Úlet s osmnáctkou

Nevím co to s mojí ženou je. Poslední týden se jen hádá a sekýruje a já už na to nemám náladu. Spakoval jsem se a vypadl na chalupu.

Božský klid a ticho. Sedl jsem si na zahrádku, zapálil cigárko a popíjel ze sklenky dobrého moku. Večer jsem si zašel na pivko, pokecat se sousedy a pozdě v noci ulehl příjemně znaven a spokojený.

Uběhlo pár velice poklidných dní, kdy jsem přes den pracoval a večer užíval klidu, když náhle zavolal synek a žebronil, zda by mohl v sobotu přijet se svou novou dívkou a zůstat do neděle.
Velkou radost mně neudělal, budu muset uklidit svůj „provozní“ nepořádek, zkulturnit se a slušně se obléci, protože jinak chodím jen v montérkách.

Souhlasil jsem, chápu ho, doma ho žena jen cepuje a i když mu už bylo devatenáct let, přespat u nás s dívkou by mu nedovolila.

Také jsem byl mladý a postupoval podobné strázně, takže jsem chalupu uklidil a normálně oblečen jsem čekal v sobotu ráno na jejich příjezd.
V deset hodin dopoledne synek opět zavolal: „Táto, nepřijel bys pro nás na nádraží? Autobus nám ujel, museli jsme vlakem. Jo a abys nebyl překvapen, museli jsme sebou vzít i Daninu ségru, bez ní by rodiče Danu přes noc nepustili, nevadí to?“
„Ale ne, nevadí, počkej chvilku, najdu klíče a přijedu,“ slíbil jsem.

Na nádraží jsem Pavla zastihl ve společnosti dvou mladých, pěkných blondýnek. Starší, devatenáctiletá byla Pavlova dívka a o rok mladší, její sestra Klára.
Pavel nás seznámil a jelo se na chalupu. Cestou mě nadšeně oznamoval, jaké mají plány. Přes den koupání a večer na zábavu.
Co budou dělat v noci taktně vynechal. Bylo mě jasné, co budou dělat na chalupě dva mladí lidé, pouze pod dozorem chápajícího otce.
Když pak ještě Pavel spokojeně dodal, že máma má chřipku a leží s teplotou a tudíž nehrozí že by dorazila, bylo mě jasné proč je tak rozjařený.

Po příjezdu na chalupu se dívky rozplývaly jak je tam krásně a klid a Pavel hned přidělil pokoje. Danu si umístil samozřejmě do svého pokoje a Kláru do naší ložnice, kterou jsem nepoužíval. Mně bohatě stačil velký pokoj v přízemí, kde jsem spokojeně vegetil.

Mládež byla hladová a tak Pavel vyplenil ledničku a spíž. K mému překvapení pak děvčata zručně připravila velice slušný oběd.
Budu si muset poopravit názor na dnešní mladé holky. Když jsem pak ještě zaslechl Kláru jak říká Pavlovi že jsem sympatický a ještě fešák chlap, získala si mě totálně.

Odpoledne šli všichni tři k řece a já si dal šlofíka, než se vrátí.
Návrat byl bujarý a hlučný. Bylo mně jasné že se  mládež už něčím posilnila aby měli tu správnou náladu na večerní zábavu, kam mě přemlouvali jít s nimi.
To jsem ale rázně odmítl, nesnáším ten rámus a tlačenici, které se na vesnických zábavách nedá vyhnout a hlavně jsem měl na večer jiné plány. Hodlal jsem si otevřít láhev Tulamorky a dívat se na zajímavý film.
Prostě klídek a pohoda a tak mládež vyrazila sama.

Večer proběhl jak jsem si naplánoval. Na chvilku se zastavil i kamarád a tak jsme popíjeli a sledovali film společně. Dopili jsme láhev, já načal druhou a než kamarád odešel, měl jsem pěknou špičku a po jeho odchodu jsem usnul.
Vzbudil mě až návrat mládeže, respektive klakson traktoru, se kterým jeden místní dobrák rozvážel na valníku unavené účastníky zábavy domů.

Hrubě probuzen jsem vyšel před chalupu, kde se můj synek a obě dívky ještě hlasitě loučili se skupinkou na valníku a hned mně synek hlásil: „Tati, škoda že jsi nešel, to byla paráda,“ což mu Dana a Klára potvrzovaly.
„Já jsem v pohodě. S kamarádem jsme trochu popili, pokecali, ale vy se koukejte umýt a jděte taky do hajan, je spousta hodin,“ naoko jsem zahartusil.

Dívky se kolem mě protáhly se smíchem do chalupy a za okamžik zmizely v koupelně a Pavel se snažil nenápadně stopit mou láhev.
„Kdepak, mladíku, ne ne, ta je moje. Pokud ještě nemáš dost, vezmi si něco v lednici, tohle je pro vás škoda.“
„Tak jo,“ souhlasil.
Z lednice si vzal láhev vína a odsunul se nahoru do pokoje.

Nějakou dobu jsem ještě slyšel jak pobíhají nahoru a dolů a pak se konečně vše uklidnilo. Posadil jsem se na gauč, že si dám ještě sklenku na dobrou noc ale když jsem se k tomu chystal, přišla nečekaně Klára.
„Promiňte že ruším. Můžu si tu vzít něco k napití, já mám šílenou žízeň.“
„Jasně, že jo,“ ukázal jsem na lednici, „vyber si co chceš.“
Vybrala si Matonku a chtěla odejít, ale u dveří se zarazila.
„Nemohla bych tu chvilku zůstat s vámi? Oni nahoře dělají dost hluk, víte?“  pípla nesměle.

Chvilku mně to trvalo, ale pak mě došlo jaký hluk myslí a tak jsem jí pokynul ať se posadí a nalil si ještě sklenku
„Nevadím vám tu?  Oni snad brzy usnou a já pak hned vypadnu.“
Nechtěl jsem jí kazit iluze, protože jak znám Pavla, tak ten hned tak spát nepůjde, ale řekl jsem jí že může zůstat  jak dlouho chce.

Uvelebila se pohodlně vedle mě na gauči a začala povídat o zábavě, jak to bylo fajn, ale že ji tam otravoval nějaký neodbytný kluk, až musel zakročit Pavel.
„No jo, alkohol, hezká dívka a nadržený vesničan, s tím musíš prostě počítat. Takhle to tu chodí normálně. Ty nemáš kluka, kterého by si vzala sebou?“
..Nemám, už tedy nemám. Měla jsem krátkou dobu, ale nedopadlo to dobře a rozešli jsme se,“ začala vyprávět. „Já si s těma mladýma klukama moc nerozumím, já bych raději někoho staršího,“ mrkla po mě okem. „Ale zatím jsem na žádného pořádného nenarazila,“ dodala.

Snad mě ta holčina nezkouší balit, napadlo mě, ale ona hned pokračovala a vyprávěla, jak čeká od kluka něco jiného a ne jen hop na to a pryč. Že si chce taky povídat, mazlit se nebo někam společně zajít a to rozhodně ne na fotbal a podobně. Prostě že potřebuje někoho vyzrálejšího.
„Teda, to ti povím že na osmnáct let máš docela dost zkušeností a zdá se, že přesně víš co chceš.“
„Asi jo,“ pokrčila rameny a zase tak po mně pokukovala. „Nejsem tu od toho aby si užíval jen kluk, a abych mu dělala matraci,  kdy si vzpomene. Mám také svoje potřeby,“ dodala s tak vážným výrazem, až jsem se rozesmál.
„Ne, vážně, neměl bych se o tom s tebou bavit, starší chlap s mladou žabkou o sexu, ale když si s tím začala, zajímalo by mě, jak si to ty představuješ?“

Neurazila se a začala mi vysvětlovat, jak by se k ní měl chlap chovat.
Určitě viděla spoustu romantických telenovel. Mluvila o květinách, něžných polibcích a dotecích za měsíčku, o dlouhých milostných předehrách a nekonečném milování  při kterém bude mít hromadu orgasmů.
„Chápete mě?“ zeptala se naléhavě, až se jí dmula prsa pod tričkem.
„Nejsem přeci ošklivá, aby mě nějaký fajn chlap nechtěl, ne?“

Já tedy na mladé holčiny nejsem, mě rajcují ženy ve středním věku, vysoké, elegantní a zkušené, ale musím se přiznat, že se mně tahle mladá žabka docela líbila a dokonce jsem pocítil menší erekci.
„Jasně, že nejsi ošklivá, dokonce bych řekl, že jsi hezká,“ a kopl jsem do sebe zbytek skleničky, abych zamaskoval jak mě rozhodila. „Teď už bys ale asi měla jít spát,“ radil jsem jí.
„A dostanu  pusu na dobrou noc?“ zeptala se a šelmovsky mhouřila oči.
„Když budeš hodná holka, tak ano,“ snažil jsem se situaci odlehčit.

Posunula se ke mně, opřela se o mé koleno a nastavila našpulené rty.
Bojoval jsem sám se sebou a poslední obranný pokus jsem učinil tím, že jsem jí dal pusu na čelo.
Cukla sebou, trochu se zamračila a… pak mě uchopila kolem krku a prudce se přitiskla svými rty na mé.
Moje obrana byla prolomena, moje čestné úmysly zavrženy a já její vášnivý polibek opětoval, až se naše jazyky propletly.
Dotek hebkých, mladých rtů mě docela pobláznil. Pevně jsem ji k sobě přitiskl, až jsem  cítil jak se její pevná prsa opřela o moji hruď.

Líbání nám brzy přestalo stačit, začal jsem jí hladit prsa přes tričko a její ruce se dobývaly pod to moje. Navzájem jak na povel jsme si je začali sundávat, spíše jsme je ze sebe rvali, aniž jsme přerušili líbání.
Její odhozené tričko odhalilo prsa v celé  kráse.  Nádherně tvarované, trčící nahoru a korunované růžovými terči. Nalité bradavky  velikosti a tvrdosti lískového oříšku mě zbavily poslední šance na záchranu a bylo jasné, že Kláru  prostě opíchám, ať se děje co se děje.
Prsa jsem hladil a hnětl, až se Klára prohýbala jako luk a pak jsem se na jedno nedočkavě přisál ústy. Sál jsem ho, olizoval a jemně hryzl bradavku, která už snad ani nemohla být tvrdší a jednu ruku jsem jí jemně položil do klína.
Klára zareagovala tím, že dala nožky od sebe a začala mě hladit v rozkroku. Její dotyk elektrizoval a za okamžik už můj ocas napínal kalhoty k prasknutí.

Nejraději bych z ní strhal její kraťasy a kalhotky, ale protože jsem si pamatoval, co říkala a navíc jsem jí chtěl ukázat co dokáže zkušený chlap, tak jsem se krotil a pokračoval v předehře.
Odvážně jsem se pustil pod kraťasy a hladil jí rozkrok, nejdříve přes kalhotky, které už pomalu vlhly.
Prstem jsem jí projížděl od pahrbku až po zadeček a když začala jemně vzdychat, vklouzl jsem rukou pod kalhotky a přitiskl dlaň na horkou a vlhkou mušličku.
Klára se mně už nějakou chvilku dobývala pod kalhoty, až se jí to povedlo a protože jsem byl na ostro, uchopila mně hned pevně ptáka.
„Jé, ten je velkej a tvrdej,“ prohlásila a zmáčkla ho.
„Jemněji Kláro,“ brzdil jsem ji, ,,ať si tu předehru nezkazíme.“
„Sundej si kalhoty, já ho chci vidět,“ šeptala mi vzrušeně do ucha.
Vyhověl jsem jí a když jsem si kalhoty stahoval, nadzvedla i ona svůj zadeček a stahovala si ty svoje.

„Počkej,“ zarazil jsem ji, když si chtěla sundat i kalhotky. „Ty ti sundám já, až přijde čas.“
Kopí mě stálo jako už dlouho ne a jak sem stál před ní, trčelo jí přímo do obličeje.
Vzala ho do obou rukou, ty její malé dlaně se na něj v pohodě vešly a ještě kousek zbývalo a začala se s ním mazlit.
Musel jsme ji trochu zkorigovat, ale jinak jí to šlo velmi dobře a když si ještě vzala špičku do pusy, bylo jasné, že tahle noc hned tak neskončí.

Za okamžik jsem musel její snahu přerušit.
„Počkej Klárko, nebo to nevydržím. Teď je zase řada na mně.“
Docela neochotně ho pustila a já poklekl mezi její nohy. Měla bílé, krajkové kalhotky, na kundičce už pěkně promočené.
Roztáhl jsem jí doširoka nohy, zvedl je na svoje ramena a zabořil se jí pusou do klína.
Nádherně tam voněla a já ji lízal nejdříve přes kalhotky a teprve, když zase začala tiše vzdychat, jsem je v rozkroku odhrnul na stranu a jazyk zabořil přímo mezi její růžové pysky do mokrého, voňavého lůna.
Rejdil jsem jí tam jazykem, jak nejlépe jsem uměl a byl jsem za to odměněn potůčkem její kundí šťávičky a hlasitým vzdycháním.

Na tohle jsem čekal, sundal jsem jí kalhotky a rozšířil působnost svého jazyku i na zadeček.
Kroužil jsem jazykem okolo pysků, mezi nimi a vzápětí laskal malinkatý poštěváček a přejížděl přes hrázičku, až sebou cukala.
„Já už to chci, dej mně ho tam, prosím,“ sténala. „Už to nevydržím.“
„Ještě počkej, nespěchej, uvidíš, že to později bude ještě lepší,“ krotil jsem její zápal a abych jí to dokázal, zastrčil jsem prst mezi ty její sladké závojičky a hledal její Géčko.
Chvilku jsem pátral, a že jsem našel, potvrdila Klárka tím, jak sebou prudce zacukala a hlasitě vykřikla.
Pokračoval jsem v dráždění, přidal další prst a jak se její kundička pozvolna roztahovala, přidával jsem prsty až tam měla čtyři. Zároveň jsem jí jazykem dráždil na střídačku poštěváček a zadeček.

Když se zdála už dostatečně připravená, zastrčil jsem jí jeden prst i do zadečku, jen tak jeden článek ukazováku na zkoušku a pusou jí sál poštěváček.
Něco vykřikla a rukou se snažila dosáhnout na zadeček, ale její odpor jsem udusil hned v zárodku tím, že jsem ji pevně stiskl mezi palcem v kundičce a ukazovákem v zadečku, až se jí zarazil dech a jen sebou cukala.
„Tam ne,“ prosila, „tam jsem to ještě nedělala. Já nechci.“
„Neboj, budu jemný a opatrný,“ přesvědčoval jsem jí tak dlouho, až kývla.
„Tak jo, ale pomalu,“ zakňourala.

Zadeček měla uzoučký a sevřený, nemělo to cenu a tak jsem jí začal raději zase hladit a společně s kudičkou dráždit jazykem.
Vypadala, že už dlouho nevydrží, na gauči se tak cukala, že jsem se obával aby nespadla a tak jsem ho do ní konečně zasunul. Nasadil jsem žalud na dírku a začal tlačit.
„Jééé… jééé“ zaječela tak až, jsem se lekl, ale když si mě sama začala rukama přitahovat k sobě, pokračoval jsem.

Moje kopí pronikalo mezi pysky, razilo si cestu dovnitř až vytlačovalo ven její šťávu a ona mě přes zaťaté zuby povzbuzovala.
„Ano, ano, vraž ho do mě, šukej mě, chci ho tam celého.“
Pomalu jsem pokračoval až jsem narazil na dno její kundičky,  což  oznámila dalším  hlasitým výkřikem.
„Už je tam, už je tam, dělej mně to.“
Začal jsem přirážet, její pysky objímaly mého ptáka jako nějaké gumové těsnění a zvyšovaly moje vzrušení. Uchopil jsem ji za prsa a doslova jí je drtil.
Klára mě křečovitě svírala nohama a zatínala bolestivě ruce do boků až jsem tam měl krvavé škrábance, ale na nic jsem nedbal, přirážel a zrychloval.
„Už budu, už budu, nepřestávej,“ vyrážela ze sebe.
Rád bych jí vyhověl, ale cítil jsem že se blíží i můj okamžik.

„Klárko, pusť mě, nebo to nastříkám do tebe,“ vyrazil jsem ze sebe.
Zakroutila hlavou a mezi výdechy něco pronesla. Zachytil jsem jen slovo „prášky“.
Snad jsem to pochopil dobře. 
Aby otěhotněla, bylo to poslední, co bych potřeboval.

Blížilo se velké finále. Klárka tak ječela, že jsem jí musel zakrýt pusu rukou, aby to nebylo slyšet až na severním pólu, tedy hlavně nahoře v pokoji nahoře.

Konečně se udělala. Tak bouřlivý orgasmus jsem snad ještě neviděl a ten můj přišel vzápětí.
Svíjeli jsme se oba jako v křečích a já sebou trhal v rytmu výstřiků, které tryskaly do Kláry, když tu jsem ucítil na břiše teplý, mokrý proud.  
Podíval jsem se a spatřil jak z Klářiny kundičky, těsně nad mým ocasem tryská nažloutlý proud, naráží na moje břicho a stéká po nohou na zem.
Mokrý orgasmus, uvědomil jsem si. To jsem zažil poprvé a jen mně prolétlo hlavou že tohle uklidit nebude práce na pět minut.

Dostříkal jsem, Klára také, a už se jí jen mírně cukaly svaly na břiše. Nechal jsem ho v ní a lapal po dechu, dokud neotevřela oči.
„Jsi v pořádku? Já mám pocit jako by mě přejel vlak,“ řekla roztřeseným hlasem.
„Jo, jsem v pohodě, ale mám podobný pocit,“ usmál jsem se na ní. „A mám strašnou žízeň.“
„Já taky a navíc se mně točí hlava.“

Vzal jsem z lednice limonádu, rozlil ji do dvou sklenic, které jsme hltavě naráz vypili.
Klára se rozhlédla kolem sebe a chytila se za hlavu.
„Ježíši, my jsme to tu ale zřídili. Musíme to rychle uklidit, aby to neviděla ségra s Pavlem,“ vyhrkla postrašeně.
„Neboj, nic se neděje, podlahu vytřu, sedačku očistím a ten kobereček dnes vyhodím za chalupu, nikdo nic nepozná,“ uklidňoval jsem jí.

Vstala a zapotácela se: „Co jsi to se mnou provedl?“
„Ale nic, jsi jen unavená a svoje udělal i ten alkohol a tancování na zábavě, víš,“ vysvětlil jsem jí.
Znovu se posadila: „To tedy byla jízda, to jsem ještě nezažila, to by žádný z těch mladých kluků nedokázal,“ pohladila mou ješitnost.
„To mě těší že jsi spokojená, ale teď by si vážně měla jít spát, ráno bude za chvilku. Já to tady uklidím a taky zalehnu.“
„Asi máš pravdu, dám si rychlou sprchu a půjdu spát, díky že to uklidíš. Příště bude řada na mně a zkusíme i ten zadeček,“ oznámila, posbírala si hadříky a odešla do koupelny.

Příště? Jaké příště? Ona to nebere jako jednorázovku a chce si to zopakovat, letělo mě hlavou a přiznám se bez mučení, že jsem byl pěkně v rozpacích.
Po koupeli mně ještě přišla dát pusu na dobrou noc: „Ještě jednou děkuji, byl si fantastickej,“ pronesla procítěně a odešla spát.
Já se dal do úklidu a pak zcela zmožen zalehl a usnul.

Když jsem se probudil, mládež už seděla v jídelně a krmila se. Klára měla kruhy pod očima, ani Pavel s Danou nevypadali o moc lépe a tak to nikdo nekomentoval.
Na mou otázku jak se vyspali, Pavel jen něco zabručel, Dana prohlásila, že málo a Klárka sdělila, že to na té zábavě asi trochu přehnala s pitím a celou noc běhala na WC zvracet. Nenápadně na mě přitom mrkla.

Po jídle jsme se šli všichni dospat a večer jsem je odvezl na nádraží.
Při loučení mě Klárka nenápadně pohladila po ruce, tak aby si toho nevšimli ostatní a předala mi složený papírek.

Zamával jsem jim do okénka vlaku a pak jsem si ten papírek v autě rozbalil. Bylo tam telefonní číslo a pod ním stálo: Zavolej brzy, miluji tě, K.

Jel jsem na chalupu, nalil si panáka, zapálil cigaretu a v tichu nedělního večera přemýšlel. Měl jsem o čem.

Autor

4.8 51 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Dobrá povídka. A rozhodně měl o čem přemýšlet. I když…

Shock

Děvče bylo veeelmi nadržené a dosáhla svého. Koneckonců, kdo by nepodlehl. Teď jen ustát její nabídku k pokračování. Ale to už, chápu dobře, není předmětem dalšího pokračování a vše zůstává na fantazii čtenáře.

Junior

Výborná povídka. Sice moc nechtěl, ale podlehl. Děvče si to evidentně užilo a chtělo by v tom pokračovat, ale o tom může být jiný příběh.Jen nevím jak se k tomu bude stavět on, jestli by vůbec nějaké pokračování chtěl.

N.S.

Holt zkušený péro a chlap, který ví, co dělat, jsou k nezaplacení 😍

Last edited 1 rok před by N.S.
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x