Dvojčata

Val a Mal byla dvojčata a to k nerozeznání podobná. Povahově však byli každý jiný. Val byl extrovert, společenský a bez problémů se spřátelil s kýmkoliv.
Naproti tomu Mal byl introvertní typ, spíše nesmělý a uzavřený ve svém vlastním světě.
Jako správní bratři však spolu tvořili nerozlučnou dvojici a jeden druhého bránil při hádkách a sporech s někým z jejich okolí. Oba navštěvovali stejnou střední školu i třídu. Díky své identické podobě si občas střídali jména a vypomáhali si při písemkách, neboť i písmo měli velmi podobné.

***

O svou nevinnost přišel Val ve čtvrtém ročníku při setkání se starší a zkušenou ženou, totiž jejich novou profesorkou matematiky. Byla to mladá žena, jmenovala se Lency a byla těsně po škole. Nebyla atraktivně krásná, ale měla správné tvary a zajímavý obličej s výraznýma očima, že nikdo její pohled nevydržel dlouho a vždy uhnul první.

Stalo se to toho dne, kdy Val po zaklepání vstoupil do jejího kabinetu. Otevřel dveře a ustrnul. Lency k němu stála bokem a právě si natahovala tričko přes hlavu, takže na sobě měla jen sukni a podprsenku.
„Co si to dovoluješ, bez zaklepání?“ zlostně na něj vyštěkla.
„Promiňte. Klepal jsem a pak vstoupil,“ odvětil klidně. „Máte pěkný prádlo. Že by Wondebra?“ dodal ještě.
„Hm. A to je vše, cos mi chtěl?“ tvářila se nakvašeně
„Ne, ale chci se dohodnout na to doučování. Moc mi to nejde,“ zatvářil se zkroušeně.
„To máš pravdu. Tvůj bratr je na tom líp a taky neočumuje převlékající se holky!“ stále se tvářila kysele a svýma očima Vala doslova probodávala. „Tak přijď zítra ve tři. A zaklepej pořádně, ať to slyším!“

Druhého dne dostal papír s příklady a Lency za katedrou začala opravovat písemky. Val počítal a přitom stihl i očima sjíždět její hezké odhalené nohy v krátké sukni, které vykukovaly zpoza stolu, za kterým seděla.
Když vyřešil poslední příklad, dopsal pod to malým písmem. Moc se mi líbíte a chtěl bych se s vámi milovat. A list předal profesorce. Ta se věnovala kontrole, až se na konci zarazila. Pak tu a tam něco škrtla, dopsala a vrátila mu papír zpět.
„Ještě se na to podívej!“ Val sklonil oči a u svého vzkazu spatřil odpověď: Máš odvahu a to oceňuji. Zítra v 15.30h. A teď běž!
„Nashle,“ sbalil si Val věci a opustil třídu.
„Měj se,“ odvětila Lency a pak se zamyšleně zahleděla z okna a přemítala, jestli právě neudělala strašnou chybu.

***

Druhého dne byl Val nervózní. Uvědomil si, že je dosud panic a nyní se bude poprvé milovat se zkušenou starší ženou. Ví ona, že on je nezkušený?
Po důrazném zaklepání vyčkal, než se ozvalo „dále“ a vstoupil dovnitř.
„Zamkni!“ řekla Lency, polosedíc na pracovním stole. Otočil klíčem a přistoupil k ženě, která měla krátkou sukni a svůdně poodhalenou košili. Ta chvíli ocucávala konec tužky, kterou držela v ruce, a s pohledem upřeným na Vala přemýšlela.
„To co děláme, je proti předpisům a hrozí za to vyhazov! Oběma! Ty ale letos končíš a já se rozhodla taky zkusit štěstí jinde. Proto jsem ti dovolila sem přijít. A když se ti tak líbím, jak říkáš, tak ukaž, co umíš. Polib mě na krk. Z jedné strany a pak z druhé,“ ukázala místa, kam si to přeje.
Val se k ní naklonil.
Příjemná vůně parfému mu dodávala odvahu, takže nakonec ji políbil, kam si přála.
„No tak tohle by ti šlo. Dej sem ruku!“ Val jí podal ruku a ona mu oběma rukama přitiskla dlaň na svůj levý prs.
„Tak co, ještě se ti pořád líbím?“ ptala se a vzápětí přisunula na svá prsa i jeho druhou ruku.
„Dej mi pusu!“ Val se lehce dotkl svými rty jejích.
„Pořádně. Víc!“ přitáhla si jeho hlavu. Pomalu jí vsunul jazyk mezi rty. Lency otevřela ústa a nastala hra jazyků. Líbala skvěle. Po chvíli přestala.
„Opravdu se ti tak líbím?“ znovu se ptala, jako by se stále ujišťovala.
„Opravdu!“ znovu potvrdil Val a sledoval, jak si Lency svléká sukni i kalhotky a lehá si na stůl.

Pomalu rozevírala nohy a Val spatřil černými chloupky porostlý klín, což kontrastovalo s tím, co vídal v porno časopisech, kde byly dívky úplně vyholené.
Lency si mnula prsa a lehce vzdychala. Věděl, co se po něm chce.
Sklonil se jí mezi nohy. Roztáhl jí štěrbinu prsty a zanořil do ní jazyk. Po každém líznutí Lency nahlas vzdychla. Pak jí tam vsunul dva prsty, a začal s nimi pohybovat. To už Lency zavlnila tělem.
„Ach, ano… ještě…ještě…oooch…už dost, prosím!“ vykřikla nakonec.
Oddychovala, sedla si a pak tiše šeptla: „Víš, že jsi mě přivedl k vrcholu?“
„A teď ty!“  stáhla mu kalhoty a stojící penis doslova vystřelil dopředu.
„Já…totiž,“ zrudl Val a Lency to poznala.
„Počkej! Ty jsi ještě neměl holku, viď?“
„Neměl.“
Lency se usmála, poklekla, olízla mu naběhlý žalud i uzdičku a pak její rty sevřely penis a začala pomalu pohybovat hlavou. Jak zrychlovala, Val sténal rozkoší, až náhle trhavě do ní začal stříkat semeno. Zrudl a nevěděl, co říct.
„To nic, bylo to nádherné,“ řekla Lency, když všechno spolkla. „Ne všechny to ale mají rády. Mě ale semeno chutná,“ pokračovala v lízání a kouření povadlého údu.
Erekce se dostavila zakrátko. Lehla si opět na stůl a roztáhla nohy.

„Pojď, neboj se.“
Val se vysunul nad ní a začal ji přejíždět jazykem a líbat vztyčené hroty bradavek. Pak je zase něžně sál. Lency vzdychala a rukou mu hladila a jemnými tahy honila tvrdý penis.
Pak se poposunula a pomalu si ho zavedla do sebe. Val tak poprvé pocítil slast proniku penisu do pochvy. Ruce mu dále klouzaly po prsech, zatímco Lency mu šla v přírazech naproti.
„Ach ano… ano… máš ho krásně tvrdého… ještě… ještě!“ křičela a pánví mu přirážela.
Val se snaživě do ní zarážel. Jejich vzdychání doplňovaly mlaskavé zvuky přírazů.
„Mrdej mě…pořádně mě ošukej…bože… musíš mě vojet… jsem jen tvoje… och… och… bože… vystříkej mě… ach… už… budůůů!“ křičela v extázi.

Val už taky překročil pomyslnou hranici a poslušně jí plnil dělohu semenem. Lency jen vzdychala.
„Už dost, lásko, prosím!“ sténala, jak Val pořád přirážel povadajícím údem do jejího klína.
Pak se svalil vedle ní. Stůl byl, kupodivu, dost široký pro oba.
„Ach, to byla nádhera!“ vzdychala Lency. „Hned takhle napoprvé jsem s tebou zažila vrchol!“
Oba zhluboka oddychovali.
„Je to tu trochu nepohodlné. Nechtěl bys raději příště přijít ke mně? Pokračovali bychom v doučování,“ dodala s úsměvem.
„Copak byste mě ještě naučila, slečno profesorko?“ zašklebil se Val.
„Říkej mi Lency, když jsme spolu sami, buď tak laskav,“ odvětila. „Jsme s učením na začátku, máš ještě co dohánět. Jestli chceš, přijď zítra,“ dodala.
Pak se oblékli, naposledy políbili a Val opustil kabinet, kde právě přišel o panictví.

***

Bohužel, jeho první sex měl následky. Po pár měsících mu totiž Lency, po jedné z mnoha doučovacích hodin, sdělila, že je s ním těhotná. I přes prášky ji prý oplodnil.
Nikdy však tento problém nedořešili, neboť ještě před koncem ročníku jednoho dne Lency ze školy zmizela a z bytu se odstěhovala. Val ji nikdy nenašel a nedozvěděl, jak to všechno nakonec dopadlo.
Začal tedy využívat svou zkušenost se spolužačkami. Díky své výmluvnosti měl značné úspěchy, ale nepřehlédl, že bratr je na tom o poznání hůře a rozhodl se mu pomoci. A hned měl nápad jak vše zařídit a uskutečnit.

***

Začal se zajímat o Tillu, dívku ze sousední třídy, o níž bylo známo, že je nedobytná. Ale jelikož byla prý již vícekrát viděna se staršími muži v nějakém baru a v kině, dalo se předpokládat, že nějaké zkušenosti již má.
Jak ani sám Val nepředpokládal, šlo mu namlouvání kupodivu snadno. Hezká dívka rande neodmítla, došlo i na kino, večeře i první polibky. Dále Val nechtěl zacházet, protože měl s Tillou jiné plány.
Když se blížilo výroční ročníkové párty, se vším bratra obeznámil a řekl, že to bude jeho velký den. Ročníkové párty probíhalo v letní restauraci u moře.
S přibývající tmou a zvyšujícím se obsahem alkoholu v krvi, začal Val „tlačit“ na Tillu víc a víc a zdálo se, že to dívce vůbec není nepříjemné.
Naopak mu při tanci rukou zajela mezi nohy a přes kalhoty mu hladila ztopořený ocas. Netrvalo dlouho a dvojice se mlčky odebrala ven a zamířila na pláž.
Padli do vyhřátého písku a začali se vášnivě líbat.  Pak Val povstal.
„Promiň, Tillo, já… jsem si zapomněl… no… to. Hned jsem zpátky!“
Tilla pochopila, že Val jde pro prezervativ a jen za ním zvolala „O.K.!“

Sotva však Val zmizel na konci pláže, dívka rychle vstala a směrem k plavčíkovu domku dvakrát hvízdla. Ze tmy vyběhl stín. Bylo to Milla, její dvojče.
„Uff, už jsem měla strach, že to nevyjde, Tak se hezky bav a popros ho, ať je něžnej,“ udělila své sestře instrukce a rychle se vytratila.
Milla byla totiž panna a stále nemohla najít toho správného chlapce, který by ji toho zbavil a zároveň, aby z toho něco měla.
Když se Tille začal dvořit Val, byl to její nápad, jak pomoci sestře s tímto břemenem. Domluvila se s Millou, že na školním párty ho svede a nějakým způsobem se pak rychle vymění.
Sestry si totiž byly k nerozeznání podobné, stejně jako Val s Malem.

***

Val zatím zašel do baru a kývl na bratra.
„Máš ji připravenou. Držím ti palce. Tady máš gumu a hezkou zábavu!“ plácl ho po ramenou, když náhle zahlédl Millu.
„Hele, sestřička Tilly je tady taky, tak to si dnes užijem oba!“ a zamířil k Mille, netušíc, že je to Tilla.

Mal zatím mířil k postavě sedící na pláži. „Uf, tak už jsem tady, mám to!“ třímal v ruce balíček a cítil, jak se mu nervozitou potí dlaně.
„Prima,“ kývla Milla.
„Prosím, buď něžnej… já… ehm… už dlouho, jsem nikoho neměla, víš?“
Mal přikývl a začali se svlékat. Přitom ji líbal na krku, šeptal nějaké lichotky a pak začal dráždit svým jazykem malé bradavky, které okamžitě ztvrdly a napřímily se. Pokračoval v líbání celého těla, až se dostal k lemu kalhotek, které pomalu stáhl.
Poté se dotkl jazykem klína a řekl: „Tos mě překvapila, že ji nemáš vyholenou jako ostatní holky.“
„No… ještě jsem se k tomu nedostala,“ zrozpačitěla Milla, ale Mal si to pochvaloval, že je má rád takhle, i když ve skutečnosti byla první holkou, kterou lízal.
Začal olizovat závojíčky a pomalu je vsával do úst. To už Milla nevydržela, vykřikla „ááááhh!“ a vypustila mu do úst praménky šťávy.
Mal povstal a mezi stehny mu trčel veliký úd, až se Milla zachvěla a řekla, že se bojí, že jí s ním ublíží.

„Vezmeš ho do pusinky?“ chraptivě se zeptal Mal.
„No… já… nevím,“ nevěděla Milla co dělat, ale pak otevřela ústa a úd do ní pomalu zajížděl. Měla ho skoro až v krku a začala se dávit.
„Jen ho olízni a… ochhh… a pomalůů… ho saj,“ drmolil Mal a začal ji přirážet do pusy.
Milla se snažila ho kouřit, až se Mal zachvěl a prosil, ať přestane, nebo se udělá. Začali se znovu líbat a hladit, až se Mal zpříma zeptal.
„Chceš to?“
„Anooo, prosím, chci,“ souhlasila vzrušená Milla a lehla si na záda a roztáhla nohy.
Mal si s její pomocí navlékl prezervativ a pak jí ho nasadil na vstup. Zatlačil a Milla pocítila bolest. „Auu… já… nechci,“ rozmyslela si to a začala se zmítat, ale Mal se tlačil do ní hloub a hloub.
Šlo to celkem snadno, jak už byla celá mokrá předchozím vzrušením.
Když narazil na překážku, pozvedl pánev a pak přirazil, tentokrát s velkou silou až blána povolila. Milla vykřikla a ocas pronikl do jejího těla, až po kořen. Chvíli zůstali v těsném spojení. Milla vzlykala a Mal přemítal, jak to, že je Tilla panna, když přece… Přestal nad tím přemýšlet a pravidelně přirážel. Milla začala vzdychat nad slastnějšími pocity v klíně, ač jí ještě po tváři stékaly stružky slz.
„Můžu do tebe?“ funěl Mal, který zapomněl, že má ochranu a Milla cítila, jak mu v něm začíná škubat.
„Ne… nesmíš!“ a Mal z ní vyjel a mohutnými cákanci plnil špičku gumy semenem.
Oba pak nevěřícně zírali na prezervativ a rozesmáli se.
Jsem to ale blbec, pomyslel si Mal a vtom Milla řekla tiše: „Víš, Vale, musím se ti přiznat. Já nejsem Tilla, ale Milla. Sestra se se mnou vyměnila…“
Mal ztuhl.
„No… ehm… já jsem zase Mal. Bratr se se mnou vyměnil,“ odpověděl Mal a zase ztuhla Milla.
Pak oba vyprskli ve smích.
„Tak to se povedlo. To by mě zajímalo, jak dopadli oni?“ nadhodil Mal, protože tušil, kam Val zaměřil svoji pozornost, když se vyměnili.

***

Val slastně hekal a Tilla, pusu ucpanou jeho penisem, jen tlumeně funěla a snaživě ho kouřila. Najednou jí Val explodoval přímo do pusy. Tillu to zaskočilo a začala se dávit. Val se ale dostal do varu, pevně jí držel hlavu a dál jí vjížděl až do krku. Nezbylo ji nic jiného než to pěkně spolykat.
Když z ní vyjel, Tilla mu hned začala povadlý úd zase zpracovávat k dalšímu číslu. Pak ulehla naznak a přikázala mu, aby ji vylízal. Val se sklonil k jejímu zarostlému klínu a začal jazykem zkoumat jeho zákoutí. Jazykem brnkal o poštěváček a do pusy mu Tilla se sténáním nastříkala dávku šťávy.
Líbal ji po celém těle, líbal ji prsa, sál tvrdé bradavky a nakonec jí nasadil trčící ocas na klín a prudce zatlačil.
Tilla přidušeně vykřikla, jak si tlustý penis razil cestu její pochvou, ale jemné pulsování v jejím nitru změnilo výkřik bolesti na výkřiky a sténání rozkoší.
„Už… už… vystříkej to do mne!“ křičela, když cítila jeho záškuby, ale Val neposlechl a nastříkal ji sperma na prsa.
„Promiň, Millo, ale… nemám gumu,“ řekl omluvně.
„Beru prášky, můžeš do mě,“ odvětila Tilla a roztírala si jeho dávku po prsou, smyslně si jí olizovala ze svých prstů, až se mu nad tím pohledem penis zase začal stavět.
Obrátil si ji na břicho a Tilla se ochotně rozkročila a připravila na pronik zezadu.
Jenže Val ji zvedl za zadeček a pomalu zajížděl ocasem do její zadní dírky. Tilla bolestně vykřikla, neboť to nečekala. Její zadeček byl doposud nedotčen a nebyl připraven na jeho rozměry, ale Val jí zezadu tlačil tělo do písku a vsouval se do ní nezadržitelně dál.
Tilla cítila, jak ji plní zadeček ocasem a bolest pomalu polevovala.
Val zůstal v klidu a zezadu jí polaskal v dlaních prsa.
„Dobrý?“ hlesl a Tilla jen zavzdychala: „No… nic moc, to jsme si nedomluvili!“

Val začal zvolna přirážet a dívka hekala pod přírazy, ale bolest už byla skoro neznatelná. Cítila, jak ji úd klouže ve střevech v pravidelném rytmu, až Val přirazil a ztuhl a do těla jí proudila dávka semene.
Val ji prsty vnikl do klína a mnul ji naběhlý poštěváček tak dlouho, až se Tilla taky sténavě odbavila. Když skončili, Tilla pronesla.
„Ty seš ale kanec, víš to? Kdybych byla Milla, tak mě tím svým pérem roztrhneš!“
Val ztrnul. „A… ty nejsi?“
„Ne, jsem Tilla! Milla si teď užívá první sex s tvým bráchou na pláži.“
„Tak to je dobrý,“ ušklíbl se Val. „Tak to jsme se vyměnili oba. Já jsem totiž Val.“
Tilla zalapala po dechu: „Jak jsi… mi to mohl udělat, se vyměnit?“
„A cos udělala ty?“ naježil se Val, ale pak smířlivě uznali, že za to mohou oba a propukli ve smích. Výroční párty se letošní rok opravdu vydařilo.

Autor

3.5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Vtipný příběh. Opravdu se to povedlo.

Martin

Opravdu velmi povedená povídka . O výměnách sourozeneckých dvojic se často mluví a tys to pěkně napsal i s bonusem v podobě prvního sexu s učitelkou .

childe

Hezký příběh. Výměna dvojčat neměla chybu a učitelka příjemně překvapila.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x