Na chatě

Vážení čtenáři.
Publikujeme dílo nového autora, které je pravděpodobně jeho prvotinou.
Povídka prošla rozsáhlými úpravami korektora. Ten se snažil zachovat styl autorova rukopisu a tak vám jí předkládá v níže uvedené podobě.
Nešetřete komentáři, abyste ohodnotili  výtvor autora a případně ho inspirovali k další tvorbě.

Jednoho dne jsem se rozhodl, že zajedu na pár dní k bratranci a sestřenici. Jelikož bydlí v krásném místě u Máchova jezera, docela jsem se k nim těšil.

Sedl jsem tedy s báglem na autobus a z Prahy jel přímo k nim. Oba mně čekali na zastávce a hned jsme se vydali do jejich chaty, kterou měli poblíž. Vybalil jsem si věci a začal se zajímat, co budeme dělat dál. Zašli jsme na oběd a po celkem dobrém jídle jsme se vrátili na chatku s tím, že si dopřejeme krátkou siestu a pak vyrazíme na kolech, vykoupat se do nedalekého jezera. Ale po příchodu do chatky sestřence volala máma, že musí zpět domů. Tak tedy sedli na kola a jeli zpět domů. Nic se nedělo ani po hodině, tak jsem šel do vody s tím, že když mi zavolají tak jim stejně jen odpovím a oni přijedou. Když se nedovolají, vyjde to nastejno.

Dobu ve vodě jsem strávil celkem dlouho, hlavně jsem tam byl z důvodu, že jsem mohl nepozorovaně okukovat holky v plavkách což bylo mnohdy krásné.
Nakonec jsem šel na chvíli do chatky na nějakou sváču a poté jsem se chtěl vrátit.

Když bylo kolem šesté večer sestřenka Verča mi volala, že to dnes musíme odložit že s Petrem nepřijdou.
V chatce zůstal sám a přemejšlel jsem, co budu dělat.
Jelikož jsme měli u chatky grilovat tak jsem nejprve vše uklidil a poté jsem si řekl, že si alespoň to maso udělám, když už tu je. Jak jsem řekl, tak jsem udělal. Dal si ho na pánev nalil na něj již nachystanou omáčku která měla být použita u grilování. Při čekání jsem si vzal  noťas, že si pustím nějakej film. Jelikož mně žádnej nezaujal, tak jsem si řekl, že si pustím pár dílů Přátel.
Netrvalo dlouho a maso jsem měl hotové, tak jsem si ho nandal na talíř. K tomu jsem si vzal tři rohlíky a večeři jsem měl hotovou. Byla moc dobrá. Sice to nebylo grilované, ale co když něco chutná, je fuk, jak je to připravené.

Když jsem dojedl, sedl jsem si k noťasu a pustil si ty Přátele. Koukal jsem již asi tak na třetí díl po sobě.  Koukám z okna jak leje, až se mi zachtělo na záchod. Odejdu tedy, a když se vrátím, sednu znovu k noťasu a koukám dále.
Zhruba po hodině jsem si již chtěl jít lehnout, tak jsem se rozhodl, že se zajdu osprchovat a půjdu spát. Shodil jsem veškerý oblečení a nahej šel do koupelny, ale nezapomněl jsem si vzít sebou mobil, abych se mohl podívat na jedno videjko s dívkou a krásně si ho u něj mohl vyhonit.
Lehnu do vany, trochu se opláchnu teplou vodou a pustím si videjko. Dívka se pomalu svléká a mně rychle stoupá. Vezmu si trochu gelu a uchopím již skoro tvrdej ocas do ruky a začnu si ho honit. Když dívka na videu již skoro dosahuje orgasmu, cejtím že již skoro také budu, slyším z pokoje klepání na okno. Nevěnuji tomu pozornost soustředím se na dívku z videa, ale za chvíli opět někdo klepe tentokrát na dveře.
Přestanu s činností, opláchnu si nyní již měkké péro, vezmu si na sebe trenky a župan a jdu se podívat, kdo to otravuje.
Napadla mě Verča s Petrem, ale ti jsou pryč a přijedou až zítra odpoledne. Dojdu ke dveřím odemknu, otevřu a za nimi stojí dvě dívky, úplně celé promoklé.
Ptaly se mě jestli se mohou u mě chvíli schovat, než přejde ten déšť, že na svou chatu to mají daleko. Řekl jsem jim, že určitě mohou, pustil jsem je dál a  šel jsem se do koupelny obléci. Vrátil jsem se do pokoje, kde si obě dívky o něčem povídaly. Když jsem vstoupil, zmlkly. Podívaly se na mně já na ně. Chvíli nikdo nic neříkal a já sem si pro sebe řekl, že jsou nádherný.

Ta menší z nich blondýnka se mi představila jako Nikola a větší a asi starší černovláska se mi představila jako Lucka. Já jsem se jim samozřejmě také představil a přivítal je u mně na chatce. Odložily batůžek na zem a poprosily mě, abych ho dal někam uschnout. Vzal jsem ho tedy do kuchyně, kde bylo teplo a pověsil ho na židli.
Zeptal jsem se jich jestli jim není zima v tom mokrým oblečení. Obě řekly že jo, tak jsem jim nabídl, že se jim podívám po něčem suchým na sebe a jejich oblečení dám uschnout. Doporučil jsem jim, jestli chtějí, tak mohou se ohřát v teplé vodě ve sprše. Obě souhlasily, tak jsem je zavedl do koupelny a řekl jim, kde jsou ručníky.

Nechal jsem je v koupelně a zaslechl jsem je o něčem povídat a jelikož jsem nechtěl poslouchat, tak jsem začal hledat pro ně nějaké oblečení. Nic moc jsem nenašel. Jen dvoje kraťásky a dvě trička, pyžamo a jinak pár starých triček a jedny džíny.
Rozhodl jsem se pro pyžamka, tak jsem je rozbalil, jelikož byly úplně nové. Chtěl jim to zanést do koupelny, ale pořád byla slyšet tekoucí  voda, tak jsem počkal.
Až po chvíli jsem neslyšel téci vodu, chtěl jsem vstoupit, ale v tom vykoukla Nikola obalená v ručníku s tím, jestli pro ně něco mám. Řekl jsem, že dvoje pyžamka, ať si je vezmou na sebe. Podal jsem jí je a ona mi poděkovala.
Za minutku byly z koupelny venku, na sobě nová pyžamka, která krásně zvýrazňovala jejich těla. Zeptal jsem se kde mají své oblečení, tak mi řekly že ho zapomněly v koupelně a že pro něj zajdou. Ale já jim řekl, ať se posadí na gauč, že jim ho vezmu a dám na radiátor.
Šel jsem tedy do koupeny, kde jsem vzal jejich oblečení. Byly mezi nimi mimochodem i dvoje tanga a podprsenky, z čehož jsem usoudil, že na sobě mají jen ty pyžamka. Odnesl jsem vše k radiátoru do kuchyně a pustil jsem ho, a rozložil jsem vše na něj.

Vrátil jsem se k holkám a nabídl jim jestli nechtějí čaj, jelikož jsem si domyslel, že i když byly ve sprše určitě jim bude zima.
Řekly, že si čaj dají a jestli nemám něco malého k jídlu. Měl jsem jen to maso s rohlíkem a brambůrky. Poprosily mě tedy o brambůrky a když byl čaj hotový, oboje jsem jim donesl.
Sedl jsem si k nim na gauč a začali jsme si povídat a tak nějak se seznamovat. Ptaly se mně, jak s kým tu jsem a já řekl že bych měl být se sestřenicí a bratrancem, ale ti tu budou až zítra odpoledne.
Ony prý šly na dlouhou tůru a mají to ještě daleko a jelikož jim už byla zima, tak se chtěly někde schovat a moje chata prý byla jediná, kde se svítilo. Prý to zkusily a měli štěstí. Při tom jsem se na ně usmál a ony na mě také. Pojídali jsme brambůrky a popíjeli čaj a přitom jsme si stále povídali.
Podíval jsem se z okna a zjistil že pršet bude ještě dlouho. A pokud by se ještě přihnala bouřka, tak to bude na ještě déle. V tom se ozvala velká rána od blesku a zhaslo světlo. Ucítil jsem na sobě něčí ruce a poslepu jsem je chytil.
Po chvilce se světlo opět rozsvítilo a já si všiml, že Lucka s Nikolou sedí, každá z jedné strany vedle mně. Zeptal jsem, co že tak najednou změna sezení a na to mi Lucka řekla, že se tak cítí lépe.
Mně to nevadilo, tak jsem je nechal a znovu jsem se zeptal na jejich případný odchod. Lucka se tak nějak opatrně zeptala, jestli bych tu neměl volný postele, kdyby bylo nejhůře, tak že tu přespí. Řekl jsem, že je zde ještě druhý pokoj, kde jsou dvě postele a taky, že když se to do hodiny nepřežene, že tu můžou zůstat, pokud jim to nebude vadit. Obě prohlásily že budou rády, když budou moci přespat v suchu, nežli jít v dešti a znovu promoknout, než dojdou do své chaty.
Řekl jsem jim, že je do té bouřky stejně nepustím. Tak bylo rozhodnuto, zůstanou u mně.

Zeptal jsem se Lucky, jestli mi nepomůže s přípravou postele. Souhlasila a šla se mnou do pokoje. Vyndal jsem ze skříně povlečení a prostěradlo a podal to Lucce a sám jsem vyndal ze skříně bulíky a peřiny a položil na postel.
Poté jsme společně všechno povlíkli a Lucka si vyzkoušela jak se tam leží.  Vydali jsme se zpět k Nikole na gauč a já  si vzal noťas a zeptal se jich, jestli se nepodívají se mnou na nějaký film.
Souhlasily a tak jsem jim dal na výběr. Když ale uviděli že tam mám i Přátele, tak řekly že se radši podívají na to, jestli mi to nevadí. Řekl jsem, že ne tak jsem to pustil a holky si sedli opět každá z jedné strany.
Na křesle ležela deka. Lucka vstala, vzala jí a přehodila nám jí všem přes nohy, aby nám prej nebyla zima. Jak jsme tak koukali, tu jsem si všiml, že Nikole ztuhly bradavky a krásně napínaly tričko.
Koukl jsem na Lucku a ona na tom byla úplně stejně. Z tohoto pohledu jsem začínal cítit, že mi začínají být trenky těsný. Ještě že tu byla deka, jinak bych byl prozrazen a vše by bylo vidět.
Skoukli jsme jeden díl pak druhý a u třetího jsem si všiml, že budu muset dát nabít noťas. Vstal jsem a dal ho nabíjet a sedl si zpět k holkám. Mé boule v rozkroku si naštěstí nevšimly, což bylo dobře. Za chvíli jsem na jejich trička přestal myslet a vzrušení opadlo. Netrvalo ani dvě minuty a opět rána a hned druhá. Při tom se na mě holky obě přitiskly a já ucítil jejich prsa na sobě a moje péro se opět napnulo.

Po pár vteřinách se holky omluvily, ale já jsem jim řekl, že to je v pořádku a že se nemusí ničeho bát. Koukali jsme ještě chvíli, když v tu opět rána, ne tak velká a opět zhaslo světlo.
Tentokrát byly holky v klidu a já jim řekl, že chvíli počkáme, a když to nezapnou tak že najdu něco na svícení.
Světlo se pořád nerozsvěcelo a navíc noťas hlásil vybití baterie, tak jsme naše sledování ukončili. Rozhodli jsme, že si půjdeme lehnout, ale byla tma a nikde nic a jediný co tak mě napadlo použít ke svícení telefon, jelikož já tam mám dobrou svítilnu.
Chtěl jsem holky dovést do pokoje, ale Lucka řekla, že jen dojde do batohu pro telefony, že si prý pustí nějakou hudbu, aby lépe usnuly. Šel jsem tedy s Luckou do kuchyně, kde jsme zamířili nejprve k radiátoru a zkontrolovali jsme oblečení. Vše bylo suché. Pomohl jsem Lucce sundat oblečení z radiátoru. První pod ruku mi přišly tanga a podprsenky, a když jsem je měl v ruce, Lucka se na mě krásně usmála, vzala zbytek věcí a z batohu telefony.
Prádélko jsem odnesl já a šli jsme do pokoje zpět k Nikole.
Svítil jsem na cestu a dovedl holky do pokoje, kde jsme se rozloučili, popřáli si dobrou noc a já holky nechal v pokoji a sám zamířil do vedlejšího pokoje. Ještě jsem si stačil všimnout, že obě hupsly pod deku a vzaly si telefon.

Přišel jsem do pokoje kde jsem si svléknul vše a když jsem si vzpomněl na holky, které leží vedle, mé péro se rychle postavilo. Začal jsem radši myslet na něco jiného a vzal si pouze kraťasy na spaní a ulehnul jsem do postele.
Tvrdé péro pomalu měklo, tak jsem si pustil písničky na nic nemyslel. Venku se začaly ozývat čím dál děsivější rány od hromů a blesků až jsem se i já občas  lekl.
Při poslechu písniček jsem začal přemejšlet o holkách.
Lucka, pěkná černovláska, se mi líbila více. Když jsem měl možnost jí vidět jen v tom tričku, usoudil jsem, že pod tričkem se skrývají krásná, tak akorát velká prsa s jistě krásnými bradavkami, které nádherně napínaly látku trička.
Nikola roztomilá blondýnka o poznání menší nežli Lucka se mi také moc líbila, ale Lucka více. Nikola měla větší prsa než Lucka, ale možná se to zdálo, díky její výšce. Rozhodně mě zaujaly její vztyčené bradavky, které jsem viděl pod tričkem jako první. Poté jsem přemejšlel, která má asi hezčí zadeček. Ale asi mají obě hezkej, neboť v těch kraťáskách ho měly obě krásně obeplý. O kundičkách jsem nepřemejšlel neboť to posoudit nejde, ale domyslel jsem si, že budou krásné.
Při těchto představách se mi opět zvedl ocas, tentokrát jsem cejtil že ztvrdnul ještě více. Aby také ne, když při tom jsem myslel na tak krásné holky.

Na okno začalo docela dost hodně pršet a bouřka sílila a s ní i vítr. Začalo to být docela děsivý i hromy začaly být docela hlasitý a to hrozivý dunění.  I okna občas drnčely. Mně občas vytrhl blesk z přemýšlení o vedle ležících holkách.
Když v tom někdo zaklepal na dveře, ty se otevřely a v nich stála Lucka s telefonem, s tím, jestli nemůže jít na chvíli ke mně, že jí to děsí.
Řekl jsem jí, ať si tedy sedne do křesla hned vedle postele, že si s ní budu povídat, ale ona řekla, že by chtěla ke mně. Odvětil jsem si proč ne a  přenechal jsem jí deku, jelikož pro dva nebyla a pustil jsem jí vedle sebe a sám si lehl k ní bez deky.
Vzala mně za ruku a poděkovala mi. Zeptal jsem se jí na Nikolu, ale na to mi řekla, že spí a ona, že se bála sama, že by prej neusnula. Povídali jsme si spolu a po chvilce mě napadlo že když už mám vedle sebe holku, tak bych toho mohl využít.
Natáhl jsem ruku a vsunul jí pod její hlavu a Lucka si lehla na mé rameno a já jí přitáhl k sobě. Takto jsme leželi nějakou chvíli, když tu další rána rozdrnčela okna a Lucka se na mě přitiskla a já opět pocítil její prsíčka.
Ještě že byla tma a nebylo vidět, jak mi ocas napíná kraťasy.
V tom se otevřely dveře a v nich stála Nikola a svítila si na cestu mobilem. Sháněla se po Lucce a uviděla jí se mnou v posteli a ptala se jí, co tu dělá.
Ona řekla, že se bála sama, tak prej přišla za mnou, jelikož ona spala.
Nikola se zeptala jestli smí zůstat, ale já jsem řekl že určitě ne. Nikola byla smutná, ale já rychle dořekl že ne tady, ale vedle je dvojpostel a že tam se vejdeme.
Šli jsme tedy do pokoje, kde spaly holky a já je pustil před sebe, jelikož mi pořád stál a nechtěl jsem aby to viděly.
Cestou jsem si odskočil na záchod, abych měl čas na zklidnění tvrdého ocasu.
Chvíli jsem tam zůstal a pak se natěšenej vydal k holkám. Ty už ležely v posteli každá na jednom kraji. Chvíli jsem na ně koukal, když Lucka řekla, ať si lehnu mezi ně. Odložil jsem telefon, zhasnul jsem ho a lehl si na záda mezi ně a pokoj se ponořil do tmy.

Nebylo to dlouho, další rána a blesky rozsvítily pokoj a holky se lekly.  Obě mně chytly za ruku. Držel jsem a přemejšlel jsem jak tohle asi dopadne. Další rána a teď už dost blízko donutila holky, aby se na mně obě přitiskly. Na jednom rameni jsem ucítil, jak si lehla Lucka a na druhém Nikola. Z každé strany jsem navíc ucítil jejich prsa na svém břiše a můj penis se opět stavěl do pozoru.

Přestal jsem holky držet a dal jim ruce na záda a přitiskl je více na sebe.
Lucka s Nikolou to jistě ocenily, jelikož se přitáhly ke mně celým tělem.
Řekl jsem jim, ať nemají strach, že tu uvnitř a se mnou se nemusí ničeho bát. Po tomto, co jsem řekl jsem ucítil že mi obě daly pusu na tvář.
Rukama jsem je začal hladit po zádech a ony se předklonily a něco si špitaly, co, to jsem neslyšel. Lehly si zpět na moje ramena a já je opět přitiskl na sebe a můj ocas již byl úplně tvrdej a napínal látku kraťasů.
Jak jsem tak holky držel, Lucka jednou rukou začala hladit moje břicho. Nikola jí hned napodobila, ale Lucka na břichu nezůstala a mířila rukou dolů. Po chviličce nahmátla mé tvrdé péro a pomalu po něm jela nahoru a doháněla mě tím k šílenství.
Poté ho přes kraťasy stiskla a začal ho hladit. Myslel jsem, že to nevydržím, tak jsem jí ruku zastavil a ona se ptala proč jsem to udělal. Řekl jsem, že jsem musel. Pošeptala mi do ucha, že je to krásný a hned na to sem uslyšel nějaký šramot a po chvilce mi něco přistálo na hlavně.
Vzal jsem to do ruky a poznal jsem že jsou to trička Lucky a Nikoly. Lehly si zpět na mé ramena a já zkusmo rukama začal hladit oběma břicha. Nic nenamítaly tak jsem pokračoval.  Po chvilce Lucka řekla, jestli náhodou nechci zkusit zamířit výše. Stoupal jsem pomalu nahoru, až jsem se dostal k jejich prsům. Dotkl jsem se nejprve na obou prsou Lucce a poté Nikole. Holky se vymanily z mého obětí a lehly si ke mně bokem a Lucka mi řekla, ať se k ní otočím.

Otočil jsem se k ní a vzal jsem do rukou obě její prsa a konečně si užil. Pod rukama jsem cítil, jak jí tuhnou bradavky a začal jsem je mnout.
Zezadu se na mě přitiskla Nikola a já ucítil na zádech její prsa a na nich krásně vztyčené bradavky. Lucka občas krásně vydechla a já sem neodolal a začal jsem jí líbat. Při tom jsem stále mnul její prsa, ale jednou rukou jsem zamířil na její kraťásky.
Zamířil jsem mezi její nohy, které malinko roztáhla od sebe a já jí začal hladit přes kalhoty její mušličku, která už byla hodně vlhká, což bylo hodně znát na kraťasech.
Vsunul jsem ruku pod ně a poprvé se dotkl její krásně vlhké hlaďounké kundičky.
Chviličku jsem jí jen tak projížděl, ale poté jsem začal nořit dva prsty do její vlhké dírky. Lucka mě na chvíli zastavila sundala si kratásky a roztáhla nohy.
Opět jsem zamířil rukou na její kundičku a začal jsem do ní sunout dva prsty. Pohyboval jsem jimi uvnitř a přitom jí dráždil na citlivém klitorisu, který jsem mnul palcem. Při tom jsem jí hladil druhou rukou střídavě obě prsa. Lucka už tiše vzdychala a já jí opět začal líbat.
Nevydržela to ale moc dlouho a začala hlasitě vzdychat, čehož, jak jsem si všiml využila Nikola a také si sundala kraťásky. Sice byla tma, ale podle pohybu vedle mně jsem usoudil, že Nikola se začala sama hladit.
Pokračoval jsem s hlazením Lucčiných prsou a kundičky a po malé chviličce jejích krásných vzdechů, dosáhla orgasmu, srazila nohy k sobě a už jen tiše oddechovala.
Poděkovala mi, políbila mě a řekla mi ať se věnuju Nikole.
Otočil jsem se k ní a jelikož ona už byla nahá, měl jsem ušetřenou cestu k jejím prsům i kundičce. Nejprve jsem prozkoumal její poměrně velká prsa, která byla určitě větší něž Lucčiny. Začal jsem je hladit a poté mnout její ztuhlé bradavky, které byl poměrně velké, což se mi moc líbilo.
Jednou rukou jsem sjel mezi její, již roztáhlé nožky a začal jsem zkoumat její úplně morkou mušličku. Dva prsty do ní vklouzly jako by nic a já jimi začal uvnitř pohybovat a přitom mnout její bradavky.
Nikola začala potichoučku vzdychat, což jsem ale přerušil líbáním. Při tom jsem ucítil, jak mi Lucka stáhla kraťasy a začala mi pomaloučku honit moje tvrdý péro, který už bylo na vrchu celý vlhký. Kundička Nikoly se začala okolo mých prstů stahovat a já zamířil dolů i druhou rukou, kterou jsem se zaměřil na klitoris. Přejížděl jsem po něm a mnul ho mezi prsty a to bylo na Nikolu moc.  Začala hlasitě vzdychat a během chvilky dosáhla orgasmu. Políbil jsem jí a také mi poděkovala.

Poté mi Lucka řekla, že by chtěla něco tvrdého do její kundičky. Zeptal jsem se jí co by to mělo být a řekla, že mi to radši sama ukáže.
Přetočila mně na záda, lehla si na mě a já ucítil její prsíčka na mé hrudi a vlhkost z její kundičky na svém ocase. Začala mě líbat a ještě více se na mě tisknout.
Ucítil jsem její tuhé bradavky a její rozpálené tělo.  Začal jsem jí hladit na zádech a tisknout jí k sobě. Přerušila naše líbání, nadzvedla se a zamířila kundičkou k mému stojícímu péru.
Pomaloučku svou dírečkou jen přejížděla po mém ocasu, ale potom si ho pomalu začala nořit do svého nitra. Při tom si na mně sedla a já začal stoupat po jejím těle a mnout obě její prsa.
Její pomalý průnik a těsnost její mušličky na mně byl ale moc a já začal stříkat mohutnou dávku do její kundičky. Sesunula se ze mně, políbila mě a lehla si vedle mně.

Políbil jsem i Nikolu a poté jsem si lehl mezi ně, přitáhnul je k sobě, přikryl nás dekou a zanedlouho jsme usnuli.

Autor

3 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
17 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Zdařilé obvzláště na prvotinu. Líbí se mi děj i když je takový dost roztáhlýýý a jakoby uměle natahovaný. Škoda, že se nedostalo i na Nikolku, ale zase působí to víc realisticky i když mladý kluk by to minimálně ještě jednou zvládnul. Ale za mě určitě pokračuj v psaní.

Fred

Pokud je to první zveřejněná povídka, je na místě být zdrženlivý v hodnocení. Samotný děj povídky je celkem vyhovující, je to prostě reálný příběh. Akorát v popisu jsou ty nejčastější chyby, kterých se začínající autoři dopouštějí: Sloh je nemotorný, až křečovitý a zcela je ignorována přímá řeč účastníků. Takové polotovary jsou noční můry korektorů. Autor v podstatě pošle námět a korektor pak na tom při úpravách maká několik hodin jako barevnej. Výsledkem je pak celkem ucházející podoba povídky, která se objeví na skle. Čtenáři jsou spokojení a nešetří chválou. Autor je rovněž spokojený a slízne smetanu. Vzroste mu sebevědomí a… Číst vice »

bigbiz

Myslím, že to zveřejňování i povídek v syrovém stavu, by nemuselo být špatné. Jinak jsem si při čtení vzpomněl na své začátky ještě na Sextownu. Kostrbatě šroubovaný děj, neustále se opakující slova, kolikrát nesmyslné situace, prostě začátky. Jinak, co se týče téhle povídky, tak to bylo určitě zajímavé čtení a souhlasím, že více přímé řeči by povídku výrazně oživilo a působila by ještě realističtěji. Takže pokračuj dál ve psaní, protože se na tvé povídky těším.

Frank

Zveřejňovat občas povídky i v syrové stavu nezní vůbec špatně, občas jsem měl možnost nahlédnout (kromě povídek od Laury, kam zasahuji (a ano schválně používám přítomný čas, protože se po dlouhé době ozvala s částí dalšího dílu Story) minimálně) do práce autora naprosto nerealistické a slohově otřesné povídky, kterou jsem po několika hodinách oprav a úprav poslal autorovi zpět ke schválení a on napsal něco ve smyslu, že to už není to co psal a poslal jen svoji minimálně opravenou verzi.
Ale jinak je povídka pěkná, na prvotinu.
FranK

harai

Laura… :))
Už se těším!!!

Frank

Ale nebude to hned, mám zatím asi jen 9 A4, ještě potřebuje poupravit některé scény a dopsat závěr kapitoly, ale vypadá to moc dobře

Fred

Já se také těším na Lauřin „návrat“

bigbiz

Tak to je nás víc. A hlavně se těším na pokračování její povídky Můj přítel je kretén. Ta se mi moc líbila.

tramp

Budu ti Frede oponovat,čímž nechci odradit autora.Pokud musel korektor tvého formátu výrazně zasahovat,pak původní zdroj za moc nestál.Autor se snažil vytřískat mnoho z ničeho.Pouze můj názor.

harai

Proč ne…
Jenom bych chtěl vidět ten původní koncept. Protože si myslím, že to mohl být docela průšvih. Takhle to jde, jen mi také chybí přímá řeč.

Čtenář

Ahoj, pro obyčejné honiče určitě super povídka, dlouhý nástup ale akce fajn.
Korektor i autor udělali pěknou práci a moc hezky se to čte, poutavý příběh s reálným dějem, jak to má být. Jen tak dál, houšť a větší kapky 😃 Čtenář.

Martin

Vítej nový autore a přeji nechť Tě nápady neopouští . Povídka je sice více roztaženější , ale čtivá a realistická . Takže věřím , že bude pokračování . Jistě se objeví i negativní komentář , ale buď si z něj vezmeš to dobré pro psaní a nebo se urazíš jako malé dítě . Já věřím , že to bude to pozitivní . Co se týká nápadu zveřejnit povídku před a po úpravě jsem pro . Tedy pokud to autor přenese přes své ego . Tady to mám velmi rád právě pro ten bonus navíc . Ten bonus jsou korektoři .… Číst vice »

Šmajda

Zdravím nového autora. S lítostí musím sdělit, že nemám prostor celou povídku dočíst, ale slibuji, že se k ní v budoucnu vrátím ;-). Zkus se prosím zaměřit na až moc nadužívaná slova „pak, tak, poté, jsem“ a jejich varianty. Jde to i bez nich a text se následně lépe čte. Mimochodem, povídka by chtěla zkontrolovat ještě jednou a pečlivěji (chybí tam hromada čárek) ;-). Např. tento text mi dal celkem zabrat: „Řekl jsem jim, ať nemají strach, že tu uvnitř a se mnou se nemusí ničeho bát. Po tomto, co jsem řekl jsem ucítil že mi obě daly pusu na… Číst vice »

17
0
Would love your thoughts, please comment.x