Masáž

Užívali jste si již třetí den dovolené, sami bez dětí a všedních starostí. V ceně pobytu byl i wellness program se saunou, bazénem a masáží celého těla zvanou „masáž snů“. Tu jste se rozhodli absolvovat právě dnes.
V recepci salónu vás uvítali maséři, malá drobná asiatka Aima a její opak, vysoký svalnatý blonďák Mirek. S úsměvem přiznali, že spolu vypadají nesourodě, ale jsou prý již pár let partnery v práci i v soukromí. Představili jsme se, neformálně si popovídali.
Aima mluvila roztomilou češtinou a pak už si mě za ruku odváděla vlevo, zatímco Mirek otevřel ženě dveře vpravo.
„Pokud byste si přáli masáž společnou, je to možné, ale doporučuji spíše odděleně, pro lepší prožitek,“ vysvětlil Mirek, když jsme se tomu dělení podivili. Souhlasně jsme kývli a šli každý jinam.

Masérský stůl stál uprostřed místnosti vymalované teplými křiklavými barvami, byl provoněn vonnými tyčinkami. Ze skrytých reproduktorů tiše zněla uklidňující podmanivá hudba.
Aima pokynula k paravánu, kde jsem se svlékl donaha a kolem pasu si omotal ručník, zatímco ona se ve vedlejší místnosti přestrojila do pracovního oděvu, který, jak se ukázalo následně, více odkrýval než předtím.
Aima byla totiž do půl těla nahá, oblečená jen do krátké sukénky. Zíral jsem jak blázen a pohledem na její malá, ale pevná prsa mi začal tuhnout čurák. Aima mi s úsměvem pokynula na lůžko a pak začala s masáží.
Od krku až po paty mě masírovala a hladila a já jen opojeně vzdychal a užíval si to. Když mi stáhla ručník a masírovala zadek a vnitřní stranu stehen, to bylo teprve něco! Hned jsem cítil, že mi zase tuhne péro.
„Můsete se otošit,“ řekla poté, když dokončila masírování chodidel.
Beze studu jsem se otočil a Aima začala s masáží hrudi a nohou.
Jenže jak se nade mnou skláněla s odhalenými prsy a také se jimi o mě třela, penis se vztyčil v celé kráse.
Aima to přešla s úsměvem a dál nerušeně pokračovala v práci. Já se zavřenýma očima se plně poddával jejím rukám.
Náhle jsem ji cítil, jak mě rukou hladí kolem koulí a pak přešla na penis. Jemně ho sevřela a začala jemně mnout a honit. Pohled na vlastní úd v ruce polonahé asijské krásky, ho okamžitě ztopořil do celé své tvrdosti a velikosti. Aima ho jemně honila, pak sáhla za sebe a nasadila mi na něj sexuální pomůcku, gumovou vagínu, se kterou mě měla uspokojit.
Byl jsem zklamán, neb jsem se těšil, že vniknu do živé vagíny. Aima to asi vycítila, a zeptala se.
„Vam se to nelibi?“
„Ale jo…líbí…jen..pokračujte,“ odpověděl jsem nepříliš nadšeně.
Náhle ale vagína zmizela a penis se ocitl v zajetí jejích úst. Rty ho pevně obemkly a hlava se jí pohybovala sem a tam stále rychleji. Přitom mi jednou rukou mnula koule a druhou mi jezdila po rýze mezi penisem a zadkem. Tohle se nedalo dlouho vydržet.
„Už…už budu!“ zaúpěl jsem.
Při výstřiku ale rychle uhnula a proud semene tak dopadl částečně na mě a částečně na zem.
Aima se usmála.
„Mušu vás poprosit, neržíkejte to nikomu. Toto není ma práce.“ Ubrouskem stírala stopy semene. Pochopil jsem, že kouření nemá v popisu činnosti a jen mi chtěla udělat radost. Pak mě nasměrovala do sprchy.
V recepci už jsem jen čekal na manželku.

———————————-

Mirek tě uvedl do místnosti vymalované teplými křiklavými barvami a provoněné vonnými tyčinkami a ze skrytých reproduktorů tiše zněla uklidňující podmanivá hudba.
Pak pokynul k paravánu, kde ses svlékla donaha a tělo omotala ručníkem, zatímco on se ve vedlejší místnosti přestrojil do pracovního oděvu, volných kraťasů. Jinak byl do půl těla svlečený.
„Tak, prosím,“ pokynul ti na lůžko a začal s masáží.
Od krku až po paty tě masíroval a hladil a ty sis to jen slastně užívala.
Když ti stáhl ručník a masíroval zadek a vnitřní stanu stehen, tělem ti projela spojená vlna vzrušení a studu, že se tě někdo neznámý dotýká v těchto místech. Mirek byl však velmi jemný a opatrný. „Můžete se otočit na záda?“ zeptal se, když dokončil masáž chodidel a galantně ti nastavil ručník, aby ses mohla zabalit.
Zakryla sis jen klín a Mirek začal s masáží dekoltu. Když ti kroužil kolem prsou, všimla sis, že se mu vyboulily kalhoty a ocas mu pěkně stojí. Vůbec, atmosféra byla tak nabita vzrušením, že když ti v dlaních sevřel prsa a začal je mnout, rukou jsi mu bezděčně začala hladit bouli v rozkroku.
Když ti pak jednou rukou zajel pod ručník a jemně ti dráždil klín, nevydrželas to, uvolnila mu ocas z kalhot a začala ho honit.

Mirek měl opravdu pěknou výbavu. Tvrdý žilnatý penis měl délku dobrých dvacet centimetrů a hlavou ti blesklo, co asi zažívá Aima, když ji tímhle nástrojem plení kundu.
Po chvilce honění jsi mu ho začala kouřit. Vášeň a chtíč už se nedaly zadržet. Tvrdý čurák ti vyplnil pusu a začal pomalu přirážet. Hlava ti poskakovala v rytmu přírazů, zatímco Mirek ti masíroval kundu svými šikovnými prsty, že jsi cítila, jak vlhneš a toužíš ho v sobě ucítit.
Mirek ti přejížděl po pyscích a pak zajel dvěma prsty dovnitř a mlaskavě tě jimi šoustal, jak jsi uvolňovala další šťávy.
Přitáhl tě blíž na kraj stolu, zvedl ti nohy a zapřel je o ramena a takto do tebe vnikl.
Dlouhý penis v tobě zmizel v celé své délce, aniž by to bolelo a pak už sis jen vychutnávala přírazy do mlaskající kundy a místností se neslo oboustranné slastné sténání a hekání.
Při šoustání ti ještě stihl mnout, dráždit prsa a tvrdé hroty bradavek.
„Jo..jo..já..už…ááááchh!“
Když jsi dosáhla orgasmu, zrychlil přírazy a během chvíle z tebe vyjel a s uvolněným výdechem ti proud semene nasměroval na břicho.
Masáž byla dokončena.
„Jste spokojena?“ otázal se Mirek.
Teprve teď ti docházelo, co se vlastně stalo.
Rozpačitě jsi vstala a balila se do ručníku.  Mirek tě nechtěl trápit, usmál se a nasměroval do koupelny. „Prosím, tamhle je koupelna. Nashledanou.“ A odešel pryč.
V recepci jsem už na tebe čekal a měli jsme si pak o čem vyprávět, ale to o tom hlavním vrcholu celé masáže jsme oba pomlčeli.

 

Autor

4 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mirek

Vy nás ale zásobujete, pane Shocku!

Shock

Nebojte. Bylo vypnuto přihlášení. Není co a kam posílat…. 🙂

Martin

Zajímavě prožitý wellness pobyt . Tak asi víc z této masáže měla manželka .

childe

Hezky podáno. Jelikož jsem jednou zažil něco hodně podobného hodnotím to jednoznačně kladně.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x