Lesbické pudy

Návrat z dovolené se Jirkovi a Martě nemilosrdně blížil. Odpočinkový čas trávili přesně jak si naplánovali. Počasí se vydařilo podle představ a jak jejich duše, tak i jejich těla byla poznamenána krásným týdnem. Noc před odjezdem se snažil Mirek znovu zapracovat na Martiných skrytých lesbických buňkách, ale nepodařilo se mu je dostat na povrch. Styděla se za svoje choutky tak moc, že všechny jeho pokusy končily fiaskem.
Oběma bylo jasné, že chuť na ženské kypré tělo ji dostává do těch pravých obrátek, ale byla tak dobrá herečka, že dokonale maskovala každičkou svoji myšlenku. Zmínka o další ženě v ní provokovala chování rajcovní samice a Jirka měl co dělat, aby její choutky potom uspokojil.

Noc před odjezdem, kdy se sexem loučili s pronajatou chatou, znovu proběhla zkouška jejich nervů. Manžílek svoji ženu navnadil svým chlapským kouzlem, rozrajcoval podle možností a čekal na příležitost, až bude zase za otravného, který jí nutí do něčeho, do čeho se jí přece vůbec nechce. Strašně si přál vědět, co se odehrává za jejími zavřenými víčky ve chvíli kdy jí lízal. Při tom si představoval, na co asi jeho žena myslí.
Z chlapského pohledu mu bylo jasné, že si představuje ženský jazyk, že prsty které v ní kouzaly, mělo jistojistě dlouhé a rudé nehty a někde u jejích stehen se bimbala veliká prsa. Její vkus na ženy znal moc dobře. Věděl, které samice dokázala pochválit a kladně ohodnotit. Z pohledu ženy a třeba módy, i když věděl moc dobře, že kritika nějakých šatů je obvykle obyčejné stydlivé a nenápadné pozorování ženského těla.

Odhodlal se s další ženou vyrukovat až ve chvíli, kdy už poněkolikáté projížděl Martiny pysky a pohledem nahoru se snažil zachytit její obličej mezi přelévajícími se kozami. Prožívala slast jako vždy, se zavřenýma očima a rudým obličejem. S krásným vzdycháním si to užívala plně oddaná a Jirku přepadla další vidina hrátek jeho ženy s jinou. Za tohle představení by dal cokoliv. Ruce natáhl k prsům, zmáčkl, mezi prsty sevřel bradavky, až se zakroutila a pak v nejlepším přestal. Nechal lízání, otíral svůj nadržený žalud do prostěradla a zvedl hlavu, aby viděl, co to přerušení s Martou udělá.

„Co je? Zrovna teď? Co se děje? Pokračuj,“ prosila smutně a roztahovala si pysky, aby se pustil do práce.
„Přivážeme Martičku?“ plazil se k ní nahoru nadrženě jako kočka před skokem a to už ženuška vzrušením skoro nedýchala.
„Ano, ano, prosím,“ zajiskřila rozjásaně a poslušně sama natáhla ruce za hlavu k čelu jejich letiště. Jirka se natáhl pro šátek, zafixoval zápěstí k rámu postele a přilehl ji k boku.
„Co když se mi nechce pokračovat?“ strašil nadrženou Martu.
„Jak to? Proč? Dodělej mě,“ syčela nadrženě jeho bezbranná kurvička a svíjela se tím horkem v klínu.
„Co kdyby tě dodělal někdo jiný?“ navrhoval Jirka a hned si všiml změny v chování. Jeho samice se málem utrhla ze zajetí, ale znovu zaťala zuby, aby na sobě nedala nic znát.
„Ježiš, nezačínej zase. Dodělej mi to. Prosím,“ roztahovala nohy do široka a celé tělo jí rudlo stejně jako obličej. Jirka se nenechal vyvést z míry a jel si po svém, stejně jako ona. Přistoupil na její hru a v mozku se mu promítal nápad za nápadem. Jen zlehka se dotýkal prsty tvrdých bradavek a jazykem lízal lechtivé podpaží. Jen tak letmo se otíral mokrým žaludem o Martin bok a k tomu jí dopřával slovní masáž svým nenápadným přemlouváním.

„Co takhle jiný jazýček? Mrštnější, měkčí, chutnější, mladší anebo zralejší?“ vyptával se ženušky, které už šla pára z uší. Hladil ji na vnitřní straně stehen, prsty kroužil okolo micky a funěl svoje požadavky do jejího ouška.
„Přestaň! Nemluv o tom! Dodělej mě a nebo mě odvaž,“ vztekala se už nahlas cukající vězeňkyně. Najel prstem na poštěváček, aby ji uklidnil. Tohle vždycky zabralo a jeho zuřící Martička se pokaždé zklidnila. I tentokrát se oddala na pár okamžiků té slasti, kterou drážděný poštěvák rozesílal do každého centimetru jejího těla i tkáně. Tekla a čekala až to napnutí vystřelí z jejích mokrých pysků a konečně se vykřičí.

„Zkusíme uměláka, co říkáš?“ navnadil ji svým nápadem a už zapínal vibrace na robertkovi.
„Ano, ano,“ přikyvovala horlivě Marta a čekala na ten první slastný dotyk té vibrující špičky kdekoliv na její brázdě.
„Ták. Vidíš jak je natěšený? Poslechni si ho,“ přiložil tu vrnící věc k jejímu uchu, aby sledoval, jak slastně zavřela víčka a tvář se jí díky vibracím malinko třepotá.

„Chce mě, že? Chce mi to udělat, že jo? Už ho zasuň,“ naléhala netrpělivě Martička a roztáhla nohy, až jí kyčle zabolely. Cítila, jak se jí  nateklé  pysky samy od sebe rozevřely a průvan je ochladil.
„Chce. Moc chce. Dívej jak je tvrdý,“ vypnul robertka Jirka a dal ho ochutnat těm lačným a stokrát olízaným nadrženým rtům. Marta po něm rafla, jako hladová. Nemilosrdně si ho v puse uzamkla zoubky a špičkou svého jazyku olizovala gelový žalud. Nechala si ho zasunout až kam nejdál to šlo. Zakuckala se a ulevila si, když ten umělý lofas vyjížděl zase ven. Aby o něj ale nepřišla, znovu vyjela po něm dopředu, nasála do pusiny a ojela jazykem. Nechala si vyšukávat pusinku a moc se jí to líbilo.

„Podíváme se dolů?“ šeptal jí do ouška a spustil mokrou špičku oměláka po jejím krku jemně mezi prsama, po bříšku a tou samou cestou nahoru. Pro Martu tohle byla muka. Kdyby bylo po jejím, tak si někde v rohu dřepne, zajede si rukou mezi nohy a vyprstí se během minuty. Tohle trápení si užívala, ale co je moc, to je příliš.
„Zaraž mi ho tam! Dělej! Mě už to nebaví,“ zuřila nahlas a zase sebou házela jako ryba na suchu.

„Neboj, dočkáš se. Dáme ho do jiné ručky, chceš?“ nabízel Jirka a spokojeně sledoval jak svázaná Martička už o sebe nedočkavě tře stehny.
„Jak do jiné?“ otevřela pusu Marta a nechápala, jak to Jirka myslí. Ten se jen natáhl pro telefon a zamával jím  ženě před očima.
„Nějaká se najde. Hodila by se, kdybychom byli doma, že?“ lstivě útočil na její nadrženost.
„Počkej, jak to myslíš?“ snažila se na oko pohoršovat Martička, ale její rozdráždění prozrazovaly tvrdé a trčící bradavky.
„Co kdyby se zavolalo nějaké naší kamarádce? Hm? Třeba Veronice?“ zkoušel její trpělivost Jirka a pro jistotu u toho tahal za nalitý poštěvák.
„Ne. To nemůžeš,“ zděsila se Marta, které orgasmus už skoro klepal na díru.
„Já teď můžu úplně všechno. Přivázaná jsi ty,“ vysmíval se její tyran a sichroval si další vlnu nadávek silnějším masírováním naběhlého frajtra. Všeho byla schopná, ke všemu už dávno odhodlaná, ale tak strašně se v sobě prala se svým studem, že jí to blokovalo. Ani netušila, jak moc si to Jirka přeje a ani si nedokázala připustit, co všechno je pro to schopný udělat.

Nevěděla, že tohle téma už probíral s jejími vybranými kamarádkami, které důvěrně  znala. A trpělivě vytypoval jednu, která byla jeho ženě nejbližší a navíc se ji nejvíc líbila. S Veronikou se vyloženě trefil. Přál si je vidět pohromadě a věděl, že Nika čeká jen na svolení.

Svým věčným a tajným stěžováním, v ní probudil jakousi lítost, kterou Nika pokaždé zahnala svými velkými prsy. Věděla moc dobře v jaké chvíli a jak se namáčknout, aby Jirkovi dopřála trochu toho pochopení. Ráda mu nalévala pivečko a kořalky, ráda ho u sebe opíjela pokaždé, když přišel s tím, že si s Martou už neví rady. Ještě raději s ním rozebírala detailně všechny možnosti jeho ženy s jinou a horlivě se cpala na místo rodinné kamarádky. Nakonec mu dala při té myšlence zašukat a byl klid až do další návštěvy.

Marta doma nic netušila a ani ve snu ji nenapadlo, že se nad ní její manžel ukájí s jinou. Pravda byla ta, že Veroniku měla v hlavě  každý den. Od doby, co se sama se sebou prala, s pocitem milování se ženou, si všímala každého Veroničina pohybu, make-upu, oblečení i každého signálu, který ale zatím zdárně pokaždé zasklila. A teď měla možnost zažít něco, co si sama stejně přála a co ve fantazii dlouho nosila.

„Tak co? Chceš šátek i přes pusu a budeš dál protestovat a nebo si to konečně užiješ?“ mastil jí Jirka dál zvětšeného poštěváka a už hledal Veroničino číslo v mobilu.
„Volej,“ vyhrkla ze sebe nadrženě Marta a odvrátila studem hlavu.
„Neboj se. Uvidíš. Jsi poslušná a tak se mi to líbí,“ dráždil nemilosrdně dál frajtra, ale musel sám sebe brzdit, aby Martu neudělal dřív, než se konečně prolomí ledy. Položil se na břicho, obličejem mezi silná stehna manželky a vymačkal  číslo. Než se hovor spojil a než začalo vyzvánění, znovu se pustil do slastné lízačky.

„Haló? Jirko?“ ozvala se konečně  Veronika ve chvíli, kdy zrovna kmital jazykem o tvrdý poštěvák.
„No rád tě slyším, Niko. Co bys – řekla – tomu – kdybych tě teď něčím pře – kva – pil?“ pochutnával si při hovoru na mokré kundě a sledoval při tom svojí ženu, která byla těsně před výbuchem. Nechal všeho a znovu se vytáhl nahoru k Martě, aby ji předal hovor. Přidržel ji sluchátko u ucha a druhou rukou spustil nemilosrdnou hoňku její kundy. Prsty si namáčel do díry, šťávu rozmazával po pyscích a celou dlaní jezdil od díry k poštěváku.

„Verčo… jak se… máš?“ držela se ženuška a kousala se do rtů.
„No já dobře. Co že voláte? Kde jste? Už jste doma?“ vyzvídala Nika a začínalo ji být jasné, že na druhém konci drátu se děje něco vzrušujícího. Marta jen semkla rty, protože se jí chtělo nelidsky vzdychat. Její kunda se sbírala v nejšílenější orgasmus v životě a byla těsně před explozí.

„No, jen Veroničce hezky odpověz, Martičko,“ podkládal  telefon polštářkem Jirka a opíral  ho do bezpečného místa vedle hlavy, odkud by nespadl. Zapnul hlasitý odposlech a uvolnil si tak obě ruce. Rozkročmo lehl na Martu, volnýma rukama masíroval její dudy a švitořil s Veronikou sám.

„My jsme ještě na chatě. Přijedeme až zítra. Ani netušíš jak si to tu do poslední chvíle užíváme,“ dořekl Jirka a kousl Martu do bradavky, aby se začala projevovat dřív, než z toho nebude nic mít.
„Jak si to užíváte?“ zpozorněla Veronika a ptala se zvědavě i když věděla, že je právě pasivním svědkem něčeho nebývalého.
„No, pověz Nice co ti zrovna dělám, čubičko moje,“ pobídl Jirka svoji přivázanou samičku a pro jistotu jí v rychlosti zajel dvěma prsty přímo do středu oholeného terče.
„Prstuje mě,“ vyhekla ze sebe nahlas Marta a rázem se připojila do jeho hry, protože se chtěla zbavit co nejrychleji toho tlaku v kundě.
„Cože? Bože já chci taky!“ zakvílela ochotná rajda na druhé straně drátu.
„Zítra se dočkáš,“ sliboval s pekelně tvrdým ptákem Jirka a zasunul jej Martě na krajíček. Nabodával ji žaludem a hlavou házel směrem k telefonu, aby ji pobídl k tomu, co už ona sama vlastně chtěla. Ta se jen otřepala z jistého reálu, který jí čekal druhý den, protože věděla, že už není vyhnutí. Velká část studu z ní opadla už tímto hovorem a zjistila sama na sobě, že vlastně už není třeba, hrát si na nedobytnou, když je jasné, že po tom touží všichni tři.

„Verčo, vylížeš mě?“ zaprosila Marta směrem k mobilu a užívala si začínající vzdychání Veroničina hlasu.
„Ty to chceš?“ snažila se odpovídat srozumitelně Nika a dělala si přitom dobře svými prsty.
„Chci to. I já tebe chci lízat,“ rozvázala konečně jazyk s dvojnásobnou radostí, protože jasně viděla, jak Jirka pro změnu projíždí její nalitá prsa svým tvrdolínem. Mačkal je k sobě, dělal si co nejužší járek a cítil se jako v kundě.
„Bavte se holky. Jen se hezky bavte,“ komentoval nahlas jejich dialog samec a rozmazával ji po bradavkách první kapky, které pročišťovaly jeho čuráka.

„Verunko chci tě. Jak si to děláš?“ škemrala Marta a když mezi jejími vemeny vyklouzl žalud, zvedla hlavu, aby jej olízla.
„Mám v sobě prsty. Skoro všechny. A potřebuju tvůj jazyk, Marti,“ hekala už nahlas Nika.
„Holky já to už nevydržím.“

Jirka přeskočil s tvrdým ocasem od prsou ke kundě a zabodl se čurákem s profesionální jistotou rovnou do nastavené pičky. Nasunul ho co nejhlouběji, vzepjal se na rukách a rozjel pravidelné, dlouhé přírazy. Napichoval se do toho mokrého terče a vnímal jen šumění v uších, z té vydařené akce. To, že ho poslouchala další samice, i pomyšlení, že druhý den jej čeká jasný reál se dvěma ženami, jej vyburcovalo k výkonu, který ze sebe dosud nikdy nedostal.
Marta jen valila oči a její vzdychání přešlo ve slastné a nepřehrávané kvičení. Přidržovala se rámu postele i přesto, že byla přivázaná. Házela sebou do stran a nechtěla přijít o jediný šťouch do mrdiny. Klouzající ocas v ní masíroval všechnu mokrou tkáň a snažil se dostal až na dělohu.

Do toho zvídavé otázky z mobilu od nadržené Veroniky, která s radostí popisovala, co všechno Martičce udělá, jak se těší na jejich společný orgasmus, fňukání, jak se jí plaší jazyk a jak potřebuje šukat, dostávaly Jirku do extáze. Marta poslouchala ženské hekání, představovala si, co všechno se na Verunce asi zrovna třepe. Potom najednou zatnula zuby, protože z Jirky se stal bušící nadsamec a jí se zrovna v bříšku sbírala vlna k výbuchu.

„Budu stříkat,“ zakvílel Jiří a naposledy zarazil ocas, aby napral celou dávku smetany do lůna svojí ženušky. Pumpoval do ni semeno, které bylo sice jen její, ale částečně  patřilo i Veronice, s velkým poděkováním.

„Dodělej mě – honem…!!!“ cedila mezi zuby Marta a tělem ho ze sebe shazovala, aby nelenil ani vteřinu a pokračoval v tom, co ještě nebylo dokonáno.
„Verčo, dělej, uděláme se spolu, pojď,“ kvílela zrovna ve chvíli, kdy jí Jirka vysával a vylizoval svoje semeno z kundy. Opíral jazyk do poštěváku s takovým důrazem, až se Marta spustila jako placená coura. Dorážela proti kmitajícímu jazyku, mezi stisknutými zuby cedila sprosťárny a  pobízela svoji prsatou děvku v telefonu. A když se jejich společný hekot spojil v jeden, bylo více než jasné, že ještě pár tahů jazykem a příjde to. Jirka naposledy zarazil  prsty do té baculaté kundy, zakousl se do pysků, přesál se rázem na poštěváka. Nepřestal, dokud neslyšel orgasmus jako ve stereo rádiu. Veronika i Marta křičely na celé kolo a každá  předváděla se svojí nádhernou živočišnost.

Jirka cumlat nepřestal, ani když Martin orgasmus odezníval a ještě jí dopřál dávku trápení. Citlivý poštěvák žmoulal mezi rty a sledoval, jak se jí stehna třepou hned vedle jeho uší.
„Nech toho,“ zaprosila udýchaně cukající se Marta a byla nejspokojenější za poslední 3roky, co spolu byli. Verča oddychovala ve stejném rytmu a hledala správná slova.

„To bylo krásné. Zopakujeme to? Prosím…“
„Určitě ano. Zítra jsme u tebe. Slíbil jsem to vám oběma,“ urychleně odpovídal i za Martu, aby se náhodou nerozmyslela.
„Tak tak. Přesně tak. Zítra nás čekej,“ podpořila jej přitakáním Marta a natěšila tak  jak sebe, ale i loučící se Veroniku.

Po odvázání si Jirka k svojí manželce přilehl, hrdě ji objal a s velikou radostí a štěstím v duši sledoval ženu svých snů. Tohle byla ta pravá děvka pro něj. Konečně z ní vydoloval na povrch tu kurvičku, co se uvnitř schovávala. A i když se dál nemluvilo a jen se odpočívalo, oba věděli, kolik zážitků mají ještě před sebou.

@kor. Fred

Autor

5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x