Levný podnájem 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Levný podnájem

Situace na domácí půdě už byla pro sice mladou, ale žensky rostlou Hanku, neúnosná. Žádné soukromí, společný pokoj s dalšími sourozenci a věčné hádky s otčímem ji donutily hledat si podnájem. Trvalo dlouho než našla vyhovující pokojík ve větším bytě, který obýval starší pán. Sám, bez manželky, tam žil svobodným životem a tak s velkou radostí nabízel svoji volnou cimru dobře vyhlížející dívce.

Prohlédl s pečlivostí mladinké tělíčko, kráčející v jeho bytě a slintal nad každým faldíkem, nad silnými stehny i nad kulatými trojkami, které nebyly nijak obrovské, ale vypadaly tak plně a dovádivě, že s klidem mohly nahradit slušné pětky.

Hanka se rozmýšlet dlouho nehodlala. Věděla předem, že nabízený podnájem vezme za každou cenu. Nasadila pokorný výraz a svoje dotazy mířila opatrně s pípavým hláskem. Navíc, její studia něco stála a tak se chystala cenu usmlouvat na co nejnižší. Panu domácímu vyslepičila celou svoji tíživou situaci hned na místě a ten, místo pochopení, nasadil výraz vypočítavého pána.

„No domluvit se můžeme. Ale! Máte co nabídnout když vám dojdou finance?“ slintal neskrývaně dědek a mrskal po Hance mlsnými pohledy.

„Máte nějakou představu?“ pípla skromně dívenka.

„Tak sem tam nějaká hrátka s panem domácím, co? Nechutnala by?“ navrhoval dědula a držel se stále zpátky, aby Hanku nevyplašil. Ta jen se sklopeným pohledem mlčky přikývla a pan domácí navrhl přípitek na dojednané podmínky. Věděl sám, že se po dívce nemůže vrhnout hned, i když kývla a sám dal jejich hrátkám čas.

Po nastěhování a zabydlení nové podnájemnice se ustálila pravidla, domluvil se vzájemný respekt, zaplatila se činže na první měsíc a bydlení bylo jedna radost. Hanka prožívala klid na učení, užívala si soukromí a sem tam zašla do protějšího pokoje potěšit svého pana domácího svým povídáním u sklenky vína.
Další měsíce probíhaly stejně stereotypně, kdy se respektovalo soukromí toho druhého, akorát při setkáních v předsíni, nebo společné kuchyňce se přidaly letmé doteky. Pan domácí věděl, kde a jak se dotknout, aniž by Haničku poplašil. Každý dotek jejího těla mu vpálil jiskru do těla. Ani jednou neucukla a bytný si k ní zkoušel čím dál víc.

Bral ji už drze nejen jako svoji podnájemnici, ale tak trochu i jako svůj majetek a milenku. Doteky začaly sílit den ode dne víc a ruce byly všetečné. Mladá se dokonce na každý další dotek těšila a tak svým tělíčkem nadbíhala a provokovala. Po pár měsících společného bydlení došly zásoby peněz přesně jak se předpokládalo. Hanka se připlazila s prosbou o počkání.

„Hned jak to půjde, tak vám ty peníze dám. Slibuju,“ hořekovala.

„Nadešel čas jak tak koukám,“ usmál se bytný a přisunul si Hanku blíž k sobě, aby ji hned na to drze strhl za ruku do pokleku. Jen, co se mladinká kolena dotkla koberce, pochopila, co má následovat. Pan domácí si hověl v křesle a nechal si obšťastňovat žalud mrštným jazykem. Sála, žmoulala a nasávala do pusy, aby si vykouřila úlevu na nájmu. Tahala koule, tahala předkožku, jazykem rejdila mezi staré půlky jeho prdele a čekala na propustku do svého, už vlastně předplaceného pokoje. Dědouch se před ní roztahoval, vyhekával a bral si dluh plnými doušky. Když skropil její pihovatý nosánek svým semenem, pak teprve svolil k odchodu do vedlejší místnosti.

Hanička odcupitala poslušně s vyvalenýma očima. Nechápala sama sebe, jak hladce to proběhlo a přemýšlela, co bude následovat, až se potkají další den na chodbě. Zavřela dveře, pustila se do učení i když myšlenky měla úplně jinde a nakonec zhasla a usnula. Spala lehce s častým buzením. Odskočila se napít, potom na záchod, pak se větrala v okně, znovu a znovu ulehala a doufala, že tentokrát zabere až do rána.

Někdy pozdě po půlnoci ji vzbudily dveře pokoje. Vrznutí pantů a lehké našlapování se blížilo k posteli a Hance bylo jasné, že musí znovu posloužit. Snažila se ani nedýchat, protože ještě neměla strávený zážitek z odpoledne, ale pan domácí byl neúprosný. Přilehl a s Haničkou neomaleně zatřepal.

„Podívej, co pro tebe mám,“ funěl jí do ucha a tahal mladou ručku ke svému stojícímu ocasu. Jen co její dlaň podebrala koule, ruce bytného se proměnily ve svěrák bez citu. Nechal se honit, držel ty nalité troječky v dlaních a přišoustával si do taktu. Žalud velký jako bambule naťukával buclatý mlaďounký zadeček a uslintané řečičky burcovaly v Hance husí kůži.

„Čekalas na mne, že? Já to věděl. Jak jednou vy ženský ucítíte žalud v hubě tak se nemůžete dočkat dalšího. Děvky jste do jedné,“ slintal s potěšením když se neomaleně hrabal na to mladé tělo. Hanka poslušně roztahovala nohy a nechávala vklouznout do sebe stařecký žalud. Stačilo pár přírazů a semeno teklo proudem. Úzkost mladičké pičky ho dostávala každým zabodnutím, když osobní kurvičce předváděl něco, co mělo vypadat jako ukázková šoustačka. S mokrým ocasem se převalil na záda a Hance jen poklepáním na rameno naznačil, že chce očistit svoji jahodu. Přelezla si k lízátku a jazykem smetla všechno, ne zrovna voňavé semeno. Polkla, domácí zkontroloval pusu, aby nepodváděla a popleskal ji po zadku jako známku spokojenosti. Odšoural se zpátky do své postele a hlasitě usnul.

Další den odpoledne, kdy byl klid a ticho po celém bytě, se dědula přimotal v kuchyni opět k jeho svolné dívčině. Namáčkl si ji zezadu k sobě a hňácal troječky vytažené z výstřihu. Tahal bradavky, podebíral celá prsa a rukou občas vykasával sukýnku.

Hanka smířená s jejich domluvou už nabírala obrátky a na jejich společnou hru přistoupila s větším nadšením, než den předtím. Narážela zadečkem na bouli u tepláků, přidržovala se kuchyňské linky, aby nárazy zadnicí byly razantnější a nahrávala mu do rytmu.

„Hmmmm, tak dneska to vypadá na divočejší akci, co?“ kasal sukýnku nad kulatý zadeček a tlačil bouli mezi svítící půlky.
„Chcete to tady?“ špulila zadek Hanička a svlékala tričko, ze kterého vypadly její troječky.
„Ne! Něco pro tebe mám,“ sebevědomě oznamoval dědula svůj nápad a zajížděl do holé pipiny dvěma prsty, aby si ji pěkně roztaženou o kuchyňskou linku, podal zespodu. Dnes poprvé klouzala a mastila. Poprvé byla vzrušená a nechala si prstit dírku, jak bylo pánovi libo.
„Copak to je?“ sondovala Hanička a nastavovala pičku jako nadrbaná fenečka.
„Napadlo mě, když už jsi tak hezky ochotná, že bys mohla obdělávat i moje kamarády, víš?“ vyhrkl ze sebe šťavnatý nápad dědula a hned dodal návrh, že tím pádem by Hanička neplatila nic.
„Nic? Vůbec nic? Jen bych vám sloužila ve chvílích stání?“ užívala si prstů v mindě a bylo jasné, že bude souhlasit. Přeci jen byl rozdíl dát část peněz a zbytek došoustat a nebo mít něco do plusu a postarat se o pár povadlých lofasů.
„Dokonce by sis i vydělala,“ přidal jazyk ke svým prstům dědek a Hančin souhlas vysloveně ze vzdychajících úst vylízal. Ochotný přístup k celé věci hlásil předem, že pořízení s ní bude víc jak lehké.

„Jako za peníze? Mám šoustat a být přitom placená?“ narážela pičkou proti lízajícímu jazyku a všechno nasvědčovalo tomu, že pan domácí jí dopřeje konečně poprvé pořádný orgasmus. Zatím co si pochutnával na její šťávě, mladičká kundička se sbírala k slastnému poslednímu zacukání. Komunikovali spolu v orální kleci, až se Hančina stojící nožka rozklepala. Svůj souhlasný verdikt vykřičela natěšeně do stropu a dědula se naposledy rychle olíznul. Pak odspěchal, aby stihl nabídnout její mladé tělo svým kamarádům. Rozjel telefonní akci, kde obvolal všechny své spolužáky, bývalé kolegy, sousedy, známé a jen zapisoval termíny jejich návštěv.

„Rozjedem to ve velkým. To víš, já znám jen samé chtivé vrstevníky, co kundu dlouho neviděli, takže se neboj, že by nebyl zájem. Dneska máš volno, až do večera, protože první ti příjde až v noci,“ slintal nad svým nápadem už dopředu a prohraboval si u toho koule.
„Nějaké další instrukce pro mě máte? Jak to bude probíhat?“ vyzvídala Hanička a už se sebou vnitřně nebojovala. Ten nápad ji sice překvapil, ale po odezněném prvotním strachu se dostavila chuť takto posloužit. Navíc to, že bude pod dohledem a špulit se jen známým, ji drželo relativně v klidu.
„Propůjčím ti k tomu svoji ložnici. Jen necháš otevřené dveře, abych všechno slyšel a mohl hlídat tvoje chování. No a potom mě příjdeš zkontrolovat jestli nepotřebuju stříkat, protože, buď se udělám při vás a nebo mě doděláš ty,“ rozkazoval jako jasnou věc perverzák.
„No dobře,“ uchichtla se Hanka a odběhla do koupelny. Celé zbývající odpoledne až do večera se ptala sama sebe, co ji na tom přitahuje. Nedokázala si to zdůvodnit, ale věděla na sto procent, že ji to láká. Večer už nedočkavě hlídala dveře pokoje a když se konečně otevřely, aby pan domácí mohl upozornit na blížící se chvíli, dostala přece jen malinko strach.
„Tak pojď. Za chvíli je tu a tak si přelez ke mně,“ pobízel holčinu.
„Já mám strach,“ bojkotovala akci Hanička, ale poslušně se stěhovala do tmavé ložnice svého pasáka.
„No to ani nezkoušej. Je to poprvé, já to chápu, ale už je to domluvený a já nemíním vypadat jako lhář. Takže si pomoz třeba zhaslým světlem, ale ty nohy mu roztáhneš!“ zajednal s ní jako s pravou děvkou a dostrkal bojácné děvče do protějšího pokoje. Dveře dokořán otevřel, zhasl a nechal ji tam na pospas osudu.

Hanička se svlékla s poslední dávkou odvahy a zalezla pod deku. Ve tmě si připadala bezpečněji a s myšlenkou na toho perverzáka vedle zatnula zuby, aby přivítala svého prvního zákazníka. Ležela na boku zády ke dveřím, sledovala rám okna a při zvonku sebou polekaně cukla. Jak byla přesvědčená a plná rozhodnutí, tak teď zkoprněla a tápala, jak to celé proběhne. Mužské hlasy rozpoznávala, otevřenými dveřmi poslouchala rozhovor a proti své vůli zkoušela prcinku špulit pod dekou. Malinko peřinu odtáhla, aby nechala zasvítit zadeček do té tmy v pokoji, ale na víc se opravdu nezmohla.

„Buď na ni hodnej, Karle. Je dobrá, ale ještě se bojí,“ poučoval příchozího píchače pan domácí.
„Neboj, neboj. Kde je?“ rychle stáčel řeč mrdáč a vyrazil za prstem svého kamaráda, který tak udal směr.
Přistoupil ke dveřím, nadechl se a vstoupil do šera pokoje. Mlčky se rozhlížel po místnosti až rozpoznal bílý zadeček vykukující z pod peřiny. Urychleně se na místě svlékl a jen v ponožkách přicupital nenápadně k posteli. Nadzvedl peřinu a přilehl si. Namáčkl se na Haničku zezadu a beze slova začal ojíždět mladinké tělo. Dlaní klouzal od ramene k boku, po stehnu ke koleni a plnovousem ji píchal do zad. Od kolene dlaň vecpal mezi nohy a vyjížděl směrem ke kundě nahoru. Hanka se nezmohla na slovo a tak se projevila alespoň větším vyšpulením a poroztáhlými stehny.
„Jsi šikovná! Uvidíš, však ono to půjde,“ mlsně funěl už nadržený samec a užíval si dál hladké kůže. Nahmatal její cendulku a něžně projížděl špičkou prstu rýhu. Na poštěváku se zastavil a zabrnkal. I když Hanka byla jako spící panna, tak se začala projevovat alespoň vzdechy. Nechala si pičku dráždit a laskat, nechala si ojíždět kůži na prdelce mokrým žaludem, až bylo jasné, že dál už to mrdáč prodlužovat nechce.

Převalil ji na záda a rozhodil nohy. Hanka si je podepřela pod koleny a vystrčila kundu, aby mohla být rychle opíchaná. Pamatovala na svého pana domácího, který chtěl slyšet, jak si krásně užívá a tak začala nahlas poslušně dýchat. Karel se převalil na její tělíčko, rukou pomohl najít žaludu díru, podepřel se lokty a prudce zajel dovnitř. První hek ho nastartoval k dalším přírazům a za hlasitého projevu děvky si řádně štěrchal semeno v koulích. Pytlík oplácával Hančin zadeček a smetanu si hustil ve svém plném koženém jogurtovači. Přirážel hlasitě a se samou chválou.

„Bože, ty jsi tak mladá,“ pěl poklony při každém zásunu. Hanka ho jen přidržovala za chlupatý zadek a zkoušela se zapojit i aktivně. Narážela se důrazněji proti jeho tvrdolínovi, až jí přišlo vlastně příjemné, že ji mrdá někdo, koho nezná a koho ve tmě ani nevidí. Cítila jen jeho vousy na kozách a tvrdého kokota v sobě. Rozjela se ve větší akci, kdy se narážela víc a víc a hlasitý hekot střídaly povzbudivá slůvka.

„Zajezdi si. Šukej! Ještě! No! Šukej!“ hekala do taktu až měla co dělat pod ním se udržet. Karel rozjel šoustačku, kdy se zabodával palci u nohy mezi matrace a pomáhal si tak tvrdými přírazy. Plenil její pizdičku do chvíle, kdy zaburácel jak King Kong a strnul, pro okamžik svého výstřiku. Vypumpoval ze sebe semenisko na Haniččinu kundičku, otřel si žaluda do zduřelého poštěváka a podle domluvy z ní rychle slezl.

Na zemi si posbíral oblečení, naházel na sebe rychle kalhoty a košili, vytáhl peněženku a zaplatil tisícovkou. Jak mlčky přišel, tak i zmizel. Zaklapl za sebou dveře bytu a nastalo ticho. Hanka si prohlížela lehce vydělanou bankovku a skládala si pocity v hlavě. Myslela na to, co právě proběhlo, až uslyšela hlasité dýchání z vedlejšího pokoje. Rychle vyběhla, aby splnila všechno, co dostala nařízeno, ale v pokoji viděla jen pana domácího s povadlým ptákem v ruce. Semena měl plnou ruku i břicho a na tváři slastný úsměv.

„Tak tohle ti vyšlo, couro,“ usmál se na Hanku a pomalu zamířil k ní. Přišoural se ke své děvce a aby splnila svůj úkol alespoň z části, tak si svoji mrdku si nechal očistit jejím drobným jazykem. Hanička poslušně celou dávku polkla a odešla za panem domácím do koupelny, kde je oba vzpružila horká voda. Oba čistí a spokojení se rozešli v předsíni do svých ložnic, aby mohli vymýšlet pro další zákazníky scénář na druhý den.

Autor

Navigace v seriáluLevný podnájem 02 >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x