Filmový klub

Počet zobrazení: 40

Když Renata Emě zamávala před očima vstupenkou na Filmový večírek hvězd, ta přímo zajásala nadšením. Že se kamarádka uchytila u filmu jako asistentka v produkci věděla, ale že do této společnosti nakoukne i ona, ji nikdy nenapadlo.

„Moc se neraduj,“ netvářila se Renata nadšeně. „Nevíš, jak to tam chodí. Tyhle večírky jsou dost divoký… víš, jak to myslím. To, že holky lezou sami režisérům do postelí je holej fakt a na těhle akcích k tomu mají tu nejlepší příležitost. A tak to tam probíhá i mezi hercema a dalšíma lidma napojenejch na film. Radím ti, trochu se opij, aby ses uvolnila a dostala se do nálady, pak ti to nepřijde tak divný. A hlavně! Pozor na pití, aby ti tam někdo něco nehodil, drogu nebo tak! Ale jinak je to fajn zábava. Drž se u mě a bude to oukej.“

Ema byla z těch slov trochu zaražená, ale jelikož od Renaty leccos pikantního slyšela už dříve, nepřikládala tomu velkou důležitost.

***

V den akce věnovala velkou péči make-upu a ošacení a za hodinku jízdy je taxík vysadil u malého zámečku, sídle významného byznysmena a mecenáše právě dotočeného filmu.
Hostesky u vstupu měly velmi sporé šatičky, zakrývající snad jen ty nejintimnější partie a při předložení vstupenek jim s úsměvem otevřely dveře do sálu. To, že jedna z dívek se s Renatou zná a tiše k ní pronesla „Ta je tu nová? Sežerou ji zaživa,“ Ema naštěstí nepostřehla.

V sále už bylo poměrně plno a mezi postávajícími postavami bylo k vidění spousta filmových tváří. Pak kolem nich prošel jeden známý režisér.
Dobrý večer, milé dámy, přeji příjemnou zábavu,“ a s doprovodem čokoládové krasavice, pokračoval dál.
„Ty se s ním znáš?“ zeptala se Ema.
„Jistě. To on točil tenhle film. A já lítala jako spojka mezi ním a produkcí kvůli navyšování rozpočtu,“ vzdychla Renata při vzpomínce. „Pojď, jdeme k baru a bacha! Víš, co jsem ti říkala.“

Po druhé skleničce už Ema cítila příjemnou náladu a dokonce se sama odvážila projít interiérem zámku.
Po širokém schodišti vystoupala do patra, a jelikož i tady korzovali lidé, věděla, že není někde v zakázané zóně.
Pak ji ale přepadla náhlá potřeba si odskočit. Kam teď? Opodál živě diskutující trojice se styděla zeptat a jala se pátrat sama.
Zahnula do boční chodby a pak zase za roh. A tam ke svému zděšení spatřila souložící dvojici. Mladá dívka byla zády opřená o zeď, muž jí držel zvednutou nohu za stehno a mlaskavě do ní přirážel.
„Ah… ah… ah,“ hekala dívka a muž jen funěl a rytmicky komíhal zadkem proti jejímu klínu.

Ema rychle ustoupila zpět, ale naštěstí si ji nevšimli. Zamířila zpátky dolů a jedna z okolojdoucích číšnic ji nasměrovala na správné místo. Konečně si mohla ulevit.

***

Náhle se ozval gong a všichni se ztišili.
„Dámy a pánové, Nyní vás zveme na malou ukázku dotočeného filmu, prosím, zaujměte místo v sále,“ vyhlásil kdosi z vyvýšeného pódia a rukou pokynul směrem ke dveřím.
Lidé se pomalu přesouvali dovnitř a Ema očima hledala Renatu, když vtom se za ní ozvalo.
„Smím vás doprovodit, slečno?“
Ema se otočila a hleděla na mladého sympatického muže.
„Jsem tu sám a vidím, že vy také.“
„No… já… tak děkuji,“ přijala nabídnutou paži a muž ji galantně vedl do sálu.

Ten tvořily pohodlné pohovky pro dvě až tři osoby se stolkem pro občerstvení. To vše tvořilo jakýsi poloostrůvek soukromí.
Muž se představil jako David Dolejš, zástupce koproducenta filmu.
„On tyhle večírky nemá rád, ale mně to nevadí. Člověk se aspoň seznámí se spoustou vlivných lidí a kontakty jsou v této branži to nejdůležitější,“ vysvětloval. „A vy? Co vás sem zaválo?“
„Víte, já jsem zde…“ nedořekla Ema, neboť sál ztemněl.

Pak na plátně začala probíhat ukázka z filmu. Jenže místo soustředění se na děj, Ema cítila Davidovu ruku na stehně a jak se posouvá výš a výš.
Od Renaty slyšela o večírcích dost, ale tak rychlý nástup nečekala. Nejen, že ji David neomaleně osahával a vyhrnoval šaty, ještě ji vzal za ruku a natáhl ke svému ocasu, uvolněnému z kalhot. Sevřela tvrdý tlustý úd, ale zase ho pustila a plácla ho přes ruku přejíždějící jí na vnitřní stranu stehna.
„Co děláte?“ tiše a ostře zaprotestovala.
„Co je? Když nechceš prcat, tak mi ho aspoň vyhoň nebo vykuř!“ dostalo se jí šokující odpovědi.
„Já nic nechci… nech toho… nebo budu křičet!“ bránila se Ema dalším dotykům.

To zabralo. David přestal dorážet a stáhl se na stranu a jakmile se v sále rozsvítilo, beze slova odešel.
Ema se rozhlédla a bylo vidět, že na rozdíl od nich se kolem dělo ledacos.
Některé dámy si rovnaly šaty, jinde pánové si narychlo zapínali poklopce a třešinkou na dortu byla dívka s kanoucí kapkou spermatu na bradě.
Emě došlo, že předváděčka filmu je jen začátkem oné uvolněné zábavy, o které mluvila Renata a že Davidův zájem o ni byl pochopitelný.

***

Nepříjemný zážitek šla zapít k baru.
Tam ji také našla Renata. Ema se jí svěřila, co zažila, ale ona už byla evidentně myšlenkami jinde.
Vyslechla ji a řekla: „Hele a nechceš na to zapomenout s náma ve trojce?“
Otočila se na svůj doprovod, známého herce.
„Říkala si, že se ti líbí.“
Herec se na ni usmál, ale s Emou to nehnulo.
„Dík za nabídku, ale ne. Hezkou zábavu,“ objednala si raději další pití.

Večer se mezitím rozjel. Ema zaujala bezpečné místo na baru a pozorovala okolí. S úžasem zjistila, že jeden ze snů jejího mládí je ve skutečnosti homosexuál. Další věhlasný herec se v koutě baru nenápadně obíral s mladou herečkou.
Rukama jí zajížděl pod sukni, zatímco ona mu rukou přejížděla přes bouli v rozkroku. Naštěstí brzy ruku v ruce zmizeli nahoru.
Ema uvažovala, jestli si také trochu neužít… koneckonců, proč ne? Žijeme jen jednou.

„Smím vás pozvat na drink?“ promluvil na ni přisednuvší si muž, starší a mírně prošedivělý, ale přesto mužný a sympatický. „Pozoruji vás už dlouho a přemítám, proč ta krásná dáma je tak smutná a osamělá. Copak vás trápí, má drahá?“
Muž měl příjemný hlas a působil seriózně, že Ema pozvání přijala, ale důvod smutku neuvedla.
Muž se představil jako James Kohen a „ač Angličan po otci, po matce jsem ryzí Čech,“ zasmál se a podal jí objednaný nápoj.
„Tak na setkání,“ lehce cinkl sklenkou o její a vypil vše do dna a rozhovořil se o svém podílu na filmu.
Emě došlo, že je to zřejmě onen nadřízený Renaty, která o něm mluvila jako o neznámém Angličanovi, kterého viděla jen párkrát.
Muž svým medovým hlasem mluvil dál a Emu to zvolna omamovalo. Slova zněla jakoby zdálky, a tak seděla, pila a poslouchala ten hlas, až James náhle vstal a jemně ji uchopil v pase.
„Pojď, drahá… trochu se uvolnit.“

Dotyk v Emě vyvolal erotickou vlnu vzrušení, že ho následovala a v klíně byla už celá mokrá .
Dovedl ji do jednoho z pokojů, kde padli na postel a rukou jí zajel pod šaty. Ema měla ruce volně rozhozené do stran a cítila jak se jí zmocňuje vlna chtíče, vzrušení a touhy, aby… jí to udělal!

James ji vyhrnul šaty nad pas, strhl tanga a rukama prstil a dráždil poštěváka. Ema se kroutila a hlasitě vzdychala rozkoší.
Mezitím si uvolnil ptáka, který mu trčel dopředu tvrdý s fialovým nalitým žaludem. Nalehl na ni, Ema sama roztáhla nohy a zarazil jí ho tam prudce a hluboko, až hlasitě vyjekla.
„Aúú… bože… aaah… seš… velkej!“
James chvíli zůstal v ní zaražený až po koule a pak začal s přírazy.
„Tááák, hezky mi pojď naproti!“ zafuněl, když mu Ema šla pohyby pánve naproti a zarážel jí tvrdý ocas hluboko do pochvy.
Ta jím byla celá vyplněná a tření bylo silné, plné nevýslovné rozkoše.
James ji mrdal divoce, jak smyslů zbavený a Ema jen sténala a vzdychala v zajetí vášně. Pak se najednou pevně vzepřel na rukou, prudce naposledy přirazil, ocas se mu zaškubal a už cítila teplou záplavu semene.
„Jooo… uuuh… jsi dobrá kurvička,“ prohodil James věcně, když se uspokojil a odvalil stranou.

Ema ve svém vrcholu naštěstí neslyšela tento „kompliment“ ani, že popadl mobil a někomu volal.
„Tak můžeš přijít, je hezky načnutá…“
Ema, stále ještě omámená prožitou rozkoší se nedokázala pořádně zorientovat, co se vlastně děje, když do pokoje vrazil mladej kluk.
„Čau, táto… hmm, hezká číča,“ ohodnotil ji a hned si stáhl kalhoty a přiklekl na postel.
„Tak dělej, kuř!“

Ema beze slova po něm chňapla a začala vášnivě kouřit. Vsála ho do pusy a snadno si ho pouštěla hluboko do krku, protože velikostí nedosahoval ocasu otce Jamese.
Kluk slastně funěl a rukama za hlavu ji dirigoval, jak hluboko ho má do pusy dostat.
Ema ho kouřila, jazykem tepala žalud i uzdičku, až ho vyndal ven a chystal se ji protáhnout, jak prohlásil.
Nejdřív ji ale úplně zbavil šatů, aby si mohl pohrát s prsy a vylízat jí klín. Ema při laskání a líbání jen blaženě sténala a tělo jí naplňovaly výboje slasti a rozkoše.

„Anooo… dělej… mi tooo,“ sténala a ani se neuvědomovala, že ten kluk je tak mladej, že by normálně neměl nárok se jí dostat na tělo, ale ona je teď v osidlech vrcholného vzrušení a chce to… moc.
Mladík si dával na čas. Pohrával si s ní, hladil ji, laskal, hnětl prsa, cumlal bradavky a lízal a sál jí šťávy v klíně, až konečně si pohonil stojící ocas, prudce přirazil, projel až na dno a hned ji začal divoce mrdat.
Pln euforie do ní zarážel žilnatý ocas a Ema ho objímala a hladila rukama po zádech. Mladík dlouho ale šoustat nevydržel, brzy naposledy přirazil, začal trhavě stříkat a plnit jí semenem.
Zůstal na ní ležet s ocasem uvnitř a vychutnával si své vyvrcholení.
Když mu ocas zvadl, vstal a napil se šampaňského přímo z láhve, kterou mu podal otec.
Také Ema si zavdala Mumm Cordon Rouge 1980 a vlastně poprvé v životě pila pravé šampaňské.

Během pití Jamesovi se ocas zase postavil a tentokrát si Emu vzal zezadu.
Ta se mu nastavila s vyšpuleným zadečkem. James ocenil kvalitu pevných půlek plácnutím dlaní a pak ptákem zarejdoval do té správné mokré dírky. Opět pronikl hluboko do jejího nitra a nový směr tření vyvolal u Emy opět záchvaty rozkoše a slasti.
Tlustý ocas rytmicky a mlaskavě pronikal pochvou, muž jí zezadu promačkával prsa, až se za hlasitého zachroptění udělal a zalil ji pochvu dávkou semene.

Ema hlasitě oddychovala, ležela na břiše a z kundičky jí vytékalo semeno, jak jím byla přeplněná.
„Hej, vstávej! Začni hulit a pak tě pěkně zmrdám!“ uslyšela rázný hlas Jamesova syna.
„Dane, nejseš ňákej drzej? Kde si myslíš, že jsi!?“ sjel ho James nevybíravě. „Se laskavě uklidni! Nebo příště už nic nebude a můžeš si jít tam, kde se takhle mluví! Jasný?!“
„Sorry, táto. Omlouvám se… tak… teda… můžeš ho vzít do pusinky?“ zkusil to na Emu znova a rozhodně lépe.

Jak před ní klečel a ocas mu trčel dopředu, jen otevřela pusu a začala ho cumlat a dráždit jazykem a posléze sát.
Dan hekal blahem a jak mu ho důkladně cumlala a kouřila, cítil, že brzy bude stříkat. Jenže chtěl mrdat a proto ji v kouření zarazil.
Nalehl na ni, pustil se do mačkání prsou a dráždění bradavek, které jemně drtil mezi zuby a ruce mu pak sjely mezi nohy a prsty jí zarazil mezi překrvené pysky.
Dráždění se stupňovalo a Ema křičela, sténala a když prst vyměnil za jazyk, projela jí tělem elektrizující slast orgasmu.
Pánví se vypjala dopředu a proud šťávy mu vytryskl přímo do pusy.Dan slízal šťávy a dál už na nic nečekal, zarazil ho do ní co nejhlouběji a hned začal tvrdě přirážet. Žilnatý pták se krásně třel o poševní stěny a plnil Emu slastí.

Když si pak zapřel její nohy o ramena a začal ji mrdat opravdu hluboko a zcela mu poddanou, byl to pro ni zlatý hřeb. Cítila sice jeho dorazy až někde v žaludku, ale hloubka a tření byly tak fantastické, že spěla rychle k bouřlivému vrcholu slasti a celé to vyvrcholilo oboustranným orgasmem.
Poševní stahy nasávaly semeno do dělohy až z ocasu vymáčkly vše do poslední kapky.
„Jo… joooo… uuužžž,“ hekal Dan a cítil jak mu stahy obepínají stříkající ocas, což byla fantastická slast.

Oba hlasitě vzdychali ve svém vrcholu a leželi vedle sebe zhluboka oddychujíce.
Další chvíle pak Emě zahalil závoj spánku.

***

„Prober se,“ probudil ji hlas Renaty, která stála nad ní a podávala jí šaty.
„Je čas jet domů. Myslím, že jsme si to užily ažaž.“
Emu bolela hlava, celá byla otupělá a doma padla do postele a spala až do pozdního odpoledne.

Později se jí Renata omluvila, že se zapomněla s oním hercem a neuhlídala ji.
Emě bylo jasné, že James jí musel do pití něco dát, žes tak lehce byla po vůli jemu i jeho synovi. Byla to zkušenost a propříště si už další návštěvu filmového klubu pořádně rozmyslí, nebo spíše rovnou odpustí.

Počet zobrazení: 40

Autor

4.5 44 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Můžu jen Shockovy zkušenosti s podobnými večírky potvrdit. Rauty, končící na hotelových pokojích, byly nedílnou součástí bohémského života některých z nás. Teď už nám zbyly jen krásné vzpomínky.

Clark

Tak se taky přiznám a taky potvrdím. Za mlada jsem se zúčastnil také několika ,,večírků,, na Barandově a jeden byl opravdu divoký, něco jako v té povídce a něco navrch. Spousta lidí by se asi divila, vidět svoje herecké, pěvecké a další idoly na takové akci. Nebudu riskovat případnou žalobu, někteří ještě žijí ale byla tam opravdu i ta ,,smetánka,, o které jsem si do té doby myslel, že by se jen tak s někým nezahodila. Opak byl pravdou. Jedna z našich předních zpěvaček tam za noc ojela nejméně 5 chlapů a to jsem možná neviděl vše. Vždy panáka na… Číst vice »

Denis86

Tomu tu vyprávíš bych tomu tak před deseti lety nevěřil ale teď když po třícítce tak tomu věřím.
Jak říkám všichni jsme jen lidi a i ženy a ty slavné se občas odvážou a taky si někdy chtějí zašukat .

Clark

Tak umělci byli vždy trochu jiná nátura, žijí jinak, baví se jinak…. Dobře se pamatuji třeba na Laďku Kozderkovou, bydlela vedle mě, ta se panečku uměla bavit. Snad se na mě z nebe nebude hněvat za to co tu napíšu. Chodila do baru Olympia na Praze 4, dokázala nasávat jako zavalený horník, u toho zpívala (měla úžasný, originální hlas) a tancovala a občas i odhazovala oděv. Byl to kus fortelné, pěkně stavěné ženské a také byla pěkně divoká. Její manžel, pan Bedrna musel mít svatou trpělivost. Byl to takový klidný a uhlazený pán, kterého jsem nikdy neslyšel, že by na… Číst vice »

dedek.Jeff

Clarku, vyvolal jsi u mne vzpomínky na jednu slavnou zpěvačku 60. let.
Když jsme si při natáčení jednoho kababaretního pořadu povídali, stočilo se to i na hodnocení jejího poprsí. Myslím si, že kdybych nebyl v té době ještě takový trouba, že by…

6
0
Would love your thoughts, please comment.x