Šukačka s profesorem

Toto je 2 díl z 3 v seriálu Šukačka

Je neděle, úplně obyčejná neděle, náročný týden za mnou, a to ještě zkouškové nezačalo naplno. Ale co, vždycky to nějak dopadlo a určitě to dám i tenhle semestr. Jdu si udělat první ranní kávu a dívám se z okna svého malého bytu a pozoruji chlapy.
Zrovna jeden krásný běžec probíhá na kraji parku, krásný zadek, jen se ho dotknout… Jednou rukou držím hrnek s kávou a druhou si zajedu na svoji kundičku, jemně si promnu závojíčky a prstíkem si zajedu dovnitř, hmmmm, jak já miluju doteky. Nic takového, jde se snídat a zpět do reality. 😊

Vždycky si říkám, proč nemůžu být normální jako všechny holky. Já bych furt myslela na to, jak si zašukat.
Udělám si míchaná vajíčka a při snídani promýšlím, co dneska podniku. Mám před sebou volný den a chtěla bych si ho náležitě užít.
„Komu mám zavolat?“ přemýšlím nahlas.
Minule mi Káťa i Jana daly košem, tak nevím, jestli to mám vůbec zkoušet. Když se učí, nic s nimi není .☹

Projíždím telefonní seznam a zastavím se nad jménem „Neznámý rozhledna“. Jo, to byla super šukačka, ještě teď jsem vlhká, když si představím, jak si mě vzal úplně neznámý chlap a já držela jako malá kurvička. Líbilo se mi to a dost, ani to nemůžu nikomu vyprávět. Nakonec mi ani nevadilo, jak mi zajel prstem do zadečku, i když jsem se bránila, bylo to fajn.
Zůstala jsem tam klečet, než bude pryč, nechtěla jsem se totiž podívat, kdo to byl. Bála jsem se, že se mi nebude líbit nebo to bude někdo, koho dobře znám. Líbilo se mi to, tak proč si kazit zážitek.
Když odešel, všimla jsem si, že tam nechal na lístku své číslo. Nevím, co mě to napadlo, když ho nechci potkat, ale uložila jsem si ho do telefonu. Vím, že mu nemůžu nikdy zavolat nebo napsat.

Najednou mi zvoní telefon:  „profesor Matematiky“. „Co asi chce v neděli dopoledne?“ No, raději mu to vezmu. Třeba jsem tam něco v pátek zapomněla.
„Dobrý den, pane Pokorný,“ říkám.
„Dobré ráno, Aničko, neruším?“ říká profesor.
„Nene, nerušíte.“
„Právě tady opravuji Váš test z pátku a něco mi tady není jasné. Měla byste čas, abyste mi to dovysvětlila? Co za hodinu u mě v kabinetu?“

Polilo mě horko, sakra, co se mi nepodařilo, byla jsem si tak jistá. Je to sice první pokus, ale myslela jsem, že to mám v kapse.
„Ano, mohu, žádné plány jsem neměla, přijdu za Vámi.“
„Děkuji, Aničko, a zatím nashledanou.“
„Ano, nashledanou.“

„Co po mě chce?“ začínám si říkat, zda je to opravdu o testu. Minule mi fyzikář říkal, že jsou s Patrikem dobří kamarádi.
„Co když mu Petr řekl něco o nás?“
Petr, tedy pan profesor Rokos, je náš profesor na fyziku a minule, když jsem mu nesla do kabinetu učebnice, se z něho vyklubal pěkný zvrhlík. Aniž bych to čekala, chtěl, abych ho kouřila a strkala mu prst do zadku.
Mám to ráda, ale je to můj učitel! Hmmm, péro měl nádherný, bylo velký, vešlo se mi do pusy akorát. Bylo sametový a bavilo mě si s ním hrát.
Jdu se rychle obléknout, nějaké pěkné šatičky, když je venku krásně. Vybírám obyčejné šaty s kytičkami. Jsou dlouhé tak akorát a mají krásný výstřih, který dělá moje kozičky ještě hezčí.
Mám ráda prádlo černé barvy, takže zvolím krajkové brazilky, které mi krásně obepnou zadeček. Klukům se líbím a vím, že mám hezčí zadeček, než kamarádka Kamila, se kterou jsme nedávno zkusily trojku s jejím klientem, který se jí ozval na escort. A kozičky nechám bez podprsenky, pěkně navolno, jen ať se pěkně třou o šatičky a jsou v pozoru.
Vyrážím, fakt jsem zvědavá, co bude potřebovat.

Snažím se být klidná, aby profesor nepoznal, že jsem nervózní ze setkání. Je to učitel, a přesto se mi v hlavě honí samé zvrhlosti. Má už svůj věk, ale to charisma, to z něho úplně stříká.
Krátce zaťukám na dveře a pan profesor mě vítá a zve dál do kabinetu.
„Aničko, už Vás čekám, jen pojďte dál.“
Očima mě sjede od hlavy až dolů a zase zpět a zastaví se na mých kozách.
Sekne mu to v šedém obleku a mně se zdá, že mu stojí pták. Ano, ano, ano, přeji si, aby do mě někdo zajel svým pérem, aby mi ho nacpal až na dno mojí vlhké dírky!

„Procházel jsem Vaši práci a chybí Vám pár bodů k úspěšné zkoušce,“ a stále mi kouká na kozy.
Moje bradavky úplně trčí do prostoru, jsou jako dva čudlíky, jen je zmáčknout. Šaty je jen zvýrazňují. Z jeho pohledu mi začíná být horko a moje myšlenky na zkoušku jsou pryč. Co z něho vypadne? Co mám udělat?
„Aničko, jste krásná dívka, pojďte blíž, posaďte se,“ říká a ukazuje na křeslo vedle něho. „Dáte si něco k pití?“ a podává mi nějakou sklenku vína.
Kývnu, že ano, a jdu k němu blíž. Nemohu odtrhnout oči od jeho poklopce. Napětí mezi námi se dá krájet. Kousek si poodsedne a odkládá testy stranou. Jeho ruka mi sahá na stehno a jde pomalu nahoru, váhám, jak zareagovat. Je to můj profesor, ale moje kunda tak teče, že rozum jde stranou.

Kleká si přede mě a druhou rukou mi začne šmátrat po kozách.
Unikne mi sten, jak jsem vzrušená. Dráždí mě přes kalhotky, jsem úplně mokrá. Nadzvedám se, aby měl lepší přístup k moje škvírce a mohl mi stáhnout kalhotky. V kabinetu je cítit vůně kundičky, roztáhne mi nohy a začne mi sát poštěváček a lízat mě. Dává si záležet, dráždí mě prsty, tahá mě za závojíčky. Strká mi do kundičky snad celou ruku a líže mě. Orgasmus přichází hodně rychle. Jeho intenzita překvapí i jeho. Teču a mám chuť na jeho kládu.

Chvíli mi trvá, než se vzpamatuju a vrhnu se po jeho poklopci, rozepnu mu pásek, zip u kalhot a vytáhnu jeho péro. Má krásný penis, není tak velký, ale je široký a tvrdý.
Ukážu mu, jak umí kouřit poloprofesionálky. V kouření jsem nepřekonatelná, během chvíle mi stříká teplé semeno až do krku. Oba jsme zadýchaní.

„Aničko, test se Vám příliš nepodařil, chci Vám dát možnost ho dokončit. Teď a tady,“ říká profesor Pokorný. „Nemůžu si pomoct, ale přitahujete mě. Vždycky Vám trčí bradavky a já si představuju, jak je cucám. A dělám si s Vámi, co chci.“
Svlékám si šaty a zůstávám před ním nahá. Sedám si na stůl, aby měl kundičku před sebou a mohl se na ní dívat.
Kozy mám pevné, jsem na ně pyšná. Bere je do rukou a dráždí mě. Hraje s nimi, cucá je, kouše mě do bradavek.
Najednou vytáhne ze stolku svorky a nasadí mi je na bradavky, dráždí mě s nimi, tahá mě za mě. Bolí mě to, ale je to tak vzrušující.
Sáhnu mu mezi nohy a cítím, že jeho péro už je zase v pozoru. Vyzvu ho, ať ho do mě strčí nadoraz. Ať mě píchá, jak o život. Nenechá se dlouho pobízet. Nacpe mi ho tam, je to úplně těsné a vezme si mě na stole. Mám radši větší péro, ale tohle je taky nádhera. Sice menší, ale pořádně široký. Krásně mi ucpe kundu, jsem úplně plná.
Tahá mě za svorky, bradavky mám v jednom ohni. Přestává a otočí mě, aby mě vojel zezadu opřenou o stůl jako čubku. Koule mi pleskají o stehna, zrychluje tempo, drží mě za vlasy a já cítím, že bude za chvílí stříkat znovu.
„Plácněte mě po zadku, prosím,“ říkám.
Pořádně mě plácne a já cítím, že budu taky. „Ještě, prosím…“
Zadek mám celý červený, bradavky mě bolí, jak jsou sevřené, a v tom začne stříkat.
„Ano, ještě, pořádně mě vystříkejte…“

Původní napětí zmizelo. Ve vzduchu je cítit pižmo, chtíč a erotika. Oba jsme zpocení a spokojení. No, vida, co se z pana Pokorného vyklubalo. To mě ani nenapadlo, že má takovýhle péro. Že jsem se k němu nedostala už dříve… Jdu se oblékat.
„Aničko, test jste udělala na výbornou, zápočet Vám píšu,“ říká pan profesor. „Jste šikovná žačka, máte ambice a určitě Vám to půjde.“
„Děkuji, pane profesore, jsem ráda, že mám zkoušku hotovou,“ a významně se podívám na jeho péro.

Už jsem oblečená, bradavky mám celé sedřené, snad mě nebudou moc bolet… Při odchodu se ještě otočím na pana profesora a on říká: „Pro Vás, Aničko, jsem v soukromí Patrik. Chci Vás ještě vidět.“
Mrknu na něho, usměju se a říkám: „Uvidíme se.“

Vracím se domů, bradavky v jednom ohni, kundička vystříkaná, spokojená. Jsem příjemně utahaná. Je čas oběda, zkusím se stavit do té nové italské restaurace na rohu.
Je tam moc pěkný číšník a minule jsme po sobě koukali.

Autor

Navigace v seriálu<< Šukačka na rozhledněŠukačka s klientem >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Dobře napsaný příběh. Jelikož volně navazuje na předchozí možná by to mohla být série „ze života mladé studentky“ 🙂 Autorka to umí hezky podat z ženského úhlu pohledu což zde, kde je většina autorů dost chybělo.

Shock

Autorka, respektive její postava v ději je pěkně divoká mrška. V seriálu zřejmě postupně ošuká půlku města. Škoda, že v reálu jsem takovou nikdy nepotkal….

Martin

Opět se potvrdilo jak to mají některé holky lehké u zkoušek 😁 Jinak bych byl také pro volnou sérii Ze života věčně nadržené studentky .

Trysky

Učit takové studentky musí být zážitek.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x