Fotograf léčitel

„To jsou nádherný fotky!!!“ jásala nad uměleckými akty své dlouholeté kamarádky Berta.
„Že jo? Taky jsem spokojená,“ prohlížela si je samolibě Agáta a nemohla se sama sebou nabažit.
Fotky ve formátu A4 se válely všude okolo nich. Obě dívky seděly na kožešinovém koberečku, popíjely výborné domácí červené a užívaly si volného večera bez partnerů.

Vdaná Berta vyprávěla o životě v zakroužkovaném partnerství a svobodná Agáta jen občas přitakávala se stejnými zkušenostmi se svým vyvoleným spolubydlícím. Probíraly plusy a mínusy pevných vztahů, vychutnávaly si těžkou příchuť moku a štěbetaly do noci stále s jedním okem na odvážných fotkách. Nestoudné obrázky se staly tématem číslo jedna toho večera, kdy focená aktérka se pyšnila kvalitními záběry a lehce ovíněná Berta se už otevřeněji vyptávala na všemožné detaily.

„To víš, že jsem je platila. A ne málo. Ale stálo to za to. Jsem s nimi moc spokojená a mám v plánu z nich udělat kalendář pro Radima, tak to neproval,“ zasvěcovala Agáta.
„To je jasný, neboj. Jakej byl fotograf? Jak tě to vůbec napadlo?“ vyzvídala netrpělivě Berta.
„Já to měla v hlavě už dlouho. Pak jsem se k němu dostala přes kolegyni, no a dál to chtělo jen odhodlání, trošku drzosti a všechno šlo ráz na ráz,“ usmívala se tajemně Agáta.
„Co se culíš?“ chápavě se chytla Berta a usrkla větší doušek z poháru, aby rudé tváře mohla maskovat za alkoholové opojení.
„No ne, nebylo nic, neboj,“ rozesmála se rozdováděná kamarádka s hranou dávkou pohoršenosti.
„Nelákalo tě to?“ dolévala si další dvoudecovku Berta a uši špicovala jako radary.
„To ani nemuselo. Tam to probíhá jinak,“ hrála si dál na tajemnou Agáta i přes dorážení zvědavé partnerky.

Berta se tedy od dalších sond stáhla a rozpoutala další téma k probírání, které tak trochu s těmi fotkami souvisel. Ani ne tak se stížnostmi, jako s lítostí, svěřovala své intimní tajemství kamarádce z dětství, která ji kdykoli uměla být oporou nebo poradkyní.
Poprvé ze sebe dostala zpověď, ve které přiznala problém s prožitím orgasmu. Rozebraly to ze všech stran, namyslely spoustu možností jak se třeba dopídit k onomu vytouženému stavu bez tíže, který si uměla navodit pouze sama bez partnera.

„Takže ty to ty roky před Tiborem hraješ?“ pohoršovala se přímá Agáta.
„Ne, to ne. On to ví. Nelhala bych mu. Taky je z toho nešťastnej, ale je zlatej, protože mi dost pomáhá,“ popisovala celou zapeklitou situaci Berta dál.
„A pomohlo to v něčem?“ zpovídala kamarádku Agáta dál a začala se pořádněji rýpat v provaleném tajemství, o kterém neměla roky ani šajnu.
„Ani ne. Nebo spíš jen někdy,“ otočila odpověď správným směrem Berta a zasvěcovala svoji osobní vrbu do chvil, které ji dokážou rozparádit tak moc, že je potom veliká šance to zdárně dojet do konce i když vždycky ne se stoprocentním úspěchem.

Popisovala situace, kdy prožívá nejsilnější vlny vzrušení na veřejných místech nebo v situacích ne zrovna přirozených, čemuž se Tibor přirozeně vyhýbá, protože nepatří mezi exhibicionisty. Vzpomínala na dovolené u moře a zážitky na balkónech přepychového hotelu, na zalidněnou pláž nebo tlačenici ve frontách.
Dopočítávala se svojí otevřenou zpovědí ke konečnému číslu svých orgasmických zážitků s manželem a srovnávala docela nízké číslo, s realitou věnovanou maturbaci. S další dolitou skleničkou už uvolněněji bonzovala na neschopnost svého stydlivého miláčka, aby ho v zápětí politovala celý neúspěch vzala na sebe.

Jejich večer se protáhl až do rána, kdy se Berta vypotácela s chichotem na ulici, s lodičkami v rukách a před nasednutím do taxíku se pokusila naposledy zamávat na věrnou kamarádku do okna. Síla vína byla nad všechny rovnováhy světa, takže jen ztěžka dosedla, nahlásila adresu a v cíli se taxikářem nechala vzbudit a pracně se doprovodit k domů, kde si ji ve dveřích přebral smějící se Tibor.

„No vy jste tomu včera daly,“ chechtal se po jejím bolestném probuzení manžílek, když na kraji postele míchal šumivou tabletu Alka-Saltzer ve sklenici vody.
„Ticho,“ šklebila se nad zvukem cinkotu a drtila si prsty spánky napůl mrtvá Berta.
„Nechám tě ještě prospat,“ pohladil si Tibor chápavě manželku po vlasech a odporoučel se do kuchyně, kde chystal silný vývar pro tu svoji srandovní opilku.

Berta ležela, skuhrala bolestí nejen hlavy, zaháněla krutou žízeň šumivým chemickým drinkem a snažila se rozvzpomenout se na nějaké body z večera. Jasně si pamatovala krásné profi fotky, dlouhý rozhovor, krátkou nečekanou návštěvu Agátina Radima, kterého poslaly pro další láhev a jako úplně poslední už jen zaradování, když místo vína otevřely nedočkavě jeho vzácnou pálenku, u které už zůstaly.

Chmurná jsou však rána opilců a tak se vydařený babský večer proměnil ve spoustu výčitek a bědování, protože poopičkové stavy neustávaly. Na druhou stranu se jí jako klíště držela myšlenka na originální dárek pro obětavého Tibora. Nechala se v duchu svést ideou o profesionální fotografii, kterou by mohla zvětšit do velikosti plakátu a zarámovaný obraz tak pověsit třeba do haly jejich domu.

„Nebo vlastně i sem nad postel. Nakonec i v obýváku by se jeden hodil. No a pár zmenšenin na prázdná místa a je to,“ splétala nitky šibalského nápadu Berta s cílem si takto vypomoct.
Jasná realita, kdy Tibora nepřesvědčí k sexuálním výkonům před lidmi, se ztrácela, protože byla šance se předvést alespoň tímto způsobem. Představa, kdy po domě chodí všelijaké návštěvy, pořádají se večírky a nebo za manžílkem chodí klienti až domů, Bertu vzrušovala už teď. Fantazírovala si pro sebe, jak si ji budou pánové srovnávat s fotkami na zdech a jak rafinovaně uvidí něco, co je pro ně jinak tabu.

Bolavá Berta si tímto dobíjela baterky, dopila na ex zbytek šumících perliček a prohrabala kabelku, aby našla zmačkanou vizitku výborného fotografa. Naštěstí ji z večera utkvělo v paměti, že to číslo z Agáty dostala pouze pod podmínkou, že její výtvory také uvidí. Prohrabala kožený vak, vysypala všechny kapsy a až na spodku našla zmuchlaný kousek hledané navštívenky.

„No teď nebo jindy,“ nedočkavě se povzbudila Berta, ulehla pohodlně zpátky do peřin a vytočila potřebné číslo.
Krátká domluva s pánem v telefonu proběhla s příjemným nádechem. Ochotně horlivý souhlasil s poptávkou, nabídl možné varianty a sjednal schůzku, u které se určitě dá domluvit nebo rovnou provést víc.

Do smluveného termínu byla Berta jako na trní. Před Tiborem tajnůstkařila jak jen to šlo, nadšení z nápadu na sobě nedávala znát a jediného čeho si manžílek všiml, bylo noční živočišné chování jeho krásné ženušky. Nevinné hříšné chvilky se měnily v tornáda a orgasmů nenápadně přibývalo.

„Co máš dnes v plánu?“ vyptával se udýchaně po další dávce ranních radovánek Tibor.
„Mám sraz s Agátou. A vrátím se odpoledne,“ schovávala se za kamarádské alibi Berta.
„No tak hlavně pamatuj na stav, v jakém ses vrátila minule,“ smál se pobaveně Tibor a popleskával si manželku po nahulaté prcině.
„To se neboj,“ utekla z lůžka Berta se smíchem, protože před takovým množstvím alkoholu i míchání se už jen varovala.

Odběhla do koupelny, upravila se na cestu ke kamarádce a s poslaným polibkem ode dveří, kvapně zmizela do víru velkoměsta. Šlo se jí z vesela, těšila se ze svého nápadu i odhodlání a u Agátiných dveří zazvonila jako pravá hasička.

„No páni, ty jsi plná elánu koukám,“ smála se domácí, když vpouštěla energickou Bertu do bytu.
„No nemáme moc času, ale to se zvládne. Tak vybralas něco?“ hrnula se dovnitř jak velká voda, aniž by Agátě věnovala jediný pohled.
„Hmmmm, to koukám, že není čas ani na ahoj. Máš to vedle na posteli,“ bavila se nad zbrklostí natěšené Berty a ukazovala do místnosti, kde na ni čekalo pár vybraných hadříků vhodných k focení.

Na posteli se Berta přehrabovala v různých plavkách, šatkách či sexy prádélku, než si pár kousků přeci jen radostně vybrala. Naházela věci do igelitky a vyklopýtala opět z bytu směrem na adresu s ateliérem.
Cestou jí znělo ponaučení, kdy ji Agáta kladla na srdce zákaz velkých akcí, protože pan Majer si na žádné prasečinky v žádném případě nepotrpí. Je ochotný dát slevu, ale musí se pamatovat na to, že je to podle řečí vážený pán s titulem, vzdělaný, ženatý, nonšalantní a s vkusem pro vše pěkné.

Berta skoro běžela od zastávky k vysokému činžáku, kde se v podkroví skrývalo krásné umělecké doupě. Schodů k němu vedlo jako do nebe, ale o to kouzelněji se v něm fungovalo. Mladé nožky vdané Berty vynesly štíhlé tělíčko až ke dveřím s dřevěnou jmenovkou a tak stačilo pouze upravit naposledy zevnějšek, zkontrolovat svou přirozenou krásu v zrcátku, pročechrat dlouhé kudrny a spustit melodii zvonku.

„Ááááá, vítám vás. Vy budete? Bertička, nepletu-li se?“ usmíval se prošedivělý pán s culíkem a uměleckou bradkou.
Šátek zavázaný na piráta skrýval jasnou pleš, kožené kalhoty s vestou ho jednoznačně označily za rockera nebo motorkáře a celkově postava i krásné zuby zdařile zaháněla desetiletí, kterých měl pěstěný fotograf už za sebou.

Po uvedení do podkroví nabídl Bertě skleničku, mísu s ovocem, sladké pralinky a pár rad i představ ohledně další spolupráce. Berta hltala každé slovo, nedočkavě poposedávala a netrpělivě čekala na první povel se svléknout.

„Zkusíme nejdřív ty plavečky? Ukážete se mi v nich?“ pobídl ji photoman k převlékání a sám se pustil do posledních příprav a nastavování světla.
Berta se nestačila pořádně rozkoukat a už shodila zbrkle veškeré oblečení, aby mohla ucítit tu vzrušující volnost, kterou nutně potřebovala ke vzrušujícímu orgasmu. Navlékala si miniaturní centimetry bikin a kódovala do paměti každý pohled, dotyk, okamžik, aby jej mohla použít při dalším čísle s milovaným manželem.

„No jste krásná. Pane jo, opravdu krásná. Tak se do toho pustíme? Domluveni jsme, na ceně se smluvíme až nakonec a tak se do toho dáme, ne?“ promlouval k ní rocker aniž by věnoval jediný pohled do obličeje.
Klouzal očima po štíhlé postavě, hladil si dlouhou bradku a hluboce přemýšlel nad prvním obrazem na přání. Poskakoval okolo Berty, vymýšlel, letmo se dotýkal, rovnal a roztahoval, než poprvé osvítil její lukovité tělo bleskem profesionálního aparátu.

Přiskočil znovu, připoměl, že obrázků bude určitě víc, aby bylo z čeho vybírat, opět se letmo dotkl kolínka a zase proti růžolince zasvítil. Cvakot drahé zrcadlovky tikal přes celé podkroví, fotograf pomalu běsnil zažraný do práce a Bertu celá akce odrovnala natolik, že se skoro už neovládala.
Sama od sebe už pózovala, natáčela oproti bílému pozadí, kousala rudé plátno na širokém letišti, cenila zuby, vyhrožovala drápy a nenápadně odhalovala další centimetry do teď kryté miniaturními plavečkami.

„Zkusíme to bez?“ nepřestával fotit vousáč, protože jasně věděl, že Berta je už notně rozhicovaná na stydlivé scény.
Nespletl se. V pokleku opřená o jednu ruku, si Berta rvala vrchní díl trojúhelníčků a odhalovala tak svoje dvoječky, zdobené růžovými bradavkami.
Zahodila podprsenku na zem, olízla prst a přejela si po prsním čudlíku, aby vynikl krásně tvrdý a svraštěný, na detailním zvědavém záběru další fotky. S menšími prsy nešlo moc zahrát, ale alespoň vypláznutý jazyk u bradavky dopřála dalším záběrům.

Tahala se za skříplé dvorce, vystrkovala jazyčisko, kousala si nehtík a rukou konečně zajížděla k místům pod bikinami. Věděla, že víc nebude a to ji rajcovalo jednou tolik. To vědomí, že se jen předvádí a ke všemu to dělá pro Tibora i pro sebe, ji dohánělo k dalším vlnám rozkoše.

„Ale ale? Že by? Tak zkusíme i spodeček?“ zastavil snímání vousáč a čekal na reakci své dnešní modelky.
Berta měla najednou zmatek v hlavě. Nevěrná být nechtěla. Tuhle možnost odmítala a ke všemu nechápala upozornění znalé Agáty, která ji vyslovila přísný zákaz. Nechtělo se jí věřit, že by tento slušný pán změnil svoje zásady zrovna kvůli ní, když měl denně plno. Jen potichu se odhodlala špitnout, že by to i zkusila a čekala na verdikt v podobě vyhnání.

„Noooo dobře,. Tak jak myslíte,“ zamrouskal bradkou mistr foťák a znovu spustil palbu fotoaparátu.
Berta krásně zčervenala, celou změnu brala najednou strašně vážně a tak se svlékáním spodního dílu si dala patřičně na čas. Jen zlehka rozvázala šňůrky na pravém boku, poodhalila a zase cudně zakryla.
Druhou tkanici také povolila váhavě a jen co jí dlouhé nitě pohladily kůži na stehnech, už zase cítila záplavu v už rozkvetlé dírce. Opatrně mezi pysky protáhla našponované gaťulky, sjezdila po nich pár pohyby, skousla je před objektivem, prostrčila jazýček mezi šňůrkami a konečně je odhodila k podprsence na zemi.

„To je ono, nepřestávej,“ zatykal jí už běsnící Majer a fotil si ji ve stoje těsně nad ní. V postoji, kdy shrbený s podsazeným zadkem, nabízel svou už viditelnou bouli a lákal válející se Bertu do dalších póz. Občas si ji natočil, dotknul se lokýtku, kolínka nebo boku, pomohl do potřebného úhlu s roztažením stehýnka a dál fotil, hned po výměně už několikátého filmu.
Upozorňoval na své vzrušení potřebným dotykem, kdy natřásl bouli pod lesklými kožárnami a nechal se ukájet na dálku roztaženou necudnou modelkou.

„Takhle je to ono, a na mě se dívej, na mě! Sem se dívej! Výborně a ukaž se. Ukaž co umíš,“ řídil rozjetou Bertu do chvíle, kdy mu začalo být všechno jedno a uvolnil tlaku v rozkroku rozepnutým zipem a vytažením tvrdolína.
Jako by se nechumelilo, fotil dál, beze slova nebo dalšího pokynu, poklekal, přisedával, zkoumal skleněnou čočkou detaily pružného mladopaninkovského těla a jen si sem tam pohonil.
Berta nereagovala jinak, než další a další vlnou vzrušení. Nenatahovala se po obnaženém žaludu, ani nečekala až ji šikovný fotograf použije. Jen se víc a víc dotýkala tam, kde bylo nutně potřeba.

„Na. Vem si tohle, třeba ti to pomůže! Hlavně nepřestávej!“ hodil k ni na letiště banán z ovocné mísy a dál se věnoval napůl záběrům i žilnaté okrase.
Berta už funěla jak lokomotiva. Nedala se zastavit, takže už beze strachu jen klekla na čtyři vyšpulila prcinu, natáhla se s banánkem k lesklé mokřině a zasunula. První sten rozpoutal už tak dost rozjetá muka. Cvakání vousáče bylo přerušováno ve chvílích, kdy dlaní odpomáhal tlaku v koulích a s každým dalším zábleskem se Berta dostávala dál a dál, k pracně vydobytému orgasmu.

Měnila polohy, kdy se jednou napichovala na žlutou měkotinu v podřepu nebo naopak roztahovala nohy, když si projížděla toužinku na boku s nohou co nejvýš. Ateliérem znělo stereo souvisejících zvuků, kdy cvakot zrcadlovky doprovázel mlaskot mladých pysků a ve chvílích ticha, kdy rocker mastil svého buchara, zazněl jen něžný cinkot na poštěváku.

Tahle prapodivná dvojka se navzájem předváděla a ukájela. Berta šílela nepoznanou slastí a prosila v duchu, aby tyto chvíle nikdy neskončily. Přesto, že tohle oboustranné trápení odmítali oba ukončit, povedlo se to nechtěně ve chvíli, kdy se fotografovi podařilo trefit semenem nažhavenou buchtičku právě v momentě, kdy se škvírka začala cukat přicházejícím vyvrcholením.Svlažil ji proudem, který Berta použila k dohonění na poštěváčku a tím bylo umělecké díloopravdu dokonale dokončeno.
Udýchané postavy aktérky i pána s bradkou se na sebe spokojeně a chápavě usmívaly a pohledem se jeden druhému provinile omlouvali za náhlou potřebu uvolnění. 

„To budou krásné fotky,“ podával modelu papírové kapesníky rocker a s velikou pochvalou upřesňoval další detaily vyzvednutí.
Berta se při oblékání ptala na rady ohledně velikostí, možných úprav a potom, s krásně uspokojenou buchtičkou, opouštěla podkrovní byt.

Mířila pochopitelně hned domů, kde měla v plánu luxusně uspokojit manžela, s radostnou představou právě prožitého vrcholného zážitku. Agáta si bude muset na podrobné hlášení chvíli počkat, nejlépe snad až do chvíle, kdy budou rajcovní fotečky hotové. Už teď se Berta tetelila blahem, když si představila svoji domácí rodinnou fotogalerii.

Autor

5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x