teen se starším

Pan továrník

Svatbou s mladou slečinkou se dostal pan Toman do řečí. I přes svoje postavení, kdy platil nejen řádově stovky zaměstnanců, ale i ovládal podstatnou část městského podsvětí, se o něm šuškalo na každém rohu, jelikož zdi jsou tenké, ženské nebezpečně závidějicí drbny a svět celkově nepřející.
Sám pan továrník na řeči nedbal a naopak rád se promenádoval s vyšlechtěnou kůstkou, aby ještě víc přilil oleje do ohně. Rád podpaloval závistivce když ho ženuška doprovázela do společnosti a na nutné večírky plné byznysu a tajných plánů. Nechával si ohlazovat pleš i pusinkovat tváře od krásné manželky, aby dokázal lidem ze svého okolí, že si vybral dobře.
Doma se mu paninka postarala orální péčí o camfourka, předvedla mu taneček s převlekem do noční košilky a odešli spát na luxusní lože v jejich přepychovém domě. S ránem se, stářím rozlámaný mužíček, loučil po vydatné snídani roztomilým zamáváním a odjížděl poštěrkovanou cestou do víru města, kde tahal za nitky a kul pikle.

Jeho život byl naplněný skoro po okraj, protože měl vše, co si kdy přál. Vše, co mu zajistilo klid, pohodu a radostný život.
Tedy až na potomka, který mu nebyl dopřán. Vzhledem ke zdraví, kdy jeho spermie byly před dávnými roky prohlášeny za nefunkční, nezplodil syna ani dceru s žádnou ze svých životních partnerek.
Za mladých let to tolik neřešil, jako na stará kolena, kdy mu docházelo, že po sobě nezanechá nic než majetek a vdovu. Touha po ratolesti jej táhla k rozhodnutí, které bylo sice ďábelské, ale nemožné jiného řešení.
S plánem vnést do jejich hrátek trochu pepře a dopřát své milované i víc než jazyk a pleš, se upnul na nápad uspořádat bujarý večírek. Představa, kdy pozve pár statných a schopných býků, mu vháněla tajemný úsměv do tváře. Cizí spermodárce mu byl jedno. Jen chtěl vědět, že se zrodí nový život, který ponese dál jeho jméno a bude třeba i nástupcem v dobře rozjetém kšeftu.
S vymyšlenou ideou se svěřil ihned mladé paní Kristýnce a rozdal pár vřelých pohlazení nad zhmotněným štěstím v podobě dobrého výběru manželky. Konec konců neměla proč protestovat. Dostala nabídku, která se jen tak neodmítá a protože nepatřila mezi chytré, ale vychytralé, už si v duchu plánovala cestu ke své známé pro Postinor.

„To víš. On si myslí, že mu budu rodit. To tak. V mým věku? Zašpásuju si ráda, ale určitě víc z toho nebude. Aspoň se to bude moct víckrát opakovat,“ chichotala se své lsti, když den před akcí od kamarádky přebírala pár balení kouzelného prášku proti početí.
„Kristýnko, jsem doma. Co, že nevítáš svého miláčka?“ cukroval už ode dveří pan Toman.
„Jsem tu, jen jsem měla něco na práci. Jak jsi se měl, lásko?“ vracela mu přeslazeně Kristýnka, když se o svého pána otírala jako umrouskaná kočka.
„No jak. Pořád stejně dobře. Ženu mám krásnou, mladou, úspěchů a peněz dosti a to poslední vytoužené přání se nám snad dnes večer zadaří,“ mnul si ruce a tiskl k sobě krasavičku s natěšenou vidinou nočního dovádění, s výsledkem pozitivního těhotenského testu.
Nechal se sladce ohlazovat a ujišťovat manželčinou oddaností, věrností a podstoupením celé akce jen z důvodu, který ho udělá nadmíru šťastným. Nastavovala vysportovanou prdelku k něžnostem, slibovala a zapřísáhala se k doživotní věrnosti. Naivní staroušek se usmíval, nechal si laskat masáží spánky a nořil se do představ manželčina bubnu s potomkem. Připravoval se na náročný večer plný ochotných přizvaných bodáků, vzdechů oddané ženušky a snad poprvé v životě dychtil po rychlosti času. Připravoval se na osudné ráno, které ho přivede do reality. Na ráno, kdy manželce přidrží na toalatě kouzelný proužek testu, nechá svoji čubinku ho občurat a zjistí, jestli se samcům zavedlo.

„Jdu si ještě zacvičit,“ odcházela šlechtična s ručníkem a v trikotu do přízemí, kde měla svoji soukromou posilovnu.
„Dobře. Já tě potom zavolám, ale nevyčerpej síly,“ poplácal si klisničku po unikátním zadečku.
Dál se jejich cesty na pár chvil rozešly. Pan Toman si odešel relaxovat ke sklence archívního vínka a mladá kůstka odtančila do mučírny, kde sice dávala tělu zabrat, ale stačila u toho i provolat další z nehorázných účtů za telefon. Musela se pochlubit kamarádkám se zážitkem, kdy podrží pár mužům zaráz a navíc s požehnáním manžela.
Hladila si ego u závistivého vzdychání volaných kamarádek a hovory končila až po dlouhé chvíli, kdy ji zpět nahoru volal sám manžílek.
„Už jsou asi tady. Ten můj mě volá. Musím jít, tak drž palce a pak ti všechno povím,“ loučila se Kristýnka se známou a zpocená utíkala do patra, kde ji čekal její movitý manžel.

„Jsou tu. Čekají vedle v pokoji. Docela jsi to protáhla, ty mrško. Ale ničeho se neboj, zlatíčko. Uvidíš, že vše proběhne v pořádku,“ chlácholil si ženušku, protože měl pocit, že se třese strachy z neznámého. Přidržel ji kolem pasu a zavedl do haly, kde čekalo pár vybraných týpků. Až na místě poznala, že některé z nich zná z podnikových večírků.
Na výběru potenciálních otců si dal pán domu opravdu záležet. Pozval čtyři muže z podsvětí, aby měl jistotu takzvané modré krve. Všechny staršího data, protože nechtěl svoji ženu vystavovat pokušení čerstvého mládí a nebezpečí zamilovanosti. S úsměvem ji znovu představoval i přesto, že se s ní již několikrát chlubil. Kristýnka se usmívala, rozdávala svou energii všude okolo a podávala ochotně ručku k políbení, při čemž si detailně všímala rukou, rtů a knírů, či bradek ponenciálních inseminátorů.
„Pánové, omluvte mne. Jen se zajdu připravit,“ koketně prohlásila všem pozvaným a odběhla nedočkavě do své ložnice s koupelnou. Sezvaní nabíječi mezitím poslušně následovali kroky pana velícího, který je vedl do pokoje, kde chtěl nechat manželku oplodnit. S posledními připomínkami a zdůrazněnými pravidly, se se všemi rozloučil, zaběhl dát sbohem i manželce a zmizel z domu, aby se všichni cítili přirozeně.

Kristýnka, s požehnáním od mužíčka, se, vykoupaná a naolejovaná, navlékla do samodržících punčošek. Zajela nožkami do lodiček s nejdelším podpatkem v domě, párkrát si zapózovala před zrcadlem a ještě si zapálila cigaretku ve špičce.
„Pánové, kdo je pro, abychom dámu uvítali v plné polní? Já si myslím, abychom si netrhli ostudu! Stěhovat se nikam nemáme, tak proč se nepřipravit, aby paní Kristýnka měla to největší pohodlí a co nejmíň práce?“ navrhoval nadržený pán s bradkou.
„No já myslím kolegové, že je to výborný nápad. Já jsem pro,“ horlivě souhlasil další bodák a už se svlékal, aby dodal ostatním víc odvahy.
Všichni pánové se nápadu chytili a svlékli do naha, protože nikdo z nich nechtěl v žádném případě zdržovat. Srovnali si komínky, posedali na postel a s ocasy v dlaních čekali na objekt, který směli s požehnáním prznit, jak jim bude libo. Jeden druhého povzbuzovali v honění a nenápadně si po očku srovnávali vybavení. Kontrolovali navzájem tuhnoucí stavy a nervózně poposedávali na kraji postele jako vlaštovky před odletem.

Dveře jemně vrzly když se v kleku do místnosti plazila jejich natěšená oběť. Kristýnka se plížila s ladnými pohyby pumy, olizovala si rty, nechala svá prsa bimbat o sebe a zadečkem vrtěla.
Pánové z postele vystřelili, aby ji houfně uvítali a obstoupili ji ze všech stran. Sledovali zhora jak se vzpřimuje na kolena a dlaněmi jezdí po chlupatých stehnech od jednoho k druhému. Jakoby si vybírala, ohlazovala všechny čtyři samce a přiňuchávala k jejim tvrdým ozdobám. Lísala se tváří, tiskla se lícemi k jednomu, druhému, i zbylým dvěma a očima škemrala o pořádnou akci.
„Jak je nadržená, dívejte se,“ chytil ji za bradičku pán s vousy a sehnul se k polibku, kterým poctivě navlhčil rtíky zrozené k orálu.
„Pánové, kdo si ji podá první?“ cpal se k samici další semenáč, jako by měl strach, že bude vynechán.
„Já bych do toho s dovolením šel. Však se na ni dívejte jak je rozkošná. Mrdačka jí čouhá z očí,“ předbíhal všechny knírkáč a ocas mu tepal už od pohledu.
„Jsem pro, aby zkusila všechny zaráz,“ převzal velení v nerozvážnosti nejsilnější článek z nich.

Pánové si klečící dychtilku obestoupili, sevřeli ji jako v kleštích a nabídli do jednoho svá žihadla k ocumlání. Kristýnka se ihned bez váhání chopila nabízené práce. Tahala jeden ocas za druhým, dva si cpala do papulky a zbylé dva honila jako o závod. Dráždila jejich předkožky, nehtíky lechtala prověšené koule a ukázkově pokuřovala všechny přítomné. Pánové se jen podpírali v zádech, funěli a vzdychali rozkoší a nechali si připravovat tu pravou tvrdost, která dál už rozhobluje nadržený Kristýnčin vnitřek.
Panička se na otlačených kolenech snažila být za světobornici. Zasouvala si různě veliké ocasy do krčku, pomlaskávala si nad jejich vůní i chutí a bez jediné myšlenky na manžela se nechala ohlazovat na každém nahém centimetru svého těla.
Vyhekávala ze sebe nadšení, funěla nosem při dávení jednoho z nich a kvílela nadšením když se u její pusiny ocasy střídaly.

Jen co se nabažila, opřela se dlaněmi do parket a přelezla si na natažený kobereček na podlaze.
S roztaženýma nohama nabízela oholenou pokladnici konečně k omrdání. Ale protože zbývalo ještě dost času, nechala si nakonec dopřát pořádnou ližbu. Převalená na zádech si přidržovala roztažené laple, nechala si mužnými prsty vylupovat z pysků naběhlý poštěvák a štípala se do bradavek.
Mrskala rozverně nožičkama, aby dala najevo všem samcům jak dokonale se s nimi baví. Děkovala za novou zkušenost obchytáváním, hlazením a vděčně souhlasila se vším, co přítomné napadlo. Jen se přetáčela ze zad na boky, bříško, klekala na čtyři a zase sebou mrskala nadrženě na záda, aby konečně někoho z ich napadlo ji ojet.
Byla rozjetá a rozžhavená do běla. Souhlasně se olizovala u proudu své moče, kterou spustila do vousaté tlamy, která ji zrovna nebesky lízala. Na přání nadrženého a přihlížejícího knírkáče, vypustila ze sebe žlutěnku do poslední kapky a přímo na chtivý jazyk chundelatého mrdáka.
„Takhle ty na mě? Jen počkej, tohle si odskáčeš,“ hrál vzteklost pomočený lízák, stavěl se do kleku a mířil žaludem přímo mezi pysky. Utíral si vousiska od ženských chcanek, snažil se tvářit co nejpřísněji a tlačil se mezi nateklé pysky, aby je svlažil proudem své moče. Ponížená Kristýnka nevnímala, olizovala si rty dlouhým jazykem a tiskla se k ocasu rozpumpovaná a připravená přijmout celé zástupy mužů. Vyplazovala dlouhé jazyčisko, hekala, prosila, tahala okolní muže za chlupatá lýtka do pokleku a z rozrajcované oběti se stávala pomalu vzteklá nedomrdka.

Syčela na všechny jako husa, zarývala drápy do kůže a snažila si ulevit dlouhými zlakovanými nehty, což jí každý z přítrčících zakazoval. Chytali její rozhodnuté ruce a bránili v masturbaci, protože kunda měla být jen jejich. S ostudou, že se rozjetá čubina musela udělat sama, by se nesmířil žádný z nich. Nezbývalo tedy nic jiného, než si nad svíjící se šuknou střihnout.
„Kámen, nůžky, papír,“ rozpočítával mrdák mezi jejími stehny a naštvaně přepouštěl své místo k výherci naproti.
„Takže buben bys chtěla? Těhule bejt potřebuješ! Tak se ukaž,“ nadzvedl jí nohy knírkáč a na první dobrou zajel prutem do nateklé micky.
Projel vnitřkem jako po másle, zabrzdil se žaludem o dělohu a krátce, ale rázně, přišukával. Snažil se svoji práci odvést důkladně, tudíž si ji bral trhaně a prudce. Kristýnka nadskakovala v rytmu šukačky a šilhala blahem. Snažila se dosáhnout na zbylé žilnaté ohony a vyrážela hekavé prosby o výměnu. Ležela a nechala na sobě ochotně střídat všechny sezvané mrdáky.

„Už budu, tak se někdo připravte ať nám nevychladne,“ domrdával ji tvrdě kníromil a supěl z posledního.
„Teď já, pánové. Naplň ji, dělej!“ hrotil situaci pupkáč s čuranem v dlani, kterého drtil, aby se nevypumpoval dřív než bylo nutné.
„Je to v ní! Do poslední kapky to je v ní! Další!“ opouštěl vycákané mezinoží první vystříkanec a odvalil se bokem.
„Tak teda já, ale chci na koně! Vylez si!“ šteloval se na podlaze pupkáč.
Kristýnka se zmátoženě postavila na nohy a v širokém podřepu si připravovala první dosed na fialové kopí. Opřela se o jeho kolena, napíchla se na celý lofásek a když otiskla zduřelý poštěvák do chlupatého pupku, rozjela divočinu podle svého gusta. Nadskakovala a cpala si do sebe celý nateklý válec. Hrnula mu kundou předkožku až ke kořeni a vyplazovala jazyk neskutečným chtíčem.
Olízala si celou pusinu. Nebyla schopná slova, protože tento nevšední zážitek ji odzbrojil a zbavil slovního projevu.
Zvládala jen cenit zuby a zuřivě se nabodávat. Musela přeci manžílkovi udělat radost a přivést na svět dědice. Urputně plnila slib, který ráno složila a bleskem zapřemýšlela, kde onu zázračnou pilulku proti početí má.

„Hoši, to musíte z vrchu, aby to z ní nevyteklo! Jak jsi na tom?“ mastil si kolík další pán na mrdání a sondoval odpověď z funícího pupkáče. Jen podle jeho zoufalého pohledu odhadl, že potřebná smetana je už na krajíčku a tak v rychlosti přikleknul, aby mohl bodáka vystřídat ihned po jeho finále.
„Ta coura mě už udělá, chystej se!“ křičel pupkatec, bušil hlavou do podlahy a fackoval rozlítané cecíky krásné Kristýnky.
„Já potřebuju pauzu, pánové,“ zaškemrala Týnka nejen opravdovou únavou, ale hlavně strachem z pozdního polknutí osudného prášku.
„Na to zapomeň! Teď nikam nepůjdeš. Dělej!“ přitáhl si ji před sebe stařec a nabodl ji hezky v leže z boku.
Zašoustával svoji předkožku do mladé, prokrvené miciny, proklouzával dvěma dávkami spermatu a nedal mladé samičce vydechnout. Užíval si dlouhými zásuny i tvrdým přirážením, při kterém Kristýnka překvapeně výskala. Opřená loktem do koberečku si pálila kůži v tempu zásunu, volnou rukou plavala vzduchem a snažila se zachytit něčeho stabilního. V duchu už začala litovat svého souhlasu spustit se s vícero muži.

Pečlivě prostříkaná třetím nezmarem se musela nastavit čtvrtému nadrženci, který si ji vzal hezky zezadu.
Spocená a bolavá přesto dál držela jako háravá fena. Čekala na poslední finále, které ovšem pro její smůlu, odstartovalo další kolo. Pánové si během volné chvíle odpočinuli a s pleskotem po ramenou a povzbuzováním, se do mladinké křehutilky pustili nanovo.
Vystřídali všechny možné polohy, zasouvali ohony do všech dír na vysportovaném těle a zuřivě mrdali i přes viditelnou Kristýnčinu únavu. Byli jako zběsilí. Ve vteřině se znenadání proměnila v kus hadru, který sloužil k ukojení a jako nádoba na semeno.
Už nestíhala reagovat na všechny jejich sprostosti, kterými ji častovali. Bradavky měla dokousané, vlasy vytrhané, tělo zbídačené a pánové stále neměli dost i když se prve už všichni vystříkali. Zkoušela prosit o odpočinek, ale bylo to zbytečné. Neměli slitování, nechtěli se vzdát možnosti, která se jen tak nenaskytne a tak plenili mladé útroby svými čuráky, prsty a semenem.

„Pánové z ní to vytíká! Dělejte něco!“ zaskučel bradkatý samec, když viděl spoušt vytékající z kundy ven.
„Zvedni ji! Vytáhni ji! Vemte ji za nohy a vytáhněte ji nahoru!“ snažil se zachránit situaci poslední vystříkanec. Pánové nelenili, otočili mladěnku hlavou dolů a roztaženou ji drželi k dokonání posledního nápadu.
„Udělám ji!“ postavil se k práci první nápadník. Přistoupil ke Kristýnce, položil ruce na mokrou kundici a spustil prstoklad hodný klavírního virtuosa. Zacpával vytékající semeno zpátky dovnitř, naháněl potencionální děti k děloze hlubokými zárazy a k tomu tahal poštěváka, protože chtěl vidět reálný ženský orgasmus i přes její únavu.
Dral se prsty co nejhlouběji to šlo a vytahoval frajtra z pysků, dokud neslyšel hlasité sténání. Kristýnka se z posledních sil vzchopila prožít si kundí peklo. Zatínala bříško a i přes nalitou krev v hlavě prožívala neskutečnou slast. S prsty hluboko v sobě a slovním povzbuzováním se nechala vést všemožnými sprostotami k orgasmu.

Visela ve vzduchu a pánové měli co dělat, aby její orgasmus udrželi. Roztřepaná slastí si prožila jedinečnou příchuť prožitku. Samci pohlídali chvíli, kdy už jen štěstím odfukovala a jemně ji položili naprosto vyčerpanou na zem.
Kristýnka se schoulila do klubíčka, podložila si spokojenou tvář dlaněmi a zamkla oční víčka na pár západů. Už jen z dálky poslouchala pochvaly na svou adresu než tvrdě usnula.
Probuzení provázelo veliké leknutí. Manžel, klečící u ní, ji něžně hladil a děkoval. Hrál si s jejími vlasy a pochvalně kýval nad dobře odvedenou prací, když jí rozevřel stehna a zahlédl naprosto zplanýrovanou oholenku, ulepenou od semene.
Kristýnka mu věnovala pár falešných úsměvů i když v duchu proklela svoji únavu, díky které nestihla vzít onen prášek, který měl překazit manželovy další plány. S velikým vztekem znovu a znovu kontrolovala hodiny, ale jen se ujistila, že potřebně nutnou dobu k polknutí tvrdě prospala.

V dalších dnech se jen kysele usmívala a prožívala každodenní utrpení do osudné chvíle, kdy si ji sám pan Toman odvedl na přepychové WC. Osobně jí stáhnul kalhotky, nabídl rámě a přivedl ji k vyleštěné míse, kde poslušná Kristýnka přidřepla.
„Roztáhni nožky, ták, ukaž mi ji, to je ono a vylulej se,“ přitiskl papírový zázrak vědy k pyskům a čekal na proud manželčiny moče. Kristýnka opřená o jeho ramena poslušně spustila žlutou spršku a dychtivě čekala spolu s manželem na výsledek.
„Hádej, kočičko, jak jsme dopadli?“ napínal už dost vynervovanou ženušku pan továrník.
„Nenapínej mě! Prosím!“ přetvařovala se mladice se zoufalým pohledem. Sledovala zhora reakce bohatého manžela a doufala v negativní jeden proužek. V duchu odříkávala modlitbu za modlitbou, prosila všechny svaté a čekala na verdikt.

„Budeme chovat!“ zabořil jazyk v pokleku do ženuščiny studnice. Kristýnce se podlomila kolena. Chytila manželovu plešatou hlavu do dlaní, nechala si jeho jazykem čistit prochcané pysky a maskovala zdrcenou tvář. Čekala ji realizace dalšího plánu, protože porodit ve svém věku opravdu ještě nechtěla. Proto manžílkovi předvedla jeden ze svých ukázkových orgasmů, oddaně mu u mísy na oplátku přežvýkla žoužalku a ve spěchu odběhla s omluvou ke kamarádce, aby se svěřila s radostnou událostí.
Pan Toman chápavě kývnul, zvesela se ukotvil do ušáku a roznesl telefonicky radostnou zprávu po všech známých, kteří byli onu noc u zrodu. Nevědomky se radoval z události, kterou na druhé straně města jeho vypočítavá ženuška měnila s kamarádkou v naplánovaný smutný konec.

Autor

5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Zajímavé řešení, jak manželku přivést do jiného stavu. Nevím jestli je povídka z archívu, asi jo, ale docela by si to zasloužilo pokračování. Ten konec je takový, z mého pohledu, nedotažený….

Frank

Jelikož je to od Alimendy, tak bych hádal archiv
Příběh je to zajímavý a dobře čtivý, jen nevím o čem by bylo pokračování

harai

Stejně mě mrzí, že Alimeda už nepíše. Její povídky pro mě byly vždycky jedny z nejlepších. Škoda…

Tomáš

Alimeda psala v době, kdy tak trochu se sama hledala. Pokud vím, je nyní spokojená a tak nějak nemá díky tomu všemu čas na nové psaní :-). Ale jestli jí někdy spatřím online optám se jí 🙂

Tomáš

Ano, je z archívu.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x