Kristýnka 53 – Pondělí

Toto je 53 díl z 69 v seriálu Kristýnka

Ráno bylo krušné, když mi zazvonil budík a já měl vstávat a jít si vyřizovat práci. Mnohem raději bych se přitulil ke Kristýnce. Ležela vedle mne nahá a spala jak šípková Růženka. Měla tu výhodu, že šla do práce později. Nehodlal jsem ji budit, měla toho po včerejšku dost, tak jsem se tiše vyplížil z postele a šel si udělat něco k snídani.

Seděl jsem v kuchyni, upíjel čaj, ukusoval namazaných chléb a myslel na to, co se všechno událo.
Najednou byl hrnek prázdný a ani v ruce mi nic nezbylo. Uklidil jsem po sobě nádobí. Zrovna ve chvíli, kdy jsem se chystal si odskočit a vyrazit, vyběhla z ložnice Kristýnka. A rovnou na záchod.
„Tam jsem chtěl jít já,“ ozval jsem se.
Místo odpovědi jsem zaslechl nepříjemný zvuk dávení.

„Jsi v pořádku?“ zeptal jsem se.
„Jo, to nic nebude… to ten včerejšek…,“ uklidňovala mě.
„To je dost, už jsem myslel, že se počůrám,“ řekl jsem, sotva otevřela dveře.
„Tohle nejde urychlit,“ odpověděla mi a uvolnila mi místo.

Po té, co jsem skončil a vyšel z koupelny, Kristýna stála ještě na chodbě a zelená jako sedma.
„Jsi v pořádku?“
„To bude dobrý, neboj…“
„A mám s tebou zůstat doma?“
„Ne, to je v pohodě, to je opravdu ten včerejšek, nějak jsem to přehnala.“
„Já ti to nevyčítám, chápu to.“
„Děkuju. A už jdi, ať nepřijdeš pozdě. Já to tu zvládnu.“
„Tak fajn. Měj se hezky,“ řekl jsem a políbil ji alespoň na tvář, „a ať tě ty těhotenský ranní nevolnosti moc netrápí.“
Všiml jsem si, jak ještě víc zbledla.
Honem jsem se obul a pospíchal na městskou, abych to stihl do práce včas.

Domů jsem se vrátil dřív než Kristýnka. Vybalil jsem si těch pár věcí, co jsme přivezli včera. A pak se dal do chystání večeře. Když už si mě sem Kristýna nastěhovala, tak aby z toho také něco měla.

Když bylo vše nachystáno, odebral jsem se do sprchy. Pustil jsem skoro horkou vodu a nechal ji dopadat na své tělo. Jen jsem tam stál, horká voda ze mne smývala únavu a starosti předchozích dnů a místnost se zvolna plnila párou.
Opíral jsem se o stěnu a nevnímal svět kolem sebe. Najednou mě objaly dvě ruce, na rameni jsem ucítil položenou hlavu a k zádům se tiskla ňadra. Ty dvě ruce začaly přejíždět po mém hrudníku, pohrávaly si s mými bradavkami. Po chvilce se jedna z nich vydala na cestu směrem dolů, až se zastavila na mém penisu. Ten se zvolna probouzel. Brzy se jí ani nevešel do dlaně.

„Nechceš pomoct s tou očistou?“ zeptala se Kristýnka.
Ani nečekala na odpověď, zastavila vodu, natáhla se pro sprcháč a nanesla si ho do dlaní. Aby to ještě o kousek vylepšila, trochu ho nalila i na svá ňadra a těmi mi umývala záda. Postupovala pěkně od shora dolů. Byl to neskutečně vzrušující zážitek.
Pak mě otočila a vzala to obráceně, zespoda nahoru. Trčícímu kopí věnovala zvláštní ňadernou masáž, až jsem myslel, že se vystříkám.
Přestala právě včas. Sprchou z nás smyla mýdlovou pěnu. Na dotaz, jestli nepotřebuje také pomoct s očistou, jsem byl vyhnán ze sprchy ven s tím, že si mám užít divadlo.

Zůstal jsem tedy stát před sprchovým koutem a čekal, co se bude dít. Přes zamlžené sklo toho zpočátku moc vidět nebylo. Prvním, co udělala, bylo, že se nahá přitiskla na dveře. Její silueta se otiskla do zamlžených dveří a já tím získal nejkrásnější okno. Průzory ve tvaru ňader a stehen jsem upřeně sledoval překrásnou a vzrušující podívanou.
Se stejnou péčí, kterou věnovala před chvílí mě, se věnovala i svému tělu. Pomalu a pečlivě roztírala sprchový gel po svých rukách a po krku. Jakmile dospěla k prsům, už jsem to nemohl vydržet a musel jsem sevřít tvrdý ocas v dlani. Jen se usmála a pokračovala, plně si vědoma toho, co se mnou dělá. Bříško, záda, když došlo na nožky, otočila se zády a předklonila se. Zadek s vyšpulenou kundičkou jako by omylem přitiskla ke dveřím.

Volnou rukou jsem se pokusil ji přes sklo pohladit. Poslední, co jí zbývalo, byl zadeček a mušlička. To nejlepší na konec.
Ze stoje si klekla na kolena. Téměř jsem ani nepostřehl, že se natáhla pro jinou lahvičku. Vkleče si omýval rozevřenou štěrbinku. Neopomněla ani zasouvat prstíky dovnitř. I zadečku věnovala stejnou pozornost. A i tam zasunula alespoň jeden prstík.
V tu chvíli jsem záviděl holkám, že můžou tolikrát za sebou, kolikrát chtějí. Strašně jsem toužil po tom se vystříkat. Ale udělat to, tak mi pro Kristýnku nic moc nezbyde. A tohle představení bylo více než slibné.

Mezitím ve sprše pokračovalo představení. Tentokrát už Kristýna stála, v ruce držela sprchu a smývala ze sebe pěnu. Všiml jsem si, že proud vody zůstával nasměrovaný na jistá místa o něco déle, než bylo potřebné, evidentně si to opravdu užívala. Zastavila vodu a natáhla se pro ručník. Osušila si vlasy a otřela tělo. Zabalená do ručníku vyšla ven. Uchopila mě za stojící péro a odvedla mě do ložnice.

Stál jsem u postele a čekal, co se bude dít. Jen do mě lehce strčila a já se poslušně posadil na postel. Ručník, do kterého byla zabalená, se uvolnil a spadl na zem. Otočila se zády ke mně a chtěla ho zvednout. Lehce rozkročená na mě vystrčila svou pečlivě umytou prdelku.
Neodolal jsem a musel ji pohladit a pomazlit se s ní. Podívala se na mě, usmála se a já v tu chvíli pochopil, že to bylo vše naplánované. Přiměla mě si pořádně lehnout na postel.
Klekla si nade mnou a pomaličku dosedala na trčící stožár. Vychutnával jsem si pohled na její zadeček i na ocas mizející v její štěrbince. Nořil jsem se dovnitř a vnímal každý milimetr. Zavrtěla boky a já byl najednou celý uvnitř. Nehýbala se. Jen se předklonila a vylepšila mi tím výhled. Snažila se nadzvedávat a opakovaně klesat. Bylo to nádherné, ale pokaždé hrozilo, že pyj nalitý k prasknutí z ní vyskočí jako čertík z krabičky. Raději se tedy pořádně usadila a alespoň zatínala poševní svaly.
Masáž, kterou mi tak poskytla, se nedala dlouho vydržet. Ač jsem se snažil oddálit vyvrcholení, nešlo to. Začal jsem sténat a hekat. To ji ještě víc povzbudilo, a když se nedařilo nadzvedávání, pokusila se o pomalé pohupování. To byl poslední kamínek, který zbořil zeď mého sebeovládání. Sevřel jsem pevně její boky a přirazil si ji k sobě co nejtěsněji.
A v tu chvíli začal penis chrlit bílou nadílku, v mohutných proudech jsem vystříkával její svatyňku.
Konečně jsem dostříkal.

„Promiň, ty sis to moc neužila,“ omlouval jsem se, když jsem uviděl a hlavně ucítil, jak si rukou přejíždí po rozdrážděné pičce a dotýká se přitom mého uvadajícího ocasu.
„Mně to nevadí. Víš jaký je to pocit vědět, jak tě vzrušuju, cítit v sobě každý tvůj výstřik a vědět, že za to můžu já…“
Nadzvedla se a z kundičky se vyvalil proud mého semene a zalil můj klín. Chvilku na to koukala, než se začala posouvat po mém těle. Zanechávala tak na mém těle vlhkou stopu svého vzrušení.

Její mušlička se ocitla před mým obličejem. Chvíli jsem ji dráždil jen prsty, zasouval jsem je dovnitř, nabíral naše smíchané šťávy a roztíral je všude možně. Nakonec jsem se pustil i do ústní práce.
Nemohl jsem se přeci nechat zahanbit, když ona prováděla mou očistu.
Vystrčeným jazýčkem jsem se snažil proniknout dovnitř. Prsty jedné ruky kroužily kolem zadní branky a druhá ruka se činila na strážci rozkoše.

Kristýnka se přestala věnovat mému, opět tuhému, nástroji a užívala si mou péči. Tiše sténala. Jazyk jsem nahradil, přeci jen o něco málo šikovnějšími, prsty. Měla teď obě dírky plné. V zadečku jeden prst a v kundičce dva. Měnil jsem tempo i hloubku průniku. Někdy jsem s nimi hýbal hluboko uvnitř, někdy jsem ji dráždil jen na okraji. Někdy jsem oba otvůrky plenil najednou, jindy střídavě. Kristýnka u toho začala hlasitě hekat a snažila se sama nabodávat na prsty. Netrvalou dlouho a svíjela se pod náporem orgasmu. Před očima jsem měl její kundičku pulzující vyvrcholením.
Převalil jsem Kristýnu na záda a doširoka jí roztáhl nohy.
„Kam to chceš,“ zeptal jsem se a žaludem projížděl od zadečku k pičce a zpátky.
Z mušličky jí vytékal pramínek vlhkosti, tak to krásně klouzalo. A vždycky stačilo lehce zatlačit proti libovolnému otvůrku, abych alespoň kousíček vnikl dovnitř.
Vydrážděná na nejvyšší míru mi odpověděla.
„To je jedno, hlavně už ho do mě vraž.“

Když jedno, tak jedno, pomyslel jsem si.
Lehce jsem zatlačil a vnikl do jejího zadečku. Těsný análek mě pevně svíral. Ani kundičku jsem nenechal zahálet, zatímco jsem prsty dráždil frajtříka, palec vnikal dovnitř.
„Aachh… booožee…,“ hekala rozkoší.
Nelenil jsem a pořádně přirážel. Celá se třásla a bylo jasné, že tohle dlouho nevydrží.
Prudce přitiskla nohy k sobě tak, že mi málem vyrazila zuby, a svalila se na bok. Ocas vyklouzl z těsné dírky, ale ruka zůstala uvězněná mezi jejími stehny. Využil jsem toho a ještě ji trochu dráždil.
„Dooost… proosím…“ žadonila a snažila se odstrčit mou ruku.
Stále se celá třásla.

Přitulil jsem se k ní a položil jí ruku na prsa. Jen sykla a znovu vyvrcholila. Když jsem viděl, co to s ní dělá, raději jsem se kousek odvalil a ani se jí nedotýkal.
Pomalu se zklidňovala a dýchání se vracelo k normálu.
Otočila se ke mně.
„Tys mi dal…“
„A já myslel, že tys dala mně…“
„Jen doufám, že to takhle nebude pokaždé…“
„A proč? Ono se ti to nelíbilo?“
„To zas ne, ale tohle bych každý den nevydržela…“
„Aha.“

Sklouzla pohledem do mého klína.
„A co s tebou?“
„Já bych to rád dokončil,“ odpověděl jsem popravdě.
„To věřím, ale já to asi nezvládnu.“
„Tak v tom případě, zůstanu asi neukojený.“
„To zase ne, já si nějak poradím… ale nejdřív tě budu muset očistit,“ řekla a natáhla se pro vlhčené ubrousky.

Pečlivě otřela stále tvrdé kopí, které před několika okamžiky plenilo její prdelku.
„Tak, teď už je to lepší.“
Z nočního stolku vylovila lubrikant a štědrou dávku nanesla na trčící ocas.
„Když se ti tak líbila péče ve sprše, tak to tady zkusíme znovu…“
Na nic nečekala, předklonila se a klacek zmizel mezi ňadry. Snažila se je jednou rukou tisknout k sobě, ale nebylo to ono.
„A co to zkusit obráceně?“ navrhla a lehla si na záda.

Přijal jsem její výzvu a klekl si nad ní. Uschoval jsem nájezdníka mezi pahorky. Kristýnka měla volné ruce, tak mohla prsa všelijak tisknout a hníst a masírovat tak můj ocas. Ani já nezahálel a poctivě jsem projížděl údolíčkem.
Už jsem v duchu viděl, jak se mezi ty bochánky udělám, jak je potřísním mrdkou, a ta představa mě posouvala blíž k vrcholu. Pak už jen stačilo, aby Týnka vystrčila jazyk z pusy a olízla nalitý žalud.
Zahekal jsem a naposledy zmizel mezi prsy. V ocasu zaškubalo. Kristýnka pohotově přitiskla ňadra k sobě a první dávka skončila mezi nimi. Jak jsem pokračoval v projíždění, druhý výstřik skončil i na Kristýnině tváři, rtech a jazýčku. Pak to ze mě spíš jen vytékalo.

Znavený a vyčerpaný jsem se svalil vedle a po očku sledoval Týnku, jak si semeno roztírá jako nejlepší pleťovou masku.
„Tak to byla jízda,“ okomentoval jsem náš předchozí výkon.
„To teda. A teď abychom se šli znovu umýt.“
„Asi raději jo. A navíc večeře čeká, už mám docela hlad.“
„Já taky.“

Odšourali jsme se nejistým krokem do koupelny. Tentokráte jsme se umývali každý zvlášť. Zabalení do ručníku jsme se poté odebrali k nachystané večeři a nakonec i do postele.

Autor

Navigace v seriálu<< Kristýnka 52 – Žádost o ruku IIKristýnka 54 – Stěhování >>
4.8 12 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank

Moc hezký počtení, na tuhle sérii se vždy těším.

Honza

Souhlasím, také jsem na ni natěšený a opět skvělé. Krásně se příběh posouvá dále, moc se mi líbí tyto dlouhé seriály. Děkuji autorovi.

harai

Mám dojem, že tak od deseti let jsem neřekl, že se počůrám. Ale pokud takhle infantilně někdo dospělý mluví, tak se omlouvám (jo, asi před dětmi bych to pochopil).

Iris954

Moc krásné opět ! ! Tadle série je pro mě nej nej ! ! jsem rád za každý díl !

Ondrej

Trysky opat si nesklamal. Ďakujem to za dalsie pokracovanie. Len tak dalej!

Lukasei

Super pokračování nádherné série! Jen tak dál a snad co nejdříve. Pokud by jsem mohl dodat nějaké poznatky, mohl by příběh dějově pokračovat po nějaké době soužití. A příběh by mohl okořenit nějaký menší problém, rozdílný názor na něco, případně nová nebo známá postava z dřívějšího příběhu. Jen nápad pro pokračování, nemůžu nic vytknout!! Ještě jednou díky a snad brzy další pokračování!!

Junior

Vynikající pokračování série, už se těším na další pokračování.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x