Sex s modrými zuby

Počet zobrazení: 23

Za slunečného letního dne, kdy prázdniny utíkaly jako voda, se Iveta opalovala na balkóně. Neměla žádné plány do dalších dnů a ani žádnou společnost. Prázdniny trávila sama a jen večer si vyrazila za zábavou mezi hrstku lidí do klubu, kdy ty nejbližší známé nahradila bandou sice okoukaných tváří, ale neochotnou se blíže stýkat.

Večer co večer se veselila při tanci, nechala se zvát chtivými samci na koktejly, které rychle stoupaly do hlavy a poté si užívala svých odbouraných zábran s kýmkoliv, kdo si řekl. Sex byl její život a každou volnou chvíli věnovala svojí neukojitelné frndě. Za bílého dne si odskakovala do temných koutů, kde opřená o zeď si dělávala dobře svými prsty, zavírala se na záchody, aby ulevila tlaku v kalhotkách, odbíhala do zkušebních kabin, aby za poodhrnutým závěsem a s rukou mezi nohama sledovala svůj zadeček v zrcadle. Všude, kde se objevila, se rozvoněla touha. Kdekoliv se jen mihla, tak se rozvířila chuť k šoustání.

Jak byla chtivá, tak byla i krásná. Její udržované mladé tělo zdobily špičaté trojky a ženskou štíhlost podtrhla její kulatá prdelka vsazená do krásně oblých boků. Uměla se nosit. Věděla, že čím víc zakroutí svými boky, tím větší výběr bude mít na zásun. Nejeden samec si za ní hvízdl, nejeden si zamlaskal. Měla úspěch a uměla ho prodat svojí vyzývavostí a svým bezostyšným chtíčem.

Slunce opřené do balkónu jí opékalo kůži a nuda se měnila pozvolna v ospalou únavu. Tohle byl přesně stav, který nesnesla. Tenhle pocit řešila pokaždé rázně a radikálně. Stejně jako dnes, kdy se jen podívala na hodinky, odběhla do koupelny, kde jí stačilo pár minut na to, aby se oblékla a vyrazila mezi lidi. Na ostro, v bílém letním oblečení a s ručníkem v podpaží doběhla autobus, který ji vezl na konečnou zastávku k přehradě. Rozhodnutí jak na nudu nebylo těžké. V takovém vedru je možno jedině k vodě.

V autobusu si označila jízdenku a jen přidržení se tyče v ní probudilo její nymfomanské chutě. Ručkovala už za jízdy po madlech k volnému místu a tu svoji kulatou prdelku usadila do sedadla k oknu. Uvelebila se a v hlavě si rýsovala trasu, po které se asi tak dá dojít k nějakému místu, které bude jen její.

Autobus se natřásal po městské dlažbě a všichni cestující se roztřepali. Ovšem nikomu to tak neslušelo jako právě Ivetce. Její špidlatá prsíčka divoce nadskakovala a bradavky se otíraly o látku velmi volného tílka. Co nebylo vidět z výstřihu, to se dalo zahlédnout bočním výkrojem. Lechtající látka její bradavky pobízela k tvrdnutí a kdyby autobus nenajel konečně na hladký asfalt, určitě by přední část tílka propáraly.

Ivetě samotné se to natolik líbilo, že se uvelebila hlouběji do sedadla a nenápadně si hladila prstíky svojí oholenou čárku, která prokukovala z upnutých tenkých šortek. Chloupky se pročesaly ven a ve voze začala zase silně vonět přítomnost její osoby. Takhle to měla ráda. Být nadržená a chtivá, být mezi lidmi a vysílat signály. Užívala si jízdu, sledovala výstřihem svoje pohupující se tvrdé kozičky a sem tam si přes látku prstem pohladila vyrýsovanou pipku.

Čekala ji ještě chvíle cesty, kterou zkrátila posloucháním písniček na svém mobilu. Sledovala klipy na displeji a občas si prstem olízla chlupatou čárku. Nabízela svoje prsa aniž by to věděla a když se autobus zatřepal měla znovu viditelnou radost na svém tílku. Zrovna ve chvíli, kdy si chtěla navolit jinou písničku, se jí na displeji ukázala žádost o přijetí souboru přes Bluetooth.

Překvapeně zamrkala a přemýšlela jestli přijmout nebo ne. Zvedla hlavu a sledovala všechny okolo. Každého prohlédla, co kdo dělá, co drží v ruce a v duchu hádala od koho to může být. Rozhodnutá soubor přijmout se znovu pohodlně opřela a palcem svolila k prohlédnutí. Sama se v duchu těšila na to, co ji překvapilo a ještě určitě překvapí. Pohled přilepený nedočkavě na displej se změnil v úžas, protože na přijatém obrázku se topořil mužský ocas.

Neoholený menší ocas usazený mezi dvě pomenší kuličky. Na pohled klasická a ničím zvlášť zajímavá fotka, ale díky tomu, že stál, tvrdý, žilnatý a hrdý to v Ivetě znovu probudilo chuť si pohladit spodek. Poposedla na sedadle a znovu pohledem zkontrolovala vůz. Ani jeden jí nepřipadal v úvahu a přitom bylo jasné, že jeden z nich to byl. Nechala se překvapit, co bude dál, dokud jí telefon v dlani znovu nezabzučel. Už jen ty vyzývavé vibrace z její brázdy vypustily další potok šťávy a tak bez okolků přijala soubor s ještě větší dávkou nedočkavosti než ten první otevřela. Vykoukl na ni ten samý ptáček, ale už s kapkou semene na žaludu.

„Tvrdej jak beton. A určitě se chce smočit ve mně. V té mojí plyšulce,“ slintala v duchu Iveta a znovu prstem pohladila svoji čárku s chloupky vykukujícími zvědavě přes bílou látku letních kraťásků. Pohledy střílela do stran a už byla zoufalá, z toho jak neví, komu ten ocas patří a kdo je to tak drzý, že jí ho bez okolků ukazuje.

Na konečné stanici vystoupil celý vůz a lidé se většinou rozešli směrem k přehradě. I Iveta kráčela s davem. Svoji chůzi zlehka zpomalovala, protože si byla jistá, že její mrdáč si ji bude hlídat. A měla pravdu. Z davu se pomalinku odpojoval i zhruba 40ti letý muž s baťůžkem na zádech. Nenápadně hledal po kapsách kapesník, nenápadně si upravoval pásky na sandálech a i přes jeho sluneční brýle bylo jasně vidět jak si hlídá vyzývavou samičku, kterou si umanul obšťastnit.

Jen co Iveta zjistila o koho jde, probudila se v ní rázná a provokativní rajda. Přidala schválně do kroku a bavila se úšklebky nad tím, jak cizí muž klopýtá zbrkle za ní, jen aby ji neztratil z dohledu. Při svojí rázné chůzi házela svojí prdelkou do stran, svoje půlky nechala v upnutých šortkách přelévat zleva doprava, podpatky pantoflíčků se zapichovala do štěrkové cesty tak důrazně, aby kozičky dovádivě poskakovaly a do toho celého koncertu svítila pod látkou její chlupatá čárka jako vykřičník s upozorněním – ZDE ZASTRČIT!

Prohazovala svoji postavičku, bavila se nad chtivými pohledy a nad mužem s trčícím lofasem, kterého za sebou táhla jako magnet připínáček s ostrým hrotem. Šla daleko a pořád hledala vhodné místo, kde by zakotvila. V dálce mezi stromy na kopečku se zastavila. Ne, že by se jí zželelo slídícího muže za ní, ale sama cítila potřebu zvolnit a dotáhnout tuhle hru do konce.

Ledabyle si rozložila ručník na zem a v předklonu se nenápadně podívala jestli nabíječ vydržel a došel až sem. Samozřejmě, neviděla už nikoho, tak se s posmutnělým výrazem porozhlédla po okolí po možné náhradě. Jen v dálce seděli rybáři, kteří mlčky sledovali hladinu vody. Iveta se znuděně protáhla a vysoukala se ze svého tílka. Jen co tílko opustilo její mladou pleť, tak se kozičky zatřepaly. Poskočily radostí, že jsou volné a zvědavé bradavky se okamžitě tetelily horkem ze slunce. Tenké šortky si Iveta stáhla přes svoje kulaté boky a složila na tílko. Za nimi šly ihned kalhotky a konečně nastal čas se vystavit slunci. Lehla si zády na ručník, vleže vytáhla opalovací krém z kabelky a pěkně ve stejné poloze si mazala celé tělo.

Promazala paže, ramena, šíji, bříško a vrátila se na svá prsa. Věnovala jim pozornost tak dlouho, až bradavky krásně ztuhly a prosily o další laskání. Nebyl problém je polechtat, ale čím víc lechtala tím víc se hlásila její frndička. Nastříkala ze spreje další várku krému do dlaní a sjela dolů. Pořád v poloze na zádech projela mastnými dlaněmi okolo svojí pičky, promazala vnitřní stranu svých pevných stehen, zvedla kolena vzhůru a snažila se dosáhnout až ke kotníkům. S nohama zvednutýma a roztaženýma, ukazovala probouzejícím se rybářům svoji pastičku na jejich čuráky. I z dálky viděli jak se s libostí roztahuje a ukazuje. Jak se jim nabízí. S lehkým hvízdnutím na sebe na břehu mrkli a čekali nějaké další vystoupení.

Iveta si nohy pohodlně pokrčila a rukou promazala ještě svoji kačenku. Pochopitelně velice důkladně a s rozkoší. Pěkně kousek po kousku až do chvíle, kdy už nešlo přestat. Do chvíle kdy zajela svými promaštěnými prstíky až za kraj svojí dírky. Ve chvíli kdy prostředníček ochutnal její šťávu, spustila divočejší hraní. V druhé ruce svírala tubu spreje s krémem a občas přistříkla voňavý obsah na kozičky i na svoji štěrbinu. Druhá neposedná ruka masírovala její tuhé cecíky a honem zajížděla k mokré brázdě, rozevírala pysky, aby víc a víc vábila rybáře odnaproti. Natáhla se pro mobil, aby si ulevila alespoň nad fotkou, co jí přišla v autobuse a jen co se ho dotkla, opět zavibroval.

S největší lačností soubor znovu povolila a už s jazykem venku sledovala opět toho tvrdého čuráka, který se jí tyčil na displeji. Tentokrát jí to nedalo a oplatila mu stejným. Kolena vytáhla za hlavu, nožky pořádně roztáhla, pysky roztlačila od sebe prsty a jedním bliknutím vytvořila krásnou a šťavnatou fotečku. Odeslala ji bluetoothem na telefon, který se našel v její blízkosti a zavřela oči. Dala mu čas, aby se odvážil připlazit se až k jejímu ručníku. Nemusela čekat dlouho. Zpoza stromu se vynořil nadržený muž z autobusu, který přiskočil okamžitě do lehu vedle ležící Ivety.

„Chceš ho?“ nastartoval jejich šukačku bez okolků týpek a už pohledem naznačoval, že dole na ni čeká reálné překvapení. Svůj ocas držel pevně v dlani a škrtil ho až se Iveta musela rozzlobit.

„Co mu to děláš?“ odsunula mu zamračeně ruku a chytila ptáčka s lehkostí ženské ručky.
„Chceš ho teda?“ zíral na její bezprostřednost nadrženec.
„Počkej. Nejdřív ho malinko pohoním, ne? Nespíchej,“ šeptala vzrušeně Iveta a sledovala rybáře, kteří mlsně záviděli tomu nahoře. Iveta s povahou mrchy na ně za zády jejího prcáka zamávala a tím přilila oleje do ohně.
„Musím ti cumlat kozy. Můžu ti cumlat kozy? Mě to strašně vzrušuje. Celou dobu jsem se na ně upřeně díval když ti skákaly v autobusu,“ slintavě škemral chlápek a dral se prackami k jejím prsíčkům.
„Jen si dej. Dej si,“ nabídla mu je natočením Iveta.
„Bože, ty jsou. Krásný, mladý, kolik ti je?“ mumlal s bradavkou v puse týpek.
„To je jedno. Dej si, líbí se mi to,“ roztahovala podvědomě při tom nohy Iveta a užívala si mírně bolestivého tlaku, kdy se šousták snažil cpát si do pusy skoro celé její prso.
„Ty jsi tak mladá. Máš krásný prsa. Ukaž ještě to druhý pocumláme,“ funěl slinták a Iveta ochotně podržela. Tlačil se na ní a píchal jí mokrým čurákem do toho slastného oblého boku.
„Ty jsi nadrženej, co?“ smála se jeho počínání a maskovala svoje vzrušení.
„Počkej, vlezu si na tebe,“ tlačil se svým průbojníkem bez jakéhokoliv ohledu už mezi Ivetiny stehna.
„Počkej a co já?“ protestovala Iveta a snažila se ho tlačit zpátky.
„Neboj, já vydržím dlouho,“ pral se s ní nabíječ a už strkal bez okolků svoje kopí do promáčené mrdnice. Iveta omezila souhlasně svůj boj a nechala si toho malého čuráčka zasunout až po ty drobné kouličky.
„A drž. Zašukám si na tobě,“ natěšeně a sebevědomě našukával Ivetu těsně předtím než zrychlil tempo, které zvládá snad už jen šicí stroj.
„Jen si posluž. Prošťouchej mi ji. Opři se do toho,“ pobízela ho Iveta a přirážela jak o závod. Trtkal ji rychle, sledoval její skákající kozičky a zapouštěl do ní kapku po kapce ze svého uslintaného ocasu.
„Podej se tomu. Udělej se,“ šoustal ji a jako smyslů zbavený hypnotizoval její špičaté cecíky.
„Pusť mě ke kundě. Pusť!“ křičela nadržená Iveta a drala se ručkou mezi jejich těla. Samec se nadzvedl a sledoval jak se dere po bříšku ke svému poštěváku. Nechtěně odvrátil pohled od koz, které ho upoutaly nejvíc. Chtěl zahlédnout její prstoklad, který sám potom ucítil na svém podbřišku. Špičky prstů rozháněla svoji kundu do stran a klouby prstů poklepávaly okolí u kořene jeho ocasu. Přidal tím na tempu až Iveta skoro nestíhala s dechem. Jeho zpocená záda házela odlesky od slunce přímo do očí rybářů.

Jeho zadek se mrskal v taktu a Ivetiny nohy létaly všude okolo vzduchem. Dělal jí tak dobře, že se přidržovala drnů trávy okolo. Vytrhávala ji a házela kamsi za hlavu, jen aby se mohla znovu chytit kousek vedle. Druhou rukou škubala svým nadrženým poštěvákem a v pičce se všechno sbíralo do slastného finále.

„Udělej se. Udělej. Budu tě píchat tak dlouho dokud pode mnou nezařveš,“ skučel sebevědomě, ale zároveň prosebně mrdáč, protože cítil svůj výstřik už v půlce svého železného ocasu. Ten pocit byl nápor nejen na jeho výkon, ale i na jeho smysly. Tolik se ovládal, že pocit v rozkroku byl k nevydržení. Jel jako pila, ale už sám za sebe moc neručil.

Iveta, jakoby to vycítila, se rozpumpovala ještě víc a bez ohledu na místo a lidi pod kopcem se chovala jako nesvéprávná. Škubala sebou do stran, trhala trávu a rozhazovala ji okolo, zuby drásala cíp ručníku a svým oblým zadkem vyhazovala proti tvrdolínu, bušícímu v její rozšukané škvíře.

„Já už budu! Už se udělám! Ještě! Ještě chvilku a udě…“ křičela už úplně na plno Iveta a zaťala svoje nehty od hlíny do půlek cizího prcáka. Zaryla nehty, přidržela si ho co nejvíc nacpaného do ní a její kozy se naposledy rozskákaly když vycákal celou svoji dávku do jejího spodku.Ten poslední pocit, kdy semeno rozehřálo celé bříško, byl pro oba nejvíc uspokojivý. Iveta tohle neřešila díky práškům a svojí naivní mladosti a prcák to neřešil už vůbec, protože mu bylo královsky dobře.

„Tohle bylo skvělý,“ libovala si Iveta když z ní šousták slézal a když cítila jak z ní semeno vytéká zase ven. Naposledy zvedla kolena a roztáhla nohy, aby si jej mohla nabrat do dlaně. Natáhnuté nitky spermatu mezi prsty se zálibou pozorovala proti slunci, šklebila se ostrým světlem a ochutnávala.
„Líbilo se ti to?“ zeptal se mrdák a už zase cumlal její bradavky.
„Moc se mi to líbilo,“ pochvalovala si spokojeně Iveta a jen tak mezi řečí po očku koukla na rybáře pod nimi. Ti jen zvedali do vzduchu palce na důkaz výborného kina a tleskali s halasem a pískotem.
„Nevšímej si jich. Chceš si to někdy zopakovat?“ vrtal hlavou mezi jejími cecíky vystříkaný čtyřicátník a s malou dušičkou čekal na Ivetin souhlas.
„Někdy můžeme. Necháme si čísla ať mě nemusíš zase přepadat bluetoothem,“ mrkla souhlasně Iveta a už dopředu se těšila na další zážitek.

Počet zobrazení: 23

Autor

4 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x