Poslušná kamarádka 02

Toto je 2 díl z 3 v seriálu Poslušná kamarádka

S další chutí svojí kamarádky Romany se Daniela setkala hned dva dny poté, co ji hodila pod Ladíka jako onuci. V telefonu zněla zadýchaně a bylo jasné, že má buď po akci a nebo těsně po orgasmu. Ještě za tepla Romana informovala svoji kamarádku, aby mohla ze sebe vypovídat svůj další příběh plný semene a ženského sekretu.

„Jsem na cestě k tobě, Dani. Budu tam za pár minut, tak vař kafe,“ rozkazovala sebevědomě Romana a těšila se, protože sama dobře věděla, že touto akcí její orgasmy v dnešním dni zdaleka nekončí.
„Už stavím vodu a ty spíchej. Ty jsi fakt nenapravitelná,“ pousmála se Daniela a ukončila hovor, aby mohla připravit i sama sebe. Honem skočit ke konvici, honem do koupelny a hned zase netrpělivě čekat a vyhlížet z balkónu. Blížící se Romanu Daniela uviděla už z velké dálky. Její postavičku poznala i v naprosté tmě. A zase si to k ní hrnula se sukýnkou kratší než byly její jednorázové fofr akce, s tričkem menším než byla míra její věrnosti a všude bohatě vykukovala její světlá kůže, která byla hladká stejně jako její svědomí.
Odhalená silná stehna se za chůze hádala, které se dřív ukáže čekající Daniele a houpající se obrovská prsa jim svým nadskakováním fandila do tempa. Byla sexy jako pokaždé a Daniela začala mít chuť hltat každé její slovo jako kdykoliv předtím. Hozené klíče z balkónu spadly do trávy před Romanou, která musela využít i téhle chvíle. Nešlo jí to jinak než se zas a znovu nepředvést. S rozkročenými stehny se hluboce ohnula až k zemi a i na ten okamžik, kdy zvedala spadlé klíče, vyšpulila zadnici směrem ke spoustě balkónů za ní. Jako by svolávala všechny, kteří by eventuelně potřebovali smočit. Jako by nechala svojí pičku rozhlídnout se po okolí a dala jí samotné si vybrat.

„Nestyda každým coulem,“ pousmála se spokojeně Daniela a vyrazila ke dveřím uvítat svoji královskou mrchu.
„No pojď. Pojď se mi přiznat, co jsi kde zase vyváděla,“ uvítala Romanu s klidem, který měl zamaskovat její vzrušení.
„Ani mi nemluv. Můžu teda dál, jo? Nebudu zdržovat,“ ujišťovala se kurvička mezi dveřmi a vyzouvala si boty svým stylem, kdy bylo vidět nejen do její mezinožní kuchyně.
„Kafe je na stole. Pojď a nevyptávej se. Kdyby jsi rušila, tak tu teď nestojíš,“ uklidňovala ji Daniela a pomáhala jí ze zad sundávat baťůžek. Musela. Chtěla zblízka vidět jak svým tělem hraje do stran. Musela sledovat jak se propíná v zádech, aby vystavila svoje prsa, které skoro zaplnily celou její předsíň. Musela vidět jak z ramen setřepává popruhy batůžku a tím rozhoupala svoje výstavní vemena. Batůžek šel odpočívat na věšák a Romana svoje tělo rozvlnila směrem ke kuchyňskému stolu. Chvíli nad uvařenou kávou stála a pak jí to nedalo, aby Danielu nepoprosila o měkčí posezení než byla tvrdá židle v kuchyni.

„Pojď do obýváku,“ smála se už nahlas Daniela a přenesla oba šálky na konferenční stolek k měkké sedačce. Romana se usadila jako do peří a rozhodila natáhlé nožky do stran. Udělala si prostě pohodlí, aby se mohla opět svěřit se svým zážitkem.
„Tak spusť. Kdy, kde, s kým…“ připoměla téma Daniela, aby se ta malá coura náhodou nerozvykládala o něčem jiném.
„Včera. U práce mne čekal ten kluk, co jsem ti říkala. Ten Jirka jak denně chodil a pokukoval. Říkala jsem ti dřív o něm. Vytáhl mě na cigaretu a začal s chválou. Jak se mu líbím, jak by mě chtěl poznat blíž a takový ty bláboly. Měl popito, ale i tak mi ty řeči udělaly dobře. Byl milej. A je strašně hezkej. Bylo mi s ním fajn,“ rozbásnila se Romana při vzpomínce na něj s jiskrou v oku.
„To je zvláštní, že svoje mrdáče posuzuješ už tak do hloubky. Ber to tak, že on je pro tebe kus masa stejně jako ty pro něho. Nesmíš jim skákat na tyhle jednoduché řečičky. Když už máš potřeby s nima spát, tak do toho hlavně netahej city. Budeš pak trpět jak kůň,“ přednášela Romaně Daniela, která jí stejně neposlouchala a jen poposedala. Při každém nadzvednutí sykla a dala najevo, že její kunda pálí po nějakém maratonu.

„Tady je vedro,“ odvedla řeč Romana a větrala si dekolt svým tričkem. Pokaždé když nadzvedla látku trička, její kozy se daly do pohybu. Zmáčkly se, nadzvedly a spadly. Tím se rozhoupaly a Danielu uvedly zase za hranice, které chtěla tentokrát dodržet.
„Povídej dál a vedro nevnímej,“ olízla se nad tou podívanou Danča a pobízela couru dál k vykládání.
„No počkal na mě po práci a pozval mě k němu na kafe. Až tam jsem se dozvěděla bližší věci o něm. Má přítelkyni, která je momentálně na dovolené a on s ní bydlí u svých rodičů. Skončila jsem noční a tak k němu jsme se dostali někdy k ránu. Zalezli jsme k němu do pokoje a on pro jistotu zamknul, aby nás nepřekvapil jeho fotr,“ popisovala dál Romana a nevšímala si Danielina červeného obličeje. Ta spustila svoji fantazii na pochod a jasně viděla každý popsaný kousek z jejího vykládání.

„Dál,“ pobízela Romanu autoritativně.
„No hned za dveřmi se na mě vrhl. Hned jsem měla jeho ruce všude. Sahal mi na kundu a tlačil svůj obličej do mýho výstřihu. Tu kundu mi mačkal až moc. Dostala zabrat chuděrka z venku i zevnitř,“ poposedla zase Romana.
„Ta tvoje kunda zlobivá,“ neovládla se Daniela a nahnula se k Romaně.
„Dneska žádnej řemen, prosím,“ zadívala se do jejích očí a škemrala bojácným pohledem.
„Nemusíš se bát. Ale větší pohodlí by jsi zasloužila,“ šeptala Daniela, teď už zase svojí couře, do vlasů a pomalinku namotávala jeden pramen za druhým na svoji nedočkavou ruku. Romana moc dobře věděla, že to opět škubne a tak pomalinku dopředu zatínala svoje zoubky, které ještě voněly semenem. Měla pravdu. Jen, co si Daniela omotala její dlouhé vlasy kolem zápěstí, zatáhla svým dominantním stylem až to Romanu zvedlo poslušně ze sedačky. Vedla si ji za vlasy jako na vodítku do ložnice, uvelebila se na postel a strhla Romanu vedle sebe.

„Svlékni sebe i mne a přitom mi vykládej dál,“ přikázala a sledovala Romanin striptýzek, kdy ochotně prozrazovala detaily ze svého neplánovaného šoustu.
„… a pak mi ji lízal. Tam bylo takový vedro, že jsme měli oba strašnou žízeň. Tekl z nás pot a nedalo se ani otevřít okno a ani se jít osvěžit do kuchyně, protože ten jeho fotr byl už vzhůru. Cosi dělal v kuchyni a tak jsme dělali, že tam nejsme, aby se to nedozvěděla jeho mladá,“ popisovala dění Romana a soukala se z těsného trička. Její kozy se zhouply a prosily o uvolnění. Byly uvězněné v podprsence a draly se ven všude okolo, kde už nebyla látka. Přetékaly ze stran a tvrdá bradavka pružnou krajku vrtala přímo uprostřed. Ještě chvíli a podprsenka dozajista vybouchla.

„Stop,“ zastavila Romaniny pohyby Danča a s velikou chutí sledovala stojící kurvičku s tričkem vykasaným nad hlavou. Nebylo vidět nic než její masivní kozy a Daniela se chtěla co nejvíce pokochat. „Vyprávěj dál, ale stůj takto,“ určila další pokračování.
Romana byla velice poslušná a tak zůstala stát jak si Paní přála. Její pocit se smísil ve vzrušení, které burcoval její stud a potupa. Stála před letištěm, nic neviděla a jen cítila jak jí jemný průvan chladí zpocenou pleť.
„… a lízal mě moc dobře. Snažila jsem se být v naprosté tichosti, ale nešlo to. Uměl mi udělat moc dobře. Měl jazyk drsný jako kočka. Když se mi poprvé odrazil od análu a rázoval si to přímo k poštěváku, tak jsem malinko zakřičela. Bylo to úžasný. No a pak ho chtěl vzít do pusy…“ pokračovala poslušně Romana i když její vyprávění Daniela vnímala jen napůl.
„Můžeš pokračovat a ruce dát dolů,“ zmáčkla si prsa Danča a poslouchala dál její zpověď.

„Tak jsem se k němu připlazila po čtyřech, protože si sednul do křesla a chytla mu ocas do dlaně. Přetáhla jsem mu předkožku a rajcovala mu žalud s mým propíchnutým jazykem. Byl z toho mého piercingu hotovej. Pořád chtěl, abych mu ten hrot strkala do dírky a ptáka měl tuhýho a před výstřikem. Musela jsem mu dát chvíli klid. Tak jsem se pustila do jeho koulí. Měl je velké a těžké. Rajzovala jsem mu jazykem přes koule, když jeho fotr začal lomcovat klikou. No ještě, že jsme zamkli, protože by tam jinak vpadl. To bylo šílený. Jeho fotr za dveřma volal a mačkal kliku a já synkův lofas v ruce a jeho koule se mi válely po obličeji. Nechal si ho pěkně olízat.“ líčila coura a sundávala ze sebe poslední kousek jejího oblečení. A protože věděla, že svoji postavu umí prodat, tak samozřejmě se otočila svojí bílou zadnicí k Daniele, aby stáhla ten zbytečný kousek látky z těla. Její bílá prdel zasvítila do místnosti jako halogen.

„Jen ji roztáhnout, pokousat, naplácat a použít,“ zapíchla svůj pohled do její zadnice Daniela a přikázala Romaně pokračovat. Romana si přiklekla ke svojí vrbě a Daniela na okamžik přestala dýchat. Stačil jedinný dotyk holých kolenou, které ucítila na svém boku a jedinný pohled na visící tuhá prsa, které měla na dosah. Chtěla se ovládnout a držela se, co to jen šlo. Bohužel Romanina vyzývavost měla tolik kouzel v sobě, že neodolala a natáhla ruku k její bradavce. Mezi prsty promnula tmavý a tuhý terčík, jemně se dotkla, něžně špičkami prstů polechtala a nakonec štípla.
Sledovala její obličej a těšila se na poslušnost svojí čubky. Rajda nezklamala a jen bolestivě mrkla. Bez jakéhokoliv protestu se nechala hladit i štípat a poslušně se pustila do svlékání své Paní. Se všetečnými dotyky rozepínala své paní propínací šatky a vykládala dál.
„… no a když už jsem to nevydržela, tak jsem ukázala na svoji kundu potichu prsty, aby věděl, že potřebuju zasunout. Přešla jsem pokoj, zamířila k posteli a klekla si na postel. Roztáhla jsem nohy a ukázala mu tu svoji nevěrnici. Prsty jsem si roztáhla půlky a nabídla se mu. Jen mi ji ještě prolízl a už se na mě tlačil zezadu. Přitiskl se na mě svým klackem a šteloval si mě. Až když byl spokojený, tak mi zajel žaludem do kundy,“ drmolila Romana o svojí nevěře a přivírala slastí oči, protože Daniela už její bradavkou dráždila tu svoji. Při vykládání sledovala jak ty dva čudlíky o sebe brnkají a oběma bylo jasné, že brzo příjde něco, kvůli čemu se vlastně setkaly.

„Podržela jsi mu?“ sledovala rudá Daniela stále její vemena a užívala si stahování svých kalhotek. Krajka se pomalinku odlepovala z kůže její zadnice a když odhalovala i tu nadrženou dospělou pizdu, tak to jen mlasklo. Kalhotky letěly vzduchem a šaty hned za nimi. Obě tam teď byly proti sobě nahé, nadržené a chtivé něčeho nového. Daniela k sobě zmáčkla svoje prsa, která velikostí byla stejná jako Romaniny. Celou ložnici zaplnily čtyři měchy, které bylo potřeba cumlat a dráždit.
„No pokračuj, co mlčíš,“ pleskla přes kozu Daniela svoji čubku.
„Podržela jsem mu. Držela jsem a křičela na celé kolo. Dělal mi strašně dobře. Kroutil boky, zabodával ho do mě a já cítila každou žilku. Když jel žaludem dovnitř a tu moji kundu protahoval směrem do bříška, tak jsem šílela. Když ho vytahoval a žalud se mu ve mně schovával do předkožky, tak jsem kroutila palce u noh. Když mě prudce nabodl, tak plesknutí jeho koulí do mých pysků doladil o plesknutí mojí zadnice. Pak ho vytáhl a mě se chtělo brečet,“ nedokončila větu Romana když jí do toho zasyčela nedočkavá Daniela.

„Ses bála, aby tě došukal, co? Je to blbej pocit necítit ho tam, že?“ a štípala už vztekle Romanu do bradavek. Věděla, že si tím udělá dobře a že ta čubka se s tím už nějak vyrovná. A měla pravdu. Romana se zatnutýma zubama vydržela bolest a vykládala dál, aby se její Paní nerozzlobila.
„Bála. Ale on chtěl jen změnit polohu. Chtěl, abych šla nahoru,“ vykládala s bolestí Romana.
„Zaskákala sis, co? Zajezdila. Napíchla ses? Pohlaď mi místo, čím jsi se na něho nabodla,“ štípla naposledy s důrazem Daniela Romanu do kozy a zavřela oči. Chtěla si naplno vychutnat chvíli, kdy se její coura dotkne její oholené pičky. Romaniny ruce pohladily nejdřív boky, bříško a stehna až ke kolenům. Pevným pohybem roztáhla nohy své Paní a sjela od kolen až po její mokrý rozkrok.

„Tady se mi zapíchl,“ strčila prst do chtivé díry svojí Paní a hned jej zase vytáhla. Daniela byla spokojená. Už nechtěla zbytečně dlouhou akci. Měla chuť už tohle trápení ukončit, protože dýl by její kunda nevydržela. Hladila si svoje tělo, mačkala si prsa, natahovala je a zase pouštěla, aby se jí rozplácly o hrudník a zatřepaly jako rosol. Její kunda byla těsně před výbuchem a tak v hlavě přetáčela Romanino popisování jak se napichovala na ten jeho tvrdý ocas, jak střídali polohy jak na běžícím pásu, jak se ho držela za krkem a všude okolo byly nalepené jejich vlasy, protože pokoj byl dusný až k zalknutí. Ležela s roztaženými stehny a Romana svůj příběh šeptala do její kůže. Klouzala rty od krku po palec na noze a vyprávěla všechno, co jí ten šikula udělal. Daniela zastavila její popisování ve chvíli když jeho kapka potu tu malou čubku zaštípala v oku.

„Kam stříkal?“ urychlila finále Daniela.
„Do pusy,“ odpověděla poslušně se sklopenýma očima Romana.
„Polkla jsi to?“ roztahovala si pysky Daniela a chystala se na svoje finále.
„Všechno do poslední kapky,“ olízla se malá čubka a dodala, že jako bonus chtěl, aby se ona před ním udělala.
„Výborně. Ukaž mi jak jsi se předvedla!“ štěkla už Daniela rázně nahlas, protože její nadrženost byla na bodu varu.
Romana si lehla poslušně vedle své Paní a roztáhla nohy. Její výstavní kunda provoněla celý pokoj. Nejdřív si svoji pičku poplácala a pohladila. Na střídačku, aby ta malá mrška věděla, že i když je zlobivá, tak zaslouží to, pro co na tom ženském těle vznikla. Prstem si projela závojíčky a nabrala šťávu vytékající z té její necudné studně.
Promazala si mrdnici a spustila klouzavám pohybem svoji masturbaci. Daniela sledovala s rukou ve své kundě jak si zajíždí prsty hluboko, jak zvrátila hlavu, aby se mohla hlasitě projevit. Jak přidávala prst po prstu. Když jí čtyři nestačily, cpala tam i palec, kterým předtím brnkala o svého frajtra. Tlačila je všechny do sebe a tělem házela v rytmu své šukačky. Daniela sledovala její představení a dělala každý pohyb po ní. Chtěla se vžít do svojí kurvy co nejlépe. Chtěla se jí na chvíli stát. Obě hekaly jak o závod a překřikovala jedna druhou.

„Co ten fotr? Slyšel tě?“ trhala jí kozou, které se přidržovala Daniela v taktu svého prstění.
„Nejen to,“ musela skoro zakřičet poslušně Romana už víc nahlas, protože přes to mlaskání jejich kund nebylo slyšet vlastního slova.
„Cože ty kurvo? Co nejen? Dělej mluv,“ vyvalila oči Daniela a zatlačila si pěst co nejhlouběji do kundy stejně jako to teď udělala Romana.
„Jirka mu otevřel zrovna ve chvíli, kdy jsem se prstovala, protože se tam zase dobýval. Otevřel mu, aby mu vyčetl, že moc dobře ví, že prudí. Že mě určitě slyší a když není schopnej dát nám klid, tak ať se třeba i podívá,“ hekala Romana a tělem házela do stran.
„Ty kurvo!!!“ hekala už i Daniela a špicovala uši, aby nepřišla o finále.
„Jsem kurva Paní. Zašukal si na mě i on. Musela jsem. Aby náhodou nežaloval té jeho snaše. Mě nešlo jinak, promiňte,“ prstovala se Romana divoce a poslušně dál, když chytila Danielu za ruku, aby dala najevo, že se jí blíží konec. Daniela pochopitelně oplatila stejnou a jejich klouby zbělaly silou upozornění na blížící se orgasmus. Stačilo oběma jen pomyslet co s tou necudnou kundou kdo provedl. Jak se v ní roloval jeden pták za druhým a jak jim oběma voněla stejně tak jako voní teď po celé ložnici.
Stačil vzájemný pohled na sebe a jejich silná bílá stehna létaly vzduchem v křeci orgasmu.
Promáčené pičky cukaly ve stejném rytmu společného orgasmu, jejich vemena se přelévaly z jedné strany na druhou a v ústech měly sucho stejně jako v tom spropadeném bytě odkud k ní přišla.

„Jdu nalít něco k pití,“ zvedla se první Daniela a nahá přešla do kuchyně.
„Já se jen napiju a musím domů. Ten můj na mě čeká,“ pomalu se z postele zvedala i Romana.
„Ty poslouchej, ty jsi vážně coura,“ usmála se spokojeně Daniela a podala jí sklenici k zavlažení.
„Nezlob se, musím. Ale brzo příjdu zas,“ mrkla lišácky Romana hned po tom, co v ní zasyčela voda z kohoutku.
„No to doufám. Protože ti chystám velké překvapení. Však ty ráda přilezeš,“ smála se jejím zvědavým očkám Daniela a věděla, že o svoji kurvu už nikdy nepříjde…

Autor

Navigace v seriálu<< Poslušná kamarádka 01Poslušná kamarádka 03 >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x