Mirka 2 – koupání

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Mirka

Jak jsem jsem psal minule, moje náhodné setkání s Mirkou mělo o pár dní později pokračování.

Každý den jsem myslel na předchozí zážitek, když jsem ji vzal na stopu a doufal, že přijde chvíle kdy ji zase uvidím a naše setkání bude okořeněné něčím navíc.
Ten den přišel ve středu.
Ráno mi Mirka napsala, že by jela za kamarádkou do nedaleké vesnice na návštěvu a že se půjdou koupat do nedalekého lomu a jestli ji tam nechci zavést a vykoupat se s nimi.
Neváhal jsem ani nejmenší chvilku a napsal že ano.
Dle domluvy jsem ji měl hned po obědě vyzvednout u domu kde bydlela s přítelem a vyrazili jsme směr koupačka.

Mirka na sobě měla tenké tričko které končilo hned pod prsy, pod kterým se rýsoval žlutý vrchní díl plavek a pod ním se skrývaly parádní kozenky, na které jsem myslel celou tu dobu od našeho posledního setkání.
Tam kde končilo tričko začínalo ploché bříško s piercingem v pupíku a pak malé šortečky.

Cesta byla poměrně krátká, nebo mi to tak alespoň připadalo. Nemohl jsem se na tu kočku vynadívat a celou tu dobu se mi honily hlavou myšlenky na to, co bych s ní dělal a těšil na to, co mě čekalo.

Náš rozhovor o všem možném byl prokládán úsměvy a vzájemným pokukováním a mě bylo jasné že jen u koupání to dnes nezůstane.

Dorazili jsme do nedaleké vesničky v jejímž okolí se nachází spousta lomů zaplavených vodou. Některé jsou celkem opuštěné, zejména proto že je k nim horší přístup. K jednomu takovému jsme se vydali i my.
Mirka šla přede mnou na místo kde na nás čekala její kamarádka. Celou cestu od auta jsem nemohl odlepit pohled od její prdelky. Pevný zadeček se přede mnou pohupoval a já se po nějaké chvilce neudržel a lehce ji přes něj plácl.
Mirka se na mě otočila a povídá: „Ale copak to děláš ty sprostáčku? Ještě jednou a budu ti muset dát výchovnou facku, abys věděl že se tohle ve slušné společnosti nedělá.“
S úsměvem pokračovala. Ušla ještě pár kroků a najednou skončila skála, která kryla výhled.
Před námi se otevřel pohled na malý lom s pláckem, na kterém se nacházel velký kus kamene. Na plácku byla rozbalená jediná deka, na které však nikdo nebyl. 
Došli jsme až k dece, když z vody na nás začala mávat postava, která začala plavat k nám.

Vyndal jsem z batohu deku a rozložil ji na kamenném plácku kam se sotva vešla. Mirka viděla že ani nemá smysl rozbalovat další a tak, než jsem vše připravil stála přede mnou už jen v plavkách.

Konečně jsem si mohl užít ten parádní výhled. Prsa jí povylézaly z drobných plavek a spodní díl zakrýval jen to nezbytné.
Mirka vyrazila ke břehu, kde už byla její kamarádka.
„Tak tohle je Petra,“ prohodila aby mi představila dnešní společnost.
Než jsem došel k břehu, byla už taky ve vodě a obě začaly na mě cákat vodu. Rozeběhl jsem se a skočil do vody co nejblíže k nim abych jim vrátil to cákání.
Po chvilce škádlení u břehu jsme plavali na druhý konec lomu, odkud že se dá z větší výšky skákat do vody.

Při plavání jsme si povídali o všem možném. Dozvěděl jsem se, že návštěva u rodičů byla fajn, ale o tom jak dopadla pomsta příteli, nepadlo ani slovo. Přemýšlel jsem o tom jestli se zeptat, ale to už jsme byli na druhém břehu, kde se dalo po balvanech vylézt do větší výšky a Mirka povídá: „Tak polezeme nahoru. Odtud se skáče. Je pod námi pořádná hloubka.”

Vylezl jsem z vody a začal lézt nahoru. Petra se otočila a odplouvala dál od skály s tím, že tohle na ní není a že počká ve vodě.
Párkrát jsme skočil z menší výšky a Mirka navrhla abychom šli skočit až úplně ze shora. To mohlo být odhadem tak 7 metrů.
„Tak já na vás počkám na dece,” ohlásila nám Petra a pomalu odplula na druhý konec lomu.
Když jsme lezli nahoru, pomáhal jsme Mirce na několika strmějších místech a přitom si ji se zaujetím prohlížel. Krásná postava podtržená opálením. Sotva znatelný proužek kolem plavek dával tušit že se asi často opaluje bez plavek.

Pomohl jsem Mirce až na vrchol skály, na kterém nebylo moc místa k rozeběhnutí a skoku. Na chvilku se zarazila a bylo vidět že lehce váhá. Plácl jsem přes prdelku a protože mi bylo jasné že se to neobejde bez ,rozeběhl jsem se ke skoku.
Bylo to jen tak tak, abych se vyhl pohlavku, který Mirka mířila mým směrem a který doprovázela slovy „Ty syčáku!”
To už jsem ale padal dolů do vody.
Když jsem se vynořil, viděl jsem jen jak dopadá kousek ode mně a tak jsem chvilku počkal až se vynoří.
Trvalo to jen chvilku a už byla nad hladinou. Vydal jsem se jejím směrem k břehu, kde na mě čekala se slovy: „Takhle budu mít prdelku samou modřinu.”
„Já ti ji za to pofoukám,”odpověděl jsem.
Mirka reagovala tak, že mi při vylézání z vody nastavila zadeček a řekla: „Tak do toho.”

Neváhal jsem a naklonil se k ní a lehce pofoukal levou půlku a hned na to jí políbil.
Mirka na to zareagovala pousmáním a pak jsme pokračovali ve výstupu opět na nejvyšší místo skály.
Když jsem jí pomohl nahoru, Mirka mi poděkovala a rukou mi přejela po zádech a pohladila mě po zadku. Při tom se mi dívala do očí a z jejího pohledu se dalo poznat, že se nemusím obávat pokročit dál.
Přitáhl jsem ji k sobě a políbil ji. Rukou jsem jí přejel přes pas a lehce přitiskl.
Mirka se se mnou začala líbat a ještě víc se přimáčkla.
Na to začal reagovat můj rozkrok, čehož si nemohla nevšimnout.
Lehce se odtáhla a rukou mi přejela po plavkách, které už byly napnuté z erekce a povídá: „ Ale tohle by jsi neměl dělat zadané holce.”
S úsměvem lehce zmáčkla můj klacek, rozeběhla a skočila do vody.

Po chvilce jsem došel ke kraji skály a bylo vidět že se Mirka vydala plavat k břehu s dekou a Petrou. S rozběhem jsem skočil do vody a následoval ji na druhý břeh.
Pomalým tempem jsem doplaval ke břehu, kde jsem se přidal k holkám. Mirka seděla na mé dece.
Probíraly vše možné a tak jsem se přidal ke konverzaci a do toho po očku sledoval, jak Mirce osychající plavky obtahují její vnady a bradavky jak jí napínají látku.

Pták mi v plavkách stál v pozoru a tak jsem musel ležet v poloze, aby to nebylo poznat.
Netrvalo dlouho a Petře zazvonil mobil. Byla to její sestra. Z rozhovoru jsem pochopil, že jí ujel vlak a další už o víkendu nepojede.
Petra s omluvou začala balit věci a vydala se domů, aby pro sestru zajela autem.
Rozloučili jsme se s ní a Mirka dodala, že jí má zavolat, kdybychom tu ještě byli, aby přišla.

Chvilku po tom co odešla, jsem navrhl, abychom šli ještě do vody, ale Mirka se chtěla opalovat tak jsem vyrazil sám. Doplaval jsem opět k místu, kde jsme skákali a vylezl na nejvyšší místo.
Na celý lom bylo perfektně vidět. Nebylo to nijak moc velké místo a jediná cesta, kterou se sem asi dalo dostat byla cesta kterou jsme přišli.
Shora jsem viděl Mirku jak si sundavá vrchní díl plavek a začala si prsa natírat krémem na opalování. Tak teď jsem mohl litovat, že jsem nebyl na dece, abych tu krásu viděl z blízka.

Nechal jsem Mirku chvíli slunit, párkrát seskočil z výšiny a pak se vydal k dece.
Když jsem přicházel, Mirka spustila: „Já myslela že už v tý vodě zůstaneš.”
„Nechtěl jsem tě rušit, když jsi si dělala pohodlí,” odvětil jsem a poukázal na vrchní díl plavek, který ležel na dece.
„Namazal by jsi mi prosím, záda?” zeptala se Mirka.
„Určitě,” odvětil jsem a popadl tubu s krémem.

Sedl jsem obkročmo na Mirku a začal jsem nanášet krém na její záda, která už náporem slunečních paprsků byla krásně rozpálená. Roztíral jsem opalovací krém pomalu a vmasírovával ho do hebké pokožky.
Ptákem napnutým k prasknutí erekcí jsem tlačil Mirku mezi její krásné půlky a ona mi na znamení toho, že je jí to příjemné začala lehce tlačit pánvi naproti.
Předklonil jsem se a začal jí líbat krk a lehce kousat do krku. Mirka lehce povzdychávala a najednou řekla: „Cítím že ti je v plavkách těsno. Klidně se uvolni.”
Zvedl jsem se a začal bleskově stahovat plavky. Péro mi vyskočilo a ukazovalo tím správným směrem k téměř nahému tělu, které leželo pode mnou.

Zaklekl jsem a pokračoval v líbání krku a péro se mi cpalo mezi Mirčiny půlky. Začala už mnohem znatelněji povzdychávat a její dech byl přerušovaný sténáním, plným vzrušení.

Po chvilce oddávání se polibkům se přetočila a začala se se mnou líbat. Já mezitím rukou hladil její krásná pevná prsa .
Přesunul jsem se níže a začal jí cumlat bradavky a lehce do nich kousal. Mirka mezitím nahmatala moje péro, cukající vzrušením a začala mi ho lehoučce honit.
Užíval jsem si její ruce na své chloubě, ale už jsem měl neodolatelnou chuť na její kundičku.
Přesunul jsem se proto níže a stáhl droboučký spodní díl žluťoučkých plavek a naskytl se mi pohled na vyholenou prcinku.

Hned jsem do ní zabořil jazyk a Mirka mi vypnutím zadečku vyrazila vstříc. Lízal jsem ji na poštěváčku a střídavě protahoval jazykem její závojíčky. Byla vzrušením krásně vlhká a tak jsem po chvilce přidal ukazováček. Začal jsem ji dráždit prstem a ústa jsem měl přisátou k jejímu pahorku lásky. Netrvalo dlouho a svíjela se v orgasmu. Svírala mě stehny a krásně hlasitě vzdychala.
Přidal jsem druhý prst a druhou rukou zabrousit na její levé prso a začal mačkat bradavku. Během chvíle se dostavil druhý orgasmus, ještě silnější než ten předchozí.
Když mi přestala mačkat hlavu sevřením stehen, zvedl jsem se abych se pořádně podíval, Mirka s blaženým výrazem vstřebávala rozkoš a hluboce dýchala. Tělo měla lehoučce lesklé od potu ze sluneční výhně a péče mého jazyku.
Přilehl jsem na ní a chtěl jsem do ní zasunout péro, které už se nemohlo dočkat její voňavé kundičky.

Mirka ale rychle vyskočila do kleku: „Ale to by nešlo, nezapomeň, že mám přítele. Nemůžu si to tady s tebou přece rozdávat.” řekla s šibalským úsměvem a začala mi přitom honit ptáka.
Vzal jsem ji za ruku, lehl si na záda hlavou Mirce do klína, a začal jí zespodu olizovat ty její parádní cecky, které si přímo říkaly o vycákání.
Mirka se chopila mého péra a začala mi přetahovat předkožku po žaludu a zpátky. Aby jí to lépe šlo, natáhla se po opalovacím krému a pořádnou porci si nanesla na ruce.
Ptáka jsem měl za chvilku celého mastného a lesklého a její ručka po něm krásně klouzala. Na hlavou se kolébaly její melounky a poskakovaly do rytmu jejího honění.

Cítil jsem že za chvilku budu a tak jsem Mirce naznačil aby přestala, vstal jsem popadl krém a opřel se o balvan, který byl u deky.
Pokynul jsem jí aby přiklekla ke mně a nanesl jí větší dávku krému mezi ty její parádní kozy.
Mirka hned pochopila a sevřela mi mezi ně ptáka a já ji začal tak šukat.

Pták mi klouzal v mezírce vymazané krémem a ten pohled byl neuvěřitelně vzrušující.
Během chvíle na mě přišlo stříkání. Prohnul jsem se a z žaludu mi začaly lítat salvy mrdky které zalily Mirce prsa a pomalu po nich stékaly.
Byl to krásný pohled, který bych si vychutnával dlouho, ale usychající sperma na kůži není nejpříjemnější a tak Mirka vyrazila do vody. Následoval jsem ji a po opláchnutí jsem se na ní vrhl a začal jí znovu líbat.
V tom jí začal zvonit telefon. 

Mirka vyběhla z vody a zvedla to. Z toho co jsem slyšel, jsem pochopil že je to Petra a je na cestě zpět do lomu.
Mirka telefon položila a navrhla aby jsme se oblékli než přijede.

Zbytek dne pak proběhl v poklidu a dál jsem si užíval přítomnost Mirky a bylo na ní vidět že i ona mou.
K večeru jsme se rozloučili s Petrou a vyrazili domů, ale cestu domů si necháme na příště.

Autor

Navigace v seriálu<< Stopařka
4.8 34 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Pěkné pokračování. Už se těším na další díl.

duchem-nepritomen

omlouvam se za offtopic, ale kam zmizela povidka Newaza?

harai

Asi tady byla zveřejněna omylem dříve, naplánovaná je na pondělí

harai

Asi byla zveřejněna omylem dříve, naplánovaná je na pondělí. Občas blbne systém, už se mi to také stalo.

Šmajda

Její zveřejnění bylo omylem po upgradu systému a mírné změně admin prostředí. Nicméně získáváš bludišťáka za postřeh, ta povídka byla zveřejněna tak půl minuty, snad ani to ne ;-).

Junior

Výborné pokračování. Bude nějaké další pokračování. Vím že u prvního dílu bylo jestli bude zájem. Tak já bych měl zájem o pokračování.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x