Bank

Výdělečný grupík starých pánů skončil k všeobecné spokojenosti

Za chvíli příjdou ti kolegové z klubu, tak počítej, že to brzo propukne,“ plácl svoji přítelkyni Vladimír po buclaté zadničce.
„Počítám s tím. Platí všechno na čem jsme se spolu domluvili nebo jsou nějaké změny?“ ujišťovala se Magda netrpělivě, protože jejich plán byl ďábelský a ona byla ďábel sama.

Žila s Vladimírem už rok a půl a i když byla mladší o 40let, tak jí jejich vztah vyhovoval. Vláďa byl muž pro každou špatnost, rád se bavil a srovnával krok s jejím věkem. Byla mladinká, macatá na těch správných proporcích a kdejaký jejich kamarád po ní toužil. Ať už tajně nebo neskrývaně. Vladimíra vzrušovalo když se s ní mohl předvést a nechal ji otevřeně flirtovat i souložit s cizími muži. Magda tak aspoň neměla potřebu od něj utíkat. Věděla, že všechno má dovoleno a ještě bude pochválena.

Bujaré večírky a společné klidně i veřejné orgie měla povoleny s ním i bez něj. Byla jeho životní partnerkou, díky které si hladil jeho stařecké ego. Povolil jí všechno, ale musel o všem vědět. Mohla mu být nevěrná, ale musela to nahlásit, nafotit nebo natočit. Večer když se vracela domů, tak si spolu fotky prohlíželi a jemu to stavělo ocas.

Jejich večerní šoustačky slyšela celá ulice a sousedé kolikrát čekávali v oknech se svojí nedočkavostí, kdy už to začne.
Dnes Vladimír vymyslel jednu z jejich her. Pozval svoje bývalé kolegy, kteří jeho soukromý život znali a nebo dokonce ochutnali. Rozeslal pozvánky, kde vysvětlil, že si dají zase partičku karet, kde výhra bude jeho macatá a mladinká Magdička.
„Už jsem ti přichystal i oděv na večer,“ popoháněl čas Vladimír a vedl Magdu do ložnice. Na posteli ležely krásné, vyleštěné, lakované kozačky ke kolenům a vedle nich dlouhá rudá stuha.
„Ty jsou krásné, Vladi,“ rozeběhla se k letišti mladá macatice. Začala kozačky zkoumat a chystala si je vyzkoušet. „Ještě ne, miláčku. Nejdřív se jdi vykoupat, udělej si vlasy a make-up. Ale přesně tak jak to mám rád,“ pobídl ji a plácáním po zadečku ji zahnal do koupelny.

Magda se vykoupala, vlasy si natočila do pevných loken a make-up přehnala přesně tak jak si to její vyvolený přál. Vstoupila do ložnice omotaná ručníkem a Vladimír si jen hvízdl nad její vyniklou ženskostí. V rychlosti si nazula nové botičky a prohlížela se v zrcadlech skříní. Z boku, zezadu, zepředu a zase z boku. Jeho dárky brala tak automaticky, že ani nepoděkovala a to jej rajcovalo taky. To, že ho bere tak samozřejmě, mu dělalo moc dobře. Jako pravá a vydržovaná kurvička. Seděl na posteli a sledoval její radost.

Přistoupila k němu, pohladila po hlavě, zapíchla do něj svůj sexypohled a zeptala se na co je ta stuha.
„Zabalím tě jako dárek. Budeš hlavní výhra,“ vysvětloval Vláďa a už z ní stahoval ovázaný ručník. Její prsiska se rozhoupala, prdelka roztřepala a aby kundička nezůstávala pozadu, tak ji malinko pošimral špičkou jazyku. Magda čekala netrpělivě na výsledek. Vláďa vstal, vzal stuhu, začal za krkem, oba konce přehodil přes prsa a bříško, sjel až dolů ke kundičce, protáhl mezi nožkami, vzadu nahoře nad prdelkou konce přehodil přes sebe a vepředu na pupíku uvázal stuhu do mašle.

Byla zabalená jako dáreček. Moc jí to slušelo. Stuha se zarývala do její buclaté kůže, že vynikl každý její špíček a když se před svým mužíčkem promenádovala, tak zjistila, že za chůze jí stuha krásně dráždí pizdičku.
„Jsi připravená, zlato. Víc toho na sobě mít nebudeš,“ usmál se spokojeně nad svým dílem.
„Vůbec nic?“ mrkla provokativně.
„Jedině moje kolegy. Jednoho za druhým,“ usmíval se blaženě a hladil jí u toho prdelku až Magdičce začaly rudnou líčka. Tak rád jí nabízel, že se na to těšil víc, než ona sama.
„Co je moje Magdinka? No? Copak je moje?“ vyzvídal a tlačil ji silou do kleku. Magda poslušně poklekla a rozepínala mu zip u kalhot.
„Tvoje kurvička je Magdinka. Coura malinká, nadržená je,“ odpovídala se vzdycháním přesně jak to měl rád.
„A jak kurvička děkuje za dárečky? No?“ pobízel jí dál a pomáhal jí vytahovat svého čuráka ze slipů.

„Kurvička vykouří a olíže,“ chichotala se a už snaživě olizovala nadržená ženuška.
Nabrala ocas do pusinky a rozjela kuřbu. Klouzala po tuhém ocasu svými zmalovanými rty, podlizovala jej svým růžovým jazykem a vzdychala u toho jako by ji přímo prcal. Koukala na něj u toho s radostí nahoru a jeho lofas mizel v její pusině. Kouřila ho oddaně a s chutí. Olizovala jeho žalud, rejdila jazykem po uzdičce, narážela špičkou do dírky, olizovala koule a jemu se blížil vrchol. Když viděla, že stačí málo a udělá se, přidala na vzdychání, mlaskání a začala trochu přehrávat jen tak, aby se to povedlo. Neměl problémy s erekcí a ani problémy s ejakulací, ale občas bylo tohle divadýlko třeba. V okamžiku jí našoustával pusu, roztahoval ji hubu za koutky a jel si pro svůj výstřik.

Magda jen otevřela pusu dokořán, vyplázla jazyk a čekala na horké sperma, které jí osprchuje mandle. Vladimír vzal svého ptáka do dlaně, párkrát s ním pleskl Magdě silou o jazyk a zarazil ho hluboko do krku, až mu koule pleskly o bradu. Udělal se za silného řevu. Vyšplíchal jí krk a nechal si ho ještě chvíli požmoulat. Spokojeně ji poplácal po rameni jako svoji ochočenou fenu a zapnul ptáka zpátky za zip.

Magda s chichotem odběhla do koupelny, aby si upravila make-up a už se rozdrnčel první zvonek. Upravovala si vlasy když zvonek zazvonil podruhé. Potřetí jej uslyšela když si vlasy lakovala, počtvrté když kontrolovala mašli v zrcadle a pátému hostu už otevírala spolu s Vladimírem. Každý na ní mohl oči nechat. Všechny překvapil její oděv, všechny těšila její krása a všichni si na ni brousili zuby.

„To je můj bank, pánové,“ oznámil s vážnou tváří Vladimír až se Magda zarazila před jeho kamenným výrazem. Lekla se, aby si to nakonec ještě nerozmyslel. Těšila se na všechno slíbené. Ale uklidnila se hned poté, co ji vzal Vladimír za ruku a usadil ji na velikou sedačku v obyváku. Dosedla na ni líně jako kočička, nožku přes nožku a čekala netrpělivě, kdo ji vyhraje a kdo si s ní, se vším svolením zašuká.

Pánové po ní švihali pohledy, posílali ji vzdušné pusinky a mrkali na ni. Těšili se na ni jako na věc a to bralo jak, ji tak i Vladimíra. Od chvíle když se domlouvali na tomto večeru se každý z nich třepal na vítězství. Každý potřeboval vyhrát. Zasedli ke stolu, rozlili si pití, rozdali karty a započali hru. Magda poposedávala na sedačce a zvědavostí málem sténala. Bylo jí jedno kdo z nich vyhraje. Jen se v duchu modlila, aby to nebyl její Vladimír. Když už akce, tak s cizákem.

Upravovala si mašli, čechrala si lokny, spravovala si kozačky a měnila vyzývavé pózy na sedačce. Občas vstala a šla se projít okolo stolu. Každého z nich pohladila, podráždila svými dotyky a jako poslušná ženuška se nejdéle zdržela u svého mužíčka, aby ty druhé ještě víc nabudila. Nechala na sebe sáhnout a s laškovným chichotem bez problémů každý dotyk přijala. Kroutila se u stolu, házela boky, hladila si stehna a bříško, poplácávala se po prdelce a čekala na svého výherce. Když už se začala hodně nudit, tak ji Vladimír upozornil, že ještě jedno kolo a může se na věc.

Odklapala ladně do ložnice, připravila všechno co bylo třeba a čekala poslušně na posteli. Za velkého jásotu a výsměchu ostatním, se do ložnice dostavil Jára. Vrstevník jejího muže a okresní bejk. Alespoň podle jeho dvojsmyslných poznámek, co občas utrousil. Magda ho přivítala v leže na posteli. Jára se došoural až k ní a dychtivě začal tahat za konec mašle.

„Rozbalíme si ten náš dáreček,“ funěl a ruce se mu třásly.
„Musíte pomalinku,“ mrkla na něj už natěšená Magda.
„Neboj se. To víš, že pomalinku,“ přikyvoval Jarda a když byla z macatice mašle dole, tak se zbrkle začal vysvlékat sám. Stál před ní malý, scvrklý staroušek, kterému brčko krásně viselo. Magda se přitočila na posteli a začala ho žmoulat a cucat. Dědouškovi to začalo dělat moc dobře a tak se jen podepřel v bocích a nechal svůj ocásek klouzat v její pusince. Nevynechala ani kulky a skvělou práci dlaní a po delší chvilce se podařilo, aby se jeho klacík ztopořil.

„Ono to nakonec půjde, neboj. Udělám ti dobře, neboj,“ hrabal se za ní na postel a rovnou mezi její stehna. Roztáhl jí nohy a prsty si podržel pysky, aby mohl slíznout šťávu, kterou z pičky vypouštěla. Nasadil svůj široký jazyk u análku a prolízl jí brázdu až k poštěváku. Zakmital na něm a zase zajel přes díru až k prdelce. Opakoval to a zrychloval, dokud nevzdychala jako čubka. Schválně i přidávala na hlasitosti, aby co nejvíc bylo slyšet vedle v místnosti, protože za skleněnými dveřmi bylo vidět hodně stínů.

„Každý by tě chtěl a mám tě jen já,“ posmíval se Jára a lízal samici čím dál rychleji. Držela jeho hlavu a tlačila se víc a víc na jeho obličej. Když přidal dva prsty do díry, tak to už nevydržela a udělala se s velkou parádou. Křičela a vzdychala a ostatním venku se začali stavět čuráci jednomu vedle druhého. To vědomí, že vedle je krásná, baculatá samice, která má potěšení z toho, když ji kdokoliv ojede, jim vháněla život do žil. Jára už na svojí výhře ležel a zasouval do ní svůj tvrdý ocásek.

Prcal ji a užíval si to stejně jako ona. Oba vzdychali a povzbuzovali se navzájem. Všichni vedle to měli skoro stejně jako by tohle vystoupení sledovali na přímo. Po pár minutách začal Jarda chrčet a stříkat do Magdičky, protože její nadržené mládí se nedalo vydržet dlouho. Svoje semínko vypustil až do poslední kapky do prokrvené pindičky, Magda zvedla nohy, podržela si je nad hlavou a Jarda sledoval jak jeho semeno vytéká zpátky. Cítil se jako king. Cítil se jako inseminátor a největší nabíječ z okolí. Magda spokojeně oddychovala a když se Jarda nabažil pohledem, vzal svoje věci a vyšel z ložnice, nahý a viditelně nadmíru spokojený.

Ostatní pánové zrovna skládali na sůl všechny svoje peníze před Vladimíra.
„Tohle je všechno co mám. Můžu?“ ptal se jeden z nich. Druhý vytáhl dva tisíce, třetí tisíc a čtvrtý si právě sundával zlatý řetízek a hodinky.
„Jděte hoši. Jděte a dělejte si co chcete,“ usmíval se spokojeně Vladimír, protože právě prodal svoji ženu. Nastavil si kameru a šel k ložnici, který byla dokořán otevřená. Na Magdu jen pokynul hlavou, ta všechno pochopila a pustila se do práce. Jednoho po druhém sála co nejhlouběji do krku, na střídačku je honila a nechala si laskat její výstavní cecky, které Jarda tolik opomněl. Dva honila, třetí jí lízal a čtvrtého kouřila. Pánové se začali střídat u její pusy, kundy i koz. Skákali přes sebe až se musela smát. Vladimír všechno točil a spokojeně si pomlaskával. Když už jim ocasy pěkně stály, tak si je začala režírovat podle svého.

Na jednoho se nabodla na koníčka a druhý se jí ptákem zabodl do prdelky. Další dva se nechali kouřit na střídačku. Nadskakovala na nich a přirážela že jí nestačili ani chytat za ta její veliký prsiska. Držela se těch dvou ptáků jako madel a cpala si je střídavě do pusy. Půlky se jí třepaly a cítila horkost v mindě i prdelce. Ty dvě kopí se v ní o sebe třely a její kunda se chystala k výbuchu. Ten vzadu to v její těsné prdelce nevydržel a vystříkl bez jakéhokoliv upozornění. Když ucítila jeho semeno v zadečku, začala rajtovat na ocasu jako smyslů zbavená. Nabíječ ji ale zastavil a přenechal svoje místo dalším dvěma, kteří už čekali. Byli rozkouření a těsně před výstřikem.

Magda si lehla na bok a nechala se obdělávat zezadu. Prsa jí skákaly a Vladimír se pomalu plazil okolo postele, aby všechno zachytil. Točil detaily, kdy cizí čurák zajížděl do jeho hekající ženušky, točil její roztoužený obličej, točil její oblizující se rty a chytal jedno prso za druhým, aby je zachytil na kameru taky. Jeho pták už stavěl stan na poklopci, ale nenechal na sebe šáhnout, ani když se Magda natahovala. Pokaždé s kamerou utekl na jinou stranu. Vrátil se k její šukané kundě a točil jak to bušící, cizí péro z jejích pysků pořád dokola vyklouzávalo. Cizí ruka ho brala za žaludem a zase ho strkala do té poslušné ženušky.

Jeho chlupaté půlky se zatínaly, aby mohly pomoct rejdícímu lofasovi. Když ho najednou cizí ruka bez milosti vyškubla a jeho semeno plivalo po celé její pizdičce až k bříšku. Pán, co pustil obšukávat jen stál u postele a sledoval to jako film u kterého se honil. Leštil to svoje tuhé kopí a rudnul v obličeji. Čtvrtý a poslední cizák přiskočil k Magdě hned po tom výstřiku a zalehl ji svým tělem a celou vahou. Magdička vzdychala a nechala se prznit dalším z pozvané pětice.

Její nožky se nadhazovaly nad jeho zádama a Vladimír točil každý zásun do její buclaté pizdičky. Když se poslední kanec vzepjal, skočil rychle na kolena, aby mohl Magdu zestříkat co nejvíc. Byl tak šťastný za tenhle zážitek, že jeho semeno z něho lítalo zase jako ve dvaceti. Tetelil se radostí a Magda udýchaně hladila zespodu jeho koule. Přetočila se na čtyři když si všimla v pořadí druhého mrdáče, který se ještě pořád honil. Přilezla k němu po kolenech jako kočka a nasála ho do pusy. Stačilo párkrát olíznout, nasát a jeho šťáva jí tekla přímo do krku.

Pochutnala si, spolykala do poslední kapky a zůstala nahá na posteli, kdyby si to nahodou ještě některý z nich chtěl rozdat. Vladimír sklapl kameru a odešel do obýváku, kde se pánové začali postupně oblékat a chystat pomalu domů. Poslední nalitý panák si vypili společně na dobře provedenou akci a rozloučili se, jak s díky s Vladimírem i s Magdou.

„Byla jsi přesně taková jako jsem chtěl, děkuju,“ políbil ji na tvář a zmáčkl prso až sykla.
„Opatrně. Tví kamarádi byli něžnější,“ zachichotala se a přimáčkla svoje tělo na Vláďu.
„Jací ještě byli? Povídej,“ zdůraznil svoje přání dalším zmáčknutím.
„Aaaaau, no byli… by­li… no nadržení byli,“ vzdychala už zase chtíčem jeho samička a prosila očima o poslední číslo.
„Nadržení. To jo, to byli. Nadržení. Ocasy jim stály a všude ti je strkali. Sem i sem,“ syčel Vláďa a snažil se cpát svoje prsty do její zadnice i kundy.
„Tobě se to líbilo, viď, ty couro? Udělala ses, že? Že ses udělala?“ dychtivě jí visel na rtech a když odpověděla, že ne jednou, tak začal horlivě rozepínat poklopec. Jeho ocas byl naběhlý a žilnatý a o kus větší než před návštěvou. Plácal ji přes zadnici větší a větší silou až jí půlky pěkně rudly. Pod každou ránou se víc přimkla a půlky špulila vstříc dalšímu plácanci.

„Pustíme si, co jsme natočili,“ uvelebil se v křesle, nacpal ocas Magdě do pusy a spustil natočené video. Magdička se hned pustila do práce a kouřila jeho naběhlého čuráka. Jezdila jazykem nahoru a dolů. Vyplazovala ho lačně na svého mužíčka a kroutila se v bocích, aby dala najevo, že ho chce uvnitř. Držel jí hlavu napíchlou na ocasu, takže nemohla ani polevit.
„Teď ti ji líže, podívej se,“ natočil displej kamery na ni a hlavu ještě víc přidržel, aby se nechtěla vyvlíknout. Její pusa jezdila po jeho čurákovi a její oči se nadrženě dívaly na tu lízačku, kterou ji dopřál jeden z nich.
„Teď ho kouříš, sleduj. Mě kouříš líp,“ dorovnával hned Vladimír a za vlasy si ji narážel na svůj kůl.
„Tady tě mrdá. To se ti líbilo, že? Jak ti v ní rejdil. Jak tě protahoval cizí mužskej a další čekali až na ně příjde řada. Líbilo se ti to, že jo?“ šukal ji nemilosrdně pusu a Magda zvládala jen mumlat svůj souhlas.
„Prstuj se u toho,“ rozštěkal se na ni když už cítil, že mu koule tvrdou a bude brzo po všem.
Magda zapíchla svoje prsty v podřepu do kundy a spustila mlaskavý koncert. S čurákem v puse se blížila k orgasmu úplně stejně jako Vláďa. Trojúhelník Magda, Vladimír a puštěná kamera byl k nevydržení. Házela zadkem proti svým prstům, aby se narážela jako na koníčka a jeho šulina kouřila nejlíp jak kdy zvládala.
„Vystrč jazyk. Dělej, jazyk ven,“ pleskal jí po tváři a když ho vyplázla, tak jeho semeno bouchlo přímo jí do obličeje. Držel jí čuráka u hlavy a ona se jen oblizovala a svíjela se na kolenou, v křeči silného orgasmu. Pohladil ji po vlasech s velikými díky v očích. Líbilo se mu ji nabídnout, sledovat to, točit a ještě na tom vydělat. Vlastně poprvé v životě ji prodal a když jí to oznámil, ani neprotestovala a ptala se po dalším výdělku…

Autor

4 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x