Dokonalá prdelka

Nikdy jsem nebyl vysazený ani na zadečky ani na prsa. Vždycky spíš záleželo na tom, z jaké strany jsem holku uviděl. Prostě takový automatický reflex. Jestliže šla přede mnou, díval jsem se na zadeček, na ty dva svaly a tu poezii v pohybu. Když šla proti mně, pozoroval jsem to báječné pohupování koziček. Zkrátka jsem si nikdy moc nevybíral a užíval si každý možný pohled na dokonalosti ženského těla.

Až jednou jsem jel tramvají, bylo páteční odpoledne, horko, tramvaj nacpaná k prasknutí. Nedalo se nic dělat, tak jsem nenápadně okukoval objekty kolem sebe, asi jako každý normální chlap. Kdo by se taky nepodíval, když se všude kolem vyskytovaly holky v krátkých sukýnkách, šortkách, nebo průsvitných letních šatech.
Při tom rozhlížení a pozorování mi padl pohled na jeden dokonale tvarovaný zadeček, nemohl jsem se toho pohledu nabažit.

Ten zadeček sice patřil k trošku větším, to já rád, aspoň je tu holku za co chytit, ale byl krásně tvarovaný pravidelným sportováním. Zakrývaly ho jen upnuté šortky.
Hned jsem začal přemýšlet, co se pod nimi ukrývá zepředu a jestli k tomu zadečku patří také příslušně velké poprsí. Pozorování a přemýšlení se brzy projevilo i na mém těšiteli, který se také hlásil o slovo.
Tramvaj se naštěstí trochu uvolnila a já měl šanci si sednout a lépe tak skrýt své vzrušení.

Objekt mé touhy a mých představ postával pár metrů ode mne. Konečně jsem zaregistroval, že k té úžasné prdelce patří bezvadně formované dlouhé nohy. Přesunul jsem pohled o něco výš, abych si prohlédl i ten zbytek. Moc toho vidět nebylo, protože do půli zad padaly rovné kaštanově hnědé vlasy.
Netuším, jestli už tehdy zaregistrovala můj pohled, nebo ne, ale pohodila hlavou a ty dlouhé vlasy se začaly vlnit po jejích zádech.
Připadal jsem si jak v kýčovitém romantickém filmu, kde se hlavní hrdina zamiluje do ženy právě po takovém pohybu. Já se zatím nezamiloval, ale věděl jsem, že tenhle zadeček musím stůj co stůj dostat.

Tramvaj zastavila a ona se vydala ke dveřím. Aniž bych tušil, kde jsem, zvedl jsem se také. Nechal jsem jí kousek poodejít, ale nespouštěl jsem z ní oči. Vydal jsem se za ní, snažil jsem se jít nenápadně, když se zastavila a rozhlížela, zašel jsem za roh, do průchodu nebo jsem jen koukal do výlohy.
Šli jsme takhle asi pět minut, procházeli uličkami a já pomalu ztrácel přehled, kde jsem, protože jsem byl schopen sledovat jen tu prdelku. Ten hypnotizující pohled na houpání těch dvou perfektních půlek mě natolik zaujal, že jsem se ani nevšiml, že se znenadání zastavila a otočila hlavu na mě.

„Ty mě sleduješ?“
„A..aa…no,“ nejistě jsem ze sebe vykoktal.
„Ale mně to vadí, můžeš toho nechat?“ evidentně ji mé přiznání ani nevyvedlo z míry.
„Nemůžu,“ dodal jsem si odvahu a pokračoval, „mě hrozně fascinuje ten tvůj perfektní zadeček.“
„Dík za pochvalu, ale už toho nech, je mi to opravdu nepříjemný.“
„Fakt to nejde, nemůžu si pomoct, je to pohled pro bohy. A nechceš jít se mnou aspoň na zmrzku?“
Bylo na ní vidět, že začíná být naštvaná.
„Polib mi prdel!“ odsekla.
„Stačí říct kdy a kde a tvé přání milerád splním,“ nenechal jsem se odbýt.
Takovou odpověď asi opravdu nečekala, protože se rozesmála a povídá: „Ty se fakt nevzdáváš.“
„Ne, když mi o něco pořádného jde, tak ne.“
„Tak tu na mě počkej 10 minut. Za to sledování mě vezmeš na pořádnej zmrzlinovej pohár.“
Nezbývalo mi než souhlasit, jestli jsem ještě chtěl vidět ten zadeček i zbývající příslušenství. V tu chvíli jsem také pochopil, že o mně celou dobu věděla a hrála si se mnou a zkoušela, co vydržím.

Z deseti minut bylo patnáct, ale chtíč byl silnější, tak jsem stále čekal.
Po dvaceti minutách čekání jsem jí uviděl vycházet z domu. Využil jsem příležitosti si jí prohlédnout i zepředu. Měla na sobě těsné bílé tílko s velkým výstřihem, všiml jsem si, že k tomu zadečku patří vpředu ještě úžasné poprsí, takové větší trojky a vysportované bříško, nejspíš od tancování. Vlasy měla zapletené do copu a šortky vyměnila za ultra krátkou sukni.
Usmála se, když viděla, že tam ještě čekám. Otočila se, že za sebou zamkne, a v tom jí upadly klíče.

Ohnula se, aby je zvedla, vystrčila na mě tu luxusní prdelku, moc dobře věděla, co dělá. Byla si vědoma, že se jí sukně vyhrnula až nahoru a mezi půlkami se objevil provázek jejích tang. Můj kolík na to okamžitě zareagoval.
Narovnala se, zamkla dveře a došla ke mně.
„Pěkná boule,“ zhodnotila stan na mých kalhotách. „A pořádně tvrdá,“ dodala, jakmile se o mě otřela.
Zůstal jsem stát, protože jsem to vůbec nečekal.
„Tak jdem,“ zavelela, vzala mě za ruku a vyrazili jsme.

Cestou mi hlavou vířila spousta nemravných myšlenek. Cukrárna byla naštěstí nedaleko, jinak nevím, co by se stalo, celou cestu mi stál jak stožár.
V cukrárně jsme se usadili, objednali dva největší poháry a pustili se do nich. Pohled na ní, jak si vychutnává zmrzlinu, byl k zešílení, jak olizovala trubičky, kterými byl pohár ozdobený, jak si pohrávala se lžičkou. Provádět podobné věci s penisem, tak už má plnou pusu semene.

Zrovna, když jsem nad tímhle přemýšlel, začala jí z koutku úst vytékat kapička vanilkové zmrzky. Prstíkem jí setřela a labužnicky vrátila zpět mezi rty.
„Ty jsi děsná potvůrka, takhle mě vzrušovat bez jediného doteku.“
„Za to sledování si nic jiného nezasloužíš.“
„A proč?“
„To, jak jsi mě očumoval v tramvaji…“
„Počkej, tys o tom věděla?“ skočil jsem jí do řeči.
„Jasně, to jak jsi slintal nad mým zadečkem, se fakt nedalo přehlédnout.“
„Aha,“ na delší odpověď jsem se nezmohl.
„Já se ti přiznám, to jak jsi mě pozoroval a svlékal pohledem, mě vzrušilo.“
„Tak proto jsem na tebe musel tak dlouho čekat.“
Hodila po mně lehce naštvaný pohled, asi doufala v omluvu, místo toho jsem se rozesmál. Ani ona nevydržela hrát naštvání dlouho a smála se se mnou.

Když jsme dojedli pohár, zvedla se, zavrtěla přede mnou zadečkem a povídá: „Tak to zaplať a jdem.“
Bez řečí, ale s obtížemi jsem si stoupnul. Ono se také s tvrdým klackem špatně zvedá.
Došel jsem zaplatit útratu a vyšel ven, kde už na mě čekala. Byla ke mně otočená zády a opírala se o zábradlí, zadeček pěkně vystrčený a sukně víc odhalovala, než zahalovala.
Mé sebeovládání vzalo za své a podlehl jsem svým touhám. Přistoupil jsem k ní blíž, vsunul ruce pod sukni a sevřel ty dvě perfektní půlky. Odpovědí mi bylo zavrtění zadečkem, otočení hlavy a milý úsměv. Teď už jsem věděl, že dostanu to, po čem toužím. Ještě chvilku jsem masíroval zadeček, ale byl jsem taktně upozorněn, že bych si to měl nechat někam do soukromí, nebo alespoň někam, kde není tolik lidí.

Vydali jsme se k ní domů, cestou jsem jí párkrát zatáhl někam do průjezdu, kde jsme se líbali a já rukama důkladně zpracovával tu skvostnou prdelku. Všiml jsem si, že jí po stehnech začínají stékat pramínky její milostné šťávičky. K jejímu domu už to nebylo daleko. Vzali jsme to rychlejším krokem, protože už jsme se nemohli dočkat, až zmizíme z dohledu lidí.

Sotva za námi zavřely dveře, vrhli jsme se na sebe a začali ze sebe vzájemně strhávat oblečení. Ještě než jsme dokončili svlékání, byli jsme oba zpocení. I ona si toho všimla a ve vzájemném objetí nás dostrkala pod sprchu.
Chladivé kapky, dopadající na naše propletená těla nás ještě víc rozdráždily. Vtiskla mi do ruky mycí houbu. Nezaváhal jsem ani na okamžik, nanesl jsem sprcháč na houbu a začal jí pomalu celičkou umývat. Obzvlášť záležet jsem si dával na stehnech, prdelce a ňadrech. Když byla celá umytá, opláchl jsem z ní mýdlo a přitiskl se zezadu k ní. Můj tvrdý klacek se jí tlačil mezi půlky.
„Vydrž, ještě umyju já tebe.“

Přestal jsem na ní dorážet a poddal se její péči.
Omývala mne stejně pečlivě jako před tím já jí. Jen ona se více věnovala mojí chloubě. Měl jsem co dělat, abych se nevystříkal. Všimla si, co se mnou provádí, pozorovala, jak se na mém údu vytváří kapička lásky. Mlsně se olízla a okamžitě se přisála k mému kolíku.
„Tohle dlouho nevydržím,“ varoval jsem jí.
Navzdory mému varování zintenzívnila dráždění. Jazýčkem objížděla žalud kolem dokola, rukou mi masírovala koule, pak přešla k hlubokému a silnému sání.
Střídala všechny možné hmaty a stisky a přiváděla mě tím k šílenství. Vždy když jsem už skoro stříkal, náhle změnila techniku, nebo na chvíli přestala. Byla to rozená kuřačka a bylo na ní vidět, že jí to baví a opravdu si to vychutnává.
Na závěr jen lehce objala můj klacek rty a několikrát po něm přejela. To byla poslední kapka, víc už jsem nevydržel a začal jí plnit pusinku svým semenem. Vše vsála a spolykala do poslední spermie. Jen z koutku úst jí unikla kapička, připomnělo mi to přesně mé představy u zmrzlinového poháru.

„Tak a teď jsem na řadě já,“ prohlásila a postavila se přede mnou.
„Jasně, máš nějaké přání?“
Rukama se zapřela o stěnu a vystrčila na mě zadeček.
„Slibovals mi líbání a lízání prdelky, tak se koukej činit.“
„Rozkaz,“ řekl jsem a padnul na kolena.

Rukama jsem jí hladil a masíroval její půlky a pokrýval je polibky. Začínala lehce vzdychat. Roztáhl jsem její zadeček a jazykem se vrhl na kakaovou dírku. Kroužil jsem po jejím svěrači, který začínal povolovat pod mými doteky. Její vzdechy nabíraly na hlasitosti, jak jsem se postupně jazykem propracovával dovnitř jejího těla.
Tiskla na mě svou zadnici, hlavou se opřela o stěnu a svýma rukama si ještě víc roztahovala půlky, aby mi umožnila lepší přístup.
Toho jsem využil a uvolněnýma rukama zaútočil na její prcinku. Tekla jak řeka. Mokrá kundička bez problémů pohltila mé dva palce. Kroužil jsem jimi uvnitř, roztahoval její dírku a jazykem rejdil v prdelce.
Můj klacek zase stál. Ani ona nemohla odolávat mému dráždění věčně. Urputně jsem se snažil dopřát jí co nejvíc rozkoše. A myslím, že se mi to i dařilo, protože její vzdychání bylo hlasité a stěny její pochvičky se svírali kolem mých prstů a i svěrač zadní dírky začínal svírat můj jazyk. Ještě několikrát jsem zakroužil uvnitř prsty a zasunul jazyk co nejhlouběji. Roztřásla se jí kolena, nohy se jí začaly podlamovat, a kdybych jí nedržel, spadla by na zem. Její vyvrcholení spustilo mohutný výtrysk kundího mazu. Nebýt ve sprše, byla by pod námi potopa.

Když se vzpamatovala a byla schopná sama stát, postavil jsem se za ní, rozevřel její půlky a pronikl do toho dokonalého zadečku.
Sevření kolem mého těšitele bylo pevné a těsné. Naštěstí jsem věděl, že teď něco vydržím. Nejprve jsem jí zadní dírku protahoval pomalými dlouhými tahy, přidržoval jsem jí za boky. Po chvíli už mi sama vycházela vstříc a její vzdechy znovu plnily koupelnu.
Přesunul jsem ruce z jejích boků na prsa. Mnul jsem je a hladil, dráždil jsem bradavky a tahal za ně. Její vzdechy ještě víc zesílily a i rychlost přírazů se zvýšila. Pomalu jsem se také blížil k vrcholu. Naše hlasité milostné projevy byly přerušovány jen pleskáním její zadnice o můj klín a koulí o její buchtičku.
S každým přírazem vždy zavrtěla zadečkem, zvyšovalo to naší rozkoš. Sama cítila, jak se můj ohon před výstřikem ještě zvětšil. Tři, čtyři přírazy a už jsem plnil její střeva svou mrdkou.
Můj penis z ní vyklouzl a z prdelky se vyvalilo moje semeno.
Jí k dalšímu vrcholu zbýval ještě kousek, sjela si rukou do klína, nahmátla klitoris a několika hmaty si přivodila další orgasmus.

Po takovém výkonu jsme potřebovali znovu sprchu. Po sprše jsme se odebrali do ložnice a pokračovali v našich hrátkách, dokud jsme vyčerpáním neusnuli.

Autor

4.6 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Pěkný příběh. Není co dodat. Snad jen to, že takovou holku jsem nikdy nepotkal. Možná proto, že u nás ve městě nejezdí tramvaje 🙂

Bob Romil

Tramvaj u nás nejezdí, ale škoda, že celé roky ignoruju autobusy městské hromadné dopravy 🙂 Nejdříve si borce pěkně povodila, zatímco si on myslel, že je lovcem a potom se na něm povozila.

Martin

Přesto , že občas jezdím MHD , tak ani v létě se mi nepodařilo nic takového potkat . Dobře rafinovaná holčina .

Yumibob

Parádní povídka. A ten náhledový obrázek! Za takovou bych šel taky světa kraj 🙂

Junior

Výborná povídka. Já sice jezdím sockou téměř denně, ale taky se mi taková dívčina nenaskytla, ale netvrdím, že by se to nemohlo stát. Beru to tak, že jsem na nic podobného neměl štěstí.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x