Medička

„Zajdu si na oběd, čekárna je prázdná,“ řekla doktorka a pokynula medičce Daně, kterou tu měla na praxi. „Kdyby něco, ať si počkají v čekárně.“
Dana si uvolněně natáhla nohy a četla si nové esemesky na mobilu.
Byla to její třetí praxe, tentokrát na sexuologii. Nebyla příliš úspěšná studentka, vlastně byla zcela neschopná, ale díky tatínkovi na ministerstvu, byla už ve čtvrtém ročníku lékařské fakulty, aniž o zdravotnictví vůbec něco věděla.
Teď seděla na sexuologii a poslouchala řeči o problémech s erekcí či frigiditě a dalších intimních problémech.
Detailní vyšetření prováděla doktorka za plentou, ale Dana se toho nikdy neměla zájem účastnit a její schopnosti se stejně omezovaly jen maximálně na třídění kartoték a vyvolávání pacientů z čekárny. Víc po ní doktorka raději ani nechtěla a těšila se, že za týden Dana zase odejde.

Klep, klep, ozvalo se důrazné zaklepání na dveře.
Dana znuděně vstala a otevřela dveře: „Chvíli počke…“
„Paní doktorko, mám problém,“ vychrlil ze sebe pohledný mladík, asi tak v jejím věku a celý se nervózně ošíval.
„Nejsem doktorka a….“
„To nevadí,“ skočil jí do řeči. „Já…já jen nechci, před lidma…a když tu teď nikdo není…prosím.“ Zkroušeně se na ni díval, a tak ho Dana vzala na milost.
„Tak pojďte dál.“
Mladík vešel a Dana usedla za lékařský stůl.
„Tak jaký máte problém?“
„No víte….já mám problém s erekcí. Potřeboval bych to nějak vyšetřit, v čem je ten…,“ lezlo z něj pomalu a Dana ho pobaveně sledovala.
„Já jsem jen medička, takže vám asi nijak nepomůžu. Musíte počkat.“
„Když já….se stydím, ale před vámi ne. Kdybyste na mě jen mrkla, třeba….?“
Dana ho pozorně sledovala. Mladík se jí docela líbil, a tak uvažovala, co kdyby se přece jen podívala na tu jeho chloubu.
„Tak pojďte,“ řekla po chvíli uvažování a mladík vklouzl za plentu.
V Daně hrklo. Nikdy doktorku vyšetřovat neviděla, takže neví, co má vlastně dělat. No uvidíme, řekla si a vstoupila za mladíkem. Ten už měl kalhoty dole a mezi nohama mu visel vcelku slušně rostlý ocas. „Hmm,“ pronesla Dana a pak se nadechla a jemně ho sevřela rukou.
Zkusila ho párkrát pohonit a cítila, jak ocas tuhne, zvětšuje se a napřimuje se. Když mu ztvrdl a trčel dopředu s nalitými žílami a odhaleným fialovým žaludem, Dana ustala.
„Na problém s erekcí to nevypadá,“ podotkla a celá situace ji docela začala vzrušovat.
Mladík ji náhle uchopil za ramena a silou stlačoval do pokleku.
„Vezmi si ho do pusy, prosím,“ zašeptal, ale Dana rty pevně sevřela k sobě. Tohle už se jí nelíbilo. „Tohle už není…,“ nedořekla.
„Jen ho vezmi do pusy a hezky ho kuř a saj. A hluboko,“ tlačil jí mladík hlavu do klína a vzrušeně dýchal. Dana, z nastalé situace poněkud vyvedená z míry i z částečného vzrušení, otevřela pusu a cítila pronik žaludu přes rty. Mladík hned začal s pomalými pohyby. Dana mu sevřenými rty sála penis a jen doufala, že jí to nevypustí do pusy.
Její bývalý kluk jí to dělal stále a nedá se říct, že by ji to naplňovalo kdovíjakou radostí. Mladík zatím přirážel stále hloub a hloub.
Najednou ji popadl za hlavu a zasunul jí ho do pusy skoro po kořen. Krk se jí sevřel, což se mu ovšem evidentně líbilo ještě víc. Jen ho povytáhl a hned zase přirazil, skoro až po kořen. Dana mu sevřela rukou ocas u kořene, aby zabránila dalšímu přirážení na mandle, olizovala ho po celé délce a tepala jazykem žalud.
Mladík vzdychal, ale po chvíli ji zvedl, otočil a přirazil břichem na stůl. Kolenem jí rozpáčil nohy, vyhrnul sukýnku, odsunul lem kalhotek a hned ho do ní zatlačil, skoro na jeden příraz.
Dana bolestně hekla, když do ní prudce vnikl, ale jinak nestačila nijak reagovat a teď už byla bezmocně rozložená na stole a jen sebou cukala s každým přírazem.
„Uh…to….uh…nemůžeš!“ chabě protestovala, ale rozhodně jí to nebylo nepříjemné.
Velikost ocasu jí plně vyhovovala, jak se třel o vnitřní stěny pochvy a jezdil v ní rytmickými pohyby jako píst. Cítila, jak se uvolňuje a tečou z ní šťávy při každém přírazu a začala nahlas slastně sténat.
Mladík jen zhluboka vzdychal a stále se do ní mocně zarážel. Náhle se Dana ulekla.
„Bez ochrany…do mě né! Neberu…prášky!“ zasténala a mladík odvětil.
„Dobře, slibuju, že se do tebe neudělám. Ale nemysli si, že svým pokladem budu plýtvat do papírových kapesníků. Já se ti udělám do pusinky a pak všechno poslušně spolykáš. Souhlasíš?“ dodal. „Otevři pusu naplno a vyplázni jazyk!“
Dana chtě nechtě, musela poslechnout. Mladík jí položil ocas na jazyk a po pár záškubech jí vytrysklo sperma do pusy, až na mandle. Dana vše rezignovaně spolykala.
„Spokojen?“ šklíbla se a šla si umyvadlu vypláchnout pusu.
Mladík si ho mlčky zastrčil do kalhot, a jak přišel, tak i rychle zmizel. Než se doktorka vrátila z oběda, bylo vše zase v pořádku a Dana se tvářila jakoby nic.

Mladík zatím zaběhl za kamarády a sděloval jim, že ta blbá medička na sexuologii mu skutečně dala! „Vidíš,“ plácl ho mladý medik. „Neříkal jsem ti to? Tu už utáhl na nudli skoro celej ročník na škole. Je sice blbá jak tágo, ale mrdá se s ní docela pěkně.“
Za týden byla pak praxe k Danině spokojenosti skončena. Doktorka jí, s ohledem na tatínkovo postavení, napsala kladné hodnocení a Dana se už těšila na další praxi na patologii. Tam ji, jako tady, určitě nikdo otravovat nebude.

Autor

4.5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gogo

Vynikající reference….už víte, kdo bude za pár let ministr zdravotnictví?

Martin

😀😀😀 Tak to je naprosto přesně napsané .

Martin

Z jedné strany aspoň vím kde pramení má nedůvěra v lékaře , známosti a protekce byly, jsou a budou 😀😀 Jinak mi ale příběh přijde slabší

childe

Přiznám se, že jsem čekal trochu víc, ale to bude asi tím mým zaměřením.

Shock

Nejlepší díla píše sám život – toto se opravdu stalo, byť jsem to trochu poupravil.
1) nebyla to medička, ale zdravotní sestra a nebylo to na sexuologii
2) nevykouřila mi ho v ordinaci, ale nechala se pozvat na rande (a učinila až tam)
3) Krátce jsem s ní chodil – mrdala opravdu 1.ligu, ale pro ostatní věci byla „nepoužitelná“

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x