Jak jsem zabránil světovému konfliktu

Už od jara viselo něco ve vzduchu. Světové mocnosti kuly pikle a schylovalo se k válce. Nikdo však nechtěl udělat první krok. Každý se bál být agresorem a čekalo se jen na vhodnou záminku.

A v této neklidné době Rakousko-Uhersko zahájilo vojenské manévry v anexované Bosně a Hercegovině a ty prý hodlal navštívit i sám následník trůnu František Ferdinand d´Este se svou chotí. Již tak nenávidění Rakušáci se obyvatelům ještě více zprotivili a anarchistické buňky bily na poplach a chystaly protivládní akce. Zejména naše organizace „Crna rukavica“ volala po něčem velkém, třeba i atentátu na význačnou osobu.

Naše skupina Danilo Ušič, Gula Šovič, Bacza Ovčovič a já, vymyslela plán, který otřese celým mocnářstvím a to zavraždění samotného následníka. Jenže nikdo z nás se tohoto odpovědného a zároveň nebezpečného úkolu nechtěl zhostit.

Za pár dní pak Danilo přivedl vycmrdlého mladíka, které měl zmíněný čin spáchat.
„Jmenuji se Gavrilo Princip,“ představil se.

***

Uběhlo několik dní. Od Ovčoviče jsem dostal zbraň a nesl ji Gavrilovi domů, aby se s ní naučil zacházet. Ten mladík se mi nelíbil.
Malý, hubený a vypadal nemocně. Snad vydrží aspoň do vraždy. Pak stejně spolkne kapsli cyankáli a bude to mít za sebou.

Dveře mi otevřela hezká plavovlasá dívka, s vlasy spletenými do dvou copů, která se představila jako Stojana, Gavrilova sestra.
Uvedla mě do kuchyně a nabídla cikorkovou kávu.
„Bratr přijde za chvíli. Ale jestli spěcháte, můžu mu to předat,“ usmála se.
Byla to ztepilá dívka. Vyvinutá hruď pasovala s plnější postavou, a zpod konce šatů byla vidět hezky zaoblená lýtka.
Dívka se mi líbila, a tak jsem se ošíval, abych měl stále možnost si ji prohlížet, ale nakonec jsem vybalil z hadrového uzlíku pistoli.
Byl to samonabíjecí Browning M 1910, spolehlivá zbraň a vhodná pro plánovanou akci.

Nijak to s ní nehnulo. Naopak byla asi o věci už informována.
„To je na… tamto?“
„Tohle nemá nikdo vědět!“ houkl jsem přísně.
„Když on Gavrilo… Nemá to jednoduché. Má tuberkolózu a… není oblíben, hledá se… hledá jistotu… své místo ve světě, jestli mi rozumíte?“
„Hm. Tohle je fakt ale těžký úkol. Myslíte, že to zvládne?“
„Jistě… naučím ho to… tu střelbu i sebekázeň,“ podotkla Stojana, dopila kávu a vstala od stolu.

Tahle dívka mě fakt zajímala. Vstal jsem a přistoupil k ní.
„Co kdybyste vstoupila do naší skupiny. Jste jistě schopnější než váš bratr. A hezčí…“ pomalu jsem ji shrnoval ramínka šatů do strany.

Odhalená, hladká, snědá ramena přímo vyzývala k políbení. Udělal jsem to. Stojana tiše vzdychla, ale dál strnula čekala na další krok.
„Jsi krásná. Chceš podstoupit vstupní rituál?“ zeptal jsem se tiše.
„A co to je?“
„Milování s vůdcem skupiny,“ zašeptal jsem.
„A to ty jsi?“
„Jistě,“ zalhal jsem, Stojana se otočila, sevřel jsem ji v náručí a hned jsme se začali vášnivě líbat.
Za chvíli šaty spadly dolů a já dívku, jen ve spodničce, zvedl do náruče a odnesl do vedlejší místnosti, kde byla pohodlná postel.
„Buď milý… už jsem dlouho… gmmm,“ šeptala a já ji utlumil polibkem.

Stojana měla zkušenosti a byla citově vyhladovělá, to jsem poznal, jak mě zbavovala šatů a rukama mě objímala a hladila po těle.
Co jsem však neznal, bylo, když se hlavou přiblížila k mého klínu a vzala mi trčící ocas do úst.
Zprvu jsem se bál, co činí, ale ona schovala zuby a ocas laskala jazykem a jezdila po něm staženými rty. Bylo to pro mě nové a opojné. Ocas v ústech krásné dívky, už jen ten pohled byl na udělání. A taky že jo.
Zacukalo mi v koulích, nedalo se to zadržet a já bezmocně stříkal. Vůbec jí to nevadilo, jen pevně ho sevřela rty a bylo vidět, jak vše polyká. Vysála mě do poslední kapky a ještě se přitom usmívala.

Věděl jsem, že erekce se brzy znovu dostaví a nyní jsem se já věnoval jejímu tělu, zejména prsům. Měla je docela velké a pevné.
Objel jsem jazykem velké temně rudé dvorce. Bradavky zareagovaly vztyčením a také nabyly na objemu. Sál a mnul jsem je mezi rty a Stojana už hlasitě sténala: „Oooááh… ááách… oooh… íííí.“

Bylo to krásné mnout a líbat její vnady, ale ocas už se začal hlásit o svá práva.
Stojana to přijala s potěšením a hned ho sevřela rukou a jemnými tahy honila. Narovnal jsem se nad ní a pomalu ho zasunul mezi její roztažené nohy.
„Ááááh… anooo,“ vydechla, jak se pod tlakem rozevřely pysky a ocas jí vnikl do těla.
Pronik pokračoval hladce, až jsem v ní byl zasunutý po kořen. Hned jsem cítil sevření pochvy a vlhko. Byla docela úzká, což bylo příjemné a krásně mokrá, což ulehčovalo přirážení.
Stojana se šťastně usmívala a já začal rytmicky přirážet. Prsy jí pluly po hrudi a já si užíval masáž ocasu a vůbec celé milování s krásnou dívkou.
Oba jsme slastně vzdychali a sténali a plně si vychutnávali krásnou chvíli nejtěsnějšího spojení našich těl. Nemohli jsme se toho nabažit.

Změnili jsme polohu, protože jsem potřeboval odpočinek, abych nevystříkl.
Stojana na mě nasedla a já se mohl věnovat jejím božským melounům a ona si sama odsedáváním řídila vlastní rozkoš.

„Budeš mou ženou?“ vzdychal jsem slastnými prožitky a i proto položil nerozvážnou otázku.
„Jistě… drahý… budu… budeme se stále milovat… oh… oh,“ sténala, ale nebylo jisté, zda také není v erotickém transu a opojení.
„Učiníme… co je třeba a utečeme… třeba do Ameriky,“ rozvíjel jsem teorie, zatímco můj ocas zažíval chvíle rozkoše a viděl jsem, jak mezi chlupy jejího klína vytéká čůrek šťáv lásky.
„Ah… ano… a… áááh… bože… už..budu,“ zrychlila odsedy a blížila se k vyvrcholení.
„Celou tě naplním… anooo… chci tě vystříkat!“ šel jsem pánví do protipohybu a naše těla se na sobě zmítala.
Čurák se mi nalil k prasknutí, nebo mi ho tak stahovala ona?
Každopádně jsem vybuchl a stříkal do ní, jako snad nikdy. Vnímal jsem lavinu semene, které nasávala pochva a oba jsme se vznášeli na vrcholu blaha.

Stojana se na zhroutila a pevně jse objali a líbali. To také ovládala skvěle. Bude to dobrá žena a milenka, uvažoval jsem a zalykal se rozkoší a štěstím, že jsme se potkali.

***

Klapnutí dveří jsme neslyšeli, zato divoký výkřik „ty bastarde, nech mojí sestru!“ nás dokonale vyděsil.
Odskočili jsme od sebe a já spatřil vztekem zkřivenou tvář Gavrila, jak s pistolí v ruce stojí ve dveřích a míří na mne. Ztuhl jsem, neboť Gavrilo stiskl spoušť, ale nic se nestalo.
Začal ji dál zběsile mačkat, ale to už jsem po něm skočil. Stojana zděšeně sledovala ten zápas a pudově si zakryla nahé tělo pokrývkou.

„Ty blbče… chceš střílet… a máš tam pojistku!“ funěl jsem a snažil se mu pistoli vykroutit.
Do maxima zlostí vytočený Gavrilo ale vládl nadlidskou silou. Nedal se, zato naopak se mu podařilo pojistku uvolnit.
„Zabiju tě… zabiju!“ ječel a dál jsme se přetahovali, až třeskla tlumená rána.
Gavrilo sebou trhl, uvolnil stisk a zvadl. Při rvačce se mi podařilo otočil hlaveň proti němu a on sám nechtěně stiskl spoušť.
Byl mrtev a ležel tu jak hromádka neštěstí.

„Ach, Gavrilo, nešťastný bratříčku,“ ozvalo se od postele vzdechnutí.
Stojana se tvářila smutně, ale ne tragicky, jak jsem čekal, když právě přišla o bratra.
„Promiň,“ vzmohl jsem se jen na hloupou omluvu.
K mému překvapení jen mávla rukou.
„Víš… nebylo to s ním lehký… nechci o tom ale mluvit. Beru to jako vykoupení a v nebi to bude mít lepší, než tady. Kdyby to udělal, skončil by v pekle a to bych mu nepřála. Já… nejsem na tebe naštvaná… byla to nehoda. Dosvědčím ti to. A teď pojď, musíme to ohlásit.“

Oblékli jsme se a vyšli ven. Byl krásný teplý večer 27.6.1914.

Autor

4.4 25 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborná povídka. Jen je otázka jestli by zabití Gavrilo Principa opravdu zabránilo atentátu a tudíž i následnému konfliktu.Německo tenkrát hledalo jen záminku.

dedek, Jeff

Že i za světovými konflikty je sex, dokazuje dokonale napsaná Shockova povídka.

Bob Romil

Jó to byly časy. Dnes by mu takový přijímací rituál neprošel bez trestu 🙂 Tradičně mě pobavil výběr jmen 🙂 Ještě se mohli objevit Stojan Jakotič a Maho Jakobič.

Denis86

Dobrá povídka

5
0
Would love your thoughts, please comment.x