Kristýnka 21 – Hrátky v koupelně

Toto je 21 díl z 69 v seriálu Kristýnka
Počet zobrazení: 101

Konečně nadešel ten toužebně očekávaný pátek. Těšil jsem se jako malý kluk na Vánoce, ani dospat jsem nemohl. Ráno jsem rychle sbalil věci ke Kristýnce, skočil do sprchy, abych ze sebe smyl veškeré pozůstatky vlhkých snů, a vyrazil na vlak.

Práce mi šla pěkně od ruky, jen čas se až nepříjemně vlekl. Každý chvíli jsem kontroloval hodiny a přišlo mi, že se ručičky plazí po ciferníku šnečí rychlostí.
Konečně jsem mohl vypadnout. Odešel jsem o chvíli dřív, abych mohl zaskočit do krámu koupit kytku, ještě před tím než vyzvednu Kristýnku na nádraží.

Vyšla z nádražní budovy ve společnosti několika kolegyň, rozloučila se s nimi a zamířila rovnou ke mně.
Za polibek a za kytku jsme si vysloužili jásot a potlesk od kolegyň.
„To zase bude v pondělí výslech,“ smála se Kristýnka.
„To jsi mohla říct, mohli jsme se sejít jinde,“ odpověděl jsem.
„Mě to nevadí, jen ať klidně závidí.“
„Kam půjdeme?“ ptal jsem se.
„Asi rovnou ke mně domů. Musím si dát po dnešku sprchu.“
„Klidně.“
Vyrazili jsme na městskou a k ní domů.

Zaklaply za námi dveře, Kristýnka odhodila tašku a zamířila rovnou do koupelny.
Já odložil své věci v pokoji a usadil se v kuchyni a vzal do ruky telefon, abych vymazal, nebo alespoň skryl Lenčiny fotky a videa.
Z koupelny byl slyšet zvuk tekoucí sprchy. Představil jsem si Kristýnku, jak stojí nahá pod proudem vody. Podvědomí zapracovalo a ukázalo mi obraz Kristýny i Lenky, jak se společně sprchují. Postavilo se mi z toho péro. Naštvaně jsem prásknul s telefonem o stůl. Přiměl jsem myšlenky vrátit se zpátky ke Kristýnce.
„Na co si ji mám jen představovat, když je vedle nahá?“  blesklo mi hlavou.

Rychle jsem ze sebe shodil oblečení a tiše za ní vnikl do koupelny.
Měl jsem štěstí. Stála zrovna zády ke dveřím.
Vlezl jsem si k ní do vany. Sedl jsem si na okraj, chytil ji za boky a posadil si ji do klína.
„Nechceš pomoct?“ zeptal jsem se.
„Čekala jsem, kdy přijdeš.“
Otočila na mě hlavu, usmála se a já neodolal a políbil ji.
Sáhl jsem pro sprcháč a začal jí ho roztírat po těle. Největší péči jsem samozřejmě věnoval kozičkám a bříšku.
„A s čím si mi to chtěl pomoct?“
„Přece s očistou,“ odpověděl jsem sebevědomě.
„S očistou? To spíš vypadá, že bys mě chtěl znečistit,“ odpověděla mi se smíchem.

Aby potvrdila svá slova, sáhla mezi nohy, nahmátla tvrdý kolík a trochu ho pohonila.
Na oplátku jsem ji pevně sevřel kozičky a trochu si pohrál s bradavkami. Jen zavzdychala a ještě víc se ke mně přitiskla.
Vymanila se z mého sevření a postavila se přede mnou. Natáhl jsem se pro sprchu, abych z ní opláchl mýdlo. Pak jsem hadici odložil, položil ruce na její prdelku a přitáhl si Týnku blíž. Hlavu jsem ji zabořil mezi ňadra. Začal jsem ji tam líbat. Pomalu jsem se propracovával do těch kopečků, zatímco jsem rukama jí hnětl zadeček. Krásně u toho vzdychala.
Přesunul jsem jednu ruku na prcinku a dobýval se dovnitř. Aby mi to usnadnila, lehce roztáhla nožky. Dva prstíky se zanořily hluboko do jejího těla. Zareagovala táhlým zasténáním. Zahýbal jsem s nimi, abych ji ještě trochu rozparádil. Nebylo to vůbec nutné, tekla jak Niagara.
Sama se otočila, zapřela se o stěnu a vystrčila na mě zadeček. Mušlička se jí pěkně rozevírala, připravená mě pohltit. Takové výzvě se nedalo odolat. Stoupl jsem si za ni a chystal se zasunout.

Mokrá vana klouzala. Sebral jsem poslední zbytky rozumu, vylezl z vany, vzal Kristýnku do náručí a odnesl ji z koupelny. Chtěl jsem ji donést až do ložnice na postel, ale sotva jsme vstoupili do kuchyně, hodila na mě smutný a žádostivý pohled a rukou si zajela do klína.

Rychle jsem se rozhlédl po kuchyni a usoudil jsem, že nejblíž máme kuchyňskou linku. Na nic jsem nečekal, rukou jsem odhrnul, co překáželo, a usadil ji na nejbližším možném místě.
Dychtivě se přisála na má ústa a nohy mi obtočila kolem pasu. Prudce jsem do ní pronikl. Rozkoší zaklonila hlavu, aby se nepřevrátila, zapřela se vzadu rukama.
Chvíli jsme zůstali bez hnutí a jen si vychutnávali naše spojení. Začal jsem přirážet, s čímž se mi snažila vydatně pomáhat, ale byla tak mokrá, že jsme toho ani jeden nic moc neměli.
Uchopil jsem ji za nožky, přiměl jí je pokrčit a opřít se chodidly o můj hrudník. Moc stabilní poloha to nebyla, ale rozhodně požitek byl větší. Přidržoval jsem ji za boky a pomalu zvyšoval tempo plenění její kundičky. V tom horku jsme byli během okamžiku celí zpocení námahou. Hekali jsme a vzdychali pěkně nahlas. Naše vlhká těla o sebe pleskala.
„Ještě…ještě…aaahhhh…“ povzbuzovala mě Kristýnka.
Zrychlil jsem tedy tempo a cítil, že se to blíží.
„Už buduu…“ varoval jsem ji.
„Nepřestávej…ooohhh…“
Ze všech sil jsem se snažil oddálit vyvrcholení.
Sebeovládání mě pomalu ale jistě opouštělo při pohledu na nahé ženské tělo lesknoucí se potem, a které se tak ochotně a s láskou poddávalo nájezdům dobyvatele. Celá se jen chvěla rozkoší. Nepřestával jsem.
„Aahhh…“ rozkřičela se Kristýnka v orgasmu.
„Užžž…“ vydechl jsem s úlevou, naposledy zajel až na dno a začal jsem ji plnit studánku.

Kundička se sevřela kolem klacku a ždímala z něj každou kapku.
Oba jsme vyčerpaně oddechovali. Nevěřil jsem, že by toho bylo tolik. Dralo se to z ní ven přesto, že byla stále zašpuntovaná. Ochablík byl vypuzen z hnízdečka a ven se vyhrnul potok šťáv. Stékalo jí to po zadečku a na lince se tvořila loužička. Loužička pomalu přecházela v rybníček a ten se blížil k okraji. Směsice tekutin líně ukapávala na podlahu.
„Asi budeme muset znovu pod sprchu“, konstatovala Týnka, když popadla dech.
„Asi jo,“ souhlasil jsem s ní.
„A budeme muset uklidit,“ prohlásila, když spatřila tu spoušť.

Na zemi se povalovala napůl roztočená role kuchyňských utěrek, nějaký ten příbor, pár papírů i několik zabalených sušenek, výsledek toho, jak jsem nám dělal místo. Naštěstí jsem při tom nic nerozbil.
Sbírali jsme věci z podlahy a já nevynechal jedinou příležitost si při každém předklonu prohlédnout Kristýnku. Vystrkovala na mě svůj vysportovaný zadeček i buclatou prcinku, ze které vytékaly bílé potůčky. Musela toho mít v sobě neuvěřitelné množství, vůbec jsem netušil, kde se to ve mně vzalo.
Už jen ten pohled způsobil, že i když jsem se před chvílí udělal, dobyvatel se znovu hlásil o pozornost. Nevšímal jsem si toho a dál se věnoval úklidu. Využil jsem papírové utěrky k alespoň malému úklidu, jak loužičky na lince, tak i toho, co steklo na podlahu, zatímco Týnka sbírala poslední sušenky. Otočila se na mě s prosbou, jestli půjdeme do té koupelny.
„Ty ještě nemáš dost?“ zeptala se, když si všimla mého opět stojícího péra.
„Jak vidíš,“ odpověděl jsem jí a zamířil za ní.

Vlezli jsme si společně pod sprchu a opláchli svá zpocená těla. Chladná voda ztopořila Kristýně bradavky a já měl znovu čím se kochat. Však jsem se jim také náležitě věnoval.
Na mne obvykle měla chladná voda opačný účinek. Ale dnes, pod dojmem z Lenčiných fotek a videí a pohledu na nahou Kristýnu, mi fešák ztuhl snad ještě víc.

Kristýna vylezla z vany a začala se utírat. Když se dala do utírání nohou v předklonu, znovu mě zlákala obnažená, vystrčená mušlička.
Přistoupil jsem k ní, špičkou žaludu ji dráždil mezi lapličkami a rukama hladil po zádech i po zadečku.
Tiše zavzdychala a maličko proti mně přitlačila. Rukama jsem ji chytil za boky a zabránil jí, aby se na mě napíchla. Jen se na mne trochu zklamaně otočila. Začal jsem do ní pomaličku pronikat. Cítil jsem, mě její dychtivá pochvička nadšeně přijímá. Zůstal v ní zaražený až po kořen a vychutnával si to sevření. Poševní svaly příjemně masírovaly vítaného vetřelce. Protahoval jsem ji dlouhými procítěnými pohyby. Neměl jsem už náladu na rychlovku, rozhodně ne po tom, co jsme prožili v kuchyni. Tentokrát jsem měl v úmyslu si to pořádně vychutnat.
Pokaždé, když jsem ho z ní vytahoval, měla snahu se opětovně nabodnout, ale nikdy jsem jí to potěšení nedopřál. V předklonu rukama opřená o umyvadlo si vychutnávala slasti milování.

Dávkoval jsem vzrušení tak, aby se stupňovalo, ale nepřinášelo jí tolik uspokojení. Bylo mi jasné, že teď vydržím dost dlouho na to, aby začala prosit o vyvrcholení, nebo jsem v to alespoň doufal.
Tiché sténání se neslo koupelnou. V zrcadle jsem měl možnost pozorovat její obličej, plný vzrušení, i pohupování koziček v rytmu mých přírazů.
Zvedla hlavu a usmála se na mě. Jedna ruka opustila umyvadlo a zamířila k ústům. Smyslně si olízla prsty a zamířila s nimi do klína. Trochu se narovnala, abych měl lepší výhled, jak si prsty pohrává s poštěváčkem. Její vzdychání zesílilo a ruka kmitala s větší a větší rychlostí.
I já jsem trochu zrychlil tempo.
Jak byla narovnaná, snadno jsem dosáhl na hrudník. Zatímco ona si pravou rukou rejdila v klínu, já jí zezadu masíroval levé ňadro.
Pravačkou jsem hladil její zadeček, prstem projížděl mezi půlkami a kroužil kolem kakaové dírky. S každým zakroužením jsem o trošku víc přitlačil. Jakmile svěrač povolil a já pronikl dovnitř, nejprve se trochu zarazila, ale pak pokračovala dál. Zasunul jsem palec co nejhlouběji. Měla vyplněné obě dírky a evidentně se jí to líbilo. Znovu tekla jako řeka. Blížila se k vrcholu a já s ní. Mazala víc než dobře a zadeček měla roztažený. Přidal jsem na tempu a dopřával jí větší dávku rozkoše.
„A co to zkusit do zadečku?“ navrhl jsem jí.
„Když já…aaahhh…“
Nedopřál jsem jí čas na odpověď.
„Copak? Neláká tě to?“ pokračoval jsem dál, a abych dodal nabídce na důrazu, tvrději jsem přirazil a zahýbal palcem v zadečku.
„Láká…ooohhh…ale…aaahhh…“ snažila se odporovat.
Víc jsem nepotřeboval, stejně už jsem to měl na krajíčku. Rychle jsem uvolnil obě její dírky, nabral rukou trochu mazu a rozetřel ho kolem zadních vrátek.
Nasadil jsem tvrdý klacek na okraj kakaové branky a lehce zatlačil. Pronikl jsem dovnitř pouze špičkou a uvítalo mě těsné sevření. Jakmile mě ucítila uvnitř, sama mi vyšla vstříc a snažila se na mě natlačit. Nemohl jsem to dlouho vydržet. Obzvlášť, když jsem cítil, jak má v sobě dva prsty, a k tomu viděl její výraz. Zvládl jsem udělat jen několik pohybů a už jsem ji plnil střeva semenem.

Usedla na mísu a vypustila vše, co jsem do ní tak pracně naládoval. S odevzdaným výrazem a povzdechnutím lezla zpět do vany.
„Snad to bude dnes naposledy,“ prohlásila, když ze sebe smývala pozůstatky posledního zneuctění. Takové plýtvání vodou…
Já pro jistotu využil jen umyvadla a rychle vypadnul z koupelny. Natáhl jsem na sebe boxerky, když v tom zazvonil zvonek.
„Čekáš nějakou návštěvu?“ zavolal jsem na Kristýnu.
„Cože?“ odpověděla mi a vypnula vodu, „Přes tu sprchu jsem ti nerozuměla.“
„Někdo zvonil. Čekáš někoho?“
„Nečekám. Prosím podívej se kdo to je?“ požádala mě.
„Rozkaz madam,“ řekl jsem s úsměvem a vydal se ke dveřím.
Podíval jsem se kukátkem a vyděsil se. Za dveřmi stála Lenka s batůžkem na zádech. Než jsem stihl cokoli udělat, rozdrnčel se zvonek znovu.
„Tak kdo to je?“ vyzvídala Týnka.
Strčil jsem hlavu do dveří do koupelny, spatřil jsem Kristýnku právě se balící do županu a tiše jsem odpověděl:
„Lenka.“
Nevěřícně se na mě podívala a pak řekla:
„Tak jí otevři.“
„Takhle?“ ujišťoval jsem se.
„Klidně, stejně už tě viděla i v plavkách. A vlastně i bez nich.“
Jen jsem pokrčil rameny a šel ke dveřím.

Počet zobrazení: 101

Autor

Navigace v seriálu<< Kristýnka 20 – Lenčino sváděníKristýnka 22 – Prozrazené tajemství >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

No pěkné páteční setkání a teď do toho Lenka to bude zajímavý víkend.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x