Nevěrná bestie

Dobrý návod na šťastné manželství.

Stáňa šla nenápadně už asi po sté zkontrolovat ložnici, kde usínal její manžel po těžkém dni. I když to na ni zkoušel celý den už od rána po smskách a potom doma, sexu se nedočkal.

Jeho žena se často vymlouvala na bolesti hlavy, únavu a jemu nezbylo nic jiného než to zaspat nebo se vyhonit v koupelně. I dnes si hodil jedno tradiční číslo ve sprše a uraženě usnul. Před spaním myslel na chvíle, kdy jeho žena přišla z města nebo od kamarádek a opíchala ho ještě ve výtahu. Myslel na chvilky, kdy se zadaří a jeho žena se v soukromí promění v luxusní mrdnici, se kterou si může dělat co chce. Bývá to často, ale když začne on sám nebo když je celý den jeho ženuška znuděná doma, tak je dopředu jasné, že večer si bude tak akorát honit.

Jako žena v domácnosti měla spoustu času na sebe. Ráno vstala, uvařila oběd pro manžílka, něco pouklízela, vykoupala se, proměnila se v sexy samici a vyrazila po svých pochůzkách. Domů se vracívala až navečer zároveň s mužem, kdy se na něj vrhala v garáži, před domem ještě v autě, na balkóně, utíkala k němu ode dveří přímo do křesla kde sedával a čekal až se ženuška vrátí a jako, že se vracívala jako dokonalá milenka. Pokud byla ale doma, tak si ničeho neužil. Nudou uzívaná a otrávená se večer odpotácela do koupelny a zavřela se do pokoje v počítači.

Ani tenhle večer nebyl vyjímkou. Jen co zkontrolovala jeho spánek, odběhla ke svému počítači a přihlásila se na stránky její oblíbené seznamky. Hned po přihlášení ji čekalo pár vzkazů, které nadrženě hltala. Všechno byly nabídky vzrušených pánů, kteří obdivovali její amatérské pornofotky a jí to nehorázně imponovalo. Ráda se předváděla, ráda provokovala, ráda se seznamovala. Nebylo dne, kdy by se nedomlouvala na reálném sexu. Její nevěra ji vháněla oheň do žil.

Její prodejnost jí vzrušovala a představa jak tím potupí manžela z ní dělala právě tu dokonalou milenku, kterou pro něj bývala. Plnila si sny, kdy se nechá ošukat pár pány a večer podrží manželovi. Byla v tom jeji rozmarnost paničky v domácnosti, i vzrušení z nevěry a dokonce i jakýsi druh její lásky ke svému muži. Odepisovala horlivě, posílala další a další fotky a užívala si oplzlé řeči svých amantů. Ani dneska neodolala, aby zapla svoji webkameru, napojila se na pár týpků a ukazovala svoje prsa, špulila svoji zadnici a roztahovala pysky jako obyčejná šlapka.

Vzrušovalo ji to. Kroutila se před monitorem a sváděla všechny diváky jak nejlépe uměla. Proháněla si svoji čičinku prsty, olizovala je před objektivem kamery a když byla úplně rozparáděná, nasadila sluchátka, zapnula mikrofon i zvuk a krásně se udělala při jejich prasáckých řečičkách. Ten večer si domluvila dvě schůzky, propočítala si je časově, dopřála si jeden veřejný orgasmus a šla si lehnout k manželovi, který už nic netušíc spokojeně spal. Ráno vstala odpočatá, hned vběhla do sprchy a během ranní kávy si dopřála dokonalý až vyzývavý make-up, vybrala minišatičky a pospíchala k prvnímu kumpánovi.

Uvítal ji v županu na adrese, kterou jí poslal. Byl sám doma a připravený. Z froté županu mu mezi lemy trčel jeho pták. Otíral ho o ni už mezi dveřmi a Stáňa se chichotala, brnkala o něj prsty a kroutila zadnicí, aby si užila co nejvíc jeho chtíče. To, že půjde rovnou na věc jí šíleně bralo. Doklopýtala se na vysokých podpadcích do obývacího pokoje a nedošlo ani ke kávě a zbytečné komunikaci, protože týpek se přitočil svým tvrdým pérem k její tváři. Lapla po něm svými rty a bez okolků nasála. Stačila si sundat ramínka šatů, aby mohla nabídnout svoje velká prsa. Vykasala si lem šatů nad svoji bílou zadnici a sundávala si ve spěchu kalhotky, s čurákem v puse. Ani na okamžik jej nechtěla pustit. Zvládala vše jako opravdová profesionálka. Nasávala si jeho ocas až do krku a mačkala si prsa. Občas si promnula pysky a pomalinku rozhonila poštěváka. Její kunda už tekla od samého rána. A teď, co si vychutnávala úplně cizí ocas, jí tekla dvojnásob.

„Tak ty chceš být nevěrná?“ cedil mezi zuby nadrženě její milenec a už ji tahal za vlasy, aby pochopila, že se rozjede slibovaná šoustačka.
„Chci. Chci, abys mi ji předšukal pro manžílka,“ škemrala a točila se prdelkou k němu jako fena. Třepala sedinkou a vábila ho.
„Ták jde se na to. Drž ty jedna zlobivá feno,“ přistupoval k její kundě týpek s čurákem v ruce.
„Ano. Ano. Prosím. Zapíchej si,“ prosila nedočkavě a vrtěla zadečkem, že měl docela potíže její díru trefit svým nalitým žaludem.
„Tak zabrzdi přece. Uklidni se nebo ho mít nebudeš,“ smál se její nadrženosti.
„Už budu hodná,“ zalekla se Stáňa a nastavovala svoje vibrující půlky jako věc. Roztáhla si je a kunda jí tekla nedočkavostí. Zabořil se svým kopím do té nenasytné díry a začalo peklo. Rejdil jí tam, bodal, napomáhal si kroutěním boků, plácal ji přes zadek a Stáňa jen vzdychala a slastí se cuchala ve vlasech.
Narážela se a přidávala v tempu. Jejich šukačka se změnila v pekelnou jízdu, kdy ona házela zadkem a on si musel pomáhat stáním na špičkách. Tancoval za ní skoro na palcích, protože polohu zezadu měla Stáňa ze všeho nejraději. Být pěkně ojebaná někým cizím a už ho nikdy nevidět ji dohánělo k šílenství. Stačilo pár heků a týpek zařval zároveň se Stáňou, jako lev.

Jejich těla se roztřepala v zuřivém orgasmu a spokojená kunda mu ždímala jeho ptáka. Její cuky byly natolik intezivní, že vstříklé semeno zároveň i vyplivovala. Pot jí tekl z čela po krku až mezi kozy a jeho záda se potem leskla stejně jako její předek. Poklekl k její kundě zezadu, roztáhl pysky a sledoval jak semeno teče z rozšukané díry ven. Stáňa se jen udýchaně snažila urovnat svoje roztřepané tělo, když ucítila jeho jazyk mezi pysky. Z tohohle jazykového koncertu se jí tělo rozvlnilo podruhé.

Zadek špulila jako rozdováděná čubina a hekala, že to bylo slyšet až ven. Jeho jazyk jí rejdil mezi pysky a narážel zespod na citlivého poštěváka. Kmital přes něj a sjížděl k díře, aby vylízal svoje semeno. Chutnalo mu a nechtěl se o něj připravit. Smíchané s její kundí šťávou mu chutnalo jako vzácný koktejl. Držel ji za boky a když cítil vibrování jejich půlek přitlačil na její rozkrok.
„Už budu. Honem. Udělej ještě svoji kurvu. Udělej mi to! Lízej! Už se udělám. Já se udě…“ nedokřičela Stáňa a znovu se zazmítala v sladkém orgasmu. Chlápek vstal a ocenil svoji klisničku poplácáním po zadečku.

„Děkuju. To se mi líbilo. Uvidíme se ještě?“ promluvil jako první když si po té zběsilé šoustačce zapaloval v křesle.
„Můžeme. Klidně. Kde máš koupelnu?“ mrkla na něj Standa a svlékala si šaty, aby se mohla připravit na další domluvené číslo o pár bloků dál. Po sprše se rozloučila, popleskala jej něžně po tváři a zavolala taxíka, který ji vezl na druhé místo činu.

Taxikář s ní flirtoval nestoudnými pohledy ve zpětném zrcátku, usmívali se na sebe a když vystupovala, tak mu dala nahlédnout do svého mezinoží. Jen tak ledabyle na něj vyšpulila svoji kulatou prdelku a pohladila si půlku. Když zabouchla dveře vozu, tak zaslechla jen písknutí, které znamenalo nadšení z jejího těla. Doběhla k domu a zazvonila na zvonek. Otevřel jí mladíček, kterému vklouzla nedočkavě do bytu.

„Těšil jsi se?“ vcházela chodbičkou bez jedinného pohledu na něj jako královna a on jen zakoktal, že se samozřejmě těšil.
„Uděláme si dobře, ano?“ slibovala mu sexy svůdným hlasem, když si usedala do křesla a přehazovala nohu přes nohu. Byla krásná a sebevědomá. Mladík byl hubený, bledý, vyplašený a ona si připadala jako zaplacená učitelka sexu.
„Pojď ke mě,“ přikázala mu prstem a on vystrašeně poslechl. Jen se k ní přiblížil, tak jí klekl k nohám a začal ji mačkat a líbat kam jen dosáhl. Byl zmatený, nadržený, neznalý a zbrklý.
„Já ti to udělám jak nejlíp budu umět. Slibuji. Vyšukám tě,“ sliboval dychtivě.
„Počkej, počkej. Mám nápad. Zatím si přivoň a mlč u toho,“ roztáhla před ním nohy a odtáhla látku kalhotek. Zbrklý mladíček se přiblížil nedočkavě obličejem a nasál vůni její zralé kundy. Prosebně k ní zvedl oči a viděl, že zrovna vytáčí jakési číslo na mobilu.

„Začni mi ji lízat, ale buď absolutně ticho. Žádné mlaskání. Mám jeden šílený nápad,“ povzbudila ho, uvelebila se do křesla, roztáhla co nejvíce nohy a držela si bokem kalhotky, aby zřetelně viděla jeho jazyk, který brázdil její nalité pysky. Vytočila u toho číslo svého manžela a užívala si jeho nevědomosti a nového vzrušujícího zážitku.
„Lásko, kdy dneska končíš? Moc tě chci a potřebuju,“ zašvitořila laškovně Stánička a sledovala přitom jak mladíkův jazyk jezdí od trčícího poštěváčku až dolů, aby se zapíchl do její, dnes už jednou vyšukané, díry.

„A co by jsi rád dnes k obědu?“ pokračovala ve zpovědi poslušná ženuška a její kunda tekla víc než jindy. „A těšíš se na svoji Stáničku?“ ovládala svůj nadržený hlas když ucítila zajíčkův prstík hluboko v sobě. Něžně a pomalu ji ho tam strkal a jazykem podlizoval poštěváka zespod. „Počkej na mě před domem, ano? V autě, miláčku. Udělej to, prosím,“ zdůraznila svůj návrh manželovi a zajda přidal druhý prstík. „Musím ti to udělat, lásko. Co nejdřív, víš?“ přidala na škemrání když ji mladík lízal na maximum. „Budeš mi ji lízat, chceš?“ zpovídala svého muže a hypnotizovala svým pohledem cizí jazyk, který jí rejdil v pizdě. „To víš, že ti ho vykouřím,“ slibovala do telefonu a pobídla nenápadně zajdu, aby se postavil. Když se narovnal, tak zalapala po dechu, protože ji čekalo překvapení.

Jeho čurák byl gigantických rozměrů. Dlouhá, nadržená, voňavá kláda. Jak byl dlouhý, tak byl silný. A jeho majitel ani nedutal, jak moc se těšil až se její jazyk dotkne jeho obrovské ozdoby.
„Ojedu ti ho jazýčkem. To víš, že ti ho olížu,“ vyjela proti tomu pokladu svým jazykem a udělala mladíkovi to co právě slibovala manželovi do mobilu. Nakouřila žalud a mladík jen dusil svoje vzrušení. Měl na ocasu ženu svých snů a hned zážitek v podobě tohoto ulítlého nápadu s telefonováním.
„Vážně? Už ti stojí? To by chtělo rychlou akci, ne? Nechceš přijet domů?“ vábila svého muže a honila přitom největšího šulina v jejím životě.

„Za půl hodinky? Dobře, ale čekej před domem a v autě! Pa,“ rozloučila se s mužem a pustila se do toho gigantu co se tyčil před jejím obličejem. Snažila se ho celý nasát do pusy, ale nešlo jí to. Tento lofas nebyl určený ke kouření. Párkrát ho olízala, pocumlala žalud a už se točila zadečkem.
„Dělej, zabodni si ho do mě,“ rozkázala.
„Kam?“ zazmatkoval mladík a jezdil od pysků po její sevřený anál.
„Nejdřív kunda. Nejdřív do kundy. Honem,“ nemohla se dočkat a špulila ji zase jako fena před pokrytím. Mladík zajel do jejího mokra jako po másle. Až na doraz. Zasunul a jeho Bohyně zakvílela vzrušením.
„Namasti ho. Promasti si ho mojí šťávou a pak  mi zubož prdelku,“ škemrala a užívala si každý jeho příraz. „Hlavně honem, protože musí zbýt ještě na manžílka,“ vrtěla prdelkou nedočkavě.

Zajda chytil pevně svého kolosa do dlaně a namířil rudým žaludem do roztouženého análu. Nasadil na kraj, natlačil a zajel do něj jako do milionkrát prošukané kundy.

„Bože to je ono. Omrdej mi ji. Omrdej. Zapíchej si v mojí zadnici,“ křičela rozkoší a mladík do ní bušil až zase tancoval za její nabuzenou prdelkou na špičkách stejně jako ten před ním. V její hlavě probíhaly myšlenky na všechny ty samce, kteří jí kdy šoustali. Jejich sčítání ji rajcovalo do běla. Cítit se jako kurva ji vzrušovalo. Napichovala se a pomáhala mladíčkovi, aby se jeho superkláda vystříkala co nejdřív, protože už nebylo moc času. Její prdel byla v jednom ohni a její vzdychání se rozléhalo po celém bytě. Už se skoro udělala když si sama zakázala orgasmus, který si schovala pro svého muže. Mladík se ještě párkrát zabodl do její zadnice a zachrčel. Celou dávku vystříkal mezi půlky té nadržené paničky. Ždímal ho, otíral mokrý žalud o tu její běloučkou kůži a chrčel jako před infarktem.

„Bylo to krásný. Tebe si domluvím minimálně ještě jednou, protože tvůj ocas budu potřebovat. Ale teď se nezlob, ale musím za mužem,“ vběhla honem do sprchy, opláchla ze sebe všechnu vůni a cizí chtíč. Mladík ji sledoval při koupeli a domlouval se na dalším čísle. Zavolal taxíka a poslušně se rozloučil s ženou svých snů. Stačila mu jedna šoustačka k tomu, aby se mu vryla pod kůži.

Taxík zabrzdil před jejich domem, kde už netrpělivě čekal její muž. Zaplatila a přeskočila z auta do auta.
„Kde jsi se mi courala, kočičko?“ šeptal ji do ouška když ji hladil.
„Toulala jsem se po městě, lásko,“ zalhala Stáňa a nabízela mu živočišně svoje prsa a zadeček. Mezitím on sklopil sedadla, aby měli víc místa a oddal se jejím půvabům. Bylo letní odpoledne a sex na veřejnosti je vzrušoval. Nebál se ani jeden z nich ukázat svoje potřeby. Okolí přestali vnímat a užívali si sebe navzájem. Jeho ocas stál už od jejich hovoru po telefonu a její tělo už bylo nahé. Pohrával si s jejími kozami a lízal jejich velké bradavky.

„Kouřit už asi nestihnem, že?“ vzdychala najednou vzorná ženuška Stánička a už se zase točila tou svojí prdelkou k jeho ocasu, který už praskal ve švech.
„Nestihnem. Až doma večer, kočičko,“ sténal mužíček a chystal se si ji vzít zezadu. Věděl, že to má nejradši a rád jí to plnil.
„Co jsem tvoje?“ škemrala o to správné oslovení Stáňa.
„Moje kurvička jsi. Moje čubička a coura jsi,“ plnil její touhy manžel a nabodl si ji zezadu. Projel ji kundu sem a tam když začala škemrat dál.
„Říkej mi dál, co jsem tvoje. A do zadečku. Musíš to střídat, slyšíš?“ vrtěla zadečkem a přirážela.
„Jsi děvka. Děvka prodejná jsi. Moje kurva, slyšíš? Jen moje!“ šoustal jí zadnici a syčel vzrušením.
„Jen tvoje, neboj. Nikoho jinýho,“ lhala samice a v duchu se těšila z toho, že ji manžel bodá zrovna tam, kde před ním byli dva cizí.
„Mrdej mě, mrdej. Nesmiš přestat. Teď nesmíš přestat,“ užívala si a myslela na mladíkův obrovský ocas a na týpkův lofas předtím.
„Na střídačku,“ oznámil jí muž a začal píchat střídavě prdel i kundu. Sem, tam, sem, tam a pořád dokola. V duchu si přitom říkala „tam byl, tam taky byl.“

Najednou se opřela do dveří vozu a začala přirážet ještě divočeji než předtím.
„Budu. Na mě to už jde. Já se udělám. Nepřestávej,“ hekala a narážela se.
„Drž hubu, tohle neříkej. Ty mrcho nebo se udělám s tebou,“ šoustal ji bezmyšlenkovitě. Nastalo vteřinové ticho, kdy se oba zaráz vzepjali, ztrnuli a cukající kunda ždímala pulsujícího čuráka, který do ní stříkal jako by to bylo poprvé. Nechal ho docákat a počkal, až z ní jeho pták sám unaveně vyklouzne. Hladil ji prsa a boky a ona se snažila být zase v klidu.

Posadili se vedle sebe a spokojeně oddychovali.
„Co se to s tebou stalo? Včera taková chladná a dneska taková dračice?“ pochvaloval si jejich pich manžílek.
„Ále to víš, no. Byla chuť,“ odpověděla ledabyle při oblékání šatů a ve zpětném zrcátku si u toho přemalovávala rty.
„Musím ještě zpátky do práce, lásko,“ oznamoval svojí ženě zatímco ona psala smsku zajdovi, že pokud může, tak do 15min je zpátky u něj. Odpověď s horlivým souhlasem jí přišla okamžitě.
„Komu píšeš, miláčku?“ vyptával se.
„Ále, jen tak. Napadlo mě, že bych se stavila k Radce na kus řeči,“ mrkla na něj a políbila ho na rty.
„To jdi, lásko. Já se vrátím až pozdě večer, tak ať se nenudíš,“ schválil nápad její muž a rozloučili se. Hned potom, co odjel, si Stáňa znovu zavolala taxi a nechala se odvézt k mladíčkovi s tím největším ocasem, který kdy viděla. Její chuť být nevěrná byla tak silná, že jí bylo kolikrát i jedno kdyby něco prasklo. A dnešní chuť na pořádného ptáka ji burcovala o to víc…

Autor

0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x