Léčivá odplata 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Léčivá odplata

Návštěvu uvedl do ložnice, usadil ji na kraj postele a popřemýšlel, co udělá dál. Pohledem přejel oblékající se muže a pohlédl i na údajný bonus, na který se ženuška tak těšila. Potom z šuplíku vyndal roubík, který mu jeho žena nasazovala docela často při jejich hrátkách. Přisedl k Terezce na postel, pomalinku ji, přes její protesty, nasadil roubík a ještě pomaleji sundal šátek z očí. Jedním a nedočkavým pohledem přejela Terezka pokoj a rozhlédla se po lidech v něm.

Všechny pány v rohu pokoje pochopitelně znala a nechápavě koukala, co tam všichni dělají. Začala se potit, protože ji přišla jako velká náhoda, že by Petr domluvil pro tuhle akci zrovna výběr jejich prcířů. Poslední šok byl, když na kraji postele uviděla, za celý večer několikrát zmíněný, bonus.

Na pelesti, kousek od ní, seděla její sestra Ilona. Tereza mrskla zuřivým pohledem po Petrovi, který zrovna vyprovázel nechápavé pány, marně nabízející své další služby, protože si představovali, že bude pokračování s dvěma ženami. Petr je vypoklonkoval ze dveří a vrátil se do ložnice, kde sebou škubala Tereza kousek od spokojeně sedící Ilony. Přistoupil k ní a pohladil ji po vlasech.

„Chceš?“ zeptal se Ilony, která jen tiše přikývla. Klekl k ní a věnoval ji dlouhý milenecký polibek, který dodnes poznala jen jeho žena. Ta stačila jen vyvalit oči, mumlat a soptit. Petr položil Ilonu vedle ní a vykasal jí sukni nad oblý zadeček. Odhrnul látku kalhotek a přivoněl k jejímu lůnu. Spustil jazyk na plné obrátky a Ilona se jen za hlavou opřela o zeď, aby mohla své tělo vydat na pospas tomu, kterého tolik vždycky chtěla.

Pomáhala mu přírazy proti jazyku a jeho tvrdou špičku cítila tak intenzivně, jako den před tím. Nevnímala nic než ližbu a nechala se vést do prudké akce. Sestřino mumlání nevnímala a když se blížilo její oblíbené jemné cukání v podbřišku, jazyk přestal fungoval. Smutně se podívala dolů, ale hned spokojeně zjistila, že se zdaleka nekončí. Petr klečel nad ní a s pohledem zapíchnutým v jejích očích si rozepínal řemen a zip u kalhot. Vypadal pěkně rozhicovaně a vysílal k jejím očím samčí signály. Když přetáhl triko přes hlavu a zbavil se posledního zbytku svého oblečení, nalehl nahý na Ilonu a přes látku jejich šatů ji dráždil po celém těle.

I když vedle něj skučela a trhala sebou jeho nevěrná manželka, úspěšně ji oba ignorovali. Jeden si všímal druhého a okolí pro ně přestalo existovat. Jeho prsty si hrály s Ilončiným bujným poprsím a osvobozovaly ho rozepínáním knoflíčků z těsného zajetí. Jen co se vylouply bradavky, hned se k nim přisál. Jazykem rejdil okolo i přes ně a Ilona začala vzdychat. Škubající se Tereza neměla šanci tomuto divadlu uniknout, protože i když odvrátila hlavu, stejně slyšela zřetelně jak si její sestra užívá pod jejím mužem.

„Pojď mě pokouřit, prosím“ pobídl Ilonu Petr a vztyčil se nad její hlavou v kleku. Zasunul ptáka mezi její prsa a zmáčkl je k sobě. Podebral Iloninu hlavu dlaní a přitáhl ji k prokluzujícímu žaludu, který vykukoval mezi jejími balóny.
„Sleduj to, ty děvko,“ zasyčel nenávistně na Terezu a přidržel ji za vlasy otočenou jeho směrem. Tereza jen zuřivě skousla kožený roubík a zavřela oči, aby tomuto alespoň takhle unikla. Jeho ocas jezdil mezi velkými prsy švagrové a její jazyk pokaždé zakmital na žaludu když vyjel z járku. Stačilo přidržet dýl a Ilonka už věděla, že je čas ho nasát co nejhlouběji to půjde a zase pustit, aby se mezi jejími prsy projel. Zapojila do práce i ruce a chytila Petrův ohon tak silně, že sám sledoval co bude dál. Důrazným zatáhnutím dala najevo pohyb, který Petr provedl a jeho anál se ocitl nad Ilončinými rty. Spustila zase hru jazyku, kdy její mrštná špička rejdila okolo jeho zadku. Petr zespodu cítil jak mu řádně ojíždí jazykem jeho anál i koule.

Nasála a pustila ze zajetí, znovu sjela na jeho anál a on byl v sedmém nebi. Čurák mu trčel a tekl a bylo mu už jedno, zda svoji ženu vytrestal nebo ne. Bleskem sjel od obličeje mezi Ilončina stehna a zapíchl se.Tvrdý ocas ucítil příjemné teplo, mokro, kluzko, měkoučko.Chtěl si ten slastný pocit co nejvíc vychutnat a tak začal v té výstavní kundě rejdit. Zapichoval se a zrychloval dokud nebyl slyšet pleskot kůže o kůži v bušícím taktu. Ilona zrudla chtíčem a oddávala se všemu, co s ní dělal. Ať už si ji otáčel nebo se jí tlačil do anální dírky, nebo si ji bral zespodu.

Vydržel mnohem déle, než kdykoliv před tím s Terezou a to z něj udělalo ukázkového hřebce. Vypichoval z Ilony její orgasmus a čekal, až se jeho nová vyvolená poddá všemu co z něj vycítila. Za nedlouho do něj Ilona zabodla svůj pohled a bylo jasné, že se brzo udělá. Přitiskl jí palec na poštěváka, stačil jen třikrát zaťukat v rytmu a Ilona se roztřepala v hlasitém orgasmu. Petr se moc snažil to vydržet, ale vystřelil semeno do roztoužené kundy hned poté, co mu ocas začala silně ždímat.

Nastal naprostý klid, kdy se svezli k sobě a spokojeně oddychovali. Nebýt funící a soptící Terezy, byli by si usnuli v náruči, ale bylo třeba něco dokončit.

„Odvážu tě a roubík si sundáš sama, ale až venku. Nikdo tu není zvědavej na tvoje scény. V kabelce máš důvod toho všeho, ale určitě sama tušíš, proč to muselo proběhnout takhle. Oblíkni se a vypadni. Zbytek dojednáme jindy a jinde.“

S těmito slovy odvázal nervově totálně vyřízenou Terezu a za ruku ji odtáhl před vchodové dveře. S gustem ji hrubě vystrčil na chodbu, vyhodil za ní kupku oblečení, kabelku a dveře přirazil.Tereza se v rychlosti oblékla a rozhodla se, že tohle si jen tak líbit nedá. Otevřela kabelku, že si najde klíče, odemkne si a spustí pořádný rámus. V kabelce ale našla jen obálku s anonymem pro Petra a svazek klíčů, u kterého byl vzkaz:

„Proběhla malá výměna. Tohle jsou klíče od Iloniny garsonky. Tam si od teďka můžeš klidně dávat, co se do tebe vejde, s celým tím svým stádem. Měj se.“

@kor. Fred

Autor

Navigace v seriálu<< Léčivá odplata 01
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Tak to byla opravdu pěkná pomsta, sestra s manželem si to užili a předpokládám, že další vývoj byl rozvod a jejich šťastné manželství.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x