vyhonění v parku

Na Vítkově

Procházel jsem se po Vítkově a náhle jsem na jedné lavičce spatřil zajímavou dívku, čtoucí si knížku. Nebyla extrémně krásná, spíš tak normálně, ale něčím mě přitahovala. Přitom oblečena byla také nevyzývavě. Černé legíny, bílé tenisky, tepláková bunda s kapucí.

„Dobrý den. Mohu si přisednout?“ zastavil jsem se u ní.
„Hm,“ odtušila, aniž zvedla oči od knihy.
Sedl jsem si raději až na opačný konec lavičky a jal se zapříst duchaplný hovor. Po mnoha pokusech o vzletná slova a odpovědích „hm“, jsem to vzdal. Přitažlivá slečna byla netýkavka, nebo obsah knihy byl nad všechno na světě. Uvažoval jsem, že odejdu.

„Klap,“ kniha se náhle zavřela, až jsem se lekl.
„Heleďte se, milej pane. Hezky se snažíte mě balit, ale máte to marný. Jednak mám chlapce a jednak zrovna vy mi moc nesedíte. Jestli si však chcete jen nezávazně zašukat, klidně si to můžeme rozdat. Taky mám chuť na pořádnej tvrdej zásun!“
Oněměl jsem na tou odpovědí a hleděl ohromeně na její šklebící se tvář.
„No, co je? Jste nějakej měkkej. Asi všude, že jo?“ říkala posměšně.
„Když chlap chce, tak holka musí jít a když chce holka, je v tom problém, co?“
Konečně jsem zareagoval.
„No…překvapila jste mě, to je fakt. Ale na šukání mám síly dost.“
„Uvidíme,“ vstala dívka a rozhlížela se okolo, „tamhle dole u trati je křoví, jdem?“

Slezli jsme stráň a našli si jakýsi malý plácek ve spleti houštin. Soudě podle pohozených šprcek, jsme nebyli první ani poslední, kdo sem zašel za erotikou.
Ta holka je sice divná, ale fakt sexy kousek, běželo mi hlavou, když si stahovala legíny i kalhotky a já osvobozoval ven povadlýho ptáka. Pod bundou měla košili, tu si rozepla a nabídla mi pohled na pěkný kozy. Hezká pevná kůzlátka se na mě smála a žádala si pomazlení. A tak jsem je masíroval, dívka mi honila péro a ocucávali jsme se. Líbat uměla hezky a bylo to příjemné, že i ocas zareagoval rychle.

„Máš pěkný péro,“ ohodnotila ho, „máš na něj obal?“
„Jasná páka,“ zalovil jsem v kapse a vyndal balíček.
„Tys fakt do parku přišel prcat,“ zabručela si spíše pro sebe, převzala ho, roztrhla obal. Dřepla se, chvilku ho pokouřila a pak mi ho i sama obalila. Shrnula gumu až ke kořenu a vstala. Otočila se, opřela o nějakej kus betonu a vyšpulila zadek.
„Můžeš…ale pomalu, abys mě tím ptákem nepřepůlil.“
Zatlačil jsem ocas mezi hezký, pevný půlky zadku a cítil, jak se mi její dírka otevírá a pouští mě dovnitř.
„Úúúúhhh…vole…pomalůůůů…sem řekla,“ zaskučela, ale jinak držela.

Je pravda, že mám čuráka trochu nad celostátní průměr, ale zatím se do každý kundy dostal a ženský si nikdy nestěžovaly.
Po nějaké době jsem v ní už jezdil volně a pochva se mi přizpůsobila. Také holka sténala slastně a užívala si to, zvláště když jsem jí ještě zezadu promačkával kozy a brnkal prsty o tuhé bradavky.
„Joooh….ííí…jééé,“ pištěla, jak jí to dělalo dobře.
Pak víc zvedla nohu na nějakej kámen a já se do ní dostával ještě hlouběji. Prostě mrdačka dobrá, ale ocas v zajetí obalu mi moc rozkoše nepřinášel. Potřeboval jsem silnější tření.
„Anebo…že by?“ napadlo mě a zeptal jsem se: „Můžu do zadku?“
„Cože? S tou kládou? Nikdy!“ odmítla mě tam pustit.

Rozjel jsem tedy sérii vzteklých prudkých a hlubokých přírazů a ve chvíli, kdy vytáčela hlas do vysokého sopránu v předzvěsti orgasmu, vyjel jsem z ní, stáhl si gumu a rychle zase do ní vnikl. Snad změnu nepoznala a dál se vznášela na vlnách blížící se nejvyšší rozkoše a i já jsem konečně něco cítil a mrdání mi přinášelo silnou slast.
„Počkej, já se otočím,“ žádala si změnu polohy a postavila se ke mně čelem. Rukama mě objala kolem krku, začala líbat a já si ji sám pozvedl za nohu a pěkně do ní zajel. Hned jsem začal prudce přirážet a ona, vzepřená o ten beton mi přirážela pánví naproti. Že v ní rejdí ocas naživo ani nezaregistrovala.

„To…je….čurááák….božeeeee…přitlač….jen…mě…šimráááš…úúúh…ano…to je …vono,“ řídila si mě a spěla ke hvězdám. Zkusmo jsem ji jemně kousl do bradavky, některým holkám se to líbí. Tahle vybuchla v superorgasmu a houkala jak na lesy, pocítil jsem silné stahy a ve svém vyvrcholení jsem ze sebe všechno vypustil, guma neguma.
Proud semene plnící jí rozdrážděnou kundu pochopitelně vnímala a přes ještě nedoznělou rozkoš ze mě sjela a začala řvát.

„Ty debile! Jak to, že to dáváš do mě, když nic neberu?! A kde je ta guma? Ty idiote, jestli´s mě naprcal, tak máš velkej problém!“ a dál soptila a hledala kapesníčky, aby si vytřela z kundy vytékající nadílku.
„Už ani na tohle není spoleh,“ bručela, „no, to je fakt prdel! Kurva, kolik toho v sobě máš? Já asi fakt budu zbouchnutá….kreténe!“
Stál jsem tam jak spráskanej pes a přemítal, jestli mám vzít roha, nebo to vydržet.

***

Dívka se dotřela a začala se oblékat.
„No, tak dobrý, ale s tím výkropem si mě nasral. Co když otěhotním?“
„Když já nic necítil. A ty už jsi skoro byla a já nic.“
„Bych ti ho vyhulila přece, jako vždycky. Teď jdem do lékárny pro Postinor, jinak jsem fakt těhule a to bys asi nechtěl a já tuplem ne,“ ušklíbla se na mě.
„No…po čtrnácti dnech chození asi ne,“ souhlasil jsem, „vlastně, teď mě napadlo, my spolu od počátku spíš prcáme, než chodíme, nezdá se ti?“
„No jo. To je fakt skoro blbý. Tak s tím budeme muset něco dělat,“ zasmála se a vlepila mi vášnivej polibek.

Scházeli jsme na Žižkov a společně přemítali, kde si zase zahrajeme hru na čtenářku a nápadníka.
„Třeba na Vyšehradě, tam jsou taky nějaký zapadlý kouty,“ nadhodila a já přikývnutím souhlasil.
„Hele, tamhle je lékárna,“ změnil jsem směr chůze a jal se zaplatit své provinění za porušení dohody.

Autor

1 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vrhcab

Pobavilo 🙂

Tomas

Zaujimavy napad. Aj co sa poviedky tyka aj samotnych akterov 🙂

George P.

Super povídka…
Nepublikoval jsi jí už někde?

Silně mi to připomíná styl povídek z tištěného Erotikonu 😉
Ale to už je mnoho a mnoho let.

Shock

Nepublikoval, protože jsem ji sám podobným způsobem prožil, když jsem v Praze studoval na ČVUT….

4
0
Would love your thoughts, please comment.x