Panictví ponechané za zdí

Mladý Ondra se jako každý den ukájel při zvucích, které se linuly od vedle z bytu. Byl bílý den a protože pro studentíky bylo vždy všude líp, než ve škole, oběhal si doktory a užíval si líně domova. Celé dny proležel ve svém pokoji, který sousedil s ložnicí jejich rodinné přítelkyně. Denně měl ucho nalepené na tapetě za postelí, protože jejich sousedka, i přes svůj věk, patřila k čilým rajdám.

Byla to vyzývavá panička, které stačil jediný pohled a už si vedla od výtahu za kravatu svoji další oběť. To, že poskytovala placené služby nebylo žádným tajemstvím. Bylo téměř  jasné, že skoro muži z baráku jí prošli pod rukami. Flirtovala a sháněla si prcíře na každém kroku a Ondra ji šmíroval, jak u kukátka na dveřích pokaždé když zaslechl výtah, tak i v pohodlí své postele, kdy si honil ocas, díky jejím hlasitým orgasmům za zdí, každou chvíli.

Miloval ty chvíle, kdy zaskřípal výtah a  on kukátkem šmíroval, koho si rozšafně vede k sobě. Poté přeběhl k sobě do pokoje, kde pouštěl svoji fantazii naplno při jejich projevech a nakonec zase utíkal ke kukátku, aby viděl spokojený výraz odcházejícího.

Sám úspěch u žen neměl. Bál se, styděl, žil svými předsudky a nechal se dusit svým zničeným sebevědomím. Ani jednou se neodvážil holku svého věku oslovit. Brzdil ho stud i strach a taky chtěl „zůstat věrný“ jeho postarší sousedce. Nechtěl se zdržovat randěním, protože by přišel o denodenní vystoupení, které ho natolik bavilo a rajcovalo.

Sousedka se tak stala  ženou jeho snů a strašně po ni toužil. Ne po její lásce, ale jen k ukojení svých  snů. Chtěl smočit a měl jasno v kom. Kolikrát se potloukal jen tak po chodbě, aby měl to štěstí  potkat ji. Ale pokaždé když k tomu došlo, nezmohl se stejně na nic jiného, než zrudnout a sklopit oči. Situace pokaždé zachraňovala paní Katka, která halekala a mávala přes půl ulice.

Dnes měl šťastný den, protože sousedka měla  na pilno od časného rána. Jen co si zařídil omluvenku do školy a uvelebil se v posteli, za zdí se spustilo známé vzdychání. Přivádělo jej to k šílenství, mastil si prut a cvičil na sobě  samčí výdrž.
Představoval si její výraz v obličeji při každém jejím orgasmu, viděl zřetelně její obrovské kozy jak se rozlévají v rytmu šoustání, viděl jak její nohy  poletují nad zády  nabíječe.
Při tom její tělo již mělo hodně za sebou. Přes  50 oslavených narozenin  její provokativní chování prozradilo bohaté zkušenosti a i když byla postarší a boubelatá, klidně by kdejakou mladší pohodlně strčila do kapsy. Byla prostě chodící živočich a sebevědomá rajda.

Ondřej nechal svůj tuhý úd chvíli na pokoji a došel si do kuchyně pro pití. Pochodujíc po bytě, užíval si svoji ozdoby, která mu bimbala mezi stehny, ze strany na stranu, jako anténa radaru. Zhluboka se napil a když přecházel z předsíně do svého pokoje, uslyšel od vedle loučení a přivolaný výtah. Koukl ihned do kukátka a žaludem se opřel do studených dveří. Viděl a slyšel paní Kateřinu, jak zrovna vyprovázela doma asi neuspokojeného cizího manžílka.

„Počkej, tohle si vezmi a stav se zítra.“ Oblečená jen v župánku chichotala se na vděčného páprdu, který jí zřejmě přidal víc než o co si řekla.
„Ne ne, žádné takové. Jen si to hezky vezmi, kočičko a zítra tu jsem jak na koni ve stejnou dobu,“ halasil  vysemeněný tatík a utíkal k výtahu. Ještě poslal vzdušný polibek a spokojeně odjel.

Paní Katka tam chvíli postávala. Asi přemýšlela, čím by se mohla dál zabývat.  Vyrušily jí sousední dveře, ve kterých se objevil oblečený, učesaný a nervózní Ondra.
„No ahoj, Ondrášku,“ zašvitořila Katka malinko s posměchem. Moc dobře si všímala jeho zajíčkovsky zbrklého chování pokaždé když ho oslovila.
„Chce mě, to je jasné,“ smála se v duchu sama pro sebe a bavila se představou, že by jej utáhla na vařené nudli.
„Kam máš namířeno?“ zamrkala na něj a Ondra se sunul málem k zemi.
„Ále,někam ven. Za kámošema a ták,“ vykoktal ze sebe a rozpačitě tam stál, jak zapíchnuté vidle.
„Teď? Dopoledne? A co škola?“ smála se Katka, které bylo jasno, že mladej asi chodí za školu.
„No…já…já jsem to…“ zarazil se Ondra, který nedomyslel okolnosti. Dozvědět se jeho rodiče, že se brzdí doma a flinká školu, to by bylo doma peklo.
„Uklidni se. Já to vašim neřeknu. Co kdybych ti dala klíče od auta a donesl bys mi nahoru tašky s nákupem? Mám to v kufru a nechtělo se mi to tahat,“ poprosila ho. Jak se natahovala pro klíče,  zahalila si pracovní župánek takovým stylem, že Ondřej její tělo znal ve vteřině téměř zpaměti.
„Skočím tam a rád,“ vyhekl ze sebe a už snaživě sbíhal  schody po svých, než aby čekal na výtah. K autu se plazil hlemýždím tempem a přebíral si v hlavě, co vlastně by se mohlo ještě stát. Možná, že opravdu chce jen donést tašky. Ale na druhou stranu, co když na něj chce něco zkusit?

Moc by si to přál a přitom měl dojem, že by ji dokázal odmítnutím i ublížit, kdyby se jen tak  vymanil a utekl. Odemkl zámek u kufru auta a viděl tašky, kartony a krabici. Bylo toho dost a tak to musel vzít na několikrát. S první várkou ho paní Katka čekala ještě na chodbě. Převzala tašky a odcupitala do kuchyně vyklízet nákup. Druhou várku donesl až do kuchyně a rychle utíkal pro poslední karton, aby z bytu zase rychle zmizel.
Jiné myšlenky, než na to, co všechno se tam děje a že vlastně on je všeho a velice rád svědkem, neměl. Přeběhnutím po bytě si ve vteřině představil, co by kde mohl zažít, kam všude by ji mohl opřít a co všechno se s ní naučit.

„Tohle je poslední paní Katko. Tak jestli ještě něco nepotřebujete, tak já se loučím a nashle,“ couval z bytu Ondřej.
„No to ne! Pojď si dát ještě aspoň kafe nebo oběd se mnou. Mám čas a volněji, tak ať nejím sama,“ rozkázala razantně Katka a usadila Ondru na židli za stolem.
„Kafe nepiju. Ale docela bych něco snědl a taky něco na pití,“ poručil si zajda a něco se v něm uvolnilo natolik, že se odhodlal už zrak neklopit, ale naopak se dívat zpříma a sledovat všechno co bylo k vidění.

Paní Kateřina, otočená k němu zády, vytahovala mísy z lednice a chystala  porce do talířů na lince. Sjel pohledem celé její tělo od kudrnatých blond vlasů vyčesaných do uzlu, přes záda a odtud pokračoval až k unikátní velké zadnici, která mohla odpuzovat jenom slabocha. Obě nohy stály pevně na zemi a v mírném rozkročení odhalovaly něco, co by chtěl vidět zřetelněji a zblízka, déle než jen vteřinu na chodbě.

Sledoval její pohyby a pohledem prošmejdil i všechna zákoutí její minikuchyně. Rukou pohladil stůl, protože byl přesvědčen, že na něm jeho Bohyně zákonitě často  šoustá. A i kdyby ne, tak si to prostě natolik vsugeroval, že se mu začal probouzel nevystříkaný ptáček. Byl přesvědčený, že boule na kalhotách se zamaskuje a tak si hlavu nelámal. Sledoval dál kuchyňskou linku, kde zřetelně viděl lítat její kozy, sledoval pečlivě podlahu, aby nevynechal místo, kde si to rozdávala na 100% někdy jindy, sledoval šuplíky, ve kterých bylo jistojistě něco, co v ní minimálně jednou klouzalo. Tvrdohlavě se ujišťoval a pouštěl svoji fantazii drze stále víc a víc na špacír.

„Ohřejem to a dáme se do toho,“ otočila se Katka zrovna ve chvíli kdy tupě civěl na její půlky. Dělala, že si ničeho nevšimla a dala talíř do mikrovlnky za ním. Dělala, že si nevšimla, ale provokaci měla vrozenou. Takže se před ním hluboce ohnula a tím mu nabídla pohled do mezinoží. Prostě ji to nedalo a udělat to prostě musela.  Nebyla by to ona kdyby to tohle neproběhlo. S narovnáním si utáhla pásek u pracovního župánku a obratně vrátila  zvědavě vykukující prsa zpátky do výstřihu. To už Ondřej polknul na prázdno a uvědomil si, že tady si hrát na hrdinu není to pravé místo.
Sklopil opět zrak jak míval při jejich setkání ve zvyku, ale zamrazilo ho, když si uvědomil  bouli na  kalhotech, která neměla ani v plánu se kdy zmenšit. Zřetelně vyrýsovaný pták se dral ven přes látku a semeno v koulích jen šumělo.

„Sakra, kdybych se aspoň před tímto vystříkal. Celý jsem to zvoral. Celý. To bude ostuda,“ nadával si pro sebe v duchu a zajel nohama co nejvíc pod stůl. Přesně v tom momentě, kdy jej Katka chtěla přesadit do židle naproti.
„Ne, já zůstanu tady, tady se mi sedí dobře, to je vážně v pořádku,“ bránil se, protože cítil blížící se ostudu.
„To ne, tady se nenajim ani já a to jsem o dost menší. Jsi dlouhej chlap a potřebuješ prostor. Pojď do obýváku a tam si uděláme pohodlí oba,“ tahala ho za ruku s takovým důrazem, že nešlo jinak, než nestoupnout. Samozřejmě se jeho stožár v kalhotech nedal přehlédnout, takže si paní Kateřina jen zamlaskala. Tentokrát už nahlas s obdivem a mrknutím. Dovedla jej do obývacího pokoje, usadila ho za stůl a původní pozvání na oběd se zvrhlo v jeden velký útok.

„Chceš teď, nebo až po jídle?“ přimáčkla se na něj svými prsy a zamáčkla mu hlavu nadrženě do járku mezi nimi.
„Já…“ stihl zamumlat mezi kozami polapený zajda a Katka už táhla jeho ruce na své tělo. Sice se pevně chopil práce, ale nebylo to pravé.
„Tak myslím, že jídlo počká. Pojď!“ zavelela jeho dračice a táhla ho do ložnice, která byla vydušená sexem ve vlastní šťávě. Tlak v jeho stožáru zesílil tak, že to až bolelo. Tady se většinou odehrávaly ty orgie, které poslouchal za zdí a pokaždé si přitom leštil šavli.
„Bože, jak já bych si teď pohonil…“ posteskl si v duchu Ondra, když stanul proti svému sexuálnímu snu.
„Neboj se, zaučím tě,“ zbavovala jej nadrženě paní Kateřina oblečení a jeho ruce i nohy stačily jen prolétávat vzduchem, jak rychle šlo dolů tričko i kalhoty. Stál před ní, s houkajícím majákem, už jen ve slipech a sledoval ty fofry, které ho téměř stresovaly. Zvlhlé čelo a zřetelně viditelná nervozita, prozradily paní Kateřině, že tentokrát to nebude tak jednoduché, jako s kýmkoliv jiným z jejích zářezů.

„Kolik jsi jich měl?“ otírala o něj prsa a čekala netrpělivě na číslo.
„Ani jednu,“ zrudnul Ondra.
„Budu první. A ty můj první student,“ šmátrala po bouli prsteny zdobenými a tlusťoučkými prsty. Jediný dotek ho skoro poslal k zemi. Jediné co zvládl bylo sundání župánku, který už od začátku stejně spíš odhaloval. Natlačila ho do bytelného křesla a sedla na něj.
„Dej si. No. Honem, dej si je do pusinky,“ nabídla mu svá obrovská prsa u rtů, aby ocumlal a olízal to, co dlouho chtěl alespoň spatřit. Vyplašeně vyplázl jazyk a po prvním doteku špičky  s velikou bradavkou, mu začalo hučet v uších. Olízl poctivě tvrdé bradavky až ojížděl celý dvorec. Začal být sebevědomější a mozek konečně poslechl  jeho péro, které mu tlačilo na slipy.

„No vidíš, jak ti to jde,“ libovala si rozhicovaná rajda a užívala si jeho jazyku. Zatlačila na jeho ramena a nadzvihla se, aby mu naznačila, jak moc chce jazyk cítit i dole. Ondřej pochopil, vstal  a podivnými drobnými kroky neobratně dostrkal milou paní Katkou na blízkou sedačku. Přisátý k jejím dvorcům ji lehce položil na záda a ona sama už svoje stehna rozstřelila do stran.
Konečně viděl to po čem tak toužil. Zaklekl a přiblížil hlavu co nejvíc. První pohled na kundu mu vyslal signály ke slipům, kde se objevila malá mapka od semene. Roztáhl jí pysky a sledoval díru.
Velkou vyšoustanou díru, lesklé pysky a velkého poštěváka, který tomu velel jako salutující voják. V okamžiku si vybavil ten l regiment chlapů, kteří se v této pičce už topili a hnali za svým výstřikem.
Byla oholená do úhledné čárky a voněla chtíčem, zralostí i drzou ochotou a potřebou v jednom. Nic z toho jej už nemohlo odradit. Naopak, zabořil obličej s nečekanou odvahou až se propnula v pase jak luk.

Vyplašilo ho to a tak nechtěně přestal, aby pohlédl vzhůru. Pohled na převalující se obrovské cecky a rudý obličej, mu vlil zase trochu semene do látky slipů.

„Ne, proboha nepřestávej,“ sykla Kateřina a bolestivým škubem za vlasy ho natlačila zpátky ke svojí nedolízané kundě. Nečekal na nic a zajel jazykem přímo do té tisíckrát vyšukané díry. Zaklepal do stran, přecucl se na pysky a zatahal. Odrazil se špičkou jazyku od jejího análu a přelízl celou brázdu až k poštěváku, o kterém netušil, že by vůbec mohl mít takové rozměry. Byl jak miniatura penisu. Zatřepal s ním několikrát  prsty smáčenými  jejími šťávami a poklepal jazykem na hlavičku.

V tu chvíli se Kateřina propadala do pekla, a naprosto se přestala ovládat. Dlaněmi si svoje kozy tahala, drápala nehty, plácala a křičela tak, že mu to čuráka odtrhávalo od koulí. Zkusil něco, co mu přišlo jako dobrý nápad, ale co proměnilo jejich akci na obyčejnou bleskovku.
Přidržel si poštěvák mezi prsty a nasál ho mezi rty. Přisál se a tahal, přidržoval ho jemně zuby a špičkou jazyku kmital po jeho hlavičce, která byla uvězněná v jeho zubech. Zvedl pohled k těm třepajícím se ceckům a v tu chvíli měl co dělat, aby vše vydýchal.

„Pojď, dělej, přetoč se,“ škubla ho za vlasy do lehu, aby si na něj vyskočila. Roztrhala na něm zuřivou silou slipy, vysvobodila jeho ocas a nasála jej celý do krku, až se sama zakuckala. Nepřestala, ani když se otevřeně dávila a Ondřej jen sledoval jak se  sama láduje  tvrdým ptákem a vyplazeným jazykem se snaží dotknout a podlizovat mu tvrdé koule.
Cpala si ho hluboko do krku a prstila si kundu. Nabírala svoji tekoucí šťávu na prsty a mazala ji při ukázkové kuřbě po jeho lofasa. Klouzal jí tak líp do krku a mohla se tak vrážet až na mandle.  Byla jako smyslů zbavená, ale kouřila tak, že měl co dělat, aby to ukočíroval.

„Přestaň nebo se udělám, prosím přestaň,“ zkroutil se a snažil její hlavu odtlačit od jeho kopí.
„Neuděláš. Počkej, napíchnu se,“ nevnímala jeho prosby Katka a vyskočila si na jeho lofas. Vzala jeho ruku a položila ji na její poštěvák.
„Drž ho a tahej za něj ať se děje, co se děje. Nepouštěj ho, slyšíš?“ škemrala když seděla nabodnutá a před jízdou.
„Počkej, jak to myslíš? Jako takhle?“ Ondra se skoro vyděsil, že udělá něco špatně a na zkoušku zatahal za poštěváka, kterého měl skoro plnou dlaň.
„Jo, to je ono, nepouštěj,“ zvládla paní Kateřina zavelet a rozjela jízdu na koníčku. Napichovala se a škubala sebou na jeho ocasu, zatím co Ondřej  držel jejího tvrdého poštěváka jako opratí.
„Nepouštěj a vydrž. Já už budu. Vydrž to,“ zabodla do jeho hrudníku svoje dlouhé a ostré nehty a rejdila bokama do stran. Ondřej se strašně snažil prsatici vyhovět, ale sám cítil, že stačí pár pohybů a vybouchne mu semeno přímo v ní.
„Počkej, přestaň, na mě už to jde,“ hekal se zvrácenou hlavou a jeho stisk na poštěváku zesílil. „Promiň, ježiši, promiň, nech toho, udělám se,“ skučel  zajda a začal se potit z toho jak moc se ovládal.
„Vydrž to, vydrž, vydr…“ křičela na celé kolo  napíchnutá děvka.

Potřeboval si zachovat tvář a nechtěl odejít s tím, že by selhal. Zbylo mu jen jediné –  z posledních sil zvedl hlavu, vyčkal až se Katka rozvalí a opře o jeho kolena, doplivl na zduřelého poštěváka a rozhonil ho tak citlivě, že se jeho čubka ve vteřině roztřepala slastí za šíleného křiku, který do té doby  slýchával pouze za zdí.  Ještě dvakrát si ji nadhodil, pak z ní vyškubnul  své udělátko a za úlevného řevu se několika prudkými střiky  vysemenil  na toho velkého frajtra.

Odfukoval, rovnal si obraz před očima, a nevěřícně sledoval tu, která ho zbavila panictví. Kateřina byla lokty opřená o opěradlo sedačky a pomalu si zklidňovala  tělo i mysl.

„Byl jsi úžasný,“ zvládla vyčerpaně říci a spokojeně odpočívala. Do této pohody příjemného doznívání zazvonil mobil. Jen se pro něj natáhla kamsi za jeho hlavu. Ondřej okamžitě využil situace. Jak nad ním byla nakloněná, přimáčkl obě prověšené kozy k sobě a nasál obě bradavky naráz.
Pokusoval je a ocumlával, zatímco  Kateřina se do telefonu vychichtávala a domlouvala s dalším šoustákem, který se potřeboval vystříkat. I během hovoru se zálibně dívala na stále ještě žužlajícího Ondřeje, který si  pochutnával na jejích melounech.

„Tak pojď, vstáváme,“ pleskla ho boku a naznačila, že musí jít domů, protože příjde další pán na holení.
„Vykoupu se, musím tu uklidit a to všechno užírá čas,“ mrkla na něj a cpala mu slibovaný oběd na talíři už skoro mezi dveřmi.
„Já ale nemám… Nemám ti jak… Víš, myslím peníze,“ koktal  trapně Ondřejovi, který se snažil vysvětlit, že nemá, čím by zaplatit její službu.
„O tom přece není řeč. Ber to jako protislužbu a neboj se. Já si to vynahradím na taťkovi až příjde po výplatě,“ smála se na celou chodbu bez okolků když viděla Ondřejovi vyvalené oči.
„Jo a další nákup bys mi mohl vynést taky, ať se s tím netahám. A talířek mi vrátit. Třeba mi i s něčím pomoct,“ naznačila svoje přání otevřeně a políbila ho na čelo.

Ondřej si doma přihřál darovaný a vlastně vyšoustaný oběd a hned po jídle se spokojeně svezl na postel, odkud zase slyšel přes zeď svoji učitelku.

Autor

5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x