Kristýnka 04 – Páteční odpoledne

Toto je 4 díl z 69 v seriálu Kristýnka

Probuzení o několik hodin později bylo zvláštní, ale příjemné. Kristýnka byla vzhůru první. Opatrně, aby mě nevzbudila, se snažila dostat svou ručku, kterou mi poskytla tolik rozkoše, a kterou jsem znečistil, z mých spodků. Nehybně jsem ležel a předstíral dál spánek, zajímalo mě, kam její zvědavost zajde.

Lepkavé sémě už pomalu začalo zasychat. Při každém pohybu ruky jsem cítil, jak se mi napíná kůže a uvolňuje se slepené ochlupení. Dokud její ruka setrvávala na jednom místě, bylo vše v pohodě. Nenápadně jsem ji koutkem oka pozoroval. Zdálo se, že to, co ji před pár hodinami nevadilo, je jí teď nepříjemné. Pokaždé jakmile přesunula ruku a narazila na zbytky spermatu, trochu sebou cukla a divně se zatvářila.

Docela jsem ji chápal. Když jsem občas probouzel s mokrými kalhotami od pyžama po obzvlášť vydařeném snu, taky mi to nebylo úplně nejpříjemnější.

Konečně svou ruku vysvobodila. Chvíli si ten nános bílé smetany nedůvěřivě prohlížela. Druhou rukou zašátrala někde pod polštářem a vylovila papírové kapesníčky. Poprala se se zavřeným balíčkem, až se jí podařilo jeden kapesníček vytáhnout. Otřela si ruku a použitý kapesníček zahodila na zem. Opatrně ze mě stáhla deku. Nevím, jestli za tím byla zvědavost, nebo obava o povlečení. Podle toho, jak prohlížela povlečení i mě, bych řekl, že asi obojí. Deka se svezla k zemi. Trochu jsem se zavrtěl a lehce rozhodil nohy, nechtěl jsem vypadat moc podezřele, že spím a nic se mnou nehne. Kristýnka nehybně čekala, až zase usnu, aby mohla pokračovat v prohlídce. Pomalu a opatrně se přesunula níž a klekla si mezi mé nohy. Pozorovala, jak se mi pod vlhkými spodky rýsoval můj úd. Zvadlý a splasklý, Už jen to její nevinné zkoumání mě vzrušovalo a penis na to patřičně zareagoval a lehce se zachvěl. Rozhodl jsem se podpořit tuto činnost. V myšlenkách jsem si znovu a znovu přehrával chvíle, které jsme spolu prožili, představoval jsem si, jak asi vypadá její nevinná prcinka, jak ji má upravenou a jak asi může chutnat. Zanedlouho se začal obsah spodků zvětšovat a růst Kristýnce před očima. Zprvu vypadala trochu překvapeně, ale jelikož už jednou viděla postavený stan, překvapení brzy odeznělo a vystřídala ho zvědavost. Zahákla prsty za nadzvednutou gumu a začala mi stahovat spodky. Její opatrnost šla stranou a tak jsem mohl zahlednout v jejích očích jiskřičky vzrušení, jak postupně odhalovala mé mužství. Protože jsem ležel, neměla možnost stáhnout mi spodky úplně, tak jen postupně odhrnovala přední část. Nakonec se jí to povedlo a odhalila i šourek s varlaty. Nejspíš se jí pohled na ulepené pohlaví moc nelíbil, protože se zvedla z postele a zašla do koupelny. Něco odtud přinesla. Co, to jsem poznal, až když to použila, byly to vlhčené ubrousky. Dala se do postupného očišťování. Začala okolím kořene penisu, pečlivě otřela zbytky semene z mého klína. Opatrně pokračovala s očistou i na koulích a na ocasu. Na závěr ještě vše pečlivě otřela papírovým kapesníčkem.

Vší tou péčí už mi pevně stál, trčel chtivě vzhůru a dožadoval se pozornosti. Zvědavá Kristýnka už neváhala ani okamžik, fascinována tím, co viděla, jednou rukou sjela ke svým kalhotkám, kde prsty ukájela svou nadrženou studánku. Ronila tolik sladce vonící tekutiny, že brzy byla cítit po celém pokoji. Slyšel jsem i tiché čvachtání a mlaskání. Druhou rukou se věnovala mému stojícímu mužství. Nejprve se několikrát lehce dotkla špičky žaludu a obkroužila jej. Snažil jsem se potlačit vzdychání. V tom sevřela mé kopí v dlani a pomaloučku začala s mou masturbací. Jakmile se na vrcholku začala tvořit první kapička lásky, upřeně ji pozorovala. Obě ruce ustaly v činnosti, pustila můj penis a ukazováčkem rozetřela kapičku po celé jeho hlavičce. Sklonila hlavu blíž k údu a znovu ho rukou začala zpracovávat. Tiše jsem zavzdychal, byla tak soustředěná na to, co dělala, že to ani nepostřehla. Stále se jen s veškerou pozorností věnovala svému počínání. Trochu jsem se nadzvedl, abych si mohl vychutnat i ten pohled. Viděl jsem, jak si jazýčkem přejela po rtech. Ovládala ji jen touha a vzrušení, veškerá sebekontrola kapitulovala. Ruku si vrátila zpátky na své promáčené kalhotky, proháněla se úžlabinou mezi rtíky a vzdychala. S hlavou skloněnou a vystrčeným jazýčkem opatrně olízla další kapičku, která se mi na vrcholku vytvořila. Ten jemný něžný dotyk a horký dech mi způsobil neskonalou rozkoš. Bez jakéhokoli pobízení, hnána vlastní zvědavostí a vzrušením, se ho pokusila zasunout hlouběji do pusinky. Hned jakmile ho ochutnala, hned toho nechala. Zašklebila se a prskala. Její první pokus tedy skončil nezdarem.
„Copak je? Nechutná ti to?“ zeptal jsem se mezi vzdechy.
„Ta kapička byla docela dobrá, jen ty vlhčené ubrousky nejsou moc chutné.“
„Aha, tak počkej, já s tím skočím něco udělat.“
Zvedl jsem se z postele a vydal se na cestu do koupelny.

Sedl jsem si do vany, vzal do ruky sprchu a pustil vodu. Užíval jsem si osvěžení z dopadajících kapek vody. Zavřel jsem vodu, abych nenacákal po celé koupelně a vzal si do ruky mýdlo.
Stál jsem ve vaně zády ke dveřím a pečlivě jsem se mydlil, když v tom se za mnou ozvalo: „Nepotřebuješ pomoc?“
Nečekal jsem to a lekl jsem se. Málem jsem se svalil do vany.
„Promiň, nechtěla jsem tě vyděsit.“
„To je dobré, nějak jsem se zabral do očisty a přestal vnímat okolí. Navíc jsem si myslel, že budeš čekat v postýlce.“
„Aha, tak já jdu teda pryč,“ řekla trochu naštvaně.
„To ne, počkej.“
„A na co?“
„Promiň, já to nemyslel nijak špatně.“
„Jen aby. Myslela jsem, že budeš rychle zpátky. Už je to deset minut a ty pořád nikde.“
„Tady běží čas nějak rychle.“
„Tím chceš říct, že se mnou se ti čas vleče?“
Zase mě začala chytat za slovo a škádlit mě. Tohle se mi na ní opravdu líbilo.
„Nooo…“ nadechl jsem se k odpovědi.
„Tsss…“ naštvaně hodila hlavou a položila ruku na kliku od dveří.
„Jaké tsss. Když mě to nenecháš ani dopovědět, tak to je potom těžké.“
„Jen kdybys nekecal.“
„Já nekecám. Já chtěl jen říct, že s tebou je mi moc dobře. Byl bych rád, kdyby každá chvilka s tebou trvala celou věčnost.“
„No proto. To už zní líp. A chceš pomoct, nebo ne?“
„Nooo, když už se tak nabízíš, tak já se teda obětuju,“ odpověděl jsem se smíchem, podal jí mýdlo a nastavil záda.
Bez dalšího komentáře mi začala umývat záda. Poddával jsem se jejím dotekům. Bylo to moc příjemné.
„Tak teď si stoupni a otoč se, ať můžu pokračovat,“ řekla, když skončila s mými zády.
Tomu se nedalo odolat, tak jsem s radostí poslechl. Nejprve přišly na řadu ruce. Když se její hbité prstíky rozeběhly po ramenou a hrudníku, způsobilo to odezvu na mém penisu. Hlavička se zvedala, jako by se chtěla podívat na to, co se kolem děje.
„Ale, nemohl by ses alespoň trochu ovládat?“
„Když to je reflex. To jde samo. Tak to ber jako kompliment, aspoň vidíš, co se mnou děláš.“
„Tak v tom případě mě těší,“ řekla a stiskla můj úd v ruce.
Dokončila mou očistu a osprchovala mě, největší péči věnovala samozřejmě mému kopí. Však se jí za to brzy dostalo odměny. Můj kolík trčel do prostoru a na jeho špičce se třpytila kapka touhy. Jakmile to Kristýnka zpozorovala, v očích se jí zajiskřilo a mezi rty zakmital jazýček. Evidentně byla sprcha u konce. Týnka zastavila vodu a odložila sprchu. Sklonila hlavu k mému mužství a znovu zlehka a opatrně zkusila, jak chutná. Špičkou jazyka setřela kapičku a nejspíš jí zachutnala, protože než jsem se nadál, už neobratně zpracovávala můj ohon pusinkou. Její nezkušenost byla roztomilá a vzrušující zároveň.
Ačkoli její činnost byla příjemná, zarazil jsem ji se slovy: „A já myslel, že mám já pečovat o tebe.“
S hlasitým mlasknutím vytáhla, co měla v ústech a odpověděla: „To sice ano, ale já se ti chtěla nějak odvděčit.“
„A co se takhle přesunout zpátky do postele a tam budeme pečovat jeden o druhého?“ navrhl jsem.
Podala mi ručník, abych se osušil a než jsem se rozkoukal, už mě držela za ruku a táhla mě směrem k posteli.

Strčila do mě a povalila mě na postel. Nalehla na mě a začali jsme se líbat. Mé přirození trčelo do výšky a jeho špička se dotýkala kalhotek v místě rozšiřující se vlhké skvrny. Mé rty byly pod útokem jejích rtů a zoubků, lehce mě do nich kousala. Ústa jsem měl plná jejího jazyka, téměř ani dýchat jsem nemohl. Mé ruce ji hladily po zadečku, jen kalhotky mi překážely v dalším průzkumu.
Lehce jsem zahákl prsty za gumičku, a když se naše rty oddálily, zeptal jsem se: „Nepřekáží nám tu něco?“
„Asi ano,“ odpověděla a stoupla si vedle postele.
Chtěl jsem se zvednout a pomoci jí odhalit ten poklad, který se skrýval pod posledním kouskem látky, jaký měla na sobě. Sotva jsem však k ní natáhl ruce, zarazila mě.
„Počkej, já sama.“
Nechal jsem ji a jen si kochal pohledem na to mladé, štíhlé, vysportované tělo.
„Líbí se ti, co vidíš?“ ptala se, když zjistila, jak lačně si ji prohlížím.
„Líbí a moc.“
Sáhla pro dálkový ovladač a pokojem se začala linout pomalá romantická hudba. Chvíli jsem přemýšlel, jestli to měla nachystané, nebo jestli to poslouchá normálně, ale z myšlenek jsem byl vytržen tím, co se přede mnou začalo odehrávat. Stála otočená zády k posteli a pomalu se vlnila v rytmu hudby. Zprvu pomalá písnička nabírala na tempu. Vlnění boků ustalo, lehce se rozkročila, křížem si položila ruce na ramena tak, aby to vypadalo, že ji někdo objímá. Dlaně klouzaly z ramen dolů, svou pouť ukončily až na bocích. Čekal jsem, co bude dál. Už jsem nepochyboval o tom, že tohle měla nacvičené. Každý její pohyb byl přesně v rytmu hudby a vyzařovala z ní sebejistota a smyslnost.

Na okamžik jsem v duchu zalitoval, že nemá na sobě podprsenku. I když už ty dva vrcholky pro mne nebyly žádným tajemstvím, bylo by nádherné vidět jejich postupné odhalování.

Dala si ruce v bok a okamžik tak setrvala. Palce zahákla za okraj kalhotek. Už to vypadalo, že je svlékne. Stáhla je asi jen o centimetr a otočila na mě hlavu. Ten její šibalský úsměv a jiskřičky v očích… Stálo mě to hodně sil, abych se nezvedl z postele, neserval z ní kalhotky, nepovalil ji na postel a nedokonal to, po čem jsem toužil.

Palce se vysmekly zpoza posledního kousku oblečení a dlaně sklouzly na zadeček. Představení pokračovalo dál. Kristýnka se předkláněla, aby její ruce mohly postupovat dolů. S napětím jsem očekával, co bude dál. Skončila v hlubokém předklonu, kdy se držela za kotníky. Nohy rozkročené a zadeček vyšpulený. Nemohl jsem z ní spustit oči, prohlížel jsem si ji odshora dolů a zpět. Můj pohled se neustále stáčel k jednomu místu. Vlhká stopa na kalhotkách prozrazující její touhu a vzrušení.

Výhled se pomalu měnil, jak se Kristýnka narovnávala. Opět stála přede mnou, tentokráte však čelem ke mě. Ruce měla položené na prsou a v cudném gestu klopila oči. Hudbu už jsem ani nevnímal, jedinou informací, kterou jsem byl schopný zaznamenat, byl pohled na tu překrásnou a roztouženou vílu. Viděl jsem, jak pomalým pohybem dlaně kloužou po ňadrech. Tiše u toho zasténala, když si přejela po ztvrdlých bradavkách. Její pevné dvojky se hrdě tyčily proti mě a ruce bez zastávky pokračovaly dolů. Ve chvíli, kdy se její prsty dotkly lemu kalhotek, jsem už seděl na posteli.

Můj pohyb ji trochu zarazil, nejspíš nečekala, že bych chtěl zasahovat do jejího představení. Uchopil jsem jemně její ruce a dal jí je za záda. Ani nevím proč, ale už jsem nechtěl, aby pokračovala ve svlékání. Ta chvíle tajemství, ten okamžik překvapení, připadal jsem si jako malé dítě o Vánocích, když dostane dárek. Nemohl jsem ji nechat pokračovat, bylo by to, jako kdyby vám někdo dával dárek a sám vám ho rozbalil. Chtěl jsem si ještě vychutnávat tu chvíli napětí. Vždyť největší zábava je přece to rozbalování a postupné odhalování toho, co se skrývá uvnitř.

Obě ruce jsem jí za zády přidržoval jednou rukou. Abych to zvládl, musel jsem si ji přitáhnout kousek blíž. Stála rozkročená nad mýma nohama, proti ní se tyčilo mé kopí, hlavou jsem se téměř dotýkal jejího bříška a do nosu mi pronikala úžasná vůně její nevinné kundičky. Volnou rukou jsem přejel úžinou mezi ňadry až k okraji kalhotek, celá se zachvěla touhou. Nohy se jí vzrušením podlamovaly tak, až si mi musela sednout na nohy. Přitiskla se ke mě, uvolnila své ruce z mého sevření, dala mi je kolem krku a pevně mě objala. Prsty mi zajela do vlasů a vášnivě mě líbala. Mé ruce ji hladily po zádech i po zadečku. Mezi polibky se mi dívala toužebně do očí. Vzal jsem ji za prdelku, nadzvedl ji a něžně položil na záda na postel.

Ještě poslední polibek a přesunul jsem svou pozornost mezi její stehna. Pohladil jsem ta její božsky tvarovaná stehna a sklonil hlavu k jejímu klínu. Zhluboka jsem nasál tu pronikavou dívčí vůni. Chytil jsem lem kalhotek a pomalu je z ní začal stahovat. Jakmile se ukázala část zastřiženého kožíšku, zavřel jsem oči, abych si ještě prodloužil tu chvilku odhalení. Vysvlékl jsem jí kalhotky úplně a odhodil je směrem k mému oblečení. Měl jsem v úmyslu si tenhle suvenýr ponechat. Vrátil jsem se zpátky k jejímu klínu. Polibky jsem zasypával její slabiny a prsty zlehka zkoumal její kožíšek. Její zrychlený dech a tiché vzdechy prozrazovaly, že jsem na správné cestě.

Otevřel jsem oči a pozoroval tu nádheru. Její štěrbinka se leskla milostnou rosou, vypadala tak uzounká a těsná, taková nevinná puklinka v dokonalém těle. Venušin pahorek zdobil světle hnědý kožíšek, vkusně sestřižený do trojúhelníčku. Okolí bylo hladce vyholené, netuším, kdy to stihla upravit. Nejspíš při dopolední očistě, zatímco já chystal polévku. Bez hnutí jsem sledoval ten poklad.
„Copak, něco se ti nelíbí?“ ozvala se smutně Týnka.
„Co, cože? Ne, to ne, tak to vůbec není. Je to naopak,“ zmateně jsem odpovídal, „je to nádherné. Moc se mi to líbí.“
„Tak to jsem ráda.“
Na místo odpovědi jsem se znovu začal věnovat jejím intimním partiím. Nos jsem zabořil do toho nádherného kožíšku a nasál její vůni. Jazýčkem jsem přejel po její štěrbince, rtíky se lehce rozestoupily a z jejích úst vyšlo dlouhé tiché zasténání. Prsty jsem opatrně rozevřel závojíčky a znovu mezi nimi jazýčkem projel. Vzal jsem její malý hrášek mezi rty a několikrát ho špičkou jazyka olíznul. Dech se jí zrychloval i vzdechy byly trochu hlasitější. Užíval jsem si chuť panenské dírky. Opatrně jsem kroužil kolem vstupu do jejího těla. Jemné laskání a kroužení v ní vyvolávalo vzrušení, vytékalo z ní čím dál víc tekutiny. Tělem jí probíhaly vlny vzrušení. Její ruce, jež na začátku poklidně spočívaly vedle ní, se přesunuly na prsa, kde si pohrávaly s bradavkami. Kroužila kolem nich a špičkami prstů je hladila. Vrátil jsem se k jejímu vrcholku rozkoše. Vsál jsem ho mezi rty a zabrnkal na něj jazýčkem. Postřehl jsem, jak sevřela svá ňadra pevně v dlaních, prohnula se v zádech a ze rtů jí unikl dlouhý sten.

Když se vzpamatovala a popadal dech, vydal jsem na cestu vzhůru. Polibky jsem si značil cestu a postupoval od její sladké prcinky nahoru, dokud jsem se nedostal až k jejím ústům. Líbali jsme se. Rukama mě objímala kolem krku a její nohy jsem měl obtočené kolem pasu. Lehce jsem se na ní posunul, špička mého žaludu se dotýkala její dosud neposkvrněné dírky, stačil by jen jeden malý pohyb, abych do ní vnikl. Než jsem to stihl učinit, přestala s líbáním, trochu se ode mne odtáhla a podívala se mi do očí.
„Mám strach, budeš opatrný, viď.“
„Budu,“ a znovu jsem se snažil nasměrovat své kopí mezi její závojíčky.
„Počkej…“
Trochu nechápavě jsem se na ní podíval.
„Máš to… no… myslím ochranu.“
„Promiň. Samozřejmě, že mám.“
Zvedl jsem se a zašátral v kapse odložených kalhot. Vyndal jsem z krabičky kondom.
„Můžu?“ ptala se Kristýnka.
„Samozřejmě,“ a podal jsem jí ho.
Rozbalila ho a po chvilce snažení i úspěšně nasadila. Lehla si na postel a za ruku mne stáhla k sobě.
„Opravdu to chceš?“ ujišťoval jsem se.
Místo odpovědi jen přikývla. Opatrně jsem nasměroval hlavičku penisu, mezi závojíčky. Několikrát jsem projel tou úžlabinkou a chystal se vniknout do její dírky. Sotva jsem však lehce zatlačil, abych pronikl dovnitř, cukla s sebou a oči se jí zalily slzami.
„Bolí?“
S pevně sevřenými rty jen přikývla. Zkusil jsem ještě jednou zasunout. Bylo na ní vidět, že přemáhá bolest. Ruce v pěst, rty pevně sevřené a po tváři se jí koulely slzy.
„Auuu… to bolí… přestaň prosím…“
Nemohl jsem jí ubližovat a i přes svou nadrženost jsem přestal a lehl si vedle ní. Setřel jsem jí slzičky z tváře.
„Promiň,“ řekla smutně.
„To je v pořádku, nebuď smutná.“
„Ale…“
„Šššš,“ naklonil jsem se k ní a políbil ji.
Odtáhla se ode mě, lehla si na bok zády ke mě, stočila se do klubíčka. Rozplakala se. Lehl jsem si k ní a zezadu ji objal.
„Neplakej, to bude dobré.“
„Ale… já… to chtěla…,“ snažila se mi mezi vzlyky říct.
„Já vím, neboj, to zvládneme.“
„Ty mě neopustíš?“
„Proč bych měl?“
„Kvůli tomu, co neproběhlo.“
„Myslíš kvůli sexu?“
„Ano.“
„Neblázni, že to nevyšlo na první pokus, neznamená, že se to časem nepovede.“
„Jsi si jistý?“
„Neboj, určitě to zvládneme.“
„Dobře, věřím ti.“

Autor

Navigace v seriálu<< Kristýnka 03 – Návrat z nemocniceKristýnka 05 – Víkend >>
4.9 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborné pokračování. Páteční odpoledne se začalo vyvíjet slibně a už se Těším jak bude víkend pokračovat.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x