeně ukázal na zralou a elegantní dámu, která až nervózně zápasila se svojí kundičkou naproti u popelnic.

„Jdi. Máš tam práci,“ zasmál se hlasitě a plesknutím po mých půlkách mne pobídl se znovu plazit.
Moje kolena se těšila na trýzeň asfaltu a moje dlaně na tu ženskost přede mnou. Dáma v klobouku stála opřená o zeď domu a lačně si ládovala prsty do svého bobra. Moji výpomoc bez mrknutí oka přivítala, vykasala si pořádně tu svoji upnutou sukni a nabídla mi svoje mezinoží, abych jí posloužila. S pokrčenými koleny a zadkem opřeným o zeď  mne nechala pohladit její černý terč, mašličky podvazků a vnitřní stranu svých štíhlých stehen.

„Honem, mám jednání. Spěchám,“ rozkázala těsně před tím než jsem zabořila svůj nabuzený jazyk do její čupřiny. Rukou si přidržela klobouk, druhou si mačkala svoje malá prsa a hlasitým vzdycháním mi dala najevo, že moje pusa umí. Cítila jsem voňavého a tvrdého poštěváka jak vzdoruje mé špičce jazyku. Stačilo hbitě kroužit a sát a podle třepotu stehen bylo jasno, jak moc jsem šikovná. Svůj orgasmus prožila tiše s hlavou zakloněnou. Líbila se mi. Jako pravá dáma se beze slova upravila, zkontrolovala make-up v zrcátku a pohladila mne po vlasech, jako svoji poslušnou fenu, aby bez mrknutí oka odklapala na jehlových podpatcích za pracovní pochůzkou.

Opět v kleku jsem se rozhlédla po ulici, kde to šumělo šukajícími páry, onanujícími samci a lízajícími se děvkami. Pozorně jsem prohlížela každého okolo, kdyby se náhodou našel někdo, kdo by potřeboval zase moji pomoc. Asfalt se mi zarýval do kůže plazících se kolen a moje promaštěné pysky se s chutí otíraly jeden o druhý. Cestou na konec ulice mě pár lidí znovu poplácalo jako klisnu po zadnici. Znovu zkoušeli moji vlhkost a proti světlu se mezi prsty dívali na lepící šťávu z mé škvíry.

„Honem! Tady! Haló! Polez sem,“ volal na mne stařec, který zatoužil po vylízaném análu. Ohnutý u dalšího domu si proháněl svoji předkožku a špulil prdel mým směrem. Roztahoval si půlky volnou rukou a ukazoval na svůj chtivý anál. Přidala jsem do tempa a vyrazila přímo k jeho zadnici.

„Konečně! Lízej! Rychle a hluboko,“ vyrážel ze sebe  zrychleným dechem a já poslušně zarejdila svým jazykem mezi jeho půlkami. Honil se u toho a špulil zadnici na důkaz toho, že můj jazyk opravdu zasloužil pochvalu. Přidržovala jsem se jeho stehen, tlačila svůj obličej mezi jeho bílé a ochablé půlky a čekala na dávku semene jako na svoji odměnu.

„Koule! Pojď na koule!“ zachrčel a přetočil se ke  mě pytlem plným mlíka. Nechal si párkrát pocumlat varlata a strefil se svým mírným výstřikem přímo na můj, už jednou, zasáhnutý obličej. Jeho dávka nebyla velká, ale stačila jako důkaz dalšího spokojeného.

V kleku a plížením za svým orgasmem jsem svoji kundu několikrát poškádlila svými prsty. S koleny široce od sebe jsem se sunula dál a dál s prsty hluboko v sobě.
„Tady je dneska všechno už obsazeno,“ uslyšela jsem před sebou hlouček netrpělivých nadrženců, kteří hledali stejně jako já svoji ranní úlevu.
„Není, otoč se,“ upozornil na mne jeden z nich a hlouček se rozeběhl přímo ke mně.
„Tady je volno. Jdu na to,“ bez zeptání do mě zasunul ocas první. Opět pár temp a další dávka na mých zádech.
„Teď já! Pusťte mě,“ prodral se k mojí zadnici další a nasunul mi svého utahováka do análu.
„Tady se mi líbí,“ šoustal moji prdel druhý bejk a pochvaloval si tu těsnost. Opět pár temp a znovu zásah svojí smetanou přímo dovnitř.

„Vylez na mě,“ určil si třetí a už ležící na zádech ukazoval na svoje tvrdé kopí. Stačilo se napíchnout, chytit se mužských paží kdekoliv okolo a užívat si jak jeho solidární kamarádi mu dopřávají moje napichování. Moje kunda byla napumpovaná k prasknutí. Pysky zrudly, kozy se nalily a můj dech se měnil v hekot.

„Hoši zrychlete to. Já už budu,“ upozorňoval na svůj výbuch mrdáč a v jeho obličeji se objevily kapky potu z toho napětí. Jeho úleva se dostavila těsně před mým orgasmem. Vystřelil semeno až k mým kozám a jeho kumpáni mi znovu přikázali kleknout a proplížit zbytek ulice. Zase těsně před mým orgasmem, ale za to s dalšími dávkami čiré trofeje.

„Stůj! Zastav se!“ slyšela jsem další povel mířený na mne a já s pokorou zůstala klečet na místě.
„Za to, že jsi pomohla!“ šteloval si udýchaně moji kozu do dlaně píchač ze začátku ulice a vypumpoval mi na ni všechno do poslední kapky. Otřel si žalud do mých vlasů a ještě na vteřinu mi zarazil svého vycákaného lofasa zezadu do mojí pičky.

„Jsi nadržená, že?“ zarejdil s ním do stran a vytáhl ho dřív než jsem se stačila udělat. Jen mlčky jsem zklamaně přikývla a znovu jsem odírala svoje kolena o tvrdý asfalt dál. Všude okolo šukal každý s každým, všude za okny se honili pánové a na balkonech se prstily zralé ženy i mladé slečny. Všechno okolo vzdychalo, křičelo, sténalo a zrychleně dýchalo. Při této slastné symfonii jsem se zdárně blížila na konec svého utrpení.

V cíli jsem otevřela oči, unaveně lehla na tvrdé silnici a poddala se svému vzrušení z celé mojí pouti. S chutí jsem si olízala veškeré semeno jako kočka jazykem. Kapající hutná smetana z mého obličeje mi tekla po kozách a moje kunda byla rozevřená jako mušle.

„Ještě chvíli počkej, prosím. Chviličku. Jen chvilku,“ promlouvala jsem dolů svoji mokrou a oholenou malou couru do chvíle než jsem se celá konečně očistila. Po vydatné smetanové snídani jsem se konečně dotkla mého rozkroku a pustila do nerušené masturbace. Můj zapíchnutý prst nabral šťávu, aby ji rozmazal po trčícím poštěváku a ulevil té nedočkavosti v mém těle.
Volná ruka drtila moje bradavky a druhá se tlačila nekompromisně hluboko do kundy. Prsty klouzaly a dráždily vnitřek mojí svatyně, palec tlačil na protestující a uhýbající poštěvák a volná ruka nedočkavě stíhala moje velké kozy, které se snažila uspokojit obě naráz. Všechno okolo utichlo a všechno čekalo jen na můj orgasmus.

Už jen já si to užívala za cizích pohledů a v zastaveném čase. Ještě posledních pár temp dovnitř, ven, zpátky, ven a moje kunda slastí plivala šťávu pod moji bílou zadnici. Prsty zůstaly uvězněné uvnitř, aby nepřišly o sebemenší cuknutí vyjadřující spokojenost a také si chtěly být jisti dobře provedené práce. Druhá ruka ještě chvíli hladila velké dvorce a šimrala špičky prstů bradavky, aby bylo dílo stoprocentně dokonáno. Rozlil se klid v duši a moje tělo spokojeně odešlo do koupelny pro zaslouženou sprchu.
Já prostě miluji svoje rána!

Autor

0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

To jsou ale fantazie 👍

harai

Alimeda psala skvěle a je velká škoda, že sem už nepřispívá.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x