Mladá studentka 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Mladá studentka

Simona a Ilona se staly mými občasnými partnerkami, neboť Simonina matematika potřebovala pravidelné doučování a Ilonino tělo zase pravidelné udržování. Musím se přiznat, že teď mi nevadilo, že jsem rozvedený, neboť na jedné straně jsem byl absolutním pánem svého času a na druhé straně, dvě kobylky na šoustání, to je tak akorát, abych si nemusel stěžovat na nedostatek ani na přemíru sexu. Všechno běželo perfektně, až jednou…

To mne Simona pozvala na doučování překvapivě k nim do bytu. Tam jsem sice chodil, ale jen když nebyla Simona doma oprašovat Ilonu. Neviděl jsem na tom pozvání nic zvláštního, a tak jsem v pátek odpoledne zazvonil u dveří. Ilona měla mít odpolední směnu, a tak mi nehrozilo, že bych byl při klasickém i sexuálním doučování Simony vyrušován. Všechno se dělo podle ustáleného schématu – nejprve jsme probrali matematiku, potom jsme začali probírat erotiku.

Simona se za ten čas, co jsme provozovali tenhle prazvláštní dvojboj, vypracovala v kvalitní mrdničku, které jednak nebylo nic cizí a jednak její mladé tělo mne vzrušovalo již od pohledu. A což teprve, když nasadila všechny způsoby a možnosti, které mladé – ne příliš ojeté tělo skýtá. Proto jsem se vzrušením sledoval její dnešní striptýz, který si pro mne připravila. Zdálo se mi, že jí to dneska strašně dlouho trvá a teprve později jsem pochopil proč.

Jindy to prádlo včetně oblečení ze sebe shodila za minutu a dnes jenom než si vyhrnula tričko, přetáhla si ho přes hlavu a odhalila své kozičky tentokrát narvané do podprsenky, která jí stále méně stačila – to byla doba. Obdobně pomalu si stahovala elastické kraťasy a mně při pohledu na odhalující se dívčí tělo rostl můj klacek v kalhotách. Když jsem se snažil v předstihu provést svoje obnažení, překvapila mne Simona: „Nespěchej, máme na to přece dost času!“
A tak jsem setrvával v tričku, kalhotách a narvaných slipech. Teprve, když byla Simona v kalhotkách a podprsence, přistoupila ke mně blíže a začala sama s mým vysvlékáním. Napomohl jsem jí se svléknutím mého trika a brzy se mohla dívat na mou nahou hruď, přitisknout se ke mně svým poloobnaženým tělem, vzrušit mne dotekem své kůže a začít mi líbat na prsa a postupně polibky klouzat po mém těle k pasu.

Když tam dorazila, rozepjala knoflík mých kraťasů a pak následovalo pomalé rozepínání zipu a nakonec spuštění kalhot na zem. Narvané slipy musely dávat Simoně jasně najevo, jak jsem nadržený a jak se já i můj pyj na ni těší a hlavně na jisté části jejího těla, až bude osvobozen ze zajetí. Simona nejprve přejela přes látku, která chránila moje mužství a pak teprve počala pomalu stahovat slipy dolů. Připadalo mi to strašně vzrušující. Konečně byl venku, velký a připravený na zteč.
Simona mi na něj položila ruku a objala ho do své dlaně a počala na něm rukou pomalu pohybovat a zvyšovala tak moji touhu po ní, po tom, abych ho do ní zabořil tam, kam patří. Lehce mi ho chvilku honila, ale to byl jenom počátek a zase jsem převzal iniciativu. Položil jsem Simoně ruce na ramena a sundal ramínka její podprsenky, pak už stačilo jen rozepnout sponku mezi košíčky a podprsenka spadla dolů na zem. Hned jsem položil obě ruce na ty dva pahorky, Simona slastně vzdychla.

Vychutnával jsem si dotek těch jejích nádherných koziček i těch jahůdek, které představovaly bradavky. Zatím, co jsem zblízka pozoroval její bradavky z bezprostřední blízkosti, zase mi položila svou ruku na moje péro a chtěla ho dále honit, ale já jsem s ní měl jiné plány a ty jsem také začal uskutečňovat. Ještě měla na sobě přece kalhotky. Chtěl jsem ji trošku potrestat za to zdržování, a tak jsem jí pomalu položil ruku na její kalhotky a předstíral jsem, že je chci svléknout. Místo toho jsem ty kalhotky pevně uchopil a než se Simona vzpamatovala, trhnul jsem oběma rukama a kalhotky na ní roztrhl.

„To mám čekat tak dlouho, než se svlékneš,“ křičel jsem na ní, až sebou trhla. „Honem si lehni na záda, nastav mi tu tvoji píču, ať ti ho tam můžu konečně vrazit. Tak dělej,“ pokračoval jsem v divadle. Udělala přesně to, co jsem po ní chtěl. Svalila se na záda na koberec, roztáhla nohy a nabídla se mi v plné své kráse. Teď jsem se zase vrátil k normálnímu slušnému jednání. Pomalu jsem začal postupovat polibky od lýtek, přes kolena až na její hebká stehna. Položil jsem si její nohy na ramena a sklouzl jsem hlavou mezi roztažená stehna. Když jsem se dotkl jazykem kudrnatými chloupky porostlého pohlaví, prohnula se a nabídla mi tak ještě více svoje údolí rozkoše. Snad čekala, že ji co nejdříve nabodnu, ale to se zmýlila.

„Jen počkej, ty sis dávala na čas, tak teď si dám na čas já,“ pomyslel jsem si a začal se blížit svým jazykem k poštěváčku. Začal jsem jí ho nejprve jen lehce olizovat, ale postupně jsem mu věnoval stále více pozornosti a stále vehementněji jsem ho dráždil. Ukázalo se, že Simonu dráždění obzvláště vzrušuje a za chvilku už její klín vydal první šťávičku, která prokazovala její uspokojení, ale já pokračoval dál. Simona velmi hlasitě dávala najevo, jakou rozkoš jí působím a než jsem přestal, vydala šťávičku ještě jednou. Už jsem byl celý nedočkavý zabořit do Simony svůj ocas a když mne Simona vyzvala, abych si lehl na záda, že se na mně projede, udělal jsem to rád, netuše, že Simona to dělá s jistým úmyslem. Moje nadržené péro stálo jako maják a když se na něj Simona posadila, jen jsem vzdechl a začal jsem do ní přirážet. Simona zvyšovala naši společnou rozkoš nadsedáváním a dosedáváním, jako by opravdu jela v sedle na koni.

Vzrušovalo mě to, zvláště když jsem viděl před sebou pohupující se kozy a slyšel hlasité sténání. Netušil jsem, že tyhle hlasové projevy mají upoutat moji pozornost, abych neslyšel nic jiného. Najednou jsem uviděl nad svou hlavou něco, co mne překvapilo – chlupatou kundu s chlupy barvy, kterou měla právě Ilona – Simonina matka. Stačil mi jediný pohled a věděl jsem, že je to právě ona, nahá a jak to vypadalo, pěkně nadržená. Teď mi došlo, proč to Simoně tak trvalo, byla s matkou dohodnuta na určitou hodinu a k té svoji veškerou činnost Simona směřovala. Ilona snížila svůj klín a její pohlaví se ocitlo v blízkosti mého jazyka a Ilona řekla jen jedno slovo: „Lízej!“

Věděl jsem, co mne čeká. Bude to něco, co jsem už dlouho nezažil, mít najednou dvě samičky k dispozici, jedné z nich lízat kundu a druhou z nich mít napíchnutou na ocase. To se mi stalo snad před léty, když jsem byl mladý a na nějakých mejdanech došlo k orgiím, kde každý šukal každou a každá šoustala s každým. O tom, že jí pravidelně šoustám dceru samozřejmě Ilona věděla a také Simona odhalila, že poskytuji její matce to, co jí doma chybí – pořádný mužský ocas, který jí udržuje kundu, aby nezarostla. A tak se ty dvě potvory dohodly a bylo jasné, že si budou chtít užít obě.

Začal jsem uskutečňovat to, co si Ilona přála a mezitím mi na ocase hopsala dcera a kozičky se jí vzrušivě houpaly. Matka s dcerou k sobě přiblížily svoje ústa a začaly se vášnivě líbat a já brzy pochopil, že to ty dvě potvůrky nedělaly poprvé – zřejmě jim lesbický sex nebyl vůbec cizí, a jak se mi časem potvrdilo, jejich hrátky trvaly již nějaký čas. Hlasité projevy v místnosti nabývaly na intenzitě a já cítil, že brzy vystříknu do Simony svoji dávku.

Ilonina kunda vydala ještě předtím svoji první šťávu a mně nezbylo nic jiného, než ji lízat a polykat. Pak jsem naplnil Simonu a ještě chvíli jsem musel pokračovat v olizování Iloniny kundy, až k druhému výstřiku. Svalili jsme se vedle sebe na koberec a já mohl pozorovat dvě nahá těla, která jsem sice uspokojil, ale věděl jsem, že jim to stačit nebude a budeme pokračovat.

To se také potvrdilo. Obě dvě se po chvilce začaly snažit o to, abych byl k uspokojování jejich těl dokonale připraven. Iloně nedalo mnoho práce postavit mi penis a pak se mi nabídla v poloze pejsek. To ještě šlo, ale pak mi byl nabídnut k lízání i Simonin klín. Jak se tak střídaly Ilona i Simona, došlo logicky brzy k tomu, že jsem byl k nepoužití, nejprve dole a posléze nahoře. Mohl jsem jen sledovat lesbické orgie svým klisniček.

Ještě několikrát došlo mezi námi k podobným sexuálním hrátkám, ale už nikdy jsem nebyl tak zničen, jako když si mě tyhle dvě samice podaly poprvé.

Navigace v seriálu<< Mladá studentka 02
4.3 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Splněný sen mnoha a mnoha chlapů – dostat jak matku, tak i dceru 🙂

Kittikit

Horsi by asi bylo Ilona a jeji matka 😁

Martin

Luxusní doučování . Mít matku s dcerou , to se mi nepodařilo .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x