Mladá studentka 01

Toto je 1 díl z 3 v seriálu Mladá studentka

Je mi pětatřicet a před rokem jsem se rozvedl. S manželkou jsem byl deset let, ale pak si našla někoho jiného, tedy spíše já jsem jí našel v posteli s jiným a to byl mezi námi konec.
Nemohla si stěžovat, vydělával jsem si slušně, ukájel jsem ji (samozřejmě i sebe) taky slušně, ale našla si mladšího zajíčka, který měl proti mně jen jednu přednost a to velkého čuráka.
I když myslím, že za ten svůj kousek se stydět nemusím, Zůstal jsem v bytě sám a přiznám se, že jsem si občas k sobě nějakou kočku dotáhl a celkem slušně jsme si užili, nebylo to však často. A zrovna teď jsem neměl už dva měsíce příležitost si správně zašukat.

Bylo asi půl sedmé večer, seděl jsem v pokoji u televize a díval jsem se na porno.
Občas si půjčím nějakou kazetu nebo DVD a přitom si ho honím.
Stejně jsem to dělal i tento večer. Náhle někdo zazvonil.
Co mi zbývalo, uklidil jsem ho do slipů, hodil na sebe šortky a triko a šel jsem se podívat, kdo mne to otravuje. Byla to dcera sousedky v paneláku, která bydlela o patro nad námi. Jmenovala se Simona a studovala 1. ročník VŠE.
Již několikrát jsem ji doučoval. Hlavně matematiku, na kterou byla trochu natvrdlejší.

„Potřebovala bych vysvětlit nějaké příklady, měl byste chvilku čas?“ zeptala se.
„Pojď dál, do zpráv je asi hodinka, snad to zvládneme,“ pozval jsem ji dál.
Simona vešla do předsíně a musím se přiznat, při pohledu na ní mi hned ztvrdl čurák. Bylo to v půli května a sluníčko venku hřálo, jako by byl červenec.
Měla na sobě plandavé tričko s výstřihem, v něm krásně vztyčené kozičky a co mne nejvíce překvapilo, s viditelnými bradavkami.
Ohnula se, aby si obula bačkory a přišel druhý šok. Měla na sobě šortky, a jak na mne vystrčila zadeček, měl jsem možnost vidět v napnutých šortkách brázdičku její kundy.
V tu chvíli mi bleskla hlavou myšlenka, že ta kočička snad ani nemá kalhotky.

Šla přede mnou do obýváku, kde jsem jí občas doučoval a pohled na její kroutící se zadeček mě ještě více provokoval. Držel jsem se však a když jsme se usadili do křesel ke stolku, začal jsem jí vysvětlovat látku.

Držel jsem se asi půl hodiny, ale pak přišel impuls, který všechno rozhodl. Simona měla něco narýsovat. Abych viděl jak to dělá, stoupl jsem si za ní a díval se, jak rýsuje.
Byla skloněná nad stolkem a tak jsem jí přes rameno viděl nejen na sešit, ale taky do výstřihu trička. Znova jsem zahlédl její krásné macaté kozičky bez podprsenky a s nalitými bradavkami.
Penis se mi v trenkách a kalhotách vztyčil přímo bleskově.
Už jsem se neudržel, hrábl jsem jí rukou do výstřihu a ucítil v ruce její jablíčko s třešničkou nahoře.
Ani nestačila protestovat a už jsem jí vyhrnoval triko. Za chvilku už jsem mohl ta jablíčka nejen vidět, ale i mačkat.
Čekal jsem, že se bude mým dotekům bránit, ale opak byl pravdou. Ani jsem se nemusel namáhat a  sama si svlékla tričko. Na chvilku jsem přerušil masáž, ale o to jsem měl pak jednodušší přístup.
Jednou rukou jsem pokračoval v mazlení koziček, zatímco druhou rukou jsem jel po jejím polonahém těle do pasu.

Tam na mne čekal knoflík a zip jejích šortek a když jsem je bez jakékoliv obrany zdolal, ukázalo se, že jsem měl pravdu. Její rozevřené šortky odhalily světlé chloupky její kundičky.
Otočil jsem křeslo proti sobě a Simona teď měla hlavu na úrovni mých šortek, na kterých bylo znát, že můj penis je připraven.
„Svlékni mi je,“ vyzval jsem ji a ona poslušně zvedla ruce, kraťasy rozepjala a společně se slipy je začala stahovala dolů. U kolenou je pustila a překážející oblečení padlo na zem.
Teď měla přímo proti obličeji mého čuráka. Měl sice správnou tuhost, ale proč nevyužít její povolnosti?
„Pohraj si s ním, kočičko!“

Objala jej prsty a ten dotek byl vskutku velmi vzrušující. Shrnula mi předkožku kam až mohla, přiblížila se ústy a dotkla se rty žaludu. Druhou ruku podebrala zespoda pytlík a do dlaně uchopila varlata. Jazykem olízla špičku mého penisu a pootevřela ústa.
Trochu jsem zatlačil a lehce vklouzl mezi její rty. Pomalu jsem tyto pohyby opakoval a cítil jsem, že můj čurák opravdu zkameněl.
Velmi brzy jsem cítil, že už budu stříkat. Vytáhl jsem ji ho z pusinky a proud semena jsem nasměroval na ty božské kozičky.
Pak jsem s ocasem sklouzl mezi ně, trochu je stiskl k sobě a o tu hladkou kůžičku si jej otíral.

Poté jsem Simonu zvedl z křesla a bleskurychle jsem dokončil její vysvléknutí.
Teď stála proti mně zcela nahá a i já jsem svléknutím trika dokončil svůj striptýz. K mému překvapení převzala kočička iniciativu.
Přistoupila ke mně ještě blíž, chytila mě oběma rukama kolem krku a svým málo zarostlým klínem se přiblížila k opět vztyčenému penisu. Položil jsem ruce pod pěkný zadeček a žaludem jsem hledal otvor její kundičky. Ona trochu poklesla níže a já cítil, jak můj ocas do ní krásně proniká.
Byla dole tak akorát, ani úzká, ani příliš široká a tak jsem do ní pronikal pro ni bez bolesti z její strany i když, jak jsem už řekl, nemám zrovna malý ocas.
Pevně jsem ji držel pod prdelkou a začal jsem do ní intenzivně přirážet. Slastně sténala a její pohyby a vzdychání bylo stále intenzivnější a intenzivnější.
Cítil jsem, že už budu zase stříkat a zašeptal jsem jí do ouška: „Můžu?“
Její odpověď byla krátká a jasná.
„Jo,“ prudce přirazila, stejně tak i já a už jsem stříkal do stažené kundičky dávku svého semena.

Byl jsem uspokojen a ona si zasloužila poděkování za to, jakou mi způsobila rozkoš.
Položil jsem ji na gauč a rozhodl jsem se, že jí pěkně vylížu.
Roztáhla nohy do široka od sebe a ten pohled na klín, porostlý kudrnatými chloupky stál skutečně za to. Kůžičku mezi pysky a stehny měla trochu narudlou. Pohladil jsem ji mezi stehny a ona vzdychla očekávanou rozkoší. Samozřejmě věděla, co jí čeká. Měla už zřejmě něco za sebou a bylo mi jasné, že na vysoké se nejenom studuje. Podle toho jak se ke mně chovala, jsem rozhodně nebyl ani druhý.
Nejprve jsem jí políbil na to místo, které mi před chvíli připravilo krásné chvilky. Přitiskl jsem rty na příjemně vonící dírku a začal jsem jazykem olizovat okraj jejích spodních rtíků. Občas jsem vsál do pusy i poštěváček a cumlal jsem ho, což u ní vyvolávalo rostoucí rozkoš.

Chtěl jsem jí ještě připravit něco zvláštního a tak jsem jí přejel prstem po místě, které odděluje kundičku a prdelku.
Byla samozřejmě v těch místech vlhká a já se klouzavě blížil k její druhé dírce. Začal jsem jí tam masírovat tu zkrabatělou kůžičku a ona sebou trochu cukla.
Prstem jsem bez velké námahy pronikl přes nepříliš stažený svěrač a vtlačil jsem ho tak hluboko, jak to jen šlo. Zároveň jsem pokračoval v lízání kundičky. Když jsem za chvilku přidal k prstu v prdelce ještě druhý prst, bylo toho na ni už moc.
Její vzdechy zesílily, pak se prudce roztřásla a z kundičky vystříkla milostná šťávička.

Nepřestával jsem a za chvilku se moje lízání a dráždění zadečku zasloužilo o její další výstřik.
Teprve potom jsem přestal a podíval jsem se na svoje dílko.
Simona měla pysky od sebe, kundičku rozevřenou, přes hrázku jí k prdelce stékala její šťávička.
„Teda, to bylo tak krásné…., tohle jsem ještě nikdy nezažila, takhle mi to ještě nikdo neudělal,“ zašeptala.

Pomalu se začala oblékat, což jí vzhledem k skrovnému oblečení nedalo moc práce. Pak posbírala sešit a učebnici a měla se k odchodu. Ve dveřích mě ještě na závěr políbila. Pomyslel jsem si, že dnes se to doučování mimořádně vydařilo.
To jsem ovšem netušil, co na mne ještě čeká.

Autor

Navigace v seriáluMladá studentka 02 >>
4.8 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Je to asi pěkná mrška. Vypadalo to, že jen čekala, až na ni naskočí… Těším se, co se z toho vyvine,

Bob Romil

Klasické doučování. Prostě si pro to přišla získala, co zamýšlela 🙂

Martin

Pěkně se to doučování rozjíždí . Matematika je složitá a tady to vypadá , že aby nepropadla bude muset chodit na doučování obden . 😀

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x