Poslušná kamarádka 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Poslušná kamarádka

Daniela čekala na slíbenou návštěvu, slibující další zážitek do její sbírky. Přála si zažít znovu svoji nadvládu a vidět před sebou poslušnost. Večer domlouvala delší dobu předem a protože věděla detailně všechna pro a proti, musela se řádně připravit. Její tajemství viselo ve vzduchu pokaždé, když s Romanou mluvila a domlouvala datum, které bude vyhovovat oběma. Chtěla nějaké překvapení. Chtěla zažít něco, při čem se opravdu pobaví.

Romana netušila, že Daniela chystá velkou boudu a jen se těšila, jak si znovu užije. Chystaná akce ani Danielu nestála tolik námahy. Stačilo zajít k Romaně do práce a domluvit jednoho kolegu, nadrženého na její mladé a boubelaté tělo už od pohledu.
Večer s velkým V nastal v pravý čas, kdy už byla mladá čubička vyhecovaná do běla. Zvídavé otázky, co ji čeká, Daniela smečovala, jak jen to šlo.
„Prostě přijď dneska večer a už nesonduj!“ štěkla po dychtivé subině a ukončila téma.
„V kolik?“ nenechala se odbýt Romana a nervózně doufala, že se opravdu její Paní rozvykládá.
„Přijď večer v sedm,“ odpověděla rázně a rozloučila se. Sama se bála, že pod palbou otázek by nevydržela a řekla jí všechno.

Po návratu domů prohledala Daniela svůj šatník, aby byla připravená na vše. Chtěla subince vybrat nejlepší obleček, ve kterém bude nejvíc sexy. V hlavě jí probíhal scénář a sama se těšila na to jak mladou rajdičku vytrestá. Dumala nad tím, jestli jí vůbec dopřeje orgasmus. Jestli jí nakonec nenechá jen trpět a sloužit.

„Uvidím až to nastane,“ pousmála se šibalsky sama pro sebe a těšila se snad víc než její hosté. Očekávaný píchač znal Romanu dokonale. Znal její povahu, věděl díky svému dorážení, i co má ráda a co nemusí. Byl to zralý muž plný síly a chutě. Jeho 40 let a svobodný život, znamenalo směs veliké chuti i zkušenosti. Petr byl odhodlaný udělat cokoliv, jen aby Romanu dostal. Ta se sice zdráhala a odmítala jeho návrhy, ale uvnitř jí to dělalo moc dobře. Proto neváhal a místo překvapení, nad Danieliním nápadem, si s chutí zajásal.

Večer se přiblížil světelnou rychlostí když zvonek u bytu zazvonil poprvé. Paní domu otevřela a s neskrývanou radostí v očích přivítala Petra, jako prvního hosta. Oba věděli, že Romana ani trochu netuší koho bude dnes obšťastňovat. Rychlé kafe umožnilo konečně bližší seznámení a malé pobavení nad přichystaným plánem. Proběhly nějaké instrukce, seznámení s průběhem a Daniela mohla konečně odvést Petra do svojí ložnice.

„Pamatuj na to, že budeš dělat to, na čem jsme se dohodli,“ připomenula mu Danča s důrazem.
„Budu, neboj. Nechám to čistě na vás dvou,“ olizoval se mlsně jako kocour a jeho radost se přestěhovala z jeho očí do poklopce. Vyrýsovala se boule, kterou Daniela okamžitě zaregistrovala a hned se namáčkla prsy k jeho boku. Dlaní zatlačila na stan v kalhotech a jazykem si ojížděla rty. Petrovi zvážněla tvář a zvědavě sledoval  její chtivý pohled.
„Budu vás mít obě dvě?“ zeptal se vzrušeně, ale odpovědi se nedočkal. Jen viděl  zavrtění její hlavy, ze kterého nebyl moudrý. Hned nato mu obratné ruce rozepnuly   poklopec a vysvobodily jeho nástroj. Danča nevydržela a chtěla jej alespoň ochutnat. Poklekla před něj, zblízka si prohlédla každou žilku ztuhlého  ocasu a zmáčkla jej v dlani. Velikou chuť na ten skvost  zaháněla kousáním se do rtů. Chtěla mít navrch a chtěla potrápit všechny včetně sebe.

„Olízni ho,“ zaprosil Petr dychtivě.
„Ne,“ narovnala se bez okolků Daniela a jen letmo pošimrala koule svými rudými nehty.
„Chceš ji?“ provokovala ho dál a ocas párkrát přetáhla.
„Moc! Moc ji chci! Ale teď mi ho aspoň olízni. Jen malinko. Jen se dotkni jazykem,“ škemral a zkoušel to pořád dokola. Ruce měl poslušné a semknuté za zády. Sám čekal, zda se Daniela odhodlá a olízne mu jahodu. Místo toho jen viděl, jak se vzdaluje  k nočnímu stolku, jak se jí kýty třou o sebe, zadnice napnula látku úzké sukně a její ruce vytahují ze šuplíku stříbrná, chladná pouta. Stála před ním s úšklebkem, točila pouty na prstě a blížila se k jeho tělu.

„Ten plán nesmíš ničím narušit, rozumíš? Odlož si,“ přikázala roztomilým hláskem, aby ho uklidnila.
Petr odházel ze sebe veškerý oděv, až zůstal stát uprostřed pokoje zcela nahý. V ložnici nastalo mrtvé ticho. Daniela zavrtěla zadečkem a sama si přála být na Romanině místě. Byla vzrušená a co si přála nejvíc, byla obyčejná rychlovka s vyhrnutou sukní a bleskově opíchanou pičkou. Jediné, co bylo slyšet, bylo chrastění pout. Mlčky  kývla směrem ke letišti, aby Petr pochopil, že se má posadit k rámu u zdi. S rukama za zády se nechal přicvaknout a dychtivě čekal na pokračování. Zrovna ve chvíli, kdy mu Daniela dopřávala rajcovní pohled do žlábku mezi prsy, se ozval zvonek.

„Máme ji tady,“ mrkla na něj a s pár rozepnutými knoflíčky u košile, šla otevřít přicházející čubce.
„Nejdu pozdě?“ ptala se udýchaně Romana.
„Ne. Jdeš nejen v pravou chvíli, ale dokonce o trochu dřív,“ smála se jejímu natěšenému pohledu Danča.
První, co návštěvnice zaregistrovala v předsíni, byly pánské polobotky. Příjemně ji zamrazilo v zádech, protože šukačku měla už na dosah.Nechala se Danielou uvést do kuchyně, kde posmutněla, protože tam nikdo nečekal.

„Kde je?“ ptala se zklamaně soukromá kurvička a úplně se lekla, že se akce nečekaně zrušila.
„Vedle. Čeká na tebe. Doufám, že je ti jasné, že nesmíš couvnout?“ sichrovala se Daniela.
„Určitě necouvnu. Na mě je spoleh,“ zasmála se Romana nervozně.
„Svlíkni se,“ přiostřila domácí a před očima Romany  se změnila v přísnou Paní. Nechtěla subině dopřát ani vteřinu, kdy by si mohla myslet, že je na koni. Mělo být od začátku jasné, že její role je na podlaze.
„Ano má Paní,“ poslušně odvětila subka a s pohledem zabodnutým poslušně do země, odkládala jednu věc ze svého boubelatého těla, za druhou. Když stanula před Danielou nahá, neměla v sobě ani kousek studu. Ani sebemenší zakrytí neproběhlo. Byla z ní krásně necudná coura.
„Jdi do ložnice!“ rozkázala Danča a pobídla ji malým postrčením do boku. Sledovala před sebou to rajcovní nahé tělo a očima se popásala na každém milimetru krásné, bílé zadnice, která se každým krokem jakoby zapíchla do silné levé i pravé kýty. Měla na ni chuť větší, než mohl mít Petr, čekající vedle na posteli. Když Romana vzala za kliku pokoje, otočila hlavu naposledy k své Paní. Byla rudá chtíčem a nervozita se změnila v silné vzrušení. Bradavky jí stály a čas se na chvíli zastavil.
„Bojíš se?“ ohrnula nad ní nos Daniela.
„Ne. Já to chci,“ pípla slabým hláskem a bylo jasné, že přeci jen váhá, protože netuší do čeho jde. Přece jen, každého svého mrdáče znala předem a tahle tajemná akce v ní provokovala současně zvědavost, ale i strach.
„Ukaž, jak to chceš,“ podebrala jí prsa zezadu přísná  Paní a natiskla se na ni. Potěžkala melouny, zvedla je a zase pustila. Radovala se pohledem na rozhoupané  giganty.
„Chci. Vážně to chci,“ přikývla Romana s pokorou.
„Projev se tak, jak moc to chceš?“ rozkázala Daniela a štípla ji do bradavek. Štípla silně. Stejně tak, jak chtěla slyšet její škemrání a vidět její odevzdání. Romana jen zakvílela a ještě pevněji stiskla kliku pokoje. Jakoby se tou bolestí musela přidržet. Bolest z trčících bradavek se přelila i do už naběhlého poštěváku, který se vztyčil ještě víc a zaťukal na bránu pysků.
„Tvoje kunda je připravená?“ zeptala se Daniela a silně ji rukou zatlačila na záda, aby se ta malá coura pořádně ohnula. Druhá ruka už zkoušela promaštěnost díry a tvrdost frajtra. Bylo jasné, že subka už může směle vkročit do pokoje.
„Jdi už,“ pleskla ji po půlce a druhou rukou ji postrčila.

Romana zabrala za kliku a vstoupila do pokoje, rudá ještě víc, než byla před chvílí. Za zády slyšela dýchat svoji Paní a na posteli uviděla „zákazníka“. Petr se spokojeně usmíval a mával na ni svým cukajícím torpédem. Romana viděla, že už není úniku a bylo jasné, že nadbíhač se konečně dočkal.
„Klekni a plaz se k němu! Ber ho jako svého Pána!“ rozkázala očividně smířené a chtivé Romaně Daniela. Subka na místě poklekla a plazila se po čtyřech mrouskavě k posteli jako kočka. Stehna se třely o sebe, zadnice se přelévala z jedné strany na druhou a dvě maxikozy se houpaly do taktu plížení. Před postelí se zastavila a ještě naposledy se tázavě podívala z Petra na  Danielu.
„Ne, aby tě napadlo se napichovat! Jsi tu od toho posloužit. Nepočítej se šukačkou. Jsi coura!“ štěkla  Paní a Romana oddaně přikyvovala.
„Chci vidět jeho i tvůj orgasmus! Jen jeden tvůj a jen jeden jeho! Ne žádnou obyčejnou jebačku. Aby vám oběma bylo jasno proč tu jste,“ připomněla pravidlo dnešního večera a usadila se na kraj postele.
Odtamtud spokojeně přihlížela  představení, které sama připravila. Sledovala s naprostým klidem v duši Romanu, klečící před Petrovým ptákem a zcela dokončila rozpínání knoflíků své košile.  Vytahovala svá velká prsa z rozepnutého výstřihu a začala si dráždit bradavky. Tohle spolehlivě připravovalo její pičku k pořádné akci.

„Přisedni si mu kundou na stehno, děvko!“ přikázala, aby se akce konečně rozjela. Romana poslušně nasedla obkročmo na Petrovo stehno. Nalepila na něho svoji mokrou kundu a začala si dlaněmi hladit svá stehna. Petr jasně cítil její horkost, stejně jako ona cítila každý jeho zapíchlý chlup zespodu na své pokladnici. Ten dotyk oba vyrajcoval k blížící divočině.
„Tři se o něho! Drhni tu svoji mrdinu o jeho stehno! Tlač se na něj!“ rozkazovala velitelka přísným hlasem a kroutila si při tom bradavky.

Romana rozjela jízdu po nahé noze. Petr jen zíral s pusou dokořán, protože čekal šukačku jedna báseň. Ale to, že mu po noze klouže ta nejlepší kunda z okolí, jej samozřejmě nenechávalo chladným. Naopak, užíval si a svými strky v protisměru, vyrážel stehnem proti té nadržené a oholené pičce. Noha ho slastně pálila a šťáva stékající z klouzající kundy přes jeho kůži až na prostěradlo, mu nalévala čuráka k prasknutí. Oba měli velké štěstí, že byl spoután, protože tohle by nevydržel dlouho.

„Chceš mě, co?“ syčela na něj Romana drze a jezdila po noze sem a tam. Koleno jí naráželo do plných koulí pod tvrdým lofasem a najednou se ji tohle bezpečné provokování začalo líbit. Uvědomila si, že ho sice uspokojí, ale jen tak na půl. Že udělá sebe, to určitě, potom i jeho a přesto si nezašukají. Tahle hra se jí líbila. O něco méně už Petrovi, ale nezbývalo mu nic jiného než dychtivě sledovat, co mu bylo dopřáváno.

„Chci. To víš, že chci, ty mrcho,“ škubal pouty Petr s domněním, že třeba povolí a on se bude moct na ni pořádně vrhnout a vymrdat ji duši z těla. Daniela si nad tímto kinem olizovala  bradavky a čekala na Romanin orgasmus.
„Přidej, couro! Slyšíš? Dej si do těla! Zajezdi si!“ povzbuzovala svoji kurvu Daniela a sledovala  kozy houpající se Petrovi před očima.
„Dej mu napít!“ rozkázala s výmluvným mrknutím oka a čekala, až si ta coura podebere mlíkárny a podá je slintajícímu Petrovi přímo k ústům. Ten se přisál ve vteřině a Danča byla zase o něco spokojenější. Pozorovala, jak Romana zaklání slastně hlavu a nechává si dumlat svoje dvorce, poslouchala, jak bolestí kvikne pokaždé, když stisk zubů mučí bolestivě citlivé  bradavky, sledovala zduřelého  poštěváka, který se prodíral houštím na jeho noze. Pak se zaklonila, aby viděla zřetelně jeho chlupy, slepené sladkou šťávou, vytékající z rozdrážděné piz­dy.

„Asi už budu,“ upozornila Romana na svůj blížící se orgasmus.
„Tak na co čekáš? Chytni se pevně a rozjeď to!“ souhlasila Daniela a rukou si silně hladila pičku přes kalhotky. Subka se chytla Petrových ramen a rozjela na jeho stehně závěrečný finiš. Narážela, klouzala a třela se víc a rychleji, dokud nevykřičela svoje uspokojení do stěn ložnice. Se zakloněnou hlavou lechtala dlouhými vlasy Petra na holeni a dýchala, jako po maratonu. Spoutaný samec s otevřenou pusou sledoval její cukající tělo a nevěřícně polykal to protivné sucho v puse. Tohle dosud nikdy nezažil a teď to měl přímo před očima. Tu sexy kozatou samici, kterou si šíleně dlouho přál, měl přisátou na stehně a cukání její díry cítil stejně, jako by mu kundou tetovala spokojený vzkaz do kůže.

„To jako odpočíváš, nebo co? Teď  on, děvko,“ rozčíleně narušila její oddychování Daniela.
„Jak si to přejete, Paní?“ špitla pokorně Romana a čekala na svůj další úkol.
„Vyhoníš ho!“ ušklíbla se s výrazem potvory Danča a s velikou radostí sledovala oba zklamané obličeje. Nedovolila šukání, trápila je oba a sama si užívala. Tohle měla ráda.
„Ano,“ souhlasila poslušně  Romana, slezla ze svého posedu, přiklekla bokem a chytila natěšený ocas do dlaně.
„Aspoň trochu olíznout,“ škemral Petr s dávkou protestu.
„Řekla jsem vyhonit!“ stiskla zamračeně Romaninu dlaň se sevřeným ptákem silně Daniela. Petrovi se zkřivil obličej bolestí a bylo mu už jasné, že není radno si zahrávat. Když ale ucítil první přetažení svého žaludu věděl, že ani není proč protestovat. Koule byly plné a bylo třeba  jen semeno vypumpovat ven.
Subka klouzala po ocasu nahoru a dolů, druhou dlaní laskala naběhlý pytel a tempo střídavě měnila. Z pomalého klouzání se dostávala do rychlého rytmu, aby mohla zase pomalinku vychutnat jeho tvrdost.
Kůžičku mu přetahovala přes nalitý žalud a tahala za ni. Sledovala při tom jeho obličej, na kterém bylo jasně vidět štěstí a vděčnost. Naháněla jeho čuráka s umem, vytahovala stiskem dlaně semeno z koulí ven a po žaludu rozmazávala první kapky, které se ukazovaly. Užívala si jeho předkožky a rolovala mu ji až ke kořeni. Ručkovala mu po té tvrdé kládě, zapojila prstoklad, poťukávala mu bříšky prstů po ocasu jako by se chystala pískat na flétnu. Střídala ruce a stále sledovala jeho výraz v obličeji. Když čurák začal rudnout byo jasné, že se blíží konec. Daniela mezi tím stále klouzala po pičce, pořád ještě přes kalhotky a druhou rukou drtila svoje bradavky.

„Já už budu stříkat,“ zatínal zuby Petr a snažil se ovládat co nejdéle to šlo. Romanina honička byla ale tak dokonalá, že už šlo jen o vteřiny. Nepolevila a leštila mu kopí bez milosti dál.
„Budu…“ upozorňoval na svůj velestřik Petr.
„No tak se ukaž!“ křičela na něj nadržená Daniela a běhala očima po radostně se usmívající Romaně a po Petrovi, kterému šla už pára z uší. Tarzanský křik doprovodil mohutný výstřik semene, letícího až za kraj postele. Na plovoucí podlaze se v loužičce setkala celá dávka jeho smetany a Romana s chutí jemně  dohoňovala vystříkaný ocas.

„Jdi to slízat!“ svíjela se na posteli Daniela a sledovala svoji poslušnou děvku jak seskočila hbitě  z postele, aby mohla pokleknout u odměny z udýchaného a stále spoutaného testosteronu, sedícího na posteli. Poklekla a s lačností jí vlastní si vychutnala stydnoucí semeno z podlahy.
Nadržená Daniela začala rychle a nečekaně odemykat zámek pout.

„Teď se oba seberte a utíkejte někam, kde vás nebude nikdo rušit! Honem!“ přikazovala oběma a pakovala je z bytu. Chtěla si užít nerušeně svých prstů a už nepotřebovala jejich pomoc, ani zvědavé pohledy. Kino skončilo a k tomu měla radost za oba, že měli před sebou spoustu nevyřízeného. Posbírala jejich  oblečení, vrazila jim je zmačkané do náručí a nahé je vypoklonkovala ze dveří bytu, na chodbu. Musela si udělat ještě tuhle poslední radost, v podobě strachu v jejich očích. Ostudy měla ráda ze všeho nejvíc.

„Je tvoje a dělej si s ní co chceš,“ usmála se líbezně a zabouchla za nimi dveře. Zády opřená do dveří a s rukou v kundě se svezla na zem. Masírovala si pysky, tahala si poštěváka a s uchem přilepeným na dveřích, se hnala do finále, při nestydatých řečech Petra na adresu Romany.

„Jsi moje! Slyšela jsi? Však počkej, teď ti dám zabrat. Neboj se. Oblíkej se! Honem! Jedeme ke mně. Tam tě vyšukám, že už ani odejít nebudeš chtít!“ sliboval Petr a tahal Romanu za kozy. Jeho nucení a její odpírání přivedlo Danielu za brány silného orgasmu, který oba slyšeli ještě za dveřmi chodby při odchodu.

Autor

Navigace v seriálu<< Poslušná kamarádka 02
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x