Kristýnka 05 – Víkend

Toto je 5 díl z 69 v seriálu Kristýnka

V sobotu ráno jsem se probudil první. Opatrně, abych Kristýnku nevzbudil, jsem vylezl z postele, oblékl se a vyrazil koupit snídani. Malé pekařství bylo za rohem, všiml jsem si ho, když jsme včera přijížděli. Vzal jsem čerstvý chléb, pár koláčků a zamířil zpátky. Měl jsem štěstí a zvládl jsem to včas, Kristýnka stále ještě spala. Nevím, jestli dospávala tu nemocnici, nebo ji zmohly ty naše včerejší hrátky, na tom ostatně nezáleželo, v rychlosti jsem nandal koláčky na talíř. Pamatoval jsem si, kde jsem včera objevil kakao, tak jsem šel najisto. Nasypal jsem ho do dvou skleniček, zalil mlékem a zamíchal. Ještě jsem ho chtěl vylepšit trochou mleté skořice, afrodiziakum se vždycky hodí, jen jsem nějak nemohl trefit správnou skříňku, v níž by se schovávalo koření. Povedlo se mi to asi až na čtvrtý pokus. Kakao jsem zasypal skořicí, vše naskládal na tác a odnesl k posteli. Nachystanou snídani jsem odložil tak, abych na ni dosáhl z postele.

Svlékl se a vklouzl zpět do postele k Týnce pod deku. Nechtěl jsem ji budit, ale její mladé hebké tělíčko nádherně hřálo, já neodolal a přitulil se k ní. Zpočátku se nic nedělo, po pár minutách se začala vrtět a zadečkem se mi tlačila do klína. Můj penis na to zareagoval a začal se stavět do pozoru. Normálně bych neváhal a pokusil bych se vniknout do své milenky, ale s Kristýnkou jsem si nějak nevěděl rady. Nechtěl jsem ji takhle ve spánku připravit o panenství, navíc podle včerejška by se mi to ani nepovedlo. Sice ještě zbývala prdelka, ale bez přípravy a bez povolení ani náhodou. V průběhu mých úvah se Kristýnka ještě několikrát zavrtěla. Aniž bych se o něco snažil, můj penis vklouzl mezi její půlky a špička se dotýkala horkého a vlhkého klína. Týnka tiše vzdychla a já si ji přitáhl o něco blíž k sobě. Má ruka spočívala na jejím ňadru, zprvu nehybně, avšak po chvíli už pilně masírovala ten hebký kopeček. Leželi jsme na posteli stuleni k sobě jako dvě lžíce v příborníku a já tak měl před obličejem její krček a rameno. Tomu se nedalo odolat. Začal jsem ji tam líbat a něžně okusovat. Tiché vzdechy byly čím dál tím častější. Na svém údu jsem cítil, že i její puklinka vypouští pramínek rosy. Týnka se zavrtěla, jak se začala probouzet.
„Dobré ráno miláčku,“ přivítal jsem ji do nového dne a pokračoval ve své snídani.
„Dobré ráno,“ odpověděla automaticky v polospánku.
„Co to… Kdo… Co… Vždyť jsem nahá… A fuj, co mě to tlačí…“ začala z ničeho nic zmatkovat a odtahovat se ode mě.
„Počkej, co blázníš…“ chytil jsem ji za rameno a snažil jsem se ji nějak uklidnit.
„Nesahej na mě, tak já blázním, když ty mě tady osaháváš a znásilňuješ ve spánku,“ skočila mi do řeči.
Naštěstí se v tu chvíli probrala úplně a mozek přebral kontrolu nad jejím tělem. Otočila se na mě a přitáhla si deku pod bradu, což způsobilo, že odkryla mou nahotu.
Chvíli si mne prohlížela, pak mě jednou rukou pohladila po tváři a řekla: „Promiň… Já měla nějakej divnej sen.“
Chytil jsem ji za ruku a odpověděl: „A já myslel, že se ti to včera líbilo a ono asi ne. To je v pořádku, hlavně, že jsi mě neskopla z postele a neječela na celý barák. Sousedé by asi měli veselo.“
„To líbilo. I to probuzení bylo milé, jen ten šok, že tu ležím nahá a nejsem sama.“
„Tak už na to nemysli. Co takhle snídani?“
„Snídani?“ hluboce se mi zahleděla do očí a pak pokračovala, „A jakou máš na mysli?“
Než jsem stačil odpovědět, její ruka mířila do mého klína a prsty si začaly hrát s mým povadlým přirozením.
„Já bych měla chuť na jeden párek a dvě vejce. Můžu?“
A aniž by čekala na odpověď, posunula se na posteli níž a ve chvíli, kdy jsem se nadechoval k odpovědi, vzala mého povadlíka do pusinky a já jen slastně vydechl. Netrvalo dlouho a celý už se jí ani nevešel do pusinky. Z povadlíka se stal pevný stožár. Užíval jsem si tu ranní péči a hladil svou milenku po vlasech.
„Mám nějakou žízeň. Nebylo by něco k pití?“ zeptal jsem se po chvíli.
„Teď? A co bys rád,“ odpověděla, když vyndala mého nadržence z úst.
„Nevím, třeba šťávičku z tvojí studánky.“
Už jí došlo, kam tím mířím. Usmála se na mě a začala se na posteli otáčet.

Když jsem měl před obličejem tu její orosenou škebličku, připadal jsem si jako v ráji, a hned se do ní pustil. Nejprve jsem ji jazýčkem důkladně očistil od toho, co už vyteklo ven, a poté jsem zanořil jazyk do štěrbinky. Brzy jsem měl ústa zaplavená sladkým moštem. Opatrně jsem prsty rozevíral lapličky a snažil se proniknout alespoň špičkou jazýčku dovnitř. Těsná mušlička svírala můj jazyk a neumožňovala mi hlubší průnik. Svou pozornost jsem proto raději zaměřil na kouzelný knoflíček. Kroužil jsem kolem něj a několikrát ho přelízl. Kristýnka tiskla svůj klín na můj obličej, jako by mě chtěla utopit a udusit zároveň. Byla by to překrásná smrt, prolétlo mi hlavou. Jakmile jsem měl příležitost, zhluboka jsem se nadechl a pustil se s novou chutí do práce. Zrychlený dech a vzdechy tlumené penisem v ústech napovídaly, že jsem na správné cestě. Týnka nechala můj ocas vyklouznout ze svých úst, aby se mohla soustředit na vlastní právě prožívanou rozkoš. Hekala a vzdychla, třásla se díky nastupujícímu vyvrcholení. Naposledy jsem se přisál na její hrášek, z úst jí uniklý dlouhý, táhlý sten, na obličej se mi vyřinula spousta tekutiny a Kristýnka se na mě zhroutila a hlasitě oddechovala.
„Teď je řada na tobě,“ řekla, když konečně byla schopná slova.
Znovu se otočila a pustila se do zpracovávání mého tvrdolína ústy. Rukou si pohrávala s mými varlaty, sice nezkušeně, ale i tak to bylo velice příjemné. Lehce políbila špičku žaludu a obkroužila ho jazýčkem. Lačně vsála můj úd do úst. Sykl jsem bolestí, protože zapomněla na zoubky a neopatrně s nimi po něm přejela.
„Copak je?“ zeptala se starostlivě.
„Měla by sis dávat pozor na zoubky, tedy pokud si budeš chtít ještě někdy užít.“
„Dobře, promiň.“
Znovu se pustila do díla, tentokrát opatrněji, a samozřejmě pro mě také mnohem příjemněji. Její rty něžně obepínaly můj stožár a jazýček ho laskal po celé délce.
„Lepší?“ zeptala se po chvilce
„Mnohem… aaahhh… lepší…oooohh,“ odpověděl jsem mezi vzdechy.
To už se však vrátila ke své práci a dál zpracovávala mé kopí ústy a varlata rukou. Občas přerušila svou ústní zkoušku a krátce pohonila můj penis. Při těch příležitostech mi hleděla zamilovaně do očí.
„Ještě nějaké přání, jak bych to mohla vylepšit?“
Chtěl jsem jí odpovědět, ale vzrušení způsobené její činností mi v tom bránilo. Zmohl jsem se jen na nějaké přikývnutí a spoustu vzdechů. Když viděla, co mi způsobuje, jen se usmívala a dál pokračovala. Netuším, jak to ta nezkušená nymfička dokázala odhadnout, ale přestala s drážděním okamžik před bodem, odkud není návratu. Jen jsem hlasitě vzdychl, podíval se na ní, jestli to myslí vážně.
S úsměvem se řekl: „To myslíš vážně, přestat v tom nejlepším?“
„Musela jsem přestat, ještě jsem od tebe nedostala odpověď,“ odpověděla se škodolibým úsměvem, ruku však už měla znovu na mém těšiteli a lehce ho honila, jen tak, aby ho udržela ve stavu pohotovosti, ale aby nestupňovala mé vzrušení.
Zatraceně šikovná a učenlivá holka, blesklo mi hlavou, nahlas jsem se však zmohl jen na to, abych řekl: „Odpověď?“
„Jasně, ptala jsem se, jak bych to mohla ještě vylepšit.“
„Tím, že přestaneš v nejlepším, to rozhodně nevylepšíš.“
„To je mi jasné, ale jak jinak tě mám přimět k odpovědi?“
„Tohle ale je opravdu podlý trik.“
„To je možné. Ale já stále čekám na odpověď.“
„Teda, takhle mě vydírat.“
„Co jiného s tebou,“ tož však přestala i s ruční prací.
„No tak dobře. Mohla bys třeba vzít do pusinky i ty dva klenoty…“
„Myslíš takhle?“ skočila mi do řeči a začala mi to předvádět.
„Aaaahh, přesně tak.“
„Ještě něco?“
„No třeba bys mi mohla jazýčkem přejet po celé délce penisu, od kořene…. Aaaahh,“ jen jsem vzdychl, jak to ihned začala provádět.
„Až po špičku a zpátky,“ povedlo se mi dokončit myšlenku.
Celý jsem se chvěl, v koulích mi začínalo cukat. Bylo mi jasné, že to dlouho nevydržím.
„Co dál?“
„Už… nic… dotek tvých horkých rtů… aaaahh… kolem mého penisu… aaaahh,“ vzdychal jsem na pokraji orgasmu.
Chtěl jsem ji ještě varovat, že mé vyvrcholení se blíží. Zmohl jsem se jen na: „Už…Aaaahh“ a plnil jsem její rozkošnou pusinku semenem. Bylo ho tolik, že se málem zakuckala a vytékalo jí to z koutků úst. Ze všech sil polykala, vysávala ze mě zbylé spermie a jazýčkem se snažila očistit si pusu i můj ochabující úd.
„Tak co? Jaká jsem byla?“ zeptala se.
Snažil jsem se vzpamatovat a popadnout dech, abych mohl odpovědět. Po chvíli se mi to přeci jen povedlo.
„No… jak to říct…Bylas fantastická. Děkuju.“
„Nemáš zač. Ber to jako odměnu za to, že se o mne tak staráš,“ naklonila se ke mně a políbila mě. Bylo zvláštní ochutnat své vlastní sperma z dívčích úst.
„A co ta snídaně? Dáš si něco?“ zeptal jsem
„Já už jsem posnídala,“ a prstem si setřela poslední pozůstatky předchozí činnosti.
„Aha, tak to jo. A chutnalo ti to?“
„Docela jo. Nebylo to vůbec špatné.“
„A co takhle si dát něco jiného?“ a to už jsem se natahoval pro tác se snídaní.
Udělal jsem na posteli místo a položil tam tác.
„Tak co, dáš si?“
„Ráda, děkuju,“ a hned s plnou pusou pokračovala, „A kdes to vzal?“
„Kde asi? Došel jsem do pekařství, co je za rohem. Doufám, že ti to chutná.“
„Chutná a moc. Po té nemocniční stravě je to úplná mana.“
Když jsem viděl, jak se živí, pustil jsem se do snídaně také, aby na mě taky něco zbylo.

Po snídani jsem se zvedl z postele a došel umýt nádobí. Kristýnka na sebe hodila župan a sedla si zpět do postele, na klín si vzala notebook a vypadalo to, že hledá na internetu. Ještě jsem připravil konvici na čaj a dal vařit vodu. Sedl jsem si ke stolku se svým notebookem a nachystal si poznámky z přednášek, abych se mohl učit.
„Ty si nepůjdeš ke mně sednout?“ ptala se Kristýnka.
„Promiň, ale potřebuju se učit. Vždyť víš, že mám příští týden plný zkoušek a posledních zápočtů.“
„Já vím, jen bych chtěla být s tebou.“
„Vždyť tu jsme spolu. Neboj, určitě si na tebe najdu čas.“
„Tak dobře. Já si teda pustím nějaký film a ty pilně studuj.“
Voda dovařila, tak jsem se zvedl a šel udělat čaj. Konvici plnou čaje a dva šálky jsem postavil na stůl a ponořil se do učení. Jen občas jsem zvedl hlavu, abych se podíval, co Kristýnka dělá. Seděla a byla zabraná do filmu. Byl jsem rád, že tu můžu být s ní, ale jen jsem měl trochu obavy o to, jak dopadne příští týden. Snad to zvládnu a zůstane mi v hlavě i něco jiného než jen Kristýnka.

Čas postupoval, já se snažil nasoukat do hlavy nějaké vědomosti a na Kristýnce bylo vidět, že se pomalu nudí. Už na posteli v klidu neseděla, ale ležela, a každou chvíli jinak. Učení pro mne bylo stále těžší. Ležela na posteli otočená bříškem dolů a nohama ke mně. Tím, jak se pořád vrtěla, vyhrnul se jí župan až na zadeček, a díky tomu, že měla nožky pokrčené v kolenou a mírně roztažené, jsem měl báječný výhled na tu její uslintanou kočičku, na jejímž kožíšku se třpytily kapky rosy jako démanty. Přestože byl ranní zážitek vyčerpávající, můj dobyvatel měl svou hlavu a snažil se mě přesvědčit, že zvládne další kolo. Zatím jsem stále odolával a snažil se přemluvit mozek ke spolupráci a k přijetí ještě nějakých informací. Čím dál víc jsem nabíral přesvědčení, že se mi předvádí zcela úmyslně. Mé sebeovládání pomalu mizelo a už jsem učení jen předstíral, pro případ, že by se Kristýnka otočila a podívala se mým směrem. Vychutnával jsem si ten výhled. Z ničeho nic jsem uviděl, jak se pod jejím tělem protáhla ručka a prstíky zamířily přímo k dírce. Brzy se začalo ozývat tiché vzdychání a já pozoroval, jak si prsty rozevírá rtíky své puklinky, jak opatrně krouží kolem dírky, nabírá vlhkost na prsty a roztírá po celé štěrbince. Překulila se na záda, nohy roztažené a ruka jí kmitala po poštěváčku. Zahlédl jsem monitor jejího počítače, koukala na porno, to proto se takhle rozparádila. Kdo by to byl do ní řekl. Zvedl jsem se od stolku a tiše a opatrně zamířil k ní. Můj bojovník se hrdě tyčil do výšky a dával na odiv svou připravenost. V mysli jsem měl jen jedinou myšlenku, zasunout. Dobyvatel už také ronil svou kapičku. Nevím, jak se mi to podařilo, ale najednou jsem klečel mezi jejíma nohama bez povšimnutí. Ve chvíli, kdy dosáhla orgasmu, jsem na ni nalehl a přisál se na její rty. Okamžitě mě objala rukama kolem krku a přitiskla mě k sobě. Špička mého dobyvatele se dotkla nadržené a vlhké jeskyňky. Sama mi zkusila vyjít vstříc. Žalud několikrát projel mezi závojíčky, až nakonec přeci jen našel správné místo ke vstupu. Zlehka jsem pohnul boky. Špička penisu se usadila v ústí její dírky a dotýkala se její panenské blány. Zatlačil jsem, abych překonal tu překážku.
„Au… Ne, prosím… Ještě ne…“ ozvala se Kristýnka.
Podíval jsem se na ní a opatrně se nadzvedl. Vrchol kopí opustil její úžlabinu a její ruce, které až dosud spočívali kolem mého krku, se mne snažily odstrčit. Posadil jsem se na okraj postele a čekal jsem, co se bude dít. Kristýnka se zvedla a utekla do koupelny. Slyšel jsem, jak cvakl zámek dveří od koupelny a zevnitř se ozval usedavý pláč. Netušil jsem, co mám dělat. Dobývat se za ní do koupelny nemělo smysl, jen bych to zhoršil, tak jsem jen seděl a čekal.

Když mě čekání omrzelo, zvedl jsem se, oblékl se a vydal se na obhlídku kuchyně. Místo čekání jsem se rozhodl uvařit oběd, sice bylo ještě brzy, ale v tomhle stavu by mi učení stejně moc nešlo. Měl jsem v plánu udělat čínu. Nakrájel jsem kuřecí maso, lehce osmahnul na pánvi a přidal zeleninu a koření. Než se vše udělalo, dal jsem vařit rýži. Oběd se dodělával, já upíjel čaj a vzlyky z koupelny byly čím dál tím tišší. Bylo půl dvanácté a oběd byl uvařený. Vypnul jsem sporák a sedl si zpátky k počítači. Jen jsem brouzdal po internetu, pročítal zprávy a čekal, až Kristýnka opustí koupelnu. Uslyšel jsem zvuk tekoucí vody, pak se ozvalo tiché cvaknutí zámku na dveřích a ty se začaly pomalu otevírat. Snažil jsem se od stolu nenápadně nakukovat ke koupelně, abych zjistil, co se děje. Nechal jsem ji vyjít z koupelny. Zamířila rovnou k posteli, kde si lehla a točila se do klubíčka zády ke mně. Hodila přes sebe deku a znovu tiše vzlykala. Nijak jsem to nekomentoval a raději se na nic ani neptal, zvedl jsem se a šel nandat oběd na talíře. Nachystal jsem oběd pro Kristýnku na tác a odnesl jí to do postele. Jelikož stále se stále ještě schovávala pod dekou, položil jsem tác s jídlem vedle ní, vzal jsem si svůj talíř a sedl si zpátky ke stolu. Pro odreagování jsem si pustil film a dal se do jídla. Týnka už vykoukla z pod deky a s tichým děkuji, si přitáhla tác s obědem blíž. Zpočátku jen tak uždibovala, opatrně ochutnávala a uzobávala, nakonec všechno snědla. Nějak jsem se zabral do filmu a přestal vnímat okolí, jen z talíře jsem automaticky ujídal. Když jsem dojedl, jen jsem odložil příbor na talíř a dál koukal na film. Jen jsem zaznamenal, že mi prázdný talíř najednou zmizel. Ozvala se tekoucí, to nejspíš Týnka myla nádobí. Nevím kolik času uplynulo, ale najednou Kristýnka seděla vedle mne na zemi a byla opřená o mou nohu. Vypnul jsem film a koukal na Kristýnku, ta jen zvedla hlavu a smutně na mne pohlédla.
„Promiň, moc se omlouvám,“ špitla tiše.
„To nic, to bude v pořádku,“ řekl jsem a pohladil ji po vlasech.
„Promiň, chovám se jako patnáctiletá nána, která neví, co chce. Celou dobu hledám někoho, kdo se mi bude líbit, koho budu mít ráda, kdo by měl rád mě, byl ochoten se o mě postarat, když mi nebude nejlíp. Někoho, komu bych se chtěla celá odevzdat. A když tě konečně najdu, tak se chovám jako úplná kráva. V poslední chvíli dostanu strach a všechno zkazím. Už podruhé. Ani bych se nedivila, kdybys odešel a už mě víckrát nechtěl vidět.“
Nevěděl jsem, co na to říct. Snažil jsem se to nějak přebrat a promyslet.
„Ty mi na to nic neřekneš?“ ptala se slzami v očích.
„Promiň, řeknu. Jen jsem si to potřeboval trochu přebrat.“
„Aha.“
„A z čeho máš strach?“
„Nevím, nejspíš asi ze všeho. Nechci zkazit, co by mezi námi mohlo být…“
„To by se takhle klidně mohlo stát,“ zabručel jsem tichou a nevyžádanou odpověď.
„Já vím, jsem blbá. Ze strachu, abych to nepokazila, to zničím úplně. No pak mě napadají myšlenky, že mě chceš jen na sex, nebo že mě máš jako trofej, připravit mě o poctivost a pak odkopnout…“
„To si o mě myslíš teda pěkný věci. Kdybych tohle chtěl udělat, tak už to máš dávno za sebou. Navíc bych tu teď s tebou nebyl.“
„Promiň, já to tak nemyslela,“ a už zase pomalu nabírala.
„Dobře. Tak co tě trápí dál?“
„Já nevím, on je to spíš takový obecný strach. Strach z toho, že to na mě každý pozná, z toho, co si budou ostatní myslet, tvrdí o sobě, že je panna a hupsne s ním hned do postele…“
„Na ostatní se vybodni, co ti je do toho, co si myslí. Důležité je, abys ty byla šťastná a spokojená.“
„To máš asi pravdu… A nejspíš ten největší strach mám z možných následků…“
„Myslíš jako…“ a rukama jsem naznačil bříško.
„Přesně… Vždyť víš, že jsme o tom ani nemluvili.“
Trochu vyděšeně jsem se na ní podíval.
„Ne, neboj, nemyslím o mimču, to mě ani nenapadlo. Ale spíš ochrana před ním.“
„Aha, tak to se mi ulevilo,“ s úsměvem jsem si oddechl.
„Víš…, no….“ „Copak?“
„Já jaksi…, no jak to říct…, kvůli tomu, že jsem to ještě nepotřebovala, se nijak nechráním. Takže…“
„Je mi to jasný. Chceš tím říct, že prášky ani nic jiného nemáš, tudíž bychom měli používat kondomy.“
„Hmmm. Včera si po něm sáhl bez řečí a dneska nic. Trochu mě to vylekalo, když jsem tě cítila bez jakékoli ochrany. Hned jsem si představila možné důsledky…“ „Promiň, nějak mě nenapadlo, že by nějaká holka byla v dnešní době bez prášků.“
„Jsem ráda, že to chápeš. Já znám dost holek, co nezobou. Víš, já vlastně ani zobat nechci.“
„Tak fajn, kondomy nejsou problém. Co tě trápí dál?“
„Víš, když to má být poprvé…“
„Copak?“
„Víš, možná je to jen taková blbá představa, chtěla bych to z lásky a ne jen z chtíče.“
„To chápu. V tom případě, to nechám na tobě. Nebudu tě do ničeho nutit, k ničemu přemlouvat.“
„To jsem ráda.“
„Jenom…,“ nenechala mě to doříct a dala mi prst na ústa.
„Pšššt, je mi to jasný. Jen to nejspíš nechci slyšet. Chápu, že potřebuješ uvolnění. A určitě se nebudeš chtít uvolňovat sám. Ráda ti s tím pomůžu, ať už rukou nebo pusou. Jen na ten zbytek si budeš muset počkat.“
„To jsem rád, že to chápeš.“
„Tak fajn, hlavně, že jsme se domluvili.“ Z Kristýnky opadla veškerá nervozita i obavy. I deka, kterou byla přikrytá se sesunula dolů. V uvolněné atmosféře jsme dál probírali všechno možné i nemožné, od zájmů a koníčku, přes rodinu, až po plány do budoucnosti. Jak při povídání Kristýnka rozhazovala rukama, župan, který měla celou dobu na sobě, se začal rozevírat. Tu vykouklo bříško, tu kousek kozičky, občas jsem zahlédl celou bradavku. Avšak ani dole nezůstal tak, jak by se slušelo, a ani pásek tomu moc nepomáhal. Při jednou prudším pohybu jí sjel z nohy a odhalil stehno. Než jsem stihl zahlédnout něco víc, znovu si župan přitáhla víc k tělu a nohu schovala. Její gestikulace byla tak energická, že jsem nemusel čekat dlouho a župan začal vydávat opět svá tajemství. Až nakonec jsem zahlédl i kožíšek a štěrbinku, která byla pod ním.
„Kam koukáš? Posloucháš mě vůbec?“
„Co, co? Jo, to víš, že poslouchám,“ odpověděl jsem zmateně.
„To vidím, zase mě očumuješ.“
„Já néé, to bych si nikdy nedovolil,“ a zvedl jsem hlavu ve snaze se jí podívat do očí.
Mělo to jeden háček, jak pohledem přejížděl vzhůru po tom nádherném těle, zastavil jsem se na pár okamžiků v místech, kde se dmula ňadra.
„To vidím,“ řekla a rychle srovnala župan, aby vše bylo skryto.
„Když to se nedá, jsi tak nádherná, že to nejde nevyužít každé možnosti, kdy si tě můžu nahou prohlédnout.“
„Kdybys aspoň tak nekecal.“
„Já nekecám, to je pravda.“
„Jen aby.“
„Tak ty mě tady svádíš jen v županu, předvádíš přede mnou vše a hraješ si sama se sebou. Když už to nemůžu vydržet a vrhnu se na tebe, tak mi pak utečeš do koupelny a ještě k tomu mi nevěříš… To jsem to teda dopracoval.“
„No když…“
„To známe. Radši se oblékni a vyrazíme na nějakou ňamku ven, nebo se tady na tebe znovu vrhnu.“
„To zní bezpečněji.“
To už i já jsem se zvedal z postele a hledal nějaké oblečení na sebe. Kristýnka se pro jistotu zaběhla obléknout do koupelny. Byl jsem rád, protože v hlavě mi hučelo a klacek opět téměř bolestivě trčel do výšky. Netuším, jestli bych se ovládl, kdyby se přede mnou ukázala nahá, začínalo toho být na mě nějak moc a to jsem netušil, co mě ještě čeká.

Kristýnka už vycházela oblečená z koupelny. Teda oblečená se asi moc říct nedalo, měla na sobě jen krátké tílko, které odhalovalo bříško, a krátkou sukýnku, co končila kousek pod zadečkem. Když přišla blíž, zatočila se před mnou jako panenka.
„Tak co, líbí?“
Musel jsem polknout, než jsem byl schopen odpovědi, pod tílkem chyběla podprsenka a kozičky tak pěkně poskakovali, jestli měla kalhotky, jsem nezaregistroval. Jen při tom otáčení se jí sukně lehce nadzvedla a odhalila skoro celý nahý zadeček.
„Líbí a moc,“ řekl jsem, když jsem se zmohl na nějakou odpověď, „Jen teď už se asi opravdu neobleču.“
„A pročpak ne?“ zeptala se nevinným hláskem.
„Hádej,“ a ukázal jsem na stan na svých spodkách, „Tohle do kraťasů opravdu nenacpu.“
„Tak počkej, já s tím něco udělám,“ a poklekla přede mnou.
Po chvilce snažení se jí povedlo osvobodit můj stožár. Zálibně si ho prohlížela, mlsně se olizovala a v očích se jí zračil chtíč. Opatrně ho rukou přidržela a nasměrovala si ho do pootevřených úst. Vystrčila jazýček lehce s ním přejela po žaludu. Jen jsem zasténal, penis se zachvěl a na jeho špičce se objevila kapička. Ani Kristýnka to nemohla vydržet a lačně se mi k němu přisála. Vlhko a teplo její pusinky spolu s hbitým jazýčkem mě přiváděly k šílenství. Sama si jednou rukou zajela pod sukni a já uslyšel mlaskání její zmáčené prcinky. To už na mě bylo moc a vybuchl jsem jí do úst. Gejzír bílé smetany, který ze mě prudce vytryskl, ji málem zadusil. Přestože se snažila polykat za všech sil, semeno jí vytékalo koutky úst ven. Ohon mi splaskl a jen ochable visel.
„Tak co, už se zvládneš obléct?“ ptala se, když si otírala obličej od zbytků spermatu.
„Teď už jo.“
„Fajn, tak se oblékni a já se jdu znovu namalovat.“

Jen jsme courali po městě a hledali nějakou cukrárnu, kde bychom si mohli trochu v ústraní sednout venku. Nakonec se nám poštěstilo a jednu takovou zapadlou jsme objevili. Dali jsme si zmrzlinový pohár, nealko koktejl a povídali si, spíš Týnka povídala a jen zíral, jak se jí pod tílkem rýsují tvrdé bradavky.

Po cukrárně jsme ještě chvíli courali po městě a domů dorazili až kolem desáté. To znamenalo ohřát zbytek od oběda, najíst se a zalézt do postele. Usínal jsem se svou rukou na Kristýnčině ňadru a s její rukou ve své rozkroku.

Neděle byla ve znamení mého učení. Od rána jsem se snažil něco si nasoukat do hlavy a Týnka kolem mne poletovala jen ve spodní prádle. Chystala jídlo, vařila čaj a snažila se mě moc nerušit. Přeci jen zítřejší zkouška měla být ta nejtěžší. Netušil jsem, jak ji zvládnu, když jsem měl permanentně krev na jiném místě, než bych potřeboval. Uvolnění se mi dostalo až večer v posteli. Tiskli jsme k sobě naše horká nahá těla a vzájemně se rukama uspokojovali, dokud jsme vyčerpáni neusnuli.

Ráno jsem měl trochu hektické, skoro jsem zaspal a ještě jsem si potřeboval sbalit věci. Rychle jsem všechno naházel do batohu, políbil spící Kristýnky, rychle napsal vzkaz na lístek a pospíchal jsem do školy na zkoušku.

Autor

Navigace v seriálu<< Kristýnka 04 – Páteční odpoledneKristýnka 06 – Zkouškový týden >>
5 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Tak víkend proběhl dobře, jen nevím jestli se zvládl něco naučit na ty zkoušky. Já bych to teda asi nedal.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x