Baculatá sestřička

Do svých 35 let jsem stihl šťastně se oženit a po pár letech šťastně se rozvést. Pak na mne dolehla nemoc a skončil jsem s banálním zánětem chodidla v nemocnici.

Což o to, naše zdravotnictví se o mne staralo celkem slušně, ale brzy mi začala chybět jedna věc, kterou jsem si nedokázal dobře odepřít a to byl sex. Byl jsem sice už tři roky byl rozvedený, ale vždycky našla nějaká panička, která potřebovala výpomoc.
Celkem pravidelně jsem oprašoval i sousedku. Její manžel byl často na služebních cestách, alespoň tak to říkala a tak jí občasné protažení komínku docela chybělo.

Před nedávnem jsem dostal do postele i kolegyni mé bývalé ženy, se kterou jsem se znal ještě z dob manželství. Rozhodně jsem si nemohl stěžovat na nedostatek sexu až do svého, nedobrovolného, avšak nutného pobytu v nemocnici.
To všechno mi teď chybělo a tak jsem si to občas z nouze udělal ručkou samohonkou na záchodě, kam jsem se se svou nemocnou nohou dobelhal. Jistě uznáte, že to nemohlo nahradit sex a požitek s kvalitními ženskými kundičkami.

Tohle všechno se ale podstatně změnilo, když asi po čtrnácti dnech mého pobytu v nemocnici došlo ke střídání sestřiček kvůli dovoleným. Na oddělení, kde jsem ležel, přišla sestřička Marcela. Mohlo být jí tak něco přes dvacet a od sestřiček na oddělení se lišila postavou.
Většina sestřiček byla štíhlá nebo až přímo hubená, ale Marcela, ta měla své masíčko na správných místech. Nebylo ji moc ani málo. Klidně se o ni dalo říci, že byla krásně baculatá.
Náhoda tomu chtěla, že zrovna první noc, co sloužila, jsem byl na pokoji sám. Ostatní spolupacienty propustili domů a zatím mi nikoho na pokoj nedali.

Začalo to však už odpoledne, když Marcela na pokoji připravovala věci, převlékala postele a všechny ty práce, které sestřičky v nemocnici dělají. Jak se pohybovala po pokoji, tak se to její masíčko na správných místech pohupovalo a natřásalo. Při pohledu na ni jsem začal mít stále větší choutky na sex a myslel jsem jen na to, že právě tahle Marcela by docela stále za hřích i za nějaké to riziko při neúspěchu.

Většinu času v nemocnici jsem trávil na lůžku, protože ta moje noha mi neumožňovala moc pohybu.
Do do styku s Marcelou jsem přišel vlastně teprve, když mě vedla na večeři. Podpírala mne, abych se tam vůbec bez úhony dobelhal. Sice mi nabídla, že mi tác s jídlem přinese na postel, ale to jsem nechtěl.
Vedla mne docela těsně a nevěděl jsem, jestli je to úmysl nebo náhoda, že se několikrát o mne opřela bokem a kozičkou. Mohl jsem tak vnímat dotek jejího macatého tělíčka a v tu chvíli jsem byl rád, že jsem odmítl jíst na lůžku. To však nebylo nic proti tomu, co mne čekalo, když mi začala upravovat postel.
Seděl jsem na židli a sledoval jsem, jak docela šikovně vyměňuje deku, rovná polštář, zasouvá prostěradlo.

A právě tehdy se to stalo. Jak rovnala prostěradlo, ohnula se Marcela trochu více a její uniforma se vyhrnula. To by nebylo nic zvláštního, sestřičkám se to občas stávalo a já jsem tak často viděl, jaké kalhotky ta která sestřička nosí, jestli bílé, růžové, jestli klasické, či dokonce tanga. Marcela se však lišila od ostatních v jedné věci. Neměla totiž kalhotky vůbec!
Zpod její uniformy se mi před očima objevily dvě rozkošné půlky prdelky, krásně symetricky rozdělené a když se ohnula se ještě více, objevila se krásná kundička, jen trochu porostlá chloupky, ale s krásnými masitými rtíky.
To byl pohled, který by asi nenechal klidným ani kněze, natož takového proutníka a nadržence, jakým jsem byl v současně době. Taky se to nutně muselo projevit na stavu mého ocasu. Ten se z trošku vztyčeného stavu, jak se mi při pohledech na ohnuté sestřičky několikrát stávalo, postavil tempem přímo závodním. Samozřejmě to muselo být v pyžamu, které jsem na sobě měl, okamžitě jasně vidět. Co teď?
Kdyby sestřička Marcela odešla, asi by to dopadlo jinak, ale ta mne po dokončení úprav postele vyzvala, abych si lehl, že mi píchne injekci.

No nazdar, jak z toho teď utéct? Ocas mi stojí jako stožár, co dělat? Rezignovaně jsem si lehl na postel, a když se sestřička Marcela otočila, stalo se to, co muselo se stát. První věc, kterou uviděla, byl stan na pyžamových kalhotách, který jasně mluvil o tom, co se v mém klíně děje. Sestřička se zarazila, ale reagovala docela rychle.
„Ale, ale, co to tady máme, pane Průša?“ řekla s jistým úsměvem a zírala na moje kalhoty.
Vsadil jsem všechno na jednu kartu.
„Sestřičko, vy se divíte? Když vidím tak krásnou ženskou, jako jste vy, a když ten můj klacek cítí takovou pěknou kundičku, jakou máte pod uniformou, tak se nedivte, že ty dva by se chtěli seznámit, alespoň ten můj zcela určitě!“
Marcela sebou trhla, ale já jsem byl rychlejší. Chytil jsem jí rukou za její uniformu, přitáhl jsem jí k sobě a než se stačila vzpamatovat, už ji měla vyhrnutou do pasu a na mne se smála nebo šklebila její kundička, opravdu málo porostlá a krásně tvarovaná.

Rychle jsem sestřičku uchopil za ten její kouzelný zadeček a ještě více jí přitáhl blíže k posteli.
„Tak se nestyď a podívej se na ten můj klacek, uvidíš, že se ti bude líbit!“ vyzval jsem ji a ona to k mému jistému překvapení bez velkého odporu udělala.
Rozepnula knoflíčky u mých pyžamových kalhot a už ho mohla vidět. Mohl jsem na svůj penis být opravdu pyšný, a když ho Marcela uviděla v celé velikosti, musela se ho možná i trochu leknout.
Nechtěl jsem jí však dát nějakou příležitost a tak jsem jí poručil: „Nestyď se, vezmi si ho do pusinky a pěkně mi ho vykuř, mám to docela rád!“

Zdálo se mi, že je se vším smířena a udělala opravdu přesně to, co jsem jí řekl.
Měla z počátku trochu problém vzít ho do úst, ale za chvilku už jsem cítil sevření rtů na žaludu a za další chvilku už se moje chlouba zmizela v její rozkošné pusince. Současně jsem se věnoval rukama její obnažené prdelce, která také měla svoje kvality. Byla sice pěkně macatá, ale její půlky byly pěkně tuhé a já na nich mohl řádit do sytosti.
Marcelka se mému počínání vůbec nebránila a kouřila mi ocas jako v úkolu.
Chtěl jsem si však užít víc a tak můj další povel zněl: „Vylez si ke mně na postel a nastav mi tu tvojí buchtičku, ať ti to můžu oplatit. Klekni si nade mne, ať ti jí můžu taky lízat,“ vysvětlil jsem jí, když jí to trochu déle trvalo.
Marcelka si rozepjala svoji uniformu, abych lépe mohl k jejímu klínu a už klečela nade mnou na posteli a dala mi tak svoje údolí rozkoše plně k dispozici.
Pak mi začala znovu masírovat rty a jazykem mého kanonýra. Na nic jsem nečekal a můj jazyk zamířil do úžlabiny kundičky. Rozevřít od sebe stydké pysky nebyl tak velký problém a už jsem ochutnával její klín.

Oplácela mi tím, že znásobila své úsilí. Také jsem přitvrdil a rozevřel jsem jí pysky.
Pak jsem zabořil špičku jazyka co nejhlouběji do její růžové chlácholinky. Snažil jsem se lízáním proniknout co nejhlouběji. Měla pusinku ucpanou mým ocasem, takže mluvit nemohla, ale koncert, který rozjela na mém ptáku svědčil o tom, že je rozdrážděná na nejvyšší míru. Cítil jsem, že by mne tímto způsobem přivedla brzy k výstřiku, ale ten jsem chtěl poslat tam, kam patří.
Popleskal jsem Marcelku po krásném zadečku a zadal další příkaz: „Slez a nasedni si na koníčka, pěkně se spolu projedeme.“
Marcela přestala cumlat můj ocas, na chvilku slezla z postele a ten okamžik využila k úplnému rozepnutí svého oblečení.
Následně už zase šplhala na postel a pomalu přibližovala kundičkou nad můj penis. Už jsem cítil, jak špička žaludu proniká mezi pysky, cítil jsem teplo vycházející z jejího klína, jak můj ocas s jistou potíží proniká dál a dál.
Měl jsem ruce volné a tak jsem ji uchopil pevně za boky. Strhnul jsem ji na sebe a můj klacek do ni hladce zajel až na doraz. Můj macek si jí roztáhl přesně tak, jak potřeboval. Marcelka ten nápor asi nečekala a hlasitě vykřikla. Ale to už ho měla mezi nohama pěkně zabořený a nebylo pro ni úniku. Chvilku to trvalo, než se vzpamatovala a začala se projíždět na koníčku.

Mohl jsem tak vnímat hned několik pocitů najednou. Samozřejmě, klouzání pičky po mém ocasu, to bylo nejintenzivnější.
Ale i pohled na její poloobnažené tělo byl vysoce rajcovní. Měla sice pořád na sobě uniformu, ale zcela rozepjatou a plně odhalující nejen klín, ale i bříško a kouzelně se pohupující kozičky.
Byla to nádherná pastva, nejen pro oči, ale o chvilku později i pro ruce. Uchopil jsem ty kouzelné hruštičky do dlaní zespoda a v rytmu jejího dosedání je masíroval. Dal jsem pěkně zabrat i jejím bradavkám, které brzy zčervenaly a naběhly do fantastických rozměrů. Marcelka nadskakovala na mém oři jako jezdkyně v cirkuse.
Při tom sténala a vyrážela ze sebe výkřiky, které jen dokazovaly její rozkoš: „Jen mi ho tam vraž, jen mi ho tam vraž, ty ho máš, tak velkého, jen dál, jen víc, to je tak fajn, to je tak fajn.“
Cítil jsem, jak mi její šťávička stéká po koulích a to mi ukázalo, že už je hotová.
Snažil jsem se co nejdéle oddálit svůj výstřik. Teprve, když se Marcela udělala podruhé cítil jsem, jak moje semeno projíždí ocasem a stříká do rozpálené a strašně mokré kundičky.
Ještě chvilku setrvala na měknoucím ptáku a potom sklouzla dolů. Vzala mi zase žalud mezi rty a pomalu ho celý olízala od našich smíchaných milostných šťáv.

Potom se ke mně sklonila, přitiskla kozičky na moji hruď a políbila mě.
„Děkuji ti, bylo to krásné,“ řekla, „zítra si to můžeme ve stejnou dobu zopakovat.“
A skutečně, i když s malými obměnami, stejné milování jsme si zopakovali nejen zítra, ale pokaždé, kdy měla večer službu, po celou dobu mého pobytu v nemocnici.
A na poslední den, kdy jsem už věděl, že mne pustí z nemocnice a věděla to i ona, mi přichystala velké překvapení.
To mne totiž zavedla nejprve na pokoj, který měly sestry pro sebe, a tam jsme vyzkoušeli těch rozkoší daleko, daleko více. Znaveného snad dvouhodinovou směnou, kdy jsem musel šukat, co to dalo a když už to nešlo, nahradit ptáka buď prsty, nebo jazykem, zavedla mě do sesterských sprch.

Tam jsme si měli dát po namáhavé šukačce osvěžující sprchu.
Cha cha – osvěžující sprchu!? Sotva jsme se oba dva vysvlékli a nazí jako Adam a Eva v ráji se chystali pod sprchu, vystoupila z vedlejší kóje další nahá Eva a připojila se k nám.
Znal jsem jí, byla to další sestřička, která se opravdu jmenovala Eva. Marcela mi začala vysvětlovat, že s Evou již jistý čas udržuje důvěrný erotický vztah a že by chtěla, abych i její přítelkyni na závěr potěšil.
Bylo celkem jasné, jak to myslí. I když jsem si myslel, že po milování s Marcelou už toho moc nezmůžu, opak byl pravdou.

Pohled na mladé a nahé dívčí tělo a Eva byla ještě mladší než Marcela, mě náhle znova vzrušil. Měla výstavně vnadné tělo, zejména její prdelka byla rozkošná. Její majitelka tak mohla pozorovat, jak se můj klacek zvedá, předvádí se a ukazuje v celé své velikosti.
Viděl jsem na ní, že má docela z jeho velikosti strach. Operaci s jejím nahým tělem jsem zahájil drážděním jejích koziček a ty, i když nebyly tak velké, jako měla Marcela, daly najevo své vzrušení naběhnutím bradavek. O to se však zasloužila i Marcela, která stála za Evou a tiskla se k ní svým mokrým tělem.
Při tom bloudila rukama po jejím nahém těle. Eva musela také cítit, jak se můj penis dotýká jejího bříška, byla totiž o dost menší než já.
Za chvilku jsem pocítil, jak se sama bez pobízení toho mého klacku dotkla a sevřela ho v ruce. Nechtěl jsem dlouho otálet a tak jsem ji uchopil pod prdelkou, nadzvedl ji a chtěl nasadit na svůj nabiják.
V tu chvíli mě však velice překvapila. Než jsem stačil nasadit špičku ocasu na kraj její kundičky, špitla: „Tam já to nechci, dej mi ho do prdelky.“
Na chvíli jsem zaváhal. Tam, kam to chtěla, jsem to opravdu často nedělal. S Marcelou ani jednou, i když ta mi by povolila úplně všechno. A tahle dívenka si o to říkala dobrovolně.
„Opravdu ho tam chceš?“ zeptal jsem se jí, „tam to ale nepůjde tak lehce a kromě toho, já nejsem zrovna špatně vybaven. Musíš počítat s tím, že tě to bude trochu bolet, opravdu to chceš?“
„Jo, chci,“ trvala na svém, „já jsem ještě panna, ale do zadečku jsem to už zkoušela,“ pochlubila se mi.
Pomyslel jsem si: „No když to holka chceš, budeš to mít“ a pustil jsem jí z náruče. „Tak se přede mnou ohni a vystrč na mne ten svůj nedočkavý zadek,“ vyzval jsem ji.
Přesně to Evička také udělala a dokonce si roztáhla půlky prdelky od sebe.
Ani jsem si nevšiml, že Marcela na chvilku někam zmizela a když se vrátila, držela v ruce nějakou tubu s gelem. Trochu ho nanesla na vysazenou prdelku a důkladně jí ho roztírala zvláště kolem otvůrku, který měl za chvilku poznat, co je to pořádný ocas. Dokonce do toho otvůrku vjela nejdřív jedním a pak i dvěma prsty.
Na to Evička reagovala několikrát jakýmsi vykviknutím a tvrzením, že jí to tam studí. Potom ji Marcela začala rozevírat její zadní dírku stále víc. Nebylo to jednoduché, prdelka byla sice pěkná, ale až po chvilce jsme s Marcelou usoudili, že otvůrek, kam se chci dostat, by mohl být připraven.

Stoupl jsem si těsně k Eviččinu zadečku a přiložil žalud na otvůrek prdelky. Marcela nechala teď prdelku jen moji péči. Začala kamarádku dráždit na ňadrech a hlavně na bradavkách.
Začal jsem tedy pomalu tlačit svůj penis dovnitř, ale ta byla opravdu dost těsná a nešlo nijak snadno. Pokračoval jsem však dál a pomalu jsem dostával hlouběji a hlouběji. Když v ní byl konečně celý žalud, náhle jsem prudce přirazil. Evička vykřikla a strnula. Muselo jí to asi opravdu dost bolet. Ale to už jsem v ní byl až na doraz. Za okamžik jsem začal zlehka přirážet a protahovat ten těsný tunálek. Asi jí to nebylo z počátku příliš příjemné, trochu sténala a já věděl, že to asi bylo bolestí, neboť jsem ten zadeček opravdu parádně roztahoval. Dokonce mi nejprve rukou bránila přirazit víc, ale brzy se jí to asi začalo líbit. Měl jsem dojem, že teď už nesténá bolestí, ale slastí.

Začala zrychleně dýchat a dokonce začala svou prdelku k mému ocasu trochu přirážet. Takhle sevřeného jsem ho neměl opravdu už dlouho. Sice jsem si už párkrát dopřál šukání do análu, ale většinou to byly zralé ženy po výbrusu a dobře zajeté. Jejich panímandy mého utahováka snadno snášely a vděčně přijímaly.
Tenhle dívčí zadeček, to byla jiná káva. Prdelka tohoto mláděte byla nádherně těsná a já byl v sedmém nebi, Eviččino vzdychání bylo stále silnější a rychlejší a já stále stupňoval své přírazy.
Dala to najevo i hlasitě: „Ach, to je báječný, ty mne tak krásně šukáš, nepřestávej, nepřestávej.“
Byla to pro mne rajská hudba. Není nad to, když ženská chlapa pochválí, že ji dobře mrdá. Zrychlil jsem a cítil, že moje chvíle přichází. Nechtěl jsem ji vystříkat střevo a tak jsem ho z prdelky rychle vytáhl.
Sotva byl venku, začal jsem obstřikovat semenem tu její nádhernou brázdičku mezi půlkami. Bylo toho spousta a Eviččina prdelka byla od něj celá bílá.
Marcela pozorovala naše dovádění a s potěšením viděla, že se to Evičce postupně čím dál víc líbilo.

Sotva jsme skončili, vzala svoji vyčerpanou, ale očividně spokojenou milenku pod sprchu. Tam jí jako malou holčičku začala sprchovat a omývat z ní jak moje semeno, tak i její šťávu, kterou Evička při mém výstřiku vypustila ze své panenské buchtičky.
Byl na ně krásný pohled a já jsem neodolal a postavil jsem se k nim do sprchy. Ochotně jsem jim pomáhal při očistě a při tom si dopřával hmatového potěšení.

Bylo to naposled, co jsem Marcelku a Evičku viděl nahé a tak krásně roztoužené.
Druhý den mě z nemocnice propustili a já jsem odcházel s krásnými vzpomínkami na baculatou sestřičku Marcelku i na Eviččinu prdelku.

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Denis86

Pěkná povídka

Bob Romil

O nadstandatrním přístupu ve zdravotnictví se popsala spousta papíru, ale tento bonus se nikde neprojednával 🙂
Jen mě zarazily dvě věci. Ta první, že když si s Marcelou tak padli do oka, že se už nikdy dál nepotkali. Neměl by být problém, se za ní zastavit, když už byl zdravý. A druhá věc – Eva je sice panna, ale do zadku vyšukává jako háravá fena 🙂

Martin

V nemocnici jsem nebyl a ani se tam nechystám , ale takový nadstandard bych si nechal líbit 😀

3
0
Would love your thoughts, please comment.x