Kristýnka 19 – Sny

Toto je 19 díl z 69 v seriálu Kristýnka

Studená sprcha mi moc nepomohla a já ležel v posteli vzrušený a sám. Po grilovacím víkendu jsem usínal s hlavou plnou nejrůznějších myšlenek. Prolínaly se mi vzpomínky na milování s Kristýnkou, dovádění v bazénu a Lenčino svádění s představami, co se asi odehrávalo vedle v pokoji. Už jsem téměř usínal, když mi přišla esemeska. Byl jsem líný se pro telefon jenom natáhnout. Sice jsem ho měl vedle postele na nočním stolku, ale už jen ta představa rozsvíceného displeje mě odrazovala. Říkal jsem si, že ať je to cokoli, tak to počká do rána. Kdyby to byla Kristýnka, tak to pochopí. Otočil jsem se na druhý bok a znovu se nechal unášet představami ke spánku.

Telefon zazvonil podruhé. Naštvaně jsem si sedl na posteli a rozsvítil lampičku. Vzal jsem telefon do ruky, abych se podíval, kdo to otravuje. Koukal jsem nevěřícně na displej, neznámé číslo. S jistou rezignací jsem otevřel zprávu, abych zjistil, o co jde.
„Ahoj. Neboj se, dostala jsem Davida, tak tebe zvládnu taky. Lenka.“ 
Nějak jsem nemohl uvěřit tomu, co jsem četl. Musel jsem se na to podívat ještě několikrát. Lenka se mi právě otevřeně přiznala k tomu, že svedla Davida, a že svede i mě. Uvědomil jsem, že mi přišla ještě jedna zpráva. Otevřel jsem ji. Jestli mě ta minulá zpráva překvapila, tak tahle mě naprosto šokovala.
Nebyla to jen zpráva, byla k tomu přiložená i fotka. Na ní byla Lenka. Seděla na posteli se zkříženýma nohama a neskutečně rajcovní košilce. Fotka byla nafocená tak, že na ní bylo vidět naprosto vše. Překřížené nohy způsobily rozevření její kundičky. Nevěřil jsem vlastním očím. Vzrušení, které ustoupilo při čtení první zprávy, se objevilo znovu a s ještě větší silou.

Konečně jsem byl schopný přečíst si text pod tou fotkou.
„Tohle máš na ukázku, abys viděl, co tě čeká. Jestli bys rád viděl víc, pošli mi email.“ 
Jen jsem polkl a přemýšlel, co s tím. Po tom, co jsem viděl, zněla nabídka rozhodně lákavě, jen jsem nehodlal být nevěrný. Na druhou stranu, proč z toho také něco nemít, když se takhle nabízí. Nejspíš jsem právě myslel rozkrokem a ne hlavou, i když nějaký zbytek sebekontroly mi zůstal. Lence jsem rovnou odpověděl, ale poslal jsem jí email z adresy, kterou jsem moc nevyužíval a měl ji založenou jen kvůli nějakým pochybným registracím a reklamám.
Ještě chvíli jsem si prohlížel tu fotku, co mi přišla, než jsem mobil odložil a znovu se uložil ke spánku.

Ozvalo se zaklepání na dveře a někdo vešel. Otočil jsem se a spatřil Lenku.
„Co ta tady chce?“  problesklo mi hlavou.
Pořádně jsem se na ni podíval. Měla na sobě jen lehounký župánek. Udělala ještě dva kroky a nechal ho sklouznout na zem. Stála u mé postele naprosto nahá.
„Posuň se trochu, ať se tam také vejdu,“ řekla.
Uvolnil jsem jí místo, ale deku jsem si vzal s sebou.
„A pod deku mě nepustíš? Vždyť mi bude takhle zima,“ žadonila.
Když jsem neodpovídal, pokračovala:
„Podívej, jak mi z toho stojí bradavky.“
Stočil jsem pohled na její hrudník, ona využila rozptýlení mé pozornosti a sebrala mi deku.
„Tak teď bude zima nám oběma,“ řekl jsem.
„Neboj, určitě nebude. Já už nás nějak zahřeju,“ prohlásila sebevědomě a okamžitě se ke mně přitulila.
„A heleme se, copak nám to tu roste?“ komentovala rostoucí kolík v mém rozkroku, „že bychom s tím něco udělali?“
„Myslím, že to nebude potřeba, poradím si s tím sám,“ odmítl jsem její nabídku.
„Ale přece by ses neupejpal…, vždyť o nic nejde…,“ snažila se mě přesvědčit.
„To možná nejde, ale nehodlám být Kristýně nevěrný,“ oponoval jsem.
„To je od tebe milé, pochválila mě, ale koukat by ses mohl, nebo ne?“
Ani nečekala na odpověď a začala se předvádět.

Pomalu a smyslně si hladila ňadra a kroužila prsty kolem bradavek. Hnětla je a tiskla si je k sobě. Nadzvedávala je a snažila se na ně dosáhnout jazýčkem. Roztahovala nohy a tiše vzdychala. Už jsem cítil její vůni. Zavřel jsem oči a odvrátil hlavu.
„Ale copak? Snad by ses nestyděl,“ škádlila mě Lenka.
„Nestyděl.“
„No tak, vždyť je to, jako by ses koukal na porno. A to určitě děláš,“ pokračovala dál.
„No a? Co je na tom?“ odpověděl jsem jí a dál měl zavřené oči.
„No nic, tak by ses mohl koukat,“ snažila se mě přesvědčit, „nebo se ti snad líbí to jen poslouchat a představovat si?“
Nic jsem neříkal a snažil se potlačit své vzrušení.
„Určitě myslíš na to, jak asi chutnám, viď,“ lákala mě, „hmm, mňam, jsem opravdu dobrá. Chceš taky?“

Než jsem se nadál, mokrým prstíkem mi objížděla rty. Nejprve je objela zvenku a pak projela i mezi nimi. Nevydržel jsem a pootevřel ústa. Vsál jsem její prst a ochotně sál její šťávy.
„No vidíš, jak ti to chutná,“ chválila mne,“ a když ti to tak chutná, nechtěl bys to zkusit sám?“
Než jsem stačil odpovědět, vzala mou ruku a už si ji sunula do klína. Chvíli se tam s ní dělala dobře, krásně u toho vzdychala, a pak mi můj ukazováček vsunula do úst. Olízl jsem jej.
„Počkej, já chci taky.“
Hned přesunula ruku ke svým rtů. Olízla se a okamžitě vsála. Její práce rty a jazýčkem byla fantastická, jako by mě opravdu kouřila.
„A co to zkusit přímo od zdroje? Ráda bych tě ochutnala,“ navrhla.
Ani nečekala na můj souhlas a už jsem měl nad obličejem její voňavou pičulku.
No tak, neupejpej se, povzbuzovala mě, zatímco já stále ještě odolával.

Aby mě trochu povzbudila, vzala do nenasytné pusinky můj neklidný nástroj. Jen jsem vyhekl rozkoší. Využila pootevřených úst a přitiskla mi na ně svou promáčenou mezinožku a její kožíšek mě lechtal na bradě. Tomu už se nedalo odporovat. Podlehl jsem mámení té voňavé štěrbinky a žíznivě jsem hltal tekutiny, které z ní vytékaly. Ani ona nezahálela a pilně se činila na mé chloubě. Oba jsme vzdychali s plnými ústy. Hladil jsem Lenčin zadeček a jazykem útočil na strážce její svatyně. Přestala se zabývat mým ocasem a jen si vychutnávala rozkoš, kterou jsem jí poskytoval. Celá se jen chvěla a hlasitě sténala. V dráždění jsem přitvrdil a měl jsem co dělat, abych ji na sobě udržel. Vykřičela svůj orgasmus na celý pokoj. I přesto jsem ve své činnosti neustával a dál ji vzrušoval. Její tělo se zmítalo v nekonečné sérii vyvrcholení. Už neměla sílu ani vzdychat.
„Už doooost, už nemůžu…, prosím…už neee…,“ prosila mě.
Vyslyšel jsem její prosby. Jakmile jsem ji přestal dráždit, vyčerpaně se na mě zhroutila a jen oddychovala.

Když se vzpamatovala, s hlavou stále v mém klíně, zálibně pozoroval trčící stožár.
„Hmmm, to chci cítit v sobě,“ mumlala si pro sebe.
Otočila na mě hlavu a povídala:
„Doufám, že uhasíš mou touhu.“
Jen jsem se na ni tázavě podíval.
„Co tak koukáš?“ řekla a znovu převzala iniciativu.
Jen se pomalu otočila. Ucítil jsem vlhkost a teplo její prcinky. Hlava mého dobyvatele se usadila mezi lapličkami. Zvolna se začala nabodávat. Nořil jsem se do jejího nitra, zatímco ona si vychutnávala každičký milimetr, který měla v sobě. Byl jsem v ní celý. Jen vydechla a zůstala chvíli nehnutě sedět. Rukama se opřela o mou hruď, zakroužila boky a rozjela svou jízdu. Tentokrát nebyla nijak divoká. Pomalu se nadzvedávala a znovu spouštěla. Jezdila na mém kůlu a já se kochal pohledem na její plné trojky. Vlastně nejen pohledem. Uchopil jsem ty poklady do dlaní a palci pohladil trčící drahokamy na jejich vrcholcích. Tiše zasténala a lehce zvýšila tempo své jízdy.

„Ahhh…uhasíš mou touhu? Ooohhh,“ ptala se mezi vzdechy.
„Nevím, jak to myslíš,“ odpověděl jsem jí.
„Uděláš se do mě,“ odpověděla mi, aniž by přerušila nasedání.
„To…aahhh…myslíš vá…aaahhh…žně?“ zavzdychal jsem odpověď.
„Anooo…ooohhh…“
Aby mě povzbudila, naklonila se a před obličej mi vystavila své přednosti. Aby toho nebylo málo, tak sevřela poševní svaly.
„Už to…ooohhh…moc dlouho…oohhh…nevydržím,“ varoval jsem ji.
„Tak už to do mě pusť. Ahhh…potřebuju to cítit v sobě.“
Ještě chvíli jsem přesvědčoval své tělo a snažil se oddálit své vyvrcholení.
„Uuužžž…,“ uniklo mi z úst.
Uvolnil jsem se a vypustil zadržované zásoby životodárné tekutiny. Zaklonila se, opřela se vzadu o ruce a já cítil nekontrolované stahy její pičky. Nasávala veškeré sperma do hlubin svého lůna. I ona prožila svůj další vrchol. Unaveně se odvalila a rukou si čechrala ulepený kožíšek.

Probudil jsem se s výčitkami svědomí a stále ještě mokrým flekem na pyžamu. Zmateně jsem přemýšlel, co se stalo. Pak mi to konečně došlo, všechno to byl jen sen.

Kristýnčin sen

Jak mi Kristýnka později vyprávěla, i ona měla po návratu z grilování zajímavé sny. Jen na rozdíl od toho mého si to tolik neužívala, i když kdo ví, třeba se jen nepřiznala.

Mířila jsem nahoru do svého pokoje. Když jsem vyšla schody, uviděla jsem, jak Jana mizí s lahví vína v Lenčině pokoji.
„Ach jo. Zase mají mejdan a zase beze mne,“  pomyslela jsem si a zapadla do svého pokoje.
Padla jsem na postel a hlavou mi táhly smutné myšlenky. Nějak jsem neměla na nic náladu. Jen jsem tak ležela na posteli v tričku a kalhotkách. Od vedle se ozýval hovor prokládaný smíchem. Jen jsem se otočila na druhý bok, hodila polštář přes hlavu a snažila se je ignorovat. Hovor postupně utichal, za to smích a chichot nabíral na obrátkách. Zvedla jsem se, že jim půjdu vynadat. Vyšla jsem z pokoje a zamířila k vedlejším dveřím. Chvíli jsem naslouchala tichému hovoru a občas se do toho ozvalo tiché vzdychání. Opatrně jsem otevřela dveře od Lenčina pokoje a nakoukla škvírou. Lenka zrovna Janě barvitě popisovala, jak si naposledy užívala Petrem. Všimla jsem si, že Jana si nenápadně dělala dobře, až měla vlhkou skvrnu na kraťáskách, ostatně ani Lenka na tom nebyla o moc líp. Ztuhlé bradavky a vlhké kalhotky prozrazovaly i její vzrušení. Jana už se nesnažila svou činnost skrývat. Vyhrnula si nohavičku a ruku vsunula rovnou do klína. Lenka dál líčila další a další podrobnosti a i ona sama si pod sukní dělala dobře. V tom přestala s vyprávěním, vrhla se na Janu a povalila ji na postel. Rychle z ní stáhla šortky i kalhotky a začala jí vylizovat studánku.
Jana vzdychala čím dál tím hlasitěji. Já jsem se kousala do rtů a křížila nohy. Pohled na rozparáděné sestřičky mě neskutečně vzrušoval. Vsunula jsem si ruku do kalhotek a protahovala si svou štěrbinku. Jakmile Lenka přivedla Janu na vrchol, chtěla jí to Jana oplatit. Obě se svlékly a lehly si společně na postel. Nejprve se vášnivě líbali a vzájemně se prstily, pak Janu napadlo, že by se mohly otočit. Na nic nečekala, lehla si hlavou mezi Lenčiny roztažené nožky a zabořila ústa do jejího pohlaví. Lenka jen zvrátila hlavu prožívanou rozkoší, párkrát si zavzdychala a znovu se pustila do polykání Janiných šťáv. Po několika orgasmech otočily zpět a přitiskly se k sobě. Lenka ležela dole, Jana nahoře na ní. Obě měly roztažené nohy a vystrkovaly na mě zadečky i rozevřené zmáčené kundičky. Mezi polibky Jana otočila hlavu a podívala se směrem ke dveřím. Já tam stála celá rudá s jednou rukou v kalhotkách a druhou pod tričkem.
„Určitě mě musela vidět,“  blesklo mi hlavou.
Než jsem stihla něco udělat, Jana udýchaně prohodila:
„Nechceš se k nám přidat?“
Jen jsem tam tak chvíli stála a rozmýšlela si, co dál.
„No tak, nestyď se. Koukat na nás to jo, ale pomoct nám se ti nechce?“ pokračovala Jana dál v přesvědčování.

Už jsem se chystala otevřít dveře, když jsem zpoza dveří zaslechla šustění látky. Zacouvala jsem kousek zpátky a dál pozorovala dění v pokoji. Lenka roztahovala Janě půlky od sebe a mně se odkrýval pohled na růžovou růžici sevřeného svěrače. Mezitím k nim přistoupil nějaký kluk, zezadu jsem ho vůbec nepoznávala, ale David ani Petr to nebyl. Přistoupil k nim, poplácal Janin vystrčený zadeček a zkušeně pohladil zmáčené štěrbinky, až obě holky zasténaly. Pravidelný pohyb jeho zadku a sténání sestřiček mě vzrušil. Dodala jsem si odvahu a otevřela dveře o trochu víc. Na toho kluka jsem neviděla, za to se mi zlepšil výhled mezi nohy mých sestřiček. Holky tiskly klíny, co nejvíc k sobě. Viděla jsem, jak protahuje sestřičky na střídačku v pravidelném rytmu. Aby si užily obě dvě, občas to vzal i mezi jejich těla. V tu chvíli vždy obě dvě zasténaly hlasitěji, jak jim oběma najednou dráždil poštěváčky.
To už jsem tu podívanou nemohla vydržet a shodila jsem to málo, co jsem měla na sobě. Bez jakéhokoli zaváhání a studu jsem se pustila do díla. Drandila jsem si svou kundičku, hnětla si prsa a přitom se snažila krotit svůj hlasový projev, aby si mě sestřičky nevšimly. Upřeně jsem sledovala divadlo, které se odehrávalo přede mnou. Lenka právě roztahovala Janě zadeček a ten kluk se jí tam cpal prstem.
„Nee, tam neee…,“ křičela mezi sténáním Jana.
On se však nedal odradit a při dalším kole jí ho bez milosti zarazil do zadku. Jana jen vyhekla překvapením.
„Nee…aahhh…,“ sténala, když do ní vniknul.
On jí přirážel do zadní dírky a Janin odpor se postupně měnil v souhlas:
„Ohhh…neee…tohle neee…aaahhh…jooo, to je ono…ještě…, nepřestávej…,“ křičela Jana.

Vůbec jsem ji nepoznávala, ale pohled na ni mě přiváděl k vrcholu. Cítila jsem příjemné brnění, netrvalo dlouho a mým tělem probíhaly vlny nadcházejícího orgasmu. Se zavřenýma očima jsem prožila své vyvrcholení. Přišla jsem k sobě právě včas. On právě vytáhl ocas z kakaové dírky mé sestry, trochu si ho pohonil a už to na něj přišlo. Prohnul se a namířil proudy spermatu na dírky mých sester. První výstřik dopadl do roztaženého zadku Jany a dalšími osprchoval jejich nadržené kundičky. Stékalo to z nich na postel. Zvedla jsem se a chtěla jít zpět do svého pokoje. Posbírala jsem své věci a jediným důkazem mé přítomnosti byla malá loužička na prahu Lenčina pokoje. Už jsem odcházela, když se ten kluk otočil. ŠOK. Byl jsi to ty.
„Co tady děláš?“ spustila jsem.
„No co by? Užívám si s holkama,“ odpověděl jsi s naprostým klidem.
„Jak s holkama? Proč?“ ptala jsem se nechápavě.
„Jak? Vždyť si to viděla. A proč ne? Vždyť je to v rodině, tak o nic nejde.“
„Jak o nic nejde?“ řekla jsem naštvaná na nejvyšší míru.
Jen jsi pokrčil rameny místo odpovědi. To mě tak vytočilo, že jsem ti vrazila facku.
A v tu chvíli jsem se probudila. Vzrušená, naštvaná, s pocitem křivdy a smutku, že jsem tě uhodila.

Autor

Navigace v seriálu<< Kristýnka 18 – Grilování II.Kristýnka 20 – Lenčino svádění >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Jo takovéhle sny se po tom víkendu daly očekávat. Super pokračování.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x