Fontána pro Zuzanu

Počet zobrazení: 10

Seznámení po ICQ, první schůzka a přes počáteční zdrženlivost se to rozjelo tak, jak se má.

Zuzanu jsem poznal před čtyřmi lety na jedné internetové seznamce… Kupodivu nikoli za účelem tajného a mrzkého mimomanželského pichu, ale jen jako internetovou kamarádku. I když jsme tam tenkrát oba dva hledali víceméně to samé nebo alespoň něco hodně podobného, bylo nám jasné, že se spolu na 99,99% nikdy neuvidíme.
Ačkoli jsme oba byli z krajského města na severu republiky, tak zatímco moje bydliště je na severu Čech, její na severu Moravy. To nám ale nebránilo v tom, abychom si spolu nepsali po večerech tajné maily, které byly určeny jen pro nás dva, a ve kterých jsme si sdělovali svoje zážitky z konspirativních, potenciálně nevěrnických schůzek.

Když jsem tenkrát jednou Zuzce napsal, že mezi mé koníčky patří i občasné psaní poněkud ujetých erotických povídek, odpověděla mi téměř okamžitě, ať jí koukám ihned jednu poslat. S tím jsem neměl problémy, a tak jsem se zanedlouho dočkal odpovědi, že je z mé povídky vzrušená, a kdyby nás nedělilo několik stovek kilometrů, tak by na mě hned vlítla. Na oplátku se mi svěřila, že zkusila psát taky, a zbytek už znáte. Chtěla, abych napsal jednu povídku jen pro ní, že si to při jejím čtení bude dělat sama a myslet u toho na mě. Povídku jsem nakonec napsal, ale, sám nevím proč, jsem ji Zuzce nikdy neposlal. Možná proto, že jsem právě v té době potkal Yessicu.

Seděl jsem v kavárně naproti Zuzaně a zamyšleně se díval do jejich zelenohnědých očí. Naše první schůzka se pomalu chýlila ke konci a i když proběhla více než hezky a dalo se tedy očekávat i další setkání, v hloubi duše mi pořád nedala pokoj myšlenka, že bych se s tou hezkou, sympatickou ženou mohl pomilovat už dnes.
Ne, že bych byl tak nadrženej, ale představa, jak žena, která přišla „jenom“ na seznamovací schůzku bude za chvíli vzdychat v mém náručí mi přišla velmi vzrušující.

Po zaplacení útraty jsme se šli ještě na chvíli projít do parku, protože Zuzaně, která byla ze sousedního města, jel vlak až za půl hodiny. Kráčeli jsme klidným parkem pod zelenou klenbou stromů a nezávazně si povídali o všem možném. Když jsme došli na místo, kde kromě nás dvou nikdo jiný nebyl, zastavil jsem a vzal ji za ruku.

„Zuzi, tady jsme sami, a říká se, že první schůzka má skončit polibkem,“ řekl jsem s úsměvem a zlehka ji políbil na ústa.
Neucukla, naopak se lehce zachvěla.
Objal jsem ji tedy kolem pasu a políbil ještě jednou. Vklouzla mi do náruče a našim rtům se od sebe vyloženě nechtělo.
Postupně jsme do něžné hry lásky přidali i naše jazýčky a již zcela vášnivě jsme se spolu líbali jako milenci.

„A druhá schůzka?“ vymanila se z mého objetí.
„Druhá schůzka má skončit pomazlením, a třetí schůzka pomilováním,“ usmál jsem se. „Pojď… půjdeme ke mně.“
„Ale… to nejde, musím na vlak,“ zaprotestovala.
„K vám to jezdí každou hodinu, pojedeš nějakým pozdějším.“
Zaváhala snad jen vteřinku, pak jsme se vydali směrem k mému domovu.

Když za námi zapadly dveře bytu, nevrhl jsem se na Zuzanu jako smyslů zbavený, ale pomalu jsem ji otočil čelem ke mně a prohlížel si ji. V elegantním kostýmku vypadala neskutečně přitažlivě a měl jsem na ni velkou chuť.
Vzal jsem ji do náruče a dlouze jsme se spolu líbali. Moje ruce hladily přes oblečení její tělo a vychutnávaly si jeho tvary, zatímco ona mé laskání opětovala.
Po několika minutách mazlení jsem jí začal pomalu rozepínat knoflíčky u blejzru, abych se poprvé dostal k jejím ňadrům. Vůbec se mé snaze nebránila, nechala se ode mě rozepnout a pak i svléknout.

Vykoukly na mě krásné trojky ve svůdné krajkované podprsence. Cítil jsem, jak jsem silně vzrušený. Když jsem poprvé přejel dlaněmi její prsy, ještě skryté prádlem, tlumeně vzdychla. Vzal jsem ji za ruku a odvedl do pokoje, kde jsme se posadili vedle sebe na sedačku.
Mazlili jsme se spolu a vášnivě líbali. Pokrýval jsem svými polibky její tváře, krk i ramena a současně pomaličku vysvobozoval její hezká ňadra ze zajetí podprsenky. Když pak byla za chviličku dole, hrál jsem si s jejími bradavkami, na kterých se jasně odráželo její vzrušení. Laskal jsem je prsty, líbal a olizoval jazykem.
Zuzka zvrátila hlavu dozadu a vzdychala stále více a silněji. Posunul jsem se kousek dolů, směrem k jejím nohám, a zatímco jsem nepřestával v líbání jejich ňader, rukou jsem pomalu zajel pod sukni a začal hladit  pěkné, dlouhé nohy.

Dala je trochu od sebe, abych ji mohl laskat na vnitřní straně stehen, kde to mají ženy nejraději.
Když pak moje ruka doputovala k jejímu klínu, zjistil jsem, že má kalhotky úplně mokré vzrušením.
Masíroval jsem jemně mušličku přes prádélko a Zuzana už vzdychala a sténala zcela nekontrolovaně.
V tu chvíli mě popadla silná touha servat z ní zbytky oblečení, položit si ji na záda a pořádně jí to udělat, ale ovládl jsem se.

Z našeho vzájemného psaní jsem věděl, že se jí na mých povídkách líbí scénky, kdy muž před vlastním milováním nejprve uspokojí partnerku orálně a chtěl jsem jí tedy tyto sladké chvilky, tak vzrušivé a příjemné i pro mě, dopřát. Zasunul jsem tedy pod její sukni i svoji druhou ruku a pomohl jí z kalhotek.

Zachvěla se vzrušením, protože věděla, co bude následovat. Několik jemných dotyků mých rtů a jazyka na její štěrbince, a za pár chvilek jsem pak už pil z její studánky rozkoše sladké a voňavé holčičí šťávičky. Když jsem přidal k jazýčku nejprve jeden a pak i druhý prstík, bylo vidět, že už se dlouho neudrží.
Za okamžik se její tělo silně zachvělo, vzepjala se proti mému obličeji, rukou mě chytla za vlasy a přirazila mi hlavu do svého klína. Měla orgasmus, krásný, silný, a dlouhý…

Seděli jsme vedle sebe na sedačce, něžně se mazlili a líbali. Zuzanka si ještě vychutnávala své předchozí vyvrcholení, ale myslela už na pokračování našich milostných hrátek, protože mi svlékla kalhoty a já tedy vedle ní seděl jen ve slipech.
Rukou pomalu přejížděla můj klín a já měl z toho parádní erekci a plnou hlavu myšlenek na to, jak se spolu budeme milovat.

Když pak její ručka zajela do mých slipů a poprvé se dotkla mého ztopořeného údu, hluboce jsem vzdychl, protože to bylo úžasně vzrušující pohlazení.
„Chceš mě, Michale?“ zeptala se mě.
„Chci, Zuzi,“ vydechl jsem jen „moc po tobě toužím…“
„Tak si mě vem“.

Položil jsem ji na záda, lehl si mezi její rozevřená stehna a pomalu, za pomocí její šikovné ručky, jsem do ní vnikl.
Vzdychla, a přisunutím spodní části těla proti mně do sebe dostala můj penis hodně hluboko. Začal jsem se rytmicky pohybovat dopředu a dozadu, zároveň jsem rukou hladil její ňadra a líbal ji na ústa a na krk. Krásně vzdychala a šeptala mi mazlivá slůvka.
Po chvíli jsem vsunul jednu ruku pod sebe a začal jsem jí prstem kroužit po poštěváčku. Podle intenzity jejího sténání jí to dělalo zjevně dobře, ale mně taky, takže jsem už pomalu cítil blížící se vyvrcholení.

„Už…“, vydechla najednou, „už to skoro mám… aaach….“
Zrychlil jsem tempo a intenzitu přirážení a když jsem viděl, jak se pode mnou chvěje rozkoší v návalu svého vyvrcholení, málem jsem se už neudržel a skoro jsem to do ní pustil.
„Já už taky budu, miláčku,“ vyrazil jsem jen ze sebe.
Netušil jsem, jak je na tom s antikoncepcí, a nechtěl jsem to do ní naládovat natvrdo.
„Počkej, chci to do pusinky,“ nečekaně rychle se probrala Zuzana.
Vyjel jsem z ní jak auto z garáže, a přesunul se k její hlavě téměř milisekundu před výstřikem. Otevřela ústa, aby mě přijala v plné parádě, ale já už to zastavit nedokázal. První horká sprška skropila její obličej, druhá salva už jí vletěla až kamsi do krku a další už jsem neviděl, protože jsem nedokázal udržet oči otevřené.

Chvíli jsme leželi bez hnutí vedle sebe, pak jsme se ještě trošku pomazlili, osprchovali a oblékli.
Rozloučili jsme se polibkem, ona pak odjela na nádraží na vlak a já se spokojeně rozvalil na záda na posteli a s hlavou plnou krásných zážitků z milování jsem jen tak s blaženým výrazem ve tváři koukal do stropu.

„Fontána semene,“ problesklo mi hlavou ve chvíli, když jsem si vzpomněl na to, jak jsem se před několika okamžiky nádherně vystříkal.
„Fontána pro Zuzanu.“

Počet zobrazení: 10

Autor

5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank

Hezké, něžné a romantické

Bob Romil

Je to přesně jak píše Frank, jen mám trošku zmatek v příběhu – nejdřív je tam psáno, že Zuzka je ze severní Moravy a on ze severních Čech, potom, že potkal nějakou Yessicu a nakonec je na schůzce se Zuzkou z vedlejšího města. Pokud je schůzka s Yessicou, tak to jí taky posílal povídky, když věděl podle její reakce, co se jí líbí?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x