Láska z pasáže

Vzrušující popis jedné mrdačky v podchodu, s nečekaným, ale dobrým koncem.

„No teda,“ pohvízdl si Matěj beze studu nahlas nad slečnou, která ho právě míjela v podchodu. Jeho každodenní radost byla sledovat mladé slečny a zralé paninky. Lovit a ošoustávat každou, která jen trochu vypadala k světu. Sázel na svoje sebevědomí a charisma. Pravidelně se mu podařilo ulovit samici na jedno použití. Dokonce z žen dostával maximum jejich chutí a přání i když je vůbec neznal. Jeho četnost výkonů byla neuvěřitelná a ženy si užívaly jeho ocasu ve velkých dávkách.

Slečna, kterou si právě změřil a ohodnotil se sebevědomě zapýřila, ale přesto přidala do kroku. Byla zvyklá na slova chvály a uměla chlapa přitáhnout. její nereagování Matěje ještě víc přitáhlo. Byl spíš zvyklý na usměvavé a flirtující reakce. Srovnal krok s úžasným objektem. Slečna byla krev a mlíko, s kudrnatými vlasy, houpajícími se prsy a její prdelka se těsnila v obtažené minisukni.

„Můžu vás pozvat na oběd?“ vyzvídal Matěj.
„Radši ne. Jsem zadaná, ale děkuji.“ pousmála se neznámá, ale viditelně zvolnila svůj krok. To byl první impuls pro Matěje, že to možná bude těžší, ale určitě ne prohrané.
„Však oběd neznamená nic, než plný talíř, slečno. Pojďte. Naobědváme se. Mám velký hlad a nerad jím sám.“ nedočkavě škemral a ve svojí fantazii už viděl jak ji napichuje na svoje kopí.
„Vlastně máte pravdu. Taky jsem ještě neměla od rána nic v puse a tak se najíst můžeme, pokud znáte nějaký dobrý podnik,“ zastavila najednou samice svůj krok a pronesla svůj souhlas s pohledem zabodnutým do jeho očí až Matěje zamrazilo. Sám sobě ve vteřině musel přiznat, že i když měl partnerek víc než je zdrávo, tak tahle slibovala větší zážitek.

Moc se mu líbila. O dost víc než dámy před ní.
„To víte, že znám. Chodím tam často a tak můžu slíbit jen ty nejlepší zážitky.“ sváděl slečnu dál.
„Myslíte gurmánské,“ mrkla na Matěje a nechala se bez protestů vést k podniku, který byl opodál. Po cestě si povídali o hloupostech a z nucené konverzace, plné dvojsmyslů, se rýsoval nevšední zážitek pro oba. Při vstupu do slibovaného podniku se chtělo mladé slečně utéct. Tma, opilci, divný puch z kouře a přepáleného oleje…
„Tady se máme najíst?“ podivila se s otevřenou pusou neznámá krasavice a už ve dveřích se otáčela.
„Tady můžeme dělat co budeme chtít.“ zastavil ji za paži Matěj a stisk zesílil.
„Au…“ pousmála se v tu chvíli zvláštně nedočkavá slečinka a nechala se dovést až ke stolu v temném koutu. Matěj ji usadil na židli vedle sebe a konečně v klidu si ji začal prohlížet. Byla krásnější víc, než před chvílí. I v tom temném koutu viděl zřetelně její hluboký výstřih a macatá prsa, dlouhé a štíhlé prsty, bohaté kudrny a do toho šera svítily její veliké a výrazně namalované oči. Líbila se mu čím dál víc a v duchu si představoval úplné orgie, které by mohly zabírat i víc času než obvykle paničkám věnoval. Stála mu za to.

„Tak co si dáme?“ pobídl ji.
„Je dobrý nápad zrovna tady obědvat? Moc se mi to tu nezdá.“ ohrnula nos a zadívala se na něj s chtíčem v očích. „Takhle na mne nesmíte koukat. To by se mnou mohlo zamávat a co potom?“ zalaškoval Matěj a chytil její ruku vyzdobenou lakovanými nehty a prsteny.
„Potom bych vám pomohla to ovládnout.“ vyvlékla ledabyle ruku mladá kráska a sladce se usmála. Objednali si oběd a pokračovali v konverzaci. Docela se i bavili. Matěj byl zábavný, dál používal svoje dvojsmyslné poznámky a slečna se velice dobře chytala. Chichotala se, reagovala, hrála jeho hru. Dotýkal se jejích rukou a ona už ani neuhýbala. Nechala se hýčkat, protože věděla, že v tom pajzlu je všechno všem jedno. Tam každý měl dost práce sám se sebou. Přijala hru na neškodné flirtování a sama přikořenila jejich rozhovor svojí dokonalou provokací.

Přimáčknutí bokem, nahnutí, aby bylo vidět co nejvíc, olíznutím rtů, prstu, pošimrání pramínkem vlasů, chichotáním a otevřeným přístupem na jeho lacinou hru.

„Chceš něco víc, ty couro?“ sladce procedil mezi zuby překvapivě Matěj a zmáčkl přitom svojí vyvolené silně stehno až sykla.
„Chci. Chci, abys touhou šílel,“ zvedla se od stolu a i když byla nadržená, nahrála tak svůj uražený odchod. Matěj jen v rychlosti hodil na stůl peníze a spěchal za ní ven. Dohnal ji a snažil se urovnat to oslovení, po kterém se tak ostře ohnala.
„Tak se nezlob, prosím. Pojď zajdeme někam ještě na drink. Nebo tě můžu někam doprovodit. A nebo co kdybychom si někdy vyrazili? Máš ráda dobrodružství?“ škemral Matěj a začínal se bát, že to do konce nedotáhne. Jeho ocas už se dlouho probouzel, protože cítil dobře mrdavou kundu. Dorážel, srovnával krok, sledoval její boky jak se kroutí, prsa jak nadskakují a jeho ocas se probouzel víc a víc až se na kalhotech vyrýsovala boule.

„Podívej, co se mnou děláš ty děvko, pojď, zalezeme někam,“ tlačil ji už zuřivě k parku a ona se kupodivu nechala. Povolně se nechala natlačit k lavičkám a usadila se na jedné z nich. Měla v plánu jen provokovat a dohánět ho k šílenství, protože parkem se procházelo pár lidí a na lavičkách naproti nim jeden pán zrovna četl noviny. Vytáhla si zrcátko a přemalovala si své rudé rty. Věděla mrcha, jak provokovat. Vytáhla si trošku sukni a opřela se do lavičky, aby přimhouřila oči a oddala se sluníčku.

„Ty rajdo, proč mi tohle děláš?“ přisunul se k jejímu uchu a jeho boule uz pouštěla do látky natěšené kapky. Zmáčkl si ocas silou, aby ho jeho klacek ještě chvíli poslouchal a dal pokoj, ale nešlo to. Její oblečení víc odhalovalo než zakrývalo a její výraz ho dováděl do žulového stavu. Zdálo se, že se role obrátila. Matěj, zvyklý na svoji suverenitu, najednou narazil na samici, která zvládla pohrát si naopak s ním. Odvážil se položit ruku na její stehno a ona se najednou nechala. Oddávala se se zavřenýma očima slunci a jeho dlaň mezitím chtivě klouzala výš a výš. Prsty narazil na lem kalhotek a nedočkavě zajel přes látku až k poštěváčku. Jeho vyvolená poslušně roztáhla nohy a uvolnila cestu ke svojí kundě.

„Tak takhle to chceš? Venku?“ dychtivě se dral mezi její pysky Matěj .
„Pokračuj! Honem!!“ odpověděla ledabyle opalující se samice.
„Ty bestie,“ funěl Mates a zajel zprudka do kundy třemi prsty naráz.
„Ou, ty jdeš na to zhurta,“ poposkočila na lavičce vzrušená rajda a zvedla nohy. Její kunda byla vyholená, masitá, mokrá a momentálně pro každého alespoň k vidění, když už ne k mání. To ji vzrušovalo nejvíc. Matěj byl pro každou špatnost a vlastně ho moc vzrušovalo tohle jejich vystoupení. Ohříval si své šikovné prsty v její pičce a pak ji s nimi začal pravidelně šoustat. Její pysky se leskly od šťávy a kunda na dálku mlaskala. Pán složil noviny, opřel se pohodlně do opěradla a nevěřícně zíral.

Nadržená rajda ho sledovala a užívala si tuhle pomyslnou trojku. Cítila prsty hluboko v sobě a cizákův pohled na její čvachtající pičku jí bral dech. Ostatní okolo nevnímala tolik jako protějšího pána, který svoje rozrušení z překvapení už ani neskrýval. Jeho noha přes nohu ji ujišťovala v tom, že jeho kalhoty určitě mají stejnou bouli, jakou hladila Matějovi přes látku.

„Chceš víc? Chceš pořádnou dávku? Pořádnou akci?“ škemral a doufal v jednom Mates a pro jistotu zavrtal svoje hbité prsty co nejhlouběji to šlo.
„Chci, ale ne tady,“ mačkala mu ptáka a ovládala se, aby se hned neudělala.
„Já už ale asi budu. Proč ne tady? Na co se stěhovat? Pojď a udělej se teď hned. Já totiž asi bouchnu,“ upozorňoval s potem na čele Matěj a kdyby to jeho neznámá nestopla, tak by se udělal do trenek.
„Pojď jinam. Klidně venku, ale jinam. Tady je to přece jen moc otevřené, “ vyskočila nadrženě, upravila si sukni a s kroutícími boky se ladně stěhovala k podchodu, kde se původně potkali. Samozřejmě to vzala těsně kolem jejich diváka, který zíral na její tělo s nechápajícím pohledem. Nevěřil tomu, co viděl. Ale těšil se, co ještě uvidí, protože vstal z lavičky hned za Matějem a nenápadně se přesouval s nimi. Sledoval mladou dvojici až do podchodu. Stoupl si na kraj a šmíroval jako by tam ani nebyl.

Viděl jak Matěj hrubě přitiskl prsatici na zeď, vytáhl jí sukni nad zadek a stáhl jedním tahem kalhotky. Viděl jak jeho vyvolená dostala na zadek za to, že to celé zdržela a že je to stejně prodejná coura. Viděl jak v její krásné tváři se rozlil výraz slasti. Byla šťastná za každou ránu dlaní, za hrubé zacházení, za urážky a ničemu se nebránila. Naopak. Každé ráně šla vstříc a po každé uštědřené nadávce se spokojeně pousmála.

Matěj si ji v rychlosti vychutnal, rozepl zip, vytáhl svoje torpédo a bez okolků jí přišpendlil ke zdi podchodu. Narážel si ji na svého buchara a zblízka poslouchal jak jeho krásná neznámá heká. Mrdal ji a častoval urážkami.
„Vždyť ani nevím jak se jmenuješ ty štětko,“ šoustal její kundu zezadu a snažil se udělat si co nejdřív dobře. Kroutil zadkem a vrtal se do té laciné děvky. Její nehty se zarývaly do oprýskané omítky a její pravá strana tváře byla celá špinavá a plná drobných kamínků od stěny jejich veřejné ložnice z kamene. Mlaskající kunda mu ždímala čuráka a pohyby pomáhala se narážet a napichovat. Klouzal mezi jejímí pysky, zarážel klacek do její zmáčené pičky až jeho žalud brzdil o dělohu.

Její vzdychání a každé slovo chvály doletělo až k přihlížejícímu pánovi z parku. Sledoval tohle vystoupení a jeho boule rostla. Styděl se vyhonit si ho. Byl rozrušený z toho, co by kdo řekl, kdyby jej viděl jak přihlíží takovýmto tabu prasárnám. Nervózně poposkakoval na místě a šmíroval jak tu živočišnou šukačku, tak i svoje okolí, aby náhodou někdo nerušil nebo nešel. V podchodu se vše hnalo do úplného konce. Matěj do té zvrhlé čubky bušil jako o závod a ona cítila jak se jí podbřišek chystá k divokému orgasmu. Až se najednou vzepjal na špičkách, párkrát zahekal a vytáhl na poslední chvíli svoje kopí, aby jí zmáčel vykasanou sukýnku. Postříkal ji zespodu od kundy až na záda a byl nadmíru spokojen se svým výkonem.

„To bylo, co?“ usmíval se blaženě když si zapínal řemen. Místo toho si vysloužil spoustu nadávek. Vyčetla mu, že myslel jen sám na sebe a ještě se měl za krále. To ji urazilo. K tomu se vlastně neudělala a to ji štvalo nejvíc. Z Matěje opadl původní chtíč, co chtěl a co ho denně bavilo, to vlastně dostal a tak se sebral a bez pozdravu šel po svém. Drze si do deníčku zapsal další trofej a šel s pískotem líně se dál potloukat po městě.

Stále ještě nadržená slečna si upravovala na rychlo sukýnku a srovnávala prsa ve výstřihu, když zahlédla pána z lavičky. Sebevědomě k němu doklapala podpadky a začala si stěžovat.
„No viděl jste to? Parchant. Takhle mne potupit. Nemáte cigaretu?“ prohodila a sledovala jeho překvapenou tvář.
„Nemám, nezlobte se, nekouřím.“
„Škoda. Já ano. A dobře,“ zachichotala se a spodek se jí úplně svíral jak byla nedodělaná.
„Slečno, kdybyste…“ nedopověděl a jeho překvapení se vystupňovalo, když viděl její rychlé ruce, jak mu dobývají z kalhot ven jeho naběhlý lofas.
„Co to… no tak, proboha… někdo nás…“ koktal dál, ale to už ho kráska vedla hlouběji do podchodu. Tam se ohnula a ve vteřině měla jeho klobásu v puse. Sála ho až po kořen do krku.
„No tak slečno, nechte toho, počkejte,“ snažil se pomoci jí vstát, ale měl smůlu, protože její rty se odmítaly odsát od živého čuráka. Ládovala ho do sebe a prsty si dráždila svoji naběhlou kundičku. Poštěváček jí trčel a jen do něj jemně brnkala. Nabírala si šťávu na prsty a mastila si kliťáček s tvrdým čurákem v puse. Tohle chtěla. Takhle si to přála. Kouřila, že i profesionálka by se mohla stydět.

Jeho ocas byl silný a tvrdý jak žula. Její pusinka po něm klouzala nahoru a dolů až to nevydržel a prosil ji o zásun.
„Tak pojď, vraž mi ho tam. Ale udělej mě, slyšíš?“ opřela se zvedlou nohou o zeď podchodu a vyšpulila prdel. Ten dosud solidní pán ji chytil za bok, s ptákem v ruce namířil přímo do její roztažené díry, aby nasadil žalud na kraj pičky.
„Zaraž ho tam. Dělej,“ prosila už nabuzeně rajda a představa, že je to jako její druhý zákazník, z ní vylila vlnu šťávy. Skoro stříkla. Nabíječ to ucítil na svém žaludu a musel ho přiškrtit, aby jí nebouchl ještě před šoustačkou. Nastalo minutové ticho, během kterého se dával nervově do kupy. Kráska sama nelenila a honila si kundu zběsilým tempem. Pobízela ho a střídala si prsty na poštěváku a v kundě. Prstila se před ním a zadkem se na něj tlačila.

„To mi nedělej, prosím. Udělám se a ani si neužijeme,“ prosil ji zuboženě.
„Ale užijeme, pojď. Neboj. Zaraž ho tam. Vytáhnu si prsty a můžeš se do mě zapíchnout.“ pobízela ho a to mlaskání její pičky ho dostávalo čím dál víc do varu.
„Tak teď a drž ty čubko.“ vrazil bez okolků ptáka do nabízené díry a začal ji našoustávat. Opatrně, aby nevystříkl. Mrcha se honila na poštěváku dál a on občas ucítil její špičky prstu na kousku svého čuráka. Když se začala třepat a syčet slova, kterým nerozuměl, pochopil, že už to na ni jde a on se tolik hlídat nemusí. Vrážel se do ní s hlavou zvrácenou a bodal a bodal až křičela a házela svojí hřívou v orgasmu. Tak tak stihl mokrý lofas vytáhnout z cukající se díry a zestříkat ji kundu zespod. Funěl, sípal, byl v tranzu. Z ní. Z děvky, kterou opíchal aniž by ji znal, aniž by ho to kdy napadlo a z děvky, která se pod jeho bucharem udělala.

Nastalo hrobové ticho. Ani na sebe už nepohlédli. Ona se upravovala a on jen překračoval na místě. Už nebylo slyšet nic než křupání kamínků pod jeho botama a cinkání jejích ozdob.
„Nashledanou,“ řekla suverénně bez jediného pohledu na něj a odklapala z podchodu směrem domů. Ani se nezmohl na slova díků nebo konverzaci, která by je sblížila víc. Ani mu nedošlo, že ji nikdy už mít nebude. Jediné, co mu docházelo bylo to, že to bylo jako jeho tajný sen i když to byla tvrdá realita.

Autor

5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x