Mobilhome

Jitka seděla na břehu a už dobrou hodinu sledovala nehnutou hladinu slepého ramena opodál tekoucí řeky. Měla nalíčeno na štiku, které se zde prý celkem snadno daly ulovit, ale stále nic. Asi si kolega v klubu dělal legraci.

Jitka mezi muži tak trochu vyčnívala. Nejen svou výškou basketbalistky, ale tím že byla rybářka. Málokdy člověk potká sedět u vody mladou hezkou ženu. Jitku to bavilo a v místní organizaci se i potkala se svým budoucím manželem Honzou. Společně pak rybařili na stále opuštěnějších místech, kde se mohli i nerušeně milovat, až se po roce vzali. Milovali se v pohodlí postele, ale své rybářské vášně se nevzdávali.

***

Nyní byl Honza týden kdesi na montáži a protože bylo hezky, vyrazila si na ryby, kam jí to doporučil jeden kolega.
Místo to bylo hezké. Za zády měla louku, břehy byly porostlé stromy, které tvořily příjemný stín a opodál stály dvě polorozpadlé dřevěné chaty, které jejich majitelé ponechali osudu a jeden zachovalý mobilhome. Nebyl nový, ale zub času mu zatím nijak neuškodil.

„Jak se sem dostal?“ vrtalo Jitce hlavou, protože sem vedla jen úzká pěšina, ale nakonec ji to přestalo zajímat.
Okolí bylo celkem udržováno, jako by ho někdo užíval, ale Jitka tu byla zjevně sama. Nebála se, ovládala judo a i díky své výšce by vždy převyšovala případného útočníka, ale zatím ji nikdy nikdo neohrožoval.

***

Náhle cosi klaplo. Jitka se otočila a u domku se otevřely dveře, ven vyšel do půl těla nahý muž a začal si chystat ohniště a připravil si i kotlík na kovové trojnožce.
Jitka užasle sledovala, jak si počíná zručně, jako by to dělal každý den a za chvíli již oheň plápolal a muž v kotlíku vařečkou cosi míchal.
Jitka ani tak nesledovala oheň jako spíš muže. Byl mladý, asi tak v jejím věku a tělo měl krásně opálené s vyrýsovanými svaly. Hruď neměl zarostlou chlupy, a tak byla vidět spousta tetování. Na tu dálku nedokázala obrázky rozeznat, ale celkově ji muž přímo magnetizoval. Takové tělo viděla jen v časopisech. Široká ramena, velké ruce, vypracovaná prsa přecházející na pekáče buchet na břiše… tedy ty tam neměl, ale i tak to byl pořádnej chlapák. A jestli má sval mezi nohama jako ty na těle, tak… Jitka se úplně zachvěla pod necudnou představou, jak do ní proniká velký tlustý péro.

Raději se věnovala splávku, ale nějak ji to přestalo bavit. Sbalila si věci a jela domů. Přesto si umiňovala se sem ještě vrátit. Ale už ne kvůli štikám.

***

Domů se vrátila celá rozpálená a třebaže ji uvítal předčasně se navrátivší Honza, věnovala mu jen krátký polibek a zmizela v koupelně, kde se v proudu vody vyprstila. Byla přímo k nevydržení vzrušená a kalhotky měla celé promočené. S tlumeným zasténáním se udělala a to ji teprve uklidnilo. Přestala myslet na nějakého cizího svalovce a věnovala se manželovi.
„Co ty tu vlastně děláš?“ přišla do ložnice ve svádivé saténové noční košilce.
„Spěchal jsem za tebou. Na zítřejší prezentaci už tam být nemusím. Pojď ke mně, miláčku,“ a Honza další debatu zamezil polibkem.

Jitka rozevřela ústa a vyjela mu jazykem naproti. Honza jí zajel pod košilku, prohmátl prsa a vnímal jak má vztyčené a tvrdé bradavky.
Při stisku se Jitka celá zachvěla a na oplátku mu sevřela rukou tvrdý ocas. Hned ho začala pomalými tahy honit.
„Už… tě… chci…lásko,“ lehla si na záda a Honza se na ni porovnal a hladce do ní pronikl.
„Oáááh… anooo,“ slastný výraz se jí rozlil ve tváři. jak do ní zajel až po kořen.

Hned začal strojově přirážet do mokré a vyhladovělé kundičky, hrál si s prsy, hnětl je a laskal tvrdé rozinky bradavek. Jitka to tak měla ráda a přinášelo jí to vlny rozkoše, což dávala slastným sténáním najevo.
„Oh… oh… už… budůů… láskoooo,“ sténala v sílící rozkoši, prudké a hluboké přírazy stále zrychlovaly, až pocítila poslední příraz a výron semene, který jí umocnil nastupující vyvrcholení.
„Ano… anooo,“ vykřikla ve víru orgasmu, pevně ho rukama objala kolem krku a plně si užívala tu slast.
Ocas mu jen zvolna ochaboval a zůstal v ní zasunutý, dokud její objetí nepovolilo.
„To bylo nádherné,“ stulila se mu do náruče a vydýchávala prožité okamžiky.
„Miluju tě,“ políbil ji Honza a ve vzájemném objetí posléze usnuli.

***

Jitka se vypravila na ryby za několik dní. Honza jí popřál šťastný úlovek a jel na tenis, zatímco Jitka se těšila na něco jiného než ryby.
Zakotvila na předchozím místě a po očku sledovala pohyb u mobilhome.
Muž byl tentokrát venku a její příjezd zaregistroval. Nevěnoval jí však pozornost, štípal dříví a asi se chystal na kuchtění jídla.

Jitka vytáhla pár podměráků a když toho posledního se chystala hodit zpět do vody, ozvalo se za ní.
„Jestli chcete si tu jednohubku opíct na ohni, tak můžete, dámo.“
Za Jitkou stál onen muž a usmíval se.
„Jmenuju se Pepa Vorel, teda jako Josef Orel, ale říkejte mi Pepa,“ podával jí ruku.
Jitka vstala a podala mu ruku i rybu.
„Tu dámu si nechte. Jsem Jitka. Tak to vemte a já si to tu zatím sbalím.“

Muž vzal úlovek, vrátil se zpět a z mobilhome vyndal plátěnou sedačku, jaká bývala dřív u stanů v kempech. Jitku tam usadil, rybu zkušeně vykuchal a dal se opéct na rošt.
„Ty umíš vařit?“ optala se Jitka.
„Jo,“ pousmál se Pepa. „Když je chlap sám, naučí se všechno.“
„Ty tu žiješ?“
„Není to moje. Kamarád mi to pronajal, protože nemá čas sem jezdit. Je to tu pohodlný. A dá se tu bydlet i v zimě. Mám tu elektriku, chemickej záchod… nic mi nechybí.“

Jitka se nechtěla stále jen vyptávat, ale muž o sobě nemluvil, jí se na nic neptal, a tak se věnovala nenápadné prohlídce jeho tetování a jeho tělo jí zase nějak počalo vzrušovat. Nedalo se tomu zabránit.
„Máte… teda máš… ehm… zajímavý tetování,“ poukázala na mořskou pannu na paži.
„Jo… pár obrázků mám… a na každej nějakou vzpomínku. Dobrou i špatnou. Je to celej můj život,“ řekl tak nějak zadumaně a pak obživl. „Hele, ryba už je hotová.“

Pojedli a Jitka zauvažovala o odchodu.
„Počkej ještě chvíli. Přijdu z města a jsem tu zbytek dne sám. Piješ rum?“
„Ne. Trochu vína, pivo… tohle ne.“
Pepa zašel dovnitř a pak po ní hodil plechovku Plzně.
„Chytej. Mám tu lednici, takže je pěkně vychlazený.“

***

Z jednoho piva byly dvě, Pepa vypil půl lahve rumu a Jitka se odvážila dál zkoumat jeho tetování. Hlavně, když mohla vidět jeho vypracované tělo. Kalhotky už skoro mohla ždímat.
„A co je tohle?“ ptala se na řadu teček pod mořskou pannou.
„Hm. To je moc osobní,“ odtušil Pepa a raději ji odkázal na hlavu tygra na levém prsu.
„To je za porážku k.o. v boxu.“
Jitka si dodala odvahy a na tetování mu sáhla. Vypracovaný sval byl hladký a na něm se hlava hezky vyjímala. Jitka ji pohladila, jakoby čekala, že obrázek bude plastický. Dotkla se ale jen opálené hladké pevné kůže.
Pepa natáhl ruku a pomalu jí stáhl ramínko trička. Vzduch ztěžkl dusnou erotikou a jiskřil vzrušením.
Jitka dál hladila obrázek a Pepa jí pomalu stáhl druhé ramínko. Tričko jí trochu sjelo a odhalilo žlábek mezi prsy. Ty byly zatím uvězněny v podprsence, ale Jitka měla nepřehlédnutelné trojky.

„Ukážu ti další tetování… vevnitř,“ šeptl tiše Pepa, vstal a pomalu Jitku zvedl do náruče.
Ta se nechala i když s jejím tělem měl Pepa co dělat. Ale zvládl to a přenesl do domku, kde ji položil na široké lůžko.
Jitka si přetáhla tričko přes hlavu a stáhla kraťasy a zůstala ve spodním prádle.
„Co mi ještě ukážeš?“ řekla zastřeně.
„To nejtajnější tetování…“ přivinul se Pepa k ní a pevně ji políbil na ústa.

Při líbání se obnažili do naha, pak pomalu nalehl mezi její roztažené nohy, Jitka mu sama pomohla se zavedením a on jen pozvolna zatlačil.
„Oh… ooh,“ vzdychla Jitka táhle. Byla úplně mokrá a zcela mu odevzdaná.
Pepa se povysunul a prudce přirazil. Tentokrát do ní pronikl ocasem v celé délce Hned rozjel přírazy a Jitka sténala a vzdychala rozkoší.

Po chvíli Pepa potřeboval oddech a změnu polohy. Jitka si ho osedlala a nyní si na ocase jezdila, jak potřebovala. Pepa ho neměl nikterak velkýho. Spíš delšího než tlustšího a její kundičce plně vyhovoval.
Nyní se mokrý ocas objevoval a zase mizel v houštině zarostlého klína, prsa jí hopsala do rytmu, Pepa je tiskl a hnětl a Jitka se usmívala a rytmicky hekala nad dosedy.
„Ah… ah… mačkej je… víc,“ povzbuzovala ho, ať jí prsa nešetří.
„Už… už… budu… ještě… chvilku… joooo… úúúúžžž…“ vykřikla v přílivu orgasmu.

Pepa ji pomalu přetočil na záda, zvedl jí nohy, zapřel si je o ramena a pomalu a hladce do ní vnikl až po kořen.
„Ouuu,“ zasténala, jak ho pocítila hluboko v sobě.
Pepa rozjel pomalé přírazy a jak Jitka nijak bolestně nesténala, zvolna zrychloval a užíval si masáž ocasu.
Bylo skvělé mrdat pulsující mokrou kundu a slyšet její steny a vzdechy a jak je mu poddaná v této poloze. Cítil poševní stahy kolem ocasu, byla to nepopsatelná slast a kolem přirážejícího ocasu vytékaly stružky šťáv a kanuly na postel.

„Můžu do tebe?“ zeptal se ohleduplně v poslední vteřině před výstřikem.
„Ano… můžeš,“ vydechla Jitka a vzápětí jí útroby zalilo semeno.
Směs šťáv a semene z ní pak čůrkem vytékala a oni leželi v objetí šťastní a unavení.

Náhle Pepa natáhl paži a ukázal na tečky vytetované v řádku pod mořskou pannou.
„Teď tam přibude další.“
Jitka pochopila a na nic se neptala. Ty tečky znamenají jednu ženu, kterou kdy měl. Ona je další v řadě.
„Ukaž,“ spočítala je a byla šestnáctá.
Nijak ji to neurazilo. Brala to jako příklad bouřlivého mládí, kdy kluci rádi klátí holky jednu za druhou, vytahují se tím a čím víc, tím líp. Hlavně žádná láska, vztah a závazky. A je jen na ni, aby si zajistila a ohlídala, aby ta její tečka byla tou poslední.

***

Domů se vracela s rozporuplným pocitem nevěrné manželky. Doma ji čeká Honza, její manžel a ona zatím… jak to říct?… roztahuje nohy cizímu chlapovi. Jenže ten chlap má něco, co její muž nemá.
Ale na druhou stranu Honzu miluje a s tamtím má jenom sex. Jenže… nebude mít časem sex s manželem a nezamiluje se do Pepy? Věděla už teď, že tam půjde zas.
Touha po nespoutaném sexu byla jak droga a Jitka se stávala závislou.

***

„To rybaření Jitku fakt bere,“ řešil Honza s kámošem v hospodě u piva. „Chodí tam skoro každej den.“
„Ty vole. To musíte už bejt ryb přejedený, ne?“
„Jenže vona nikdy nic nepřenese. Prej líčí na štiku a zatím přinesla jen pár mlíčňáků,“ nesouhlasil Honza.
„Tak ti tam zanáší s vodníkem,“ uchechtl se kamarád a zasel v Honzovi první semínko pochybností.

***

„Půjdu na ryby. Dnes už určitě zabere, mrcha. Je tam… mám ji v merku,“ balila se Jitka k vodě.
„Počkej. Půjdu s tebou. Ať vím, kam vlastně chodíš,“ vstal Honza a začala se převlékat.
Jitka mlčela a celu cestu se nervózně hryzala do rtů.

„Je to tu hezký,“ rozhlížel se Honza po okolí. „A ten mobilhome, nevíš, je obydlenej?“
„Nevím,“ pokrčila Jitka rameny. „Nikdy sem tu nikoho neviděla.“
„Okolí není tak zarostlý. No nic. Ukaž mi to místo,“ a oba se věnovali lovu ryb. Nic ovšem nechytli. Jen Honza klíště do lýtka.

***

„Miláčku… předevčírem jsem nemohla přijít,“ rozsévala Jitka polibky po Pepově nahém těle.
„Já vím. Pozoroval jsem vás z okna.“
„Tys tu čekal a holčička ti nepřišla,“ vrněla Jitka a začala se věnovat jeho polotuhé chloubě.

Tam bylo jeho nejintimnější tetování, kérka na penisu. Muselo ho to ukrutně bolet, zvlášť když péro muselo být v erekci, ale Pepa broukl, že času měl dost a dalo se to zvládnout.
Nyní si ho Jitka zasunula mezi rty a mazlivě ho cumlala, posléze sála, jak nabýval na objemu i tvrdosti, až mu hezky stál jako svíce.
Jitka si ho osedlala, pomalu si ho pouštěla do sebe až po kořen.
„Ah… ah… jooooo,“ spokojeně vzdychl a pomalu začala odsedat, rukama s mu zapřela o ramena a nechala si mazlit prsa, kterými byl Pepa unesen. Pevné trojky s trčícími bradavkami ho neodolatelně lákaly k laskání, líbání i prostému mnutí v dlaních.
Jitce se to líbilo a zvyšovalo jí to slastné prožitky. Sama si řídila celou soulož a právě zvyšovala rychlost a razanci dosedů, protože už to na ní šlo.
„Už… och… budu… joo… jooo,“ kvílela a pak jí proud semene zalil nitro a ona se na něj bezvládně sesula.

Z pochvy vyjela scvrklá žížala následovaná pramínkem semene a šťáv. První číslo měly za sebou.
„Co ten tvůj, nemá nějaký podezření?“ zeptal se Pepa.
„Ne. Věří mi… a nestarej se… to je moje věc,“ odvětila Jitka a přehodila hovor na mobilhome a jestli tu chce žít zbytek života.
„Jsem tu spokojenej.“
„Ale co kdybys tu… třeba… nebyl sám? A měl tu přítelkyni?“ zajímalo Jitku.
„Přítelkyni nemám, teda když nemyslím tebe a velký je to pro oba dostatečně,“ mínil Pepa.
„To jo, ale není to pro rodinný život. Voda, kanalizace… Já nevím co všechno.“
„Já nehledám rodinný život, ale klid,“ tvářil se Pepa spokojeně.
„A sex se mnou máš jako bonus, co?“ durdila se Jitka, kterou Pepův klid popuzoval. „Hezky se uděláš a zbytek dne chlastáš pivo a čumíš na bednu. Tomu říkám život. Jo a koukám, že sis mě už stihl vytetovat,“ podívala se mu tečky na paži a bylo jich šestnáct.

Ten den odcházela nakvašená, že vývoj vztahu s Pepou nikam nevede a kromě sexu ji nehodlá nic víc nabídnout.
Večer se měla k Honzovi, ale manželský sex ji neuspokojil, vlastně ji neuspokojoval už delší dobu.
Je potřeba to nějak rozseknout.

***

Dny se odvíjely, Jitka návštěvy Pepy maskovala cvičením či posezením s kamarádkami a paroháč Honza nic netušil. Pouze zaznamenal celkové chladnutí Jitky v posteli. Odmítala ho stále častěji a už to nebylo tak žhavé a vášnivé jak dřív.
„Že by to s tím vodníkem byla pravda? Jenže Jitka teď na ryby nechodí…“ dumal ve chvílích, kdy cítil, že něco podivného je mezi nimi.

Zato Jitka jen kvetla. Pravidelný, divoký a vášnivý sex jí svědčil, zatímco Honza očividně chřadl.

***

„Kdy si naposledy prcal?“ zeptal se ho kamarád v práci při svačině.
„To je na mně tak vidět?“
„Jo vole, na kilometr. Vlečeš se jak mátoha. Doma na mobilu lovíš porno a přitom si leštíš péro, že jo? A ta tvoje Krasomila zatím jezdí na nějakém hřebci,“ dál ho kamarád drtil nepříjemnou pravdou.
Tedy pokud to pravda byla, ale Honza se zdráhal tomu věřit.

Pak jednou ve svém smutku a pochybnostech se zúčastnil posezení s přáteli ve vinárně, kam kamarád přivedl jejich rodinnou známou. Mladou a nezadanou Kamilu.
Ta okouzlila celou společnost, ale oči měla jen pro Honzu. Oční kontakt se s průběhem večera prodlužoval a noc strávil Honza v jejím pelíšku, kde se konečně pořádně vybil ze své sexuální frustrace. Kamila byla jeho výkonem nadšena a ze spárů už ho rozhodně nehodlala pustit. Teď ho jen ještě zbavit otěží manželství.

***

Jitka něžně výskala tmavé vlasy, když jí Pepa jazykem rejdil mezi nohama a vylizoval sladký nektar, který s tichým sténáním uvolňovala. Jeho umění laskat ji na těch necitlivějších místech bylo nepřekonatelné. Už jednou se udělala a nyní zas vnímala sílící slast z jazyka kmitajícího po klitorisu i rty přitisknuté na závojíčkách a sající šťávy.
„Ááách… bože… už… zaseee…“ sténala a rozkoš si zvyšovala mnutím prsů.
Pak hlasitě vykřikla, tělo jí zalila nepopsatelná slast až téměř do bezvědomí.

Když orgasmus odezníval, měla nohy rozhozené od sebe a kundičkou ji projížděl tvrdý ocas.
„Hezky tě protáhnu… seš krásně mokrá kurvička… mmmm… jo… hezky mi přirážej,“ drmolil přirážející Pepa.
Jitka už si zvykla na jeho ne zrovna láskyplné projevy při šoustání, ale nevadilo jí to. Jen „děvko, kundo a píčo“ ji nesměl nazývat a jednou se s ním i pohádala a odešla.
Od té doby se Pepa mírnil, ale „kurvička“ mu v hovoru zůstala. A za ty orgasmy to stálo.

Nyní se zalykala po strojovými nápory tvrdého ocasu, který cítila v dorazech až na dně pochvy.
„Panebože… já… už… nemůžu,“ sténala pod nápory dalších vln rozkoše, ale Pepa neustával, naopak zrychloval prudkost i hloubku přírazů, až se vzepjal a naplnil ji svou dávkou.
Jitka ležela na posteli zcela bez sebe, zatímco on si otevřel pivo a zadíval se na kalendář, kolikátého vlastně je. Nějak už mu ty dny splývaly.

Ten den se Jitka rozhodla k radikální životní změně.

***

„Proč? Proč?“ zmohl se zaskočený Honza na jedinou otázku, když mu Jitka oznámila, že se chce rozvést.
„Nikam to nevede. Vášeň mezi náma se nějak vytratila… a, promiň, ale já už tě nemiluju. Někoho jsem potkala a chci žít s ním,“ nevěděla sama, jak to vysvětlit. Prostě se rozhodla pro Pepu a být s ním, kdekoliv, i v tý maringotce, ale hlavně s ním.

S Honzou ten večer nic dalšího nevyřešili. Jitka strávila noc na gauči a o pár dní později ležely na kuchyňském stole rozvodové papíry se vzkazem, ať to podepíše. Dál spolu v bytě žili, ale míjeli se a snažili se vzájemně vyhýbat.

***

Pro Jitku byl to byl tak trochu šok, když našla za dva dny papíry podepsané s papírkem, že byt je Honzy, takže až půjde, ať klíče nechá na stole.
Neměla na vybranou. Sbalila si kufry a byt, kde prožila pět let manželství, opustila. Doufala, že odchází za lepším.

***

O hodinu později stála před mobilhome a zírala na cizího muže, který na prostranství pálil nějaké dříví. Pepu nikde neviděla.
„Dobrý den, promiňte, já hledám Pepu Orla, nevíte kde je?“
Muž si jí všiml a popošel blíž.
„Nejste vy ta paninka, co tu brousil, že jo?“ zasmál se zkaženým chrupem. „Toho tady nenajdete. Nastoupil výkon trestu. Měl odklad, ale dál dělal vloupačky, tak ho lízli dřív a odsedí si pár roků navíc. Už seděl desetkrát. Pojedenáctý mě to nepoloží, říkal. Pak prej půjde za rodinou na Slovensko. Sem už se nevrátí.“
Jitka jen lapala po dechu a snažila se neomdlet.
„A tohle… tady… je… vaše?“
„Jo. Pepan tu byl v nájmu. Teď je to plný krámů, co kde nakradl. Něco spálím, něco prodám. Na šukáníčko už jsem tu jen já, milostivá, he, he… Kdybyste měla zájem? Moc si vás chválil. Prej ste mu hezky krátila čas do trestu. To víte, tam si pár let nevrzne…“

Jitka v pláči utekla a vrchol svého ponížení zažila při pozitivním těhotenském testu. Dítě bylo stoprocentně recidivisty Pepy.

***

Postel praskala pod nápory divoce se milujícího Honzy a Kamily.
Ta původně přišla na návštěvu, aby se dohodli, kam se sestěhují a který byt pronajmou, ale když už tu byla… postel v ložnici přímo sváděla k zatěžkávací zkoušce. Doma Kamila měla k sobě přiražené dvě válendy, ale tohle byla klasická manželská postel.

Honza ji zezadu objal, pak mu ruce vyjely na prsa, sevřely je a mnuly. Kamila měla menší vnady než Jitka, ale stejně pevné a vzrušivé. Taky byla oproti Jitce a vlastně i Honzovi o celou hlavu menší. V posteli se to srovnalo a při nějaké rychlovce venku na stojáka to bylo výhodou, protože Honza ji hravě udržel. No a při něžných polibcích a špitání do ouška se holt musel sklonit.

Teď Kamila klečela na posteli, Honza stál na zemi, držel ji v pase a prudkými přírazy šoustal zezadu. Oba vzdychali a sténali prožívanou vášní. Zezadu to Kamila měla nejraději, protože proniky byly hluboké a tření silné.
„Aáááh… áááh,“ sténala v orgasmu a nasávala semeno z cukajícího se zaraženého ocasu.

***

Slast z orgasmu ještě neodezněl, když u dveří se rozezněl zvonek.
„Crrrr, crrr… crrr,“ zněl neodbytně.
Kamila na sebe hodila Honzovu košili, která jí sahala do půli stehen a šla, ač byla na návštěvě, otevřít. Tam stála neznámá žena.
„Přejete si?“
Jitka zaraženě hleděla na Kamilu, zjevně vyrušenou z příjemné zábavy vleže a když se z bytu ozval Honzův hlas: „Miláčku, kdo to je?“ otočila se na patě a běžela pryč.

Sedla si na lavičku v blízkém parku a bylo ji do pláče. Celý svět se jí zhroutil. Chtěla se Honzovi kát, za všechno se mu omluvit a odpřisáhnout mu věrnost v navrátivší se lásce a vztahu a on? Nelenil a našel si milenku. Ani jeho láska tedy nebyla nijak velká a upřímná.

V bytě u kamarádky nemůže být dlouho. Její manžel ji sjíždí chtivýma očima a ona jí nehodlá zničit manželství. Stačí, že zabila to svoje. Vztahem se zločincem…
Na Honzu by mohla vyrukovat se svým těhotenstvím. Jenže, sežere jí to? Kdyby ho udala jako otce, cuknout by nemohl… ale jestli ho ta ženská má omotanýho kolem prstu, donutí ho k testu. Zjistí, že otcem není, takže ona si moc nepomůže. Ne. Musí si s Honzou promluvit stůj co stůj!

***

„Dík, že sis na mě udělal čas,“ přivítala se s ním v jejich oblíbené kavárně.
Honza se tvářil neutrálně a zvědavě čekal, s čím Jitka vyrukuje. Kamila ho varovala, aby jí nevěřil ani slovo, protože ženskou intuicí cítila, že ho bude chtít dostat zpátky k sobě.

Jitka spustila připravenou omluvu za všechno, co způsobila a vyjádřila naději, že vše se navrátí zpět. Tvářila se jako nevinnost sama a těhotenství zatím nezmínila.
„Podívej se. Tvoje nevěra mě dost dostala. Nebejt Michala, neseznámil bych se s bezva holkou a znova se nezamiloval. Teď sem opravdu šťastnej a tvoje pokusy o návrat a omluvy mě nezajímají ani nedojímají. V poslední době ses ke mně chovala strašně a já blbec vůbec netušil, že prcáš s někým jiným. Najednou, bez příčiny… bylo nám spolu přece skvěle. Pokud ne, tak sis nikdy nestěžovala…“ děl Honza.
„Já se ti znova omlouvám… bylo to silnější než já. Promiň. Už se to nestane,“ lkala Jitka zoufale a nasadila poslední trumf. „Čekám s tebou dítě!“
Honza ztuhl.
Tohle nečekal a rychle vzpomínal, kdy naposledy spolu šukali. Že je otcem si nepřipouštěl, ale časově se to popřít nedalo.
„Nevěřím ti. Jestli seš těhotná, tak ne se mnou! Budu požadovat test!“

Jitka sklopila pohled. Ztratila sílu mu to nějak vymlouvat, když pravda by se časem ukázala.
Zaplatili a Honza ji doprovázel domů.
Cestou se drželi za ruce jako za mlada. Před vchodem se loučili.
„Tak ti přeju v životě vše…“ nestačila Jitka doříct, když se na ni Honza přitiskl tělem i rty.
Otevřela ústa pro divoké vášnivé líbání, po paměti sáhla na dveřní kliku a oba vklouzli do temné chodby a dál pokračovali v líbání.

Rukama mu odepínala pásek a hledala zip kalhot, Honza jí kasal sukni a stahoval kalhotky a jakmile mu ocas trčel ven, popadl ji za stehno, pozvedl ji a přirazil přímo proti vlhnoucímu otvoru.
Vjel do ní hladce rychlostí blesku. Pochva se mu otevřela a Jitka slastně cítila ocas, projíždějící ji strojovými přírazy jako píst.
„Ah… aah… ahh,“ hekala, zatímco ji Honza vysadil výše, aby ho mohla obemknout nohama. Měl tak volné ruce na vyhrnutí trička a odhalení prsou, protože Jitka se podprsenkou netrápila. Honza hned tvrdé bradavky jemně mnul rty.
Přírazy začaly zesilovat, Honza komíhal zadkem stále rychleji, až naposledy přirazil a celou ji vystříkal semenem.
„Ach… anooooo,“ odbavila se i Jitka a výboj rozkoše jí naplnil tělo.
„To bylo zakončení našeho manželství,“ dával se Honza do pořádku.

Jitce nezbylo než souhlasit. Naposledy se políbili a klapot podpatků po schodišti bylo to poslední, co Honza slyšel. Už totiž Jitku nikdy nepotkal.

Autor

4.9 19 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Linda

Moc poucne, tak to vypada, kdyz se ne jenom muzum, ale i zenam odkrvi mozek, aneb jak zeny pali dobre bydlo. Mozne lepe, slepicim dobre bidylko. Jinak bych tuto povidku doporucila jako vyukovy meterial do strednich skol, vcetne toho, ze kdyz zena vyrazi za „dobrodruzstvim“, tak by rozhodne mela pouzivat antikoncepci. L

Titip

Bezpečnost při sexu, se učí už na základce. Já bych byl pro učení se autorům povídek nebo těm co to mají na starost k lepšímu použití “štítků”, jasným štítkem má být nevěra. O těch použitých štítcích škoda mluvit a nejen zde. Naštěstí to není vždy špatné nebo si už domyslím, zde jsem měl jen odhad. Mimochodem “cizí muž” mi nedává záruku toho, že k nevěře dojde.

Marťas

Parádně zpracována povídka. Víc už ani psát nemusím, protože Linda to napsala naprosto přesně. Za mě 5 *👍

Kamil Fosil

Mne by zajímalo, co se s Jitkou a s jejím miminkem stalo.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x