Jak to chodí v kanceláři

Počet zobrazení: 56

Ing. Dobroděj Komár Dsc. byl uondán zástupem adeptů do skupiny výzkumu a vývoje v rámci jistého strojírenského gigantu, jehož byl zaměstnancem. Strategie podniku vyžadovala nový přístup, a tak zasloužilý odborník Dobroděj Komár byl pověřen, aby to zařídil.
Dostal dvě nové asistentky a čas tří týdnů na rozjetí nové sekce.
Asistentky byly mladé, dlouhonohé a dlouhovlasé, ale na Dobroděje, věkem těsně před důchodem, to nezafungovalo. Namísto tělesných půvabů se zajímal o jejich schopnosti a znalosti a jelikož i tím lepé děvy oplývaly, byl spokojen.

***

Pečlivým výběrem nakonec do nové skupiny nastoupili, Van Nguyen, mladičký inženýr původem z Vietnamu, ale spíš jen podle jména, neb v Čechách se již narodil a inženýrky Viera a Irina, Slovenky, mladé, a nejen z výrazu tváře, (všeho)schopné. O místo moc stály a jasnými náznaky Dobrodějovi naznačovaly, že jejich vděk bude opravdu velký. Na starého pardála tělesnem nezapůsobily, ale přesto uspěly.
Nové adepty předal k týmu, kterému šéfoval jeho syn Viktor.

***

Mgr. Viktor Komár byl jiný než jeho otec. Věkem se blížil k čtyřicítce a byl plný nejen pracovních sil, ale i touhy po ženském těle.
Na pracovišti toho mnoho nezmohl, neboť v tomto byl otec velmi přísný a mohl by ho z místa vyhodit. Přesto tu a tam půvabům kolegyň podlehl a rozdávali si to na pracovišti za přísně utajovaných a nepohodlných podmínek.

Co imponovalo Viktorovi, je jasné, ale co ženám? Tak jednak byl to šéf a tudíž si šlo vysouložit větší peníze a také Viktor byl vcelku pohledný typ hmotně zajištěného muže a že je ženatý pro některé ženy nepředstavovalo překážku s ním otěhotnět.

Ekonomku Katku nemusel ani moc dobývat, neboť se mu ochotně oddala hned poté, co s ním osaměla ve skladu kancelářských potřeb. Chvíli se vášnivě líbali. Pak na balících papíru formátu A4 si udělala pohodlí, vyhrnula sukni, ale Viktor s trčícím ocasem nejdřív vyzkoušel kvalitu orálního sexu.
Klára ho vzala do pusy, rukou přidržovala u kořene a sála silou požárního čerpadla a pevně sevřených rtů kolem tvrdého žilnatého ocasu.
„Éééhh… oooh… úúúh… jooo,“ oceňoval Viktor blaženě její umění.
Klára si druhou rukou rejdila mezi nohama, ale to už Viktor k ní přiklekl, odsunul stranou kraj kalhotek a zarazil pevný ocas do houštiny vzrušením zmáčených chlupů.
„Áááách… uuhhh,“ zavzdychala Klára nad pronikem do hloubky pochvy, ale hned ho objala kolem krku a znovu divoce líbala.

Viktor ji rychle strojově mrdal, protože tu mohli být kdykoliv přistiženi a roztouženou dívku vystříkal dřív, než ona se dostala do tempa.
„Promiň,“ hlesl, když Klára zklamaně sledovala nadílku vytékající jí z klína a on si rychle zapínal poklopec.

K dalšímu styku tak již nedošlo, ale mladých žen tu bylo stále dost.

***

„Nie je možné nas rozděliť,“ ječela Irina na Viktora, když přijatým Slovenkám určil samostatné pracovní pozice.
„Sme ako súrodenci a mosíme byť pospolu. Takto to bylo všude, kde sme doposavaď robily,“ vysvětlovala a Viera přikyvovala.
„Už od školy robíme vše pospolu… Pokial to nepojde, musíme odísť.“
„No jo, sakra, a jak to mám udělat?“ uvažoval Viktor naštvaně.
Viera nasadila svůdný úsměv.
„Pán vedúci, keď si poradíte, my vám to nezabudnem,“ řekla mnohoznačně a zamrkala očima zvýrazněné líčením..

Viktor si tedy nějak poradil a hned druhý den si s děvčaty dal schůzku v místním hotelu, kde pro jistotu objednal i pokoj.
Manželce ohlásil večerní jednání s klienty a tím to bylo odbyto.

***

Dívky se dostavily ve slušivým oděvech zdůrazňující jejich přednosti. Štíhlé nohy v tmavých punčochách překryté v půli stehen úzkou sukýnkou, boty na vysokém podpatku, halenky nadouvající se, zatím nedobytým, pohořím.
„Moc vám to sluší,“ uvítal je Viktor v hotelové kavárně a holky se zapýřily.

Pak se bavili o všem možném, až náhle Viktor, ke svému zděšení, zaregistroval na parkovišti před hotelem otce, kráčejícího dovnitř!
„Do prdele,“ vydechl jen a cítil, že jeho místo šéfa se silně zakymácelo.
Irina pohlédla ven a bystře pochopila celou situaci.
„Ty jeho… ja otca,“ tiše sykla k Vieře, která popadla Viktora za paži a rychle ho vlekla k recepci.
„Máte volnou izbu? Zde pán potrebuje odpočinok,“ vysvětlovala a mladá recepční se usmála.
„Pokoj třicet dva. Již je zaplacen,“ a podala jí klíče.

Viera táhla Viktora k výtahu a koutkem oka viděla Irinu, jak zastupuje cestu Dobroději Komárovi.

***

„Vítajte, pán inženier, čo vy tu?“ usmála se na příchozího.
Dobroděj se zarazil, ale pod odzbrojujícím úsměvem roztál.
„Dobrý den, slečno. Měl jsem informaci o mém nezvedeném synovi, že tu provozuje věci neslučitelné s pracovním řádem a kázní. A co tu děláte vy?“ vysvětloval a zvědavě se rozhlížel halou.
„Čakám tu na kámošku. Tiež se Slovenska. Má tu prespať,“ lhala Irina statečně a Dobroděj ji uvěřil.

Nakonec skončili v přátelském hovoru a když Irina šla vyzvednout klíče k pokoji, že na kamarádku počkají tam, nebránil se jít s ní.
Syna nikde neviděl a společnost Iriny byla velmi příjemná.

Recepční byla chápavá a celou situaci sledovala s úsměvem. Pokoj pro neexistující kamarádku jim dala až do šestého patra, aby se dvojice nepotkali na stejném podlaží a oběma párům v duchu popřála hezkou zábavu vleže.

***

VIKTOR A VIERA

Na pokoji se Viktor uvolnil. Srdce mu sice ještě divoce bušilo, ale nepředpokládal, že by ho zde otec vypátral. Ale kde se tu, sakra, vůbec vzal? O randění se Slovenkami se asi dozvěděl někdo, kdo neměl, a vše mu vyžvanil. Že by pomsta od nějaké neuspokojené holky? Neměl čas si srovnat myšlenky, protože z koupelny vyšla Viera jen v úžasně svůdném spodním prádle černé barvy.

Prsa vězela v krajkové podprsence, kalhotky byly titěrné a zakrývaly jen štěrbinu ve vyholeném klíně a dlouhé nohy v samodržících punčochách vypadaly úchvatně.
„Ako sa vám páčim?“
Viktor nasucho polkl: „Jsi krásná…ale, proč….to…děláš?“
„Hovorily sme, že sa vám odmeníme, alebo nie?“ tvářila se Viera hranými rozpaky, zato v očích jí plály plaménky vášně.
„Jistě,“ odtušil Viktor jakoby vážně a začal si svlékat košili…

***

DOBRODĚJ A IRINA

Péro trčelo nahoru a dívčí ústa se na něj nasunula. Jeho velikost jí rozevřela rty do maxima a žalud zajel až na mandle.
„Chrrr… gmmm… fgggmm… frrmm,“ chrčela, ale dál ho snaživě kouřila.
Dobroděj s hlavou zvrácenou dozadu jen vzdychal a sám nechápal, kam to došlo.

Nejdřív si jen povídali, Irina pak poposedávala stále blíž a když začal vyprávět, že je vdovec… sám neví… Irina se tvářila tak chápavě, tak soucitně a šeptala, že on je muž v plné síle, se svými potřebami a náhle mu uvolnila a začala sát ocas, který reagoval rychlým tuhnutím. Ten tam byl jeho odpor ke stykům spolupracovníků na pracovišti.
Dívka mu poskytla rozkoš, jakou už dlouho, pokud vůbec někdy, nezažil a pak si ho osedlala. Nasedla na jeho stále tvrdou chloubu a pozvolna ho do sebe pouštěla až po kořen. Ocas zcela vyplnil její útroby a každičký pohyb a tření v ní vyvolalo mrazivou rozkoš.

Začala pomalu odsedávat a Dobroděj nelenil a uchopil do dlaní její malá, ale hezká, pevná prsa.
„Kludně za ne tahajtě… mne sa to páči… oáách… hej… tak je… to… dobre… oooh,“ vzdychala nad dvojí slastí a ta jí proudila do mozku a násobila rozkoš.

Dobroděj si to užíval. Nemusel dělat nic a přesto si zašuká. Vnímal vlhkost a těsnost její pochvy, což bylo velmi příjemné.
„A teraz ma pobozkaj,“ sklonila se k němu a nastavila mu ústa k vášnivému líbání.
Proplétali si vzájemně jazyky a pak už to přišlo. Exploze semene zalila dívce pochvu a ta zrychlila odsedy, aby se stihla udělat. To se jí nepodařilo.
Přesto mu zahrála vlastní uspokojení a když Dobroděj zavřel spokojeně oči a klimbal, byla ráda, že se ozvala Viera a domluvili se na výměně. S Viktorem se jí snad orgasmus dostaví.

***

VIKTOR A VIERA

Dívka klečela na čtyřech a zezadu ji Viktor držel v pase a pleskavě do ní vrážel ocas. Občas jí zezadu prohmátl plné svěšené prsy a prsty promnul trčící bradavky.
„Oooch… jéééé,“ kroutila se slastí nad citlivými doteky a pulzujícími pohyby v klíně.
Viktor ji prudkými přírazy mrdal tvrdě a hluboko. Sám si užíval těsnost kundičky krásné slovenské divoženky. Ta tu nyní kňučela, vzdychala a sténala pod jeho přírazy a oba stoupali k vyvrcholení.
„Já… už… áááno… áánooo… striekaj.“
Viera se udělala a vzápětí cítila horké výstřiky semene, které pochva hladově nasávala do dělohy.
Viktor stále přirážel, trhavě se do ní vyprazdňoval a zůstal v ní zasunutý až do samovolného vypadnutí.
Poté unaveně padl na postel a Viera chvátala do sprchy.

Když se vrátila, Viktor dřímal a dívka uvažovala, co dál. Pak sáhla pro mobil.
„Irina… áno… čo? Naozaj?… hmm… prídeš?… a čo on? Hej… čakám,“ zaklapla hovor a posbírala si svršky.

Když tiše dovnitř vstoupila Irina, byla už oblečená.
Dívky si něco špitaly, zachichotaly se a jak Viera odešla, Irina se svlékla donaha a s pohledem na povadlý ocas si to namířila k lůžku.

***

VIKTOR A IRINA

Jelikož byla rozdělaná ale neukojená, hleděla hned si ptáka připravit. Nasadila vášnivé kouření a probuzený Viktor výměnu dívek zpočátku ani nezaregistroval, neboť obě byly hnědovlásky, až pak si všiml, že jde o Irinu.
Nebránil se však tomu, že si zašuká s oběma a naopak pochvalným mručením jí dával najevo svou spokojenost.
Ocas mu povstal tvrdý a připravený, tak hned se vymrštil a Irinu, ulehnuvší na zádech nabodl hezky zprudka a až po kořen.
„Ááách… nie tak prudko… to bolí,“ zaječela, ale pak spokojeně začala vzdychat a sténat.
Viktor ji rytmicky projížděl a jazykem jí laskal vztyčené hroty bradavek prsou. Malá prsa se mu líbila a i Irině to dělalo dobře.

Po nějaké době změnili polohu. Irina na něj usedla zády k němu, rukama se mu zapřela o ramena a v této poloze ji mohl krásně prsa zezadu masírovat dlaněmi, což ji spolu s plenícím ocasem přivádělo silnou rozkoš. Viktor jí rukama nejen mačkal prsa, ale snažil se ji i dráždit na klitorisu, kam až dosáhl.
Irina už měla vrchol na krajíčku, sjela z něj a lehla si na záda.
„Teraz ti dám nohy na ramena, hej?“
Vymrštila nohy a takto zapřená mu nabídla hluboký průnik do černě zarostlého otvoru s rozevřenými růžovými pysky a vytékajícím potokem šťáv.

Vjel do ní jak blesk až bolestně vyjekla, ale pak za doprovodu mlaskavých přírazů začala táhle sténat, zrychleně dýchat a cítila, že už… opravdu… bude.
„Už… už… áááááhhh… ááánooo,“ vykřikla vítězně a silný blesk orgasmu jí projel tělem.
Viktor prudce přirážel a s úlevou se do ní vysemenil a slastně vnímal silné stahy poševních stěn okolo zaraženého ptáka.

Oba padli uvolněně vedle sebe a zhluboka vydýchali slastný prožitek.
Pro Viktora to znamenalo další zářez na pomyslnou pažbu, pro Irinu nic, než jen rozkoš po dlouhé absenci sexu. Občas se milovala s Vierou, ale to byla jen náhražka. Obě toužily po mužském živém ocasu. Lesby nebyly.

Viktor byl kupodivu brzy opět při síle i chuti a po nezbytném pokouření v její úžasné tlamičce, jak řekl, si ji vzal v klasice a jemnými dlouhými tahy ji dlouho projížděl a udržoval se v erekci pro závěrečnou tvrdou jízdu v kleče zezadu, kdy Irina ječela jak tovární siréna směsicí bolesti i slasti, když j9 plenil kundu opravdu důkladně.
Chvíli si pohrával s myšlenkou protáhnout jí i dírku o kousek výše, která se tak vyjímala mezi roztaženými půlkami úžasného pevného zadečku, ale raději si užíval mokrého, masírujícího otvoru kundičky.

Pevně ji chytil za boky a zarážel ho do ní, co to šlo, aby se dnes potřetí a naposled udělal a měl dost.
Irina se také udělala a byla na hadry.
„Můžeš tu zůstat, pokoj je zaplacenej,“ oznámil jí, když se oblékal a viděl, že je groggy.

Irina se znaveně pousmála a nabídku s vděkem přijala.

***

DOBRODĚJ A VIERA

Dívka stála nad nahým, v jejích očích, starcem a dumala, jestli jí stojí za to s ním šukat. Muž ji nijak nepřitahoval a ocas vypadal jak přetržená žížala.
„Ale čo,“ řekla si nakonec.
Irině to slíbila, a tak se svlékla a jemnými tahy se začala věnovat žížale s touhou udělat z ní tvrdou tyčku pro svou pičku.

Dobroděj otevřel oči a chvíli nevěděl, jestli sní nebo bdí. Příjemné pocity v klíně ho navrátily do reality a jen se trochu ulekl výměny dívky. Hned v ní ale poznal tu druhou přijatou Slovenku, a tak se upokojil a rozhodl nic nepátrat, neřešit a jen si ten nevšední zájem užívat.
Pokud holky z toho chtějí něco vytěžit, jejich smůla. On jim nic neslíbil a slibovat ani nebude.

Vieru už bolela pusa i ruka, ale přece jen žížala se změnila v úhoře. Pružnost však v tomto případě nebyla žádoucí…
„Pocem, holka, ukaž dírku, a třeba to nějak půjde,“ ozval se Dobroděj a Viera pochopila, že chce šedesátdevítku, kdy se mu možná dostaví větší vzrušení.
Vylizování kundičky bylo příjemné, Dobroděj se vyznal a ocas také pomalu a jistě tvrdnul do provozuschopného stavu.
„Vykuř mě… úplně… chci… se… vystříkat,“ hekal Dobroděj v nádechu, než zase zabořil obličej do mokré jeskyně slasti vzdychající dívky.

Viera tedy pochopila, že ptáka v sobě mít nebude, a tak se pustila do kombinace sání a honění ve zrychlujícím rytmu. Zároveň jí muž zkušeně jazykem rejdil mezi pysky i na klitorisu, až to na ní přišlo.
„Ah… aahh… bože moj… úúúhh… joj,“ vykřikla a slast orgasmu jí zalila tělo.
Dobroděj byl celý mokrý z přílivu uvolněných šťáv a sám supěl k výstřiku.
„Dělej… kurvo… dělej,“ funěl tiše.
Viera ho neslyšela a ve vlastní rozkoši zvyšovala honění na maximum, až pocítila trhavé pohyby a ze špičky ocasu vytekl proud řídkého semene a to bylo vše. Dívka se ušklíbla a vydala se umýt do koupelny.
Pak se oblékla a se slovy: „Do videnia, pán inženier,“ opustila hotelový pokoj.

Dobroděj ještě dlouho ležel a nevěděl, co si o tom všem myslet…

Vieře pak volala Irina a na pokoji si spolu pak sdělovaly zážitky než, dokonale uspokojené, usnuly.

***

Po této hotelové epizodě se poměry v kanceláři trochu uvolnily.
Dobroděj nebránil pracovníkům se družit, pokud to nenarušovalo pracovní úsilí celého kolektivu a sám našel zalíbení v sekretářce Martině, asi padesátileté vdově. Žena se vyznačovala barokními tvary a večery s ní rozhodně nebyly nudné ani cudné.

Eskapády svého ženatého syna Viktora sice dál neschvaloval, ale ani nijak proti nim nebrojil. To bylo věcí jeho ženy Aleny, kterou nenápadnými kanály informoval a ta už si v tom udělala pořádek.

Irina a Viera kolektiv opustily asi po půl roce a šly, podle jejich vlastního vyjádření, za lepším…

Počet zobrazení: 56

Autor

4.1 31 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborná povídka. Skvělá práce, těším se na další povídky.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x