Moje přítelkyně

Ráno jsem vstával do práce a vůbec se mi nechtělo z postele. Vedle mě ležela přítelkyně, to nejkrásnější a nejúžasnější stvoření na světě, alespoň pro mě, a mě čekal dlouhý nudný den v práci.
Neochotně, až téměř s odporem, jsem se oblékal. Při pohledu na křivky nahé milenky ležící v posteli mi zacukalo v ocasu, který se tím dožadoval dalšího zásunu. Otočil jsem se a odešel do práce.

Cesta byla utrpením a rachota ještě větším. Nemyslel jsem na nic jiného, než na nahou přítelkyni rozvalující se v posteli. Splňovala vše, co jsem si kdy mohl přát. Byla svolná ke všem nemravnostem, kdykoli a kdekoli.
Zbožňoval jsem její tělo, ty její úžasné křivky. Nesplňovala moderní ideál krásy, nebyla vytáhlá kost a kůže se silikonem na hrudi a mezírkou mezi stehny. Typická holka krev a mlíko. Větší zadek, trochu silnější stehna, i bříško o něco větší, než by asi mělo být, ale ty prsa… pěkné, pevné čtyřky s tmavými dvorci, na nichž se tyčily věžičky bradavek, kdykoli jsem se jí dotkl. Hnědé vlasy lemující tvář, sahající až na lopatky, lehce zvlněné. A ty oči. Barva lískových oříšků se zlatou jiskřičkou. Už jen z té představy se mi opět postavil. Ještě že to v kanceláři pod stolem nebylo vidět. V mysli se mi objevila vzpomínka na úzkou škvírku, ze které vytékalo mé sperma. Vždy vlhká štěrbinka ochotná mě pojmout kdykoli jsem si jen pomyslel.

Z rozjímání mě vytrhlo zapípání telefonu. Naštěstí jsem měl telefon propojený s počítačem, tak jsem ho ani nemusel vyndávat.
Dobré ráno miláčku. Jak to, že jsem po tak úžasné noci nedostala ráno polibek? Zmizel si bez rozloučení…

Okamžitě jsem sesmolil odpověď.

Dobré ráno lásko. Noc byla nezapomenutelná, jako každá, kterou prožívám s tebou. Protože by nezůstalo jen u polibku a já tě nechtěl budit. Už jen při pohledu na tebe, jak si tam ležela, se mi postavil. A stojí mi i teď, když na tebe myslím.

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.

Mě by to nevadilo, vždyť víš, že máš dovoleno vše. Škoda, že tam nejsem. Schovala bych se pod tvůj stůl. Hladila bych tě stehnech, přejížděla po rozkroku. Rozepla bych knoflík na tvých kalhotách, vrznul by zip a rázem bys měl kalhoty u kotníků. Několik okamžiků bych si vychutnávala pohled na stan ve tvých boxerkách, než bych vysvobodila tvůj stožár. Vzala bych do dlaně tvé koule a jazýčkem zakroužila kolem žaludu. Ten by postupně mizel mezi mými rty. Pomaloučku bych ho polykala, až by byl v mé puse až po kořen. Moc dobře vím, jak to máš rád.

Ano, tohle zbožňuju. Tohle umíš naprosto dokonale.

Děkuju, ale to by nebylo vše. Co bys řekl, kdybych do pusy brala i tvůj pytel a jazykem v něm proháněla koule? U toho tě rukou pěkně honila…

To už bych asi nevydržel. Vytáhl bych tě zpod stolu a položil tě na něj. Vyhrnul bych ti sukni a prudce ho do tebe vrazil. Pořádně bych tě zezadu šukal. Dlouhé rychlé tahy. Téměř ven a pak prudce dovnitř až na dno. A znovu a znovu. Sténala by si rozkoší…

To už sténám teď, koukej.

A ke zprávě ještě přiložila fotku, jak si protahuje kundičku umělákem.

Takhle mě dráždit… Jak mám potom pracovat? Všechnu krev mám ve slabinách a na trenkách se mi dělá vlhký flek.

Hmmm, škoda, že to nemůžu dokončit. Ale ty bys mohl… třeba si jen odskočit na toaletu…

Ne, ne, to by bylo hrozné plýtvání. Já si to všechno raději schovám pro tebe.

To jsem ráda. Už se na to moc těším.

To já taky.

Jen neochotně se mé myšlenky vraceli od sexu k práci. Ale nakonec se mi to přeci jen povedlo. Nějak jsem to všechno zvládl a udělal, co bylo třeba. Vracel jsem se domů unavený a nadržený.

Otevřel jsem dveře a doma mě přivítalo ticho a tma.
„Kde je?“ pomyslel jsem si.
Odložil jsem nepotřebné věci na chodbě a zamířil rovnou do koupelny. Potřeboval jsem sprchu, abych ze sebe spláchl únavu.

Nechal jsem na sebe dopadat proudy vody a mé tělo se pomalu probíralo. Úplně jsem vnímal, jak v odtoku mizí všechny starosti a špína všedního dne. Po těch pár minutách jsem se začínal cítit jako znovuzrozený, síly se mi vracely. Usušil jsem se a natáhl na sebe čisté trenky. Zamířil jsem do kuchyně, abych si ulovil něco k večeři. Už cestou jsem cítil tu vůni. V kuchyni mě přivítalo příjemné přítmí, kdy atmosféru dokreslovala tichá hudba a světlo svíček.
„Vítej doma miláčku,“ přivítala mě přítelkyně, „hezky se posaď a najez se.“

Sedl jsem si na židli a koukal na ni, jak chystá jídlo na talíř. Na sobě měla jen lehký župánek, nebo spíš takový krajkový topík, podprsenku suplovalo pár šňůrek a trocha síťoviny, kalhotky žádné, nožky v síťovaných punčochách s imitací podvazků a volným rozkrokem. Obutá byla do lodiček na vysokém podpatku.
Ohýbala se k troubě a špulila na mě svůj rozkošný zadek. Něco se zalesklo v její zadní dírce. Všiml jsem si jakého si kamínku, který se zablýskl mezi jejími půlkami. Jako by nic nandala jídlo na talíře a sedla si naproti mně ke stolu.
„Dobrou chuť,“ popřála mi.
„Dobrou chuť,“ odpověděl jsem a pustil se do jídla.

Ona jen tak uždibovala. Najednou jsem cítil, jak mi její nožka přejíždí po mém lýtku a míří výš. Jen jsem polkl a podíval se na ni.
„Copak? Nechutná ti?“ ptala se.
„Je to výborné,“ chválil jsem večeři.

Doputovala k mému rozkroku a prsty na nohou dráždila můj ocas. Snažil jsem se pokračovat v jídle, jako by se nic nedělo.
Zaslechl jsem cinknutí, jak jí upadla na zem vidlička.
„Já to seberu,“ řekla, když jsem se chtěl sehnout.
Vklouzla pod stůl a najednou to bylo přesně tak, jak mi popisovala, když jsem byl v práci. Rukama mi přejížděla po stehnech i rozkroku. Osvobodila nalitý ocas a už mizel v její pusince. Jakmile ho polkla celého, musel jsem ji zastavit.
„Copak? Tobě se to nelíbí?“
„Právě že líbí, až moc. Ještě chvilku a měla bys celou nadílku v puse.“
„Ale mně to nevadí, já to ráda…“
„Já vím, ale chci tě, chci do tebe vniknout, prznit tvou kundičku, prcat tě jako o život, vystříkat se do tebe, a nakonec se dívat, jak to z tebe vytéká…“

To už se ale opírala o stůl a vystrkovala na mě ozdobený zadek a vlhkou prcinu, ze které koukaly nějaké šňůrky.
„Musíš si tam udělat místo.“
„A kde?“
„Kde chceš…“

Opatrně jsem tedy začal tahat za šňůrky a na světlo světa začaly vykukovat Venušiny kuličky. S každou, která opustila své dosavadní místo, vytekla ven i trocha šťávičky. Byla tak nádherně vlhká.
Kuličky jsem odložil na stůl a na uvolněné místo zasunul patřičný orgán. Díky kolíku, co měla v zadečku, byla trochu užší než obvykle. Vychutnával jsem si to nádherné sevření.
„Copak je?“ zeptala se, když jsem se přestal hýbat.
„Nic, jen mě napadlo, jaké by to bylo obráceně?“
„Myslíš, že já bych píchala tebe?“
„Nee, myslel jsem, kdybych vyndal ten kolík a tys měla v sobě kuličky.“
„Aha… A co ti brání v tom to zkusit?“
„To, že tohle je naprosto úžasné. A já si nějak nemůžu vybrat…“
„Aha.“

Zavrtěla boky a povzbudila mě k nějaké akci. S tou nadržeností na tom byla obdobně jako já, nebo možná ještě hůř. Stihla se odpravit dřív něž já. Tím bylo o dalším osudu rozhodnuto. Do kundičky jsem vrátil kuličky a ze zadečku vyndal kolík a nahradil ho svým.
Pomalu jsem protahoval kakaovou dírku. Cítil jsem, jak se v ní pohybují kuličky. Sama to dávala hlasitě najevo. Pevně jsem svíral její boky a vnikal do její vyšpulené prdelky. Vnímal jsem, jak se chvěje vzrušením, jak se jí štěrbinka stahuje v příchodu dalšího vrcholu. Opírala se o jednu ruku, zatímco druhá zběsile kmitala na klitorisu. Hlasité mlaskání prstů tančících mezi mokrými lapličkami, hlasité sténání, pleskání kůže o kůži, pohled na dokonale tvarované pozadí, ocas mizející mezi půlkami… přivádělo mě to k šílenství, klacek mi ještě víc tuhnul, tlak stoupal, mrazení v koulích těsně před výstřikem.
„Aaahhh…“ prudce jsem přirazil.
V mohutných záškubech jsem chrlil jednu dávku za druhou. Ona křičela prožívanou rozkoší a ždímala mě do poslední kapky.
Uvadající úd vyklouzl ven a za ním se vyvalilo bílé nadělení. Něco jí stékalo po prcině a stehnech, něco odkapávalo na podlahu.

Vyčerpaně jsem se svalil na židli, přítelkyně zůstala ležet na stole. Oba jsme oddychovali.
„Tohle zažít v práci, tak potom už neudělám vůbec nic,“ konstatoval jsem.
„Hmm, doufala jsem, že ještě něco zvládneš.“
„Když chvíli počkáš, tak možná jo. Ale teď se na to vůbec necítím.“
„To je škoda,“ řekla.

Posadila se přede mě na stůl a roztáhla nohy. Rukama se hladila po prsou, mezi prsty svírala bradavky. Pak jednou rukou vklouzla do klína. Rozevřela si štěrbinku a pomalu vytahovala kuličky. Nechala je volně spadnout na zem a vystavovala mi rozevřenou ulepenou kundičku, která přímo lákala k polaskání. Kdo by odolal? Hladově jsem se k ní přisál. Přítelkyně se zaklonila, opřela se rukama o stůl a nohy mi dala na ramena. Poddávala se nájezdům mých úst, sání drobného knoflíčku slasti, pronikání jazyka do vlhké skulinky. Položila se na stůl a rukama si mačkala ňadra. Prohýbala se v zádech až pod ní zaprotestoval stůl. Sténání nabíralo na intenzitě. Nepřestával jsem, rozhodnutý dovést své dílo do úspěšného konce.  

Autor

4.7 45 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Clark

Pěkně jsi tu popsal typ ideální partnerky, hezky se to četlo, ale já bych to dal do kategorie scifi. dd

Trysky

Proč sci-fi? Ty to doma nemáš?

Shock

Musíš to brát takhle – když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Když ptáčka lapne… tak ti sklapne! Myslím, že tam to zažila většina chlapů.. 🙂

Trysky

Nevím, jak vy ostatní, ale já si doma rozhodně nemůžu stěžovat. Jen nám to trochu komplikují prckové.

Leon

Prckové – odvozeno od prcat?

Laděk

Jo, prckové vznikají na-prcáním, akorát že se potom bleskově změní na kazišuky …

Clark

Jsem asi výjimka, u nás to bylo naopak.

Clark

Tak takové to opravdu doma nemám, Trysky a možná, že to je dobře. dd

8
0
Would love your thoughts, please comment.x