Poslušná kamarádka 01

Toto je 1 díl z 3 v seriálu Poslušná kamarádka

Když Daniela znovu poslouchala zpověď své kamarádky Romany, zapojila svoji fantazii a v hlavě jí z toho jel přímo film. Film, ve kterém Romana hrála hlavní roli. Viděla živě každý kousek její nevěry a v duchu prosila o další a další zážitek.

Tato jejich sezení ji pokaždé natolik vyčerpalo, že odcházela mokrá a těšila se na svoje soukromí, kde si s prsty v dírce vyvolávala v paměti každé Romanino slovo. Jak si tlačila prsty co nejhlouběji, budila se v ní její dominantní nátura.

„Bože, já bych jí dala zabrat. Coura jedna nevěrná,“ zrychlila prstovací tempo Daniela, protože Romaniny dokonale popsané nevěry ji vzrušovaly natolik, že v okamžiku křičela slastí. Její orgasmy, navozené díky všem popisovaným Romaniným zážitkům, v ní burcovaly roli přísné Paní a nedalo jí, než se pustit do hrané převýchovy.
Na dalším posezení konaném u Romany doma se Daniela nechala dovézt vozem, vystoupila a vkráčela do bytu provoněného častou nevěrou. Usedla v kuchyni za stůl a nechala si uvařit kávu.

„Tak jak to probíhalo? A kde jsi ho splašila?“ vyzvídala Daniela hned co zamíchala cukr.
„No včera na baru. Seděla jsem s kamoškou a on se točil okolo nás. Jakoby omylem do mě vrážel a pomrkával, tak jsem si s ním zaflirtovala,“ ušklíbla se Romana.
„Zaflirtovala? Takže žádná akce? Jste domluveni na jindy?“ hltala její rty Daniela a požádala ještě o mléko. Romanin domácí oděv bylo klasické tričko a kalhotky, a protože nevěděla, co to s Danielou dělá a tak si nebrala servítky.

Vstala a odešla k ledničce. Stála bokem a tak si Daniela znovu, už asi po sté, prohlédla její dokonalý boubelatý profil. Kulaté tvary se jí velice zamlouvaly a tak se unášela při tak krásné podívané. To vše dovršil pohled na trojúhelník kalhotek, když Romana dosedala zpátky na rohovou lavici. To byl impuls, který nastartoval Dančinu dominantní náturu. Dostala chuť Romanu zesubit, převychovat jen tak, jako hru, aby příště vybalila další zážitky a její dominantní nálada se z ničeho nic začala projevovat i v jejím chování.

„Víš, že neděláš dobře? Víš, že by jsi měla dostat za uši?“ řekla ostře a sjela ji opovržlivým pohledem od hlavy k patě.
„Co je? Však ten můj nic neví,“ oponovala překvapená Romana.
„Neví, ale může se dozvědět. Nedochází ti to? Nemáš z toho strach? Kde se s nima scházíš?“
„Jak kdy. Někdy tady u mě nebo u nich, někdy si někoho zatáhnu do šatny v práci, někdy tam kde to zrovna prostě vyjde,“ odpovídala poslušně Romana a Daniele se čím dál víc měnila před očima v neposlušnou čubku, která potřebovala naložit pořádnou dávku semene, aby se alespoň na chvíli zklidnila.
„Se chováš jak děvka,“ vypustila ze sebe Daniela. Ale nazvala ji takto jen proto, že ji samotnou vzrušovaly nadávky a nadvláda.
„Nesuď mě! Však nikdo se nic nedoví a moje kunda má klid k nudně manželským povinnostem,“ ušklíbla se sebevědomě Romana.
„A včera jste byli kde?“ olizovala se chutí Daniela a střílela nedočkavě pohledy po jejím bytě.
„To je jedno už. Však se o tom nebudeme bavit když mi chceš nadávat. Jak jsi přijela?“ obrátila list zklamaná Romana, která toho měla ještě moc na srdci a ráda by se vykecala.
„Dovezl mě Ladík. Čeká v autě, protože mě poveze zpátky. Ptala jsem se tě na něco,“ zdůraznila svoji nezodpovězenou otázku Daniela a trvala na svém, že to chce slyšet.
„Laďa? Ten Laďa? To už jako jedeš nebo co? Nebo jak to myslíš, že čeká?“ dala najevo zklamání Romana a koukala přes záclonu z okna na zaparkované auto.

„Slídíš co? Už tě to zas bere, že? Nech ho čekat. Nepospíchám nikam a on počká rád. Však ho znáš. Kde to proběhlo se tě ptám?“ naléhala zvýšeným hlasem Daniela a začala se těšit na další chvilky.
„No tady to proběhlo. Prostě tady, vedle v ložnici. Pozvi ho dovnitř,“ odsekla nedočkavě Romana, která se měnila Daniele před očima rychlostí světla v malou čubku.
„No jak chceš,“ odsouhlasila Dana Romanin návrh a zamávala z okna na svého řidiče. Ten vystoupil, zamkl auto a rozešel se ke dveřím.
„Jdu mu otevřít,“ vyskočila Romana.
„Sedni si na prdel a ani se nehni. Nejdřív mi odevzdej svoje kalhotky,“ řekla razantně Daniela a natáhla ruku.
„Co blázníš? Nedám,“ smála se Romana a chystala se vstát, aby otevřela.
„Říkám ti sedni si! A říkám ti, aby sis je svlíkla“ strhla Dančina ruka tu malou rajdu zpátky do sedu.
„Dobře,“ stahovala poslušně, s rozpačitým úsměvem Romana svoje gaťky a znovu upozorňovala na zvonění u dveří.
„Podej mi je a nevšímej si toho,“ rozkázala teď už Paní ve své roli a Romana poslechla s dychtivou nedočkavostí. Daniela podné kalhotky vzala, pořádně prozkoumala a spokojeně kývla, protože viděla, že se nemýlila.
„Mokré a voňavé,“ natáhla zhluboka jejich vůni a přikázala Romaně  kleknout.

„Na čtyři,“ štěkla k té malé čubce a nacpala ji kalhotky do pusy.
„Dones je pánovi,“ ukázala prstem, plácla Romanu  po zadnici a pokynula směrem ke dveřím. Sledovala její půlky jak se třepou při plazení se po čtyřech a pysky, které se blýskaly na dálku. Mokré od šťávy se otíraly jeden o druhý a to masírovalo kundu tak silně, že se jí zadnice o to víc kroutila. Připlazila se ke dveřím, natáhla ruku nahoru ke klice a otevřela v poslušném pokleku. Mezi roztaženými nohami byly vidět pysky, které se zatřepotaly.

Ladík vstoupil do předsíně, vzal ji kalhotky ze zubů a znalecky posoudil, že tahle mrdna potřebuje dostat do těla. Prohlédl ten kousek prádélka, očuchal a pochválil Romanu tím, že ji přitiskl nárt nezuté boty na její holou kundu. Namáčkl, zavibroval, plácl po zadku a pak velitelsky ukázal prstem na místo u nohou jejich společné Paní.

Romana si ani neuvědomila, že vlastně moc ráda přijala roli subiny a se zjevným nadšením očekávala, co bude následovat.
„Vyskoč si,“ poplácala vedle sebe látku sedačky Daniela, aby se Romana dostala nahoru, kde byla zřetelněji vidět. Čubka nelenila a vylezla si nahoru, kde zůstala, pořád v kleče.
„Takže tady ta kurvička byla opět nevěrná, Ladíku. Představ si to,“ postěžovala si Paní a sledovala pohyby jeho rukou. Zachrastil řemen, škrtnul zip a jeho tělo i nohy se natáhly pod stůl. Ruce v rytmu doprovázely jeho pohoršení.
„Vážně? A ví, že se to nedělá?“ Ladík si pomalinku honil ocas, ale ne s úmyslem dělat si dobře. Prostě si ladil nástroj pro Romaninu pičku.
Daniela se naklonila a natáhla ruku ke svojí subině, která poslušně roztáhla nohy, aby se Paní mohla přesvědčit, že se znovu chystá chovat necudně. Daniela nabrala rukou její šťávu a pak roztahovala prsty s lepkavým sekretem Ladíkovi před obličejem.

„Vidíš? Neví. Neví nic. Prostě šuká,“ nechala honimírovi ochutnat ze svých prstů a vysmívala se teď už jasně nadržené čubce.
„Zajeď pod stůl,“ rozkázala jí přísně a Romana seskočila na všechny čtyři jako fenka, aby zaplula pod ubrus a zamířila si to rovnou k honěnému péru.
„Drž!“ chytil ji pod bradou Ladík a přitáhl si její obličej blíž. Poválel jí žalud po tváři, sledoval, jak ho ani na vteřinu nespouští z očí a snaží se jej dotknout jazykem.
„Je hladová,“ usmál se její chuti spokojeně.
„Okamžitě vylez!“ štěkla po ní Paní a přesedla si vedle Ladíka. Poplácala místo mezi ním a jí samou a čekala až se Romana prodere nahoru. Stůl byl blízko lavice a to Romaně ztížilo pohyb. Jen co se ocitla mezi nimi, Daniela jí přikázala, že se má ohnout o stůl. Poslechla okamžitě a čekala, co bude dál. Oba sledovali její bílou a tučnou zadnici a každý ze své strany roztahoval jednu půlku od druhé.

„Tady to má ráda,“ zašeptala Ladíkovi Daniela a zašimrala ji přímo mokrou dírku.
„I tady,“ odpověděl Ladík a zaklepal prstem na poštěvák. Romana se zmohla jen na projev ochočené špindírky a prohnula se v pase, aby se pohodlně vydýchala.
„Zkus to i tady,“ radila Ladíkovi Paní Daniela a kroužila Romaně dlouhým nehtem okolo análu.
„Přímo tady myslíš?“ rýpnul si Ladislav a tlačil článek prstu do těsného otvoru, na který nejdřív plivnul.
„Sleduj ji,“ smála se Daniela a zmáčkla spokojeně i když silně její půlku. Romana se prohnula a zahekala už zřetelně nahlas.
„Chtělo by to pořádně ji vycvičit. Říká si o trest,“ navrhl Ladík a Romana ztuhla. Nevěděla, co si má pod trestem představit. Zastavila svoje hlasité projevy a koukla se přes rameno na Danielu, která ji výmluvným pohybem vyzvala, aby v kleče vyrazila do ložnice.

„Ne, tohle ne,“ vzpírala se ta malá čubka, ale Paní byla neoblomná. Neměla ráda jakékoliv vzpírání a tak si Romaníny dlouhé vlasy omotala okolo zápěstí a strhla ji na čtyři.
„Říkám ti, pojď za mnou!“ zasyčela přísně a táhla ji do ložnice za vlasy jako v pravěku. Fenka se snažila držet krok, aby bolest tolik necítila a tak se v pokleku plazila za svojí Paní. Půlky jí nadskakovaly a za nimi slintal Ladík, který je nespustil z očí a při každém kroku ze sebe strhl kousek oblečení. Jeho čurák už stál v pozoru a čekal až zapustí do mladičké rajdy. V jeho věku zralého padesátníka se s možností zašukat si na mladém mase už moc nepočítalo. Sledoval, jak Daniela odhodila ustlané peřiny na zem a popleskala matraci, která byla prošukaná od subinčiného zadku. Romana sice s obavami v očích pohlédla na svoji Paní, ale bylo zřejmé, že další pokračování chce bojkotovat. Muselo opět přijít zatáhnutí za vlasy, které ji donutilo vylézt na matraci jejího letiště.

„Takže ty to potřebuješ po zlým. No jak myslíš. Podej mi pásek!“ štěkla rozezlená Paní a Ladík se mohl přetrhnout, s jakou radostnou hbitostí se sehnul pro řemen na zemi.
„Rozkroč se! Roztáhni pořádně nohy! Dělej!“ důrazně zavelela s už rozpřahem někde za hlavou.
„Počkej, Dani, tohle ne. Ukončíme to, ano?“ snažila se náhle vycouvat z role Romana. Ale než stačila mrknout, na zadnici ji zaštípala kůže těžkého řemenu.
„Au, počkej, Dano. Zabalíme to, jó? Už toho bylo dost,“ zrudla leknutím Romana,ale vzápětí ucítila druhou ostrou ránu na zadnici.

„Je to třeba, tak drž děvko,“ obmotávala si znovu její vlasy okolo zápěstí Daniela a kývnutím hlavy pobídla Ladíka, aby ji roztrhl tričko. Ten vždy plnil jakékoliv přání své Paní a tak udělal vše, co bylo třeba, aby se konečně vyklubal z kukly ten divoký, prsatý a nestoudný motýl. Další rána řemenem Romanu zaštípala ve chvíli, kdy se jí rozbimbaly kozy, jak z ní Ladík strhával triko.
„Zbičovat tě. Důtkami. To by tě naučilo neodporovat své Paní. Řemen na tebe nestačí. Jsi coura? Řekni! Slyšíš? Tak jsi coura?“ křičela vzrušená Daniela, která se už dokonale vpravila do role neúprosné Paní. Při tom sázela své oběti jednu štiplavou ránu za druhou na vysazenou zadnici. Romanina prdel rychle měnila barvu z bílé do nachové.

„Ano Paní, jsem coura,“ přitakávala čubka se zavřenýma očima.
„Podívej se jak ona si u toho ještě sprostě libuje. To není možný,“ zakroutila hlavou Daniela a předala řemen Ladíkovi s příkazem, aby pokračoval.
„A nešetři ji. Nalož ji, co se do ní vejde.“
„Ano Paní,“ chopil řemen za přezku a rozmáchl se poprvé. Jeho rány byly štípavější a zřetelnější a tak Paní měla konečně volné ruce k dalším hrátkám. Přiklekla k boku vychovávané subinky, chytila ji pevně za kozy a sehnula se k jejímu uchu.

„Na tohle lapáš svoje mrdáče?“ a mačkala ji vemena tak silně až se Romaně zkřivil obličej bolestí. Konečně se Daniela mohla sebejistě usmát. Konečně viděla potupenou subinu a ne bouřící se sebevědomí. Takhle si ji přála vidět.
„Na tohle? Na tohle ti někdo skočí? Komu se tohle může líbit? No to mi pověz, leda nějakému loudilovi“ a zatahala za prsa neurvale několikrát za sebou, až Romana zaprosila o pauzu.
„Chceš pauzu? Máš ji mít. Ty nepřestávej,“ kývla na Ladíka a přesedla si před Romanin obličej. Usadila se pohodlně a vytáhla svoje cecky z výstřihu, aby té mladé čubce dokázala, jak mají vypadat správná prsa.
„A olizuj je,“ přistrčila její hlavu ke svým dudám. Coura nasála už pěkně tvrdou bradavku své Paní a žmoulala ji mezi rty. Jemně. Velice jemně. Užívala si to s takovou chutí, že ani necítila kolikátou ránu už dopřává Ladík její veliké a sexy zadnici. Olizovala bradavky a jemným hryzáním dráždila celé dvorce. Daniela se rozhicovala a křičela na Ladíka, aby přestal.

„Už dost! slyšíš? Už dost. Přelízni ji, dělej!“ rozdávala nedočkavě úkoly, se svými prsy v nadržené samičí hubě. Ladík se jen předklonila pustil se do pěkné polízanice. Jeho mlaskání a slintání bylo slyšet po celém bytě, jak si to užíval s plnou vervou. Ukapával kapky semene na prostěradlo a rozlízával její prokrvené pysky do stran. Romana sála Danieliny prsa a bylo vidět, že se brzo pod jeho jazykem udělá. Ladík zapojil i prsty, takže kundu roztahoval a vylizoval poctivě všechno, co z ní hojně teklo. Rozhicovaná Romana se už neovládla a v bouřlivém orgasmu skousla bradavku svojí Paní nechtěně tak silně, že si za tu bolest vysloužila políček.

„Aby jsi věděla, že tohle se nedělá. Šetři si síly. Na řadu přichází tvůj další vrchol,“ převalila Danča Romanu na záda a chvíli sledovala její cukající se pysky. Přivoněla k nim a ta čubčí vůně ji rozrajcovala do nepříčetna. Zarazila do ni hluboko dva prsty a roztahovala díru do stran. Roztahovala pičku, kroužila prsty uvnitř, ždímala ji z venku i zevnitř a masírovala tak dlouho, dokud Romana opět neskučela slastí.

Druhou rukou přichytila naběhlý poštěvák a prstila jej v divokém rytmu. Když nakonec přidala i jazyk, Romana už nestíhala s dechem. Její stehna se roztřepala zrovna když ucítila Ladíkův žalud v puse.

„Udělej se, děvko! Udělej! Udělej se zas a znova! Tímto nekončíme,“ křičela přísná Paní a plácala ji přitom po vnitřní straně stehen, nadzvednuté zadnici a občas i přes pysky. Romana vydržela jen pár chvil a roztřepala se v křeči znovu. Vykřičela ze sebe všechnu tu vlnu slasti, která v ní běhala od bradavek až po kolena. Na prostěradle byl flek od její šťávy, za který se malinko i styděla.

„Vidíš, co jsi natropila? Slízej to! Hned!“ přikázala Paní, která chtěla subku vidět opět na kolenou. Romana si přelezla, prohnula se v pase, aby vyšpulila zadnici a s doširoka roztaženými stehny se pustila do olizování hrubé látky.
„To je děvka, vidíš to?“ pochrochtával si Ladík a šteloval si Romaninu prdel k nabodnutí.
„Jen ať si pochutná,“ přitlačila jí hlavu do matrace Daniela a sledovala s úsměvem její vzpínání a boj o vzduch.
„Vezmu si ji,“ zahalekal netrpělivě Ladík a zabodl do Romany svůj zarudlý, naběhnutý žalud.
„A na doraz,“ štěkla velitelka. Vyheknutí subky, která ucítila žalud až skoro na děloze, jí zahrálo v uších jak rajská hudba. Ladík Romanu napichoval a drandil ve zběsilém tempu. Její kunda byla prokrvená a chtivá dalšího orgasmu. Její šťávy provoněly celý pokoj a Daniela nabírala proudy z její pičky na prsty, aby jimi mohla pomazat polštářek jejího manžela.

„To, aby tě cítil. To, abys věděla, kde je tvoje místo. Ale tohle ti stejně chutná nejvíc, že?“ zvedla její obličej ke svému a olízla jí celou tvář.
„Ano. Ano Paní. Chci to,“ hekala do taktu napichovaná subina. Kozy ji pleskaly o sebe, zezadu do ní bušil čurák naběhnutý k prasknutí a bylo zřejmé, že nevnímala nic jiného než to, že v ní znovu klouže zakázané ovoce. Paní se odebrala ke kraji postele, aby sledovala tohle krásné divadlo s větším odstupem a mohla uvolnit prostor pro výbuch Ladíkova semene, který se blížil.

„To semeno je moje, tak se udělej dřív než on, couro,“ rozkazovala Daniela, když si sundávala kalhotky a vyhrnovala sukni, aby mohla nastavit svojí kundu, která měla posloužit jako nádoba k vysemenění.Romana když uviděla vyšpulenou zadnici svojí Paní, nevydržela. Zahekala potřetí a svezla se vysílením na předloktí. Byla zvyklá si pořádně užívat, ale tohle byly velké fofry i na ni. Lapala po dechu, když po ní Paní hodila vibrátor vyštrachaný ze šuplíku nočního stolku.

„Vidíš, ani nevím jestli nějaké takové hračky máš a přesto jsem šla na jisto. Jsi prostě věčně nadržená coura. Ještě ale nemáš volno. Udělej se znovu tímhle.“

Pak nastavila svoji mrdnici Ladíkovi k zasunutí. Opřela se o postel a sledovala zoufalý obličej mladičké Romany, která se snažila splnit poslední příkaz své paní. Malinko uměláka pokouřila, olízala a zapnula vibrace. Špičku gumového žaluda přitiskla ke svému napumpovanému poštěváku a zvrátila hlavu dozadu. Vibrace v ní rozjely další chuť po orgasmu a dva páry očí, které ji bedlivě sledovaly, ji jen zaháněly na hranici šílenství.

„Narvi ho do sebe,“ vzdychala Daniela a slastně vnímala, jak v ní klouže šulin, mokrý od čubčích šťáv. To spojení ji hnalo do finále. Romana zarazila gelového kamaráda dovnitř a začala píchat sama sebe. Snažila se držet krok se zpoceným Ladíkem a vyladit svůj orgasmus na chvíli, kdy se udělá dvojice šoustající vedle ni.
„Já to už nevydržím,“ zaúpěl Ladík a začal tancovat za Danielinou zadnicí na špičkách. Tepal dál, ale semeno se dralo ven. V koulích se mu semeno vařilo a nutně už potřeboval vystříknout.
„Až po ní! A ty dělej!“ rozkazovala nadrženě Daniela a chystala svůj výbuch na chvíli až pozná, že ta její malá coura se udělá. Romana v sobě jezdila a při poslechu jejich vzdychání jen upozornila, že už to bude. V tom Daniela vyrazila k její kundě, aby dolízala a spolykala vytékající sekret.
„Dohoň se,“ štěkla na Ladíka přes rameno a přiskočila k mladičké pičce, aby tam zarejdila jazykem. Přitom se doprsťovala, aby se stihla udělat zároveň se svoji subkou.

A pak to přišlo. Uslyšela samcův řev, cítila u rtů cukání mladé kundy a na zadnici několikrát přerušované proudy horkého semene. Tuhle chvíli si užívala s velikou radostí. Všichni si vychutnávali pocity slastného doznívání a teprve po hodné chvíli se začal jeden po druhém sbírat a oblékat.

„Doufám, že brzo zase něco zažiješ a všechno to do detailu povykládáš,“ mrkla na Romanu Daniela.
„Na to už se sama těším,“ přiznala spokojeně Romana. Potom si nechala utřít rozkrok manželovým polštářkem.
„Ne, abys to prala,“ vydala Paní poslední svůj rozkaz a upravovala si oblečení k dopití společné kávy v kuchyni, kde už vládlo jen ticho. Ani slovo, ani hlásek.

Všichni byli tak sladce unavení, že se nezmohli promluvit. Jen pohledem a úsměvy dávali jasně najevo svoji spokojenost. Políbením na rozloučenou mezi dveřmi ukončili skutečně vydařený večer, který určitě nebyl poslední.

@kor. Fred

Autor

Navigace v seriáluPoslušná kamarádka 02 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x