Léčivá odplata 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Léčivá odplata
Počet zobrazení: 118

Petr, který se v ranních hodinách v práci dověděl z anonymu o dlouhodobých záletech svojí milované ženy, měl celý den spoustu práce sám se sebou. Celý seznam s konkrétními jmény, mezi kterými bylo pár jeho kamarádů a  pár indícií o známých tvářích z jeho okolí. Pral se v něm pocit vzteku, lítosti, smutek střídala zuřivost a zmatky mu nedovolily kloudně se rozhodnout, co bude následovat dál.

Jeho manželství s rozkošnou blondýnkou nebylo nikdy předpisové. Jeho žena Terezka milovala jen sama sebe, nechtěla se v ničem podřídit a určovala pravidla jejich vztahu. Rodit děti odmítala, vařit neuměla, domácnosti se nevěnovala. Její denodenní náplní byly zálety, jež kamuflovala posezením se svými kamarádkami, které jí ochotně poskytpovaly alibi.
I když Petr možná  něco mohl tušit, Terezka to s ním natolik uměla, že si ani na chvíli nepřipouštěl jakýkoliv podraz od své výstavní ženy. I kdyby se stokrát utápěl v pochybnostech, sex s jeho ženou ho vždy přesvědčil o opaku.

Teď tu seděl a přemýšlel, co ten dopis znamenal. Pro něj, pro ni a pro jejich život. Během jedné vteřiny se mu otočilo myšlení a zbořil se svět, který si tak maloval. Čím víc nad tím přemýšlel, tím víc se mu oči otevíraly a bylo jasné, že tohle nikdy nepřekousne ani neodpustí.
Vzal telefon a vytočil číslo manželky. Když se mu ve sluchátku ozvala, jako vždy,  veselá a bezprostřední, jen zaťal zuby, aby nepokazil svůj plán. Jeho důkladný plán, který zprostředkuje a který mu každopádně ve všem pomůže.
Jako obvykle se poptal jak se jí daří, co dělá, oznámil svůj návrat domů a rychle hovor ukončil.

Pochopitelně se dostavily představy, co asi zrovna dělá a u koho asi zrovna je. Navečer, když se vracel z práce, ho jeho ženuška vítala jako obvykle. Ale dnes mu vítání s ní nešlo jako jindy. Snažil se, ale zmohl se jen na odtáhnutí a odchod do kuchyně, kde zjistil, že zase není navařeno a ani ta myčka nejela s várkou nádobí, které tam osobně ráno naskládal.
„Pojď si promluvit,“ štěkl ledabyle směrem k Terezce a odvedl ji do pokoje.

„O čempak?“ zamrkala očkama a protože jí bylo jasné, že zase začnou jeho prosby a domluvy okolo domácnosti. Proto se rovnou začala vlnit, rozepínat a svádět ho. Petr seděl v sedačce a sledoval její každovečerní představení. Byla krásná, s postavou Bohyně, obličejem anděla a sexeapellem, který uměla prodat za každou cenu.
Večer co večer ho to burcovalo a vzrušovalo, ale dnes to sledoval a ani nemrkl. Terezka si všimla jiné reakce a svým mozečkem si to vysvětlila jen jako unavenost po celém dni.
Proto přitvrdila. Svlékla si šatky a stoupla si nad něj na sedačku. Její kalhotky měl přímo u obličeje a tak stačilo se jen přimáčknout k jeho nosu, aby ucítil její šťavnatost. Opřená o zeď jen hýbala pánví do prázdna a otírala se mu o obličej. Sama se těšila na pořádný šoust. Když se nabažila ve stoje, přisedla do dřepu a dosedla mokrými kalhotkami na jeho poklopec. Začala vrtět zadečkem, kroutit a svíjet se jako hádě.

Petr odolával co mohl, ale nakonec, jako vždy podlehl. Chytil ji za boky a narážel si ji na rostoucí bouli. Jenže v hlavě měl pořád jen vztek. Zuřivé myšlenky začaly ovládat jeho pohyby, takže Terezčiny pysky dostávaly zabrat o přezku řemenu a jeho prsty se skoro zaryly až ke kosti. Snažila se vymanit a zkusit jinou polohu, ale nešlo to. Petr s nepřítomným pohledem ji zespodu podebíral svojí boulí až ji strhl jednou paží k sobě a volnou rukou bleskově rozepnul řemen, zip a osvobodil naběhlého ptáka.
Ani se dnes nezdržoval žádnou předehrou a mazlením jako obvykle. Jen ji chvatem roztrhnul kalhotky a napíchl si ji na ocas. Terezka stačila jen vyvalit oči a vykřiknout, co se to děje. Ale jen co ucítila žalud na kraji dělohy, oddala se šukačce s plnou vervou. Ani jí nepřišlo, že je dnes jiný.
Nechala se nadhazovat pevnými pažemi a nechala si mačkat zadnici až do rudých fleků a bolesti. Hlavně, že píchala. Jeho ocas ho nikdy nezklamal a přesto, že se mu dnes poprvé hnusila, fungoval jako by byl čerstvě zamilovaný. Nabodával ji a sledoval její obličej. Jeho kráska se mu před očima měnila v bezcitnou mrchu, která nezná hranic.

„Chci zažít něco novýho,“ cedil mezi zuby když ji napichoval na svoje mokré kopí.
„Zažiješ, jen si stačí říct,“ vyhekala ze sebe ochotně Terezka a během šoustání čekala co bude dál.
„Chci tě vidět s jinými,“ zasyčel Petr a všiml si jak Terezka po té větě zrychlila sama od sebe tak, že musel její boky ještě víc bolestivě zachytit.
„Neblázni, to snad ne,“ smála se vzrušená ženuška a cítila, jak se jí útroby sbíhají v jakýsi zvláštní orgasmus.
„Chci to,“ vpichoval do ní zespodu svůj ocas Petr a sledoval, jak ji to hnalo ke kundímu výbuchu.
„Ne,“ zvrátila hlavu Terka a rudá si jela pro orgasmus.
„Chci to a bude to tak a bude jich hodně,“ přechytil se na jejím těle ze zadku na kozy Petr a přidal na tempu, které už od začátku bylo vražedné. Po tomhle se Tereza s křikem udělala a svezla se na sedačku vedle něho. Petr se na ní dodělal jako na placené děvce a jen schoval ptáka do kalhot, vzal klíče a vypadl z bytu.

První cesta vedla do hospody, kde si objednal dvojku červeného. Kopnul ji do sebe a poslal za ni pár panáků. Nastalo uvolnění, které právě potřeboval. Zaplatil a odmotal se do nedalekého parku na lavičku. Tam tupě přemýšlel, co s načatým večerem. Cítil, že potřebuje spřízněnou duši, které by se vykecal. Napadla ho jediná žena v jeho životě, se kterou si nad míru rozuměl a mohl ji svěřit i ty nejintimnější problémy. Jeho švagrová Ilonka.

Sestra Terezky byla pravý opak jeho ženy. Ne moc hezká, ne moc sexy, obyčejná ženská, která žila vesele a nenápadně v poloprázdné garsonce. K ní ho to táhlo vždycky jako k vrbě. Jakýkoliv problém a starost jí vyžaloval a ona uměla pokaždé poradit, vyslechnout, potěšit, rozesmát.
Když ji volal, samozřejmě už spala, ale na návštěvu se k ní probojoval i když bylo po půlnoci. Ilona jej nepřivítala moc radostně, ale jediný pohled na něj ji prozradil, že návštěva je asi nutná. Jeho problém probírali až do rána a sečítali pro a proti.
Petr se jí svěřil se svým plánem a ona s překvapením zaplesala. Na svoji sestru se už dlouho zlobila, protože byla jen jejím stínem. To, čeho si Ilona vážila, Tereza rozdupala na prach. Toho, koho milovala, jí sestra pokaždé přebrala. I k Petrovi cítila víc než by si kdo myslel. A zase ho měla Tereza.

„Já si měl vzít tebe,“ hořekoval Petr opile a tulil se k Iloniným prsům.
„Neblázni a nepřemýšlej takhle,“ odtahovala se Ilona i když by nejradši držela bez hnutí.
„Měl jsem. Dneska už to vím,“ funěl Petr s rukou pod její noční košilí a mačkal její, pro něho najednou krásná prsa.
„Nech toho, pusť mě,“ snažila se vymanit z jeho silných paží, ale nešlo jí to. Její chtíč ji okrádal o jakoukoliv sílu a pomalinku tála a zápas s ním už jen předstírala. Jedna jeho ruka bojovala s jejími prsy, rozcuchaná hlava se drala pod košilku a druhá ruka zajížděla mezí půlky bílé zadnice až k pyskům. Ani nezpozoroval, že se Ilona už nebrání a čeká na splnění svého snu.

„Aspoň zalízat mi dej,“ škemral Petr a Ilona rudá v obličeji se pomalinku kladla na stůl, u kterého seděli. Když dolehla na desku stolu, Petr rozhodil její stehna, aby se pokochal švagřinčinou pičkou. Roky ji neviděl a teď v jednom okamžiku ji chtěl víc než kdykoliv předtím. Její  chodidla se pohodlně uvelebila na jeho ramenou a on spustil lízačku, o které Ilona dlouho jen snila.
Konečně! Konečně dostala to, co si roky přála i když šlo jen o tohle. Vychutnávala si jeho tvrdou špičku jazyku, která podebírala poštěváček, kmitala po něm a zajížděla do tekoucí dírky. Když se zastavil jazykem na jejím análu, sama si pomohla prsty a dodělala se mu před očima.

To už se na ni Petr jen díval a sledoval ne to představení, ale obličej, který se oddával na plno všemu, co tělem probíhalo. Její najednou krásná tvář se oddala slasti stejně jako celé tělo, celou místnost zaplavila vlna energie, se kterou se Ilona hnala dál a dál dokud nestopla tempo a nesevřela stehna k sobě. Přitiskla je k tělu a před ním se vyrýsovala spokojená pička s jemně vibrujícími pysky mezi kterými vytékala čistá šťáva. Udělala se s plnou parádou a on jako by vystřízlivěl si uvědomil, že tohle chce vídat zas a znova.
Zbytek rána prospal v Ilonině náručí a i když ráno bylo krušné, bylo mu blaze. Po společné kávě znovu probrali jeho problém a dopilovali podrobnosti jeho plánu.

Doma ho čekala netrpělivá Terezka, která se s drzostí jí vlastní, proměnila ve vyčítavou saň. Kde byl, co to mělo znamenat, že s ní naložil jako s děvkou a zmizel, co si o sobě myslí…Výčitky a křik,  scéna za scénou, hotová Itálie.

„Ale abys věděl, že nejsem zase tak zlá, tak s tím tvým nápadem, který jsi mi včera nadhodil, souhlasím. Tobě to udělá dobře a já se pro tebe přemůžu. Jako důkaz lásky,“ přidala sladce.
„Prý důkaz lásky,“ odfrkl si opovržlivě pro sebe Petr a souhlasil s domluveným nápadem. „Ale mám jednu podmínku, že ty chlapy budu shánět já,“ dodal poslední pravidlo Petr a odebral se plnit plán.

Sedl si v pracovně a se zájmem četl pořád dokola seznam v anonymním dopisu. Seznam řízků, kteří šoustali jeho ženu. Přišlo mu, že tam je snad půlka města, ale zároveň mu bylo jasné, že  tento popsaný list je reálný a pro jeho manželku vlastně brnkačka.

„Prej z lásky,“ smál se už naplno Petr a zaškrtával si v seznamu všechny, které chtěl zapojit. Dával do kupy ty, kteří se navzájem neznají a ty, na které to zkusí s prosbu.
Myslel střídavě na Ilonu a na podrobnosti svého plánu pomsty.Z celého seznamu obtelefonoval a osobně navštívil několik mužů, kterým nalhal, že jde jen o hrátky. O tom, že ví, jak mu piglovali ženu se samozřejmě vůbec nezmínil. Někteří se bránili, někteří ihned souhlasili a on spokojeně odešel domů, aby sebe i Terezku připravil na druhý den.

Hned po návratu se přemohl sladkým vítáním se svojí prohnanou ženuškou a do ouška šeptal jak je vše domluveno na druhý den večer.
„Bude jich víc, Terezko moje. Nebojíš se, že ne?“ vyzvídal Petr a dočkal se odpovědi a reakce takové jakou přesně čekal.
„Bojím se, ale pro tebe to udělám. Nebude mi to asi moc příjemné, ale jestli tohle chceš zažít, tak zatnu zuby,“ zalhala.
„Zatni, kočičko, zatni. Pomůžu ti šátkem přes oči,“ mrknul šibalsky a pobavil se jejím zesmutnělým pohledem.
„Je ten šátek nutný?“ zkusila vyjednávat Tereza, které tímto došlo, že neuvidí všechny ty cizí tváře a zůstane jen u fantazie, která ji nějak extra nebavila.
„Je. Ale neboj. I ten šátek půjde dolů!“ plácl ji po zadečku a odešel spokojeně do pokoje odkud poslal pár smsek Iloně, po které zvláštně toužil.

Skoro celou noc nespal. Věděl, že se blíží zvrat v jeho dosavadním životě. Podíval se na spící manželku a najednou si uvědomil, že nic jiného, než odpor k ní necítí. Tolik ho tímto potupila, že nemělo smysl zachraňovat vztah a odpouštět její podlost.

„Dobré ráno,“ probudil Terezu jako každý den. Byl zase sladký a něžný, aby se cítila co nejlépe. Hned po probuzení se k němu přimáčkla a naznačila chuť na ranní sex. Petr bez problémů odmítl, protože se přece musela šetřit na večer.
„Kolik jich má jako dojít?“ ptala se jakoby dotčeně a přitom zvědavě jeho manželka.
Zatvářil se tajemně:
„Měl jsem přání a ty jsi se rozhodla, že mi ho splníš. Nepřemýšlej a ber to jako moji prosbu a můj sen, o kterém jsem mlčel. Všechno se dozvíš až bude potřeba. A neboj se. Budu při tom vedle tebe,“ vysvětloval Petr a Tereza dělala, že je spokojená s vysvětlením. Celý den se čančala, kadeřila si vlasy, koupala se snad každé dvě hodiny, upravovala make-up, měnila si naušnice, korále, z domu se nehnula ani na krok a jen popíjela vínečko a cupitala nedočkavě od ničeho k ničemu.
Petr ji jen mlčky sledoval a v duchu se nestačil divit. Teď už mu bylo jasné, že má doma roky jen obyčejnou couru. Pro svoje potěšení zavolal ze zahrady Ilonce, aby uslyšel alespoň její hlas. Potřeboval vzpruhu a pomalinku na sobě zjišťoval, že potřebuje přímo ji.
S úsměvem se vrátil vyvětraný do dusného domu a těšil se až té jeho křepelce spadne čelist.
Tereza běhala netrpělivě po domě, na jeho dotazy odštěkávala a viditelně se těšila jak si ten den dovoleně užije. Večer nastal docela rychle a když se přiblížila hodina H, přitočil se Petr k nervózní Terezce a zašeptal ji:

„Pojď se mnou do ložnice.“
Za dveřmi ložnice ji čekala odestlaná postel a na ní pár šátků.
„Nebude ti vadit když si tě k tomu přivážu?“ šeptal jí do vlasů a ona jen horlivě kývala, že tohle ji samozřejmě vadit nebude.
„Přivaž si mě šátkami, ať jsem poslušná,“ škemrala a kroutila bokama. Položil ji na postel a obě zápěstí i oba kotníčky  zafixoval šátky, které připevnil k rámu postele. Pátým šátkem ji něžně zavázal oči a šeptem ji připravoval na další akci.
„Vystřídají se na tobě, Terezko. Vystřídají a vystříkají, chceš?“ dráždil ji svým hlasem a představami.

Tereza připevněná a bezmocná se jen kroutila a cítila jak ji lechtá její chtivá šťáva vytékající z pysků. Jen prsty zkusil jestli už promazává a když ucítil její nevěrnou šťávu, opět se mu zhnusila.
První zvonek zazvonil za nějakou chvíli potom. Dveře nechal otevřené, aby se nedopočítala podle zvonění a když se sešlo všech pět nabíječů, uvedl je do ložnice. Pánové se shlukli okolo postele a sledovali ženu, kterou každý z nich už minimálně jednou píchal. Petr přilehl k Terezce a zašeptal jí do ouška, že už jsou přítomni skoro všichni a jen ten největší bonus příjde až na úplný konec.
Terezka jen vzrušeně dýchala nahlas a svými boky zakrývala flek od šťávy, která z ní tekla. Bradavky na jejích malých prsech ztvrdly a trčely do prostoru. Pánové se pomalu začali svlékat jeden po druhém a jejich ocasy už stály jako sloupy. Jeden po druhém si nad ní honili svoje nástroje a volnou rukou šmátrali po jejím nahém těle. Petr zavelel, že se můžou pustit do práce, ale podmínkou zůstává, že půjdou postupně, každý se vystříká kam je mu libo, ale v naprosté tichosti. Potom se odklidí do kouta pokoje.

Jeden po druhém se k ní vrhli a hladili, líbali, lízali, střídali se u jejich rtů a na jejich kozách, mezi stehny a Terezka jen vzdychala a rudla a prosila o další. Ta slepota, kdy netušila kdo se po ní válí, ji přiváděla k šílenství. Když ucítila prvního ptáka v sobě, hned v prvních tempech se udělala poprvé. První to dlouho nevydržel a vystříkal ji hned po jejím orgasmu. Poslušně se tiše odebral s uzlíčkem svých věcí do kouta, kde se začal oblékat a v duchu se těšil na soukromější orgie s touto ženou.
Při druhém ocasu sebou házela ze strany na stranu a svojí kundou vyrážela proti bucharu, který ji zkropil zevnitř zrovna ve chvíli, kdy jí v těle cukala druhá vlna orgasmu. Třetí, který na ni ulehl, do ní nacpal svoje kopí a to Terezka už volala, že chce dalšího do pusy a do ruky. Přiskočili hned jak slyšeli její prosby a zatím co jeden ji bodal, další se nechal kouřit a další honit. Ani jeden z nich nevydržel dlouho a postříkali ji skoro zároveň.

„Chci ještě, honem, chci ještě. To nebylo všechno, že ne?“ projevila se rozdováděná Tereza a čekala.
„Víc jich není Terezko,“ zašeptal Petr, který viděl každý detail a během tohoto vystoupení si ujasnil, že tahle žena půjde na 100% z domu.
„Slyšíš ty blbče? Chci se ještě udělat, dělej chci ještě. Ať jdou ještě jednou. Ještě se chci nechat lízat a prstovat. Rozkaž jim to! A šátek chci dolů. Dělej!“ rozjela se nahlas Tereza a vyrážela kundou do prostoru, protože chtěla cítit další cizí ocas.
Pánové si v koutě otírali svoje čuráky a oblékali si zbytky oblečení, aby vypadli tak, jak pánu domu slíbili. V tom zazvonil zvonek a Tereza pookřála.
„Dělej, kdo to je?“ škemrala směrem ke dveřím se šátkem na očích a ani netušila, že ta největší akce večera teprve příjde.
„Překvapení, Terezko,“ podotkl Petr a odešel otevřít dveře zlatému hřebu večera.

(pokračování příště)
@kor. Fred

Počet zobrazení: 118

Autor

Navigace v seriáluLéčivá odplata 02 >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Trochu drsné, ale zajímavé. Zatím než jako pomsta to vypadá jako že se to Tereze strašně líbí. Tak uvidíme co jí čeká dál.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x