honění v obchodě

Casting

Frank Fredriksonn byl životem protřelý zkušený muž. Táhlo mu na šedesátku, ale při jeho urostlé postavě a vůbec tělesné zdatnosti a hřmotného vzhledu mu každý hádal deset let zpátky.
Firmu na zvonky a různé zvukové aparáty „Fredriksonn Klaksonn“, založil už jeho pradědeček a byla to rodinná fabrička o pár desítkách stálých zaměstnanců.
Nyní nastal čas přijmout novou posilu do sekretariátu ředitele, tedy samotného pana Franka. Ten si nové zaměstnance vybíral sám, a tak se jedno odpoledne  věnoval umořující plejádě adeptů a adeptek na toto místo.

***

Kanceláří mu plynuli lidé s patřičnými i nepatřičnými znalostmi, děvy lehké i těžkotonážní i pár podivných individuí, které se domnívaly, že se zde něco dává zadarmo.
Frank je všechny trpělivě vyslechl, činil si poznámky, ale stále to nebylo ono.
Pak to místnosti vstoupila postarší paní, lehce nahrbená, ale pružná, bez pohybových potíží s mladistvě vypadajícím obličejem. Také hlas měla milý a melodický.
Frank zpozorněl.
Tahle žena byla zvláštní. Zavedl rozhovor a žena zlehka odpovídala. Rozsah znalostí měla opravdu velký.
„Co vás přivádí k nám? Myslím, kde jste dělala doposud?“ zajímalo Franka.
„Volvo company,“ odvětila. „V managementu však došlo ke generační výměně a vzali to opravdu z gruntu.“
„Hm..hmmm,“ bručel si Frank a pak povstal. „Dobrá. Jste přijata. Paní…?“
„Slečna Marplová, prosím. Maggie Marplová,“ konstatovala žena a stiskla podávanou pravici.
„Jistě..omlouvám se…slečno Marplová,“ zablekotal Frank a casting byl ukončen.

***

Několik dní trvalo, než se slečna Marplová zabydlela v novém působišti, ale pak už vše jelo jako na drátkách. Zastala hodně práce svého šéfa, který jí byl unesen. Něco se mu stále nezdálo. Měl přece jen své zkušenosti a ta žena něco skrývala, ale co? Stále zahalovala tělo ve staromódních oděvech a na hlavě se mu zdálo, že má paruku. Přitom měla hezké hladké pěstěné ruce a obličej bez vrásek, jak by ženě jejího věku příslušelo. Shrbená postava byla hraná, neboť když se Maggie nehlídala, otáčela se na židli sem a tam, bez nějakých obtíží a jen když sblikla šéfa, vjela zase do role shrbené stařenky.
Frank navíc zjistil, že ho svou tajemností vzrušuje a rozhodl se k opovážlivému činu.

***

Maggie už skoro šla domů a rovnala si věci na stole, když ji Frank zavolal.
„Můžete, prosím na chvilku, slečno Marplová?“
„Přejete si, pane?“ vstoupila k němu do kanceláře.
„Co pijete?“ nabídl ji Frank, uvolněný v rozhalené košili, kouřící doutník.
„Co prosím? Totiž ano..ehm…já…nepiji alkohol,“ špitla Maggie.
„Opravdu néé? No a co třeba energetické drinky?Schováváte je pod stolem…“
Maggie se zarděla,. „Ano…to..prosím ano. Na tlak, víte,“ blekotala skoro nešťastně.
„Pojďte blíž, ano?“ vyšel ji Frank vstříc. „Já mám totiž dojem, že se mnou hrajete nějakou nečistou hru.“

Stáli těsně proti sobě. Frank úplně cítil z té ženy vyzařovat mladost a živočišnost, a tak se rozhodl k činu.
Chytil ji a prudce smýkl břichem na stůl. Rukou ji vjel pod sukni a vyhrnul nahoru. Opravdu se nemýlil. Pod starodávnými punčochami se objevily hladké polokoule zadečku a krajkové kalhotky zařezávající se jí mezi ty úžasné obliny! Tohle nebyla žádná stařena!

„Tak takhle je to!“ zvolal Frank a rychle si uvolňoval ven tvrdý ocas.
Maggie se zatím vzpamatovala a začala se zmítat a bránit, jenže v této poloze jí to moc nešlo. Frank byl silnější a rozdivočelý. Chytil ji za vlasy, jenže v rukou mu zůstala jen paruka a objevily se světlé vlasy blondýnky.
„Nechte mě, ksakru, co…si..myslíte!“ pohazovala žena tělem, ale Frank jí kolenem rozpáčil nohy a pak už jí zarazil žilnatý ocas mezi půlky.
„Ne…to..nemůžete…áááh,“ zaječela Maggie, ale proniku nezabránila.
Naopak, cítila, jak ji ocas roztáhl pysky a nasucho do ní vnikl.
Frank funěl a prudce přirážel, až se do ní dostal celý až po koule.
„Tak…ty… si… hraješ… na… starou…. proč? Seš hezká…úzkáááá…božeee,“ chrčel a mrdal ji tvrdě a zuřivě.
Maggie tlumeně sténala a snažila se uvolnit, ale vlhla jen pomalu, a tak držela, až se šéf uspokojí.

„Kouříš…čuráky..co?“ vzdychl Frank a vyjel z ní a otočil k sobě.
Maggie s úlevou vydechla a přikývla. Dřepla si na bobek a hned ho začala sát.
Frank slastně vzdychal. Kdyby ráno tušil, že mu tu večer bude kouřit ptáka krásná mladá blondýnka, vyhonil by si ho, aby dýl vydržet. Takhle už to z něj nezadržitelně šlo.

Dívka to vycítila a rychle ocas nasměrovala ven a veškerý obsah koulí tak vystříkal na koberec. Ještě mu ho pohonila a jak mu povadl, vstala a otřela si ruce o jeho košili.
„Proč ta komedie?“ opáčila Maggie. „Právě pro tohle. Chlapi se mnou chtěj jen šukat, ale že taky něco umím, je nezajímá. Já mám tuhle práci ráda, a tak jsem se maskovala za babku. No, nevyšlo to a dopadla jsem zas tak jako vždycky. Teď mě budete zas jen šukat….že jo?“ zvedla smutný pohled.
„Seš vážně hezká holka,“ kývl Frank. „Ale nebudu toho zneužívat. Ty necháš ty převleky, já aspoň budu mít hezký pohled na sekretářku a tamto….je to na tobě.“

***

Další den už za stolem seděla sličná blonďatá slečna Marplová, v upnutém kostýmku, botách na podpatku a nadýchaným dekoltem, že mužům tuhly ocasy už jen při tom pohledu a představách co by, kdyby….
Ale právo šukání měl jen pan šéf. Dohodli se tak, že za patřičnou finanční odměnu mu Maggie bude k dispozici k občasnému zásunu.
To pak stačilo ji jen zavolat.
„Maggie, máš chvilku na uvolnění?“
Meggie přispěchala a poskytla mu patřičnou úlevu.
„Mám vyplivnout žvejkačku nebo si stáhnout kalhotky?“ zeptala se vždy a Frank ji odpověděl podle nálady.

Když si žádal orál, poklekla před něj a nasadila kuřbu se sevřenými rty a pouštěním si ocasu až někam na mandle. Při vytlačování ho tepala jazykem a zase volnou rukou mu mnula koule a ke konci ho rukou vyhonila až do výstřiku.
„Ano..anooo…jooo,“ hekal Frank a semeno potřísnilo koberec a časem tam tvořilo už hezkou řádku zaschlých skvrn. Maggie sperma nepolykala, ani ho nikdy nehodlala pojmout do pusy.

Když si Frank chtěl zaprcat. Maggie mu ocas postavila rukou a pak na něj nasedla, nebo si ji zády či břichem položil na stůl a strojovými přírazy ji protahoval tvrdým pérem.
Maggie se občas dopracovala k orgasmu, ale většinou mu ho jen zahrála a semeno končilo buď v gumě, pokud si ji nasadil, nebo zase na koberci. Ani otěhotnění Magiie nechtěla riskovat.

A tak Frank Fredriksonn a Maggie Marplová spolu pracují a souloží a dokud mu stojí, je to tak dosud.

Autor

5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

😁😁 Shocku opět parádní povídka . Slečna Marplova a Frederick Klakson . Třeba to nakonec skončilo i sňatkem . U tebe si nejenom počtu , ale i pobavim . 👍

Bob Romil

Rychlá, úderná a vtipná jednohubka. Jako vždy „neotřelá“ jména postav 🙂

Před časem se tu řešilo u nějaké povídky téma násilí a znásilnění a když si trochu zavzpomínám, tak ty ho máš v určité formě skoro v každé povídce. Nejsi ty trošičku hrubián? 🙂 🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x