Levný podnájem 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Levný podnájem

Hančino bydlení v pronajatém pokoji probíhalo v jednom velkém dobrodružství. Svého pana domácího začala mít ráda a nápad s bezpracným vyděláváním se proměnil v její každodenní radost. Místo večerů s přáteli po škole utíkala do bytu, kde se čančala a sloužila jako matrace. Občas jí ještě přebíhal mráz po zádech z toho, jak svůj život vede, ale většinou převládalo potěšení ze zážitků.

Nebylo dne, kdy by ji nečekal další zákazník a tak cesty ze školy směrovaly rovnou do bytu, kde se ložnice pana domácího měnila ve sprostý pelech. Školu zvládala tak tak, kamarády zanedbávala, s rodinou se stýkala jen zřídka a i když si svoje žití uvědomovala, pokaždé vyhrály její mokré kalhotky. Bylo to pro ni jako droga.
V den, kdy šlo ve škole o hodně, to nebylo jinak. Stačila jedna SMS od jejího pasáka a myšlenky přeskočili automaticky na další dohozený šuk. Písmenky jí připomínal svoje narozeniny a drze oznamoval, že ji čeká nový a nečekaný zážitek, ze kterého nebude mít ani korunu.

Už tohle vydírání jí dělalo nevýslovně dobře a po zbytek školy jen hlídala hodinky. Řídila se instrukcemi, které jí bytný naposílal v smskách a těšila se, až bude moct předvést, jaká umí být ukázková kurvička. U domu cinkla na zvonek, aby dala najevo, že už se blíží. Ve výtahu si namýšlela svůj dnešní ohoz a rajcovní průběh. Kroutila se a otírala zadečkem o stěnu kabiny, až se zastavila ve zvoleném patře.
S radostí přiskotačila ke dveřím, znovu cinkla a zachrastila klíčemi v zámku. Hned v předsíni se rozhlížela a hledala cokoliv, co by ji navedlo k tomu, kdo ji čeká. Nenašla nic než naducané igelitové tašky.

„Ještě sem nechoď a jdi se rovnou vykoupat,“ zavolal na ní přes dveře bytný z kuchyně.
„A potom?“ zašvitořila za prosklenými dveřmi Hanka a konečky prstů hladila nedočkavě jejich studenou výplň.
„Co jsem ti říkal? Je nadržená. Podívej jak loudí,“ sledoval prstíky přes sklo a mluvil ke svému hostu pan domácí.
„Nemůžu ani na chvilku?“ loudila dál Hanička a už sahala po klice.
„Ne! Jdi do koupelny! Však se toho překvápka dočkáš,“ natahoval posměšně očividné dívčí  trápení a nalil další panáčky na přípitek.

Hanka se loudala do sprchy, protože chtěla alespoň zaslechnout druhý hlas.
Bylo jí jasné, že pan domácí není v kuchyni sám a zvědavost jí promašťovala kalhotky. Jediné, co zaslechla, bylo přiťuknutí skleniček a hlasité „na zdraví.“
Během svojí koupele si užívala proudu vody na bradavkách a svojí pičce. Byla vzrušená už jen z toho, že ji opět čeká něco nového.
Na perverzní choutky pana domácího byl spoleh a tak věděla moc dobře, že dnešní zážitek nebude ani na vteřinku nudný. Po dokonalé očistě, kdy ze sebe smyla zbytky nánosu slušné holky, si tělovým krémem masírovala celé tělo, aby póry dostala na povrch tu největší děvku uvnitř. Prohladila tělo do stavu, kdy se už nedokázala ovládat a kroutila se jak hádě.
Dotancovala nadrženě ke kuchyni a zaškrabala na sklo dveří.

„Už jsem hotová,“ zavolala prosebně.
„Jdi se roztáhnout na své místo,“ zavelel bytný.
Pro Hanku to znamenalo, že se právě rozjela dnešní akce a odcupitala na svoje pracovní letiště. V poloze na zádech si hladila svoje mladinké tělo, dráždila si bradavky a roztahovala pičku. Když uslyšela vrznutí dveří z kuchyně, už skoro nedýchala. Ve chvíli, kdy u její postele stanul nahý pan domácí s cizím mužským, kterého našel pravděpodobně někde na ulici, se prala sama se sebou, co že tohle má znamenat. Podepřela se lokty a chtěla nahlas protestovat.

„Ani to nezkoušej,“ pohrozil jí její pasák s argumentem, že má narozeniny a je potřeba si užít toho, co má roky ve své představě. Ten pocit, že má doma tuhle luxusní couru, která je ochotná udělat cokoliv a i když je rozdavačná, může ji i vydírat a hrozit, ho přiváděl do tuhého stavu. Hanka jen s odporem sledovala plesnivce, který byl sice umytý, ale představa, že bude mít na sobě tohle stvoření se jí nelíbila.

„Pusť se do toho, děvko,“ hodil hlavou k bezzubému bezdomovci a pro jistotu ji natlačil hlavu k scvrklému lofasovi svého spoluhráče. Hanka se pustila do opatrného pocumlávání a honění. Svoje zklamání dávala najevo línou kuřbou a křečovitě zavřenýma očima.
„Přidej šťávu,“ rozkazoval prasák a klečel vedle ní na posteli, aby zblízka sledoval její odpor k dnešnímu kouření. Líně nasávala tvrdnoucí ocas do pusy a s prosebným pohledem k panu domácímu doufala, že bude brzo všemu konec.
„Jen si to užívej. Dneska bude trojka,“ slintal posměšně a nad kinem, kdy se Hance z bezdomovce navalovalo, mu čurák tuhnul ještě víc. Díky každodennímu cvičení s Haničkou se bytného výdrž vycvičila znovu do dob, kdy vydržel a nestříkal jen po pohledu, nebo prvním vzdechu.
Bylo mu jasné, že se dnešní mrdačka vydaří.
Zapojil svoje dlaně, kterými mačkal zespodu kozičky klečící Hanky, která je ochotně nastavovala už jen proto, aby přerazila vzrušením tu pachuť v puse. Protivila si plesniváka víc a víc. I když už poslušně klouzala po jeho tvrdém ocasu v pravidelném tempu a i když vypadala, že si to dokonce užívá, byla to jen přetvářka, aby splnila sen slavícímu panu domácímu.
Ochutnávala ztuhlé brčko a nechala si žužulat bradavky. Zvedla oči směrem vzhůru a uviděla v bok podepřeného bezďáka, jak si užívá a napomáhá si přírazy do její pusinky. Oba starci se rozjeli ve chvíli, kdy na Hanku přicházela touha. Byli o krok vpřed a tak nestíhala a jen sloužila. Chtěla je svojí chutí dohonit, ale nedali ji možnost. Sebestředně si jeli za svým bez ohledu na ni.

„Dej si. Jen si dej,“ narážel jí domácí hlavu na ztopořený klacek a prstama si chystal její kundu. Zarážel jeden za druhým do kluzké chodbičky a vytahoval odtamtud  štávu, kterou labužnicky olizoval před bezďákem.
„V tohle jsi ani nedoufal, co?“ znalecky ocumlával svoje prsty a provokativně se olizoval. Plesnivec se jen slastně díval škvírkama starých očí, aby mohl zavrtět šedivou hlavou a nechával si dál pocumlávat žaluda od mladé holčiny. O tomhle se mu vážně ani nesnilo. Cítil hbitý jazyk na jahodě a při každém pohledu dolů, kde se šikovně rozkuřovala mladinká Hanička, se mu vhánělo semeno do trubek. Brzdil výstřik, protože věděl, že jakmile bouchne, pro  tento den končí a nic se opakovat nebude. Držel její tempo a přitom si užíval se zaťatými zuby.

Pan domácí se šteloval za Hanku, aby si ji mohl prolíznout přesně tak, jak to měla ráda. Však už taky vystrkovala zadeček a roztahovala stehna, aby její voňavá pička konečně ucítila jeho drsný jazyk. Prohnula se v pase a nasátá na bezdičově ocasu se špulila přesně, jak na jedničku zvládala. Bytnému stačilo se jen ohnout a už oňufával její kundu zezadu, jako pes háravé feně.
Špička nosu dělala mezi pysky Hance moc dobře. Přidaný jazyk projíždějící brázdu ji už donutil sténat a protože chtěla chviličku jen pro sebe, vzdychala starci do ocasu jako do mikrofonu. Sem tam jej podráždila, aby si znovu bezstarostně užila průliz. Doteky mokrého jazyku s mokrou kundou oba hnaly do pekla. Chuť mladé kurvičky na starém jazyku se měnila v afrodisiakum, které bylo cítit v celém pokoji.
Prolízaná pizdička se roztáhla, přichystala a nastavila na pánův ocas. Jen se domácí přichytil za její boky, zabodnul se dovnitř a strnul. Musel chvíli počkat, aby nestříknul hned po prvním zásunu. Držel Hančiny boky, křečovitě křivil obličej a se zaťatými zuby čekal na chvíli, až se bude moct pohnout.

Coura tenhle okamžik vycítila a automaticky, aby nedošlo k nejhoršímu, přestala hekat kouřit a honit bezdomovcův ocas. Naběhla minuta ticha a klidu, kdy se rozdováděná hladina semene uklidnila a až po odeznění té zvláštní a rajcovné bolesti v koulích, svůj píst pan bytný znovu rozpumpoval. Snažil se, dělal co uměl, aby se ukázal a neshodil před druhým píchačem i Hankou.
Sice byl zvyklý, že mu slouží jako nádoba na semeno, ale když už měl ty narozeniny, chtěl dopřát orgasmus i jí. Sledoval obraz před sebou, kdy šrouboval lofasem ve čvachtající kundě, zatím co mladá lačná huba ocumlávala starého dědka, který sice byl vykoupaný, ale přesto vypadal, jako by vylezl z popelnice před domem.
Ten kontrast šťavnatého mládí a staré zašlé špíny ho burcoval k dalšímu pokusu o výstřik. Nedalo se jinak, než že svoji nateklou konzoli vytáhl a poručil svojí děvce, aby si lehla na záda a roztáhla se. Hanka poslechla, natáhla se a s pokrčenými stehny čekala na další zabodnutí.

„Je to tvoje. Zašukej si,“ zavelel bytný a s potěšením sledoval bezdomovcovo hrbaté tělo jak se hrabe na mladou sexy siluetu.
„Tak jdem na to,“ tlumeně se pobídl stařec a zalehl Hanku. Ta jen odvrátila hlavu a snažila se myslet na někoho jiného. Pan domácí to sledoval s potěšením jeho perverzní nátuře vlastním a neodolal, aby dívce hlavu nestočil zase zpátky na jejího píchače a nedonutil ji sledovat toho, který si na ní jde právě teď ulevit.
„Jsi hadr, chápeš? Jen si to pěkně vychutnej, couro,“ posmíval se a přidržoval cukající hlavinku.
„Však to nebude dlouho trvat, neboj se,“ uklidňoval ji mistr popelnic zrovna když cpal žalud mezi pysky.
„Áááále jen si pěkně ulev. Jen si dopřej, co je ti libo,“ smál se na celé kolo pasák.
„No už tam je! Vidíš to!“ povzbuzoval hekavě sám sebe smraďoch, když zabodl čuráka do mladého dna.
„Sleduj to, čubko,“ zdvihl její hlavinku pan domácí a donutil ji, aby sledovala jak se na ní zmítá kostnaté tělo. Přírazy nebyly nijak pravidelné a bylo jasné, že sám plesnivec měl co dělat, aby vstřebal tu šanci zajezdit si na dívce a přitom z toho vzrušení udržet v sobě, alespoň ještě na chvíli, semeno.
„No to na dlouho nevidím. Tohle už dlouho nevydržím. No to je paráda. Pojď. No teda! Ty seš mokrá,“ provokoval stále sám sebe bezďáč. Domácí, sledující tohle kino, si naskočil rozkročmo nad její obličej a usadil se na něm půlkami, aby si užil lízání prdele, které měl od ní tak rád.

Hanička svůj úkol okamžitě pochopila a zarejdila jazýčkem okolo tlačícího se zadku. Cpala špičku až dovnitř, mrskala s ním a celá rudla. Cítila klouzání pro ni nechutného ocasu ve své kundě, cítila štípání na bradavkách a zadek svého pána na obličeji. Její chuť dostávala teprve teď pořádné grády. Škvírou pod koulemi plácajícími o její tváře, sledovala starce, zapíchnutého do její pizdy.

„Chci víc! Snaž se ty parchante,“ křičel už s nateklým ocasem pan domácí a stlačil bezdomovcovu hlavu ke svému ptáku. Ten jen zalapal po dechu a už si pochutnával na ocasu před ním. Bral to jako překvapení, vzrušení i vlastně svoji povinnost za to, co mu bylo dnes dopřáno. Chtěl posloužit stejně, jako jim sloužila mladičká děvka pod nimi. Žužlal ocas a píchal přitom do prokrvených pysků.
Hanka nevěřila svým očím a jen poslušně rozlizovala sliny po pánově zadnici. Toužila tohle sledovat nerušeně a tak každou vteřinku prokukovala pohledem před koule, kde viděla bezzubou vousatou tlamu jak si pochutnává na ptáku jejího bytného.

„Už budu. Už se vycákám. Ty otevři hubu a ty lízej!“ rozkřikoval úkoly na oba dva. Roztáhl si půlky, narazil se na mladičký obličej a rukama zabodl čurana do huby před ním. Hanka ještě víc nadrženě lízala i pod vahou jeho těla. Ten pocit pana domácího vyburcoval k zastavení akce. Nedalo se vydržet sledovat šukajícího, který své nárazy zesílil, nedalo se vydržet ani cumlání žaludu od chlapa a už vůbec akci nezastavilo Hančino lízání. Zastavil se, prohnul jak luk a vypumpoval ze sebe veškeré sperma do vousaté huby před ním.

Hltající bezďák chytal každou kapku jako by pil z fontány a bušil do Hanky svým nářadím, až se i ona začala třepat v orgasmu. Škrábala, štípala, tahala ho za vousy a křičela do stěn. Udělala se ve chvíli kdy plesnivec polykal poslední spokojenou kapku z pánova lofasu.
„Ještě ty, honem! Zvedni se, zmrde! Zvedněte se oba dva, rychle!“ funěl spokojeně bytný a už mířil tvrdým čurákem  návštěvy na udýchaný Hančin obličej. Chytil mu ocas pevně do dlaně a spustil honičku. Jednou rukou držel Hanin ksichtík pod bradou a druhou rukou honil staré péro. Přetahoval předkožku, obnažoval žalud a mířil do otevřené mladé pusinky.
„Už budu. Už to bude,“ upozorňoval na střik bezďák a všichni se začali soustředit na jeho šampáňo. Začal cákat zrovna když Hanka zavřela pusu, aby polkla sliny. Celou dávku schytala do obličeje. Semeno jí kapalo z nosu, teklo přes rty po bradě a zbytek kapek řídl na tváři. Špinavec spokojeně hekal, pan domácí kamarádsky dohoňoval  ochabující ocas a Hanka si dlaněmi utírala zvláštně vonící semeno.

Čekala zvědavě co se bude dít dál. Bytný dal jasně najevo, že odejdou do sprchy, pustí se dál do oslavy narozenin a jejich nový kamarád s nimi stráví noc až do rána, kdy se sebere a odtáhne zase pryč, co nejdál, aby zapomněl jeho adresu. Chování pana domácího bylo jemu vrozené. Dělat si z lidí poslušné loutky za každou cenu mu vycházelo, protože jak plesnivec, tak i Hanka horlivě souhlasili.

Veškeré jeho scénáře trpělivě plnili, oslavu žádný z nich nepokazil a prožili jejich společnou noc, trvající až do druhého dne, kdy se nakonec jejich cesty zase rozešli. V bytě už zůstala jen prošukaná Hanička, ležící vysílená na posteli a nahý pan domácí, který od zavřených dveří bytu, už zase se hraným nezájmem volal, že takových překvapení bude víc.

Autor

Navigace v seriálu<< Levný podnájem 01
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x